Християнські радіо- та телеканали

Модератори: Artur, ihor

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Християнські радіо- та телеканали

Повідомлення Тарас_ » 26 вересня 2009, 11:03

Працюючи над дрібним будівництвом у себе в селі, крім антенного радіо ніякої розваги на обід і вечерю не було. Шукаючи гарну музику, натрапив на Радіо Дзвони. Молодіжні, українські пісні-навіть не підозрював, що це радіо УГКЦ. Лиш з новинами все стало ясно. Тепер, заїжджаючи в село, після завершення робіт на початку літа, майже завжди слухаю його.

До речі, воно тягне однаково добре з Авторадіо і Стрий FM.

Хочу подякувати за змістовні новини релігійного життя, не тільки України.

Не зовсім цікавлюсь Службою Божою кардиналів поза Україною-признаюсь. Зате почути новину від людини, яка завідомо брехати не буде-приємно.

Успіхів і розвитку Радіо Дзвони.

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Повідомлення отець Роман » 27 вересня 2009, 15:15

Від себе дозволю собі додати що радіо Дзвони було створено у Івано-Франківській Єпархії ще за настоятеля катедрального собору Воскресіння, теперішнього владики Миколи Сімкайла. Спершу переживало нелегкі часи, і в плані наповнення змістом мабуть теж, аж доки недавно не було віддане під керівництво згромадженню Воплоченого Слова. Відтоді багато що змінилося, поступово з*явився і зміст.. Приїжджаючи в рідні краї ( я родом з Калуша на Івано-Франківщині) одразу відчувається різниця.
Мрію про їхній всебічний розвиток і шкодую що немає чогось подібного загальноукраїнського, на кшталт радіо Марія в Польщі.
Особливо брак відчувається на Великій Україні, зокрема в Кременчуці на Полтавщині.
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 28 вересня 2009, 22:21

Скажіть, будь-ласка, на якій хвилі можна піймати дану радіостанцію і чи вона стягує усю Львівську обл чи тіко біля Стрия?
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Повідомлення отець Роман » 28 вересня 2009, 23:35

105.8 FM. Але скажу одразу, що в них досить слабеньких передавач, тому не завжди і не всюди навіть в Франківську добре ловить. Тим більше із сьогоднішньою добою "заелектризованості" всього. Але пошукати треба, це того варта.
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 30 вересня 2009, 15:33

отець Роман писав:Від себе дозволю собі додати що радіо Дзвони було створено у Івано-Франківській Єпархії ще за настоятеля катедрального собору Воскресіння, теперішнього владики Миколи Сімкайла. Спершу переживало нелегкі часи, і в плані наповнення змістом мабуть теж, аж доки недавно не було віддане під керівництво згромадженню Воплоченого Слова. Відтоді багато що змінилося, поступово з*явився і зміст.. Приїжджаючи в рідні краї ( я родом з Калуша на Івано-Франківщині) одразу відчувається різниця.
Мрію про їхній всебічний розвиток і шкодую що немає чогось подібного загальноукраїнського, на кшталт радіо Марія в Польщі.
Особливо брак відчувається на Великій Україні, зокрема в Кременчуці на Полтавщині.


Радіо має сильний потенціал. Поширювати мовлення на решту Україну може сміливо. Це кращий варіант покищо, порівняно з будівництвом храмів, які там руйнують, про що відкривалось тут деякі теми. Але де взяти ресурсів? З часом думаю знайдуться.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 30 вересня 2009, 15:38

ljubomyr_ps писав:Скажіть, будь-ласка, на якій хвилі можна піймати дану радіостанцію і чи вона стягує усю Львівську обл чи тіко біля Стрия?


Я з Калуша Івано-Франківська область, в село їздив у Рожнятівський район. Це на декілька десятків метрів вище. Тому й ловить мабуть стрийську FM і інколи багато польських. Радіодзвони зловив біля 100, точніше сказати не можу.

Попитайте ще когось. Думаю має бути у також і Львові.

Цікаво чи є інтернет-радіо Дзвони.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 30 вересня 2009, 20:57

Неа, на жаль нема інтернет-радіо "Дзвони".

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 30 вересня 2009, 22:08

Радіо "Дзвони" готує інтернет-сайт, здається, www.dzvonyfm.if.ua
Зараз він іще не діє :cry:
Медіаробота в Церкві особливо потребує молитви та посвячених сердець :) імхо.
Радіо "Дзвони" - насправді чудове :Rose: Дай, Боже, здоров'я Владиці Софрону Мудрому, який його заснував, і всім тим, хто рухається у його просторах :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 01 жовтня 2009, 08:14

Радіо "Дзвони" готує інтернет-сайт, здається, www.dzvonyfm.if.ua

А там буде інтернет трансляція?

romanmrlodos
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 01 жовтня 2009, 15:21

о. Роман Влашин усім слухачам Дзвонів! Привіт!

Повідомлення romanmrlodos » 01 жовтня 2009, 15:42

Дякуємо за добре слово. стараємося скільки є сил а як невистачає теж стараємося. Віднедавна передавач розміщено на вищій точці тому "дзвонимо далі" :D Зараз працюємо над вдосконаленням програм, особливо працюємо над дитячими поможіть хто чим може. Пліз! Ну і звичайно потребуємо гарної християнської музики а також багато молитви щоб мати силу боротися із КРИЗОЮ.

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС.
Слава Ісусу Христу!!!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 02 жовтня 2009, 08:39

Радіо "Дзвони" готує інтернет-сайт, здається, www.dzvonyfm.if.ua

А там буде інтернет трансляція?


не знаю... :oops:
А файно було би :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2009, 12:49

Періодично жив-бував у Франківську. Слухав тамтешнє радіо "Дзвони". Звичайно, річ потрібна в місті, Церкві, подібно як львівське "Радіо Воскресіння", хоч дехто, навіть з його керівників (Р. В.) вважає його... піаром для УГКЦ (в доброму значенні).

Хай "Дзвони" й надалі звіщають Слово Боже без утоми! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Yuriy
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 29 травня 2007, 09:41
Звідки: Львів

Радіо Марія і інші

Повідомлення Yuriy » 11 травня 2010, 07:53

Христос Воскрес!

Шановні форумчани, хто з Вас слухав або слухає "Радіо Мария" (Польща http://www.radiomaryja.pl/)?
Як на мене, це дуже гарний задум, люблю слухати і Службу Божу і спільні молитви на Вервиці, дуже багато цікавих радіопрограм... Радіо існує вже майже 20 років. Це загалом має позитивний вплив на суспільство, принаймі на частину його. Навіть якщо дехто випадково натрапляє на хвилю, всерівно на трошки затримується на ній - а хто зна: затримається раз, другий і це вже змінює людину, наближає до Бога, заставляє думати, менше грішити....

На Заході України є гарний сигнал прийому цієї хвилі, а також через інтернет: http://www.radioguide.fm/internet_radio ... adiomaryja

І ще є таке питаннячко: як вважаєте, чи можна було б щось аналогічне таке реалізувати у нас або хоча б радіотрансляції з Собору Св. Юрія?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Радіо Мария - Radio Maryja

Повідомлення Just_me » 11 травня 2010, 09:19

У Польщі радіо досить популярне. Єдине, як на мене, надто ангажується в політику, що викликає іноді бурхливу дискусію в суспільстві.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Радіо Мария - Radio Maryja

Повідомлення о.Олег » 03 грудня 2011, 18:41

Різдвяне радіо
http://mjoy.ua/radio/radio-xmas
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
vuspetro
старець
старець
Повідомлень: 538
З нами з: 18 березня 2009, 21:05
Звідки: Львів

Re: Крик душі

Повідомлення vuspetro » 24 квітня 2012, 07:07

Христос Воскрес!
В березні 2012 доступ до інтернету мало 48% мешканців України віком 15 років і старше.
Україна входить до першої десятки країн Європи за кількістю інтернет-користувачів — доступ до всесвітньої павутини мають до 15 млн. українців
Онлайн релігійних програм :
Православні http://glas.org.ua/
Католики http://www.ewtn.org.ua/
А грекокатолики ????????
На них викладається матеріал у більшості випадків українською,мовчу про кількість російською.
Походіть по інтернету ,чи багато знайдете грекокатолики ,українською ,медія продукції,зайдіть у торговельну мережу . Практично 0.
Маємо дякувати Богу молоде керівництво у Церкві і їм варто терміново виправити це викривлення.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Радіо Марія і інші

Повідомлення євдоким » 06 червня 2012, 16:10

Вельмишановні форумчани!!!
Десь місяць тому мав потребу розшукати запис однієї передачі "Українського радіо"/Це було потрібно для нового допису в блозі/. Але нічого путнього не вийшло, бо у них немає архіву. Водночас довідався, що працюють над новим сайтом, де мала б бути така функція, але тільки протягом 2-х тижнів
А моя пропозиція полягає в тому, аби ми написали колективне звернення на ім'я дирекції та адміністрації сайту радіо, аби все ж запустили архів передач попередніх років. Адже, хто б як не ставився до Національного радіо, але інколи там можна почути чимало цікавого й корисного. І, оскільки, проводове мовлення потроху завмирає, то може хоч наша пропозиція якось виправить ситуацію!?
Гуртом же легше батька бить :D !!!
То як Вам така ідея???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Радіо Марія і інші

Повідомлення о.Олег » 06 червня 2012, 20:34

євдоким писав:Вельмишановні форумчани!!!
Десь місяць тому мав потребу розшукати запис однієї передачі "Українського радіо"/Це було потрібно для нового допису в блозі/. Але нічого путнього не вийшло, бо у них немає архіву. Водночас довідався, що працюють над новим сайтом, де мала б бути така функція, але тільки протягом 2-х тижнів
А моя пропозиція полягає в тому, аби ми написали колективне звернення на ім'я дирекції та адміністрації сайту радіо, аби все ж запустили архів передач попередніх років. Адже, хто б як не ставився до Національного радіо, але інколи там можна почути чимало цікавого й корисного. І, оскільки, проводове мовлення потроху завмирає, то може хоч наша пропозиція якось виправить ситуацію!?
Гуртом же легше батька бить :D !!!
То як Вам така ідея???

можете написати текст звернення?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Радіо Марія і інші

Повідомлення євдоким » 09 червня 2012, 14:51

Виконую прохання отця й подаю на розсуд форумчан чернетку тексту звернення до керівництва Нацрадіо. Якщо у кого будуть якісь доповнення - ласкаво прошу!!!

Уже майже 90 років українці мають змогу оперативно дізнаватись про події в рідному краю та про життя-буття на цілій планеті, не виходячи із своїх домівок. Адже впродовж усього цього часу про це дбав чисельний колектив Національного Радіо.
В епоху інформаційного прогресу виконувати це важливе завдання стало ніби й простіше, а з іншої сторони - аби витримати наступ конкурентів слід постійно стежити за новинками того ж таки прогресу.
Ваш колектив почасти справився із тим складним завданням. І все ж маємо уклінне прохання аби у розробці оновленого сайту НРКУ появився розділ "Архів передач", у якому всі бажаючі могли б віднайти записи усіх передач, а по можливості, й попередніх років. Адже, без перебільшення, - практично усі програми мають пізнавальний характер, що якісно відрізняє їх серед усієї розмаїтості радіопродукції!
Глибоко переконані в тому, що ця функція значно підвищить рейтинг Вашого інтернет-сайту й допоможе багатьом допитливим всесторонньо збагатити свої знання. Зрештою, - стане в пригоді для дослідників різних галузей!!!

Р.S. До речі, чи є серед Вас прихильники або слухачі УР??? Відозвіться :Search: !!!

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Радіо Марія і інші

Повідомлення kristik » 23 липня 2012, 16:07

Це моє улюблене радіо. Я навіть знаю людей (я в тому числі ) яким воно допомогає духовно зростати.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

mlemeh
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 23 жовтня 2012, 10:53

передачі радіо Ватикан

Повідомлення mlemeh » 24 жовтня 2012, 12:25

Добрий день.
Мене цікавить о якій годині і на яких хвилях можна в неділю слухати Службу Божу по радіо з Ватикану.
Я дивився на сайті "Радіо Ватикан", але так і до кінця не зрозумів.
Буду вдячний за відповідь.
Михайло.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: передачі радіо Ватикан

Повідомлення о.Олег » 24 жовтня 2012, 13:02

mlemeh писав:Добрий день.
Мене цікавить о якій годині і на яких хвилях можна в неділю слухати Службу Божу по радіо з Ватикану.
Я дивився на сайті "Радіо Ватикан", але так і до кінця не зрозумів.
Буду вдячний за відповідь.
Михайло.

http://uk.radiovaticana.va/articolo.asp?c=596134 ?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Наша бібліотека”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей