Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Re:

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2012, 17:09

andrey s. писав:Ну так....тож для зволоження. :)
А ті креми не допомагають, щоб для змоложення. Я мазався..мазався..мазався. так і 33 стукноло :shock: .. а не 23 :roll: , як на банці вказано.

:) Моя мама переконує, що найкращий засіб для шкіри - свіжі вершки (часто купуємо молоко). Їй недавно подарували дорогий крем, а там дрібнееенькими бувами: ..... оксид титану :shock: і ще деякі дуже шкідливі органічні сполуки (за шкідливістю і хім. будовою близькі до нафтопродуктів). Мама - хімік, була в шоці, як я їй це все прочитала.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

Повідомлення євдоким » 22 червня 2012, 15:13

o.Mykil писав:
Вам сюди http://lohotron.in.ua/publ/1-1-0-107


Хотів перейти за цим посиланням, але ... знайшов пусту сторінку. Відтак звернувся до адміністрації сайту і, з їхньою допомогою, помилка виправлена :Yahoo!: . І тепер Вам сюди: http://lohotron.in.ua/2008/02/neudavshy ... nyy-amway/
До речі, мене також активно агітували приєднатись до цього дружелюбного й успішного колективу. Але Господь просвітив мій слабенький розум і я почав розмірковувати про те, що насправді не все так просто, бо ж якою мала би бути собівартість того товару, якщо до кінцевого споживача потрапляє через ...надцяті руки??!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

Повідомлення andrey s. » 22 червня 2012, 18:57

євдоким писав:
o.Mykil писав:
Вам сюди http://lohotron.in.ua/publ/1-1-0-107


Хотів перейти за цим посиланням, але ...
До речі, мене також активно агітували приєднатись до цього дружелюбного й успішного колективу. Але Господь просвітив мій слабенький розум і я почав розмірковувати про те, що насправді не все так просто, бо ж якою мала би бути собівартість того товару, якщо до кінцевого споживача потрапляє через ...надцяті руки??!

Я звісно все не прочитав у посиланні, просто це доволі проста схема і вона діє (деталі мені не особо цікаві, тай я знайомий ще з 90-их з цим явищем. Тоді був для них "клондайк") , діє бо ми люди, а той хто її побудував знав люцкі особливості. Це вічні рушії, те що рухає людиною в світі, точніше навпаки, як світ рухає людиною. :) Відчай (пустота), жадоба, бажання мати все добре і те що хочиться (доречі і бажання це не наше, навіть це придумано і навязано кимось стороннім) і при цьому затратити мінімум зусиль(акцент на мінімумі зусилль, тобто банальній ліні). Я вже мовчу про все інше, чого придостатньо щоб навязати людині свою волю при цьому зламавши її, і повірте вже на слово, Воля Божа зооовсім у протилежному боці. Розумієте, ця система побудована на прямій залежності від людей (такий собі паразитизм або вампіризм :wink: ), тобто крайній завжди буде, той за рахунок якого інші є тими ким вони є. І це все би нічого якби у людини не виникало бажання не бути жертвою за рахунок роблення з когось жертви. Тобто таке собі поїдання і воно просто не може бути безкінечним. Але як не банально, ця система не діє поза капіталістичними цінностями, і ми брати словяни трішки їх здивували цим, тобто наша ментальність є особливою :D, і це їм сильно ускладнило завдання (Сюрпрайз :wink: ) , але вони пристосувались і плюс змінили її, те що можна змінити в ментальності .
Знаєте, мене зовсім не дивує що там вспливають релігійні теми чи Біблійні згадування проскакують, багато цих "діячів" справді були і є проповідниками різних протестантських відгалуженнь. Це маркетингова система, і мене прям тіпає (то образносимволічно і глибоко в душі, тобто зараз момент слабкості раз я пишу про це) коли таке зустрічаю в Церкві . Я звісно не балакаю за щось конкретно(це мінімум оффтоп, і дуже делікатна тема) . Це маркетинг в дії :sorry: , і дія його далеко не весела і радісна. Насправді все торкається дуже глибоких речей і тотально змінює людину з середини, і ці зміни є кричущо помітні і навіть незворотні для самої людини . Хоч так і бачу ці речі (не притиндуючи на якусь істинність чи безпомилковість, я про сум в душі балакаю) , але ясно розумію, розумію що не буду виступати ярим противником цього, займатись "відкриванням люцких очей". Ні, але і союзником не буду , а решту покладу на Бога, при цьому ясно розуміючи кволість свого розуму і навіть не буду намагатись зрозуміти правий я у цьому чи ні. Я противник маркетингової системи в Церкві (Хоч вона так і не зветься звісно, але для знавців уточню, я про чорний маркетинг, хоч можливо зрозумієте що білого не буває, і сірого також, чорний колір це просто питання часу :sorry: ). Але при цьому не буду займатись виявленням і показуванням цього всього що мені може і здаватись або не близьке по духу. Ні, це тільки спонукає до молитви і вчить покладатись на Бога, на Його Волю (тим паче Він може все перетворити на добро, але це стосується не загалу, а більш індевідуально). Це може показатись єгоїзмом, але нехай так, у цьому я покладаюсь на Бога, я нічого не вдію, тільки Він якщо це Йому потрібно.
А стосовно автора статті (що у посиланні) , то він молодець, поділився власним досвідом . І якщо говорити мовою якої допускався автор, то : попри свою злість "лоха у якого відкрились очі" він зробив добру справу і я його поважаю за сміливість і наполегливість, хоч в принципі стаття це плід його зраненої гордості, але молодець що визнав це (хоч і не прямо :wink: ), і молодець що написав про це.
Мораль така: Нічого доброго і тривалого на терпіннях і сьлозах інших, НЕ збудуєш, і свої терпіння перекласти (визволитись від них в такий спосіб) на когось ради обіцяних благ, ..... це просто тупо, а якщо ти Хрещений то копаєш собі цим глибоку яму, і доречі ніхто крім Бога тебе з неї не витягне, розумієм ми це - чи не розумієм, суті це не змінює.
Амінь :) :Rose: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

Повідомлення ShMariam » 22 червня 2012, 19:51

євдоким писав:До речі, мене також активно агітували приєднатись до цього дружелюбного й успішного колективу. Але Господь просвітив мій слабенький розум і я почав розмірковувати про те, що насправді не все так просто, бо ж якою мала би бути собівартість того товару, якщо до кінцевого споживача потрапляє через ...надцяті руки??!
:) А я один раз приєдналася до подібної фірми (не "Емвей"), де потрібно було б також поширювати продукцію серед знайомих. Купила потрібну на той час продукцію по знижці в перший місяць і на наступний, а на третій мені аж прислали повідомлення, що мушу щось купити, інакше виключать. І виключили. Але мені байдуже - що треба було взяти, я взяла :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

Повідомлення andrey s. » 22 червня 2012, 21:45

ShMariam писав: А я один раз приєдналася до подібної фірми (не "Емвей"), де потрібно було б також поширювати продукцію серед знайомих. Купила потрібну на той час продукцію по знижці в перший місяць і на наступний, а на третій мені аж прислали повідомлення, що мушу щось купити, інакше виключать. І виключили. Але мені байдуже - що треба було взяти, я взяла :)

Бо Ви Маріанно словянка :) :P , і це не входило у їхні плани.
Але скільки було сімей в яких небуло де пройти в хаті бо всюди те розставленно, всі розмови в сімї тільки з цього пиводу, всі думки про то і ночі недоспані, всі сварки бо "ти невмієш з людьми балакати" і все через тебе, і діти биті коли випадково прийняли шампунь за машинку яку їй не купили, і все у такому дусі. (результат, що зі старих знайомих і друзів вже нікого не залишилось, все пішло шкереберть, сімя рухнула бо "жінку сосід зрозумів і підтримав".., а чоловік лишився з тими шампунями мріючи що вона ... побачить результат і зрозуміє..., поверниться, в добудовану і обставленну хату (з якої виніс останні гроші, яких в принципі і не було, постійні борги і відмова рідним у самому необхідному). Вже потім (рік часу) навіть баба Катя вже не давала самогонку за них, все село могло вже свиней тим шампунем мити, зато він досяг якогось там рівня ).
:sorry: Людоньки, просто Перехристіться і все.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ставлення християн до фірм на зразок"Oriflame"

Повідомлення ShMariam » 22 червня 2012, 22:00

andrey s. писав:
ShMariam писав: А я один раз приєдналася до подібної фірми (не "Емвей"), де потрібно було б також поширювати продукцію серед знайомих. Купила потрібну на той час продукцію по знижці в перший місяць і на наступний, а на третій мені аж прислали повідомлення, що мушу щось купити, інакше виключать. І виключили. Але мені байдуже - що треба було взяти, я взяла :)

Бо Ви Маріанно словянка :) :P , і це не входило у їхні плани.
Але скільки було сімей в яких небуло де пройти в хаті бо всюди те розставленно, всі розмови в сімї тільки з цього пиводу, всі думки про то і ночі недоспані, всі сварки бо "ти невмієш з людьми балакати" і все через тебе, і діти биті коли випадково прийняли шампунь за машинку яку їй не купили, і все у такому дусі. (результат, що зі старих знайомих і друзів вже нікого не залишилось, все пішло шкереберть, сімя рухнула бо "жінку сосід зрозумів і підтримав".., а чоловік лишився з тими шампунями мріючи що вона ... побачить результат і зрозуміє..., поверниться, в добудовану і обставленну хату (з якої виніс останні гроші, яких в принципі і не було, постійні борги і відмова рідним у самому необхідному). Вже потім (рік часу) навіть баба Катя вже не давала самогонку за них, все село могло вже свиней тим шампунем мити, зато він досяг якогось там рівня ).
:sorry: Людоньки, просто Перехристіться і все.

Справжня історія? :shock: :D
Заради справедливості додам: фірма, в якій я тимчасово була, дааалеко не так гм... нав'язується (внески при вступі, норми продажів, складна ієрархія і... відповідні результати), як "Емвей".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей