Контрацепція, абортативна і неабортативна

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи знаєте Ви де можна отримати повну консультативну допомогу з природніх методів планування сім'ї?

Так
12
32%
Ні, але можу дізнатися
16
42%
Ні, це не для мене
6
16%
Незнаю такого методу
4
11%
 
Всього голосів: 38

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Контрацепція

Повідомлення п.Наталя » 13 грудня 2011, 14:43

о.Олег писав:
п.Наталя писав:...А якщо не зпрацьовуе природне планування-це Бог лялькар всеж це Його воля?...

Бог не смикає за мотузки щоб люди наважувались бути Шлюбом. А Шлюб - це відповідально. І кожен статевий акт у ньому діється (нормально для християнина має діятися) у відповідальній відкритості до зачаття дитинки. Подруги виявляють одне одному свою любов, дитинка зачинається - Бог Творить безсмертну душу. Єдині, кого без волі людської Сотворив Бог - Адам і Єва. Правда... і тут Бог не лялькар і за це (за Дар свободи людської волі, за Творення неляльки :) ) людьми нерозуміється/критикується... Власне, розумієте Ви це, чи ні - Ваші запитання саме цим Творенням нас неляльками і зумовлені...

Чому у когось е вибір природнього планування,а у когось нема? :(
п.Наталя писав:...а чия воля що дитина народилась социопатом...

о.Олег писав:соціуму, якого є за що боятись?
:no:
Всі діти мають свій характер від народження,зовнішність,хтось мае забагато совісті,а хтось зовсім немае,хтось родився геніем,а комусь розуміння даеться тяжко...хтось народився жінкою,а комусь дістався чоловічий пол.Ми це вибираем?Можливо і наші вчинки були б іншими(досконалішими)
п.Наталя писав:...чи в не християнський родині...

о.Олег писав:родини, яка має вибір бути/не християнською?
В наш час знайшли дике племя.
п.Наталя писав:...напевно вони потрібні в Божому плані,але чому будуть за це розплачуватись? ...

о.Олег писав:а чому будуть розплачуватися - звітки така негативна категоричність? Маємо безліч святих з патологіями/хворобами, з нехристиянських середовищ... Про що Ви, п.Наталю? Божий план людина, звичайно, хотіла б малювати під себе - і Христа юдеї чекали іншого: Христа, що візьме владу у свої руки і зробить з людей ляльок/присилує - але Бог, власне, показує нам Свій План, який повністю базується на людській свободі :Rose:
З повагою, о.Олег
Маю наувазі пекло для маньяків,злодіїв,...(свідома,нормальна людина не обкраде і не згвалтуе стару бабульку)Ці люди винуваті,що вони існують в світі?Вони ж для чиїхось мук створені?Перепрошую,якщо знову щось не так. :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення о.Олег » 13 грудня 2011, 16:51

п.Наталя писав:...Чому у когось е вибір природнього планування,а у когось нема? :( ...

тут хіба згадати всю історію людини від Адама, що згрішив і дав нам різні недосконалості: вмираємо, грішимо, хворіємо...
п.Наталя писав:...Всі діти мають свій характер від народження,зовнішність,хтось мае забагато совісті,а хтось зовсім немае,хтось родився геніем,а комусь розуміння даеться тяжко...хтось народився жінкою,а комусь дістався чоловічий пол.Ми це вибираем?Можливо і наші вчинки були б іншими(досконалішими)...

бути чоловіком чи жінкою - одинаково досконало/добре, а інше... за нас вибір зробили Адам з Євою :pardon:
п.Наталя писав:...Маю наувазі пекло для маньяків,злодіїв,...(свідома,нормальна людина не обкраде і не згвалтуе стару бабульку)Ці люди винуваті,що вони існують в світі?Вони ж для чиїхось мук створені?

ми... постійно стикатимемося з питанням про зло в світі. Бо... це наш досвід. Живемо в світі, який пізнав гріх.
Людина ж, якщо згадаємо, Твориться Богом доброю. Через непослух кожен нащадок Адама і Єви має вмерти. Але після Приходу Спасителя - щоб воскреснути.
Те все зле, що Ви описали і багато багато іншого, що відбувається: живемо, народжуємо дітей, формуємо народи, суспільства, які породжують деградовану в різні манії людину. Але Бог людину любить і хворою/деградованою. Любить тих, хто Його вбив, тих, хто вбиває і є вбитим. Тих хто любить, і тих, хто ненавидить. Тих хто краде, і тих, кого обікрали... Гвалтівників і згвалтованих. Кожного Спас і прагне, щоб кожен був з Ним. Бога... важко зрозуміти. Це Любов, яка порівнюється з любов'ю мами до свого навіть дуже нечемного сина, от лише помножена в багато-багато раз та ще й в контексті уготованої людині Вічності і Свідомості того, що кожен, хто буде зі Мною не вмре і Я Хочу, щоб кожен Спасся...
перепрошую, що так в декількох словах взявся говорити про те, що відбувається у світі...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення Talya » 13 грудня 2011, 20:55

Маю наувазі пекло для маньяків,злодіїв,...(свідома,нормальна людина не обкраде і не згвалтуе стару бабульку)Ці люди винуваті,що вони існують в світі?Вони ж для чиїхось мук створені?Перепрошую,якщо знову щось не так.
п.Наталя
новик


Повідомлення: 20
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39
Подякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Немає Господньої вини в тому, що люди роблять одне одному.
Жодна людина не є створена для мук іншої/інших людей. Наше суспільство є суспільством інвалідів любові. Люди травмують, бо самі були травмовані і це триває з покоління в покоління. Бог не створює когось для гріха, Він допускає зло, але разом з тим чекає кожного, як того хто завдає удар, так і того хто його наносить
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Контрацепція

Повідомлення luksander » 13 грудня 2011, 22:35

Talya писав:
Talya написав:
Думаю це висловлювання дуже дискусійне. Цікаво б дізнатись хто є автором?

Не буває викликів більших, ніж ти можеш витерпіти
Тобто у такій формі, чи думка на загал, тобто суть???
Ще є таке: Господь не дасть тобі такого Хреста, який би ти не міг знести.

і в такій і назагал. Прочитання більш глибоко твору чи автора, дає глибшу суть розуміння, чим окрема цитата, тоді не фантазуєш що мається на увазі, а бачиш, як кажуть з перших уст :)


Для себе завжди вважав, що це з Біблії... %) але ж ні? :oops:
ось тут щось схоже
Много видов учения, какие чрез священного псалмопевца Давида показал нам действовавший в нем Дух. Иногда пророк, описывая собственные свои страдания и мужество, с каким переносил он встречавшееся с ним в жизни, в примере своем оставляет нам самое полное учение о терпении. Например, когда говорит: Господи, что ся умножиша стужающии ми (Псал. 3, 1.) ? А иногда изображает он Божию благость и скорость помощи, какую подает Бог истинно взыскавшим Его; и тогда говорить: внегда призвати ми, услыша мя Бог правды моея (Псал. 4, 2.), выражаясь равносильно с другим пророком который сказал: еще глаголющу ти, речет: се приидох (Ис. 58, 9), то есть, не успел я окончить призывание, как слух божий внял уже конец призывания. Еще, принося молитвы и моления к Богу, научает нас, каким образом живущие во грехах должны умилостивлять Бога. Господи, да не яростию Твоею обличиши. мене, ниже гневом Твоим накажеши мене (Пс. 6, 2.). А в двенадцатом псалме показывает какую-то продолжительность искушения словами: доколе, Господи, забудеши мя до конца (2 ст.)? и в продолжение всего псалма учит нас не терять бодрости в скорбях но ожидать Божией благости, и знать, что Бог по особенному домостроительству предает нас скорбям, по мере веры каждого посылая и меру испытаний

це з твору
Василий Великий. О том, что Бог не виновник зла

:pardon:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція

Повідомлення Just_me » 13 грудня 2011, 22:59

Talya писав:Немає Господньої вини в тому, що люди роблять одне одному.
Жодна людина не є створена для мук іншої/інших людей. Наше суспільство є суспільством інвалідів любові. Люди травмують, бо самі були травмовані і це триває з покоління в покоління. Бог не створює когось для гріха, Він допускає зло, але разом з тим чекає кожного, як того хто завдає удар, так і того хто його наносить

Ви написали так, наче Господь взагалі до людей не має жодного відношення, ми все собі самі влаштовуємо, самі рішення приймаємо, самі виконуємо, самі результати пожинаємо. Якби було, то можу Вас запевнити, що більшість людей, яких я знаю, влаштували б собі інше життя...
І до Бога звертатися, згідно Вашої позиції сенсу немає, бо ми самі собі режисери. А натомість я таки впевнена, що без Божої волі не те що якісь події не відбуваються, а й волосина з голови не впаде. Мене просто вразила фраза, прочитана на одному львівському форумі. Одна дописувачка написала слова, які видала її донечка, споглядаючи з маршрутки на заклопотаних людей: "Мамо, мені здається, що ми - конструктори, а нами хтось грається". %)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення Talya » 13 грудня 2011, 23:33

Ви написали так, наче Господь взагалі до людей не має жодного відношення, ми все собі самі влаштовуємо, самі рішення приймаємо, самі виконуємо, самі результати пожинаємо. Якби було, то можу Вас запевнити, що більшість людей, яких я знаю, влаштували б собі інше життя...
І до Бога звертатися, згідно Вашої позиції сенсу немає, бо ми самі собі режисери. А натомість я таки впевнена, що без Божої волі не те що якісь події не відбуваються, а й волосина з голови не впаде. Мене просто вразила фраза, прочитана на одному львівському форумі. Одна дописувачка написала слова, які видала її донечка, споглядаючи з маршрутки на заклопотаних людей: "Мамо, мені здається, що ми - конструктори, а нами хтось грається".


Вибачте, можливо не вдалось донести думки!
Я теж є переконана, що Без Божої волі нічого не відбувається, от лише нашими діями Бог не керує, бо дає нам свобідну волю і тут ми вже маєм вибір вручити себе Йому, дати руку і просити щоб Бог нас вів, або йти самотужки пробиваючись за власним вибором, який є поза Божою волею. А щодо результату який пожинаємо... думаю крім нас самих результат пожинає ще й наше оточення(близькі люди і не тільки), та й Бога ранимо.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Контрацепція

Повідомлення п.Наталя » 15 грудня 2011, 11:00

Отже умови задачки,тобіш життя,всеж задаються не нами?А вибачатись за життя,яке дано Богом? :o Напевно треба за то як ми його проживаемо. :oops: І до речі,не дай Боже,але після клінічної смерті хіба не даеться другий шанс на життя?Так що воно може і повторитись!Деколи і з наверненням,а отже з переродженням.Я так міркую,можливо помиляюсь. :)
Господь знае все наперед,для Нього не існуе часу,чому б не створювати того другого,найгарнішого ангела взагали?Напевно без нього було б так само.Не піддаю сумніви в рішеннях Бога,хочу лиш хоч щось зрозуміти. :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 13:54

п.Наталя писав:Отже умови задачки,тобіш життя,всеж задаються не нами?А вибачатись за життя,яке дано Богом? :o Напевно треба за то як ми його проживаемо. :oops: І до речі,не дай Боже,але після клінічної смерті хіба не даеться другий шанс на життя?Так що воно може і повторитись!Деколи і з наверненням,а отже з переродженням.Я так міркую,можливо помиляюсь. :)
Господь знае все наперед,для Нього не існуе часу,чому б не створювати того другого,найгарнішого ангела взагали?Напевно без нього було б так само.Не піддаю сумніви в рішеннях Бога,хочу лиш хоч щось зрозуміти. :Rose:

не розумію самої постановки запитання, тому хіба спробую ще раз:
Бог Сотворив все (включно з людиною) добрим. Людина ввела в існування цього всього доброго злий чинник (гріх) і з плином часу формує свої роди, суспільства, держави.., на існування яких впливає гріх, в законодавство яких включаються положення, що суперечать закону Божому... Людина вивчає світ, що її оточує, прагне його використати і використовує все, що спромоглася - все живе та мертве включно з одне одним. В результаті діяльності людини світ псується (загально - екологія) - погіршуються можливості виживання людини. Людина намагається вижити за рахунок іншої - люди одне одному нвсебільше не довіряють (в сучасності можемо побачити - навіть своїм найріднішим). В результаті того, що після гріха ми вмираємо, людина може переживати клінічну (зупинка серця/дихання) смерть і відповідно до дій лікарів/властивостей свого організму може знову ожити... Це все фізичний світ, його логічний/природній розвиток, в якому людина може жити, віддавши себе Богові. Тепер про Бога: яким чином "Господь все знає наперед"? Для приблизної наглядності візьмім для себе предмет (ручку, наприклад), яка буде символізувати одним своїм кінцем зачаття, а іншим смерть людини, а Ви очима Божими можете бачити воднораз всю ручку (все життя людини) у кожному його моменті і, відповідно, з позиції ручки (людини) Ви (Господь) "все знає наперед". От лише всезнання, свідомість того, що скільки б до цієї людини не "стукав", вона всерівно закінчить "саме отак - зле" нас, людей, напевно б зупинила, тому не можемо зрозуміни/сприйняти Бога, що не зупиняє Своєї Дії: що Творить "найгарнішого ангела", що Творить людину, яка вчинить переступ Заповіді. А не можемо зрозуміти, якщо викласти загально і якомога простіше... тому, що ми не любимо так досконало, як Любов. Теоритично можемо роздумувати і бути впевненими в тому, що розуміємо - це не Любов/Бог десь відійшов від "найгарнішого ангела", як і не Любов/Бог відійшов від Людини: Бог Любить і всіх злочинців, і всіх святих. А людина - так: своїми злочинами Бога покидає, відходить від Джерела Життя і після Воскресіння ("як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть") не буде здатна Жити, бо Бога в себе не прийняла і не має Життя в собі, щоб жити. Фактично те, чим ми тут, живучи, займаємося в всескладніших створюваних самим собі життєвих умовах - боремося за те, щоб Жити. В людей це неможливо. Але Господь завжди підтримає, якщо свою свободу напрямимо на Життя - на зв'язок з Богом.
розумію, що до цього будемо і будемо повертатися, бо і далі, як старозавітні юдеї, підсвідомо очікуємо від Бога людяності (кожен - відповідно до свого розуміння) - щоб зло, яке ввели в світ Адам і Єва і продовжуємо вводити ми, було забране, щоб... щоб Христос зійшов з Хреста і покарав винних... А...Бог не людяний - Бог Божественний і ми, християни, і далі є проповідниками "Христа розп'ятого, для юдеїв спокуса, а для греків - безумство", от лише нам-покликаним зі світу юдеїв та греків конечно необхідно довіритись Христу, Божій силі і Божій премудрості
З повагою, о.Олег
ПС.: цитований Апостол Павло з 1-го Послання до Корінтян.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Контрацепція

Повідомлення andrivovk » 24 січня 2012, 23:32

США: всі медичні установи, включаючи церковні, будуть змушені надавати контрацептиви на вимогу клієнтів http://www.credo-ua.org/2012/01/57588 :x
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Контрацепція

Повідомлення andrey s. » 25 січня 2012, 01:11

andrivovk писав:США: всі медичні установи, включаючи церковні, будуть змушені надавати контрацептиви на вимогу клієнтів http://www.credo-ua.org/2012/01/57588 :x

Паде Вавилон, зі своєю мерзотою. В історії Вавилон потрібен, без нього ніяк. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Контрацепція

Повідомлення luksander » 08 лютого 2012, 22:04

luksander писав:
Talya писав:
Talya написав:
Думаю це висловлювання дуже дискусійне. Цікаво б дізнатись хто є автором?

Не буває викликів більших, ніж ти можеш витерпіти
Тобто у такій формі, чи думка на загал, тобто суть???
Ще є таке: Господь не дасть тобі такого Хреста, який би ти не міг знести.

і в такій і назагал. Прочитання більш глибоко твору чи автора, дає глибшу суть розуміння, чим окрема цитата, тоді не фантазуєш що мається на увазі, а бачиш, як кажуть з перших уст :)


Для себе завжди вважав, що це з Біблії... %) але ж ні?
:

таки - так
1Кор.10:11-13
11 Все это происходило с ними, как образы; а описано в наставление нам, достигшим последних веков.
12 Посему, кто думает, что он стоит, берегись, чтобы не упасть.
13 Вас постигло искушение не иное, как человеческое; и верен Бог, Который не попустит вам быть искушаемыми сверх сил, но при искушении даст и облегчение, так чтобы вы могли перенести.
:pardon:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Контрацепція

Повідомлення luksander » 09 лютого 2012, 22:40

luksander писав:таки - так
1Кор.10:11-13
11 Все это происходило с ними, как образы; а описано в наставление нам, достигшим последних веков.
12 Посему, кто думает, что он стоит, берегись, чтобы не упасть.
13 Вас постигло искушение не иное, как человеческое; и верен Бог, Который не попустит вам быть искушаемыми сверх сил, но при искушении даст и облегчение, так чтобы вы могли перенести.
:pardon:

ну і має конкретного адресата це висловлювання/твердження:
освященным во Христе Иисусе, призванным святым, со всеми призывающими имя Господа нашего Иисуса Христа
1Кор.1:2

Думаю, це багато пояснює...
:pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Контрацепція

Повідомлення andrey s. » 14 травня 2012, 01:04

Я прочитав і згадав розмову з пні Наталею,ну про інкубатор...
І взагалі, я коли включив "уявлялку :oops: ", по прочитанні, то захотілось вклонитись до землі тому отцю, батьку 14 дітей, і жінці, матері 14 дітей і 15-тий , який теж хоче бути дитиною і самою любимою дитиною. :D
Ну без слів, що думаю то моє...
Думайте самі.
http://dyvensvit.org/simja/187-simja-in ... cha-rodyna
Справді, батьківство це Ласка, і напевно я розумію це...бо..бо..бо...(діло минувше, але плоди має)
Людоньки(особливо жінки які повинні бути сильнішими за чоловіка який до цього допускає, мовчить коли до цього йде, тряпкою..) НЕ будьте ІДІЙОТАМИ, це боооляче.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення ShMariam » 15 травня 2012, 19:09

Гарна стаття: http://www.credo-ua.org/2012/03/59647
Контрацепція: «вчити матчастину»

Запліднена клітина починає швидко ділитися, створюючи все більше і більше клітин. Фото: eurolab.ua

Великий Піст для багатьох сімейних людей цілком серйозно буває періодом стриманості від різних тілесних утіх, також і подружнього співжиття. Натомість можна зайнятися теорією і зблизька придивитися до деяких «технічних» моментів нашої з вами сучасності.

Різноманітні захисники життя, чисті «пролайфери», учасники сімейних рухів та спільнот не раз звертаються до віруючих і невіруючих, а особливо до молодих, із застереженнями проти абортів і контрацепції. Далеко не всі з них озброєні належним знанням, а не тільки доброю волею. Однак самих лише слів «так не треба» буває замало.

Для розмірковування над темою і «вивчення матчастини» цілком можна скористатися опрацюванням Православного медицинського порталу . У цій статті не бракує термінів. Але вона варта мозкових зусиль.


Закріплення зародка у слизовій оболонці матки. Фото: eurolab.u

З точки зору генетиків і мікробіологів, життя людини як біологічного індивідуума розпочинається з моменту злиття ядер чоловічої та жіночої статевих клітин і утворення єдиного ядра, що містить неповторний генетичний матеріал. Таким чином, від моменту зачаття ембріон на будь-якій стадії розвитку є індивідуальним організмом, незалежно від того, чи він представлений однією клітиною (зигота) чи групою клітин.

Абортивним є кожен засіб, який заважає розвиткові заплідненої клітини.

Абортивні механізми контрацептивів такі:

а) «антинідація», або «антиімплантація»: пошкоджується слизова оболонка матки (ендометрій). За ранньої і неповної секреторної трансформації ендометрій не досягає товщини, необхідної для імплантації. Внаслідок цього вростання зародка в матку і його розвиток стають неможливими;

б) так званий «трубний фактор»: порушується рухомість маткових труб, якими зародок потрапляє в маткову порожнину; якщо він потрапляє в матку невчасно, то вже не може імплантуватися і гине;

в) переривання імплантації: збільшується вироблення простагландинів, які посилюють скорочення м’язів матки, що призводить до вигнання ембріона з матки на ранніх стадіях імплантації (спосіб дії спіралей).

На сьогодні абсолютно всі гормональні контрацептиви, оральні (у таблетках) і парентеральні (кільця, пластирі, імпланти, ін’єкції, гормональні внутрішньоматкові системи), а також спіралі (ВМС) є абортивними.

Гормональні контрацептиви можна класифікувати так:

1. Комбіновані естероген-гестагенні контрацептиви – містять синтетичний естероген і гестаген ( аналоги жіночого естерогена та прогестерона ). Сюди входять комбіновані оральні контрацептиви, пластирі, вагінальні кільця, ін’єкції.

2. Виключно гестагенні контрацептиви. Сюди входять міні-пілі, ін’єкції, імпланти, внутрішньоматкові гормональні системи, екстрена контрацепція.

Контрацептивна дія гормональних препаратів зумовлена головно дією гестагенного компоненту. Механізм його дії – пригнічення овуляції, уповільнення перистальтики маткових труб і проходження ними яйцеклітини, посилення в’язкості слизу шийки, що утруднює проникнення сперматозоїдів крізь цервікальний канал у маткову порожнину, та зміни ендометрію, які заважають імплантації заплідненої яйцеклітини.

Естерогенний компонент потенцією ефект гестагенів – пригнічувати овуляцію. Також естерогени додають до гестагенів заради профілактики проривних кровотеч.

Як бачимо, всі гормональні засоби місять гестаген, дія якого – антиімплантаційна. Тобто абсолютно всі гормональні контрацептиви мають абортний механізм, який спрацьовує раніше чи пізніше.

Оскільки в деяких інструкціях механізм дії контрацептива не вказано або наведено не повністю, то дізнатися, що він абортивний, можна за наявністю гестагену в складі препарату.

Синтетичні гестагени: тіболон, норетинодрел, етинодіолу ацетат, етинодіолу діацетат, норетиндрону ацетат, норетиндрон, лінестренол, дідрогестернон, медроксіпрогестерону аценан, мегесторолу ацетат, медрогестон, норетистерону енантат, норетистерону ацетат, норетистерон, норельгестромін, дігідропротестерон, хлормадинону ацетат, норгестрел, левоноргестрел, гестоден, дезогестрел, 3-кетодезогестрел, норгестимат, дієногест, дроспіренон, ципротерону ацетат, етоногестрел, норелгестромін та ін.

Немає чіткої згоди лікарів щодо абортивності гормональної контрацепції, бо одні вважають абортом знищення вже імплантованого зародка, а не зиготи, а інші вказують на частий природний механізм незакріплення зародків, отже, гормональна контрацепція сама по собі нібито не викликає абортування.

Щодо цього просто немає точних даних. Найбільш ранні показники вагітності – це фактор ранньої вагітності EPF (протеїни неплацентарного походження) і ХГЛ ( хоріонічний гонадотропін ). Визначити вагітність на підставі EPF можна за аналізом крові жінки вже за кілька днів після овуляції. Визначити вагітність на підставі ХГЛ можна за аналізом крові з моменту імплантації. Оскільки абортивний механізм гормональної контрацепції полягає в тому, щоб не дати зародкові закріпитися в матці, то визначити кількість вагітностей при вживанні цих контрацептивів можна тільки завдяки EPF; однак такі дослідження не проводилися. Тому немає підстав казати про те, наскільки часто або рідко гормональна контрацепція зриває вагітність.

Звісно, для християн убивство є вбивством незалежно від того, вбито п’ятьох із десяти чи одного з тисячі. З цієї точки зору інформація про те, наскільки часто ці препарати вбивають, не грає суттєвої ролі.

Ще один аргумент медиків – що гормональна контрацепція запобігає заплідненню, тому вона неабортивна. Якби це справді було так, то запліднення було би просто неможливим. Однак дослідження показують, що жінки вагітніють навіть за дотримання всіх правил використання гормональної контрацепції.

На завершення.

…А кому важко подолати терміни, нехай просто усвідомить, що людське тіло – справді прекрасне, і псувати його – все одно що пускати смердючий трактор на волошкове поле, всіяне росою. Ви коли-небудь бачили фотографії ендометрію, тобто тієї вистілки матки, де закріплюється ембріон? Які це ніжні хвилі, готові сховати в себе, пригорнути ці кілька клітин, з яких постане ціла людина… Хіба можна їх отак, дизелем???

Тільки ще не згадали про петрушку і калину - це теж абортативні засоби, особливо на ранніх стадіях. Як не дивно, далеко не всі жінки (в т. ч. ті, що мають дітей) про це знають. :shock:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція

Повідомлення Just_me » 15 травня 2012, 19:51

ShMariam писав:не згадали про петрушку і калину - це теж абортативні засоби

Оце собі зробила один висновок - менше знаєш - краще спиш. Я в б до таких деталей не докопувалася... А то зараз ще й дієту придумають для заміжніх жінок. Мають же бути межі розумного?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення ShMariam » 15 травня 2012, 19:58

Just_me писав:
ShMariam писав:не згадали про петрушку і калину - це теж абортативні засоби

Оце собі зробила один висновок - менше знаєш - краще спиш. Я в б до таких деталей не докопувалася... А то зараз ще й дієту придумають для заміжніх жінок. Мають же бути межі розумного?

У великій кількості, напевно. В мене, наприклад, часом виникає шалений потяг до деяких продуктів і їм їх багато, а от заміжнім просто варто бути обережними. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція

Повідомлення Just_me » 15 травня 2012, 20:01

ShMariam писав: от заміжнім просто варто бути обережними

Ой, та заміжнім взагалі... Співчуваю 24 години на добу 7 днів у тиждень.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення ShMariam » 15 травня 2012, 20:10

Just_me писав:Ой, та заміжнім взагалі... Співчуваю 24 години на добу 7 днів у тиждень.

Заміжжя від заміжжя різниться... В контексті даної теми в т. ч.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення отець Роман » 17 травня 2012, 11:24

Щодо контрацепції.

Ви думали про те чому тварини не використовують контрацепцію? А коли кішка з’їдає власних кошенят бачили? - скажете - жорстоко.
Тварини відтворюють собі подібних і раді з того. 1 лише людина готова обмежувати власне відтворення. А коли бачить як убивають тварин - то серце крається..

У нас 4-ро діток. І, знаєте, буквально днях второпав, що це єдине щастя що його маємо з дружиною...
Безумовно, це іноді надто складне щастя. Але коли бачу дорослих людей старших за мене або мого віку з однією дитиною, тоді справді стаж страшно.

1 дитина отримує всю любов.
2 дитини отримують всю любов.
4 - також!
Хіба ми скупі на любов?

Все що в не природній спосіб противиться зачаттю, виношуванню чи народженню дитини - контр-ацепція. Тобто проти природи.
Сьогодні придумали безліч способів щоб обдурити природу (себе, Бога) а насправді лише хочуть жити так як їм заманеться, тобто розгнуздано.

ну от, знову трохи сумбурно(
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення Just_me » 17 травня 2012, 11:33

отець Роман писав:Ви думали про те чому тварини не використовують контрацепцію?

Отче, не сприйміть в жодному разі мої слова як спробу вступати з Вами у суперечку, але тварини не мають статевого потягу поза потребою розмножуватися. Люди ж створені так, що мають. На жаль.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення Talya » 17 травня 2012, 11:42

Just_me писав:
отець Роман писав:Ви думали про те чому тварини не використовують контрацепцію?

Отче, не сприйміть в жодному разі мої слова як спробу вступати з Вами у суперечку, але тварини не мають статевого потягу поза потребою розмножуватися. Люди ж створені так, що мають. На жаль.

Це насправді дуже важлива річ.
Не раз питання контрацепції і плідності стають для подружжя важливою проблемою в якій важко досягти порозуміння. І через це виникають конфлікти, руйнуються сімї.
Людина не тварина, вона не вбиває своїх хворих дітей, але разом з тим розмежовує поняття статевевого потягу і плідності.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2012, 13:13

отець Роман писав:...Ви думали про те чому тварини не використовують контрацепцію?

ой - з цим далеко зайти можна. :D Опонуючі Вам у цій тезі звернуть увагу на те, що від тварини використання штучної контрацепції годі і чекати (хоча - покажуть Вам відео тваринки, якій це дали-навчили: це реальний мій особистий досвід спілкування з людьми... такого от складу мислення) - не розумне ж - і мова зайде про явища спорідненні: гомосексуалізм і самозадоволення. А цього ой як багато.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення отець Роман » 17 травня 2012, 14:33

Just_me писав:але тварини не мають статевого потягу поза потребою розмножуватися. Люди ж створені так, що мають. На жаль.


Власне це і є важливо! Людина має панувати над собою. Ще Платон казав що "тіло - в’язниця для душі".
І маєш потяг? (може навіть цілий локомотив :) ) Або опановуй його, або народжуй. Третього не дано.

А тварини власне і живуть за статевим потягом. Статевий потяг тварини це і є потреба розмножуватися. А ми свій статевий потяг перетворили в гедонізм - життя для задоволення. Коли будемо до цього підходити як до особливої події, тоді все буде ок.
Може хтось скаже що ця цитата не до місця, але все ж наведу її: "Пий воду з твого водозбору, і воду що б’є із власної криниці. Чому б твої джерела мали розливатися навколо, і твої потоки по майданах? .. Нехай живець твій буде благословенний, і втішайся з дружиною твоєї юності." (Прип. 5,15-18)

Як каже о. Олег тут дійсно можна багато говорити, бо тема надто обширна, та й про все поговорити кортить...

І дуже важливе - не допускаймо розпусти в голові, тоді вина не вийде через уста. А як не вийде через уста, то ніколи не здійсниться.

це мабуть вже офтоп(
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення отець Роман » 17 травня 2012, 14:37

Talya писав:Не раз питання контрацепції і плідності стають для подружжя важливою проблемою в якій важко досягти порозуміння. І через це виникають конфлікти, руйнуються сімї.

Власне в порозумінні і вся проблема, тобто в його відсутності. Не сприйманні свого подруга як відмінну від мене людину, іноді з не правильними розуміннями декотрих речей, або неправильного виховання і сприйняття себе, своєї статевості. А звідси і всі біди...
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2012, 17:48

отець Роман писав:
Just_me писав:але тварини не мають статевого потягу поза потребою розмножуватися. Люди ж створені так, що мають. На жаль.


Власне це і є важливо! ...

доречі чи не тут хтось на Форум надсилав інформацію про те, що досліджували якихось приматів і саме у звязку з їх статевою поведінкою (гомосексуалізм, едіповий комплекс (але без комплексів), самозадоволення тощо - завсім без натяків на розмноження статевий потяг) оголосили їх найближчими родичами гомосапієнс (точніше її сучасний вид - гомосексуаліс). З чим, зважаючи на реалії, важко не погодитись. Що ще і ще раз взиває, як на мене грішного: дискутуючи на серйозні/важливі людські питання не можна вживати тваринних прикладів - обов`язково програєте
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення vitalko » 18 травня 2012, 09:59

о.Олег писав: Що ще і ще раз взиває, як на мене грішного: дискутуючи на серйозні/важливі людські питання не можна вживати тваринних прикладів - обов`язково програєте


:good: Бо людина ще й духа має, який мав би управляти тілом. Коли ж духа відкидається, то лишається лише тварина.... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення andrey s. » 18 травня 2012, 15:19

vitalko писав:
о.Олег писав: Що ще і ще раз взиває, як на мене грішного: дискутуючи на серйозні/важливі людські питання не можна вживати тваринних прикладів - обов`язково програєте


:good: Бо людина ще й духа має, який мав би управляти тілом. Коли ж духа відкидається, то лишається лише тварина.... :(

Людина має Дух, а тварина ні....(Бог не дав :pardon:, хоч дав живу душу..в принципі )
Але це ніяк не свідчить на те, що втративши Дух Божий ми стаєм твариною.(я власне тварин захищаю))), і ми не тваринами стаєм, ні..чимось іншим.
Ні, Дух втратити не є можливо, а ось Дух Божий можливо..(тобто аморальність теж має дух, але зоовсім іншої природи)
І тварини, тварини дуже сильно переймають поведінку, схильності у людей(не навпаки), і помітив, що чим блище тварини до людей ,,,тим більше в них люцкого, те що їм не притаманно....те що явно не належить їх природі. (створеній Богом доречі..а про тварин які родились в неволі, чи де людина доклала свою руку..я взагалі мовчу)
Не забувайте любі друзі, земля(природа, тварини, рослини, все...) проклята через нас, і це з усіма витікаючими.
А Ви кажите контрацепція у тварин....(та нам учитись у них треба...але правда вже майже нема у кого, люди все заполонили)
Я би у Бузька повчився))))))))))
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція

Повідомлення ShMariam » 19 травня 2012, 16:21

ShMariam писав:
ShMariam писав:не згадали про петрушку і калину.../quote]
У великій кількості, напевно...
Нещодавно дізналася - калини треба зовсім небагато - 2-3 ложки сиропу (наприклад при лікуванні простуди)і можна втратити дитину на дуже ранньому терміні. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення Максим Борець » 19 травня 2012, 18:51

andrey s. писав:Людина має Дух, а тварина ні....(Бог не дав :pardon:, хоч дав живу душу..в принципі )


Читав якраз навпаки: тварина дух має(те саме життя) а душі - ні.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чому гріх є гріхом?

Повідомлення andrey s. » 19 травня 2012, 19:11

Максим Борець писав:
andrey s. писав:Людина має Дух, а тварина ні....(Бог не дав :pardon:, хоч дав живу душу..в принципі )


Читав якраз навпаки: тварина дух має(те саме життя) а душі - ні.

Ну як Вам сказати, це просто я так підозрюю.. :)
30. Всякому ж дикому звіреві, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав." І так сталося.


А той Дух про який я казав....і Його немає у тварин..це
7. Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою.


Людина це особисте створіння, Сам зробив.(хто заперечить, що саме цей Вдіх Життя не робить нашу душу безсмертною...і попробуйте його позбутись..невийде...)
Звірі..доречі все що у водах(риби) судячи з цього відрізняються по творінню, а власне те що вивела з себе земля має живу душу.
24. Тоді сказав Бог: "Нехай земля виведе з себе живі створіння за їхнім родом: скотину, плазунів і диких звірів за їхнім родом." І сталося так(живе воно, якщо коротко, але вдіху Життя Бог не дав їм)
Тобто ........... :)
Це тільки моє сприйняття, нічого серйозного..
:pardon:
Маєте право на своє бачення...
Цікаво.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей