Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 21:56

Так, народ, не розслабляємся! :D
Поясніть, будь ласка: в мангал можна буде накласти звичайного хмизу з папером, чи треба буде щось купувати?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 25 квітня 2012, 21:57

На хмизі шашликів не буде, треба вугілля чи дров.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 25 квітня 2012, 21:58

ShMariam писав:Так, народ, не розслабляємся! :D
Поясніть, будь ласка: в мангал можна буде накласти звичайного хмизу з папером, чи треба буде щось купувати?

Маріанно(без апострофа)))), спокійно..без паніки..все нормально))) :)
Тримай і будь спокійна :Rose:
Думай про мясо...про котів і собак..щоб не впасти в блуд..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 22:00

Just_me писав:На хмизі шашликів не буде, треба вугілля чи дров.

Скільки треба? І хто купить? Бо я щось не дуже орієнтуюся, де це продається у Львові.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення andrey s. » 25 квітня 2012, 22:09

ShMariam писав:
Just_me писав:На хмизі шашликів не буде, треба вугілля чи дров.

Скільки треба? І хто купить? Бо я щось не дуже орієнтуюся, де це продається у Львові.

Я Вас прошу, пожалійте мене, не доводіть до ступора..
Якщо я вже буду перти мангал, то очивидним є те, що про решта я подбаю... Забудьте ці журби, я плюс до всього заїду і візьму Гошівського бука, так кажуть смачніше)))))))
Так лекше????...(ато чесне слово...так завжди коли починається жіноча паніка..)
Андрію....де ти Є??? Агов, ратуй.. :D
Востаннє редагувалось 26 квітня 2012, 00:35 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 25 квітня 2012, 22:12

andrey s. писав:Якщо я вже буду перти мангал, то очивидним є те, що про решта я подбаю...
Ловлю на слові. :pardon:

(Гроші поділимо)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 07:28

о.Олег писав:Молитовники візьміть - перед посиденьками пропоную помолитися Молебен або Акафіст до Богородиці: не йде мені шашлик отак просто, пожалійте :)

А Службу Божу не вдастся організувати? :sorry: Чи Ви не хочете домовлятися з студитами, бо не знаєте, чи точно зможете прийти? Поруч ще є ц. Покрови... (Якщо підемо до студитів, то домовтеся про вхід або щоб відкрили бічну хвіртку)

Ще добре би було, якби хтось купив фрукти. (Львівв'яни :) ). М'ясо, кобасу, другі страви, овочі, солодке несемо Just_me і я, Андрій аж з Франківська :) везе мангал і паливо (бо дерево в парку сире, мабуть), брат Мартин несе шампури і допомагає мені. Хто залишається? :) Хліб, воду, соуси і т. п. можемо купити в останню хвилину, коли вже зберемся, але не фрукти, бо їх треба помити. Збираємося на 14.00 біля Винниківського ринку (пропоную на вул. Солодовій - між костелом і ринком, щоб ми знайшли один одного :) ).


Р.S. Не забудьте молитовники, парасолі або дощовики і гроші :oops:, щоб віддати свою частку за продукти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 26 квітня 2012, 08:47

Якщо йдемо на Службу Божу, то йдемо до церкви перед основною форумівкою, без м"яса, мангалів та дрів, і не в кросівках-спортивних костюмах, а в плащах та туфлях. Отче, де Ви зранку служите? Ми до Вас прийдемо!
Пропоную Братові Мартину чи Максиму Борцю зголоситися на фрукти, бо дівчатам все не занести :oops:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 09:34

Just_me писав:Начиталася тут з вами. Ржунимагу :D
о.Олег писав:Прочанка буде?

Постарається :)

а Лобода?
:)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 09:38

Just_me писав:...Отче, де Ви зранку служите? Ми до Вас прийдемо!...

7.45, Шпиталь Шептицького; вул.Озаркевича,4, 4 поверх (є ліфт). Це як цти від ц.Юра до цирку, до вул.Городоцької

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 09:43

ShMariam писав:А Службу Божу не вдастся організувати? :sorry: Чи Ви не хочете домовлятися з студитами, бо не знаєте, чи точно зможете прийти? ...

та можна. Хоча... на яку годину там буде Літургія? Може приєднаємося до них? Чи там занадто рано? Пропозиція прийти в Шпиталь залишаеться в силі. Як і можливість домовитись нам зі студитами і мати свою Літургію. А Молебен... побачимо
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 26 квітня 2012, 09:53

Отче, якщо служите Літургію в Шпиталі - прийдемо в Шпиталь. Щоб не виглядало, що молимося біля шашликів та вогнища, як Брат Мартин описував :D І вигляд матимемо пристойний, і місце відповідне :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 10:04

Just_me писав:Отче, якщо служите Літургію в Шпиталі - прийдемо в Шпиталь. Щоб не виглядало, що молимося біля шашликів та вогнища, як Брат Мартин описував :D І вигляд матимемо пристойний, і місце відповідне :Rose:

не місце красить людину...
але нехай
правда... де 7.45, а де 14.00 біля Антонія (збираємося)
може домовлюся і в Антонія Літургію відслужимо
Римську або грецьку
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 26 квітня 2012, 10:08

о.Олег писав:може домовлюся і в Антонія Літургію відслужимо
Римську

ТАК, ТАК, ТАК!!!!!!!!!!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 10:13

Just_me писав:
о.Олег писав:може домовлюся і в Антонія Літургію відслужимо
Римську

ТАК, ТАК, ТАК!!!!!!!!!!

це якщо місцевий отець буде мати як (та і дякувати треба комусь) - римську можу лише співслужити
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 11:22

о.Олег писав:це якщо місцевий отець буде мати як (та і дякувати треба комусь) - римську можу лише співслужити
ОООО

А нащо нам римська? Чи грецьку не дозволять? На грецьку дяк є (див. профіль брата Мартина :wink: ).
Just_me писав:Якщо йдемо на Службу Божу, то йдемо до церкви перед основною форумівкою, без м"яса, мангалів та дрів, і не в кросівках-спортивних костюмах, а в плащах та туфлях.
Я тут подумала - а може в спідниці (більш спортивній) і в туфлях без каблуків в ліс не так страшно? (Ходять же якось люди на прощі :pardon: ). Дощ і болото ніби не передбачається.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 11:37

ShMariam писав:А нащо нам римська? ...

заради плекання здорового екуменізму? :)
стосовно ж греко-католицької - не думаю, що в дозволі буде проблема: проблема у непристосованості місця (змушений брати все з собою)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 11:41

о.Олег писав:
ShMariam писав:А нащо нам римська? ...

заради плекання здорового екуменізму? :)
стосовно ж греко-католицької - не думаю, що в дозволі буде проблема: проблема у непристосованості місця (змушений брати все з собою)
ОООО

А може попроситися до цекрви Покрови - (звідси можна зайти на Кайзервальд з другого боку)? Але там будемо далеко від пристосованих місць. Може навіть нас би пустили в капличку в монастирі - щоб не відкривати церкви.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 11:46

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:А нащо нам римська? ...

заради плекання здорового екуменізму? :)
стосовно ж греко-католицької - не думаю, що в дозволі буде проблема: проблема у непристосованості місця (змушений брати все з собою)
ОООО

А може попроситися до цекрви Покрови...

тоді там і збиратись всім треба
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 11:49

а якщо вже без ускладнень - спробую тоді із студитами на 13.15 домовитись в Шевченківському Гаї?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 11:57

о.Олег писав:а якщо вже без ускладнень - спробую тоді із студитами на 13.15 домовитись в Шевченківському Гаї?

Отже наразі не відомо, де і коли збираємося. Як тільки домовитеся - пишіть. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 12:04

ShMariam писав:
о.Олег писав:а якщо вже без ускладнень - спробую тоді із студитами на 13.15 домовитись в Шевченківському Гаї?

Отже наразі не відомо, де і коли збираємося. Як тільки домовитеся - пишіть. :)

Все - беру в свої рученьки: Шевченківський Гай, в студитів, 13.15 Літургія або Молебень біля церкви (якщо буде занято)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 13:26

о.Олег писав:
ShMariam писав:
о.Олег писав:а якщо вже без ускладнень - спробую тоді із студитами на 13.15 домовитись в Шевченківському Гаї?

Отже наразі не відомо, де і коли збираємося. Як тільки домовитеся - пишіть. :)

Все - беру в свої рученьки: Шевченківський Гай, в студитів, 13.15 Літургія або Молебень біля церкви (якщо буде занято)
ОООО

:Yahoo!: А де зустрічаємся? Пропоную на 12.30 біля ц. Петра і Павла (з протилежного боку вулиці, звісно, біля вивіски "Шевченківський гай" (чи як там), на Круп'ярській . З врахуванням того, що дехто може запізнюватися, десь до того часу дійдемо.
Але не забудьте спитати, як нам краще ввійти на територію музею.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 13:32

тут напевно краще б зголосилися ті, кого треба зустрічати - відповідно обумовити хто кого і де в якійсь там годині стрічатиме. А загалом стрічаємося вже в Церкві/біля. І Літургія всіх збере :) Тоді вже продовжимо
Йтиму через головний вхід (іншого і не знаю) і, як завжди у таких випадках, на воротах кажу, що йду на Літургію. Якщо хтось вважає за потрібне мені не повірити - купую білет і цим надіюся підтримую Шевченківський Гай (10-20 Грн, якщо не помиляюсь)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 13:36

о.Олег писав:тут напевно краще б зголосилися ті, кого треба зустрічати - відповідно обумовити хто кого і де в якійсь там годині стрічатиме. А загалом стрічаємося вже в Церкві/біля. І Літургія всіх збере :) Тоді вже продовжимо
Йтиму через головний вхід (іншого і не знаю) і, як завжди у таких випадках, на воротах кажу, що йду на Літургію. Якщо хтось вважає за потрібне мені не повірити - купую білет і цим надіюся підтримую Шевченківський Гай (10-20 Грн, якщо не помиляюсь)
ОООО

Охоронці знають розклад Літургій. Хіба би студити їх попередили про "позапланову".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 19:55

Just_me писав:Тому суто для мене було б краще, щоб між Літургією та шашликами був час з"їздити додому переодягтися і взяти ковбаси, шампури і дрова, але то вже громада як вирішила, нехай воно так і буде :Rose:

Та і я не проти (тільки кажу чесно - не обіцяю, зранку можу мати невідкладні справи, на відміну як на 13.15), але як вже іншим буде зручніше...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 20:17

ShMariam писав:
Just_me писав:Тому суто для мене було б краще, щоб між Літургією та шашликами був час з"їздити додому переодягтися і взяти ковбаси, шампури і дрова, але то вже громада як вирішила, нехай воно так і буде :Rose:

Та і я не проти (тільки кажу чесно - не обіцяю, зранку можу мати невідкладні справи, на відміну як на 13.15), але як вже іншим буде зручніше...

ну то Олю чекаю в Шпиталі, а Маряну - в Гаю?
:D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 26 квітня 2012, 21:17

о.Олег писав:ну то Олю чекаю в Шпиталі

Ні в якому разі. Олю чекати там, де всі інші будуть. Не будемо робити що кому заманеться :) Вже нехай 1 гетьман керує, я "за" :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 21:29

о.Олег писав:ну то Олю чекаю в Шпиталі, а Маряну - в Гаю?
:D

:D

Є одна неприємна обставина - розпалювати вогнище (мангал також, мабуть) дозволяється лише у сеціально відведених місцях. А вони по святах ( і не тільки) в таку погоду завжди всі заняті (справа навіть не в тому, що ризикуємо заплатити штраф - я ризику не боюся :) , а в тому, що тут йдемо на Літургію, тут порушуємо закон. :( ). Отож я пропроную зразу від Шпиталю на маршрутку - і на Кайзервальд. Це був жарт. :) Але щось з тим робити треба. Хіба що я спробую знайти якесь віддалене місце...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 26 квітня 2012, 22:30

brat Martyn писав:
А чому не виходить Літургія в Гаю на 13:15? Що сталось?

Та все нормально, буде на 13:15 (див. останній пост о.Олега).

Хто принесе воду, соки?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей