"Апостатичний Синод"

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

"Апостатичний Синод"

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 12:05

Підгорецьке "духовенство" знову вводить інших в оману. Не розуміє добре релігійних понять, фальсифікує дійсніть...
Не раз у своїх писульках вони називають Блаженнішого у брутальний спосіб "апостатом", а весь Синод УГКЦ, що перебуває поки що в єдності зі своїм теперішнім Главою з волі Божої та бажання Вселенської Церкви - "апостатичним". Однак зробив висновок, що під цю категорію "апостатичності" підпадають якраз підгорецькі, що перекидають на інших свої злочини у сфері духовності.


Хто ж такий апостат? Найперше - це відпадник, відступник від чого- або кого-небудь; віровідступник (див.: http://www.slovnyk.net). Хто відрікся повністю віри у Христа...
Хіба Любомир Гузар зі Синодом відреклися Христа, повністю християнської доктрини, налаштовані проти Господа завжди вороже, вдарившись вперто у безбожність? Не чув такого, не стикався з подібним. Де таке є?

І не варто теж приватні думки Блаженнішого догматизувати. Він же на кожному кроці не говорить те, що раз висловив у "Бесідах з ...". Не навчає так постійно. Не пише це всюди, пропагуючи. Тому важко тут твердити про якісь "єресі", постійне переконання у протилежному до вчення Спасителя.



Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії:


Апостасія (від грец. Αποστασία — відступництво) — термін, використовуваний для позначення релігійного відступництва.

Відступництво є добровільною відмовою віруючого від своєї релігії або відмову клірика від своїх обов'язків або підпорядкування церковній ієрархії.

У сучасному католицизмі розрізняють три типи відступництва (Бенедикт XIV, De Synodo diocesana, XIII, xi, 9):

Відступництво від віри (apostasia а fide або perfidiae): повна і добровільна відмова від християнства, що супроводжується ухваленням іншої релігії (юдаїзму, ісламу і ін.) або відмовою від будь-якої релігії взагалі.


Відступництво (відмова) від церковного сану (apostasia ab ordine): відмова священнослужителя від сану і пов'язаних з саном обов'язків. Спочатку розповсюджувалося і на церковнослужителів, так, Халкидонський собор (451 р.) ухвалив відлучати відступників від сану незалежно від їх положення в церковній ієрархії, цей принцип (лат. ne quis monachus vel clericus а suo gradu apostataret, сформульований в декреталії Льва IX, 1049) неодноразово підтверджувався впродовж середньовіччя. В даний час відступництво від сану не карається церковними законами, проте єпископи зберігають право відлучення відступників, що упираються, від сану.


Відступництво (відмова) від чернечого сану (apostasia а religione або monachatus): відмова ченця від сану, відхід з монастирської общини і відмова виконання своїх зобов'язань перед монастирською общиною або орденом. На Халкидонському соборі було ухвалено рішення про відлучення ченців, що повернулися в світ.
У декреталіях Григорія IX згадуються ще два види відступництва: apostasia inobedientiae, тобто непокора наказу церковної влади і iteratio baptismatis — повторне хрещення або перехрещення.

У Біблії зазвичай означає ухилення від покори Богові або Його слову.



Література:

Apostasy // Catholic Encyclopaedia
http://uk.wikipedia.org


Отже, це все, на мій погляд, стосується зокрема отців із підгірців, їхнього не цілком християнського вчення, що вже формується...
До речі, одна з причин вступу до сект є та, що люди ототожнюють Христову Церкву виключно зі священством. Думають часами, що якщо священики грішать у чомусь, значить Церква неправдива. Просто забувають за інший рівень Церкви: Божий. І за те, що ніхто не без гріха. І що не землі нема нічого (абсолютно) ідеального, що все у руках нашого Творця...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Апостатичний Синод на чолі з Любомиром Гузаром&

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 17:59

Гузар писав:Щойно зайшов на форум наших опонентів, знайшов такий сьогодні. Але що то за записи? невже наші хлопці таке пишуть? Цитую: Всі кругом гомосєкі. Я один нармальний! Довкола тіко ЄРЕТИКИ. Навіть Папа ЄРЕТИК. Єдиний я правовірний католик!!! Це вже не гарно. Критикуйте їх, хлопці, але ми мусимо бути культурними.



Який Гузар, який Догнал? Що за приколи в "нашій рукавичці"? Давайте будемо без провокацій! А?8)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Гузар
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 22 грудня 2008, 15:48

Re: "Апостатичний Синод на чолі з Любомиром Гузаром&

Повідомлення Гузар » 22 грудня 2008, 18:02

mmm82 писав:Який Гузар, який Догнал? Що за приколи в "нашій рукавичці"? Давайте будемо без провокацій! А?8)

Справді, давайте без провокацій. Давайте жити дружно. Бо закриють форум, і де матимете місце обпльовувати ближнього?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Апостатичний Синод на чолі з Любомиром Гузаром&

Повідомлення o.Mykil » 22 грудня 2008, 18:06

Гузар писав:
mmm82 писав:Який Гузар, який Догнал? Що за приколи в "нашій рукавичці"? Давайте будемо без провокацій! А?8)

Справді, давайте без провокацій. Давайте жити дружно. Бо закриють форум, і де матимете місце обпльовувати ближнього?


А може тоді догналці відкриють ще форум на своєму багатомовному популярному сайті, де переважно болото-болото?!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 22 грудня 2008, 22:34

Змініть краще своє псевдо "гусар" на те яке краще підходить Вам наприкл. "долганівець.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 11:38

пан Гузар писав:
ljubomyr_ps писав:Змініть краще своє псевдо "гусар" на те яке краще підходить Вам наприкл. "долганівець.

Ганьба, діти мої! Ганьба!
Мені поскаржилися на форумі українських Греко-Католиків, що ви їм шкоду робите! Хіба це по-християнськи? Не годиться таке чинити, не по-Божому це!



ПРОВОКАТОРАМ (НЕРОЗКАЯНИМ) ТУТ НЕ МІСЦЕ! :twisted:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 12:32

mmm82 писав:
пан Гузар писав:
ljubomyr_ps писав:Змініть краще своє псевдо "гусар" на те яке краще підходить Вам наприкл. "долганівець.

Ганьба, діти мої! Ганьба!
Мені поскаржилися на форумі українських Греко-Католиків, що ви їм шкоду робите! Хіба це по-християнськи? Не годиться таке чинити, не по-Божому це!

ПРОВОКАТОРАМ (НЕРОЗКАЯНИМ) ТУТ НЕ МІСЦЕ! :twisted:

То ж покайтеся! Наверніться!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 12:35

пан Гузар писав:
mmm82 писав:
пан Гузар писав:
ljubomyr_ps писав:Змініть краще своє псевдо "гусар" на те яке краще підходить Вам наприкл. "долганівець.

Ганьба, діти мої! Ганьба!
Мені поскаржилися на форумі українських Греко-Католиків, що ви їм шкоду робите! Хіба це по-християнськи? Не годиться таке чинити, не по-Божому це!

ПРОВОКАТОРАМ (НЕРОЗКАЯНИМ) ТУТ НЕ МІСЦЕ! :twisted:

То ж покайтеся! Наверніться!



Покаяння за свої гріхи - це не справа одного дня... Ціле життя нам треба постійно каятися, як і грішиться. Чи може ви безгрішні вже? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 12:40

Пишуть отці з Підгірців у "Меморандумі" (від 4.12.2008)наступне: "...Тому закликаємо священиків, щоб вже не слухали апостатичних єпископів, доки цілу справу з апостазією не вирішить сам Святіший Отець".

Я вже старався довести, чим є насправді "апостазія". Їхні заклики - явне диявольске діло, спонукання вірних до відкритого непослуху всій владі Церкви Христа без ради з Апостольською Столицею... Забагато на себе беруть! :evil:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 23 грудня 2008, 12:58

mmm82 писав: Їхні заклики - явне диявольске діло, спонукання вірних до відкритого непослуху всій владі Церкви Христа без ради з Апостольською Столицею... Забагато на себе беруть! :evil:


Пробувала подивитись на ситуацію з точки зору підгорецьких та їх прихильників. От що вийшло.
Ісус Христос у своїй трирічній діяльності намагався навчити вибраний народ правдивого Божого закону, очистити цей Закон від певних нашарувань, засуджував тодішніх провідників. Підгорецькі стверджують, що роблять те саме. Але... Чи Ісус силою захоплював владу в храмі? Чи закликав народ до непослуху? Чи може привселюдно ображав Каяфу?
Навпаки, Ісус дотримується всіх тогочасних приписів (обрізання, святкування Пасхи в храмі тощо), якщо і говорить фарисеям про їхні гріхи, то лише тому, що і їх хоче навернути. Він навіть зціляє слугу, якому Петро вухо відтяв в Оливному городі. Ним керує ЛЮБОВ, а не прагнення прославиитсь.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 грудня 2008, 13:10

Думаю проблема догналівської секти у тому що її адепти і самі не конче певні чи правильно поступають їхні гуру. Та непевність і виливається у істеричних припадках на форумах, в розмовах. А очевидно що і їхні гуру не конче певні у правильності їхніх вибриків, тому в їхніх листах, виступах на тедлеюбаченю як мантра звучить – УГКЦ впала в апостазію. Вони самі себе переконують у власній правоті.

Ісус був повністтю інтегральною особистістю, а в підгорецьких «отців» слова розходяться не рідко з ділами, звідси і походить зазомбованість мантрою «УГКЦ впала в апостазію». Не знаю чи їхм потрібен добрий психіатр, чи сильний екзорцист.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 14:08

Самі "подвижники" скотилися до апостазії в різних вимірах, ще й інших хочуть схилити... Не від Бога ця "політика"... 8)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 16:03

mmm82 писав:Самі "подвижники" скотилися до апостазії в різних вимірах, ще й інших хочуть схилити... Не від Бога ця "політика"... 8)

:D

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 16:13

пан Гузар писав:
mmm82 писав:Самі "подвижники" скотилися до апостазії в різних вимірах, ще й інших хочуть схилити... Не від Бога ця "політика"... 8)

:D


Хіба не так???
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 16:43

mmm82 писав:
пан Гузар писав:
mmm82 писав:Самі "подвижники" скотилися до апостазії в різних вимірах, ще й інших хочуть схилити... Не від Бога ця "політика"... 8)

:D


Хіба не так???

Не так.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 грудня 2008, 16:43

пан Гузар писав:
mmm82 писав:Самі "подвижники" скотилися до апостазії в різних вимірах, ще й інших хочуть схилити... Не від Бога ця "політика"... 8)

:D

Видко апостазія Ваших гуру Вас тішит.
А плакати тре.

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 16:53

сергій писав:Думаю проблема догналівської секти у тому що її адепти і самі не конче певні чи правильно поступають їхні гуру.

Не вішайте ярлики.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 грудня 2008, 17:05

пан Гузар писав:
сергій писав:Думаю проблема догналівської секти у тому що її адепти і самі не конче певні чи правильно поступають їхні гуру.

Не вішайте ярлики.

То не ярлики, а визначення. Я їх не вішаю, Ви самі собі на лобі написали шо ви проти Церкви.А гуруїзм підгорецьких «єпіськопів» на цьому форумі вже неодноразово доведений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 17:13

Чому адміни форуму УГКЦ дивляться спокійно часом на провокаторів? Дивно...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 23 грудня 2008, 17:15

Кожного разу, коли заходила на цей форум, мені виглядало, що специфікою "форумного жанру" є публікувати тут хоча би трохи попередньо обміркований текст... :roll:
Поважні панове "від тутешньої дискусії", для того, що Ви виклали вище %) , існує система миттєвих повідомлень типу ICQ чи Skype.
Прошу не сприймати то як рекламу відповідних інтернет-ресурсів :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 17:18

ola писав:Кожного разу, коли заходила на цей форум, мені виглядало, що специфікою "форумного жанру" є публікувати тут хоча би трохи попередньо обміркований текст... :roll:
Поважні панове "від тутешньої дискусії", для того, що Ви виклали вище %) , існує система миттєвих повідомлень типу ICQ чи Skype.
Прошу не сприймати то як рекламу відповідних інтернет-ресурсів :wink:


На все свій час! І на то прийде своя пора! Спасибі за пораду! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 17:19

mmm82 писав:Чому адміни форуму УГКЦ дивляться спокійно часом на провокаторів? Дивно...

Хіба тут є провокатори? Тут є інакомислячі. І вони поводяться чемніше, аніж багато тих, хто має "правильну" думку.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 23 грудня 2008, 17:21

пан Гузар писав:
сергій писав:О так, тут доведення об'єктивні! В одні ворота.

Гра в одні ворота велася на тому вашому фамозному форумі. Тут, як бачите, різні є думки. Але, здається, Вам з Вашим реліктовим тоталітарним типом мислення це не збагнути. Чому боятися дискусії? Дискусія для того і існує щоб докопатися до суті справи до істини. Якщо є страх від дискусії, значить, є страх від істини. Ви просто боїтесь істини.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 грудня 2008, 17:22

ОФІЦІЙНО:
Попередження для користувачів mmm82 та пан Гузар за флуд!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 17:23

samael писав:ОФІЦІЙНО:
Попередження для користувачів mmm82 та пан Гузар за флуд!

Приймаю, але вимагаю аргументації.

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 17:25

samael писав:ОФІЦІЙНО:
Попередження для користувачів mmm82 та пан Гузар за флуд!

Гаразд. Пане адміне, можу справді зробити ще чат, щоб гарячі голови могли в реальному часі спілкуватися.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 грудня 2008, 17:26

Правила данного форуму:

(а) Загальні положення:
6. Рішення адміністраторів форуму є остаточними і не підлягають оскарженню.

2. На форумі заборонено:
1. Прямо чи впосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму.
Заборонено також відповідати на образи!
8. Висловлювання у стилі "Ось цей N - для дурнів!" або "Вони - ніхто, а ось ми!".
9. Флуд - багаторазове повторення повідомлення
10. Флейм – спор, що не відповідає тематиці, коли переходять на особистості.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

пан Гузар
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 23 грудня 2008, 10:11

Повідомлення пан Гузар » 23 грудня 2008, 17:29

samael писав:Правила данного форуму:
(а) Загальні положення:
6. Рішення адміністраторів форуму є остаточними і не підлягають оскарженню.
2. На форумі заборонено:
1. Прямо чи впосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму.
Заборонено також відповідати на образи!
8. Висловлювання у стилі "Ось цей N - для дурнів!" або "Вони - ніхто, а ось ми!".
9. Флуд - багаторазове повторення повідомлення
10. Флейм – спор, що не відповідає тематиці, коли переходять на особистості.

Дякую, адміне! Вибачте усі, кого я коли-небудь образив, бо ніколи цього не хотів. З повагою до Вас!

Pravednyk
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 23 грудня 2008, 17:43

Повідомлення Pravednyk » 23 грудня 2008, 17:48

сергій писав:Думаю проблема догналівської секти у тому що її адепти і самі не конче певні чи правильно поступають їхні гуру. Та непевність і виливається у істеричних припадках на форумах, в розмовах. А очевидно що і їхні гуру не конче певні у правильності їхніх вибриків, тому в їхніх листах, виступах на тедлеюбаченю як мантра звучить – УГКЦ впала в апостазію. Вони самі себе переконують у власній правоті.
Ісус був повністтю інтегральною особистістю, а в підгорецьких «отців» слова розходяться не рідко з ділами, звідси і походить зазомбованість мантрою «УГКЦ впала в апостазію». Не знаю чи їхм потрібен добрий психіатр, чи сильний екзорцист.

Слава Ісусу Христу!
Я уперше на цьому форумі. А хіба це мова християнського форуму? Тут так сперечаються? Мабуть я більше сюди заходити не буду. :(

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2008, 19:44

samael писав:ОФІЦІЙНО:
Попередження для користувачів mmm82 та пан Гузар за флуд!



Перепрошую, якщо винуватий...
Але ж флуд - це багаторазове повторення повідомлення...Цікаво скільки я разів підряд, напротивагу до п. Гузара, на котрого ви більшу частину дня тут як адмін спокійно спостерігали, його провокації, щось одне й одне й те саме в незмінному вигляді часто підряд повторював? Бо щось не зауважив, якщо чесно... І клонів ніколи не мав! Де відбулося повторення того самого? Теми ж саме такої нібито ще не було. Дивився. Не можу зрозуміти просто... Прошу вас компетентного аргументованого пояснення.
Тільки, по-моєму, тривала дискусія... Чи тема у цей проблематичний для Церкви час вже не актуальна?
Востаннє редагувалось 23 грудня 2008, 19:58 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей