Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ірця123 » 05 червня 2012, 21:17

Слава Ісусу Христу.
Пропоную вашій увазі послання через жінку з Ірландії, яка не вказує своєї особи, а називає себе Марією Божого Милосердя. Починаючи з 2010 року отримує послання і передає їх світові.
Оригінал (англійською) http://www.thewarningsecondcoming.com/
Ось російською мовою: http://preduprezhdenije.ru/
Також на цих сайтах ви зможете побачити переклади також щей іншими мовами.
І, звичайно, нашою рідною (правда переклад трохи "недолугий" і не завжди в хронологічному порядку, зате дуже швидко оновлюється) : http://forum.meta.ua/topic/t/125685/asc/0.html
Спочатку я дуже підозріло і обережно віднеслась до цих послань. Але, поки що, жодного "підводного каменю" який би наштовхув мене на сумніви правдивості Божого слова не виявила.
Рекомендую всім почитати.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 05 червня 2012, 22:13

ірця123 писав:Слава Ісусу Христу.
Пропоную вашій увазі послання через жінку з Ірландії, яка не вказує своєї особи, а називає себе Марією Божого Милосердя. Починаючи з 2010 року отримує послання і передає їх світові.

От мені цікаво, а чому я маю взагалі відкривати посилання якоїсь жінки, особливо жінки, та ще й читати їх. (якщо думати про щось такого роду як послання, тобто що стосується напряму мого спасіння). От задав собі це питання, і вірите чи ні, мені навіть тицяти на ті посилання не захотілось. Особливо коли перед тим згадав, що толком все Святе Письмо не прочитав, і багато чого в додачу, і збагнув що напевне в такому разі я не здатен шукати ті підводні камені. :wink: А хто сильний і вчений, то будласка шукайте, але наперед себе спитайте "навіщо?" Впевнений, що більшість з тих хто перегляне зробить це з цікавості, навряд чи хтось сприйме це в серйоз(як позитивно так і негативно) одразу, не прочитавши. Це загальний принцип, і хто справді думає(в момент тицяння на посл.) що він сильний у Бозі і ніц йому не буде. То він у групі ризику, а там...не знаю. :pardon: Але на своєму прикладі переконуватись не хочу.(в кінці кінців, якщо я собі не у змозі відмовити у такій мааленькій цікавинці, то про що взагалі думати у серйозних спокусах)
Помилуй нас Боже :sorry:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 29 червня 2012, 22:33

Слава Ісусу Христу!
Хочу повідомити вам, що розробляється україномовний сайт: http://poperedzennya.blogspot.com/ послань, даних жінці "Марії від Божого Милосердя"
В одному із цих послань Господь сказав, що одним із підтверджень правдивості послань буде швидкість їх розповсюдження по всьому світу та масові об"єднання людей навколо цих послань.
В зв"язку з посланнями була створена інтернет молитовна група: http://www.internetgebetskreis.com/en/
Станом на сьогодні: 261 день після її створення в групі зареєстровано 5191 учасник і 103 країни : http://www.internetgebetskreis.com/en/m ... iederzahl/
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 29 червня 2012, 23:35

ірця123 писав:Слава Ісусу Христу!
Хочу повідомити вам, що розробляється україномовний сайт: http://poperedzennya.blogspot.com/ послань, даних жінці "Марії від Божого Милосердя"
В одному із цих послань Господь сказав, що одним із підтверджень правдивості послань буде швидкість їх розповсюдження по всьому світу та масові об"єднання людей навколо цих послань.
В зв"язку з посланнями була створена інтернет молитовна група: http://www.internetgebetskreis.com/en/
Станом на сьогодні: 261 день після її створення в групі зареєстровано 5191 учасник і 103 країни : http://www.internetgebetskreis.com/en/m ... iederzahl/

Особисто мені це не цікаво, і вибачатись за то, я не стану. Решта моїх думок, думаю, Вам мало цікава., тай це оффтоп у цій темі...хоча.....якраз можливо стосується її напряму.
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2012, 09:52

перепрошую - такого роду питання не містять конфіденсальної інформації, тому переношу його на загальний Форум і пропоную саме там і обговорювати. Розумію, що пишу складним стилем, тому для кращого заакцентування тексту виділю жирним шрифтом основну лінію думки, яку хочу донести, а різного роду ілюстрації/пояснення залишаю іншими шрифтами

ірця123 писав:Отче, звертаюсь до вас із проханням, оскільки знаю, що Ви досить обізнаний в багатьох речах, бачила, що ви активно дописуєте й на інших ресурсах: Релігія в Україні, форум Пана Заглоби та ін. Дуже хочу почути вашу особисту думку з приводу послань на цьому сайті :http://www.thewarningsecondcoming.com/ (український сайт розробляється http://poperedzennya.blogspot.com/ та іншими мовами: http://www.diewarnung.net/ ) а також про молитовну групу, створену на основі цих послань: http://www.internetgebetskreis.com/en/ .
Особисто я, перечитавши практично всі послання, не знайшла жодної суперечності зі Святим Письмом чи доктриною Католицької Церкви.
Вибачте за те, що потурбувала. Дякую.
Слава Богу.

з явищами, що претендують на містичність, Церква була і є завжди обережною: явище вивчається, йому дається іспит витривалості у часі, адже диявол є батьком брехні і найкраща брехня - брехня, замішана на правді, а це вже неодноразово повторювана і повторювана сатанинська робота, наслідком якої є відхід від Христа людей, що мають внутрішнє переконання перечити Його Церкві, вважають саме себе правильними/істинними :(
Нажаль, з розвитком інформаційних технологій сьогодні кожен, хто "щось" отримав (або вважає, що це отримав чи навмисно бреше, переслідуючи якісь певні свої цілі), без будь-якої перевірки непомильністю Христової Церкви, зовсім не керуючись святоотцівським підходом "я грішник", а заполонені надією на "мене обрано", продукують у світ "послання", які і дійсно у багатьох речах просто повторюють вже Об`явлене, але поряд з цим своєю масовістю тиснуть на свідомість християн, унеможливлюючи для великої їх кількості розібратися в тому, що в "повідомленому" правда, а що лож і... це вже не через масовість такого роду явищ
(якщо знаєте історію - такого роду "об`явлення" не є проблемою лише нинішнього часу: вони були у великій кількості, от лише Церква Даром непомильності приймала одиниці, Дані Богом, а тисячі диявольщини відкидала), а через те, що Христову Церкву у оголошені того чи іншого "явління" Божим Чудом вже не вважається необхідною. Це, нажаль, прослідковується і в багатьох дописах і на нашому Форумі :( І навіть з Вашого останнього в часі на ньому повідомленні :( Власне саме ця тенденція (дефакто - незважання на Церкву/зневажання Церкви Христовою, будь це свідомо чи не свідомо), а не "об`явлення" (прошу зрозуміти мене грішного вірно: допоки Христова Церква не оголосить щось Об`явленим, не можу писати з великої літери чи без лапок незалежно від їх походження - Бог Уклав Свою Церкву і "врата Аду її не сокрушать" і я грішний вірю в конечну необхідність дочекатися Її судження, єдиного непомильного, адже Бог не розділився, Бог Правдомовець і Слово Його Вічне) як такі (про це вже писав у темі про Меджугорі) є в першу чергу проблематичними для людини, що вважає себе членом Христової Церкви, але не дослухається до Неї :( , а вже в другу, як наслідок першого, "об`ява" (якщо не саме ця - то друга чи десята: адже, як на Форумі вже неодноразово підмічалося - тільки хтось скаже про нове "об`явлення", багато людей просто беруть і накидаються переписувати/пропагувати їх зміст, тексти "молитов", розсилають "листи щастя" тощо :( ) самим своїм змістом може ввести іншу віру, підмінюючи авторитет Божий, Дарований Церкві, авторитетом "госп", "цариць" тощо :(
Стосовно ж цитованого Вами сайту/"об`явлення", раз Ви вже питаєтесь мене грішного, смію зауважити, що вже на тій сторінці, що відкривається в українській створюваній версії, бачу присутність духа НьюЕйдж (всі релігії - одно), який суперечить Богові ("не будеш мати інших богів, крім Мене")
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 30 червня 2012, 11:23

Дякую, Отче. Розумію вашу позицію. Підтримую: в наш час обережність не завадить. Щодо "Ню Ейдж", серед багатьох послань Ню Ейдж засуджується, вказується на те, що це є культурою злого. Також завжди серед послань наголошується на послуху Церкві, на прийнятті Святих Тайн, які є єдиною запорукою спасіння душі, засуджується теорія еволіції людини від тварини, засуджуються аборти, евтанація, засуджуються масонські вчення, закликається до навернення і покаяння, до спукутування гріхів, вказується на існування чистилища та пекла, засуджується поганя за наживою засуджуються ті,хто перекручує Святе Письмо. Ну і даються багато попереджень про майбутні події та вказівки як діяти християнам. Я ознайомлена із багатьма різними "посланнями" і "посланцями" (навіть в ситуації з Меджугор"є і Джублика - я не впевненна в їх правдивості) Щодо цих послань, то сумніви щодо правдивості практично немає.
Жінка, через яку передаються послання, себе не афішує, не позиціонує себе як провидицю, не рекламує себе, навпаки, каже що її особа неважлива.
Послання передаються через духівника, а також єпископам Ірландії.

Ще не знаючи про ці послання я відстежувала різні речі, пов"язані з введенням чіпів, ювенальною юстицією, єдиним світовим правлінням і т.д. Не тільки з релігійних сайтів, а й з наукових чи публіцистичних. Перечитавши ці послання, вся колишня отримана інформація лише підтвердилась. Не хочу нікого переконувати, бо все ж існує ймовірність що це -не від Бога. Думаю, кожен сам зможе в майбутньому переконатись. Дякую за вичерпну відповідь.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2012, 12:47

ірця123 писав:... Щодо "Ню Ейдж", серед багатьох послань Ню Ейдж засуджується, вказується на те, що це є культурою злого...

безвідносно до цього конкретного прикладу лише заакцентую на одному: дарма сподіватися, що сатана виступатиме відверто проголошуючи зло
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 30 червня 2012, 12:58

Погоджуюсь.
Цікавий той факт, що візіонерка розповсюджує послання з дозволу місцевого єпископа. А інтернет молитовна група, що утворилась в результаті послань, станом на сьогодні налічує 58 офіційно зареєстрованих католицьких священиків зі всього світу.
В загальному, послання не спрямовані на те, щоб ввести щось нове чи змінити вже існуюче, а пророкує , між іншими подіями, про майбутню глобальну кризу Католицької Церкви, в результаті якої буде змінене вчення про Св. Євхаристію . Також йдеться про змову проти Святішого Отця, Бенедикта 16, в результаті якої він буде змушений покинути Рим. (Чи справдиться це пророцтво ми самі зможемо побачити в недалекому майбутньому.)
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 30 червня 2012, 12:59

Вибате, для себе хочу з"сувати: який сенс має дане обговорення? Вхопити Бога за бороду? Всі "факти" підбити, щоб сказати "Ага, Боже, ми Тебе викрили! Та то ж все вказує, що скоро - кінець світу!" Та ж не знаємо ні дня, ні години... Якщо святі не знають, коли він настане, то що вже казати нам? Всі факти можна підстосувати під "знак". Від того, що ми тут збиратимемо інформацію, аналізуватимемо і припускатимемо, кінець не настане ні швидше, ні пізніше, і повірте, ми до нього готові не будемо ніколи.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 30 червня 2012, 13:07

А хіба мова йде про кінець світу і вичислювання години чи дня? Того ніхто не знатиме, лише Отець Небесний. Мова в посланнях йде про майбутні події і щоб християни змогли підготуватись. Дозвольте з вами не погодитись, щодо неможливості підготуватись. Якщо конкретно сказано що будуть випробування і що той, хто не буде жити в стані освячуючої ласки - витримати такі переслідування не зможе то вже навіть не дуже ревний християнин мав би задуматись, адже біда в тім що з усіх християн - одиниці живуть в стані освячуючої ласки.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 30 червня 2012, 13:11

Ну, знаєте, а якби "ознак" на Вашу думку не було, то що, в стані освячуючої ласки можна і не жити? А якщо завтра схопить серце? До кінця світу не доживете...
Я не буду готова до кінця світу. Ніколи. Але старатимусь з Божою поміччю перебувати в стані освячуючої ласки. Так треба було робити і вчора, і рік тому, і в 5 столітті... Смерть завжди наступить.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2012, 13:36

ірця123 писав:Погоджуюсь.
Цікавий той факт, що візіонерка розповсюджує послання з дозволу місцевого єпископа...

подібне твердження чуємо від розповсюджувачів Меджугорських явлінь, однак перевірив - обманюють. Про це в темі про Меджугорі.
Прошу навести тут документ Церкви (згаданого дозволу)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2012, 13:42

ірця123 писав:... пророкує , між іншими подіями, про майбутню глобальну кризу Католицької Церкви, в результаті якої буде змінене вчення про Св. Євхаристію ...

тобто "пророкує" сокрушення "вратами аду" і, незалежно від того, розумієте Ви це чи ні - навязує ідею того, що Господь неправдомовець, що Церкви Христової може і не бути (або, протестантські впливи, що Церква є лише в Небі) :(
не пропагуйте тут такого роду "об`явлення"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 30 червня 2012, 14:02

Я знаю одне і то для мене Є істина яку Бог зробив правдою у мому житті. І це все на скільки очевидно, що от зараз пишучи це, я не розумію для чого це роблю, бо якось обстоювати, наводити аргументи в захист цього....ну це банально і смішно, щоб я Це захищав, бо воно в принципі дано щоб мене захистити і ............, я дякую Богу за це.
Тепер викладу суть як я це розумію, по простому, бо інакше не вмію:
Спасіння тільки в Церкві Христовій, а це значить по мимо всього і те, що хтоб там що не говорив, якщо навіть повторює слово в слово вчення Церкви, підкреслюючи свої чесноти))))))) і відсутність якогось зиску (робиться все щоб ми самі так вирішили, тобто не "махаючи цим над головою" ) , це все є для мене пустим, бо це не Церкви голос, а когось там такого чи такої (що звичайно мені не дає права балакати за них зі зневагою, ні. Я взагалі уникаю говоріння за того умовного "когось" без наявної потреби, а якщо по "хлопскому", то мені просто "фіолетово" до їх слів, і це звичайно не значить що це стосується їх самих, але з жалем зізнаюсь, що часто саме так і є, прости Господи......). Повірте, якщо вникнути то це різниця ОГО-ГО, це вже не синонім, а антонім (Голос Церкви і голос який повторює за Церквою), якщо можна вжити таке порівняння.
І ще, якщо хтось в якісь момент побачить що він серед групи яка вирішила що вона робить щось краще інших, що вони особливі, що знає більше інших, навіть Церква не така досконала, тому типа ми забрали церкву у інших і зробили її своєю, спасаємо її від грішних і слабких)))), то просто зрозумівши це, тікайте в той самий момент (якщо звісно не маєте Духу сказати: Браття, СТОП..ми явно шось сплутали.Тобто сміливості, хоча Стоп...краще просто тікайте :D ), і байдуже що про вас подумають чи скажуть "брати", байдуже що будети думати в той момент чи відчувати, просто тікайте. :) Я по свому називаю це "Клуби праведників", і повірте це не стосується спільнот чи парафій.
................
Для мене поки загадка і парадокс, чому люди взнавши що хтось там щось каже чи робить як у Церкві, слідують за ним, що Вам заважає робити це саме, самому, у тій самій Церкві????, Імя Якої часто використовують для "ловлі риби", звичайно браконєрскими методами. Відкрию секрет, риба то ми, і я як риба хочу бути для Бога, а не для когось іншого.
Дякую.
Востаннє редагувалось 01 липня 2012, 11:52 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 30 червня 2012, 22:28

о.Олег писав:
ірця123 писав:... пророкує , між іншими подіями, про майбутню глобальну кризу Католицької Церкви, в результаті якої буде змінене вчення про Св. Євхаристію ...

тобто "пророкує" сокрушення "вратами аду" і, незалежно від того, розумієте Ви це чи ні - навязує ідею того, що Господь неправдомовець, що Церкви Христової може і не бути (або, протестантські впливи, що Церква є лише в Небі) :(
не пропагуйте тут такого роду "об`явлення"
З повагою, о.Олег

Ні, не так. Мені важко переповісти весь зміст, оскільки послань багато і вони доповнюють одні-других. Згідно послань пророкується велика схизма в Католицькій Церкві. Після змови і замаху на Святішого Отця Бенедикта 16 з"явиться Новий папа, який буде обраний з порушеннями уставів і він буде Біблійним лжепророком. Він об"єднає і буде керувати всіма християнськи церквами і перекрутить вчення про Святу Євхаристію . Тоді для багатьох ці нововедення стануть очевидним перекручуванням Святого Письма і вони не приймуть це, будуть переслідувані через це і підуть у підпілля. Згідно послань, Церква Христова завжди буде існувати, істинна Євхаристія ніколи не зникне і Церква Христова буде непереможною до самого кінця. Як на мене -не суперечить Біблії. Зрештою, Святіший Отець вже досить похилого віку, то, думаю, ми самі скоро зможемо переконатись у правдивості цих попереджень.
Ось декілька рядків саме про лжепророка:
"Я закликаю всі Християнські Церкви, Моє духовенство і всіх тих, хто присвятив своє життя Мені, їхньому Ісусові, щоб почути Мої прохання.
Ніколи не відмовляйтеся від правди Мого Вчення.
Ніколи не відмовляйтеся від Мене.
Ніколи не залишайте Церкву Мою. Бо Я є Церква.
Ніколи не відмовляйтеся від Тіла Мого, бо Я є Хліб Життя.
Ніколи не приймайте брехню, яка незабаром буде поширюватись між вами з метою усунути Мою Церкву на землі.
Це час, щоб підготуватися.
Скоро вас змусять прийняти нову релігію, яка буде походити від людини.
Незабаром вас будуть силоміць годувати тим, що буде здаватися Святою Євхаристією, але це не буде Моїм Тілом.
Вона стане порожньою, безплідною і не даватиме реального життя.
Зараз єдина справжня Свята Євхаристія - це той спосіб у який відбувається Моя присутність у Святій Жертві під час Святої Літургії.
Ніколи не відступайте від цього, навіть якщо вас примусять це зробити ті язичники, які контролюватимуть Мої Християнські Церкви.
Вони осквернять Мої Церкви і перетворять їх на лише місця розваги чи соціальні центри.
Ви завжди повинні дотримуватись тих знань, яких Я вчив Моїх апостолів під час Таємної Вечері.
Тепер ви повинні переконатися що вже все є на своїх місцях, перш ніж атака почнеться.
Бо незабаром ви не зможете сприйняти неправдиву доктрину що буде надана вам з тією огидою, яка чекає попереду.
Лжепророк не тільки візьме контроль над Католицькою Церквою, він буде керувати всіма Християнськими Церквами, які він об'єднає в єдине ціле.
Але це буду не Я, Ісус Христос, не на Мені цей новий храм буде побудований. Це буде храм на честь звіра, замість Святого Престолу.
Зверніть увагу на Мої Слова зараз,оскільки скоро ви побачите Істину.
Для тих, хто є досить сміливим, щоб протистояти цим переслідуванням за віру, кажу: ви повинні готуватись (планувати) зараз.
Для тих, хто є не в силах боротися з царюванням антихриста і лжепророка, станьте тепер на коліна і просіть Мене щоб допомогти вам."
і ще одне:
"Поява лжепророка
Священики повинні старанно молитися. На них справить велике враження напад на Мого святого намісника на землі. Вони стануть свідками цього несправедливого вчинку. Моліться, моліться, моліться, щоб змогли розпізнати брехливого пророка. Спостерігайте за його поведінкою. Побачите, як він буде намагатися бути завжди в центрі уваги. Побачите, як мої ошукані священнослужителі стануть перед ним на коліна. Уважно послухайте про що він говорить. Його покірність буде не справжньою, намір недоброзичливим, і любов, яку він випромінює, буде належати тільки йому самому. Його будуть вважати сучасним і динамічним, що приносить свіжі ідеї. Завжди буде готовий до дій, але його сила не від Бога, не від Вічного Отця. Сила в нього з'явилася від зла, від сатани.
Моліться, моліться, моліться, тому, що вам, діти мої, треба бути постійно напоготові. Ви потребуєте Мене, потребуєте моєї допомоги, особливо зараз, коли все це здійснюється. Будьте непохитні, приймайте Мої навчання з гідністю. Моліться в групах. Читайте молитви Вервиці, щоб захиститися від нападів зла.
Не забувайте про це вчення. Мої навчання не міняються, вони залишилися такими, якими вони і були. "

П.С. Я не дуже сильна в англійській мові, але тут: http://www.thewarningsecondcoming.com/about/ на оригінальному сайті описано про позицію Церки по відношенню до послань.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 16 липня 2012, 10:22

перепрошую - потребував деякого часу, щоб розібратися і сформувати власну думку
ірця123 писав:... Щодо "Ню Ейдж", серед багатьох послань Ню Ейдж засуджується, вказується на те, що це є культурою злого...

тут, власне, нічого дивного - від "Нью Ейдж" відхрещуються багато діячів, що пропагують ньюєйджівські "цінності", тому дивитись треба не на "слова засуду культури злого", а на те, що цю культуру злого проповідують на вказаному Вами сайті. :(
ірця123 писав: ...Цікавий той факт, що візіонерка розповсюджує послання з дозволу місцевого єпископа...

немає такого дозволу. Маю близького товариша-священика (римо-католика) в Ірландії, який за моїм проханням розбирався з цією "з`явою" і, власне, це стверджує від Христової Церкви в Ірландії. Також стверджує, що жодного більшого розголосу в Католицькій Церкві "ці дивацтва" (цитую) не мають і судячи з "досить детально продуманого та створеного для отримання враження підтримки Церквою сайту" та "маніпуляцій постановами Другого Ватиканського Собору" (про це скажу, коментуючи Ваше наступне твердження) - це спроба творення ще одної білякатолицької "релігії" :(
ірця123 писав:...П.С. Я не дуже сильна в англійській мові, але тут: http://www.thewarningsecondcoming.com/about/ на оригінальному сайті описано про позицію Церки по відношенню до послань.

немає там "про позицію Церкви по відношенню до послань". І судячи з маніпуляції фразою Другого Ватиканського Собору/Павла VI "According to Decree of the Congregation of the Doctrine of the Faith approved by HH Pope Paul VІ (The 14th October 1966) Article 1399 and 2318 of Canon Law where abrogated. Thus no imprimatur is required for publishing Divine Revelation, prophesies or miracles" («... Таким чином не вимагається дозвіл на право друку Божественного Одкровення, пророцтв чи чуд») на цитованому Вами сайті твердять, що немає необхідності в рекогніції (визнанні, розслідувані) і про позицію Христової Церкви не вбачають потреби питати :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ірця123 » 22 липня 2012, 20:27

о.Олег , дуже дякую за змістовну відповідь. Буду обережніша. Думаю, якщо це все не від Бога, то не витримає випробування часом. Все ж, час покаже.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 07 серпня 2012, 12:09

ірця123 писав:о.Олег , дуже дякую за змістовну відповідь. Буду обережніша. Думаю, якщо це все не від Бога, то не витримає випробування часом. Все ж, час покаже.

на форумі РІСУ http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?pid=2818#p2818 хтось просто засипає вістями з Ірландії, а аргументувати своє твердження про "благословення єпископом" і "кропітливе вивчення Церквою" не хоче :(
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Bohdan_ » 08 серпня 2012, 09:05

о.Олег писав:
ірця123 писав:о.Олег , дуже дякую за змістовну відповідь. Буду обережніша. Думаю, якщо це все не від Бога, то не витримає випробування часом. Все ж, час покаже.

на форумі РІСУ http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?pid=2818#p2818 хтось просто засипає вістями з Ірландії, а аргументувати своє твердження про "благословення єпископом" і "кропітливе вивчення Церквою" не хоче :(
З повагою. о.Олег



Слава Ісусу Христу!

Здибався з таким бачу то є глобалне тому що точно такі самі речі на інтернету можна найти на російскій,польскій, німецькій і багато дуже багато інших мовах. Незнаю чому коли спілкувався з людьми які ті послання читали всі один в одне відподають однаково якоби були в гіпнозі і їм звідкісь подається інформація. Небуду дивуватися як на тій сторінці буде якась музика. На одну сторону ці люди дуже приємні тільки до моменту коли ти з ними коли проти чи маєш можливість думати зразу переходять в сильну агресію... або друга можливість ігнорування і спихання на релігійне протистояня. Незнаю що про то думати особливо я ставлюся до такого дуже дуже обережно.

Виглядає як підготовка людей до організації Якоїсь тоталітарної секти( дуже би радий якщо би то була тільки моя фантазія....). Просте промивання розуму сам недумаєш, думаєш тільки посиланнями (то чисто моя думка і роздум над тим)

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Re: Зарваниця

Повідомлення Назар Шевчук » 15 вересня 2012, 20:35

Друга Печать: Третя Світова Війна
http://poperedzennya.blogspot.com/2012/ ... st_13.html

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Голос Бога

Повідомлення Назар Шевчук » 15 вересня 2012, 20:42

В даній темі висвітлюються сучасні найтерміновіші послання Господа нашого Ісуса Христа через жінку Марія-Божественного Милосердя(Ірландія).
1 березня 2011 р. в Європі одна ясновидиця сказала, що починаючи з листопада 2010 року отримує Божі послання від Богородиці і також від її любимого Сина Ісуса Христа. Послання містять передбачення і християнські вчення . Їх ціль – підготувати людство до Другого Пришестя Ісуса. Ці послання відносяться до великого попередження, до великого Милосердя Бога, яке, на думку ясновидиці незабаром сповниться, але точна дата їй не відома.
В світі всі, хто старше семи років, побачуть свої гріхи, щоб змогли глибоко розкаятись і покаятись ще до Страшного суду. На думку ясновидиці, дуже важливо, щоб людство добре підготувалось до Великого попередження, тому що ця подія буде настільки шокувати, що цей шок не всі зможуть перенести, і помруть в смертному грісі.
Молода жінка-ясновидиця, вона ж дружина і мама, щоб захистити свою сім`ю, не хоче публічності. Вона стверджує, що наш Господь ці послання дав нам в нагороду, і вона повинна передати їх через інтернет. В цьому їй допомогли. Ця молода жінка живе в католицькій вірі, регулярно відвідує Служби Божі, однак, по її висловлюванню, її віра була не достатньо сильною. Через послання віра зміцнилась.
Жінка стверджує, що про явлення Марії не чула і про вчення Святого Письма знала дуже мало. Своє духовне життя вважала бідним. Коли наш Господь сказав назву книги – "Велике попередження" – (першу частину, яку вона повинна випустити), вона подумала, що ця книга про Друге Пришестя нашого Господа. Через Гарабандальське послання їй стало відомо, що Велике попередження передує пришестю нашого Господа. Через декілька місяців ясновидиця знайшла духовного провідника, тому послання відповідають ученням католицької віри, вони передаються без змін.

Як ясновидиця отримує послання?

Послання отримує через внутрішній голос, але часто було, що під час молитви їй являлись Божа Мати і Господь Ісус. Вона бачила обличчя багатьох Святих, тих, яких раніше не знала, наприклад: Св. Фаустини, Св. Августина, Св. Бенедикта, Св. Терези Авільської, папи Іоана Павла II, якого Діва Марія назвала Святим. Деякі передбачення (на основі послань) говорять про повстання в арабському світі, про Антихриста, який незабаром дасть про себе чути, про трьох високопоставлених політиків, яких скоро мають убити. Водночас, послання відкрили для ясновидиці деталі політичного розвалу і розколи, пов`язані з Ватиканом.
Опубліковані передбачення посилюють віру, католицьке вчення. Послання передаються для того, щоб людство прийняло Євангелію, щоб люди змогли підготуватися до Другого Пришестя Ісуса і щоб змогли врятуватись під час Страшного суду.
В тому, що відноситься до реальності послань, ясновидиця підпорядковується рішенню Папської канцелярії. В випадку, "коли мова йде про передбачення, суддею може бути тільки сам Папа" (Папа Лев X, 1513).
В даний час ясновидиця знаходиться під наглядом Церкви, має духовного провідника. Вона просить християн світу багато молитися за ті душі, які не переживуть Великого попередження, і за тих, хто усіма своїми діями будуть намагатися послабити наслідки цієї великої події, хто бажає царювання Антихриста.
Подія, яка знаходиться в центрі послань, це містична зустріч з нашим Господом Ісусом, яку передбачила Богородиця в 1961р. в Гарабандалі. Згідно з послань, це відбудеться в найближчий час з єдиною метою, з метою звернення до віри людства.
14 жовтня 1966р. папа Павло VI закріпив декрет Святої Конгрегації, виданий на захист віри, згідно з яким, без дозволу церковного управління стала можливою публікація текстів, які появились незвичайним шляхом; були відмінені доктрини 1399,5 і 2138 старого Кодексу, декрет 1186 конгрегації віри, Acta Apostolicae Sedis, від 29 вересня 1966р.
Розповсюдження особистих одкровень не звільняє від думки Церкви – Славної Невісти Христа. З приводу особистих висказувань II Ватиканський Собор (12 догматична конституція Церкви) відмічає: "... Ці дари благодаті наділені винятковою силою світла, вони прості і звернені до всіх, вони загальноприйняті, визнані і укріплені, оскільки вони співпадають і відповідають інтересам Церкви... Підтвердити достовірність – завдання тих, хто призваний управляти Церквою, особливо тих, в обов`язки яких входить не допустити втрату і угасання душ, вони повинні перевірити і зберегти все добре"(5,12.19-20).
Папа Бенедикт XIV в конституції "Indexet" (реєстр заборонених книг, який відмінив папа Павло VI в 1966р.) писав: "Нагадуємо, що не можна осудити автора, не прочитавши повністю книгу, не зваживши всі за і проти, не порівнявши взаємодії, описані в книзі, не провіривши наміри і ціль автора. Про автора не можна судити по одному, окремому реченню. Часто буває, що автор в одній частині тексту не повністю, чи не виразно розкриває подію, а в подальшому все стане зрозумілим, і те, що здавалось недостовірним, стане зрозумілим і правдивим". Дані пророцтва у всьому відповідають Вченням Святого Письма.

Усі послання ясновидиці (їх, почанаючи з 2010 року і до сьогодні, налічується майже 500) публікуються на офіційному інтернет-сайті (англійською мовою):
www.thewarningsecondcoming.com
Послання перекладаються багатьма мовами:
www.diewarnung.net/Russisch/neu_ru_g.htm - Російський переклад послань (офіційний)
www.preduprezhdenije.ru – Російський переклад послань (не офіційний)
http://poperedzennya.blogspot.com – Український переклад
Востаннє редагувалось 17 вересня 2012, 10:07 користувачем Назар Шевчук, всього редагувалось 2 разів.

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Повідомлення Назар Шевчук » 17 вересня 2012, 10:01

Об`явлення Діви Марії в Гарабандалі
До січня 1963-го року візії закінчилися для трьох дівчаток. Одній тільки Кончіті вони продовжувались, але вже не так часто як перед тим. Натомість, Кончіта і Марі Льолі мали так звані локуції. Локуція - це внутрішньо почутий голос, але без візії. Незабаром Кончіта повідомила в Ґарабандалі сенсаційну новину. На початку червня 1963-го року вона оголосила передбачення Богородиці про те, що після Папи Івана XXIII буде ще тільки три Папи, і тоді настане кінець наших часів, але не кінець світу.
13-го червня 1965-го року, через посередництво Архангела Михаїла, Мати Божа описала Кончіті характер майбутнього чуда: «Прийде пересторога, її буде видно на небі, а тоді відчується внутрішньо кожною людиною на землі. Ніхто цього не уникне. В певний момент, незабаром, коли в світі пануватиме великий неспокій, раптово і одночасно увесь рух зупиниться. В той момент кожний побачить зло, яке вчинив, і добро, якого не виконав. Це буде дуже боляче. Люди в цей час воліли б померти, аніж це переживати. Але воно не спричинить фізичної шкоди нікому. Якщо би хтось в цю мить помер, то тільки від шоку пережитого. Пересторога ця буде служити як очищення, щоб виправити совість світу і підготувати його до великого чуда. Чудо станеться біля дев'яти сосен, в четвер ввечері о 8.30 між 8-им і 16-им березня, квітня або травня. Кончіта знає дату і оприлюднить її за вісім днів перед початком чуда. Це станеться на свято одного із мучеників за Євхаристію і одночасно з великою подією в Церкві. Усі люди в селі чи у довколишніх горах побачать його. Хворі, які там будуть в цей час, видужають, грішники навернуться, а невіруючі повірять. Це буде найбільше чудо, яке Ісус коли-небудь зробив для світу.
Внаслідок чуда Росія навернеться. Після чуда, біля сосен, залишиться видимий, постійний, надприродний знак до кінця часу. Якщо після чуда світ все-таки не зміниться, тоді Бог пошле кару. Вона буде набагато страшнішою, ніж та, котру людина могла б сама собі побажати. Вона буде відповідною до того, що заслужила людина своїми злочинами.»

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Повідомлення Назар Шевчук » 17 вересня 2012, 10:12

Рік Очищення 2011

MOD о.Олег: Це один з сайтів, що пропагують різного роду пророкування, про які вже говорено-переговорено на цьому Форумі

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Назар Шевчук » 20 вересня 2012, 10:38

Слава Ісусу Христу. Ще раз прошу вибачення в о. Олега за порушення правил сайту.Прошу учасників даного форуму уважно прочитати послання від Ісуса Христа через Мірію з Ірландії за 06 серпня 2012 о 18:06 та 8 серпня 2012 р о 23:20.

редаговано. Прохання до модераторів відредагувати/відредаговувати або перенести у відповідну тему і відредагувати і інші подібного роду повідомлення

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2012, 12:33

Назар Шевчук писав:...А у вашому часі, невже вірите що буде якось інакше?...

так - вірую. Зрештою - про це вже тут говорив, але Ви, пане Назаре, не використовуєте можливість провадити дискусію, до якої Вас запрошую і запрошую. Ви не вибачайтесь - Ви спроможтеся на дискусію. Тексти ж є доступні кожному охочому в місцях їх організованого творцями сайтів нагромадження, на які давали посилання ще до Вас (на що вже Вам особисто вказував і вказував :( ). Отож, за умови, звичайно, що здатні до спілкування на цю і інші (а їх ой як багато, навіть повязаних з різними приватними Об`явленнями/об`явленнями, як ми вже піднімали і піднімали в темі про Меджугорські явління посилання Вам давав в ПП) теми, спробуйте відповісти: як християнин може не вірити Слову Ісуса, коли Дає Обітницю Своїй Церкві" "врата аду не сокрушать" (Мт.16)?
тоді спробуємо рухатися далі. Ваші повідомлення, в яких Ви допустилися перекопійовування текстів, будуть відредаговані: залишуться лише посилання. Надалі прошу тексти сюди не копіювати, а, власне, дискутувати. Вам усне попередження
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Послання через Марію Божого Милосердя

Повідомлення Олег21 » 15 грудня 2012, 22:33

На сторінці: http://poperedzennya.blogspot.com висвітлюється послання від Господа Ісуса Христа, які отримує одна католицька візіонерка з Ірландії, що названа Марією Божого Милосердя - Maria Divine Mercy.

Повідомлення, що вона отримує, одразу ж записує в інтернет - сторінці " The warning" (за благословенням єпископа) та передає своєму духівнику. На даний час, повідомлення ретельно вивчаються Католицькою Церквою.

Подія, яка знаходиться в центрі послань - це "Велике Попередження" - містична зустріч кожної душі з Богом, яку передбачила Богородиця в 1961 р. в Гарабандалі. Згідно послань, це відбудеться найближчим часом з єдиною метою - з метою навернення людства.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Послання через Марію Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 15 грудня 2012, 23:10

Абсолютно неупереджено до написаного вище, подаю цитату однієї моєї "подруги" в Контакті:
Згідно з католицьким вченням, жодний католик не зобов'язаний вірувати в приватні об'явлення, навіть якщо вони були визнані Церквою автентичними. Адже вони не є конечними для спасіння!
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Just_me » 15 грудня 2012, 23:13

Олег21 писав:послання від Господа Ісуса Христа, які отримує одна католицька візіонерка з Ірландії, що названа Марією Божого Милосердя - Maria Divine Mercy

Пане Олеже, мали вже тут про це розмову, прочитайте детальніше viewtopic.php?f=3&t=1711&p=46222&p46222
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 15 грудня 2012, 23:34

Just_me писав:
Олег21 писав:послання від Господа Ісуса Христа, які отримує одна католицька візіонерка з Ірландії, що названа Марією Божого Милосердя - Maria Divine Mercy

Пане Олеже, мали вже тут про це розмову, прочитайте детальніше viewtopic.php?f=3&t=1711&p=46222&p46222

Власне, читати від повідомлення від 29 червня 2012 р. Ще процитую коментар о.Олега про це послання від 30 червня:
Стосовно ж цитованого Вами сайту/"об`явлення", раз Ви вже питаєтесь мене грішного, смію зауважити, що вже на тій сторінці, що відкривається в українській створюваній версії, бачу присутність духа НьюЕйдж (всі релігії - одно), який суперечить Богові ("не будеш мати інших богів, крім Мене")
Сама помітила єретичну думку, що "всі дороги (релігії , церкви) ведуть до Бога"... В одному з послань є навіть така фраза, що коли настане час небезпеки (катаклізми, переслідування), то католики мають висповідатися, а всім іншим досить буде відмовити певну молитву, подану через об'явлення. :shock: Хто читав книжку М.Маріїна "Апокаліпсис", то автор пише, що хрест на небі (вже багато про нього говориться) призведе до навернення окремих людей і цілих Церков, організацій до Католицької Церкви.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення пілігрим » 16 грудня 2012, 00:27

Не знаю. "Ніхто не знає того часу , крім Отця" занадто глибоко ... Та й що робити? Людина і так повинна жити , так ніби прихід Ісуса Христа в славі відбудеться наступної миті. І так все життя. Важко? Так. Майже неможливо. Але саме так і треба. "Царство Боже силою береться". "Пам"ятай про смерть" казали римляни. "Пам"ятай , що рано чи пізно опинишся віч-на-віч з Богом" стараюсь думати . І дата - конкретна дата , якось не цікавить. Принаймі стараюсь не задумуватись.
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей