Поставте своє запитання Главі УГКЦ

важливі теми, обговорення історія обговорення яких на Форумі варта уваги. Дискусії заборонені

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Привітання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення donatanvova » 05 січня 2011, 20:16

Щастя земного від людей тепла
Мудрості Божої в справах і починаннях
Хай береже Господь від всього зла й
Свята молитва промовлена зрання
Ісус малий хай прийде до Вас у дім
і свято це у кожну хату
Різдво Господнє в Божий Храм ідім
Дитятко Боже прославляти. :Rose:
Володимир

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 05 січня 2011, 21:43

Вийшло щось таке:
Блаженніший Владико! Від усього серця вітаємо Вас із Різдвом Христовим. Дякуємо Вам за вашу батьківську опіку і бажаємо, щоб завдяки Вашому духовному проводу Церкви Ісус Христос оселився в серцях усіх вірян УГКЦ. Бажаємо, щоб наступне Різдво Ісусик святкував не у убогому вертепі, не поза містом, а в своєму домі, у новозбудованому патріаршому соборі у Києві!
Щастя земного від людей тепла
Мудрості Божої в справах і починаннях
Хай береже Господь від всього зла й
Свята молитва промовлена зрання
Ісус малий хай прийде до Вас у дім
і свято це у кожну хату
Різдво Господнє в Божий Храм і дім
Дитятко Боже прославляти.
Христос рождається!
Користувачі Офіційного форуму УГКЦ
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2011, 22:45

Олюнька писав:Вийшло щось таке:
Блаженніший Владико! Від усього серця вітаємо Вас із Різдвом Христовим. Дякуємо Вам за вашу батьківську опіку і бажаємо, щоб завдяки Вашому духовному проводу Церкви Ісус Христос оселився в серцях усіх вірян УГКЦ. Бажаємо, щоб наступне Різдво Ісусик святкував не у убогому вертепі, не поза містом, а в своєму домі, у новозбудованому патріаршому соборі у Києві!
Щастя земного від людей тепла
Мудрості Божої в справах і починаннях
Хай береже Господь від всього зла й
Свята молитва промовлена зрання
Ісус малий хай прийде до Вас у дім
і свято це у кожну хату
Різдво Господнє в Божий Храм і дім
Дитятко Боже прославляти.
Христос рождається!
Користувачі Офіційного форуму УГКЦ

підпишусь під таким гарним привітанням
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення andrey s. » 15 січня 2011, 01:39

Христос Народився!!! Прошу Отця! Є дуже болюче для отців запитання.Коли його задаю отцям деяеим,то по їхній реакції мав би себе рахувати "породженням темряви",но правда така:я творіння БОЖЕ,і мене це дуже втішає..Чи є в природі Отці які переймаються проблемою наркоманії,я маю на увазі працюють з нею????...Я розумію що справа невдячна,що Отці мають послух,особливо ієромонахи....Що вирішують ТІ,кому Вони склали послух...Чому церква тікає від цього??? Тільки Господь здатен побороти цю нечисть..Особисто я бачу славу БОЖУ,коли бачу людину яка з Божої ласки звільнилась від цього..Взагалі є хтось кому це цікаво?? Хотілось би знати...Щиро ВАМ дякую!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення andrivovk » 16 січня 2011, 22:51

Третя частина аудіо книги Любомира Гузара вийде 22 січня

Записом передмови відомого публіциста і дисидента Євгена Сверстюка завершується робота над випуском третьої аудіокниги Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира «Дорога до Бога».


http://www.credo-ua.org/2011/01/39141
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Сергій Трегубенко
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2010, 18:38
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Сергій Трегубенко » 26 лютого 2011, 10:50

Шановні модератори, якось навіть образливо за недоліки у вашій роботі. Чомусь Леся Оробець http://zaxid.net/newsua/2011/2/10/145514/ вже давно повідомляє про початок написання Блаженнійшим Любомиром нової трилогії, вже збирає питання для нього, а у вас тут все ще попередню трилогію видають...
Чим пояснюється така неувага з вашого боку до діяльності склавшого свої повноваження глави УГКЦ? Можливо я помиляюся, але його значення після складення повноважень і для України, і для Церкви не зменшилося.
Втім, шановні модератори та користувачі цього форуму, в мене є прохання - зробіть ласку, повідомте мені відкрито чи на електронну пошту [email protected] контактні дані когось з найближчих помічників Блаженнійшого Любомира, кому я міг би надіслати своє бачення подальшого розвитку України та попрохати Блаженнійшого Любомира висвітлити у своїй майбутній трилогії його бачення по тих питаннях.
І це одне питання - де і як можна придбати першу трилогію? Чи поширюється вона вільно в інтернеті?
Дякую за майбутні відповіді.

Михайло Шелудько
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 06 жовтня 2005, 23:46
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Михайло Шелудько » 06 квітня 2011, 09:02

Днями дістав запис цієї третьої книги - "Дорога до Бога". Жодне запитання з тих, які тут так відчайдушно збирали люди не було поставлене під час розмови з Блаженнішим. То ж для чого було робити це весь фарс з опитуванням народу?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення о.Олег » 06 квітня 2011, 22:28

Михайло Шелудько писав:Днями дістав запис цієї третьої книги - "Дорога до Бога". Жодне запитання з тих, які тут так відчайдушно збирали люди не було поставлене під час розмови з Блаженнішим. То ж для чого було робити це весь фарс з опитуванням народу?

буде четверта книга :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 22 червня 2011, 13:26

продовжуємо питати :wink:
http://dyvensvit.org/pytannja-do-guzara
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Ігор Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 01 грудня 2012, 15:55

Re: Блаженніший Святослав Шевчук: діяльність, звернення, заяви

Повідомлення Ігор Шевчук » 28 січня 2013, 12:11

Верховному архиєпископу УГКЦ Святославу

Ваша Святосте!

Маю Вам з серця сказати дві основні речі.
Оскільки я ще до народження влаштованим був в перетікання світової тканини, а саме тим, що односельці моїх бабусі і діда і родичі в селі за лісами і річками у час війни переховували єврейські сімї, з ризиком, Бог бачить, то згідно із Задумом справедливості Божої саме євреї найбільш зробили, аби я як поет відбувсь у столиці.
Проте, як справедливо Ви здогадуєтесь, не може так статись, щоб основним в мені і єдиним питанням було порятування євреїв.
(Хоча, як приклад, єпископи Хомишин (УГКЦ) і Войно-Ясенецький ще з молодих років захищали честь євреїв і забороняли всім життям гоніння на них – людям).
Єдиним, на мої знання, на що євреї ще реагують в результаті всього цього життя – будь-яка поема, що розвинулась з мого серця – це не більш як зелений листок, що славить життя і Бога!
Такою трепетною і страшною являлась нам справедливість і пам’ять, сам Бог.

А як живе серце Ваше?
В світі відсутності справжніх поривів, зокрема художніх(!) й живої життєінформації... бо світ такий...
Бо не з художності, а по-людському кажу, ніби переміщені стали Ви до інтерв’ю, інтерв’ю, інтерв’ю: а це – за мертвістю журналізму – мертві речі...
Що ж, це знаєте Ви: за обов’язковою школою – вільний політ, – так чи інакше.
Друге із того, що маю сказати (Ви знаєте, що багатьом із Заходу нічого говорити, в них нема чого сказати): Бог так не робить – що на тобі все готове з Бога. Навпаки. Ми робимо.
Ваше Святосте, так було, що Композитор міг взяти з собою, щоб повечеряти з поважною особою, чеха Дворжака.
До слова сказано хай буде – доброго і чудового. Той міг випити трішки і мовчати.
Бо таємниця ця глибока. Не готове з Бога – на от тобі.
З Бога натхнення – чи імпульс!
Тож чи готові Ви, що все береться із безконечної глибини Хаосу? І, дякуючи Богу і Матері Його, віднаходиться тонка і єдино відповідна форма, якою і схоплюєм палаючо-гарячого і трепетно-гарячого!– звіра-звіра! – і впокорюємо підніжкові Бога – й всі на сорок років драпанули від Шевчука, і – це вічність...

Благословіть, Ваша Святосте, аби кістки не були переламані ні в мене, ні в героїв часу священників, ані в стійких модераторів...
Mod Just_me: Офтоп. Попередження. Перечитайте правила форуму ще раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Поставте своє запитання Главі УГКЦ

Повідомлення ShMariam » 28 січня 2013, 14:22

Блаженніший вже дав відповіді, чи вже можна питати по другому колу? :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Поставте своє запитання Главі УГКЦ

Повідомлення Just_me » 28 січня 2013, 15:15

То я перенесла, бо в тій темі даний пост був офтопом. Не знаю, хто донесе до Блаженнішого те питання, але як людина хоче запитати, то нехай питає, на здоров"я.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Блаженніший Святослав Шевчук: діяльність, звернення, заяви

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2015, 07:38

сьогодні прошу помолитися за Блаженнішого - вітаємо сорок п`ятим рочком :Rose:
На Многая Літа!!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Блаженніший Святослав Шевчук: діяльність, звернення, заяви

Повідомлення andrivovk » 05 травня 2015, 18:17

о.Олег писав:сьогодні прошу помолитися за Блаженнішого - вітаємо сорок п`ятим рочком :Rose:
На Многая Літа!!

Нормально. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей