Діти-візіонери з України просять допомоги...

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Діти-візіонери з України просять допомоги...

Повідомлення o.Mykil » 12 грудня 2008, 08:10

Повідомлення такого змісту прийшло мені тепер несподівано у вигляді "спаму" (двома мовами) про якихось незнаних мені цілком українських візіонерів, яким не дають у Церкві начебто дороги на одну із елект. пошт. Цікаво, звідки вони саме? Чи це не пов*язано якось із дискусійним Джубликом на Закарпатті? Можливо, хтось про них (тих візіонерів) чув.
Об*явлення згори -- річ корисна в релігійному житті, однак вимагає великої фільтрації, перевірки, бо ж не завжди, як знаємо, їхнім прямим джерелом є Господь, небеса...

Ось це повідомлення (укр.-англ.), прохання про поміч:


Діти-візіонери з України просять допомоги: допоможіть нам попасти або донесіть Папі Римському Бенедикту ХVІ, що дуже просимося до Нього на індивідуальну аудієнцію. Маємо розказати про Місце З’яви Матінки Божої і донести важливі Повідомлення, про які просила Матір Божа і Господь наш Ісус Христос. Поможіть нам, хто вірить у Святе Боже Слово, в одну-єдину Святу Христову Церкву, щоб сповнити Божу Волю. Ми є зараз у Римі, щодня з надією чекаємо помочі у цій зустрічі, маємо у тому великі терпіння і перешкоди. Нам ніхто не вірить і не сприймає. І Папу про нас ніхто не повідомив і не хоче повідомити. Поможіть нам, побожні люди, хто у цьому має силу. Ми віримо у Божу Поміч, Божу Силу, бо у Бога нічого неможливого немає.


Children -Visionaries from Ukraine ask for help: help us to get to Pope or tell Pope Benedict ХVІ that we ask greatly for personal audience with Him. We have to tell Him about the Place of Apparition of God’s Mother and to carry Him important Messages, for which Mother of God and Our Lord Jesus Christ asked. Help us, those, who believe in the Holy God’s Word, in the Only Holy Catholic – Christ’s Faith, in the Only Holy Christ’s Church, to fulfil God’s Will. We are in Rome now. Every day we with hope wait for help in this meeting. We have in that great sufferings and obstacles. Nobody believes us and nobody accepts us. And nobody reported Pope about us and does not want to report. Pious people, who are able to do it, help us! We believe in God’s Help, in God’s Power, because there is nothing impossible in God.



Може, й хтось із Вас стикнувся десь із цим посланням-воланням...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 12 грудня 2008, 11:59

Не знаю що за діти і звідки вони.
Ми можемо хібань що помогти молитвою. Не знаю чи правдива ця справа, але молитва не зашкодить однозначно.
Якщо Ви зі Львова про цю справу можна запитатись у видавництві-книгарні "Добра книжка" що на Куліша,22. Вони у своєму журналі "Діти Непорочної" друкують повідомлення візіонерок з України, яким я схильний довіряти.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 грудня 2008, 20:50

ljubomyr_ps писав:Не знаю що за діти і звідки вони.
Ми можемо хібань що помогти молитвою. Не знаю чи правдива ця справа, але молитва не зашкодить однозначно.
Якщо Ви зі Львова про цю справу можна запитатись у видавництві-книгарні "Добра книжка" що на Куліша,22. Вони у своєму журналі "Діти Непорочної" друкують повідомлення візіонерок з України, яким я схильний довіряти.


Звичайно, з такими речами не варто спішити, бо можна легко потім попектися, що теж бувало в нас...
Так, перебуваю поки що у Львові, заходжу час від часу до магазину "Доброї книжки" на вказаній вулиці... Гарні є там книги, але... Купив цього літа неоглядно книгу "Від прокляття до благословення", добре не подивився, а потім виявилося, що то "творчість" підгорецьких. Самуїл О. написав коротку передмову. Упорядкувала начебто пані... Але то, між іншим.
Подейкують, що директор видавництва "Д. К." п. Роман Брезіцький - прихильник підгорецьких отців. Не знаю, наскільки це так.
Подають вони в журналі "Діти Непорочної" різні Об*явлення, визнані, невизнані, підозрілі й начебто автентичні. Я не цілком їм довіряю... Але це тільки мій погляд.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 13 грудня 2008, 01:04

%) Мені також прийшло це повідомлення. Навіть тричі впродовж трьох останніх днів :shock:
Здається, що у цього повідомлення "ноги ростуть" із Лішні Тернопільської обл. Такий собі о.Петро, який вийшов із монастиря редемптористів, заснував у тій Лішні практично секту. Тут, на форумі, є дописувачка Ira. Думаю, часті відвідувачі зауважили її "логіку мислення"...
У її інфі є покликання на сайт "візіонерів". Без коментарів.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 грудня 2008, 14:04

ola писав:%) Мені також прийшло це повідомлення. Навіть тричі впродовж трьох останніх днів :shock:
Здається, що у цього повідомлення "ноги ростуть" із Лішні Тернопільської обл. Такий собі о.Петро, який вийшов із монастиря редемптористів, заснував у тій Лішні практично секту. Тут, на форумі, є дописувачка Ira. Думаю, часті відвідувачі зауважили її "логіку мислення"...
У її інфі є покликання на сайт "візіонерів". Без коментарів.



Чув-чув і про те. Можливо, п. Олю, й так. До речі, мені це повідомлення, не відомо конкретно від кого, прийшло два рази...
Особисто я не проти різних Об*явлень, але Об*явлень правдивих, а не, наприклад, позатрансцендентних "появ" Богородиці в дереві (Лаврів), на шибі тощо. І ще: не варто часами робити приватне загальним...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 13 грудня 2008, 15:33

До речі, цікаво, чи доцільно взагалі вживати слово "об'явлення" стосовно появ Матері Божої? Наскільки розумію, все, що мало бути об'явлене Богом щодо спасіння, вже об'явилося в Ісусі Христі :)

А щодо способу розсилання згаданого повідомлення, то, здається, до мене воно потрапило через форми для повідомлень різних сайтів, де я є контактною особою. Принаймні в адресах, які зауважила у рядку, "кому ще" відіслано це повідомлення, знайшла немало знайомих :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 грудня 2008, 16:16

ola писав:До речі, цікаво, чи доцільно взагалі вживати слово "об'явлення" стосовно появ Матері Божої? Наскільки розумію, все, що мало бути об'явлене Богом щодо спасіння, вже об'явилося в Ісусі Христі :)


Звичайно, що вже все потрібне було нам об*явлене для спасіння у Господі Христі. Ідеться про Об*явлення загальне, з великої літери - Боже неповторне Одкровення, що є у св. Писанні найперше. Іншого вже не буде, звісно. Якщо Всевишній хоче сказати щось для людей, для прикладу, через Марію, то переважно повідомляється те, що сказане-записане, для пригадки, кращого виконування.
Тому тут, як на мене, все ж таки доцільніше вживати лексему "появу". Щоб було зрозуміліше українською. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 13 грудня 2008, 21:41

Так згідний "появи чи обявлення" річ делікатна і тонка на якій можна й проколотись адже ворог людського роду винаходить все тонші й підступніші форми зведення християн. Треба бути добре підкованим у вірі і християнському моральному богословії а особливо мати у серці духа розпізнавання правди Божої.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 13 грудня 2008, 21:48

Так згідний "появи чи обявлення" річ делікатна і тонка на якій можна й проколотись адже ворог людського роду винаходить все тонші й підступніші форми зведення християн. Треба бути добре підкованим у вірі і християнському моральному богословії а особливо мати у серці духа розпізнавання правди Божої.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 14 грудня 2008, 00:42

ola писав:%) Лішні Тернопільської обл. Такий собі о.Петро, який вийшов із монастиря редемптористів, заснував у тій Лішні практично секту.

mozhe xtos' meni rozkazty pro ce?Duzhe proshu!!!!!!!!!!!!
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 14 грудня 2008, 01:25

дещо підчитати можна на сусідній гілці форуму :o
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2008, 15:54

ljubomyr_ps писав:Так згідний "появи чи обявлення" річ делікатна і тонка на якій можна й проколотись адже ворог людського роду винаходить все тонші й підступніші форми зведення християн. Треба бути добре підкованим у вірі і християнському моральному богословії а особливо мати у серці духа розпізнавання правди Божої.


Так, так пише в Біблії, що особливо в останніх часах дідько набиратиме образу ангела світла,зводячи легковірних на манівці. Як кажуть, довіряй, але перевіряй.
Вже було в історії, що диявол набирав образу святих, Богородиці, Христа, навіть певних священиків.
Відомо, що багато різних "об*явлень" є часто в сектах. "Спасителі", "Богородиці" появляються декотрим особам (що потім стають лідерами культів), пропонуючи заснувати нову "церкву", а точніше - секту. Але це тільки диявольський вимисел, щоб розколоти ще більше і так розколену Вселенську Церкву Христа, Його Пресвяте Містичне Тіло. Він же батько хаосу й брехні. Але твердив Господь, що пекельні ворота не злолають (до кінця) Його Церкви... Варто вважати з подібним, особливо якщо є хоч малі суперечності у відповідності до офіційної християнської доктрини, вчення Божої, прадавньої, Церкви. Амінь.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2008, 15:57

ola писав:дещо підчитати можна на сусідній гілці форуму :o
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0


Звичайно, це вони. Я вже переконався, що це від них розіслали у вигляді спаму ті повідомлення, прохання... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 грудня 2008, 15:18

Цікаво, що посилання на цей сайт www.faithful-remnant.org.ua на іншому ресурсі http://traducionalist.at.ua/index/0-58 поміщено під рубрикою "єретично-схизматичних ресурсів".:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей