Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення прочанка » 20 серпня 2012, 12:02

діяльність цих жінок - добре запланована і гарно профінансована чергова операція "Ы". Комусь дуже вигідно такий от "виклик" суспільству, щоб відволікати від інших більш важливих проблем. А тепер ще і ХРЕСТ... Київські активісти встановили тимчасовий хрест на місці того, який знищили представниці жіночого руху FEMEN.


Міліція порушила кримінальну справу за фактом знесення поклінного хреста в центрі Києва за статтею "хуліганство", але поки ніхто не затриманий. І це вся їхня робота, а ще два міліціянти спостерігали здалеку за актом ванталізму і святотацтва і не намагались навіть втрутитись. Як не втручались й інші зіваки..

У жіночому русі FEMEN стверджують, що міліція блокувала офіс цієї організації в Києві після історії із спиляним поклінним хрестом у центрі столиці.
Треба ж? Офіс! Офіційно зареєстрована організація, яка , мабуть, вчасно податки сплачує...
Це все витівки теперішньої сатанинської влади - збочені цьотки і культпоходи вулицями Львова догналівців. Якось зустріла їхню процесію на проспекті Свободи, мало не перехрестилась з переляку. Нічого Божого в цьому поході не чулося... Такі самі анти-, анти-, анти..., але комусь вигідно, щоб вони народ баламутили і в першу чергу батькові брехні...

http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2012/08/18/77125
Тим часом, як зазначили в українській громадській організації Православний вибір, активістки Femen на знак солідарності з Pussy Riot помилково спиляли в центрі Києва не православний, а католицький поклінний хрест.

"Цей хрест з характерним католицьким розп'яттям в 2004 році під час помаранчевої революції, без всякого на те погодження та дозволу влади встановили закарпатські уніати в пам'ять про замордованих і розстріляних у 1920-1930-х роках жертв НК-НКВД", - розповів представник організації.

Хрест є хрест - православний, католицький. Ісус НЕ ДІЛИВ НІ ХРЕСТА, НІ ВІРИ. Це люди чинять беззаконня. Ми часто теж своєю безмовність стаємо учасниками таких злочинів...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 20 серпня 2012, 12:38

прочанка писав:діяльність цих жінок - добре запланована і гарно профінансована чергова операція "Ы". Комусь дуже вигідно такий от "виклик" суспільству, щоб відволікати від інших більш важливих проблем. А тепер ще і ХРЕСТ... Київські активісти встановили тимчасовий хрест на місці того, який знищили представниці жіночого руху FEMEN.


Міліція порушила кримінальну справу за фактом знесення поклінного хреста в центрі Києва за статтею "хуліганство", але поки ніхто не затриманий. І це вся їхня робота, а ще два міліціянти спостерігали здалеку за актом ванталізму і святотацтва і не намагались навіть втрутитись. Як не втручались й інші зіваки..

У жіночому русі FEMEN стверджують, що міліція блокувала офіс цієї організації в Києві після історії із спиляним поклінним хрестом у центрі столиці.
Треба ж? Офіс! Офіційно зареєстрована організація, яка , мабуть, вчасно податки сплачує...
Це все витівки теперішньої сатанинської влади - збочені цьотки і культпоходи вулицями Львова догналівців. Якось зустріла їхню процесію на проспекті Свободи, мало не перехрестилась з переляку. Нічого Божого в цьому поході не чулося... Такі самі анти-, анти-, анти..., але комусь вигідно, щоб вони народ баламутили і в першу чергу батькові брехні...

http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2012/08/18/77125
Тим часом, як зазначили в українській громадській організації Православний вибір, активістки Femen на знак солідарності з Pussy Riot помилково спиляли в центрі Києва не православний, а католицький поклінний хрест.

"Цей хрест з характерним католицьким розп'яттям в 2004 році під час помаранчевої революції, без всякого на те погодження та дозволу влади встановили закарпатські уніати в пам'ять про замордованих і розстріляних у 1920-1930-х роках жертв НК-НКВД", - розповів представник організації.

Хрест є хрест - православний, католицький. Ісус НЕ ДІЛИВ НІ ХРЕСТА, НІ ВІРИ. Це люди чинять беззаконня. Ми часто теж своєю безмовність стаємо учасниками таких злочинів...

по тому, як помілкішало, зведене до "хуліганство", звинувачення, можу припустити, що їм ще медаль дадуть за те, що хрест уніатський спилили :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Georgij » 20 серпня 2012, 13:05

Якби хтось із "тризубівців", або інш. зірвав шишку з ялинки на могилі батьків "кришувальників" цієї організації, або ж комуністів, говорили б про акт вандалізму, непошани, -"та як таке могли вчинити!". Про вандалізм і не говорять....

Мене цікавила така річ, коли, уявіть собі, яка охорона мала бути присутьньою і якою чисельною, коли Кірілл прибув до Борисполя, Як!!!!!! :shock: можна було прорватися до нього, коли мабуть і снайпери були :) , мабуть цей "прорив" купується, або ж вигідний, чи не тим самим, кому вигідне оте смикання навіть про хрест,? Тобто можна було спиляти і православний, але як?, недавно ж піарили Кіріла, а тут ще й хрест православний силювати?, ну не можна плювати вгору і дивитися, куди впаде слюна, ясно, що собі в писок... :pardon: Чому наша церковна влада не простить публічно цих цих, Папа Йоан Павло 2 простив свого кривдника, чому нема публічного висловлювання?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення прочанка » 20 серпня 2012, 13:39

з Кірілом, мабуть, була продумана акція, ними ж фінансована. як і з догналівцями. руки в Москви - довгі.
А відносно реакції нашої церкви... Була в суботу на прощі в Страдчі, яку організува Сихівський декат. Отець Василь із Сихова дуже гостро виказався на дії сатаністок.
Питання в іншому, чи дозволяють виголошувати в мас-медіа реакцію наших священиків? А в своїй церкві, думаю, на проповіді не один отець виказава свій негатив.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 07:45

Один з організаторів і учасників встановлення хреста в Києві, який у п'ятницю спиляли учасниці жіночого феміністського руху FEMEN, голова громадського об'єднання «Християнська Україна» Мирослав Данилко розповів Радіо Свобода, що цей хрест був встановлений в часи Помаранчевої революції «на прохання Матері Божої, щоб об'єднати Україну і щоб не було кровопролиття», передає Радіо Свобода.

За його словами, всього тоді поставили три хрести: у Києві - 26 листопада 2004 року, у Львові - 21 листопада, а 29 листопада - в Донецьку - через те, що «з'явилася Матір Божа і сказала: «Я прийшла вас об'єднати».

«Народ України роз'єднаний, церкви роз'єднані, і Матір Божа захотіла допомогти українцям знайти єдність та примирення», - сказав Данилко.

Цей хрест, розповів один з ініціаторів його установки, освячували священики багатьох християнських конфесій - і Київського патріархату, і автокефальна церква, і греко-католики, і римо-католики, були й священики Московського патріархату, і його теперішнє знесення - це «наруга над християнами в цілому».

http://ua.golosua.com/podiyi/20120818_u ... -ustanovki
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення прочанка » 23 серпня 2012, 13:53

Активистки украинского женского движения FEMEN намерены отправиться в Россию для уничтожения деревянных православных крестов, пишет ZN.UA. "После ошеломляющего дебюта треш-группа "Крестоповал" планирует свой первый гастрольный тур по очагам православного деревянного зодчества России. Встречайте дебютный альбом "Деревянные церкви Руси". Пили кресты — спасай Россию!", — сообщается на сайте FEMEN.
http://ubr.ua/ukraine-and-world/inciden ... siu-156851
Одна из участниц Pussy Riot Мария Алехина осудила акцию украинского женского движения Femen, спиливших поклонный крест в центре Киева.
http://ubr.ua/ukraine-and-world/society ... men-157650

Хтось їх спинить? :shock:
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 23 серпня 2012, 17:25

прочанка писав:
Хтось їх спинить? :shock:


Хіба Божа справедлива кара. Влада в Україні (таке враження) їх підтримує в усьому. Ніхто з вандалів, що недавно повалили хрест у Києві, ще досі не є покараний... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Just_me » 23 серпня 2012, 17:37

o.Mykil писав:Влада в Україні (таке враження) їх підтримує в усьому.

Ще б пак... Вийшли би ми з Маріанною в центрі міста голі вандалізмом займатися, то навряд чи далі порога ступили б. А ті вже скільки товчуться, і ломлять, і трощать, а хоч би раз на них адмінарешт наклали - все сухі із води.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Sputnik » 23 серпня 2012, 18:17

Як юриста мене найбільше вразила процедура кваліфікації злочину, а точніше - її результат. Така найпринизливіша богозневага та святотатство (це мабуть ще мягко сказано), розцінюється правоохоронцями (особисто я, називаю їх правозахоронцями) всього-навсього як "групове хуліганство", що дорівнює "простому порушенню норм громадського порядку". Будь-якій людині, яка близько не знайома із законом та правом зрозуміло, що ця вся "лукава справа" заслуговує застосування більш жорсткої правової норми (яка швидше всього відсутня у кримінальному кодексі). Цим самим актуалізується древнє питання римського права: "Кому це вигідно?"...


P.S. Трішки не в тему, але думка має сенс:)
Саме відсутність у законодавстві прямих норм відповідальності за вищезгадане діяння тягнеться як не дивно ще з часів реформації і просвітництва, коли християнські цінності були замінені гуманістичними, цим самим здійснивши підміну аксіологічної системи. Доречі, це яскраво проявляється у договірному праві, де принципи свободи суб"єктивної волі та автономії сторін становлять первинне значення. Абсолютизація ось цих цінностей породила нову аксіологічну кризу сучасного права, коли законодавчими нормами, дефакто, санкціонується можливість обману однієї із сторін, що заключає договір. Вихід із цієї кризи один - повернутись до імплементації християнських цінностей у правовідносини! Все це є можливим лише на основі християнської аксіології.
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 23 серпня 2012, 23:01

Sputnik писав:....

Незнаю, наскільки спроможний Вас зрозуміти і співставивши це з розумінням Святого Письма (тобто з того що розумію ), а зокрема я більш про Науку Христову і позицію Церкви у цьому...Це буде не вірно.
............................................................

Просто не допустимо карати когось за порушення Християнських норм, чи за те що християн ображено кимось там, бідні так образились що вимагають покарати винних у цьому (за образу громадян..можна, а за образу Християнина..ні. Він (Християнин) прощати покликаний, доречі Самим Господом ).
І Церква не може вимагати цього у держави (тобто прямою мовою наполеглеве звернення Блаженнішого. Може бути публічний засуд цього вчинку, і все ), щоб було це зроблено в її (держави) правовому полі. Ні, це для мене суто хуліганство, і включно з підтекстом, що ображено почуття віруючих громадян. Доречі, я зараз кодекс не знаю, но при союзі по 206 статті (Хуліганство ..але можу помилитись з нумерацією) можна було отримати і 8 років (ну чи 6..не памятаю). І я би не вимагав у душі навіть, щоб їх дуже строго покарали. Особисто для мене така думка є поганою, і ніякі виправдання їй не прийнятні, типа щоб інших нарозумити ато почнуть всюди Хрести рубати. Це маячня, такі думки, а ось стати самому біля Хреста і не дати його зрубати, це зоовсім інше. І мене би сильно совість не мучила якби пришлось фізично прикластись щоб запобігти цьому, але вже після вчинку фізичне "внушеніє" є .... , ну не помилюсь ніграма, якщо скажу :Гріхом з важкою матерією.
Все...вже зрубаний Хрест. Поставлять на місце..і не робіть якогось гвавту роздуваючи це все до неможливості.Це абсурд.., щоб я читав що якась там "Мусі - Пусі" заявила щось там з цього приводу...та я би себе призирав якби поліз взнавати хто то така...навіть. А щоб надавати яусь вагу цьому...та недочекаються вони цього від мене.
Хай рубають, Господа не зрубають. Може хоч це нас згуртує, коли всі разом будемо журитись відновленням зрубаного, а не покаранням когось там за це. Де статті про згуртування по відновленню Хреста??? (я просто не чув і читав...якщо такі є, то дуже прошу всіх..подайте в цю тему. Просто я не вмію то шукати, мало грамотний і телевізора нема, тобто не в курсі що там коїться, а по радіо не чув про це.
Ніхто нічого не переплутав ??? Ми ще Християни, ще Наука Христова не змінилась ???. Чи Ви хочите (це до всіх звернення) щоб саме Християни когось гнали чи переслідували й карали...
Суть у двух словах. Церква і Держава мають бути нарізно в основі своїй. Коли є співпаця..це чудесно і нормально. Но щоб законодавчо було покарання суто за порушення Християнських цінностей..це вже не те.. Типа закон..Хрест спиляв на дибу...плюнув у Нього, від 5 до 10 років на каторзі :wink: .., а якщо криво на Християнина подивився і ще з думками переслідувати його.. то розстріл..не менше.
Люди..тоді до Раю попадемо не ми, а вони. Я до Пекла не хочу, я незнаю як Ви всі, але Пекла боюсь і хочу до Раю. Дуже хочу O:-) :oops: .
Я дуже добре розумію той біль і відчуття, мій меседж у тому, щоб не дозволити лукавому скористатись нашими відчуттями, бо грішні ми і нас легко збити зі Шляху, яким поза всіх сумнівів є Христос.., Син Бога Живого. І Хрест Його багатьом буде на погибель, і включно з тими які їх пиляють і тими які їх (пиляючих) за це " спалять чи каменують" (то образно звичайно). Останнє можливе тільки за прямим кличом Церкви (я про Провід ), і я вірю , прошу Бога, щоб цього кличу не було.
А хто противник тих "Мусі -Пусі" чи тих "феймен" і заходив до них на сайт і цікавиться цією пургою ( " Щоб викрити плани грішників :wink: :( )...то ..... Самі розмисліть... що Ви зробили, чи як Вас "Зробили", скоріш ??
Для мене вони вчинили дуже погано, і Господи ... будласка..Помилуй нас грішних, всіх нас грішних, особливо тих які когось засуджують за те...., що ті грішать не так (інакше) як вони (тобто я про себе :pardon: д ).
Дякую.
Р.С.
От чому Християни дуже хотять бути переслідуваними (у всьому бачать утиск, навіть шукають цього підмінюючи дійсність, сильно цим (підміною чи перебільшенням) не журячись. Голосно про це розмовляють), але дуже хотять щоб когось карали за їх переслідування чи образу, і не Бог карав, а саме люди. Ну як з Фарисеями і Пилатом.
Відповідь проста, бо хочиться плід, але працювати самому не охота. Типа ; і бути ярим мисливцем і одночасно практикуючим "Грінпісовцем" :wink: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення прочанка » 24 серпня 2012, 12:32

В першу чергу, йдеться не про них. Зі їхні душі можна тільки молитись, бо вони пропащі. Їх фінансують певні впливові кола, яким дуже вигідга така димова завісв, яка відволікає від інших проблем, це - друге. Чи хтось тут закликав спалили відьом на вогні інквізиції? Певне, що - ні... але спинити їх необхідно, бо приносять згрішення іншим. От і тоді стояли люди і байдуже спостерігали, як пиляють ХРЕСТ. Чи допустили б наругу над святим мусульмани? Ніколи в житті!
Маю надію, що Ви б, бачачи таку наругу якось відреагували б, бо я б точно не пройшла мимо. От в чому найважніша проблема. В нас - самих. А не в осуді ближнього.
Не бійтеся!

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Sputnik » 24 серпня 2012, 14:33

прочанка писав:Їх фінансують певні впливові кола, яким дуже вигідга така димова завісв, яка відволікає від інших проблем...

Чи не є однією із цих проблем саме вибори, які от-от відбудуться у нашій державі?!

P.S. Не відкидаю наявність й інших проблем та подій, від яких нас затінює держава у формі різних "феменів" та інших синтетичних утворень...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 11 листопада 2012, 16:03

:)
нда...

Зображення
Четверым музыкантам из ивано-франковской группы Dick Revolt не давала покоя слава скандальной российской панк-группы Pussy Riot. И вот в ночь с 8 на 9 ноября они надели на головы женские колготки и вломились в церковь св. Николая, в селе Барвинков, Верховинского района Ивано-Франковской области. Они планировали исполнить в церкви песню «Богородице, Януковича прогони!». Но их задумка не увенчалась успехом. Сельский священник отец Василь прогнал их сам. Священнослужитель обезвредил злоумышленников и передал их в руки милиции, - сообщает Правда.if.ua.

«Мы уже два года играем панк-рок музыку, но народной славы пока так и не получили, - рассказывает участник Dick Revolt Любомир Толоконниковский, - Однажды наш друг рассказал о российской группе Pussy Riot, и о том, как они прославились на весь мир. Мы решили повторить их успех. Переименовались в Dick Revolt, придумали смешную песню о президенте Януковиче, приобрели женские колготки разных цветов - черного, белого и телесного - и уже готовы были сделать наш первый перформанс в церкви. Но тут, как гром среди ясного неба, прибежал отец, вооруженный кадилом. Он орудовал им как нунчаками. Давно нам так не раздавали «дюлей» - еще со времени нашего последнего концерта в Коломые. Эх, не говорить о нас в мировых СМИ, Мадонна не выступит на нашу защиту, в интернете не шутить...».

По словам отца Василия, он как раз собирался идти домой и уже тушил свечи, когда услышал, как в храм врываются неизвестные люди с «гитаро-подобными» предметами в руках и женскими колготками на головах.

«Я подумал, что это те - как их там - Мародеры. И бросился защищать собственность. Если бы я знал, что они пришли с такой благородной политической миссией ... я бы еще дьяка в помощь позвал - он у нас сильный баритон!» - добавил священник.

В следственном изоляторе ребята надолго не задержались. После общения с «Украинским Pussy Riot» отец Василь забрал из милиции заявление и горе-музыкантов из-за отсутствия состава преступления отпустили на свободу.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 11 листопада 2012, 17:45

о.Олег писав::)
нда...

Зображення
Четверым музыкантам из ивано-франковской группы Dick Revolt не давала покоя слава скандальной российской панк-группы Pussy Riot. И вот в ночь с 8 на 9 ноября они надели на головы женские колготки и вломились в церковь св. Николая, в селе Барвинков, Верховинского района Ивано-Франковской области. Они планировали исполнить в церкви песню «Богородице, Януковича прогони!». Но их задумка не увенчалась успехом. Сельский священник отец Василь прогнал их сам. Священнослужитель обезвредил злоумышленников и передал их в руки милиции, - сообщает Правда.if.ua.

«Мы уже два года играем панк-рок музыку, но народной славы пока так и не получили, - рассказывает участник Dick Revolt Любомир Толоконниковский, - Однажды наш друг рассказал о российской группе Pussy Riot, и о том, как они прославились на весь мир. Мы решили повторить их успех. Переименовались в Dick Revolt, придумали смешную песню о президенте Януковиче, приобрели женские колготки разных цветов - черного, белого и телесного - и уже готовы были сделать наш первый перформанс в церкви. Но тут, как гром среди ясного неба, прибежал отец, вооруженный кадилом. Он орудовал им как нунчаками. Давно нам так не раздавали «дюлей» - еще со времени нашего последнего концерта в Коломые. Эх, не говорить о нас в мировых СМИ, Мадонна не выступит на нашу защиту, в интернете не шутить...».

По словам отца Василия, он как раз собирался идти домой и уже тушил свечи, когда услышал, как в храм врываются неизвестные люди с «гитаро-подобными» предметами в руках и женскими колготками на головах.

«Я подумал, что это те - как их там - Мародеры. И бросился защищать собственность. Если бы я знал, что они пришли с такой благородной политической миссией ... я бы еще дьяка в помощь позвал - он у нас сильный баритон!» - добавил священник.

В следственном изоляторе ребята надолго не задержались. После общения с «Украинским Pussy Riot» отец Василь забрал из милиции заявление и горе-музыкантов из-за отсутствия состава преступления отпустили на свободу.

От..бляха - муха . Я би радів на їхньому місці.., радів що живі залищились. Повірте, " Василь з Петром " з Верховини могли би подумати що то антихристи.., і гралі (або вили ) в плечах ..., це є програма мінімум =@ (там не балакають за якихось там "Мусі - Пусі " ).
Там народ похмурий, місце тихе..., земля сира і мякка. Там правильно себе вести треба, скромно.
O:-)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення o.Mykil » 13 листопада 2012, 22:16

о.Олег писав::)
нда...

Зображення


Отче, це видумана (фейкова) "новина" за сайту, де всі події та персонажі завше вигадані... Не варто то поширювати!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 14 листопада 2012, 07:01

o.Mykil писав:
Отче, це видумана (фейкова) "новина" за сайту, де всі події та персонажі завше вигадані... Не варто то поширювати!

не знав, перепрошую
а у нас франківчани є - перевірите?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrey s. » 14 листопада 2012, 12:38

о.Олег писав:
o.Mykil писав:
Отче, це видумана (фейкова) "новина" за сайту, де всі події та персонажі завше вигадані... Не варто то поширювати!

не знав, перепрошую
а у нас франківчани є - перевірите?
З повагою, о.Олег

Ну все....., я здаюся :roll: .
:D
..............
Ато..., розумієш..., чернять, соромлять Славне минуле Франківщини ( файного міста Станіслава ) :x , Світового Оплоту Української Нації (не побоюсь цього слова ) . Добре що у Вашому Львові все гладко !! А про Ді..Яспору я вже не згадую, а ні слова .
:D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 19 листопада 2012, 17:39

o.Mykil писав:"Між Біблією та кораном немає принципової різниці. І та й інша "священні книги" є нічим іншим як посібником з приниження жінки", -- пише ексгібіціоністка О. Шевченко (Femen) у своєму сумнівному блозі. Жодної конкретики, аналітики... одна "водичка" в її убогому стилі. Біблія -- посібник з історії спасіння! Цікаво, яке це "приниження" жінки в Біблії вона знайшла? Може те, що євреї каменували на смерть повій, поки Ісус їх не зупинив?? :shock:

вчора в Парижі бігали фемени в монаших намітках з протицерковними написами в підтримку гомосексуалістів :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Sputnik » 19 листопада 2012, 18:36

о.Олег писав:вчора в Парижі бігали фемени в монаших намітках з протицерковними написами в підтримку гомосексуалістів :(

Добігаються, о.Олеже, ой добігаються (якщо не схаменуться та не навернуться)...
Cogito, ergo sum

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення vitalko » 20 листопада 2012, 14:22

Sputnik писав:Добігаються, о.Олеже, ой добігаються (якщо не схаменуться та не навернуться)...


Вони вже добігалися, бо там їм добре по дупі всипали :) Ще не всі в Європі толерантні, на щастя. :) Це не Україна, де хрести можна пиляти.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення Just_me » 20 листопада 2012, 14:31

Ага, але тепер всі інформресурси рясніють повідомленнями "католицькі фанатики побили активісток Фемен". Не додає нічого позитивного до бачення суспільством католицької віри...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 20 листопада 2012, 15:37

Just_me писав:Ага, але тепер всі інформресурси рясніють повідомленнями "католицькі фанатики побили активісток Фемен". Не додає нічого позитивного до бачення суспільством католицької віри...

а побили? Просто я ролик бачив і там поліція їх упорядковує - католицька, мабуть
думаю, всі ці "феміни" свідчать не лише про падкий на епотаж демократичний (включно з українським) світ, а й про наступ на Церкву
цікаво було б побачити реакцію на антимусульманський виступ
хоча розумію, що такого не побачимо - будуть боятися реальної (а не розкрученої журналістами) фізичної розправи
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення andrivovk » 20 листопада 2012, 18:14

Одній з них ніби зуба вибили (здається ікло).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення о.Олег » 20 листопада 2012, 18:17

andrivovk писав:Одній з них ніби зуба вибили (здається ікло).

католицькі фанатики? :)
Боюсь дожити до чуток про вибаченя і за цей гріх Церкви :(
мєльчаєм...
при чому - всі
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення romanm » 24 листопада 2012, 07:10

Добре зробили французи. Треба ж комусь привести до тями всіх тих хто думає, що можна до безкінечності плювати в К.Ц. Мають зрозуміти всі, нмсд, і фемени і мусульмани, що прийде критична маса і тоді мало всім не здасться. Надіюся, що до того все йде. Принаймі залишать в спокої християн.

Шкода, що Церква яка побудувала культуру Європи, зараз знаходиться на маргінесі. Світ був би зовсім іншим, якби наприклад, у відповідь на стрільбу мусульманина-турка в Папу, вийшло кілька мільйонів християн і підпалило пару..... папіросів. От і зараз, нищать наших братів по вірі і яка реакція??? Ніхто нас(християн) не боїться = не поважають.

Журналісти?:) - проститутки які за гроші пишуть все, що диктує політика партії. Читав в деяких західних газетах, що бідних феменок побили за ... іронічний і ненасильницький протест. І скажіть, що журналісти не мавпи з автоматами?:)

Хлопців, з КГБ- СБУ, моніторящих уніятські сайти на рахунок екстремізму, прошу мати на увазі, що вищенаписане - моя приватна думка яка не закликає до насильницьких дій до інших осіб:)

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Антиморальний, антиукраїнський, анти... FEMEN

Повідомлення пілігрим » 24 листопада 2012, 18:18

romanm писав:Шкода, що Церква яка побудувала культуру Європи, зараз знаходиться на маргінесі. Світ був би зовсім іншим, якби наприклад, у відповідь на стрільбу мусульманина-турка в Папу, вийшло кілька мільйонів християн і підпалило пару..... папіросів. От і зараз, нищать наших братів по вірі і яка реакція??? Ніхто нас(християн) не боїться = не поважають.


Церква була найсильніша і завоювала світ не тоді , коли християни виходили на акції протесту , а тоді , коли християн "виходили" до левів на арену Колізею.
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей