Біблійне коріння... комунізму

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення o.Mykil » 28 лютого 2012, 06:02

Що таке комунізм? Читав раніше у творі християнського письменника Георгія Марченка "На каждом листке" (про релігію-атеїзм), що, мовляв, комунізм (від лат. communis - спільний, загальний) має саме біблійну основу, адже звідти комуністи почерпнули ідею, її спотворивши. Так і є в суті - Біблія їм не була до кінця чужою. Поштовхом стало те, що у все перших християн все було спільне - "жоден з них не вважав щось зі свого майна своїм власним" (Ді. 4, 32). Просто безбожники свою систему вирішити зробити без Творця. От і все. Так комунізм став до вподоби сатані і погубив численні душі, отруївши в них усе святе!

Комуністична ідеологія, що себе скомпрометувала, могла б і не виникнути, якщо б не св. Писання?!

Наявний у світі й антикомунізм, спрямований в першу чергу проти політики послідовників марксизму-ленінізму. Комунізм як такий осуджений Католицькою Церквою. Наприклад, його як явище скритикував у своїй енцикліці Bonum Sana Римський Папа Бенедикт XV в 1920 р. або Папа Пій XI у Divini Redemptoris. Мають місце й інші документи Вселенської Церкви. З документів Помісного собору РПЦ 1918 р. відома Анафема Московського Патріарха Тихона (комуністам і їхнім помічникам), де він пише суворо наступне: "Батьки! Якщо ваші діти комуністи, вимагайте владно в ім'я Господа нашого Ісуса Христа, щоб вони відреклися від своїх оман. Коли будуть опиратися і не послухають вас, відречіться від них самі. Жінки! Якщо ваші чоловіки комуністи і стараються в служінні сатані, підіть від них і врятуйте себе, ваших дітей. Покличте на допомогу Господа і обтрусіть зі себе руки сатаністів, споконвічних ворогів нашої Віри Христової, що оголосили себе самозванно «народною владою»...

Злочинна доктрина з відтінком безвинної крові була справедливо осуджена за пропаганду атеїзму, підрив основ християнства, руйнацію соціального порядку тощо. Адекватні люди не можуть такого сприймати. У цивілізованих країнах комунізм не процвітає, його символіка є під забороною. Коли одного разу під час обряду екзорцизму один католицький священик виганяв з дівчини нечисту силу, то він запитав через неї диявола, чи червоний дракон у біблійній книзі Одкровення символізує якраз комунізм, то почув відразу відповідь, що так.

Згаданий вище письменник Марченко у творі пише, що йому якось довелося розмовляти з офіцером тюремної охорони, який належав до комуністичної партії. У хвилину довіри офіцер сказав до нього: "Я дивився одного разу восени через вікно на голе дерево. Я знав, що наступної весни воно знову буде повне листя і бруньок, і в його гілках співатимуть птахи. І я схилився перед "не знаю ким", чи "не знаю чим", який дає мені дерева, зерно і квіти. Я кидаю вугілля у вогонь і вогонь перетворює їх у прекрасне біле полум'я. Я схиляюся перед Силою чи Особистістю. Я не знаю, Хто чи Що Він таке, що винагороджує наше зло добром, а іноді виправляє потворні життя, життя колишніх бандитів, перетворюючи їх у життя мучеників за святу справу. Я знав таких людей серед вас, християн". Цей офіцер-комуніст не розумів Господа Бога, проте він Його осягнув.

Тому варто добре задуматися усім засліпленим визнавцям комунізму, якщо їм дорога щаслива вічність... Не дивлячись на те, що ця антихристиянська ідеологія має й певне коріння в Біблії.


http://znamyboh.blogspot.com/2012/02/blog-post.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення romanm » 29 лютого 2012, 16:22

o.Mykil писав:Що таке комунізм? Читав раніше у творі християнського письменника Георгія Марченка "На каждом листке" (про релігію-атеїзм), що, мовляв, комунізм (від лат. communis - спільний, загальний) має саме біблійну основу, адже звідти комуністи почерпнули ідею, її спотворивши. Так і є в суті - Біблія їм не була до кінця чужою. Поштовхом стало те, що у все перших християн все було спільне - "жоден з них не вважав щось зі свого майна своїм власним" (Ді. 4, 32). Просто безбожники свою систему вирішити зробити без Творця. От і все. Так комунізм став до вподоби сатані і погубив численні душі, отруївши в них усе святе!

Комуністична ідеологія, що себе скомпрометувала, могла б і не виникнути, якщо б не св. Писання?!


Хм, а сатана має в собі щось від Бога? Його корінь - Бог? Нмсд, комунізм немає нічого спільного з біблійною основою. З сатаною, так.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення о.Олег » 29 лютого 2012, 17:47

цікаво, що такого роду думки постають і постають... Колись відповідав на... гм... думку одного із дописувачів англомовного православного форуму про коріння марксизму: зокрема він твердив, що марксизм (скоріше не так сама теорія, як спосіб її розповсюдження, проникнення в масси таскать :) ) походить від латинського (для автора питання - хибного) розуміння Християнства (звинувачував в ідеологізації, філософікації, моралізації - підміні цим всім Особи Ісуса Христа). Думаю, на питання цієї теми відповім подібно, як тоді
На мою думку, намагання все раціоналізувати (підвести у підпорядкування системі) в латинській Церкві дійсно зумовило виникнення певних проблем, зокрема — ширшого кола різного рівня освітчених людей, які стали ініціаторами або підвели теоретичні основи під течії і рухи думки/практики. Природньо, що «раціо» ширилось у відповідности до того, над чим людина/спільнота роздумувала, чим цікавилася, жила.
Про застосування людиною свого розуму можна говорити і в позитивному, і в негативному ключі, залежно від наслідків діяльности людей таких-от переконань чи переконань того, хто говорить (навіть, думаю, за умови претензій на неупередженість).
В нашому випадку йдеться про марксизм у його неґативі (чи, можливому позитивному погляді) реалізації. Горє от ума? Можливо... ... Хто винен?? Чи винний в марксизмі латинський наголос на «раціо»? (А у чому він тоді не винен? :) ) Не думаю... Думаю, що це історія людства, у якій присутні різні люди які породили різні системи бачення свого життя. В тому числі — християнського. І це все може і має бути використане людиною для її добра (особи, народу, Церкви...).
Я грішний не можу себе причислити навіть до «напівзахідних християн» — мій народ не долучився до народження латинської системи і у певній мірі (якщо про УГКЦ — базована на «раціо» системність) перейняв її з Заходу, як і, якщо глибше, решта світу.

Як східний християнин хотів би запитати: якщо це все від латинського «раціо», у чому «винні» тоді ми — схід?
З повагою, о.Олег

в чому ж тоді Біблійне коріння присутнім не є?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення o.Mykil » 29 лютого 2012, 18:04

romanm писав:Хм, а сатана має в собі щось від Бога? Його корінь - Бог? Нмсд, комунізм немає нічого спільного з біблійною основою. З сатаною, так.


Це доводить у своїй книзі Г. Марченко. Диявол якраз любить мавпувати та спотворювати різне. Йдеться про відношення до дочасних речей на прикладі першої християнської громади, де "жоден з них не вважав щось зі свого майна своїм власним" (Ді. 4, 32).
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

KiYr
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 06 січня 2011, 00:14

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення KiYr » 01 березня 2012, 13:14

Комунізм хотів бачати безбожне суспільство і це мабуть було його основним недоліком.Навіть читаючи різні комуністичні декрети постанови,маніфести,закони приходить на думку,що їхні автори забрали звідтам слово "християнство" і вставило слово " комунізм" Багато старших людей тому і кажуть,що якби тоді не забороняли нашої Церкви і не проводили русифікації,то кращого життя собі і не бажали. Бо як не крути,але тоді державний порядок був більш близький до християнських ідеалів бачення держави,ніж сьогоднішний.На прикладі комунізму переконався,що всяка спроба побудувати державу,де Бог на останньому плані,яким би воно ідеальним у всіх відношеннях не здавалось, після короткотривалого розквіту буде приречене на поразку.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2012, 09:21

KiYr писав:.Навіть читаючи різні комуністичні декрети постанови,маніфести,закони приходить на думку,що їхні автори забрали звідтам слово "християнство" і вставило слово " комунізм"


Так і є... Бачимо явне спотворення. Знаю теж певних християн (католиків), що є в захопленні від... комуністичних ідей. Наразі комунізм як такий -- це велика утопія. Правдивого раю на землі не збудуєш ніколи!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення o.Mykil » 16 квітня 2012, 00:03

Лідер КПРФ знайшов у посланні апостола Павла головне гасло комунізму.
http://tsn.ua/svit/zyuganov-zastupivsya ... izmom.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення andrey s. » 16 квітня 2012, 00:44

o.Mykil писав:Лідер КПРФ знайшов у посланні апостола Павла головне гасло комунізму.
http://tsn.ua/svit/zyuganov-zastupivsya ... izmom.html

Та нічого, я завжди вважав комуністів мурашками які хотіли Бога побороти.
То вже привид блукає, Бог тоді укріпив Своє стадо і попри все.....Хай собі балакають, шкода вірних які терплять, яким болить таке.(Християн у Росії, МП. І звичайно інших братів і сестер, хочаб УГКЦ, які тішаться з цього, з терпіння інших.)
Всі мають місце у Божому Плані, навіть комуністи бажаючи з Богом змагатись, зробити Його своїм другом :( ......одним словом Бог собі знає як це повернути Собі на Славу.
Це якиісь піар, привертання уваги до себе.(таке собі ехо минулого) Їх вже нема, і попри люцкі сльози (які без сумніву Бог перемінив у радість, взявши плачучих у Свою Славу) вони були приречені щоб Господь прославився їхньою поразкою.

Гірше з капіталістами, ті мудріші в поганому, що нелюбе Богу.(але це інша історія яка пахне офтопом :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійне коріння... комунізму

Повідомлення andrey s. » 16 квітня 2012, 00:44

o.Mykil писав:Лідер КПРФ знайшов у посланні апостола Павла головне гасло комунізму.
http://tsn.ua/svit/zyuganov-zastupivsya ... izmom.html

Та нічого, я завжди вважав комуністів мурашками які хотіли Бога побороти.
То вже привид блукає, Бог тоді укріпив Своє стадо і попри все.....Хай собі балакають, шкода вірних які терплять, яким болить таке.(Християн у Росії, МП. І звичайно інших братів і сестер, хочаб УГКЦ, які тішаться з цього, з терпіння інших.)
Всі мають місце у Божому Плані, навіть комуністи бажаючи з Богом змагатись, зробити Його своїм другом :( ......одним словом Бог собі знає як це повернути Собі на Славу.
Це якись піар, привертання уваги до себе.(таке собі ехо минулого) Їх вже нема, і попри люцкі сльози (які без сумніву Бог перемінив у радість, взявши плачучих у Свою Славу) вони були приречені щоб Господь прославився їхньою поразкою.

Гірше з капіталістами, ті мудріші в поганому, що нелюбе Богу.(але це інша історія яка пахне офтопом :) )
Дякую..

А ...доречі, любий підступ лукавого має біблійну мудрість...він Бога бачив і більше.
Мудрість одна, це Божа, а решта і є той вибір як її примінити. (купа сект беруть біблію і користають, точніше намагаються, супроти Бога...)
Вкакаються... :x :pardon: , БО ВІН ВОСКРЕС!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей