Церкви, монастирі у віддалених місцях

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Strannik
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 11 листопада 2012, 23:56
Звідки: Уж

Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення Strannik » 23 листопада 2012, 00:34

Якось подорожував по наших горах і на хребті Пневе мене застала непогода і в пошуках якогось даху на головою, по карті я бачив позначення розваленого сараю, в якому хотів вкритись від непогоди, але натрапив на православну церкву пізніше я вияснив шо це "Свято-Троицкий Дуконский Монастырь" де мені дали притулок від непогоди.
Мені стало цікаво чи є в нас такі монастирі, церкви де в радіусі 15-50км нема жодного населеного пункта? хото знае де можна дістати їх координати?
Можливо Все!

ієром. Йоан
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 18 червня 2014, 16:54

Re: Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення ієром. Йоан » 14 липня 2014, 08:12

с. Дземброня, Верховинський райн, Івано-Франківська обл.
Монастир з 2001 року
о. Тимотей Феш

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2014, 10:02

ієром. Йоан писав:с. Дземброня, Верховинський райн, Івано-Франківська обл.
Монастир з 2001 року
о. Тимотей Феш

Я була там, гарно :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення andrivovk » 14 липня 2014, 20:31

Далекувато від Львова :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення о.Олег » 14 липня 2014, 21:21

andrivovk писав:Далекувато від Львова :(

а як ще бути монастирю у віддалених місцях? :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церкви, монастирі у віддалених місцях

Повідомлення о.Олег » 06 серпня 2015, 14:56

http://uk.radiovaticana.va/news/2015/08 ... 8_/1162687

Католицька Церква не залишає Антарктиди. Закрита тільки Сніжна каплиця новозеланської місії
Зображення
Храм Сніжної Божої Матері в Антарктиді, повністю зроблений з льоду - RV

Минулого тижня викликала гучний розголос новина про те, що католицька Церква залишила Білий континент із закриттям Сніжної каплиці – єдиного католицького храму, розташованого в Антарктиді. Церковні ЗМІ говорили про це з гіркістю та смутком, а протицерковні – з відкритим злорадством. Однак, відразу слід зауважити, що ця новина неповна, адже із закриттям католицької місії, яка залежала від Нової Зеландії, далі успішно продовжують свій апотсолят католицькі священики з Аргентини та Чилі, Міжнародна Антарктична рограма передбачає спорудження каплиці на італійській станції Маріо Зукеллі, є цілий ряд каплиць на субантарктичних островах.
Отже, розглянемо про що йшлося і яка теперішня ситуація.
Радіо Нової Зеландії повідомило, що після 57 років діяльності буде закрита Сніжна каплиця на новозеландській дослідницькій базі, а священик о. Дон Дейл, який служив тут з 1984 року, відкликаний до США. Він пояснив, що закриття місії пов’язане із зменшенням кількості працівників науковою бази та скороченням бюджету. Однак, вірні не залишаться без духовної опіки – на станцію прибуде військовий капелан.
Але, як було сказано, присутність католицької Церкви в Антарктиді не переривається – там служать численні аргентинські та чилійські священики, які продовжують євангелізаційну місію. Про це інформує аргентинське католицьке прес-агенство AICA. Аргентинська місія розпочалась ще 1946 року з прибуттям першого священика-єзуїта Феліпе Леріда, який був першим, що відправив Святу Месу в Антарктиці та спорудив 8-метровий хрест. Він отримав окреме благословення від Папи Пія ХІІ. Тепер священики служать на трьох наукових станціях – Марамбіо, Бельґрано та Есперанса.
В Марамбіо розміщена наукова та військова база Аргентини. Каплиця присвячена Матері Божій з Лорето (Італія), що є Небесною Покровителькою авіаторів. В храмі почитається посвячена копія Пресвятої Богородиці з Люхану, найвідомішого Марійського санктуарію в Аргентині. О. Пабльо Кабажеро Каранік, який очолює місію в Марамбіо, розповів, що священики розгортають широкий апостолят у цій частині Білого континенту. 5 березня 2014 року тут відбулось посвячення дзвіниці, найпівденнішої у світі. Згодом вони отримали телефонний дзвінок від самого Папи Франциска.
На станції Бельґрано ІІ розташований незвичайний храм Сніжної Божої Матері, повністю зроблений з льоду. Тут почитається Пресвята Богородиця з Ітаті, Марійського відпустового місця на півночі Аргентини.
В каплиці на станції Есперанса, яка присвячена святому Францискові з Ассісі, зберігаються цінні реліквії: вервиця і піуска, тобто невелика біла шапочка, яку одягає Папа, подаровані самим Святішим Отцем Франциском, та мощі святого Франциска з Ассісі.
На базі Карліні дія каплиця Матері Божої делла Валле, на станціЇ Оркадас – храм Марії, Морської Зорі, а на науковій базі Сан Мартін є каплиця Христа подорожуючого.
На чилійській території у Вілья-лас-Естрельяс, споруджений храм Святої Марії, Цариці Миру.
Католицька Церква завжди присутня на Білому континенті і розвиває свою місію, відповідно вимог сучасності. Раніше єдиним засобом комунікації із світом буои радіоприймачі і працівники наукових станцій відчували себе дуже самотньо. Розмови із священиком були великою розрадою. Інтернет змінив цю ситуацію, але вірні й далі прагнуть духовного проводу. Священики, що служать в Антарктиді, відправляють Святі Меси, уділяють Святі Тайни, дбають не тільки про релігійні та духовні потреби вірних, але займаються питаннями культури й освіти, дбають про створення атмосфери тепла і приязні, які дуже важливі у цій віддаленій закутині земної кулі.

http://gaudete.ru/churches-antarctica/
Зображення
Католики остаются в Антарктиде

Недавно по Сети, со ссылкой на «Радио Новая Зеландия» http://www.radionz.co.nz/news/national/ ... antarctica , разошлась новость о том, что Католическая Церковь покидает Антарктиду. Однако, информация оказалась несколько преувеличенной.

Действительно, количество людей, посещающих богослужения в межконфессиональной Капелле Снегов в Антарктиде приблизилось к нулю, поэтому Национальный научный фонд, курирующий американскую Антарктическую программу, принял решение отказаться от услуг католических капелланов, которых с 1957 года посылала туда епархия из Крайстчерч (Новая Зеландия). Вместе с тем, на крупнейшей антарктической станции Мак-Мердо, где и находится Капелла Снегов, останется военный капеллан.
Зображення
«Снижение религиозности, уменьшение количества людей, работающих на станции и бюджетные сокращения, все эти факторы привели к решению, что необходим лишь один капеллан», — объясняет о. Дэн Дойл, приезжающий на станцию Мак-Мердо начиная с 1984 года.
Вместе с тем, Ватиканское радио, напоминает, что не смотря на закрытие новозеландской миссии на Белом континенте продолжают работать католические священники из Аргентины, Чили и Франции. Планируется возведение часовни на итальянской станции Марио Зуккелли.
Зображення
Аргентинская миссия началась еще в 1946 году с прибытием первого священника-иезуита Фелипе Лерида. Он стал первым, совершившим мессу на этом континенте. Он же поставил в Антарктиде первый крест. Чуть позже он получил особое благословение от Папы Пия XII на свое служение. Cейчас аргентинские священники служат на трех научных станциях: Марамбио, Бельграно II и Эсперанса. На станции Марамбио построена часовня Пресвятой Девы Марии Луханской. 5 марта 2014 здесь была освящена колокольня. Священникам позвонил Папа Франциск, а в храме хранится его Апостольское благословение, пиуска, розарий и медальон.
Зображення
На станции Бельграно II расположена необычная часовня Божьей Матери Снежной, сделанная полностью изо льда. Здесь почитается Пресвятая Богородица с Итати, одна из самых популярных богородичных святынь в Аргентине. Это самое южное культовое сооружение в мире.
Зображення
Часовня на базе Эсперанса посвящена святому Франциску Ассизскому. Здесь построено около полусотни домов, действует школа, бар, казино, музей и госпиталь. Именно в нем появился на свет первый, родившийся в Антарктиде человек. Поэтому наличие церкви особенно важно.
Зображення
На чилийской базе Villa Las Estrellas (Город звезд) возведена часовня Марии, Царицы Мира. Это один из немногих храмов в мире, сделанный из морских контейнеров.
Зображення
Кроме этого на Архипелаг Кергелен на французской арктической базе находится церковь Богоматери ветров. Между храмом и морем расположена статуя Девы Марии с Младенцем.
Зображення
Еще на одном французском острове Мартин-де-Вивье стоит часовня Девы Марии — звезды моря, а на аргентинской станции Оркадас часовня Христа.

Священники, несущие свое служение в Антарктиде, совершают богослужения, уделяют таинства, созидают атмосферы тепла и дружба, так необходимые в этом удаленном уголке мира.

Михаил Фатеев
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей