Потрібна допомога!

Модератори: Artur, ihor

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення євдоким » 15 серпня 2011, 14:59

Можливо комусь наступна репліка видаватиметься жорстокою, але...
Порадив би облаштувати: - під будинками центральних органів влади;
- під помешканнями податківців, митників, суддів;
- під будинками олігархів
пункти для потребуючих допомоги на " безкоштовне медичне обслуговування"

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 15 серпня 2011, 20:56

євдоким писав:Можливо комусь наступна репліка видаватиметься жорстокою, але...
Порадив би облаштувати: - під будинками центральних органів влади;
- під помешканнями податківців, митників, суддів;
- під будинками олігархів
пункти для потребуючих допомоги на " безкоштовне медичне обслуговування"

та гарно але до виконання важелів не бачу. Бачу лише свою відповідальність у влаштуванні всього перечисленого (і більше) під моїм будинком, в моєму житті
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Володимир85 » 06 жовтня 2011, 16:07

Потрібна терміново допомога Христинці Тараненко на пересадку печінки.
Детальніше:
http://www.krylanadiyi.org.ua/news/2011/09/06/576.html

Реквізити фонду:
http://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 17 лютого 2012, 14:49

Бирка Микола Петрович (дядько моєї одногрупниці) 1956 р. н. вже кілька років хворіє на серце (половина вже не робоча). Зараза йому потрібно роботи оперецію, будуть проводити стентування, вставлятимуть 3 стенти. Один стент в Україні вартує 36 тис. гривень. В Німечинні його можна придбати за 1000-1200 євро.
Ви можете допомогти цій людині, переказавши гроші на такий рахунок №29244825509100
Банк-одержувач Приват банк МФО 305299 ОКПО 14360570. Назначення платежу: перерахунок коштів на карту №4405885821058523.
На імя Бирка Микола Петрович
ИНН 2059600678.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення євдоким » 19 березня 2012, 15:49

о.Олег писав:
євдоким писав:Можливо комусь наступна репліка видаватиметься жорстокою, але...
Порадив би облаштувати: - під будинками центральних органів влади;
- під помешканнями податківців, митників, суддів;
- під будинками олігархів
пункти для потребуючих допомоги на " безкоштовне медичне обслуговування"

та гарно але до виконання важелів не бачу. Бачу лише свою відповідальність у влаштуванні всього перечисленого (і більше) під моїм будинком, в моєму житті
З повагою, о.Олег

Кричущий випадок із Оксаною Макар частково дав відповідь на Вашу тезу. Якщо моральне цунамі нас будить зі сну, тоді заходимо в собі потрібні важелі впливу :x на моральних калік, які, маючи у своїй власності частину Землі, дозволяють собі вкотре залізти у наші "багатющі" кишені, аби витягнути звідти кожного року по 35 тисяч на оздоровлення чи то на Марсі, чи то на Сатурні...
Цікаво тільки, чи на довго вистачить запасу енергії ? ? !

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Прошу про допомогу

Повідомлення boroda » 24 липня 2012, 13:54

Слава Ісусу Христу!
тяжко та стидно про таке писати,але розпач огортає.та немаю виходу.
Мені 41 рік,майже 10 років хворію на нервові розлади(обсесивно-компульсивний синдром),тривога,часті депресії.
Відповідно весь цей час без роботи,батьки на пенсії,грошей шо заробляє дружина бракує,маємо двох неповнолітніх дітей.Склалась складна фінансова ситуація,маю великі борги(все цінне,що було вдома продали)
В серпні було засідання комісії,та признали мене непрацездатним по третій групі інвалідності.
Та гроші які були взяті на лікування в банку,треба віддавати зараз.
Знаю,що всім зараз тяжко,та якщо хтось може підтримати,будемо молитись за вас.
Для тих ,хто змилосердиться,подаю номер картки в Приватбанку 5168755363486172Солодуха Володимир.
Востаннє редагувалось 28 травня 2014, 12:53 користувачем boroda, всього редагувалось 3 разів.
Завжди так небуде.

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Прошу про допомогу

Повідомлення boroda » 05 вересня 2012, 09:44

додаю виписку з лікарні
Зображення
Зображення


Нехай Бог благословить Вас за Ваше милосердя!
Завжди так небуде.

марина
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 30 вересня 2012, 10:12

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення марина » 01 жовтня 2012, 09:40

Слава Ісусу Хресту ! В мене таке запитання,в 2-річнної дитини на кінець тижня наступають судороги,і дитина більше живе на таблетках,хотіли приїхати до Вас,і незнаєм коли,може дайте телефон до священника , який би нам поміг у цій ситуації,я читала що у вівторок останній місяця з їжджаються всі і виганяють злих духів і оздоровлюються,но боюся щоб дитина не злякалася ! Підкажіть нам,дуже вдячні !

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2012, 10:37

марина писав:Слава Ісусу Хресту ! В мене таке запитання,в 2-річнної дитини на кінець тижня наступають судороги,і дитина більше живе на таблетках,хотіли приїхати до Вас,і незнаєм коли,може дайте телефон до священника , який би нам поміг у цій ситуації,я читала що у вівторок останній місяця з їжджаються всі і виганяють злих духів і оздоровлюються,но боюся щоб дитина не злякалася ! Підкажіть нам,дуже вдячні !

молитва це безперечно важливо - підійдіть до священика на своїй парафії або покличте до себе і поговорить з Вами, побачить контекст, в якому живе сім`я, адже молитва не є якимось одноразовим ділом - це справа цілого життя (перепрошую, що нагадую про те, що і без мене грішного знаєте) всієї сім`ї, родини. Воднораз те, з чим зустрічаюсь у своїй практиці священика - нинішні дітки мають дуже різні небезпеки для здоров`я і, якщо Ви вже радилися з лікарями, пропоную звернутися до реабілітаційного центру "Джерело" (Львів, Сихів) - там існує можливість оглянути дитинку (навіть у віці відразу після народження :) ) і нмсд варта порадитись з фахівцями ("Джерело" спеціалізується на дітях з різного роду неповносправностями, але велика частина тих, хто звертається оглянути свою дитинку, просто отримують впевненість у її здоров`ї або/і приходять до розуміння, в який спосіб діяти, що треба, а що не треба робити тощо), щоб часом не пропустити чогось важливого. Пропоную "Джерело", бо знаю його дуже близько (капелан). Там досить багато відвідувачів, потрібно записатись завчасно (телефон можете знайти у них на сайті або через довідку 109)
Хай буде Ваша дитинка здоровенька, з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марічка 050
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2012, 17:05

Допомога людині

Повідомлення Марічка 050 » 11 грудня 2012, 16:48

Прошу Вашої поради! Як можна допомогти людині, яка після розлучення стала замкнутою, шукає розради в алкоголю... Розумію, що потрібна молитва, але хотілося б щось конкретне почути...
Наперед щиро вдячна!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 11 грудня 2012, 16:59

Марічка 050 писав:Прошу Вашої поради! Як можна допомогти людині, яка після розлучення стала замкнутою, шукає розради в алкоголю... Розумію, що потрібна молитва, але хотілося б щось конкретне почути...
Наперед щиро вдячна!

немає панацеї, Марічко. Старайтеся бути з нею, розмовляти, до Святої Сповіді заоходьте...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марічка 050
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2012, 17:05

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Марічка 050 » 11 грудня 2012, 17:09

немає панацеї, Марічко. Старайтеся бути з нею, розмовляти, до Святої Сповіді заоходьте...
З повагою, о.Олег


Щиро дякую, о. Олег! Тільки проблема в тому, що розмовляти дуже не вдається... Та й до Сповіді поки-що не виходить... Тому й запитала, як краще молитися за цю людину, щоб Господь просвітив її серце і розум.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 12 грудня 2012, 11:33

а... як Ви молитеся за цю Вашу знайому?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марічка 050
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2012, 17:05

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Марічка 050 » 12 грудня 2012, 14:53

Отче Олег, це не знайома... це мій син! Читала 40 днів Акафист до Матері Божої Неупиваємая Чаша, тепер читаю молитву перед цим образом, молюся до Св. Боніфатія та Мойсея Мурина за зцілення від недуги пияцтва, а також - до Святої Моніки. Молюся до Господа Ісуса, Матері Божої, до Св. Філомени, Св. Івана Боско, Св. Герарда - за навернення грішників ( за сина і невістку ). Почала читати "Акафист до Богородиці Цариці Світу, що від підступів злих духів та людей нас покриває" та девятницю до Святого Бенедикта...
Що ще порадите?.....
Востаннє редагувалось 12 грудня 2012, 20:05 користувачем Марічка 050, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 12 грудня 2012, 15:53

Марічка 050 писав:Отче Олег, це не знайома... це мій син! Читала 40 днів Акафист до Матері Божої Неупиваємая Чаша, тепер читаю молитву перед цим образом, молюся до Св. Боніфатія та Мойсея Мурина за зцілення від недуги пияцтва, а також - до Святої Моніки. Молюся до Господа Ісуса, МАтері Божої, до Св. Філомени, Св. Івана Боско, Св. Герарда - на навернення грішників ( за сина і невістку ). Почала читати "Акафист до Богородиці Цариці Світу, що від підступів злих духів та людей нас покриває" та девятницю до Святого Бенедикта...
Що ще порадите?.....

просто моліться, як молитеся. Це Ваші особисті відносини з Богом. Далі, якщо є потреба - напишіть до мене в ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Прошу про допомогу

Повідомлення boroda » 19 січня 2013, 09:23

Христос Рождається!!!
Востаннє редагувалось 28 травня 2014, 12:54 користувачем boroda, всього редагувалось 1 раз.
Завжди так небуде.

ВіктoБ
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 01 квітня 2013, 21:22

Допоможіть врятувати життя дитини!

Повідомлення ВіктoБ » 03 квітня 2013, 07:21

Шановні добродії
Звертаємось до всіх, кому не байдуже до чужого горя.
Юна дівчина, мешканка Івано-Франківська, Наталя Івановська страждає від важкого захворювання. Їй встановлено діагноз: Об’ємний процес медіальних структур головного мозку, субкомпенсована гідроцефалія. Атрофія зорових нервів. Гіпопітуїтаризм.
Мати дівчини не має можливості самостійно оплатити лікування дитини.
Наталія та її мати мають велику надію, що все ще можна виправити, але для проведення обстеження та оперативного втручання, необхідні кошти.
Звертаємось до Вас, із проханням допомогти організувати збір коштів на її лікування.
Допоможіть врятувати життя дитини!
Мама, Івановська Олена Миколаївна,
перепрошуємо: для того, щоб Ваші банківські реквізити/приватні телефони могли законно виставлятись на цьому Форумі, Вам потрібно
- відсканувати документи, що засвідчують сказане,
- взяти дозвіл в Вашого Єпископа на збір коштів,
- написати в ПП о.Олегові (адміністратор) про наявність зібраних документів; надіслати їх,
- лише тоді виставляємо реквізити
надіюсь на розуміння
з повагою, о.Олег

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть врятувати життя дитини!

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2013, 12:24

потребую допомоги. Подробиці в ПП. Дякую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 23 квітня 2013, 20:58

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Jostila
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 29 квітня 2013, 02:03
Контактна інформація:

Сбор средств для Артёма Козлова

Повідомлення Jostila » 05 травня 2013, 07:46

Моя маленькая история о моей жизни
Для тех кто меня поймёт и отзовётся,я пишу свою горькую историю.
Постораюсь писать без ошибок,так как я не смог закончить среднию школу
Моя история горькой жизни.
Родилса я в Украине в городе Одессе 1986г.
Пока были живы мои родители Папа и Мама,и я был сними очень счастлев.
Зимой 2002г.мой Папа принёс поездку в Карпаты на всю нашу семью,и мы поехали на нашей машине отдыхать
дней 10.Но пришло время когда мы возрощались из Карпат когда мы уже подежали к Одессе мы столкнулись
с какойта машиной на мосту у сухого лимана я даже боюсь до сих пор думать как всё это произашло.
Помню как я проснулся в больнице с капельницей в руке.Дальше я был уже в шоке когда я понил что нечуствую пол тела
даже не которые пальцы на руках не ощущял.Но это было не важно когда мне сказали врачи что я был в коме
и спросили есть ли родные у тебя.Я сказал да Мама и Папа и дедушка,а что меня спрсили где я живу, я сказал
тоже но приэтом долго думал не мог спомнить.
Потом приехал мой дедушка,я спросил где мама где папа ,он склонился и заплакал
я понил что чтото не так.Вот так я понил что я остался без своих любимых родителей.
И стал инвалидом в 15 лет.Мой диагноз зажим центральной нервной системы.
Я последние годы уже остался один без старых друзей,которые отвернулись от меня
и моёобщения происходит в сети интернт.Когда я смотрю с 5 этажа во двор,и вижу своих друзей
которые забыли меня что есть такой Артём мне хочется плакать что я не сними.Котораму уже 8 лет не кто не заходит.
Я прошу прощения если не так правильно написал.
На этом я закончю свой маленькую грусную историю,
Мне и моему дедушке нужна материальная помощь для моего личения
пишите если хотите помочь мне действительно нужна ваша поддержка и финансовая помощь,
на личения.Я просто уже начел задумыватся что будет со мной недай бог если случится, я останусь без своего дедушке.
Зображення
Зображення
Помагите мне снова ходить. Вот моя електронная почта: [email protected]
если вы живёте в Одессе можете меня увидеть. Skype: lapricon2008
если у кого такаежа проблема может стать мом другом !
видео репортаж
http://youtu.be/YKRbvpk3iCQ

ево блог тут

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 28 травня 2013, 15:58

Дуже потребує допомоги вагітна львів"янка Мар"яна Калабай, яка бореться з хворобою рак крові! ще треба зібрати 43 тис євро, збір дуже повільний, а Мар"яні вже скоро народжувати...Не залишайтесь осторонь, розкажіть друзям, знайомим, можливо хтось зможе допомогти! Трьом діткам потрібна мама!
Тут офіційна група http://vk.com/chance_for_2lives там є всі документи і реквізити для допомоги.
Тут відео передачі про Мар"яну на ТРК Україна http://youtubekov.com/news/govorit_ukra ... 5-13-19705

Зображення
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 12 червня 2013, 19:29

Міра писав:Дуже потребує допомоги вагітна львів"янка Мар"яна Калабай, яка бореться з хворобою рак крові! ще треба зібрати 43 тис євро, збір дуже повільний, а Мар"яні вже скоро народжувати...

На завтра в Мар"яни призначені пологи! Попросимо Бога за неї і дитинку..
Ще треба зібрати 24 тис. євро. Пологи дають старт лікуванню Мар"яни, яка досі нічого не робила, щоб виносити дитя..

http://vk.com/chance_for_2lives
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 22 червня 2013, 07:05

Зображення
Мар"яна народила донечку, маленька важить 2 кг, знаходиться в інкубаторі, дихає сама. Дитина здорова! Дякую , Господи, за них!!!
Збір ще не закритий, і ще буде рахунок за пологи, догляд за дитиною (день знаходження в інкубаторі 1000 євро!). Допоможемо!
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

nadya1985
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 04 вересня 2013, 11:03

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення nadya1985 » 04 вересня 2013, 13:02

Слава Ісусу Христу!!!!!!!!!!!!!! Допоможіть, будь-ласка, в мене хворий батько, рак 4 стадія, зробили операцію. Зробили опромінення після чого аналізи виявили, що хвороба прогресує, що дальше незнаю, хімію робити нерадять. Допоможіть, будь-ласка, молитвою, порадами, надіємось що чудеса бувають, може якісь чудотворні місця хто знає. Дякую!!!!!!! І надіюсь на Вашу допомогу та підтримку!!!!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 06 листопада 2013, 00:10

Потрібна і молитва, і кошти, і (зокрема!) донорська кров будь-якої групи, бинти, їжа для Тараса Романця, який опинився у скрутному становищі. Також, можливо, потрібна допомога, щоб владнати справи з посольством, щоб можна було перевезти його додому.
http://dyvensvit.org/news/102083.html
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 20 грудня 2013, 23:02

Думаю, редакції сайту можна довіряти: http://www.credo-ua.org/category/affiche/charity
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прошу про допомогу

Повідомлення ShMariam » 05 травня 2014, 19:37

boroda писав:...
Просив про порадити психолога або священика (вище є його повідомлення).

P.S.Стараюсь відновити найважливіше з втраченого
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 29 травня 2014, 23:24

Дуже треба допомогти: http://www.credo-ua.org/2014/05/115881
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аліна Радзіх
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 червня 2014, 17:27

допоможіть,будь ласка

Повідомлення Аліна Радзіх » 21 червня 2014, 19:30

http://www.credo-ua.org/2014/06/117820
У Кам’янець-Подільській дієцезії збирають гроші на операцію з видалення пухлини у головному мозку для отця Павла Дідори.
37-річний священик проходить зараз у Німецькій клініці обстеження. І через 3 тижні йому планують зробити операцію з видалення пухлини у голові.
Операція та лікування коштуватиме 75 тисяч євро.
Важко зрозуміти Господа, який говорить: «Жнива великі, а робітників мало» (Лк 10, 2), – а одночасно допускає на своїх священиків хвороби, які не дозволяють їм займатися активним душпастирством, до якого, здається, вони просто створені.

Рахунки для пожертв:

В Україні: (ПриватБанк):

4149 4978 0946 7139 – Дідора Павло.

За кордоном:

INHABER: Kath.Kirchengemeinde St. Christophorus –Spendenkonto-

Volksbank BraWo

BIC/SWIFT: GENODEF 1WOB

IBAN: DE 56 2699 1066 0858080050

BLZ: 2699 1066

KONTO: 858 080 050

VERWENDUNGSZWECK: Pavlo

Адреса банку в Німеччині

Volksbank eG Braunschweig Wolfsburg

Am Mühlengraben 1

38440 Wolfsburg

Telefon: 0800 / 26991066

https://www.volksbank-brawo.de/homepage.html

Із Росії кошти можна надсилати на рахунок 4149 5000 0988 9430 (Райфайзен Банк Аваль) — Гончарук Павло.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: допоможіть,будь ласка

Повідомлення о.Олег » 21 червня 2014, 21:12

так :(
поможи Господи!
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість