Лефевризм. О.Василь Ковпак

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Олюнька » 20 липня 2010, 09:48

Теза ясно що безглузда. Хай би перечислили в чому проявляється та підтримка "цих кіл". Та й Лефевр був римо-католиком, то як пояснять його традиціоналізм? :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Олюнька » 14 вересня 2010, 15:22

Відкритий семінар на тему «ЛЕФЕФРИЗМ: ВИКЛИК ПОСТСОБОРОВОЇ ЦЕРКВИ». Доповідач о. д-р Марко Бляза.
Семінар відбудеться у четвер, 16 вересня 2010 р. Б., з 16:15 до 17:45 год. у семінарській кімнаті (1 поверх, кім. 101) філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35).
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

волод
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 червня 2011, 13:52

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення волод » 24 червня 2011, 20:58

Підкажіть як поступити.2 роки тому незнаючи хто такий о.Василь Ковпак (я з другої місцевості) взяв шлюб в Івано-Франкові. Дружина і її родина парафіяни цієї церкви.Коли в місцевого греко-католицького священника я дізнався всі "подвиги" Ковпака відношення дружини різко змінилось і раптом через 2 тижні я змушений був піти з дому (поставили мене в такі умови).Підкажіть що це за релігія яка руйнує сім"ю? Чи надається це до направи? Чи це секта, яка як рота солдат виконує команду Ковпака???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 24 червня 2011, 22:55

волод писав:Підкажіть як поступити.2 роки тому незнаючи хто такий о.Василь Ковпак (я з другої місцевості) взяв шлюб в Івано-Франкові. Дружина і її родина парафіяни цієї церкви.Коли в місцевого греко-католицького священника я дізнався всі "подвиги" Ковпака відношення дружини різко змінилось і раптом через 2 тижні я змушений був піти з дому (поставили мене в такі умови).Підкажіть що це за релігія яка руйнує сім"ю? Чи надається це до направи? Чи це секта, яка як рота солдат виконує команду Ковпака???

дуже шкода, що у Вас так... Шкода також, якщо о.Ковпак давав Вам Шлюб після того, як йому це заборонила робити Церква. Я грішний все ще маю надію на те, що з часом о.Ковпак поверне до Христової Церкви. А Ви - моліться за нього, за свою сім'ю... Якщо буде потреба - напишіть мені в ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пояснення Апостольського Престолу щодо зняття екскомуніки...

Повідомлення andrivovk » 28 січня 2012, 01:33

Ватикан:ускладнення з поверненням лефевристів http://www.credo-ua.org/2012/01/57846
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Michail » 14 березня 2012, 12:09

Дельфініус писав:Цілком погоджуюся, що в Церкві має бути стовідсотковий послух, і кожен її член має беззаперечно підпорядковуватися вищій владі.

100 % це спірне питання. Якщо влада Церкви і справді піде проти своїх (як це було а псевдособорі після 2 Світової війни) і відійде від КЦ, то тут зовсім інша стратегія має буи. Справжня Церква тоді просто піде в підпілля , або зостанетьсся з КЦ...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення viter » 14 березня 2012, 13:57

Michail писав: Якщо влада Церкви і справді піде проти своїх (як це було а псевдособорі після 2 Світової війни) і відійде від КЦ, то тут зовсім інша стратегія має буи.

Ви, що смієтеся? Яка влада Церкви? На томі "соборі" не було жодного католицького єпископа. Тому і називається цей собор псевдособором.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 14 березня 2012, 14:38

viter писав:
Michail писав: Якщо влада Церкви і справді піде проти своїх (як це було а псевдособорі після 2 Світової війни) і відійде від КЦ, то тут зовсім інша стратегія має буи.

Ви, що смієтеся? Яка влада Церкви? На томі "соборі" не було жодного католицького єпископа. Тому і називається цей собор псевдособором.

тут безперечно, але питання про послух виходить за рамки лише псевдособору 46-го. Введіть у пошук, наприклад, "разбойничий собор" або "Несторий", або "антипапа" або...
все дуже складніше...
з тим послухом
який сам по собі переоцінити неможливо. Якщо в послусі присутнє розуміння, що слухаємо не просто тих, хто є ієрархією, а саме тому слухаємо, що є ієрархією Христової Церкви - слухає Христа, є у згоді з Святими Отцями, Доктриною Церкви...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Улянка » 14 березня 2012, 16:00

Люди добрі,хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?
Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою? Що саме не так у цій Службі Божій???
Я зараз знаходжусь і великому ШОЦІ!!! Тому що завжди ходила до цієї церкви і завжди її ставила у приклад! Одну відмінність я розуміла.Що в нашій церкві не було знижки на те що тепер інша молодь і чи інший час,а наголошувалось що є Божі закони по яким потрібно жити не залежно від часу. Що Служба проводилась не скороговоркою як в церкві Андрія чи церкві Юра,що люди клякають коли причащаються. В цьому є якась проблема?
Скажіть якщо ходити до до іншого священника на службу,наприклад до о.Степана, то це також не правильно?Він напевно не є в їхньому братстві,він старша людина,але править також в тій самій церкві,то що це означає....?
Чи всі вихованці о.Василя також не мають право на сповідь і таке інше.?
Ви напевно можете подумати що я якась не далека,не розумна блондинка. Що стільки років пройшло,а я тільки тепер почала про це питати.
Був випадок у 2005 році,коли моя сестра мала брати шлюб в церкві Юра,потрібно було взяти дозвіл у своїй церкві. о. Василь написав дозвіл,а коли ми його принесли до церкви Юра,то нам сказали що він не дійсний,бо о.Василь відлучений від церкви,то ми мали трохи таку проблему,бо мусіли за 3 дні знайти іншого священника щоб дав дозвіл.Ми з цим справились,шлюб відбувся в церкві Юра. Але після того за деякий час ,я почула (люди говорили) що по Львівському телебаченню була програма на якій о.Василя привселюдно поновили.....Все.Я з довірою почала ходити далі до церкви. Але лише тепер о 2012 році тиждень назад одна людина чисто випадково почала мене питати про те чи я ходжу на проповіді до о.Василя і розповіла що це не првда що його поновили,шо він далі відлучений.Що не має ні на що прав. Я почала дивитись в інтернеті.Там купа статей,знайшла що так воно і є,але зрозуміти причини не змогла. Перечитала всю тему тут,голова обертом!!!
Я нічого поганого не бачила у його казанях навпаки!! Ти задумувався як ти живеш,і що потрібно робити щоб менше грішити. Я з великим полегшенням виходила зі сповіді(сповідалась лише в одного священника,вихованці о.Василя) до того все життя сповідалася у різних церквах,багато що не знала і не розуміла чому мені не стає легше. А після того як сповідалась у священника з нашої церкви в Рясне, я отримала крила. Це не була коротка сповідь,бо до кожного гріха він говорив пояснення,це була розмова з духовним психологом,якщо так можна сказати. Я могла будь- що запитати у нього чому так чи так....
А тепер я розумію що це все було не правильно і що тепер робити не знаю? Бо кожна людина має мати свого духовного наставника,до якого може прийти в потрібну хвилину і порадитись.....А тепер виходить що я його втратила.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення о.Олег » 14 березня 2012, 17:57

Улянка писав:Люди добрі,хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?
Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою? ...

та чому ж - церковнослов'янською мовою служать Літургії і в УКУ, наприклад, і в студитів був на такій, і сам служив... Тут, якщо про мову: немає проблеми в служінні церковнослов'янською. Інша річ, коли заявляється, що Служити можна (українцям греко-католикам) лише церковнослов'янською (нажаль, в о.Ковпака це присутнє) - українською забороняється :( . В кожному разі, якщо спростити для пояснення: о.Ковпак увійшов у зв'язок з відділеними від Христової Церкви лефевристами, співслужив з ними, ініціював створення їхньої Семінарії... І - дійсно: неправда, що "поновили". Нажаль не покаявся і не повернувся до Христової Церкви... Мені дуже шкода Вам це говорити, але... поряд з тим, що багато речей він робив і робить самовіддано, жертвенно - зблудив і тягне від Христа людей :( І, нажаль, це не перший священик, який відступився: і Арій був священиком, і Лютер... І самовіддано/жертовно працювали... От лише відпали і звели за собою багато людності... Не піддайтеся, пані Улянко. Хай Бог Благословить
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Re:

Повідомлення luksander » 14 березня 2012, 22:39

Michail писав:
Дельфініус писав:Цілком погоджуюся, що в Церкві має бути стовідсотковий послух, і кожен її член має беззаперечно підпорядковуватися вищій владі.

100 % це спірне питання. Якщо влада Церкви і справді піде проти своїх (як це було а псевдособорі після 2 Світової війни) і відійде від КЦ, то тут зовсім інша стратегія має буи. Справжня Церква тоді просто піде в підпілля , або зостанетьсся з КЦ...

Подумалось, що це мало б право на життя (Справжня Церква тоді просто піде в підпілля , або зостанетьсся з КЦ), якби саме влада КЦ так скерувала :oops: І, в зв*язку з цим, чи були які рішення КЦ по псевдособору 46-го року?

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Улянка » 14 березня 2012, 23:34

Але я нажаль не отримала відповіді на всі свої запитання. Хочу з'ясувати, хто допоможе? Хто дасть відповіді на всі мої запитання?
о.Олег писав:поряд з тим, що багато речей він робив і робить самовіддано, жертвенно - зблудив і тягне від Христа людей

Яким чинов він тягне людей від Христа, мене і мою сім"ю особисто навернув і таких є багато.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення Michail » 15 березня 2012, 01:30

luksander писав:
Michail писав:
Дельфініус писав:Цілком погоджуюся, що в Церкві має бути стовідсотковий послух, і кожен її член має беззаперечно підпорядковуватися вищій владі.

100 % це спірне питання. Якщо влада Церкви і справді піде проти своїх (як це було а псевдособорі після 2 Світової війни) і відійде від КЦ, то тут зовсім інша стратегія має буи. Справжня Церква тоді просто піде в підпілля , або зостанетьсся з КЦ...

Подумалось, що це мало б право на життя (Справжня Церква тоді просто піде в підпілля , або зостанетьсся з КЦ), якби саме влада КЦ так скерувала :oops: І, в зв*язку з цим, чи були які рішення КЦ по псевдособору 46-го року?


Частина влади греко-католицької Церкви в Україні тоді скерувала. А от вища влада КЦ ні, звичайно і частина влади ГКЦ України мабуть також ні, тому і пішли в підпілля, звичайно. Тому я і назвав "псевдособор" а не "собор".

Сказано в пророцтвах що на святому місці посяде антихрист... Ну Ви ж вивчали есхатологію. Тоді непослух йому християн не буде їх непослухом. Відійдуть в підпілля, спрячуться в лісах... Звичайно надіємось, що це не буде в наші часи.

"І, в зв*язку з цим, чи були які рішення КЦ по псевдособору 46-го року?"

Вибачте, трохи не розумію чітко питання. Що Ви в ньому маєте на увазі? Не знаю що тепер в школі по цьому питанні в історії України вивчають, але у нас був один урок про ці події і нам виладали, що голова УГКЦ перейшов у православя разом з багатьма...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення viter » 15 березня 2012, 08:37

Michail писав:у нас був один урок про ці події і нам виладали, що голова УГКЦ перейшов у православя разом з багатьма...

Цілковита брехня. Почитайте трохи тут.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2012, 11:08

luksander писав:... чи були які рішення КЦ по псевдособору 46-го року?

напевно... доречніше було би продовжувати на Ваш вибір у темах
Навіщо УГКЦ «святкує» річницю псевдособору 1946 року?
Як РПЦ і КГБ нищили нашу Церкву
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2012, 11:17

Michail писав:
"І, в зв*язку з цим, чи були які рішення КЦ по псевдособору 46-го року?"

Вибачте, трохи не розумію чітко питання. Що Ви в ньому маєте на увазі? Не знаю що тепер в школі по цьому питанні в історії України вивчають, але у нас був один урок про ці події і нам виладали, що голова УГКЦ перейшов у православя разом з багатьма...

голова... це хто? +Йосип (Сліпий)? Він дійсно очолював (це правда), але "перейшов" у концтабір в Сибіру. І інші (всі з тоді діючих - залишилися в Україні лише ті, яких таємно висвятили) Єпископи також. Правда не всім вдалося дожити навіть до "переходу" в сибіри і не всім вдалося дожити до виходу з них так, як випрошеному у Хрущова Папою Іваном 23 (якщо не милю) і президентом США Кенеді Главі УГКЦ... А про "перехід" тодішнього Закарпатського Єпископа щось знаєте :(
продовжуймо, будь-ласка, в темах на Ваш вибір
Навіщо УГКЦ «святкує» річницю псевдособору 1946 року?
Як РПЦ і КГБ нищили нашу Церкву
виростайте з шкільних побрехеньок, Михайле
нда...
можна і мене вразити, як виявилося. Дякую за науку
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2012, 11:33

Улянка писав:Але я нажаль не отримала відповіді на всі свої запитання. Хочу з'ясувати, хто допоможе? Хто дасть відповіді на всі мої запитання?
о.Олег писав:поряд з тим, що багато речей він робив і робить самовіддано, жертвенно - зблудив і тягне від Христа людей

Яким чинов він тягне людей від Христа, мене і мою сім"ю особисто навернув і таких є багато.

так і адвентиси, і баптисти, і п`ятидесятники, і лютерани, і англікани, і старокатолики, і кальвіністи, і... навернули особисто безліч людей. Але не до Христової Церкви, а у... гм... щось. Щось, що непорівняно менше від Святим Духом зродженної Христової Церкви. В різного роду секти. Сектою являється діяльність о.Василя :( Які Ви хочете відповіді? Церква є Божою і функціонує Богом Благословенним таким чином, що, наприклад, я-священик служу (Літургії, Хрещу, Сповідаю, уділяю Шлюби...) з Божого Благословення, переданого мені-грішному через Єпископа. Таке Благословення на священодійство не є моєю (священика) власністю: воно може бути Церквою Христовою як Дане, так і забране, якщо священик (у нашому випадку - о.Ковпак) попри звернення/вмовляння свого Єпископа, співслужить з єретиками. Відповідно був розгляд його справи і на рівні Єпархії, і УГКЦ і, остаточно, в Римі і о.Ковпак не є священиком Католицької Церкви. Ваше питання стосувалося того, що Ви щось чули одне, а тепер почули інше: правдивою є інформація про відлучення о.Василя Ковпака від Христової Церкви - неправдивою є інформація про те, що він священик Католицької Церкви.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Улянка » 15 березня 2012, 14:32

о.Олег писав: Які Ви хочете відповіді?

Я написала в своємо повідомленні зхверху що саме я хочу дізнатись. В вашій відповіді відчувається агресія. Я думала що тут можуть допомогти і відповісти на всі питання які мене хвилюють,але поки що цього не бачу,нажаль.
Я намагаюся зрозуміти що саме не так у цій Службі Божій???
За що конкретно відлучили,що зробила та людина не так?
В мене було багато запитань,але ніхно нормально сказати нічого не може лише пише відлучили,тай відлучили.Але я і сама в інтернеті можу знайти документи про це рішення . Але хотіла щоб тут мені зрозумілою мовою написали. А бачу одну агресію,ніби зі мною щось не так,бо я ходила до цієї церкви.
Хотіла взнати чи можна ходити до тієї цервкви,але на проповіді до іншого священника,який не належиить до його братства можна ходити? Чи з церквою також щось не так?
Хотіла взнати також:Чи всі вихованці о.Василя також не мають право на сповідь і таке інше.?

Одну відмінність я розуміла.Що в нашій церкві не було знижки на те що тепер інша молодь і чи інший час,а наголошувалось що є Божі закони по яким потрібно жити не залежно від часу.
Що Служба проводилась не скороговоркою як в церкві Андрія чи церкві Юра,що люди клякають коли причащаються. В цьому є якась проблема?
о.Олег писав: Сектою являється діяльність о.Василя

А де написано що його діяльність це секта,це мені також дуже цікаво?
о.Олег писав: Ваше питання стосувалося того, що Ви щось чули одне, а тепер почули інше: правдивою є інформація про відлучення о.Василя Ковпака від Христової Церкви - неправдивою є інформація про те, що він священик Католицької Церкви.
З повагою, о.Олег

Це взагалі то було не запитання,що я щось чула одне,а потім інше,це була розповідь. А питання в мене були зовсім інші.
Добре, тоді скажіть, а якої церкви являється священник о. Василь?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2012, 18:52

Улянка писав:
о.Олег писав: Які Ви хочете відповіді?

Я написала в своємо повідомленні зхверху що саме я хочу дізнатись...

тобто, ще раз, Ви про цей (?) свій лист:
Улянка писав:Люди добрі,хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?
Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою? Що саме не так у цій Службі Божій???
Я зараз знаходжусь і великому ШОЦІ!!! Тому що завжди ходила до цієї церкви і завжди її ставила у приклад! Одну відмінність я розуміла.Що в нашій церкві не було знижки на те що тепер інша молодь і чи інший час,а наголошувалось що є Божі закони по яким потрібно жити не залежно від часу. Що Служба проводилась не скороговоркою як в церкві Андрія чи церкві Юра,що люди клякають коли причащаються. В цьому є якась проблема?
Скажіть якщо ходити до до іншого священника на службу,наприклад до о.Степана, то це також не правильно?Він напевно не є в їхньому братстві,він старша людина,але править також в тій самій церкві,то що це означає....?
Чи всі вихованці о.Василя також не мають право на сповідь і таке інше.?
Ви напевно можете подумати що я якась не далека,не розумна блондинка. Що стільки років пройшло,а я тільки тепер почала про це питати.
Був випадок у 2005 році,коли моя сестра мала брати шлюб в церкві Юра,потрібно було взяти дозвіл у своїй церкві. о. Василь написав дозвіл,а коли ми його принесли до церкви Юра,то нам сказали що він не дійсний,бо о.Василь відлучений від церкви,то ми мали трохи таку проблему,бо мусіли за 3 дні знайти іншого священника щоб дав дозвіл.Ми з цим справились,шлюб відбувся в церкві Юра. Але після того за деякий час ,я почула (люди говорили) що по Львівському телебаченню була програма на якій о.Василя привселюдно поновили.....Все.Я з довірою почала ходити далі до церкви. Але лише тепер о 2012 році тиждень назад одна людина чисто випадково почала мене питати про те чи я ходжу на проповіді до о.Василя і розповіла що це не првда що його поновили,шо він далі відлучений.Що не має ні на що прав. Я почала дивитись в інтернеті.Там купа статей,знайшла що так воно і є,але зрозуміти причини не змогла. Перечитала всю тему тут,голова обертом!!!
Я нічого поганого не бачила у його казанях навпаки!! Ти задумувався як ти живеш,і що потрібно робити щоб менше грішити. Я з великим полегшенням виходила зі сповіді(сповідалась лише в одного священника,вихованці о.Василя) до того все життя сповідалася у різних церквах,багато що не знала і не розуміла чому мені не стає легше. А після того як сповідалась у священника з нашої церкви в Рясне, я отримала крила. Це не була коротка сповідь,бо до кожного гріха він говорив пояснення,це була розмова з духовним психологом,якщо так можна сказати. Я могла будь- що запитати у нього чому так чи так....
А тепер я розумію що це все було не правильно і що тепер робити не знаю? Бо кожна людина має мати свого духовного наставника,до якого може прийти в потрібну хвилину і порадитись.....А тепер виходить що я його втратила
.


перепрошую, що спробував відповісти на першопочаткове запитання "хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?" простою мовою і без посилань, але ще раз тут спробую повторити: співслужив і продовжує співслужити з відлученими від Христової Церкви священиками/єпископами і цим відлучив себе від Христової Церкви

Це на мою думку було найпростішою з можливих відповіддю і мені шкода, що Ви відчуваєте від мене грішного якусь агресію - просто старався говорити просто і чітко (але - вибачте: в жодному разі не є агресором - працюю з людьми неповносправними та їх родинами, узалежненими, безпритульними і, хоч важко свідчити про себе самого, але, якщо познайомимося ближче, зможете досвідчити, що я не прикрий чоловік). Цього виявилося недостатньо, тому спробую почергово виділити і інші запитання, що Ви їх задаєте і свої відповіді для кращого порозуміння виділю синім:
"Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою?"
- ні: в жодному разі - церковнослов'янська мова є одною із мов, на яких правиться Літургія в УГКЦ

"Що саме не так у цій Службі Божій???"
- 1.Якщо Ви питаєтесь в контексті мови (попереднього Вашого запитання), тоді: все так.
2.Якщо цим запитанням маєте на увазі і те, чому інші відправляють (яке право маємо відправляти) Літургію українською: томущо українська мова є мовою, що зрозуміла українцям і після Другого Ватиканського Собору (1965рр) католикам Свята Церква дозволила служити (як і мовами літургічного вжитку, наприклад: церковнослов'янською чи латиною) рідними мовами.
3.Якщо питаєтеся беручи до уваги відправляння о.Василем Служби Божої після наложеної на нього Христовою Церквою кари Великої Екскомуніки: ця Служба Божа не є дозволена Христовою Церквою і о.Василь не є католицьким священиком


"...в нашій церкві не було знижки на те що тепер інша молодь і чи інший час,а наголошувалось що є Божі закони по яким потрібно жити не залежно від часу. Що Служба проводилась не скороговоркою як в церкві Андрія чи церкві Юра,що люди клякають коли причащаються. В цьому є якась проблема?"
- ні: жодної проблеми. Закони Божі не залежать від часу. Так і вчимо. І скоромовкою служити не можна. І з причащанням навколішки немає жодних проблем - наприклад на парафії, де служу, причащаються саме так. Стоячи також, але, переважно, коліноприклонно

"...Скажіть якщо ходити до до іншого священника на службу,наприклад до о.Степана, то це також не правильно?Він напевно не є в їхньому братстві,він старша людина,але править також в тій самій церкві,то що це означає....?"
- якщо співслужить з о.Василем Ковпаком - ставить себе поза Христовою Церквою і не є католицьким священиком. :(

"Чи всі вихованці о.Василя також не мають право на сповідь і таке інше.?"
- 1. Якщо питаєтесь, чи священики, що співслужать з о.Ковпаком, мають дозвіл від Католицької Церкви уділяти Таїнство Сповіді - ні, не мають. 2. Якщо питаєтесь, чи люди, що ходили до о.Ковпака можуть висповідатись в Католицькій Церкві - так, якщо розумієте, що Свята Сповідь передбачає каяття і обіцянку поправитися. Немає людини, якій заборонено приступити до Сповіді, якщо розкаялася і обіцяє поправитися

"...о. Василь написав дозвіл,а коли ми його принесли до церкви Юра,то нам сказали що він не дійсний,бо о.Василь відлучений від церкви..."
- так і є: о.Василь не є католицьким священиком, на ньому кара Великої Екскомуніки і "дозвіл" не дійсний :(

"була програма на якій о.Василя привселюдно поновили..."
- програма бути могла, але вона, якщо так, подала неправдиву інформацію: не поновили

"Я нічого поганого не бачила у його казанях навпаки!!"
- так і в протестантів (хіба в якихось специфічних проповідях), а, тим паче - в православців - хороші проповіді (якщо це проповідь Бога, а не антикатолицькі промови :( )

"...сповідалась лише в одного священника,вихованці о.Василя... ...Я могла будь- що запитати у нього чому так чи так..."
- так і має бути і саме так стараюсь Сповідати або провадити пастирську розмову. Шкода, що Вам так не таланило із Сповіддю. От лише дуже шкода, що ця Ваша Сповідь проходила не в Католицькій Церкві - сповідництво о.Василя і його вихованців є незаконне і недозволене :(

"А тепер я розумію що це все було не правильно і що тепер робити не знаю?"
- те, що Ви надбали/почерпнули духовного з Вами і залишиться. А католицького духівника шукайте - є гарні глибокі священики-католики

"А де написано що його діяльність це секта,це мені також дуже цікаво?"
- та це і не має бути десь окремо написано. Це розмовний зворот, по аналогії, наприклад, з о.Лютером (Мартін Лютер, 15 століття, від якого починається протестантизм), що також був священиком-католиком і був відлучений від Христової Церкви - дав початок церковним і псевдоцерковним спільнотам, які в розмові називаємо сектами (з латинського терміну secta — школа, вчення, яке в свою чергу походить від латинського sequor — слідую)

"а якої церкви являється священник о. Василь?"
своєї якоїсь, як і о.Лютер чи о.Арій чи... чи... чи... (нажаль - багато прикладів дає історія :( )
:pardon:
перепрошую, якщо десь Вас не відчув - просто намагався бути небагатослівним і змилив :( В жодному разі не маю до Вас якогось негативу.
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Улянка » 15 березня 2012, 19:26

Щиро вам ДЯКУЮ за докладне пояснення!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення andrivovk » 18 березня 2012, 16:17

о.Олег писав:
Улянка писав:Люди добрі,хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?
Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою? ...
... о.Ковпак увійшов у зв'язок з відділеними від Христової Церкви лефевристами, співслужив з ними, ініціював створення їхньої Семінарії...

Якщо конкретніше, то - лефевристи "не визнають постанов ІІ Ватиканського Собору, особливо в питаннях екуменізму". :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2012, 16:27

andrivovk писав:
о.Олег писав:
Улянка писав:Люди добрі,хто може нормальною мовою, без термінів і посилань пояснити,що саме зробив о.Василь що його відлучили від церкви?
Проблема лише в тому що служба відправляється старословянською мовою? ...
... о.Ковпак увійшов у зв'язок з відділеними від Христової Церкви лефевристами, співслужив з ними, ініціював створення їхньої Семінарії...

Якщо конкретніше, то - лефевристи "не визнають постанов ІІ Ватиканського Собору, особливо в питаннях екуменізму". :Rose:

про лефевристів прошу у відповідну тему viewtopic.php?f=22&t=731&start=0
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Лефевристи- хто вони?

Повідомлення andrivovk » 20 березня 2012, 22:01

Лефевристи відмовилися від пропозиції Ватикану http://www.credo-ua.org/2012/02/58267
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Лефевристи- хто вони?

Повідомлення andrivovk » 19 квітня 2012, 22:25

Ватикан коментує відповідь лефевристів http://catholicnews.org.ua/vatikan-kome ... stiv#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Максим Борець » 26 квітня 2012, 11:01

У храмі на Рясному, де служить Василь Ковпак, знаходиться чудотворна ікона Богородиці. Чи є можливим, враховуючи специфіку настоятеля тієї церкви, іти туди?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 11:16

Максим Борець писав:У храмі на Рясному, де служить Василь Ковпак, знаходиться чудотворна ікона Богородиці. Чи є можливим, враховуючи специфіку настоятеля тієї церкви, іти туди?

можна, але враховуючи специфіку не треба

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Роман_Львів
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 01 травня 2012, 21:50

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Роман_Львів » 02 травня 2012, 15:32

Слава Ісусу Христу!

Правду кажучи, дорогі браття та сестри у Христі, не мав бажання вступати у дискусію тут, на форумі, але прочитавши "перли" отця Олега, просто не можу промовчати.

Цікаво було спостерігати у іншій темі, як ви, пане отче, доказували усім, що мусульманський пророк Іса - це не Ісус, однак після фотографії, як папа Іоан Павло ІІ цілує Коран, щось ваш пил кудись подівся і дальше городити нісенітниці ви не стали: маю надію, що Господь послав вам мудрість по даному питанню.

І от, переглядаючи теми форуму, вже в даній темі знову знайомий нік - і знову отець Олег. І знову, вже традиційно, думки ваші, пане отче, якісь трохи не такі, в розумінні не від Господа нашого... Я не суджу вас, та й права не маю, бо сам являюсь мирянином, і тому ще з більшою тугою в серці бачу, як рідна і свята Греко-католицька Церква в особі отців наших (таких як отець Олег, але не він один) іде кудись... не знаю куди, але, на мою думку, явно не шляхом Господа нашого.

Але, досить вже вступу, давайте, пане отче, перейду я до конкретики. Ви тут так красиво "затаврували" тих "підступних" "лефевристів", так гарно "розказали" нам всім про результати Другого Ватиканського Собору... Ах, як мило слухати вас... От тільки питаннячко у мене виявилось, шановний, і не одне.

1) А скажіть но мені, пане отче, коли все так добре у Церкві нашій святій після Другого Ватиканського Собору, то чому саме ПІСЛЯ цього Собору по всій землі виявились несчисленні прояви содомії з боку священників Католицької Церкви? От тільки не треба казати про педофелію, бо мова йде САМЕ про содомію - прокляту Господом, а той факт, що содомія з боку деяких Католицьких пасторів була по відношенні до немічних дітей - так це лише підсилює зло, створене ними!

2) Позволю собі зазначити, що особисто я не чув про жоден випадок содомії з боку Католицьких пасторів до 1960-го року, хоч і преса, і телебачення були й тоді. Хоча дивного тут мало, за часів Гітлера усіх содомітів і іншу прокляту Господом нечисть направляли в трудові колонії, де вони працювали з ранку до ночі і часу не мали прислуховуватись до сквернії нечистого. Чи я помиляюсь, і вам відомо щось про випадки содомії до 1960-го?

3) А чи не думаєте ви, пане отче, що вияви содомії в якійсь мірі і повязані з рішеннями Другого Ватиканського Собору? Коли священники зрозуміли, що деякі рішення є відходом від найсвятішого і найціннішого що є у нас - від Слова Господа нашого, то і пустились ті пастори у "всі тяжкі", бо втрачати вже було нічого...

4) Давайте подивимлсь на тих, кого ви, пане отче, так впевнено називаєте "лефевристами". Але термін цей - абсурдний по своїй суті, бо, скажіть мені, а як же нам назвати усю Святу Апостольську Католицьку Церкву до Другого Ватиканського Собору? Невже саму Церкву ми також назвемо "лефевристською"? Адже лефевристи у повній мірі виконують усі догмати, що були у нашій святій Церкві увесь час до Другого Ватиканського Собору! То ж, чи не було би більш логічним, назвати "лефевристів" - "ортодоксальними католиками", чи то "традиційними католиками". Чи не є ось ця назва "лефевристи" - спробою пустити туман в очі пастви, щоб паства сама не змогла розібратись у тому, чим же є Священницьке Братство Святого Пія Х?..

5) Ну а тепер, пане отче, перейдемо до самої суті. Чому ж "лефевристи" не сприймають рішень Другого Ватиканського Собору. А причини (основні) тут є 2: відхід від традиційної тридентської меси (А), та єресь екуменізму (Б). Давайте ці 2 пункти розберимо більш детально.

А) Відхід від традиційної тридентської меси: в чому суть? Думаєте, паства про це не дізнається? :no: Дізнається! Ще й як! Позволю собі процитувати Вікіпедію: (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1% ... 1%81%D0%B0):

Старий і новий обряд різняться не тільки мовою вчинення і позицією священика щодо вівтаря, а й текстами молитов і цілим рядом церемоній ... Поширеною помилкою є думка, згідно з якою на Тридентській месі не звучать національні мови. Вони звучать у читаннях, проповіді і в співі народу, за т. зв. тихою месою. На урочистій месі використання національних мов обмежується проповіддю і читаннями.

Так значить, справа не в мові, бо казання і раніше було на національній мові, а вивчити пастві текст молитви на латині - так це лише плюс в освіті самої пастви... Стільки століть паства вчила молитви на латині, і тут, в часи сучасні це стало проблемою? ... Ой, щось тут не вяжеться, пане отче... А чи не видається вам, що зміна ця була потрібна по одній лиш причині: щоб якомога більше завуалювати злочин іудеїв проти Бога нашого? Щоб викинути слова правдиві і істині про те, на чиїх руках кров Бога нашого?!! Думаєте, паства забуде? Може й так! Але ж Всесильний і Всемогутній Господь - Ісус Христос - невже Він забуде, хто Його розіп'яв?!!

Б) Єресь екуменізму. Що нам говорять і яку лапшу на вуха вішають? А говорять нам гарні і солодкі слова про те, що екуменізм - це спілкування між світовими релігіями для кращого пізнання Господа нашого. Ого! Цікаво то як! А з ким спілкуватись будемо? З мусульманами, з іудеями, з буддистами, з православними, з протестантами... Стоп! А як же "лефевристи"? А їх - так гаряче любимий усім народом Папа Іоанн Павло ІІ - взяв, та й відлучив від церкви у 1988-му році... Отакої: з всіма релігіями спілкуватись, а з католиками, що не визнали єресі післявоєнної - ні! Чи не дивно це?

Та дивного тут нічого немає, коли ми усвідомимо основну суть так званого екуменізму. А суттю цією є не спілкування між католиками і православними, і не спілкування між католиками і протестантами, та не спілкування між католиками і будь-якою іншою громадою християнської Церкви, але - і тут увага пане отче, бо може і ви самі цього не усвідомлюєте - спілкування між католиками і іудаїстами...

Саме це - і є основна, сама важлива суть усіх тих змін, що ведуться у Католицькій Церкві. Але, може здатись, що нічого поганого в цьому немає, адже євреї так настраждались під час холокосту. Але правда полягає в тому (і саме про це щиро і відверто говорять "лефевристи"), що ніякого холокосту не було. Взагалі. Ось інтерв'ю єпископа Вільямсона (одного з чільників "лефевристів"): http://www.youtube.com/watch?v=k6C9BuXe2RM Інтерв'ю на англійській мові, але суть полягає в тому, що жоден єврей не помер в газових камерах, бо їх просто не було. Ці слова на перший погляд видаються якоюсь маячнею антисиміта і я сам довгий час сприймав заперечення холокосту, як антисемітську пропаганду... Але шило в мішку не втримати - ось книга, яка є заборонена в багатьох країнах Західної Європи, і в якій говориться правда про те, чим є так званий холокост: http://duel.ru/publish/graf/graf.html

Ви, звісно, пане отче, після цієї моєї заяви звинуватите мене у антисемітизмі (параної, шизофренії, фашизмі, неофашизмі, націоналізмі, релігійній чи расовій нетерпимості - потрібне підкрелити), але ваші звинувачення не значитимуть абсолютно нічого після наступних слів. Скажіть но мені, будь-ласка, а чи не пригадаєте ви, з чого почалася уся ця бравада під назвою Другий Ватиканський Собор. А почалось усе з того, що було відмінено висвячення Святого Симона Трентського. Здається - "в огороді бузина, а в Києві дядько", при чім тут екуменізм до святого, що помер мученичеською смертію у 1475 році? Догадуєтесь? Правильно! Звязок є, і він змушує стигнути кров у венах, коли розумієш усе...

В українській версії Вікіпедії на Святого Симеона Трентського немає навіть ссилки... Зато є на російській версії цієї електронної енциклопедії. Отже, читаємо: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%B8%D0%B9

Си́мон Тре́нтский (итал. Simonino di Trento, род. в конце XV века, умер примерно 21 марта 1475) — двухлетний мальчик из города Тренто в Южном Тироле (теперь в Италии), в исчезновении которого обвинили глав местной еврейской общины. 15 человек были сожжены заживо и один умер в тюрьме... После длительного расследования папа Сикст V причислил Симона к лику святых.

Так, пане отче, у вас все в порядку із зором та із знанням російської мови. Симон Трентський - це двохрічний малюк, якого вбили іудеї, вбили ритуальним способом, щоб забрати у нього кров і приготувати на своє свято Песах - мацу із кров'ю цієї дитини. Ви думаєте, що це якийсь поодинокий випадок? Ні, пане отче, все як раз навпаки. Згадаймо, наприклад, Хью Лінкольтського:

Тело мальчика, залитое грязью, было найдено 29 августа 1255 г. в яме или колодце, принадлежавшем еврею по имени Копин (или Коппин). Получив от судьи Джона из Лексингтона гарантии неприкосновенности, Копин, как сказано, дал показания, что мальчик был распят евреями, которые с этой целью собрались в Линкольне. Пять недель спустя, в начале октября, король Англии Генрих III отказался от обещания, данного судьёй Джоном из Лексингтона и Копин был казнён. Заодно схватили 91 еврея, доставили их в Лондон и 18 из них казнили. Остальные были помилованы по ходатайству францисканцев (Jacobs, «Jewish Ideals», pp. 192—224).

До речі, англіканська Церква недавно також відмінила культ цього святого...

Може вам, пане отче, пригадати випадок Андерла фон Рінна?

Мальчик по имени Андреас Окснер (также известен как Андерл фон Ринн) был куплен еврейскими торговцами, а затем жестоко убит в близлежащем лесу, а его кровь тщательно собрана в сосуды. К началу XVII века эта история с выпусканием крови была возведена в местный культ. Культ продолжался до тех пор, пока епископ Инсбрука его официально не запретил в 1994.

І знову католицький єпископ чомусь так сильно дбає про "чистоту віри", що аж забороняє культ мученика, якого в ритуальних цілях вбили іудеї! Та, що там ходити далеко - згадаємо випадки (і лише ті, що вдалось розслідувати!!!), які відбулись на нашій землі: Святий Гавриїл Білостоцький (православний Святий), чи то зовсім недавній випадок (1911 рік) у Києві, коли жорстоко замучено Андрія Ющинтського...

Окремо виділю ось цю справу: http://www.lechaim.ru/ARHIV/196/lurie.htm . Унікальним є те, що можна порівняти опис одної і тої ж події (ритуального вбивства християнського малюка) з точки зору Церкви, та іудеїв. Наша Церква в деталях описує злочин та покарання за нього, тоді як іудеї несуть свій відомий маразм про те, як "невірні" жорстоко вбили їхніх братів за їхню віру. Хоча, саме в даному випадку частина правди у словах іудеїв є, так як вбивали і продовжують вбивати християнських дітей вони не просто так, а саме перед своїм Песахом, виключно у ритуальних цілях... От тільки наші предки такі "нерозумні" були, і тих проклятих Господом злочинців віддавали на болючу смерть.

Думаю, не варто і дальше перечисляти аналогічні випадки і сучасну реакцію Католицької Церкви, яка все це заперечує. Але цікаво - з чим повязані заперечення? З новими фактами? З нововідкритими доказами? Ні! Позиція нашої Церкви в даному питанні проста: цього не було, бо бути не могло ніколи!!! Але ж ці випадки офіційно були визнані Папами... А як же Догмат про непомильність Пап? Хоча, невже догмат може стати на перешкоді, коли ТАКА справа робиться - розстеляється дорога перед приходом проклятого антихриста!!!

Ітак, ми розглянули (наразі, лише концептуально) суть тих змін, що були внесені Другим Ватиканським Собором. І цілком в дусі усіх тих змін, наш дорогий і любимий Іоан Павло ІІ у квітні 1986-го року переступив (вперше серед усіх Пап) поріг синагоги. Сталось це у місті Римі... Наш широколюбимий Іоан Павло ІІ тоді заявив, звертаючись до іудеїв: "Ви — наші возлюблені брати і, можна сказати, наші старіші брати»"... Тобто іудеї були старшими братами Іоану Павлу ІІ...

На закінчення цього повідомлення, позволю собі зацитувати Святого Іоанна Златоуста:

“Никто из иудеев не покланяется Богу. Они не знают Отца, распяли Сына, отвергли помощь Духа; можно смело сказать, что синагога есть жилище демонов. Там не покланяются Богу, там место идолослужения.

Не таковы наши церкви, где Бог, имеющий власть над жизнью и смертью. А иудеи живут для чрева, прилепились к настоящему, и по своей похотливости и чрезмерной жадности нисколько не лучше свиней и козлов… Синагога бесчестнее всякой корчемницы, потому что служит убежищем не просто для разбойников и торгашей, но для демонов; а вернее сказать, не синагоги только, но и самые души иудеев есть жилища демонов.

А так как некоторые считают синагогу местом досточтимым, то необходимо сказать и против них. Почему вы уважаете это место, тогда как его надлежит презирать, гнушаться и убегать? В нем, скажете, лежит закон и пророческие книги. Что же из-за этого? Ужели, где будут эти книги, то место и будет свято? Вовсе нет. Я потому-то особенно ненавижу синагогу и гнушаюсь ею, что имея пророков, иудеи не веруют пророкам, читая Писание, не принимают свидетельства его; а это свойственно людям в высшей степени злобным.

Так рассуждай и о синагоге. Иудей ввели туда с собою Моисея и пророков не для того, чтобы почтить, но чтобы оскорблять и бесчестить их… Словом, если ты уважаешь все иудейское, то что у тебя общего с нами? Если иудейское важно и достойно почтения, значит, наше ложно. Но если наше истинно – а оно и в самом деле истинно, то иудейское исполнено обмана. Говорю о нечестии и нынешнем безумии иудеев. Демоны живут в самых душах иудеев, и нынешние – еще лютее прежних. И очень справедливо: потому что раньше они оскорбляли пророков, а теперь ругаются над самим Владыкою пророков.

Как вы собираетесь в одно место с людьми, одержимыми демонами, имеющими в себе столько нечистых духов, воспитанных в смертоубийствах – и не ужасаетесь? Следует ли даже обмениваться с ними приветствиями и делиться простыми словами? Напротив, не должно ли отвращаться их, как всеобщей заразы и язвы для всей вселенной?

Какого зла они не сделали? Какого злодейства, какого беззакония не затмили они своими гнусными убийствами? Они закалали в жертву демонам своих сыновей и дочерей… Чему прежде удивляться в них? Нечестию ли, или жестокости и бесчеловечию? О чем еще сказать вам? О хищениях, о лихоимстве, о притеснении бедных, о кражах, о корчемничестве? Но для рассказа об этом не хватит и целого дня.

Если бы кто убил твоего сына, скажи мне, ужели ты мог бы смотреть на такого человека, слушать его разговор? Не избегал ли бы ты его, как злого демона, как самого дьявола? Иудеи умертвили Сына твоего Владыки, а ты осмеливаешься сходиться с ними в одном и том же месте?..

Но, скажет кто-нибудь, тяжко и неприятно объявлять о виновных в этом. Нет, тяжело и неприятно молчать об этом… Молчанием ты и Бога вооружишь против себя, и брату повредишь. Итак не думайте, что вы угождаете вашим братьям, когда, увидя что они делают что-либо дурное, не обличаете их со всей строгостью. Общая мать наша, Церковь, потеряла таковых братьев: украл их дьявол и держит теперь в иудействе. Ты же знаешь укравшего, знаешь украденного… и стоишь в молчании, и не объявляешь? Церковь не сочтет ли тебя величайшим врагом своим, не признает ли супостатом и изменником?

Еще я спрошу каждого из иудеев: Разве не часто произносили вы хулу на Бога? Разве не совершали всякого рода нечестия и грехи? Отчего, скажи мне, Бог совершенно отвратился от вас? Если вы стыдитесь сказать причину, скажу прямо я, или вернее – не я, но сама действительная Истина. За то, что вы убили Христа, за то, что подняли руки на Владыку, за то, что пролили драгоценную кровь – вот за что нет вам прощения, нет извинения… Раньше вы
оскорбляли пророков – Моисея, Исаию и Иеремию, раньше еще не было сделано главное зло. А теперь вы затмили все свои прежние беззакония, и после злодейства против Христа для вас не остается уже преступления большего…

А вы, братья мои христиане, не пресытились ли еще борьбою с иудеями? Знайте же: кто не пресыщается любовью ко Христу, тот никогда не пресытится и войной с врагами Его…”


І, насамкінець, пане отче, скажу вам наступне. Очевидно, що ви звинуватите мене у антисимітизмі, іт.д., однак, позволю собі зазначити, що антисимітизм - це вигадка євреїв. Наша Свята Католицька Церква жила багато сотень років із вірою в Господа нашого, в Ісуса Христа, і віра ця і надалі живе в серцях тих, кого ви так любязно називаєте "лефевристами". Але віра неможлива без пам'яті. Без пам'яті про тих, хто розп'яв Ісуса, хто в своїй талмудівській єресі поносить Його світле Ім'я, хто вбивав наших християнських дітей у своїх диявольських ритуалах, хто брехнею стравлював між собою цілі народи, хто не працював, а лиш наживався з давання грошей під процент, хто розповсюдив єресь комунізму, хто глумився над Святою Церквою, хто придумав казку про так званий холокост, хто паплюжить нашу Католицьку Віру, і хто володіє сьогодні банками, газетами, телебаченням, хто намагається контролювати весь світ, хто змушує християн ненавидіти мусульман, оскільки лиш мусульманська спільнота все ще має сміливість відкрито виступати проти сатани та прибічників диявола! А те, що батьком іудеїв є саме диявол, то не забудьте про це, пане отче, бо це не мої слова, а слова Господа нашого (Євангеліє від Іоанна, глава 8 ):

42 Иисус сказал им: если бы Бог был Отец ваш, то вы любили бы Меня, потому что Я от Бога исшел и пришел; ибо Я не Сам от Себя пришел, но Он послал Меня.
43 Почему вы не понимаете речи Моей? Потому что не можете слышать слова Моего.
44 Ваш отец диавол; и вы хотите исполнять похоти отца вашего. Он был человекоубийца от начала и не устоял в истине, ибо нет в нем истины. Когда говорит он ложь, говорит свое, ибо он лжец и отец лжи.

Так що, брати та сестри мої у Христі, давайте не будемо боятись правди, давайте не будемо боятись брехливих звинувачень і люті. Бо правда - вона від Господа, і хто говорить правду - робить діло Господнє!


Слава Ісусу Христу!
Слава навіки!
Just_me перенесла допис у відповідну тему

Роман_Львів
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 01 травня 2012, 21:50

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення Роман_Львів » 02 травня 2012, 16:18

Отець Василь Ковпак не зробив нічого поганого: він служить Господу, надихає своїми проповідями мирян, а коли страждає за смиренну службу свою перед лицем Господа, то у цьому і є суть істинних пасторів, котрих проганяють і мучать за віру їхню. Так померли смертю мученицькою Апостоли святі, але ж Церква від цього не зникла, і Слово Боже не забулося паствою. Так і у випадку отця Василя - усі переслідування його лише збільшать авторитет його перед паствою, яку він веде, згідно із заповідями Господніми. А всі ті, хто хочуть віддалити Священницьке Братство святого Пія Х від Церкви, на справді віддаляються самі від Господа нашого і від Святої Католицької Церкви, чиї догми та канони беззастережно виконують пастори із Священницького Братства святого Пія Х (котрих, пробуючи принизити, називають "лефевристами").

Отче Василю - Господь з вами і Благодать Господа нашого Ісуса Христа на вас!

Слава Ісусу Христу!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: о. Василь Ковпак - оборонець віри чи нещасний чоловік?

Повідомлення andrivovk » 02 травня 2012, 16:32

Лефевристи за півкроку до поєднання з Церквою http://www.credo-ua.org/2012/05/62881
Востаннє редагувалось 08 травня 2012, 22:54 користувачем andrivovk, всього редагувалось 1 раз.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей