Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

Повідомлення Олег_373 » 29 січня 2013, 22:00

о.Олег писав:
tarik писав:Чи можжуть вимагати звітності у пароха миряни не делеговані громадою? :(

на свому рівні відносно, наприклад, пожертвуваних "мною" коштів - можливо, а інакше... вимагати - значить йти на конфлікт, з якого можна і не вийти: не зобовяжеш нікого дати адекватну відповідь на... гм... неадекватне. Думаю, тут обережно треба допомогти священику звітувати перед громадою (і "мною" як її частиною)
З повагою. о.Олег

Прекрасно-значить ті ,хто наколядував грошей вправі запитати про їх використання ?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 30 січня 2013, 12:12

Олег_373 писав:...Прекрасно-значить ті ,хто наколядував грошей вправі запитати про їх використання ?

можуть, проте, наскільки Вас розумію, проблему, що існує (якщо вона існує), вирішить лише громадське звернення до місцевого Єпископа
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
tarik
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 10 січня 2012, 14:09
Звідки: м.Калуш

Re: Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

Повідомлення tarik » 31 січня 2013, 11:49

о.Олег писав:
tarik писав:Чи можжуть вимагати звітності у пароха миряни не делеговані громадою? :(

на свому рівні відносно, наприклад, пожертвуваних "мною" коштів - можливо, а інакше... вимагати - значить йти на конфлікт, з якого можна і не вийти: не зобовяжеш нікого дати адекватну відповідь на... гм... неадекватне. Думаю, тут обережно треба допомогти священику звітувати перед громадою (і "мною" як її частиною)
З повагою. о.Олег


А Ви не вимагайте, а попросіть.., і зробіть це грамотно, щоб можливості відмовити Вам ( і громаді , чи їх представникам ) не було.
В таких речах емоції чи всякі страсті є зайвими, стають на заваді, туманять розум, вносять смуту. Тому.., чиніть безпристрасно і грамотно.., якщо звичайно Вам важливий результат, а не шумиха. Дочекайтесь зручної нагоди.
Ну і звичайно .., молитва є чудовим порадником , без неї краще і не починати такого, біда може вийти ( типа ; Хотів як краще, а воно як завжди ).
З Богом.


Щиро дякую - поради дуже слушні (без іронії) :good:
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 60 гостей