Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 19 квітня 2012, 21:04

ShMariam писав:28 можливий дощ (як і 30, 1, 2), тож можна зібратися або в колибі (невідомо, чи вона буде вільна :( ), або в приміщенні.
Just_me писав:
ShMariam писав:пропоную зустрітися у приміщенні

Я б казала готуватися до зустрічі на природі, але мати на приміті в разі несприятливих погодних умов приміщення. Що скажете?
І де ж це приміщення? :wink:
В тому й справа, що спочатку дощу може не бути, а вже на місці почнеться. Крім того, проблемно буде з продуктами (приготуємось до шашликів, а тут...)

вав - мнямням :)
Зображення
до чого тут дощ Зображення
, якщо шашлики!?
не варта планувати поганих шашликів і дощ нічого зіпсувати не в силі!
шашлики форева!!
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 19 квітня 2012, 21:16

:)
Значить берем зі собою дощовики, парасолі і клейонки. Як буде холодно, будем трохи танцювати, тобто водити гаївки. :D

Тепер треба точно вирішити з датою. Для мене найкраще буде 1, можна 30 і 2, не бажано 28 (вже писала чому).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 19 квітня 2012, 23:44

о.Олег писав:шашлики форева!

Зображення
Ну, нарешті! Отець, який не курить, не вживає алкоголю та кави і не святкує свій День народження у піст хоча б признався, що шашлики любить :D Раз вже таке діло, то таки мусимо забацати ті шашлики, бутербродами не обійдемось ))) Мені в принципі всеодно коли - 28, 30, 1, 2 - коли хочете, тільки б не в неділю. Все ж краще 28, але якщо інші працюють - то вирішуйте ви.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 20 квітня 2012, 16:45

Давайте так: кожен, хто має бажання прийти на зустріч (Звісно, ніхто точно не знає, чи будете мати можливість :pardon: ), крім тих, хто 100 % не прийде, зголошуйтеся тут. Пишіть, в які дні ( і час) з перелічених вище може (чи не може) бути.

Вже можна вирішувати, хто які продукти принесе.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Максим Борець » 20 квітня 2012, 17:22

Влаштує будь-який день окрім завтра та 28 квітня. Оптимально-1-2 ге-травня.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 20 квітня 2012, 20:04

В такому випадку я за 1 травня. Давайте принесу овочі і солоденьке.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 20 квітня 2012, 21:12

ShMariam писав:Давайте так: кожен, хто має бажання прийти на зустріч (Звісно, ніхто точно не знає, чи будете мати можливість :pardon: ), крім тих, хто 100 % не прийде, зголошуйтеся тут. Пишіть, в які дні ( і час) з перелічених вище може (чи не може) бути.

Вже можна вирішувати, хто які продукти принесе.

Та вже помоєму бажаючі зголошувались, то би Ви Львівські зібрались докупи, якось вже з тим днем вирішили, іто так твердо, раз і все, а хто має бажання приїхати, він це зробить.(якось так бачу..)
Планування то не жіноча справа, бо так ніколи не збиремся, то дощ, то не можу, то ще там щось, ну як завжди ....(Є у Львові Чоловік, чи ні)))))(жартую, але і не щоб так аж...)
Вже самому цікаво, що з того буде.(сподіваюсь моя позиція ясна, а з продуктами і рештою, то взагалі без дати, конкретної дати, то тільки фантазії, ілюзії і мрії))))
Амінь. ;)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 20 квітня 2012, 21:22

Just_me писав:В такому випадку я за 1 травня. Давайте принесу овочі і солоденьке.

Вже раніше хотіла назвати цю дату. :)

Думаю принести трохи ковбаси або м'яса на бутерброди, можливо, якийсь салат...

А що солодке принесете (щоб ніхто не повторився)?

Якщо потрібно НЕодноразовий посуд (залізні миски, виделки), я все принесу (треба підрахувати скільки).

P.S. Хто має шампури?
Востаннє редагувалось 20 квітня 2012, 21:29 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 20 квітня 2012, 21:27

andrey s. писав:
...

А до Вас тільки одне питання :) : що принесете?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 20 квітня 2012, 21:39

ShMariam писав:Думаю принести...

А ще паска чекає в морозильній камері. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 20 квітня 2012, 21:48

ShMariam писав:
andrey s. писав:
...

А до Вас тільки одне питання :) : що принесете?

сам прийду, а решта..(говорю одразу, я одноразовий посуд з франека перти не буду, і салат з соловїних язичків робити також не буду))))), тай я всетаки не кулінар, тільки їсти вмію, іто, не все їм(але тим не журіться, я вже якось, ім мало)))))))))
та що, що, це вже деталі, якщо буде шашлик, то домовтесь хто маренує мясо, витрати звісно частково можу здюжити.(можна в калибі десь готовий, я ітак знаю яка собачатина на смак, скажу одразу))))))))))), але якщо кошатина, то я не знаю))))))))
Але все це без дати, це ............(здогадайтесь самі вже)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 20 квітня 2012, 21:58

ShMariam писав:А що солодке принесете (щоб ніхто не повторився)?

Та принесу різного на всіх, хто буде. Хіба маєте якісь особливі побажання, то я щось спечу/приготую/куплю.

Посуд увесь беремо паперовий, принаймні я так вважаю (можу взяти тарілки та стаканчики), щоб нікому потім його не прийшлося мити - спалили у вогнищі та й все - ні руці, ні екологія не страждають.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 20 квітня 2012, 22:18

Just_me писав:
ShMariam писав:А що солодке принесете (щоб ніхто не повторився)?

Та принесу різного на всіх, хто буде. Хіба маєте якісь особливі побажання, то я щось спечу/приготую.

Посуд увесь беремо паперовий, принаймні я так вважаю (можу взяти тарілки та стаканчики), щоб нікому потім його не прийшлося мити - спалили у вогнищі та й все - ні руці, ні екологія не страждають.

Індивідуальні тарілки і стаканчики треба одноразові, але на страви принесу металеві (мені справді не важко), я поїздами-маршрутками-трамваями добиратися не буду. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 22 квітня 2012, 08:23

Давайте, щоб не було так, що один несе хліб, а другий м'ясо на шашлики, будемо підраховувати витрати, а потім віддамо один одному гроші (тим більше, що ніхто не може знати точно, що прийде, а так - поруч ринок і магазини, по ситуації швидко докупимо). Як вам таке?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Максим Борець » 22 квітня 2012, 11:41

Ну так, правильно, але спершу треба визначити меню.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 22 квітня 2012, 12:28

Максим Борець писав:Ну так, правильно, але спершу треба визначити меню.

Шашлики (Ще раз питаю: в когось є шампури? Інакше шашликів не буде :( ), канапки, салати, солодке, безалкогольні напої.

Отак би хтось побачив чи почув, що без алкоголю сказав би, що ми "віруючі". :oops: :( Дійсно - віруючі. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 22 квітня 2012, 18:24

ShMariam писав:Ще раз питаю: в когось є шампури? Інакше шашликів не буде

Бачу, натяки не діють, то я запитаю прямо :D : Отче Олеже, де Ви діли шампури? Ви шашликів взагалі хочете? :D
А якщо серйозно, то треба корінним львівським подумати, в кого позичити, якщо не має ніхто із нас... :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2012, 20:10

Just_me писав:
ShMariam писав:Ще раз питаю: в когось є шампури? Інакше шашликів не буде

Бачу, натяки не діють, то я запитаю прямо :D : Отче Олеже, де Ви діли шампури? Ви шашликів взагалі хочете? :D
А якщо серйозно, то треба корінним львівським подумати, в кого позичити, якщо не має ніхто із нас... :)

та не мав ніколи шампурів, але якби вже ніхто не мав - попитаю
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 22 квітня 2012, 20:42

о.Олег писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:Ще раз питаю: в когось є шампури? Інакше шашликів не буде

Бачу, натяки не діють, то я запитаю прямо :D : Отче Олеже, де Ви діли шампури? Ви шашликів взагалі хочете? :D
А якщо серйозно, то треба корінним львівським подумати, в кого позичити, якщо не має ніхто із нас... :)

та не мав ніколи шампурів, але якби вже ніхто не мав - попитаю
З повагою. о.Олег

Христос Воскрес!!!
Отче, я без всяких приколів, Ви поки не спішіться питатись, бо можливо це просто файні мрії про зустріч...
Чи всетаки ні??????(то я до решти :wink: )
Якось так все в тумані, чи що...(тільки каміння у мене не кидайте дівчата, але просто сказав як думаю, без цензури.)
Буду радий забрати свої слова назад..при зустрічі. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 23 квітня 2012, 08:25

andrey s. писав: можливо це просто файні мрії про зустріч...

думаю все получиться
мрії - це добре
З повагою, о.Олег
пс:
Хвиля човника легкого
І цілує, і гойда,
Ширша моря голубого
Наша юність молода.

Приспів:
Без вітру не родить жито,
Без вітру вода не шумить.
Без мрії не можна жити,
Не можна нікого любить.

Це вона до себе кличе
Неспокійнії літа.
В небі чайкою кигиче,
В полі соколом зліта.

Приспів.

Заколосить в полі нива,
Зацвітуть усі сади.
Для того, щоб стать щасливим,
Треба мріяти завжди.

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 23 квітня 2012, 18:38

То хто таки прийде? Нарахувала аж 5 людей (ті , що тут пишуть), інші не можуть чи як? Just_me, Ви зв'язалися з іншими (особливо "заблудшими :) ) форумчанами? Хто з них прийде? Просто якщо вони не відповідають тут, то можу зв'язатися з деякими з них через соц. мережі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 23 квітня 2012, 18:44

ShMariam писав:Давайте, щоб не було так, що один несе хліб, а другий м'ясо на шашлики, будемо підраховувати витрати, а потім віддамо один одному гроші (тим більше, що ніхто не може знати точно, що прийде, а так - поруч ринок і магазини, по ситуації швидко докупимо). Як вам таке?
Максим Борець писав:Ну так, правильно, але спершу треба визначити меню.

Так розумію всі згодні. :pardon: Я чого питаю - чує моє серце, що мені доведеться маринувати м'ясо. :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 23 квітня 2012, 19:17

ShMariam писав:чує моє серце, що мені доведеться маринувати м'ясо

Так, точно, Мар"яно :) Жіночу інтуїцію нічим не заглушиш :D

ShMariam писав:Just_me, Ви зв'язалися з іншими (особливо "заблудшими ) форумчанами? Хто з них прийде? Просто якщо вони не відповідають тут, то можу зв'язатися з деякими з них через соц. мережі.

Написала "заблукалим" десь 25 ПП і 11 електронних листів. З ПП доставилося, 10 штук (всі цифри з голови, приблизні), але на жоден лист чи електронку мені не відповіли. Кого по соцмережах знаєте - ловіть і допитуйте :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 23 квітня 2012, 22:03

Just_me писав:Написала "заблукалим" десь 25 ПП і 11 електронних листів. З ПП доставилося, 10 штук (всі цифри з голови, приблизні), але на жоден лист чи електронку мені не відповіли. Кого по соцмережах знаєте - ловіть і допитуйте :D

Дійсно ніхто? Декого ще можна знайти за сайтами, які зазначені в профілі.
А як наш адмін? Також не відповів? До нього є ще інші контакти?
А ще, якщо пам'ять не підводить, хтось мав контакти demetrisa.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 23 квітня 2012, 22:30

ShMariam писав:А як наш адмін? Також не відповів?

Думаєш, наш адмін відноситься до "заблукалих"? :ROFL:
ShMariam писав:контакти demetrisa

Особистих не маю, але ПП писала і йому...

P.S. Написала "на численні прохання" ще й на пошту, яку знайшла в тенетах павутини всесвітньої :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 05:53

Just_me писав:
ShMariam писав:А як наш адмін? Також не відповів?

Думаєш, наш адмін відноситься до "заблукалих"? :ROFL:

Не думаю :D , але ж його ніколи невидно-не чути. Живе, до речі, у Львові (принамні таке пише в його профілі :pardon: ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 24 квітня 2012, 08:19

ShMariam писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:А як наш адмін? Також не відповів?

Думаєш, наш адмін відноситься до "заблукалих"? :ROFL:

... його ніколи невидно-не чути...

так і це добре!
Зображення
Адмін - така собі... животина, що в силу певних обставин живе біля різного роду зялізяк, дротів і моніторів. Вийти з середовища свого природнього проживання не може, позаяк інші, подібні до нього, прийдуть і зламають все, над чим Адмін так довго працює...
краще його не відволікати :pardon:
але пробуйте, запрошуйте: в Адміна є рот, зуби - можливо і спокуситься на шашлик :D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 24 квітня 2012, 08:27

:D , а я одразу запідозрив цю аномалію, Він невидимий, але Він точно є, я у цьому переконаний. :oops:
..............
Отче, вони не харчуються мясом, от оптиковолокно, якісь нові девайси і новітнє прог. забеспечення, то є лакомство, і Він покажеться.... :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2012, 08:38

:ROFL: До Адміна пишіть хтось один (як скажете, то напишу).
Окрім проблеми з шампурами є ще деякі важливі організаційні моменти: кажуть, що спец. місця для шашликів займають дуже рано (навіть з 9.00), отже треба швидко організуватися (я чергувати не буду, хоч і близько живу - небезпечно одній дівчині в парку). Заходити краще буде від Винниківського ринку, ніж від ц. Петра і Павла, нмд. Крім того, хоч як я хвалилася, що мені недалеко йти і буде неважко - як порахувала скільки мушу нести (особливо, м'ясо)... зрозуміла, що сама не донесу. Хтось з хлопців мусить допомогти ( в приваті скажу куди під'їхати).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 24 квітня 2012, 08:45

Написала, написала...
Думаю, нам не варто з 9 години тусуватися в парку. Зберемося близько 2 всі на одному місці (я можу взяти на себе зустріч і збір тих, хто приїде з іншого міста і довезення їх до Винниківського ринку, де ми з вами і зустрінемося :) А там по ходу і знайдемо якесь місце, навіть якщо і не дуже пристосоване.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей