Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 17 березня 2013, 16:01

о.Олег писав:
ShMariam писав:...воно ще від попереднього Папи не збувається)?

як? А Василий Середонин? :)
Яке пророцтво, таке втілення
З повагою, о.Олег

:lol:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 17 березня 2013, 17:24

о.Олег писав:Яке пророцтво, таке втілення

:D :lol: :D :good:
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
Олена Козак
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2013, 21:37
Звідки: Дніпродзержинськ

Re: Чому мовчить моя церква

Повідомлення Олена Козак » 09 квітня 2013, 20:01

Шановні отці, присутні на цьому форумі, звертаюся до вас. "Смикайте і скубіть" свою владу, звертайтеся, не давайте спокою, щоб була досліджена проблема біометричних паспортів і нарешті висловлена офіційна позиція греко-католицької церкви. Мене дуже обурює те, що вона мовчить з цього приводу. Я вважаю, що нас планомірно готують до прийняття чіпів-інплантів, і це вже не видається фантастикою. Дехто висловлює думку, що треба заспокоїтись, не панікувати, головне з Христом жити, про антихриста та кінець світу не думати. Але для чогось в Святому Письмі є ця книга Одкровення, як попередження для нас. Мене дивує позиція присипляння та мовчання-невтручання збоку нашого духовенства. Ось що пише о. Ігор Бойко "Якщо ж побачите, що від цього паспорта є КОРИСТЬ, він БЕЗПЕЧНИЙ і ПОЛЕГШУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ, – будьте готові його прийняти." http://www.ugcc.org.ua/2640.0.html Цей висновок особливо мене обурює! Доктор морального богослов`я мав би знати, що не все, що видається безпечним, є безпечним для нашої душі! А також, що можуть ПОЛЕГШИТИ НАШЕ ЖИТТЯ такі речі, як хабар чи брехня чи аборт. А ще пригадую випадок, як свекруха "знімала мені вроки", після чого миттєво припинився мій нестерпний головний біль. То може це було КОРИСНО для мене?
Закон про біометричні паспорти в Україні прийнятий, в ньому передбачена можливість відмовтись від них. І цій поправці я завдячую предстоятелям УПЦ МП та УПЦ КП, які писали звернення до президента. А наш патріарх на жаль мовчить...

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 09 квітня 2013, 22:38

А я вже помалу привик через це присипляння пильності з боку нашої УГКЦ. І зрозумів одне, що не треба чекати, поки хтось з владик скаже: "Не приймайте біом. паспорт (а особливо в майбутньому "чіп"), бо це несе загрозу нашому спасінню", бо цього не буде, а самому пильнувати себе і всіх рідних.
От тільки одне не збагну: кому вигідне таке мовчання УГКЦ і куди воно заведе паству??? Я розумію, що багато владик прийшли з Заходу і мають вже ліберальне мислення, але ж не всі там жили чи вчилися.
Тут на форумі, п. Олено, на жаль, не здвинеться ця справа. Форум зовсім малочисельний, активних дописувачів-священиків на одній руці можна порахувати, а владик, напевно, жодного.
Тому не розраховуйте, що УГКЦ чи Ватикан за Вас буде боротися з цими електр. документами, а в подальшому "чіпами".

О.Олеже, а як ставляться Ваші однокурсники-священики до біопаспортів/"чіпів"? Серйозно сприймають чи з іронією?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 09 квітня 2013, 22:44

Вчора сказали моїй дружині в школі, де вона працює, щоб принесла паспорт, бо треба її дані занести в якусь базу в Інтернеті. Швидше за все це вже починається збір персональних даних в єдину базу.
Якраз тиждень тому, зайшов я в один православний магазин і розговорився з продавцем. Він розказав про цей збір даних (хоч я вже про це знав) і дав мені зразки заяв на відмову і розказав як робити. А чому ми, греко-католики, "глухонімі"? Чому нігде ні слова про ці загрози, які ось-ось будуть?
Я розумію, що сам біом. паспорт не є ще тим чіпом, про який говорить св. Іван Богослов, але це підготовчий етап до нього.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 10 квітня 2013, 08:54

Хіба Іван Богослов говорить про чіпи? Що взагалі таке клеймо звіра? Яке офіційне трактування його Католицькою Церквою? Чому всі думають, що це має бути чіп?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2013, 09:16

Tornado писав:...О.Олеже, а як ставляться Ваші однокурсники-священики до біопаспортів/"чіпів"? Серйозно сприймають чи з іронією?

та... це вже досить більше, аніж 10 років, як я мало із ким зі своїх однокурсників контактую - розкидало нас трохи :) А з іншими священиками не думаю, що відчував надто зацікавлення темою. Проте - точно не чув про такого (включно зі мною), хто відмовився від ідентифікаційного коду, наприклад. Звідси запитання вже до Вас: Ви користаєте з ідентифікаційного коду? Якщо не відмовились - чому?
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 10 квітня 2013, 09:18

Мені здаються заляканими люди, що бояться паспортів, кодів. Ми не помічаємо, що самі віддаємо себе в неволю дияволові, коли грішимо. а паспорт нам душу не вкраде, якщо будемо з Богом! З Богом нічого не страшно! Я сама така колись була -всього боялась. А це означає не довіряти Богові.
Тільки моє свідоме бажання вибрати зло( вчинити гріх) несе загрозу моїй душі, а не біопаспорт.
Я прошу Ісуса завжди бути зі мною, і я не боюся :Rose:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2013, 09:37

Міра писав:Мені здаються заляканими люди, що бояться паспортів, кодів. Ми не помічаємо, що самі віддаємо себе в неволю дияволові, коли грішимо. а паспорт нам душу не вкраде, якщо будемо з Богом! З Богом нічого не страшно! Я сама така колись була -всього боялась. А це означає не довіряти Богові.
Тільки моє свідоме бажання вибрати зло( вчинити гріх) несе загрозу моїй душі, а не біопаспорт.
Я прошу Ісуса завжди бути зі мною, і я не боюся :Rose:

теж про це думаю. Проте також розумію, що люди перелякані. І, що основне, Написане - не просто якісь історії: це обовязково Станеться. Наврят чи хтось з віруючих думає, що "саме собою промине, розсосеться". Тому і вдивляємося в те, що відбувається навколо. От лише дійсно: одна з ознак, які супроводжують цей процес розпізнання - страх, звинувачення... А це... відхід від Бога. Хоча і повністю розумію ці страхи... :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 10 квітня 2013, 11:43

о.Олег писав:та... це вже досить більше, аніж 10 років, як я мало із ким зі своїх однокурсників контактую - розкидало нас трохи :) А з іншими священиками не думаю, що відчував надто зацікавлення темою. Проте - точно не чув про такого (включно зі мною), хто відмовився від ідентифікаційного коду, наприклад. Звідси запитання вже до Вас: Ви користаєте з ідентифікаційного коду? Якщо не відмовились - чому?
З повагою, о.олег


ІПН в мене є. Один ієромонах мудро сказав на питання: що робити з кодом? відмовлятися чи ні? - А він так відповів: "Якщо відмовишся зараз, а ті всі події будуть через 10-15 років, то для чого себе класти в таке положення?".
Тому для себе я розумію так: ідент. коди, потім пластикові карточки (паспорти біометр. чи щось того типу), потім ще щось, а в кінці - "начертание", "знамено", "клеймо", кому як краще звучить, як сказано в Одкровенні 13, 16-17.

І я розумію, що прийде той момент, коли постане вибір: приймати (і мати великі змоги купувати, продавати, працювати офіційно, отримувати з/п, пенсію, стипенцію, укладати договори, лікуватися в лікарні, їздити за кордон і всі-всі "дари" світу цього) чи відмовитися (і стати ворогом державних органів та й антихриста, і лишитися всіх тих переваг, а зате бути з Богом до кінця!!!)

Тут не справа в страхах перед якимось паспортом і т.д., а діло в тому чи у відповідний момент УГКЦ виступить на захист своєї пастви і чи застереже від можливих загроз (якщо хтось не дивиться на них через рожеві окуляри!). І в загалі, мені б, та й думаю багатьом вірним, хотілося почути ОФІЦІЙНУ позицію Церкви, а не заяви окремих її представників.
І ще: намагаюся дивитися на ці події не очима страху, а РОЗСУДЛИВОСТІ. А вона потріба нам всім, навіть тим "героям", які зухвало кажуть, що "головне бути з Богом" (Міра, це не персонально до Вас, а до всіх) а все інше пусте.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 10 квітня 2013, 12:36

Ну за себе скажу, що зухвалою я була колись, коли боялась кінця світу і т.д., а тепер покірна)
Думаю, офіційно Церква нічого не каже, бо поки що загрози немає.
Хоча нам о.Орест Фредина говорив (Львів-Сихів) на проповіді про чіпи..
Я думаю, що це, що написано, може статись і за 1000 років, ніхто ж не знає.. Тому буду радіти життю і дякувати Богові за кожен день :Rose:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 10 квітня 2013, 12:43

Tornado писав:Тому для себе я розумію так: ідент. коди, потім пластикові карточки (паспорти біометр. чи щось того типу), потім ще щось

А може всі ці речі взагалі тут ні до чого? Може це клеймо щось зовсім інше, що зараз ми, навіть, і не уявляємо?
Я глянув на цей текст:
І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клейно на руку їхню праву або на чола їхні; щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клейно, ім'я звіра або число імени його.

і в мене виникло питання: чи клеймо, ім'я звіра і число звіра це одне й те саме, чи три різні речі?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 10 квітня 2013, 13:31

Може ці речі й справді ні до чого...
А для чого взагалі має бути це знамено/клеймо? Сказано у Св. Письмі, що "щоб ніхто не міг ані купити, ані продати".
А яким чином можна проконтролювати всіх людей на планеті, адже їх вже понад 7 млрд.
Це було завданням для "сильних світу цього". От і знайшли вихід - проідентифікувати всіх.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 10 квітня 2013, 13:39

Міра писав: Думаю, офіційно Церква нічого не каже, бо поки що загрози немає.
Хоча нам о.Орест Фредина говорив (Львів-Сихів) на проповіді про чіпи..
Я думаю, що це, що написано, може статись і за 1000 років, ніхто ж не знає..


РПЦ на соборі про це вже не раз говорила, УПЦ МП і УПЦ КП переймаються, монастирі Афону ще коли говорили, а УГКЦ очікує... А як так, що ці всі Східні Церкви бачать загрозу і говорять, а Наша - ні???
А я себе не хочу потішати ілюзіями, що може ще через кілька століть, бо може статись і за 5 років. Один Бог знає, але Він нас попереджував в Св. Письмі не раз, щодо ознак (хоч вони в кожному столітті були вже неначі останні).
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 10 квітня 2013, 14:18

Добре, коли не чіп є тим клеймом звіра, то що? Багато є альтернативних варіантів?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 10 квітня 2013, 14:42

andrivovk писав:Добре, коли не чіп є тим клеймом звіра, то що? Багато є альтернативних варіантів?

Цікаво що вважали за клеймо звіра, скажімо, в XVII столітті?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 10 квітня 2013, 16:26

andrivovk писав:Добре, коли не чіп є тим клеймом звіра, то що? Багато є альтернативних варіантів?

Ото ж то, це може виявитися щось інше, в тому числі зараз нам невідоме.

Але в чому суттєва різниця чіпа і біометричного паспорта - є інформація, що чіп може зробити з людини біоробота, тобто через нього будуть посилатися відповідні сигнали в мозок. Так що контроль пересування і збір всієї інформації про людину - ще півбіди. Вже й зараз можна здобути купу відомостей і через користування мобільним телефоном, і через кредитні картки, і через соц. мережі, не кажучи вже про комп. віруси, засоби для прослуховування тощо. А вплив на підсвідомість через 25 кадр? Але чомусь ніхто не хоче відмовлятися від мобільного, інтернету, перегляду відео тощо.

Щодо біометричних паспортів, то, нмсд, тут треба просто скористатися порадою того ієромонаха, що говорив про ідентифікаційний код. Чіп і біометричний паспорт - дві великі різниці. Це і є розсудливість: одне прийняти, інше відкинути. Просто я зараз реально бачу пастки диявола, які він розставив для мене і не тільки, а однією з них є переляк частини християн перед такими речами і як результат - частина тверезо мислячих людей (особливо з бувших атеїстів) не приходить до Бога, бо натикається от на таке...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олена Козак
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2013, 21:37
Звідки: Дніпродзержинськ

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олена Козак » 10 квітня 2013, 23:29

Я гадаю не треба бути пророком, щоб бачити, що кінець близький і людина сама його наближає. Якщо відкинути ідентифікаційний код, біометричний паспорт, вживлюваний чіп, вплив яких на людину невидимий, якщо він є. А просто подивитися на те, що чистої питної води в світі стає все менше, що існує ГМО забруднення (рослини ГМО запилюють нормальні рослини і ці вже дають насіння ГМО), продовжується потепління на планеті та подібні речі, пов"язані з екологією. Так, дійсно, все в Божих руках. Але ж людство зробило вибір на користь бездумного безвідповідального володіння природою та її ресурсами, чого ж тоді на Бога "пенять". Надмірна надія на Боже милосердя - гріх...
Що ж стосується клейна звіра. "...щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клейно, ім"я звіра або число імені його." Я чула різні тлумаченя цього. Якщо розглянути таке тлумачення, що клейно на чоло - це наші думки, а на руку - наші дії, вчинки. Припустимо це так, але ж, наприклад, касирка на касі, яка пробиває наш товар не знає наших вчинків, а тим більше думок... щось не клеїться. Та це взагалі маячня, бо немає жодної людини, яка б жила і не згрішила. На рахунок "Ім"я звіра" є таке тлумачення, що можливо це ім"я, що звір дає людині. Не його ім"я, а ім"я, що він дає людині. Господь при хрещенні дає нам своє ім"я, а ми, беручи числовий код приймаємо ім"я звіра. І це правдоподібно, бо виявляється, коли ми брали ІПН, то писали заяву, типу "прошу надати мені...", тобто не примусово, ми дали свою згоду. Я, наприклад, тільки недавно задумалась над цими речами, а до того бездумно виконувала, те, що вимагає закон. Але повторююсь, ДЛЯ ЧОГОСЬ АПОСТОЛ ІВАН ЗАЛИШИВ НАМ ЦІ ПРОРОЦТВА! Може, хотів посіяти паніку серед вірних? Не один раз я чула від священників, що диявол хитрий і маскує зло під видом добра, бо відверте зло людину відштовхує. А тут така безтурботність...

Аватар користувача
Олена Козак
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2013, 21:37
Звідки: Дніпродзержинськ

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олена Козак » 11 квітня 2013, 06:30

Один ієромонах мудро сказав на питання: що робити з кодом? відмовлятися чи ні? - А він так відповів: "Якщо відмовишся зараз, а ті всі події будуть через 10-15 років, то для чого себе класти в таке положення?".
Пане Торнадо, не погоджуся з вами, що ієромонах сказав мудро. Тут якраз бачу мудрість світу цього. Це дуже нагадує деяких невіруючих, які кажуть: для чого мені зараз ходити до церкви, каятися, я ще молодий, от постаріюся, тоді і покаюся... Не нагадує?
"Хто має розуміння, той нехай злічить число звіра, бо це число людське, і число його 666." - пише Іван Богослов. Хто має розуміння, той нехай злічить - тобто треба включити свої мозги, для цього їх Боженька дав. Кожен за себе відповідь на суді даватиме.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 09:16

Олена Козак писав: ДЛЯ ЧОГОСЬ АПОСТОЛ ІВАН ЗАЛИШИВ НАМ ЦІ ПРОРОЦТВА!
Та власне... Останнім часом люблю ставити питання "Чому?" Чому Бог дає таку-то заповідь? Чому аморально те і те? Не може бути гріх гріхом тільки тому, що це написано в Біблії - варто зрозуміти чому так написано. Можна, звичайно шукати різні розуміння "печаті", але... чи такий великий гріх в тому, що ми проідентифіковані? Чи може гріх в чомусь іншому? Одна справа, коли я приймаю папірчик, пластикову картку, інша справа, коли, допустим, влізають в мою підсвідомість. Іншими словами, я бачу тільки два значення "печаті": чіп, що зробить з люди біоробота або ж щось інше (річ, символ, ...), що засвідчить свідому відданість антихристу, коли той прийде. Бо якщо йти за логікою,що ідент. номер - зло, то й приймання звичайного паспорта (а на кожному також є номер) буде гріхом... :o
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олена Козак
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2013, 21:37
Звідки: Дніпродзержинськ

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олена Козак » 11 квітня 2013, 09:27

Не треба порівнювати номер паспорта з ідент. кодом, бо перший є номером ПАСПОРТА, а другий моїм, людини. Просто ви не цікавилися темою, дуже довго пояснювати.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 09:29

Олена Козак писав:Один ієромонах мудро сказав на питання: що робити з кодом? відмовлятися чи ні? - А він так відповів: "Якщо відмовишся зараз, а ті всі події будуть через 10-15 років, то для чого себе класти в таке положення?".
Пане Торнадо, не погоджуся з вами, що ієромонах сказав мудро. Тут якраз бачу мудрість світу цього. Це дуже нагадує деяких невіруючих, які кажуть: для чого мені зараз ходити до церкви, каятися, я ще молодий, от постаріюся, тоді і покаюся... Не нагадує?
"Хто має розуміння, той нехай злічить число звіра, бо це число людське, і число його 666." - пише Іван Богослов. Хто має розуміння, той нехай злічить - тобто треба включити свої мозги, для цього їх Боженька дав. Кожен за себе відповідь на суді даватиме.

Ієромонах так сказав, бо він розуміє, що ідентифікаційний код - ще не "печать" , а щонайбільше один з кроків до неї.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 09:31

Олена Козак писав:Не треба порівнювати номер паспорта з ідент. кодом, бо перший є номером ПАСПОРТА, а другий моїм, людини. Просто ви не цікавилися темою, дуже довго пояснювати.

Якщо абстрагуватися від слів, написаних в Одкровенні, то в чому гріх, якщо мені присвоять номер?

П. С. Та я навіть дуже цікавилася темою у свій час...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 11 квітня 2013, 09:43

Якраз зараз читаю в Тадеуша Дайчера "Роздуми про віру" (сюди теж актуально)
"Живи так, ніби це твій останній день. Завтра непевне, вчора не належить тобі, тільки сьогодні- твоє. Господь не хоче, аби ти озирався назад, бо в такі моменти ти найбільше піддаєшся спокусам. "Ніхто, хто поклав руку на плуг і озирається назад, не здатний до царства Божого"(Лк. 9, 62). Бог не хоче, аби ти непокоївся майбутнім. У Нагірній проповіді Ісус виразно говорить: "Завтрашній день турбуватиметься сам про себе" (Мт. 6, 34). Якщо ти вертаєшся до минулого чи заглядаєш в майбутнє, то не живеш нинішньою дниною, отже, втрачаєш благодать хвилини, Яку Він тобі прагне подарувати.
Твої тривоги щодо минулого чи майбутнього - це теж випробування віри. Бог чекає, щоб все це ти склав у Його руки, щоб ще більше довіритися Йому."
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 11 квітня 2013, 09:51

Олена Козак писав:Один ієромонах мудро сказав на питання: що робити з кодом? відмовлятися чи ні? - А він так відповів: "Якщо відмовишся зараз, а ті всі події будуть через 10-15 років, то для чого себе класти в таке положення?".
Пане Торнадо, не погоджуся з вами, що ієромонах сказав мудро. Тут якраз бачу мудрість світу цього. Це дуже нагадує деяких невіруючих, які кажуть: для чого мені зараз ходити до церкви, каятися, я ще молодий, от постаріюся, тоді і покаюся... Не нагадує?
"Хто має розуміння, той нехай злічить число звіра, бо це число людське, і число його 666." - пише Іван Богослов. Хто має розуміння, той нехай злічить - тобто треба включити свої мозги, для цього їх Боженька дав. Кожен за себе відповідь на суді даватиме.


Думаю, що згаданий монах відповів з РОЗСУДЛИВІСТЮ. Бо чув випадки, що в Росії люди відмовились від коду і документів ще понад 10 р. тому і зараз бідкаються. Можна відмовитись від коду і паспорту вже, але чи це буде мудро в даний момент?
Спочатку ідент. код - пластикова картка чи біом. паспорт - а вкінці (якщо ще щось не буде зв"язковим) - печать/клеймо.
Сам код і біом. пасп. ще не становить загрозу... Але мене турбує те, що УГКЦ офіційно не відстоює свою паству в цьому питанні і не висловилась про біом. паспорти, коди і т.д. ОФІЦІЙНО.
Моя дружина вже стикнулася з іншою проблемою в школі: збір персональних даних. В мене виникає питання: для чого? Хіба школа не має її даних, коли брала на роботу?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 10:00

Tornado писав:Сам код і біом. пасп. ще не становить загрозу... Але мене турбує те, що УГКЦ офіційно не відстоює свою паству в цьому питанні і не висловилась про біом. паспорти, коди і т.д. ОФІЦІЙНО.
Відповідь на це в попередньому реченні
Tornado писав:Моя дружина вже стикнулася з іншою проблемою в школі: збір персональних даних. В мене виникає питання: для чого? Хіба школа не має її даних, коли брала на роботу?
А вона не спробувала дізнатися для чого? В нас на роботі (не в школі) теж таке було, але це було пов'язано з оформленням деяких документів. Хоч справді, деколи нервує, коли просять принести документи (або принаймні виписати з них номери і т. п.), коли все це є у відділі кадрів.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 11 квітня 2013, 10:02

Міра писав:Якраз зараз читаю в Тадеуша Дайчера "Роздуми про віру" (сюди теж актуально)
"Живи так, ніби це твій останній день. Завтра непевне, вчора не належить тобі, тільки сьогодні- твоє. Господь не хоче, аби ти озирався назад, бо в такі моменти ти найбільше піддаєшся спокусам. "Ніхто, хто поклав руку на плуг і озирається назад, не здатний до царства Божого"(Лк. 9, 62). Бог не хоче, аби ти непокоївся майбутнім. У Нагірній проповіді Ісус виразно говорить: "Завтрашній день турбуватиметься сам про себе" (Мт. 6, 34). Якщо ти вертаєшся до минулого чи заглядаєш в майбутнє, то не живеш нинішньою дниною, отже, втрачаєш благодать хвилини, Яку Він тобі прагне подарувати.
Твої тривоги щодо минулого чи майбутнього - це теж випробування віри. Бог чекає, щоб все це ти склав у Його руки, щоб ще більше довіритися Йому."


Міра, добре сказано "Живи так, ніби це твій останній день". Дякую!
Але природньо, я, як голова сім"ї, маю дбати за неї, а коли в дружини вже починають вимагати персональні дані не зрозуміло для якої мети, то відповідно треба і робити щось, а не "ні про що не турбуватися, а жити сьогоднішним днем", хіба не так? Бог не закликає до бездіяльності, і, відповідно до певного виклику - треба реагувати з Божою допомогою.

P.S. коли настане той момент, що потрібно приймати рішення про прийняття печаті/клейма чи відмови, то лукавий 100% буде схиляти до прийняття різними обманами, типу: "Всі нормальні приймають, а ти?", "Ти мусиш, як же робота/бізнес?", "Прийми і будь собі з Богом далі" і т.д.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2013, 12:05

може... знову звернутись до того ієромонаха? Адже і стосовно ідентифікаційних кодів активно виступала (і виступає - моя теща, прихожанка на Короленка і ще принаймі однієї з їхніх парафій тут у Львові, неодноразово приносить про це як не "почаївські листки"/"набат", то ще щось) РПЦ (а перед тим - християни противилися переписам населення, введення паспортів тощо) і Ви могли (законом це передбачено) його не приймати, а католики не надто щось офіційного проти чи за заявляли. Хіба он - цитований Вами ієромонах... Чи стосовно біометричних данних, збору інформації у Вашої Дружини, думаєте, скаже/сказав би щось іншого за "Якщо відмовишся зараз, а ті всі події будуть через 10-15 років, то для чого себе класти в таке положення?"?? Думаю... "відчуття болю/жаху" різне в Христової Церкви / відпалих.
З повагою, о.Олег
пс. Надіюсь, всі розуміємо, чому не можемо повноправно застосовувати аналогію/порівняння вигоди від ходіння до ворожки і вигоду від біометричного паспорта (це з тим, що я грішний проти їх введення, про що вже неодноразово писав)?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 12 квітня 2013, 22:31

:oops: сам собі думаю... якщо я в тих чіпах чи біопаспортах бачу здійснення пророцтва, то чому ж я не бачу, чи - не розумію інших пророцтв, що передують тим знакам (і інш.) звіра?., і чи варто вірити більш компетентним тлумачам, навіть - Церкві! - якщо пояснюватимуть, нехай і переконливо, тільки про оте клеймо, знак чи число?
Думаю - ні! Вже якщо беретесь пояснювать, то поясніть все з Одкровення!
П.С. звернув увагу:
І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клейно на руку їхню праву або на чола їхні;

і
І схоплено звіра і з ним лжепророка, що справляв знамення перед ним, якими він знадив тих, що прийняли клейно звіра, і тих, що поклоняються образові його: живими вкинуто обох в озеро вогню, що палає сіркою.

Дим мучення їхнього на віки вічні здіймається, і не мають спочинку вдень і вночі ті, що поклоняються звірові і образові його, і якщо хто приймає клейно імени його.

:pardon:

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення igormaks » 14 квітня 2013, 23:12

andrivovk писав:Добре, коли не чіп є тим клеймом звіра, то що? Багато є альтернативних варіантів?

viter писав:Хіба Іван Богослов говорить про чіпи? Що взагалі таке клеймо звіра? Яке офіційне трактування його Католицькою Церквою? Чому всі думають, що це має бути чіп?

Цікаві питання ! Наразі мені видається що на даному етапі історії розвитку людства - чіп , як можливість маніпуляції , є найбільш вірогідним , що підходить під визначення клейма звіра. Обмеження свобідної волі людини , зазіхання на її право вибору , дане нам Богом .... І це на фоні прихованого примусу (надання можливість купити - продати)... Для мене це дуже вагомий аргумент. Якщо в майбутньому винайдуть щось таке , що надасть одній людині , чи групі людей, впливати на право вибору інших ( робити вибір за інших , зауважу робити те , що навіть сам Господь собі не дозволяє!) при чому інші не будуть свідомо противитися цьому через побоювання за обмеження доступу до необхідного (надання можливість купити - продати)- то я погоджуся що це і буде клеймо звіра . Людина створена вільною у своєму виборі ! Хоча це не значить , що іншим треба мовчати на гріх. Ні! Навпаки потрібно поширювати правди Божі , говорити про гріх , про Царство Боже. Пізнати добро і зло - це те що заходіли наші прародичі в Раю . Скільки триватиме цей процес пізнання добра і зла мені достеменно невідомо . Але процитую слова з Біблії :" 14. І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!(Від Матвія 24:14)
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей