Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення o.Mykil » 11 березня 2011, 22:29

andrey s. писав:Бачете,,я вже свідомо когось образив...


Та я мав на увазі о. Ведмеденка Олега. Не себе. "Микіл"- це по-іншому Микола. Це ймення фігурувало більше в давнину.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення andrey s. » 11 березня 2011, 22:42

Ну я в шоці :shock: ,,,який я тормоз...
Тут ви праві,,маю надію що о.Олег Ведмеденко мені пробачить,,
Думаю що освітчина людина,зважить на незовсім освітчену...
Я справді помилився в написанні прізвища...
Навіть попри моє минуле небажання писати букву "о" перед імям.,зараз я знаю що він отець,і його свячення повноправні..
Тому я дотримаюсь того що вчить церква..
О.Олег(Ведмеденко) пробачте мені будласка....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Michail » 19 жовтня 2011, 09:11

Оскільки не всюди традиційна Церква маєофіційні Біблійні школи, то виникають такі "приватні школи"...
Я в молодості з радістю ходив би в Біблійну школу, але моя єпархія такого не пропонувала тоді...

Тепер в принципі є священики які катехизують вірників беручи за основу Біблію. Але такого ще не багато...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення ShMariam » 23 листопада 2011, 14:04

Він, до речі, проповідує на РІСУ (якщо не однофамілець :) ). Так що можна там з боротися з тими єресями, хто має відповідну освіту... Бо ті проповіді читають і не дуже освічені християни.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Michail » 23 листопада 2011, 16:13

Його пояснення Слова Божого є щось окреме, не таке як у традиційних християнських Церквах. "Протоієрей Олег Ведмеденко: Досить вірити, що Бог замісив глину в кориті і зліпив Адама" http://zik.com.ua/ua/news/2006/11/21/55699


Дуже цікаво. А що, традиційні Церкви вірять, що Бог взяв у руки глину і ліпив Адама, як гончар? (Маю на увазі в прямому значенні цього виразу?)

Я вірю що тим чи іншим чином Бог створив перших людей. І вірю що їх могло бути двоє: чоловік і жінка (навіть у генетичному плані, з цілком чистим генотипом вони могли дати потомстіво, яке нормально розмножувалося б і ставаало великим людством). Але на питання "Яким способом це було зроблено"? просто не дав би відповіді. Це ж не проблема Церкви, а проблема науки. Бо і з земних хімічних елементів - це також з "земного пороху", "з землі". Адам - людина з землі... Єва - мати всіх живих (людей)...

Так що в цьому реченні той священик нічого страшного не написав...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 23 листопада 2011, 16:36

Michail писав: А що, традиційні Церкви вірять, що Бог взяв у руки глину і ліпив Адама, як гончар? (Маю на увазі в прямому значенні цього виразу?)...

ні - це Платон і його Деміург
але хіба за це о.Ведмеденка карає УПЦКП?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Michail » 24 листопада 2011, 10:19

о.Олег писав:
Michail писав: А що, традиційні Церкви вірять, що Бог взяв у руки глину і ліпив Адама, як гончар? (Маю на увазі в прямому значенні цього виразу?)...

ні - це Платон і його Деміург
але хіба за це о.Ведмеденка карає УПЦКП?
З повагою, о.Олег


Мене цікавило лише це. Дякую.
Звичайно, що за таке його не карали б.

НаталочкаTernopil
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 05 березня 2012, 16:15

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення НаталочкаTernopil » 11 березня 2012, 21:40

Прошу отця, але ж відповідь ви знаэте: треба відкривати, створювати чи як сказати активно діючі школи УГКЦ з адекватними, освіченими священниками, монахами-монахинями викладачами. З начитаними і харизматичними, глибоко віруючими, практикуючими християнське життя не лише в храмі а й поза ним. тоді Ведмеденки і тп стануть непотрібні.

А в нас катехизм в основному перед першим причастям і все, максимум люди самі дома читають Біблію, говорять і проповідь слухають. Того мало, особливо коли священик проповідує що треба смирятись, постити і каже що на парастас стіки хліба не несіть, а можна яйця (це в великий піст!), олію ітп :oops: При чому як до проповідника до нього питань нема, дуже розумно і захопливо говорить, ніякої єресі :Rose:

Тому то такі ведмеденки, безплатні по інтернету і приваблюють. А ще він все так вільно трактує, що мало що і гріх не всякий гріх, і церква така заканонізована, вже не та Наречена Христова...

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Just_me » 11 березня 2012, 21:46

Вітаю на форумі, пані Наталю. Мені видається, що проблема із доступністю вивчення Біблії в різноманітних школах існує, але вона не така вже гостра, як видається на перший погляд. Можливо, не завжди ті школи саме на вивченні Біблії спеціалізуються, але ж цей процес відбувається в межах якогось більш широкого явища. До прикладу, в Івано-Франківську при парафіях УГКЦ є декілька спільнот (щоправда, в основному молодіжних), де можна поспілкуватися, базуючись на біблійних прикладах, таким чином молодь більше залучається до вивчення Святого Письма. Думаю, в Тернополі Ви теж можете поцікавитися даним питанням.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 13 березня 2012, 10:40

НаталочкаTernopil писав: Прошу отця, але ж відповідь ви знаэте: треба відкривати, створювати чи як сказати активно діючі школи УГКЦ з адекватними, освіченими священниками, монахами-монахинями викладачами. З начитаними і харизматичними, глибоко віруючими, практикуючими християнське життя не лише в храмі а й поза ним. ...

безперечно, пані Наталю... І, доречі, таки відкриваються припарафіяльні катехитичні школи. Правда... рівень... рівень різний. Залежний від всього того, про що Ви пишите (харизматичність, освіченість...). У контексті Львова є можливість проходити різного роду школи УГКЦ хорошого рівня... А у Вас, так розумію, такого немає? Якщо про Тернопіль - чому так, на Вашу думку?
НаталочкаTernopil писав: ...тоді Ведмеденки і тп стануть непотрібні...

не думаю - спрос на різного роду біляцерковників є і буде. Кожен, хто трошки копне в історію Церкви, може в цьому пересвідчитись. І... навіть (колись про це роздумував) не знаю, чи такий стан речей більше виникає від малої кількості шкіл чи від освітченості... :(
НаталочкаTernopil писав: ...А в нас катехизм в основному перед першим причастям і все, максимум люди самі дома читають Біблію, говорять і проповідь слухають. Того мало, ...

так. Але... невже (ні - розумію необхідність праці священика/шкіл, але... невже) те "немало" (якісніший "максимум") залежить не від самої людини?
НаталочкаTernopil писав: ...особливо коли священик проповідує що треба смирятись, постити і каже що на парастас стіки хліба не несіть, а можна яйця (це в великий піст!), олію ітп :oops: .

смирятись/постити безперечно треба, а от про решта :( дійсно шкода. І навіть не справа в Пості: не варта говорити про такі от речі. Воно того не варта. З жодного огляду. Особливо... бо перекреслює те, що Ви написали наступним реченям -
НаталочкаTernopil писав: ...При чому як до проповідника до нього питань нема, дуже розумно і захопливо говорить, ніякої єресі :Rose: ...

- нажаль перекреслює чи не все добре, що можна було б з хорошого Слова почерпнути...
НаталочкаTernopil писав: ...Тому то такі ведмеденки, безплатні по інтернету і приваблюють. А ще він все так вільно трактує, що мало що і гріх не всякий гріх, і церква така заканонізована, вже не та Наречена Христова...

не тому, думаю (про що вже писав вище), але з розвитком технологій... дійсно - проблема зросла...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

НаталочкаTernopil
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 05 березня 2012, 16:15

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення НаталочкаTernopil » 14 березня 2012, 11:57

о.Олег писав:безперечно, пані Наталю... І, доречі, таки відкриваються припарафіяльні катехитичні школи. Правда... рівень... рівень різний. Залежний від всього того, про що Ви пишите (харизматичність, освіченість...). У контексті Львова є можливість проходити різного роду школи УГКЦ хорошого рівня... А у Вас, так розумію, такого немає? Якщо про Тернопіль - чому так, на Вашу думку?

Just_me писав:Вітаю на форумі, пані Наталю. Мені видається, що проблема із доступністю вивчення Біблії в різноманітних школах існує, але вона не така вже гостра, як видається на перший погляд. Можливо, не завжди ті школи саме на вивченні Біблії спеціалізуються, але ж цей процес відбувається в межах якогось більш широкого явища. До прикладу, в Івано-Франківську при парафіях УГКЦ є декілька спільнот (щоправда, в основному молодіжних), де можна поспілкуватися, базуючись на біблійних прикладах, таким чином молодь більше залучається до вивчення Святого Письма. Думаю, в Тернополі Ви теж можете поцікавитися даним питанням.


Дякую, думаю в Тернополі теж не проблема знайти спільноту, коли є для того духовна потреба і свідомість людини. Напевно ви праві - людям такі школи не потрібні, інакше вони були б :pardon: Доречі коли жила в центрі, ходила в нашу Катедру, і там була катехизація для дорослих теж (не тільки дітей і перед шлюбом), по-моєму по вихідних ввечері.

о.Олег писав:
НаталочкаTernopil писав: ...А в нас катехизм в основному перед першим причастям і все, максимум люди самі дома читають Біблію, говорять і проповідь слухають. Того мало, ...

так. Але... невже (ні - розумію необхідність праці священика/шкіл, але... невже) те "немало" (якісніший "максимум") залежить не від самої людини?
НаталочкаTernopil писав: ...Тому то такі ведмеденки, безплатні по інтернету і приваблюють. А ще він все так вільно трактує, що мало що і гріх не всякий гріх, і церква така заканонізована, вже не та Наречена Христова...

не тому, думаю (про що вже писав вище), але з розвитком технологій... дійсно - проблема зросла...
З повагою, о.Олег

Я й сама не є такою християнкою як хотілося б. Людина слабка і шукає собі у всьому виправдання, зручностей. Мені наприклад добре читати когось типу Ведмеденка (не роблю того, але думаю суть ви розумієте) чи цього форуму коли спить дитина, бо зараз привязана до неї і вийти на довго не маю змоги. І так з постом можна знайти оправдання, з статевим життям і зі всіма іншими моментами де можливе трактування гріха (про пиятику чи сквернословія питання ж не виникають, здається, що це гріх).
Наш попередній сільський священик людина ну дуууже начитана і праведна, яким не можливо не захоплюватися, він би організував щось таке при потребі. Бо для дітей і молоді робилося в церкві дуже багато, і для нужденних, одиноких... і в основному його та ще кількох активістів силами. Решта прихожан якби не наш отець, не турбувалися б нічим.

А ще його проповіді так пояснювали прочитані уривки Євангелії, що здавалося він був в тебе вдома і знає що тобі болить і пояснить що робити, водночас базуючись на прочитаному. І зрозумілою такою мовою і для бабці і для професора і для дитини. Досі картаю себе що на якийсь диктофон не записувала. То феномен а не людина :Rose: Але він живе НМСД дуже з Богом і постійно читав, розвивався, працював, хоч і важко хворий.

Нам прихожанам часто здається, що легко бути пастором, бо ми не несемо такої відповідальності як наші отці, насправді то важка праця і постійне удосконалення, адже ви піклуєтеся про наші душі, за що щире спасибі :Bravo:
Вибачте за офтоп, видаліть що не по темі :)

От питання в тому, що я живучи останнім часом в пригороді, в селі (відразу під Тернополем, можна ходити і в місто в церкву) побачила. І що бачила до того в нас, і в Штатах (жила там підлітком), в їх протестантських церквах. А саме - наші люди заклопотані земним, не знаходять часу щоб спеціально розпитувати про якісь там ще спільноти, особливо в кого сімя, діти. Молодь ще якось активніша, бо що гріха таїти, багато (не всі) шукають там друзів, половинку, а от середнього віку люди не так. Це я на загал говорю.

о.Олег писав:спрос на різного роду біляцерковників є і буде. Кожен, хто трошки копне в історію Церкви, може в цьому пересвідчитись. І... навіть (колись про це роздумував) не знаю, чи такий стан речей більше виникає від малої кількості шкіл чи від освітченості... :(

+100500 :) Я дізналася про Ведмеденка від батька, що є знаним науковцем (матем.) і водночас він член церковного "братства" (допомагає в церкві). Він захоплювався цим отцем і радив нам почитати, але потім зясував, що насправді ті пояснення Св Письма не є признаними церквою, а особистою думкою Ведмеденка, і одразу так же категорично став противником цього вчення :roll: :pardon:

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Michail » 14 березня 2012, 12:24

Наш попередній сільський священик людина ну дуууже начитана і праведна, яким не можливо не захоплюватися, він би організував щось таке при потребі. Бо для дітей і молоді робилося в церкві дуже багато, і для нужденних, одиноких... і в основному його та ще кількох активістів силами. Решта прихожан якби не наш отець, не турбувалися б нічим
.
Ваш попередній сільський священик по Вашим словам і справді людина Божа. Він займався Цілісним служінням Церкви до чого і заклкає Бог у Святому Письмі. Це справжня Божа воля. (А вести лиш якусь біблійну школу, чи лише духовним займатис, або лише менеджментом (побудовою храму) і т.д. - однобокі служіння).

Олег Ведмеденко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2012, 19:14

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Олег Ведмеденко » 01 жовтня 2012, 12:28

У реченні «Зокрема, протодиякон Олег... заперечує істинність православного віровчення...» (і далі по тексту) я додав би слово «нібито»: «... нібито заперечує істинність православного віровчення» і т.д. Чому «нібито»? Та тому що немає тут практично ні слова правди:

- «Заперечує істинність православного віровчення» - неправда;
- «Святість існуючої на Землі Христової Церкви» - неправда;
- «Буквальність або історичність Святого Писання і ключових євангельських подій» - неправда;
- «Відкидає богоданість догматів віри й необхідність їх для спасіння» - неправда;
- «Реальність вічних мук» - неправда;
- «Божественні нестворені енергії прирівнює до природніх космічних або вселенських» - неправда ...

Обман завжди був улюбленою зброєю в руках церковного фарисейства. Тут неправда на нерозумінні сидить, гординею ж і лукавством поганяє. Об'єктивний аналіз звинувачень на мою адресу з боку консервативної частини церковної ієрархії – див. на http://vedmedenko.org.ua/statti.php?num=191 (російською мовою – http://vedmedenko.org/statti.php?num=178 ) Гадаю, легко розібратися...

Що стосується історії моєї заборони в київському патріархаті, то правда тут: http://vedmedenko.org.ua/statti.php?num=140 (російською мовою - http://vedmedenko.org/statti.php?num=121 ). Біографія і моє служіння - на http://www.vedmedenko.org/fundator.php

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення andrey s. » 01 жовтня 2012, 19:47

Олег Ведмеденко писав:...

Слава Ісусу Христу !
Прошу отця, якщо Вас щось болить чи Ви відчуваєте якусь несправедливість....., ну то пробачте це людям (я не збираюсь пояснювати Вам, отцю, Християнські чесноти чи різні прояви гордині люцкої . Направду.., думаю з тим Ви обізнанні краще за мене, і наперед споглядаєте себе перед Богом ..., як і мусить бути ) .
Я ніяким чином не маю наміру образити чи якось піддіти Вас. Ви отець, і це все :pardon: .
Я не хочу заходити по тих посиланнях і шукати де брехня , а де правда.., чи де просте недорозуміння викликане чиєюсь там гордістю чи просто бажанням показати себе, виділитись з "сірої" масси . І рівно так само я не хочу на Вас зводити якісь наклипи, чи будь що у Вашу сторону .
Це суть , мій намір простий , я просто захотів сказати це в "слух"; мені це не цікаво ( бо міг просто проігнорувати. І звісно кажу тільки від себе ).
Миру шукайте, а не уваги до своєї персони.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2012, 19:59

andrey s. писав:... мій намір простий , я просто захотів сказати це в "слух"; мені це не цікаво ( бо міг просто проігнорувати. І звісно кажу тільки від себе )...

від себе скажу, що зареєстрував владику на Форумі саме для того, щоб міг сказати про те, в чому звинувачений і відповісти на питання, якщо у когось виникнуть
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення andrey s. » 01 жовтня 2012, 21:23

Думки в слух : От так завжди попадеш в просак з тими Схизмами. От дожився, з Преосвященним Владикою говорю як з бахурем якимось .., прости Господи.
А тепер по темі : я не знав що о.Олег займає такий уряд . Я прошу вибачення (так щоб всі чули.., раз зробив попередню заяву так само ) у Владики Олега . Пробачте за тон І тим паче, в силу цього, я не хочу балакати про це так і тут.
Не пасує з Владикою так балакати і на такі теми включно. Собі памятаю .., ще памятаю як з Ласки Божої мав розмову з Владикою (тепер Митрополитом ), що я відчував при цьому і багато більше. І ніяким чином..., тобто я проти щоб це змінювалось в нутрі моєму.
Владика є , мусить бути в кінці - кінців (для вірного ) , ОГО -ГО в десятій степені.
Тобто з поваги і шани до уряду Єпископського ( в цілому ), я утримаюсь від цієї теми .
Що не так.., то пробачте :oops: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2012, 21:34

andrey s. писав:Думки в слух : От так завжди попадеш в просак з тими Схизмами. От дожився, з Преосвященним Владикою говорю як з бахурем якимось .., прости Господи.
А тепер по темі : я не знав що о.Олег займає такий уряд . Я прошу вибачення (так щоб всі чули.., раз зробив попередню заяву так само ) у Владики Олега . Пробачте за тон І тим паче, в силу цього, я не хочу балакати про це так і тут.
Не пасує з Владикою так балакати і на такі теми включно. Собі памятаю .., ще памятаю як з Ласки Божої мав розмову з Владикою (тепер Митрополитом ), що я відчував при цьому і багато більше. І ніяким чином..., тобто я проти щоб це змінювалось в нутрі моєму.
Владика є , мусить бути в кінці - кінців (для вірного ) , ОГО -ГО в десятій степені.
Тобто з поваги і шани до уряду Єпископського ( в цілому ), я утримаюсь від цієї теми .
Що не так.., то пробачте :oops: .

свячення Єпископа дійсно передбачають урядування, проте наголошу тут для розуміння ситуації, що склалася: єпископські свячення, якщо є доведене їх походження від єпископів-апостолів-Христа - визнаємо (саме тому вжив "владика"), але в жодному разі не визнаємо зайнятий уряд - Олег Ведмеденко не є єпископом Христової Церкви, а є одним із тих, хто займає єпископський уряд незаконно
вибачте, що довелося таке пояснювати, але не думаю, що ми маємо можливість оминути такого роду проблематику у темі, в якій, можливо, дописувати буде "винуватець" її створення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олег Ведмеденко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2012, 19:14

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Олег Ведмеденко » 01 жовтня 2012, 23:25

//єпископські свячення, якщо є доведене їх походження від єпископів-апостолів-Христа - визнаємо (саме тому вжив "владика"), але в жодному разі не визнаємо зайнятий уряд - Олег Ведмеденко не є єпископом Христової Церкви, а є одним із тих, хто займає єпископський уряд незаконно...//


"Влітку 2011 року протоієрей Олег отримує пропозицію очолити єпископську кафедру Апостольської Православної Церкви на Волині. Аби рішення було виваженим і благословенним, він на рік віддаляється в духовний затвор – скит, келія, ліс. Заснована ним Біблійна школа переводиться у віртуальний формат служіння.

6 червня 2012 року в Москві збирається Священний Синод Апостольської Православної Церкви, на засіданні якого затверджується рішення про єпископську хіротонію отця Олега.

28 червня 2012 року за Божественною Літургією у місті Києві митрополит Київський і всієї України Віктор (Веряскін) звершує чин наречення владики Олега Ведмеденка во єпископа богоспасаємого міста Луцька.

14 липня 2012 року у Кіблярській обителі на Закарпатті відбувається чернечий постриг отця Олега в рясофор з іменем ієромонах Олег.

15 липня 2012 року Божого, в день пам’яті святителя Фотія, митрополита Київського і всієї Руси, Митрополитом Київським і всієї України Віктором (Веряскіним) і Єпископом Чорногорським і Закарпатським Володимиром (Мочарником) за Божественною Літургією у храмі на честь ікони Божої Матері «Взыскание погибших» Кіблярської обителі звершується хіротонія во єпископа ієромонаха Олега (Ведмеденка Олега Валентиновича) з титулом Єпископа Луцького і Волинського.


КАНОНІЧНА ЄПИСКОПАЛЬНА ЛІНІЯ (АПОСТОЛЬСЬКЕ ПРЕЄМСТВО) ЄПИСКОПА ОЛЕГА (ВЕДМЕДЕНКА)

Олег (Ведмеденко) во єпископи поставлений 15 липня 2012 року собором на чолі з митрополитом Віктором (Веряскіним).
Віктор (Веряскін) во єпископи поставлений 6 квітня 2006 року собором на чолі з митр. Віталієм (Кужеватовим).
Віталій (Кужеватов) во єпископи поставлений 7 травня 2000 р. собором на чолі з єп. Киріаком (Темерциді).
Киріак (Темерциді) во єпископи поставлений 7 січня 2000 р. собором на чолі з митр. Стефаном (Ліницьким).
Стефан (Ліницький) во єпископи поставлений 17 грудня 1996 р. у Тернополі собором на чолі з єп. Мефодієм (Кудряковим).
Мефодій (Кудряков) во єпископи поставлений в 1995 р. собором на чолі з патр. Володимиром (Романюком).
Володимир (Романюк) во єпископи поставлений 29 квітня 1990 р. собором на чолі з єп. Іоанном (Боднарчуком).
Іоанн (Боднарчук) во єпископи поставлений 23 жовтня 1977 р. собором на чолі з митр. Філаретом (Денисенком).
Філарет (Денисенко) во єпископи поставлений 4 лютого 1962 р. собором на чолі з митр. Піменом (Ізвєковим).
Пімен (Ізвєков) во єпископи поставлений 17 листопада 1957 р. в Одесі собором на чолі з патр. Алексієм (Симанським).
Алексій (Симанський) во єпископи поставлений 28 квітня 1913 р. в Новгороді собором на чолі з патріархом Антиохійським Григорієм IV (Хаддадом).
Григорій IV (Хаддад) во єпископи поставлений 10 травня 1890 р. собором на чолі з патріархом Антиохійським Герасимом (Протопапас Костянтин, згодом патріарх Єрусалимський)…"

Поправте, коли щось не так...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення ShMariam » 01 жовтня 2012, 23:52

о.Олег писав:свячення Єпископа дійсно передбачають урядування, проте наголошу тут для розуміння ситуації, що склалася: єпископські свячення, якщо є доведене їх походження від єпископів-апостолів-Христа - визнаємо (саме тому вжив "владика"), але в жодному разі не визнаємо зайнятий уряд - Олег Ведмеденко не є єпископом Христової Церкви, а є одним із тих, хто займає єпископський уряд незаконно
вибачте, що довелося таке пояснювати, але не думаю, що ми маємо можливість оминути такого роду проблематику у темі, в якій, можливо, дописувати буде "винуватець" її створення
З повагою, о.Олег

Так розумію, це був тонкий натяк, :) що Христова Церква = Католицька Церква
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2012, 09:53

Олег Ведмеденко писав:...Поправте, коли щось не так...

про це і пишу - єпископські свячення (відповідно до наданої Вами інформації) дійсні
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2012, 10:03

ShMariam писав:
о.Олег писав:свячення Єпископа дійсно передбачають урядування, проте наголошу тут для розуміння ситуації, що склалася: єпископські свячення, якщо є доведене їх походження від єпископів-апостолів-Христа - визнаємо (саме тому вжив "владика"), але в жодному разі не визнаємо зайнятий уряд - Олег Ведмеденко не є єпископом Христової Церкви, а є одним із тих, хто займає єпископський уряд незаконно
вибачте, що довелося таке пояснювати, але не думаю, що ми маємо можливість оминути такого роду проблематику у темі, в якій, можливо, дописувати буде "винуватець" її створення
З повагою, о.Олег

Так розумію, це був тонкий натяк, :) що Христова Церква = Католицька Церква

жодних натяків, Мар`яно - це віра в Єдину Святу Соборну Апостольську Церкву. Інакше б не був католиком, якби вірив якось інакше. Поряд з цим, віримо, що плоди, скарби Христової Церкви можуть знаходитися і їх треба старатися відшуковувати в різних спільнотах, які в перепетіях історичних подій втратили повноту єдності з Христовою Церквою. В нашому випадку такий скарб - єпископська хіротонія Олега Ведмеденка, яка, поряд з тим, уділена незаконно і не дозволяє цьому чоловікові Божому сповняти єпископський уряд: він не являється єпископом Христової Церкви
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення andrey s. » 02 жовтня 2012, 14:46

о.Олег писав:
ShMariam писав:
о.Олег писав:свячення Єпископа дійсно передбачають урядування, проте наголошу тут для розуміння ситуації, що склалася: єпископські свячення, якщо є доведене їх походження від єпископів-апостолів-Христа - визнаємо (саме тому вжив "владика"), але в жодному разі не визнаємо зайнятий уряд - Олег Ведмеденко не є єпископом Христової Церкви, а є одним із тих, хто займає єпископський уряд незаконно
вибачте, що довелося таке пояснювати, але не думаю, що ми маємо можливість оминути такого роду проблематику у темі, в якій, можливо, дописувати буде "винуватець" її створення
З повагою, о.Олег

Так розумію, це був тонкий натяк, :) що Христова Церква = Католицька Церква

жодних натяків, Мар`яно - це віра в Єдину Святу Соборну Апостольську Церкву. Інакше б не був католиком, якби вірив якось інакше. Поряд з цим, віримо, що плоди, скарби Христової Церкви можуть знаходитися і їх треба старатися відшуковувати в різних спільнотах, які в перепетіях історичних подій втратили повноту єдності з Христовою Церквою. В нашому випадку такий скарб - єпископська хіротонія Олега Ведмеденка, яка, поряд з тим, уділена незаконно і не дозволяє цьому чоловікові Божому сповняти єпископський уряд: він не являється єпископом Христової Церкви
З повагою, о.Олег

Ну отче, це Ви нам так пояснюєте, піклуєтесь нами ягнятками :) . Отче, саме в надії на пошуки того "Спільного ", в якомусь там майбутньому, я так і висловився. Сподіваюсь Владика буде спілкуватись на рівні відповідному для Цього і головне Нього . Тобто мова йде за наших Владик і Митрополитів, яких поза сумнівів маєм з Ласки Божої , яких слухаєм, які сповняють свій уряд і мають призначення піклуватись стадом ввіриним їм самим Господом..., нас вірних , вірних УГКЦ.
Тобто виявляю повагу до самої Хиротонтії, і це не залежно від решти нюансів. Але це все, більше майже нічого. Ніякої влади чи обовязків перед Богом за мене, чи чогось там такого, Владика Олег не має. Бог за мене у Нього не спитає (хоча я цього не знаю :oops: ) .
У мене є Владика чи Митрополит, є Блаженніший..., все....
Про що я можу говорити, які питання задавати ? Я би тішився якщо б я не мав про то думати, але мушу, і саме з цієї причини я не приймаю того. Хіба Владика не має вірних яким потрібна туробота і молитви ? Хіба за Владику ніхто не молиться ?

Якби були якісь питання з нашим , УГКЦ Владикою, то я би зооовсім навпаки. Владика це Взірець, та це ОГО - ГО, як згадував раніше. З Ласки Божої я це маю.
Все. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Олег Ведмеденко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2012, 19:14

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Олег Ведмеденко » 02 жовтня 2012, 14:57

На тему єдності Церкви та духа сектантства у християнській спільноті - див. мої статті "Парадокс розколу" MOD: зацікавлений знайде та "Про дух сектантства, або «Хто має вуха, хай чує…" MOD: зацікавлений знайде...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2012, 15:16

Олег Ведмеденко писав:На тему єдності Церкви та духа сектантства у християнській спільноті - див. мої статті "Парадокс розколу"...

перепрошую - немає розколу: Христова Церква не "колиться", від єдності в Христовій Церкві відходять або залишаються в повноті єдності. Третього немає. Бог Духом Святим Заснував Свою Церкву і "врата адові не сокрушать" - вірую і скоріше сприйму людину, що буде вважати саме себе правою і діяти відповідно до помилки свого сумління, аніж коли християнин говорить про "розкол" Христової Церкви (чи слідом за божевіллям протестантизму твердить про якусь "єдність Церкви, але в Небі - не тут на землі") і, розуміючи це чи ні, звинувачує таким мисленням Христа в неправдомовстві.
Перепрошую, що відредагую тексти Ваших повідомлень - прошу не розмовляти на Форумі "статтями на тему": використовуймо живу мову спілкування (це дискусійний Форум)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олег Ведмеденко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2012, 19:14

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Олег Ведмеденко » 02 жовтня 2012, 15:52

Хліба потребують голодні. Простіть. Мир Вам...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2012, 19:01

Олег Ведмеденко писав:Хліба потребують голодні. Простіть. Мир Вам...

і духові Твоєму
Бажаю Вам прийти до повної єдності з Христовою Церквою
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2012, 10:06

andrey s. писав:...Ну отче, це Ви нам так пояснюєте, піклуєтесь нами ягнятками :) ...

та що там я грішний :) - он як ще піклуються, пояснюють ягняткам :D
Зображення
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Sputnik » 03 жовтня 2012, 22:17

Як то кажуть: "І сміх, і гріх...". О це вже колись понавидумували, ще й так в коректній формі це описали.
Cogito, ergo sum

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення Michail » 04 жовтня 2012, 00:03

Тому, коли кажуть, що якийсь священик, чи якийсь пастор, чи хтось із християн каже те чи інше, що видимо не співпадає з тим, що каже Церква, чи сумнівно відносно вченя Церкви, треба звертатись до вчення Церкви.. Бо "хтось" чи "якийсь", не є прикладом всієї Церкви. Чому я це написав? Бо якраз сьогодні спілкувався в однмоу чаті з людиною., яка вжила такий вираз для своєї аргументації "один священик, мовляв, сказав її знайомій те-то і те-то.., а воно, не відповідає християнській науці, мовляв".

Все перевіряйте, доброго тримайтесь. І це стосується всіх біблійних шкіл, курсів, релігійних практик, повчань і т.д.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблійна школа о. Олега Ведмеденка. Що робити?

Повідомлення о.Олег » 04 жовтня 2012, 08:24

Michail писав:...воно, не відповідає християнській науці...

а... що таке "християнська наука"?
Думаю, і в контексті піднятої теми питання актуальне
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Українські традиційні Церкви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей