Icтина е любов.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2012, 16:16

Yur писав:Кажуть, на Паску добре вмирати, ворота тоді до Раю відкриті

планую, планую... :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 17:02

о.Олег писав:
владислав украiнець писав:...Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога...

підтримати в чому (що Ви робите) і яке завдання (якщо можна - коротко, по тезах) і з чого Ви берете, що маєте якесь спецзавдання від Бога (я грішний он на Пасху (празників празник) народився :) )?
З повагою. о.Олег
Пiдтримати в визнаннi Права Бога . Я створив Право Бога , яке призведе до яснiшого розумiння законiв Бога, Його плана для людей .Державами ,свiтом в iдеалi керуе право, воно ж i пануе . А якщо приймуть право Бога, буде керувати, панувати Бог. Я впевнений, що Право Бога - це механiзм панування Бога , печать Бога говорить, що я послан Богом, а просто так не посилають, мабудь з завданням. О. Олег, якби ви щось революцiйне створили теж би були посланником.
Пiдтримка така потрiбна , треба написати : я розумiю Право Бога i хочу , щоб усi люди жили по-ньому.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 08 квітня 2012, 17:44

А якщо я перепишу Ваш останній абзац, то що? Може, дасте мені якесь високе звання в державі, яку, так розумію, збираєтесь створювати :)
ну звичайно це жарт але не розумію, які у Вас є можливості керувати Церквою і світом(якщо за Вашими словами Бог не з'явиться особисто), якими методами Ви збираєтесь утверджувати "право Бога" , і, накінець, поясніть всім нам, з чого ви все ж таки взяли ту свою вибраність чи то пак месіанство?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2012, 18:16

владислав украiнець писав:
о.Олег писав:
владислав украiнець писав:...Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога...

підтримати в чому (що Ви робите) і яке завдання (якщо можна - коротко, по тезах) і з чого Ви берете, що маєте якесь спецзавдання від Бога (я грішний он на Пасху (празників празник) народився :) )?
З повагою. о.Олег
Пiдтримати в визнаннi Права Бога . Я створив Право Бога , яке призведе до яснiшого розумiння законiв Бога, Його плана для людей .Державами ,свiтом в iдеалi керуе право, воно ж i пануе . А якщо приймуть право Бога, буде керувати, панувати Бог. Я впевнений, що Право Бога - це механiзм панування Бога , печать Бога говорить, що я послан Богом, а просто так не посилають, мабудь з завданням. О. Олег, якби ви щось революцiйне створили теж би були посланником.
Пiдтримка така потрiбна , треба написати : я розумiю Право Бога i хочу , щоб усi люди жили по-ньому.

християнином стають внаслідок Печаті Божої Таїнств Хрещення і Миропомазання і... християнин - людина, яка сповідує Христове революційне вчення, а не якесь "своє". В кожному разі без прийняття Бога неможливо визнати Його право. Право Бога.., якщо Ви не про Любов, то це надто далеко до Бога, щоб я грішний чи хтось з Христових щось від Вас хотів черпати
що у Вас від Христа? Що подібного, чим відрізняєтесь? Можете коротко і точково описати те, про що Вам йдеться?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Icтина е любов.

Повідомлення andrivovk » 08 квітня 2012, 19:18

о.Олег писав:
Yur писав:Кажуть, на Паску добре вмирати, ворота тоді до Раю відкриті

планую, планую... :D

Тільки не цього року.Плануйте на пізніше. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2012, 19:25

andrivovk писав:
о.Олег писав:
Yur писав:Кажуть, на Паску добре вмирати, ворота тоді до Раю відкриті

планую, планую... :D

Тільки не цього року.Плануйте на пізніше. :)

та я на щодень
як Бог Дасть
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Yur » 08 квітня 2012, 20:18

владислав украiнець писав:Теорiя права Бога ...
По-суті подане знаходиться у рамках християнського віровчення й допускаю, що у більшости тут присутніх, орім внутрішнього несприйняття, взагалі не знайдеться якихось конкретних заперечень викладеному.

Утім нестиковки є, хоч і малопомітні. Але як це буває, що зміна звуку всього на пів тона здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки, так і акценти роззставлені у поданому вами праві, здатні змінити теорiю права Бога на теорію права сатани.

.. - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi, створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.
Захищати людину від зла це добре, але Спасіння наше у Господі, що на Небесах. Зло ж, невід'ємний атрибут цього світу і навіть коли допустити, що усі начитавшись вашого права стануть паєньками, - вмирати вони не перестануть. Як і не перестануть ізригати вогонь вулкани, двигати землею землетруси і зносити цілі острови цунамі. Або якийсь метеороит забреде й накоїть лиха, як це було уже не раз.

Бог що Є Любов, показав нам Своє право у Сині Своєму - смирення. Ним Він зруйнував диявола, дарувавши нам свободу. Тож тримаймося Божої зброї й не даймо сатані забрати її у нас. Полишаючись в земному корінні й дбаючи за нього, пам'ятаймо, що матеріальні коріння ці рано чи пізно зотліють, а справжнє наше вкорінення - на небесах.
Зрештою, з таким духовним багажем людині й тут легше жиється.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 22:04

Максим Борець писав:А якщо я перепишу Ваш останній абзац, то що? Може, дасте мені якесь високе звання в державі, яку, так розумію, збираєтесь створювати :)
ну звичайно це жарт але не розумію, які у Вас є можливості керувати Церквою і світом(якщо за Вашими словами Бог не з'явиться особисто), якими методами Ви збираєтесь утверджувати "право Бога" , і, накінець, поясніть всім нам, з чого ви все ж таки взяли ту свою вибраність чи то пак месіанство?
Державу я не збираюсь створювати.Церкви визнають мене як посланника Бога, звичайно виконують моi побажання , керiвники краiн менi теж не вiдкажуть. Право приймуть люди, церкви, потiм право зроблять законом, закони вiдповiдатимуть праву. На рахунок вибраностi дивiться на справи.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 08 квітня 2012, 23:04

Кажете "визнають", значить, досі не визнали. Чи не спонукає над чимось задуматися? Дайте накінець відповідь, з чого ви взагалі взяли про свою вибраність.
Та й взагалі попросив би вас конкретно відповісти на поставлені вам запитання.

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 08 квітня 2012, 23:23

о.Олег писав:християнином стають внаслідок Печаті Божої Таїнств Хрещення і Миропомазання і... християнин - людина, яка сповідує Христове революційне вчення, а не якесь "своє". В кожному разі без прийняття Бога неможливо визнати Його право. Право Бога.., якщо Ви не про Любов, то це надто далеко до Бога, щоб я грішний чи хтось з Христових щось від Вас хотів черпати
що у Вас від Христа? Що подібного, чим відрізняєтесь? Можете коротко і точково описати те, про що Вам йдеться?
З повагою, о.Олег
Старий Заповiт говорить як по-любовi жити , i Христос не вiдкидае його, а дае нове розумiння любовi. Я визначив поняття любовi iз Старого Заповiту i вiд Христа, визначив, що iстина - це любов. Головне в Правi - вiдношення мiж людьми повиннi вiповiдати любовi. Право рiзне бувае , такби -мовити не правове право. Всi держави живутьпо-праву ,по крайнiй мiрi роблять вигляд, чому б iм не пожити по Праву Бога. Ось вам i механiзм панування Бога на Землi.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 09 квітня 2012, 06:57

Та зрозумійте ж, що це право було створене задовго до вас. В чому ваша революція?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2012, 09:05

владислав украiнець писав:... На рахунок вибраностi дивiться на справи.

розкажіть про ті справи. Назвіть, наприклад, дві. Лише коротенько, окресліть суть двох своїх справ в двох невеличких абзацах. Можете?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2012, 09:17

владислав украiнець писав:... Старий Заповiт говорить як по-любовi жити , i Христос не вiдкидае його, а дае нове розумiння любовi. Я визначив поняття любовi iз Старого Заповiту i вiд Христа, визначив, що iстина - це любов. Головне в Правi - вiдношення мiж людьми повиннi вiповiдати любовi. Право рiзне бувае , такби -мовити не правове право. Всi держави живутьпо-праву ,по крайнiй мiрi роблять вигляд, чому б iм не пожити по Праву Бога. Ось вам i механiзм панування Бога на Землi.

а де тут щось нове-Ваше? Можливо - механізм якийсь? Право Бога існує від Сотворення світу і постійно наражається на невід`ємну його (Права Бога) складову: ПРАВО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ БОГА; наражається на СВОБОДУ ЛЮДИНИ
Якщо Ви і це врахували, то врахуйте також, що нічого не винайшли
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 09 квітня 2012, 10:17

Yur писав:
владислав украiнець писав:Теорiя права Бога ...
По-суті подане знаходиться у рамках християнського віровчення й допускаю, що у більшости тут присутніх, орім внутрішнього несприйняття, взагалі не знайдеться якихось конкретних заперечень викладеному.

Утім нестиковки є, хоч і малопомітні. Але як це буває, що зміна звуку всього на пів тона здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки, так і акценти роззставлені у поданому вами праві, здатні змінити теорiю права Бога на теорію права сатани.

.. - iнструмент полiтичного панування Бога на Землi, створення царства Бога на Землi, побудова життя людей по задуму Бога, захист людей вiд зла.
Захищати людину від зла це добре, але Спасіння наше у Господі, що на Небесах. Зло ж, невід'ємний атрибут цього світу і навіть коли допустити, що усі начитавшись вашого права стануть паєньками, - вмирати вони не перестануть. Як і не перестануть ізригати вогонь вулкани, двигати землею землетруси і зносити цілі острови цунамі. Або якийсь метеороит забреде й накоїть лиха, як це було уже не раз.

Бог що Є Любов, показав нам Своє право у Сині Своєму - смирення. Ним Він зруйнував диявола, дарувавши нам свободу. Тож тримаймося Божої зброї й не даймо сатані забрати її у нас. Полишаючись в земному корінні й дбаючи за нього, пам'ятаймо, що матеріальні коріння ці рано чи пізно зотліють, а справжнє наше вкорінення - на небесах.
Зрештою, з таким духовним багажем людині й тут легше жиється.
Правильно , спасiння у вiдмовi вiд грiха. Зло залишиться . Зараз у вiдносинах мiж людьми зло пануе, а буде панувати добро. Смирення складова любовi. Перемога над дияволом iснуе, свободу отримали , тепер ми беремо владу. Право це норми життя держав , не було ще поняття права Бога у цьому змiстi. Треба дати людям пожити на Землi по законам Бога.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 09 квітня 2012, 10:30

А от яким чином Ви плануєте привести людей до прийняття цього права Бога? Якщо людей до цього не привів авторитет самого Бога, що дав нам Декалог, авторитет Ісуса Христа, що дав дві заповіді любові, то як Ви хочете(навіть якщо допустити, що Ви-посланник) примусити людей прийняти свою концепцію?
Якщо Ви пропонуєте, як видно з Ваших дописів, доопрацювати Вашу систему права юристам, то в чому власне Ваше новаторство? Адже будь-які державно-юридичні норми права в ідеалі покликані саме конкретизувати і пристосувати Божі закони для виконання суспільством(не вбий, не вкради). Що Ви тут хочете ще нового?
Окрім того, дуже попрошу Вас відповідати на поставлені Вам запитання.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2012, 13:54

владислав украiнець писав:... Право це норми життя держав , не було ще поняття права Бога у цьому змiстi. Треба дати людям пожити на Землi по законам Бога.

перепрошую - Ви просто, мабуть, не розумієте, що Біблію називають Законом Божим саме тому, що це Закон, даний Богом Свому народові і, власне, по ньому вони намагались жити; що законодавства/"норми" європейських країн і з ними пов`язаних базувалося саме на Божому Законі...
про що Ви? :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 09 квітня 2012, 19:10

Iзраiль да , намагався жити по Закону Божому, iншi краiни не знаю. Норми законодавства не вбий не кради i т.п. цього не достатньо.Потрiбнi такi норми наприклад любов не е крик , брехня i т. п.. Вiдношення повиннi вiдповiдати любовi, пояснення любовi, iстина - це любов , все це потрiбно оформити в закон. Крiм того в правi присутня суть Старого Завiту , вчення Христа, що призведе до яснiшого розумiння народом. Моi справи це право Бога.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2012, 19:26

а невже це не у Вас я грішний читав про роздавання потиличників і чому у Вас це любов, а в тих держав - ні?
З повагою,о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 09 квітня 2012, 19:33

Максим Борець, вибачайте якщо на щось не вiдповiв , важко думки формуються.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2012, 19:51

владислав украiнець писав:Максим Борець, вибачайте якщо на щось не вiдповiв , важко думки формуються.

ой - а мої відчуття такі, що Ви на жодне з питань, що їх поставив, не відповіли :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 09 квітня 2012, 21:17

п. Владислав, Вам не здається, що кожен з наступних Ваших дописів слово в слово повторює думку попереднього, і таким чином розмова закручується по колу. Окрім цього Ви ігноруєте всі контраргументи, що робить неможливим конструктивну розмову з Вами. Єдине, чого Вам вдалося домогтися під час висвітлення Ваших ідей-це несприйняття вашими співрозмовниками.
Вибачте, відмовляюся
продовжувати дискусію в такому руслі, позаяк не бачу можливим донести до Вас свою думку.

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 09 квітня 2012, 21:21

о.Олег писав:а невже це не у Вас я грішний читав про роздавання потиличників і чому у Вас це любов, а в тих держав - ні?
З повагою,о.Олег
у солдатiв Бога нема можливостi посадити у тюрму , тому потоличники. Я не згоден з вами , що не вiдповiв на жодне запитання.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 09 квітня 2012, 21:24

І ще цікаво стало: а ті солдати все-таки діють?

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Icтина е любов.

Повідомлення владислав украiнець » 09 квітня 2012, 22:01

Максим Борець, частково вiдповiдi на вашi запитання iснують в моiх дописах , вiдповiдати на всi потребуе богато зусиль i часу.Задайте самi важливi для вас.Дописи повторюються запитання теж схожi. Солдати ще не дiють.

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Icтина е любов.

Повідомлення Максим Борець » 09 квітня 2012, 22:59

владислав украiнець писав:створення мною механiзму панування Бога , говорить о том, що я пророк , штамп Бога -це дати народження: моеi мами 7 квiтня - Благовiщення Пресвятоi Богородицi i моя 21 вересня - Народження Пресвятоi Богородицi, говорить о том , що я посланець Бога. Посланець Бога, якщо Бог не явиться особисто , являеться правителем уciх церков i свiту. Я объеднаю усi церкви Украiни в одну незалежну. Коли явится посланець вiруючи послухаються його i проголосують за нацiоналiстiв i Свобода приходить до влади. Я думаю ви теж цього бажаете тому потрiбне визнання Права Бога i тут ви могли б попрацювати.


15. І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!
(Об'явлення 11:15) Як говориться:-,,чуеш сурми заграли час розплати настав,,.
_________________


Шановнi, пiдтримайте хто-небудь я ж не заспокоюсь поки не виконаю завдання Бога. Треба написати: я розумiю право Бога i хочу щоб усi люди жили по ньому. Четверо пiдтримають, далi лавиноподiбно.


Саме з цього допису починається моє несприйняття Ваших думок, і, боюся, Вашої особи як релігійного чи політичного діяча.
Першою з причин мого несприйняття є те, що Ваші аргументи так і не переконали :( мене і, боюся, кого-небудь іншого у Вашій обраності як посланника Божого. Збіг дат народження Вас і Вашої матері із християнськими святами ще ні про що не говорить.
По-друге, я розумію цитування Вами уривка Книги Одкровення в останніх абзацах у контексті Вашого месіанства наступним чином:
1) або Ви разом з усіма християнами очікуєте Другого Пришестя Христа Спасителя, але тоді ваші претензії на якесь месіанство-цілковитий абсурд, бо жодною з священних Книг Старого чи Нового Завіту не передбачена поява якихсь особливих посланників Божих;
2)Ви підміняєте собою постать Христа у другому Пришесті, що межує, боюся, з блюзнірством.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Icтина е любов.

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2012, 08:38

пан владислав украiнець нажаль лише переповторює гасла своїх попередніх гасел. У звязку з тим, що немає розвитку дискусії, а гілочка перетворюється на щось на кшталт пропагування суду Лінча, де суддями :( мають стати "солдати Бога" - гілочку закрито
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

владислав украiнець
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 15 жовтня 2010, 18:27

Re: Право, юристи і Бог ?!

Повідомлення владислав украiнець » 10 квітня 2012, 08:50

Максим Борець , я не буду переконувати вас у своiй обраностi як посланника Божого. Право Бога, його прийняття вас переконають. На роль Бога не претендую, шукати себе в Бiблii не буду.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Право, юристи і Бог ?!

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2012, 08:54

владислав украiнець писав:Максим Борець , я не буду переконувати вас у своiй обраностi як посланника Божого. Право Бога, його прийняття вас переконають. На роль Бога не претендую, шукати себе в Бiблii не буду.

На цьому і порішим
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей