Молитва на Вервичці

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Ви молитеся на Вервичці?

Так
52
87%
Ні
8
13%
 
Всього голосів: 60

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 23 грудня 2012, 20:28

Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2012, 20:32

ShMariam писав:Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(

та... чому одночасно? Є місце на слова молитв, є місце на розважання
можливо... краще поясніть, як Ви молите Вервицю
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 23 грудня 2012, 20:44

о.Олег писав:
ShMariam писав:Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(

та... чому одночасно? Є місце на слова молитв, є місце на розважання
можливо... краще поясніть, як Ви молите Вервицю
З повагою, о.Олег

"Отче наш", 10 "Богородице Діво", під час яких стараюся роздумувати над подією. Стараюся під час молитви принаймні "відчувати" події - радість народження Ісуса Христа, важкість проходження шляху вагітною Марією до Єлизавети і радість їх зустрічі, муки страсних таїнств тощо. Чи розважання мало би бути тільки на початку? Справа не тільки у важкості одночасно зосереджуватися на тому і другому, а ще в тому, що всі 20 таїнств я вже давно обдумала "під мікроскопом" і вже нічого нового в них не знаходжу...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2012, 20:51

ShMariam писав:"Отче наш", 10 "Богородице Діво", під час яких стараюся роздумувати над подією. Стараюся під час молитви принаймні "відчувати" події - радість народження Ісуса Христа, важкість проходження шляху вагітною Марією до Єлизавети і радість їх зустрічі, муки страсних таїнств тощо. Чи розважання мало би бути тільки на початку? Справа не тільки у важкості одночасно зосереджуватися на тому і другому, а ще в тому, що всі 20 таїнств я вже давно обдумала "під мікроскопом" і вже нічого нового в них не знаходжу...

після 10 Богородице зупиняю "слова" і пробую розважати. І так далі. Інакше у мене грішного або молитва, або розважання поверховими виходять і в результаті це вже у мене не Свята Вервиця, а "перебирання шнурочка" :(
напевно - можливі і інші шляхи. Можливо і молитися постійно, одночасно розважаючи (і працюючи, і розмовляючи з людьми тощо), але мені грішному найкраще покищо саме так
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення andrivovk » 23 грудня 2012, 21:36

ShMariam писав:Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(

Одночасно не треба. на все свій час : час на молитву усну (Богородице Діво, Отче наш) і час на умову молитву (розважання).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 23 грудня 2012, 21:41

andrivovk писав:
ShMariam писав:Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(

Одночасно не треба. на все свій час : час на молитву усну (Богородице Діво, Отче наш) і час на умову молитву (розважання).

Тобто Ви також розділяєте?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 23 грудня 2012, 21:45

Бо коли моляться в церкві, то читають розважання і зразу переходять до молитви, що й не встигаєш розважити за такий короткий час...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення andrivovk » 23 грудня 2012, 21:46

ShMariam писав:
andrivovk писав:
ShMariam писав:Поділіться досвідом, як то можливо одночасно уважно промовляти слова молитви і розважати? :roll: Бо в мене то вічна проблема - або я зосереджена на одному, або на другому, але то вже буде не вервичка, нмсд. :(

Одночасно не треба. на все свій час : час на молитву усну (Богородице Діво, Отче наш) і час на умову молитву (розважання).

Тобто Ви також розділяєте?

Так.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення andrivovk » 25 лютого 2013, 23:16

А як вам "Вервичка визволення", хтось молиться? :)

http://www.apostol.if.ua/mahazyn1/knyhy ... nia-detail
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення Just_me » 26 лютого 2013, 09:02

andrivovk писав:"Вервичка визволення", хтось молиться?

Я колись раз молилася, але за іншу людину, мене попросили саме про цю молитву. Раніше про неї не знала.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення Міра » 26 лютого 2013, 14:12

Люблю молитись на вервиці.. я входжу у Всесвітню Організацію Живої Вервиці( розважаю над таїнством Благовіщення), то через пару років наша третя дитина, наша потіха, народилась саме на свято Благовіщення:) Я ще встигла бути на Службі Божій, прийняла Причастя, потім в пологовий і легко народилась, з Божою допомогою)
В свій час мені дуже допомогла вервичка до Божого Милосердя :Rose:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення andrey s. » 26 лютого 2013, 14:32

Міра писав:... Я ще встигла бути на Службі Божій, прийняла Причастя, потім в пологовий і легко народилась, з Божою допомогою)
В свій час мені дуже допомогла вервичка до Божого Милосердя :Rose:

:) :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Християнська символіка

Повідомлення ShMariam » 26 травня 2013, 12:48

andrivovk писав:Якщо не помиляюсь, то татуювання теж має якесь поганське походження.

Ну і... вервиця теж, а що?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Християнська символіка

Повідомлення andrivovk » 26 травня 2013, 14:18

ShMariam писав:
andrivovk писав:Якщо не помиляюсь, то татуювання теж має якесь поганське походження.

Ну і... вервиця теж, а що?

Хіба вервиця???
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Християнська символіка

Повідомлення ShMariam » 26 травня 2013, 14:21

andrivovk писав:Хіба вервиця???

Так, а що? Якщо не помиляюся, походить від індуїстів (читання мантр), потім її перейняли мусульмани, від мусульман - християни. Принаймні чула таку версію
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Християнська символіка

Повідомлення andrivovk » 26 травня 2013, 14:29

ShMariam писав:
andrivovk писав:Хіба вервиця???

Так, а що? Якщо не помиляюся, походить від індуїстів (читання мантр), потім її перейняли мусульмани, від мусульман - християни. Принаймні чула таку версію

А я читав іншу версію. Що древні пустельники спочатку відраховували необхідну кількість молитов на камінцях чи горошинах, а потім для зручності нанизували на нитку.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Християнська символіка

Повідомлення ShMariam » 26 травня 2013, 14:32

Щойно прочитала - перші чотки (вервиця) з'явилися в Індії в ІІ тисячолітті до н. е. (!) Якщо правильно розумію, то загалом були відомі на Сході і тому християнські монахи (власне, з Єгипту) також вирішили тим скористатися. Вже пізніше вервиця з'явилася на Заході.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Християнська символіка

Повідомлення andrivovk » 26 травня 2013, 14:43

Появление чёток в христианстве

Доподлинно не известна конкретная дата появления чёток в христианстве. Более того, ни в одной из книг Библии (состоящей из 39 книг Ветхого Завета, написанных до Рождества Христова и 27 книг Нового Завета, написанных после Р.Х.) нет упоминания о чётках. Ни Христос, ни его соратники-апостолы, ни их последователи даже не упоминали о чётках как о ритуально-молитвенном предмете. А период раннего христианства вообще не знал о них.

(Вплоть по начало V века, когда в ряды христиан входили сотни тысяч монахов и уже существовали множественные храмы и монастыри, даже в эту эпоху о чётках практически не знали и не применяли их в культовых целях).

Основатель иноко-отшельничества преподобный Антоний Великий Египетский (251-356 гг., ушел в пустыню на берегах Нила и стал отшельником), а также основатель иночества общежительского (киновия) преподобный Пахомий Великий (292-348(346) гг.) не вводили чётки в обиход монахов. И причина тут вероятно одна. На тот период развития христианства о них (чётках) скорее всего не знали. Раннехристианские монахи, собираясь в общины, занимались коллективным трудом телесным «абы прокормиши ся», воздерживались от обильных трапез и пития. Более всего заботились о духовном стяжании терпения, сострадания, любви и покаяния. И возношение молитв к Всевышнему почитали за главное предназначение в своей Святой

17
Миссии.Не погрешив против истины, можно утверждать следующее, а именно: иноки ТВОРИЛИ умную молитву, «стяжая Духа Святаго», духовно созерцая в размышлениях о Боге (а не ради многократного перечитывания «кратких молитв» и заучивания их до автоматизма). И если даже конкретная молитва обращалась к Нему единожды, то шла она из глубины сердца, то есть от всей души. Согласно заповедям Иисуса Христа (Мк. 13,33; Лк. 21,36) и апостола Павла (1 Фес. 5, 17; Еф. 6, 18; 1 Кор. 14,15)* монаху должно молиться непрестанно. Молиться не только умом, но и духом. Причем, о чётках в сих заповедях не упомянуто вообще. Ведь моление, то есть обращение к Богу, должно быть, как возношение ума и сердца, а счёт молитв (по чёткам) возможен только при многократном повторении одних и тех же молитв. В христианских летописях и преданиях нет конкретного определенного упоминания относительно появления и происхождения чёток. Хотя нельзя не упомянуть о греческих монахах, которые, рассказывая о житие Пахомия Великого, вспоминают о его учениках, среди которых было много безграмотных простолюдин, не умевших ни писать, ни читать. А из множества молитв, выучивших на слух только одну молитву - обращение к Иисусу. Так вот преподобный Пахомий Великийобязал своих иноков читать эту молитву определенное число раз в сутки. А, чтобы не было сбоев при читке, каждому иноку давалась верёвочка (вервица, верви). Прочитал молитву - завяжи узелок. Так же греческие монахи ссылаются на воспоминания о житие святого Василия Великого из Кесарии (330-379 гг.), который перед своей кончиной оставил завещание монахам (свод правил), относительно их молитвенного творения. В этом завещании есть конкретное упоминание о вервице и святости ее употребления при вознесении молитвы к Богу.
------------------------------------
* Мф - Матфей; Мк - Марк; Лк - Лука; Ин - Иоанн; 1 Фее - 1-е Послание к Фессалоникийцам; 1 Кор - 1-е Послание к Коринфянам;Рим - Послание к Римлянам; Еф - Послание к Ефесянам.

18
Обращаю внимание читателя на следующий факт. Во времена описываемых событий вервица для счёта молитв представляла собой по внешнему виду не круг (венец), а только лишь отрез верёвки определенной длины. Тем самым разговор шел не о чётках в современном представлении, а о вспомогательном молитвенном предмете, являвшимся, по сути своей, предтечей сегодняшнего культового молитвенного атрибута — чёток.

И действительно в «Номоканоне» можно прочитать следующее (здесь сохранены написание и стилистика старославянского языка):

Ст. 87. «Аще не книжный есть монах, да творит на всякий час поклонов 50, глаголя: «Господи, помилуй!», на всяк час, сорок [раз]. Аще ли не может творити поклонов, да глаголет пятьсот молитв, на час, глаголя со вниманием: «Господи Иисусе Христе, Богородицею помилуй мя грешнаго». И далее: «Да, творит безкнижный монах, за полунощницу, вервиц десять; за утреню, вервиц два десять; за часы, вервиц десять; за девятый час, ивечерню, десять; за вечерню, десять. Вервица же да имать узлы, сто и три; на всяком же узле да чтеть преднаписанную молитву. Канон же им есть: сущым убо малаго образа, поклонов 300, схимником же, поклонов 600» (Большой Требник, гл. 108; Номоканон сиречь Законоправильник, ст. 87).

Если обратить свой взор на древние книги, фрески, иконы и прочее, то можно отметить тот факт, что изображения иноков, святых с чётками в руках появились в христианском культе где-то на рубеже Х1-ХП веков, но не как не ранее. Основным поводом для приобретения и внедрения в христианский культ чёток могло послужить и то, что чётки имели 33 зерна. У тогдашних палестинских христиан - это число было священным и почитаемым в память 33 лет земной жизни Иисуса Христа. В последствие, в связи с буквально повальным внедрением чёток в быт верующих чётки были приняты к

19
употреблению среди монахов Афона. Хотя стоит оговориться. Монашествующая братия отнеслась философски к такому явлению как чётки. Афонские монахи приняли к употреблению чётки в 100 зёрен и положили христианскую традицию использования чёток для удобства читки молитв и счёта поклонов при этом. В последствие благодаря русским паломникам-христианам, посещавшим Святые земли, традиция использования чёток распространилась и на Руси. Сначала среди монахов, затем, как пример для подражания, и среди мирян. Здесь нельзя не упомянуть и об обратной связи. На русскую землю в целях распространения христианства и для собирания пожертвований (подаяний) приходили греческие монахи и епископы. То есть существовала прямая и обратная связь. Иерусалим, Афон, Царьград, Русь. Уже в ХУ1-ХУ11 веках чётки на Руси являлись повсеместным, бытовым предметом. В частности, о них упоминается в книге «Домострой попа Сильвестра» (гл. 13), где дается совет «каждому всегда иметь при себе в руках чётки».

В настоящее время чётки вручают монаху при обряде пострижения. Как это делается и с каким напутствием - является тайной, таинством самого обряда. Но вот в смысловом, аллегорическом значении чётки в православии считаются «щитом Божиим». Находясь постоянно в руках монаха, чётки осязаемо не дают пролиться гневу, вспылить, повести себя недостойно, не соответствовать чину. Перебирая чётки в руках, монах концентрируется на сосредоточении, покое души, читке соответствующей молитвы. Чётки для монаха в наши дни стали необходимым атрибутом бытия, службы Богу, укрепления Веры. И если чётки есть символ «щита веры», то «Глагол Божий» - есть «меч духовный», тем самым,
монах является воином, стоящим на страже веры и духовности.


Трофимов С. А. Чётки. М., 2001
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

християночка
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2013, 17:36

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення християночка » 16 червня 2013, 11:15

Я знайшла так багато молитов на вервиці!
http://molytva.at.ua/index/vervici/0-46

Напевне цілого життя буде замало, щоб вимолити всі вервиці :oops:

У мене ще таке питання виникло, чи можна будь-кому читати вервицю-екзорцизм?
Я знайшла на цьому сайті:
http://molytva.at.ua/index/vervicja_ekz ... ukha/0-257

rsl
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 15 грудня 2014, 23:09

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення rsl » 02 січня 2015, 14:42

Слава Ісусу Христу


http://kramnycia.org.ua/product/chotki-8/

яка правильна назва? опис? як молитись?



..і звернув увагу що розповсюдженно в православних країнах

яке ставлення в УГКЦ

дякую за відповідь !
Востаннє редагувалось 02 січня 2015, 21:39 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Причина: неправильне посилання

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 02 січня 2015, 21:38

rsl писав:Слава Ісусу Христу


http://kramnycia.org.ua/product/chotki-8/

яка правильна назва? опис? як молитись?


"Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного"

Тут трохи про спільні і відмінні риси вервиці і чоток:

http://dc.lviv.ua/molitva/2294-molitva- ... d-shd.html
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення Міра » 09 лютого 2015, 15:46

В нашій церкві "Собору святого Івана Хрестителя" на вул.Зубрівській є ікона Богородиці, що розв"язує вузли. Її посвятив Папа Франциск. Дуже гарна дев"ятниця до Марії, що розв"язує вузли, і дуже помічна!
Зображення
Німецький художник Йоганн Шмітднер в 1700 р. намалював Марію, що розв"язує вузли у великій благодаті. Він був надхненний словами святого Іренея (замученого в 202 р.) -"Вузол Євиного непослуху був розв"язаний послухом Марії; Те, що Єва зв"язала своїм невір"ям, Пречиста Діва розв"язала своїм послухом".

Код: Виділити все

Про які «вузли» йде мова? Це усі ті проблеми, з якими ми дуже часто живемо роками і не знаємо, як вирішити їх: «вузли» сімейних суперечок, нерозуміння між батьками і дітьми, недостача поваги, насилля; «вузли» прикрості в подружжі, недостача миру і радості в родині; безпліддя; «вузли» неспокою; «вузли» розпачу подружньої пари, що розлучається; «вузли» роз’єднання сім’ї; біль за дитину-наркомана, за хвору дитину, за дитину, яка пішла з дому або відвернулась від Бога; «вузли» алкоголізму та інших наших вад або вад людей, яких ми любимо; «вузли» причиненного болю іншим людям; «вузли» образ, які нас болісно турбують; «вузли» почуття вини, аборту, невиліковних хвороб, депресії, безробіття, страху, самотності...усіх наших гріхів.

 Як молитись?
 Взяти вервичку,
 1.помолитись до Святого Духа
 "Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, Ти, що всюди є і все наповняєш, Скарбе добра і Життя Подателю, прийди і вселися в мене і очисти мене від усякої скверни і спаси, Благий, душу мою".
 2."Вірую"
 3.Помолитись перші три десятки Вервиці
 4.Розважання дня
 5.Помолитись два останні десятки Вервиці
 6.Завершальна молитва до Богородиці, що розв"язує вузли.

 День перший
 Найдорожча свята Матір, Свята Маріє, ти розв’язуєш вузли, які пригноблюють Твоїх дітей, простягни свої милосердні руки до мене. Сьогодні віддаю тобі цей вузол (назвіть цей вузол..) і кожен негативний наслідок, який ним спричинений у моєму житті. Віддаю тобі цей вузол, який мене турбує, робить мене нещасним і заважає мені єднатися з Тобою і з Твоїм Сином Ісусом, моїм Спасителем. Я прибігаю до Тебе, Маріє, що розв’язуєш вузли, бо я довіряю Тобі і знаю, що Ти ніколи не зневажиш свою грішну Твоєю дитину, яка просить Тебе про допомогу. Я вірю, що Ти зможеш розв’язати цей вузол, бо Ти моя Мати. Я вірю, що Ти це зробиш, бо ти любиш мене вічною любов’ю. Дякую Тобі, дорога Мати.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.
 Хто шукає благодаті, знайде її в руках Марії

 День другий
 Маріє, найлюбіша Мати, благодаті повна, я віддаю Тобі нині моє серце. Я визнаю, що я грішний, і потребую Тебе. Багато разів ласки, які ти дарувала мені, я втрачала через гріхи егоїзму, пихи, помсти, брак щедрості і покори.Я віддаю тобі сьогодні, Маріє, нерозв’язані вузли, щоб Ти випросила в Твого Сина ласку дарувати мені чисте, покірне і довірливе серце. Я буду жити сьогодні, практикуючи ці чесноти. Жертвую їх Тобі, як знак моєї любові до Тебе. Віддаю цей мій вузол (назвати) в Твої руки, бо він не дозволяє мені побачити славу Господа Бога.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.
 Марія жертвувала Богові кожну мить Свого життя

 День третій
 Мати заступнице, Царице неба, в чиїх руках знаходяться скарби Царя, зверни до мене Твої милосердні очі. Віддаю в Твої святі руки цей вузол мого життя (назвати) і всяке бажання помсти й обурення, які він у мені викликав.
 Господи Отче, прошу пробачення за мої гріхи. Допоможи мені пробачити кожну людину, яка навмисно або без наміру спричинилась до цього вузла. Даруй мені також ласку пробачити самому собі за виникнення цього вузла. Лише так ти зможеш його розв"язати. Перед Тобою, Найдорожча Мати та в ім’я Сина Твого Ісуса, мого Спасителя, який перетерпів багато образ і який зумів простити, зараз і назавжди пробачаю цих людей і себе. Маріє, що розв’язуєш вузли, дякую Тобі за те, що розв"язуєш вузол помсти в моєму серці та вузол, що тобі сьогодні віддаю (назвати). Амінь.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молись за мене.
 Хто прагне благодатей, хай звертається до Марії.

 День четвертий
 Найдорожча Свята Матір, що приймаєш усіх, хто Тебе шукає, змилуйся наді мною. В Твої руки віддаю цей вузол (назвати), який краде мир з мого серця, паралізує мою душу і не пускає мене до Господа та служіння Йому моїм життям.
 Розв’яжи цей вузол мого життя, Мати моя. Випроси у Ісуса зцілення моєї паралізованої віри, яка падає під ударами каміння на дорозі. Йди зі мною, моя найдорожча Мамо, щоб я бачила в цьому камінні друзів. Не нарікаючи постійно на них, а безкінечно дякуючи за них, нехай я довірливо усміхаюсь у Твоїй силі.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молись за мене.
 Марія є сонцем, тому ніхто не позбавлений її тепла.

 День п"ятий
 Мати, що розв’язуєш вузли, щедра і повна милосердя, приходжу до Тебе, щоб ще раз віддати в Твої руки цей вузол (назвати). Прошу Божої мудрості, щоб я зміг у світлі Святого Духа знайти вихід з цих труднощів.
 Ніхто ніколи не бачив Тебе сердитою, навпаки Твої слова завжди настільки повні ласки, що в Тобі видно Святого Духа. Забери від мене геть гіркоту, злість і ненависть, що причиняє цей вузол.
 Найдорожча Мати, даруй мені Твою ласкавість і мудрість, навчи мене розважати в тиші мого серця, і як в день П’ятидесятниці, попроси Ісуса зіслати на мене Святого Духа в цю хвилину мого життя.
 Хай Божий Дух зійде на мене.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.
 Марія є всемогутньою в Господі.

 День шостий
 Царице милосердя, я доручаю тобі цей вузол мого життя (назвати) і прошу Тебе дарувати моєму серцю терпеливість у чеканні, поки Ти розв’яжеш цей вузол. Навчи мене тривати в живому слові Ісуса, в євхаристії, Тайні Сповіді; залишайся зі мною і підготуй моє серце, щоб святкувало з ангелами, коли ти отримаєш для мене благодать.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.
 Маріє, Ти прекрасна і в Тобі немає ані плями гріха.

 День сьомий
 Пречиста Матір, сьогодні звертаюсь до Тебе: благаю Тебе, розв’яжи цей вузол мого життя (назвати) і звільни мене від впливу зла. Бог дав тобі велику силу над усіма злими духами. Сьогодні я відрікаюсь від злих духів і від будь-якого зв’язку, що міг мати з ними. Я проголошую, що тільки Ісус є моїм єдиним Спасителем і моїм Богом.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, розчави голову дияволу і знищ пастки, які він наставив на мене цим вузлом. Дякую тобі, найдорожча Мати. Господи, звільни мене Твоєю дорогоцінною Кров’ю!
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молись за мене.
 Ти слава Єрусалиму, радість нашого народу.

 День восьмий
 Пречиста Мати Божа, повна милосердя, помилуй мене, твою дитину, і розв’яжи цей вузол (назвати) мого життя.
 Я потребую Твоїх відвідин, як Єлизавета, яку ти відвідала колись. Принеси мені Ісуса, принеси мені Духа Святого.
 Навчи мене смілості, радості, покори, і як Єлизавета, сповнюватися Святим Духом. Я хочу, щоб ти була моєю Матір’ю, моєю Царицею і подругою. Я віддаю Тобі моє серце і все, що маю: мій дім, мою родину, мої матеріальні і духовні добра. Я назавжди належу Тобі.
 Вклади в мене Твоє серце, щоб я зміг виконати усе, що Ісус хоче від мене.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.
 Ми йдемо, повні довіри, до трону благодаті.

 День дев"ятий
 Найсвятіша Мати, наша заступниця, що розв’язуєш вузли, приходжу сьогодні, щоб подякувати Тобі за те, що Ти розв’язуєш цей вузол (назвати) мого життя. Ти знаєш, який біль він мені причинив. Дякую тобі моя Мати, ти приймаєш мен в свої руки і для мене робиш можливим отримати божественну благодать. Мати, що розв"язуєш вузли, огорни мене Твоїм плащем любові, захисти мене, просвіти мене Твоїм миром. Амінь.
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молись за мене.

 Завершальна молитва на кожний день дев"ятниці

 Діво Маріє, Мати справедливої Любові, Мати, яка ніколи не покинула ніякої дитини, що благала про допомогу, Мати, чиї руки ніколи не перестануть служити своїм любим дітям, бо Тобою керує божественна любов і безмежне милосердя, яке живе в Твоєму серці, поглянь на мене своїми милостивими очима і побачиш зв"язані вузли мого життя.
 Ти дуже добре знаєш міру мого відчаю, знаєш мій біль і те, як я зв"язаний цими вузлами.
 Маріє, Мати, якій Бог довірив нерозвязані вузли в житті своїх дітей, я довіряю в Твої руки стрічку мого життя. Ніхто, навіть сам диявол, не зможе забрати її з-під Твоєї дорогоцінної опіки. Жоден вузол не може залишитися нерозв"язаним у Твоїх руках.
 Всемогутня Мати, твоєю благодаттю і Твоєю силою заступництва перед Твоїм Сином Ісусом, моїм Спасителем, прийми сьогодні цей вузол (назвати). Для слави Господа Бога я прошу Тебе роз’язати його і розв’язати його назавжди. Ти моя надія.
 О Богородице, ти єдина втіха, яку Бог дав мені, укріплення моєї слабкої сили, збагачення моїх злиднів, разом з Христом Ти свобода від моїх кайданів. Вислухай моє прохання.
 Бережи мене, веди мене, захищай мене, о безпечне пристановище!
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молися за мене.

 Молитва
 Мати Ісуса і наша Мати, Пресвята Маріє, Ти знаєш, що в нашому житті є багато малих і великих вузлів. Ми відчуваєм себе придушеними, пригніченими і безсильними в розв’язанні своїх проблем. Ми довіряємо Тобі, Мати Миру і Милосердя. Ми звертаємося до Бога Отця через Ісуса Христа в Святому Дусі разом з усіма ангелами і святими. Маріє, укоронена дванадцятьма зірками, Ти, що розчавила голову змієві і що не допускаєш, щоб ми впали в спокусу злого духа, звільни нас від будь-якого рабства, плутанини і невпевненості. Дай нам Твою благодать і Твоє світло, щоб ми могли бачити в темряві, що навколо нас, і могли йти правильною дорогою. Щедра Матір, благаючи, Тобі приносимо наше прохання про допомогу. Тебе смиренно просимо:
 • Розв’яжи вузли наших фізичних болей та невиліковних хвороб: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли психологічних конфліктів в нас, наш розпач і страх, неприйняття себе і нашої реалії: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли нашої приналежності до нечистого духа: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли в наших родинах і у відносинах з дітьми: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли в роботі, в неможливості знайти гідну роботу або в рабстві надмірної роботи: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли в нашій парафії і в нашій Церкві, одній, святій, вселенській і апостольській: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли в різних христианських церквах і віроісповіданнях і дай нам єднання з пошаною до різниць: Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи вузли в соціальному і політичному житті нашої країни:Маріє, вислухай нас!
 • Розв’яжи всі вузли в наших серцях, щоб ми могли бути вільними щедро любити: Маріє, вислухай нас!
 Маріє, що розв’язуєш вузли, молись за нас до Твого Сина Ісуса Христа Господа нашого. Амінь.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

маріяродина
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 16 лютого 2015, 16:35

ВЕРВИЧКА ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення маріяродина » 02 березня 2015, 22:46

Вервичка за Україну
В ім”я Отця...
Царю Небесний, Отче Наш, Богородице Діво, Вірую.
На великих зернятках:
Нехай буде благословенне ім”я Боже. В піст молимось на великих :Слава Страстям Твоїм, Слава довготерпінню Твоєму Господи.
На маленьких:
Отче Предвічний жертвуємо Тобі Рани Господа Нашого Ісуса Христа за спасіння всіх душ і за мир в Україні.
В кінці: Під Твою милість прибігаємо. Слава Отцю...

rsl
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 15 грудня 2014, 23:09

Вервиця-розарій

Повідомлення rsl » 29 грудня 2015, 18:14

Яке має значення колір вервиці(розарій, рожанець західного варіанту) ?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Молитва на Вервичці

Повідомлення ShMariam » 29 грудня 2015, 18:30

rsl писав:Яке має значення колір вервиці(розарій, рожанець західного варіанту) ?
:pardon: Для молитви, думаю, ніякого значення нема. :) Блакитний - колір Діви Марії. Білий асоціюється з чистотою, непорочністю.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей