Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 27 квітня 2012, 07:13

ShMariam писав:тут йдемо на Літургію, тут порушуємо закон

А тут зразу й посповідаємося :D Так що не боїсь...
ShMariam писав:Хто принесе воду, соки?

Як то "хто"? Ты, да я, да мы с тобой :crazy:
Я, напевне, зустріну Андрія, "привезу" його на місце, де зустрінемось (десь поближче до магазинів), ми виберемо, що нам купити, Андрій понесе :P , а тоді приєднаємось до інших...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 27 квітня 2012, 11:19

ShMariam писав:Охоронці знають розклад Літургій. Хіба би студити їх попередили про "позапланову".

Літургію призначено на 13.15. Отець Власій все підготує, що потрібно для молитви в Храмі. Охоронців (принаймі - дирекцію ШГаю) має бути попереджено. Проте ми з Вами не лише на Літургію йдемо, тому пропоную кожному, хто зможе, оплатити квиток входу в ШГ.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 29 квітня 2012, 16:27

о.Олег писав:Проте ми з Вами не лише на Літургію йдемо, тому пропоную кожному, хто зможе, оплатити квиток входу в ШГ.
З повагою, о.Олег

А куди ще? :shock: Може на екскурсію? Якщо так, то мені екскурсія не потрібна, бо я і так знаю там кожну хатку. А по-друге, в нас дійсно не буде часу: сьогодні трохи оглядала ймовірні місця, де ми можемо розміститися, і бачила, що вже о 13.00 все було зайнято і масово йшли люди з кульочками з хлібом, стаканчиками і т. п. На території музею розпалювати вогнище заборонено, тому після закінчення Літургії я з хлопцями вернуся додому за мангалом (бо нас з тим не пустять), м'ясом і т. д., а інші тим часом можуть швидко показати Андрієві музей і мають знайти місце для нас.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення luksander » 29 квітня 2012, 21:13

:) А можна буде члену Фанклубу "Першої форумівки" отримати фото на фоні мангала? :wink: Хоча б без автографів? :friends:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 29 квітня 2012, 21:20

luksander писав::) А можна буде члену Фанклубу "Першої форумівки" отримати фото на фоні мангала? :wink: Хоча б без автографів? :friends:

Звичайно. І не одне. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2012, 09:06

ShMariam писав:
о.Олег писав:Проте ми з Вами не лише на Літургію йдемо, тому пропоную кожному, хто зможе, оплатити квиток входу в ШГ.
З повагою, о.Олег

А куди ще? :shock: Може на екскурсію? Якщо так, то мені екскурсія не потрібна, бо я і так знаю там кожну хатку. А по-друге, в нас дійсно не буде часу: сьогодні трохи оглядала ймовірні місця, де ми можемо розміститися, і бачила, що вже о 13.00 все було зайнято і масово йшли люди з кульочками з хлібом, стаканчиками і т. п. На території музею розпалювати вогнище заборонено, тому після закінчення Літургії я з хлопцями вернуся додому за мангалом (бо нас з тим не пустять), м'ясом і т. д., а інші тим часом можуть швидко показати Андрієві музей і мають знайти місце для нас.

Не про екскурсію - я думав, що наша зустріч відбуватиметься на території Шевченківського Гаю. Ні?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 квітня 2012, 12:24

о.Олег писав:Не про екскурсію - я думав, що наша зустріч відбуватиметься на території Шевченківського Гаю. Ні?

На території Шевченківського гаю (музею) не можна палити вогонь. То парк Знесіння, там вхід безкоштовний, наскільки я поінформована.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення luksander » 30 квітня 2012, 14:50

ShMariam писав:
luksander писав::) А можна буде члену Фанклубу "Першої форумівки" отримати фото на фоні мангала? :wink: Хоча б без автографів? :friends:

Звичайно. І не одне. :wink:

:Bravo:
Ловлю,.. ловлю,.. ловлю на слові :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2012, 16:16

Just_me писав:
о.Олег писав:Не про екскурсію - я думав, що наша зустріч відбуватиметься на території Шевченківського Гаю. Ні?

На території Шевченківського гаю (музею) не можна палити вогонь. То парк Знесіння, там вхід безкоштовний, наскільки я поінформована.

зрозуміло
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Максим Борець » 30 квітня 2012, 19:36

Ну так коли, де, на яку годину, що з собою брати?? :crazy: Пробачте за деяку різкість :sorry:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 квітня 2012, 19:44

Максим Борець писав:коли, де, на яку годину, що з собою брати??

То Ви просто неуважно читали тему 8) На 13.30 в Шевченківському Гаю йдемо на Літургію. Що хто бере ми вже в темці розподілили, потім лише підіб"ємо витрати...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2012, 19:48

Just_me писав:
Максим Борець писав:коли, де, на яку годину, що з собою брати??

То Ви просто неуважно читали тему 8) На 13.30 в Шевченківському Гаю йдемо на Літургію. Що хто бере ми вже в темці розподілили, потім лише підіб"ємо витрати...

е-е: 13.15!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 квітня 2012, 19:50

Так, на 13.15, я просто як в тій історії "Говорим "Ленин", подразумеваем "партия" :) Мала на увазі 13.15, написала 13.30, літала в думках )))
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 30 квітня 2012, 20:23

Тут назріло серйозне питання: хто буде дяком? :)

Я співати не вмію, хіба за кимось "потягну".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 квітня 2012, 20:39

Думаю, дяк буде "місцевий" :) Я маю досвід лише раз "буття дяком", але в жодному разі не співати, слон на вуха наступив :(
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2012, 20:46

Just_me писав:Думаю, дяк буде "місцевий" :) Я маю досвід лише раз "буття дяком", але в жодному разі не співати, слон на вуха наступив :(

ні - не думаю. Самі. Навіть, якщо читатимемо
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Just_me » 30 квітня 2012, 20:51

Читати я вмію добре :) Навіть того разу отець мене хвалив Зображення
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 30 квітня 2012, 21:18

Чи буде там молитовник і, головне, Апостол? Бо, на крайній випадок,знайду нам справжнього дяка. :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 01 травня 2012, 06:18

ShMariam писав:Чи буде там молитовник і, головне, Апостол?

так
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення ShMariam » 01 травня 2012, 19:37

Вибачайте, що фото не тієї якості, тут багато чого залежало від освітлення і фотоапарат теж з ненайдорожчих...
http://imageshack.us/photo/my-images/406/p5010205.jpg/Зліва направо: Оля, Максим, о.Олег, Андрій.
Зображення

http://imageshack.us/photo/my-images/163/p5010207.jpg/Зліва направо: Андрій, Оля, моя мама :) , Максим, о.Олег, брат Мартин.
Зображення

Сподіваюся ще будуть фотографії, не я одна була з фотоапаратом. :)
Востаннє редагувалось 01 травня 2012, 21:26 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення luksander » 01 травня 2012, 21:24

Христос Воскрес!
Неймовірно!.. Здогадувавсь, що молоді, але... приємно вражений.
Слава Богу за все!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення прочанка » 03 травня 2012, 08:38

:) молодці!
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 03 травня 2012, 13:44

прочанка писав::) молодці!

не змогли прийти?
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення прочанка » 03 травня 2012, 13:51

на жаль. Ми збирались, але спека... Мала захандрила. Не знаю - вірус чи перегрів. А в неї в понеділок - виступ на фестивалі"Юні таланти". З дітьмит важко щось планувати... Але маю надію, що такі зустрічі ще будуть.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення о.Олег » 03 травня 2012, 14:01

прочанка писав:на жаль. Ми збирались, але спека... Мала захандрила. Не знаю - вірус чи перегрів. А в неї в понеділок - виступ на фестивалі"Юні таланти". З дітьмит важко щось планувати... Але маю надію, що такі зустрічі ще будуть.

так. Хай буде здоровенька
а зустрічі - зустрічі потрібні, а отже будуть :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Перша офіційна форумівка!

Повідомлення Georgij » 03 травня 2012, 20:02

Намір бути був завжди, але я іногородній, троє діток, обов`язки, робота, городи, про дописи годі вже й говорити(хіба якісь дурнички) одним словом за все дякую Богові і за Вас!
Радію, що все-таки зібралися :Rose: і дійсно, всі молоді і і....МОЛОДЦІ!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зустріч

Повідомлення ShMariam » 10 червня 2013, 20:04

В неділю, 9 червня, відбулася зустріч форумчан, у Львові, в Шпиталі ім. А. Шептицького (точніше - в Карітасі в приміщенні Шпиталю). Були о.Олег, Just_me, брат Мартин з дружиною і я :) . Вийшло трохи спонтанно: ввечері спанували - на наступний день зустрілися. Фотографій, вибачайте нема (якось так заговорилися, що про то забули :oops: , тобто я забула :) ).

Форумівку ми планували в чаті (хто не знає - опція у верхньому правому кутку) і по телефону, бо так найлегше, коли приходиться вирішувати різні технічні питання.

От і назріло питання, як же краще планувати - спонтанно чи заздалегідь.
Було б добре, як би кожен написав, як саме для нього краще. Для мене, наприклад, краще, коли зустріч спонтанна, бо за місяць-тиждень наперед нічого конкретного не можу сказати.

І що важливо - ми не маємо телефонів всіх. Кого мали, тим передзвонили в суботу. А хто хотів би, щоб він якнайшвидше дізнався про наступну форумівку, скидайте номери в ПП.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 08 серпня 2013, 20:24

Нагадую, хто хоче брати участь в форумівках, надішліть в приват свої координати.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

християночка
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2013, 17:36

Re: Форумівка

Повідомлення християночка » 11 серпня 2013, 20:55

Як шкода, що я не у Львові! :( Я живу в Києві, а сама з Коломиї.
Я так хочу знайти собі друзів по духу! Мені чомусь попадаються лише протестанти :( Хочу з нашими християнами-католиками дружити.
Де я маю шукати своїх? Так, невистачає духовного спілкування... Добре, що хоч цей форум є! :)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 11 серпня 2013, 21:01

християночка писав:Як шкода, що я не у Львові! :( Я живу в Києві, а сама з Коломиї.
Я так хочу знайти собі друзів по духу! Мені чомусь попадаються лише протестанти :( Хочу з нашими християнами-католиками дружити.
Де я маю шукати своїх? Так, невистачає духовного спілкування... Добре, що хоч цей форум є! :)

А хіба в Києві нема спільнот? Була в храмі св. Василія Великого, то там є (вже погано пам'ятаю, чи то там священик згадав на проповіді, чи що...).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей