Форумівка

пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватному спілкуванні

Модератори: Artur, ihor

християночка
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2013, 17:36

Re: Форумівка

Повідомлення християночка » 11 серпня 2013, 21:30

ShMariam писав:А хіба в Києві нема спільнот? Була в храмі св. Василія Великого, то там є (вже погано пам'ятаю, чи то там священик згадав на проповіді, чи що...).


Уже другий рік ходжу і до храму Св.Василія, і Патріаршого Собору, нічого такого не чула. Буду уважніша, буду прислухатись :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 12 серпня 2013, 08:39

християночка писав:
ShMariam писав:А хіба в Києві нема спільнот? Була в храмі св. Василія Великого, то там є (вже погано пам'ятаю, чи то там священик згадав на проповіді, чи що...).


Уже другий рік ходжу і до храму Св.Василія, і Патріаршого Собору, нічого такого не чула. Буду уважніша, буду прислухатись :)

точно є спільнота "Віра і Світло" (плекання Дару людей розумово неповносправних та їхніх родин) - про це не дуже своїми словами і повіш :) якщо - хіба "прийди і подивися" Можу дати контакти. Якщо зацікавлені - напишіть в ПП (на даний момент з благословення +Святослава я є капеланом цих спільнот для всієї України)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 12 серпня 2013, 18:36

Пропоную організувати форумівку 18 серпня, в неділю, в Карітасі, на 14.00 (все, як минулого разу).

Як тільки точно вирішимо, я створю події в соц. мережах, щоб запросити майбутніх форумчан.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 12 серпня 2013, 18:49

ShMariam писав:Пропоную організувати форумівку 18 серпня, в неділю, в Карітасі, на 14.00 (все, як минулого разу).

Як тільки точно вирішимо, я створю події в соц. мережах, щоб запросити майбутніх форумчан.

тільки завтра остаточно скажу, чи Карітас буде у цей час вільний - можуть наші владики загостити (Синод зараз :) )
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Форумівка

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2013, 09:27

о.Олег писав:тільки завтра остаточно скажу, чи Карітас буде у цей час вільний - можуть наші владики загостити (Синод зараз )

Ну Ви даєте... Тим більше робимо форумівку у Карітасі, як прийдуть - пригостимо їх пиріжками якимись і заодно поговоримо про форум! Во :good:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 11:32

Just_me писав:Ну Ви даєте... Тим більше робимо форумівку у Карітасі, як прийдуть - пригостимо їх пиріжками якимись і заодно поговоримо про форум! Во :good:

:D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 13 серпня 2013, 14:22

буде мені важко, але пробуємо, якщо є вже така ініціатива :)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 15:01

о.Олег писав:буде мені важко, але пробуємо, якщо є вже така ініціатива :)
ОООО
Важко? :(
То мені починати організовувати?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 13 серпня 2013, 15:34

ShMariam писав:
о.Олег писав:буде мені важко, але пробуємо, якщо є вже така ініціатива :)
ОООО
Важко? :(
То мені починати організовувати?

розумієте - я заміняю одного священика на Парафії, Шпиталь - це вже 4-та Літургія, на якій я або сповідаю, або Служу і... мене ледве на Шпиталь (через ту заміну, мабуть - не думаю, що я так різко постарів :) ) вистарчає, а тут...
надіюсь - все буде добре, прорвемся
до Форумівки готовий :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 19:32

Отже, збираємося 18-того, на 14.00. Спочатку Літургія (монахині будуть? бо я другий раз так не витримаю :) ) в шпиталі на Озеркевича, потім форумівка в Карітасі.

Пишіть, хто буде. :wink: (і хто не може, теж пишіть, це важливо).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 13 серпня 2013, 20:23

ShMariam писав:Отже, збираємося 18-того, на 14.00. Спочатку Літургія (монахині будуть? бо я другий раз так не витримаю :) ) в шпиталі на Озеркевича, потім форумівка в Карітасі.

Пишіть, хто буде. :wink: (і хто не може, теж пишіть, це важливо).

монахинь, скоріш за все, не передбачається
буду
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 20:33

Тоді терміново потрібен дяк :) .

Отця Юстина не буде, він їде на прощу до Києва. Володя85 може буде, ще невпевнений.

P.S. Я буду. :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Тома
дописувач
дописувач
Повідомлень: 51
З нами з: 11 серпня 2013, 11:41

Re: Форумівка

Повідомлення Тома » 13 серпня 2013, 20:38

Я буду тільки у випадку, коли не поїду до Києва, а якщо поїду - то відповідно будуть фотки на сайті. Що так, а що так - буде добре.

Ваш колишній brat Martyn. :) Зареєструвався ще раз, бо з колишнім акаунтом регулярно виникають проблеми з логуванням, якщо адмін буде мати щодо того, якісь варіанти - то розгляну, але я тепер буду полюбе ТОМА.
Мар'ян Качмар, brat Martyn, Кипріян (Kyprijan), Тома...
«Коли-небудь потім» - небезпечна хвороба, котра рано чи пізно поховає ваші мрії разом з вами (Тімоті Ферріс).
Сайти: simport.org.ua; photography.kachmars.com; Скринька: home[пес]kachmars.com

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Форумівка

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2013, 20:44

Будь ласка, скажіть мені на милість, що треба організувати. Я можу взяти на себе повністю організаційні обов"язки - матиму таку можливість по часу.
Дякувати пропоную нам із Мар"яною по черзі. Або нашому новоспеченому Томочці :D , який певне має неабиякий досвід
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 20:48

Just_me писав:Будь ласка, скажіть мені на милість, що треба організувати. Я можу взяти на себе повністю організаційні обов"язки - матиму таку можливість по часу.
Дякувати пропоную нам із Мар"яною по черзі. Або нашому новоспеченому Томочці :D , який певне має неабиякий досвід

Принаймні тому, хто, на відміну від мене, знає що таке тропар і коли він співається.

Р.S. І від кого то поповнення рахунку, а? :) :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Форумівка

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2013, 20:50

Отче, то через нас Вам доведеться служити в Карітасі Службу Божу? Якщо так виходить і то ваша четверта Служба, то не треба, думаю, всі здатні піти до себе на парафії, або на першу-ліпшу парафію (це для таких як я без пмж :D ). Я серйозно.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2013, 21:02

Just_me писав:Отче, то через нас Вам доведеться служити в Карітасі Службу Божу? Якщо так виходить і то ваша четверта Служба, то не треба, думаю, всі здатні піти до себе на парафії, або на першу-ліпшу парафію (це для таких як я без пмж :D ). Я серйозно.

Не для нас, а для тих, хто лікується в Шпиталі.

Як вже домовилися, приносимо зі собою щось поїсти: бутерброди, солодке, фрукти... Є можливість розкласти на тарілки і приготувати чай.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 14 серпня 2013, 08:51

Just_me писав:Отче, то через нас Вам доведеться служити в Карітасі Службу Божу? Якщо так виходить і то ваша четверта Служба, то не треба, думаю, всі здатні піти до себе на парафії, або на першу-ліпшу парафію (це для таких як я без пмж :D ). Я серйозно.

Маряна все пояснила добре, а я лише додам, що служити 4 Літургії не можна і я лише сповідаю на інших
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 14 серпня 2013, 08:55

о.Олег писав:
Just_me писав:Отче, то через нас Вам доведеться служити в Карітасі Службу Божу? Якщо так виходить і то ваша четверта Служба, то не треба, думаю, всі здатні піти до себе на парафії, або на першу-ліпшу парафію (це для таких як я без пмж :D ). Я серйозно.

Маряна все пояснила добре, а я лише додам, що служити 4 Літургії не можна і я лише сповідаю на інших
ОООО

То в Шпиталі Ви будете правити?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 14 серпня 2013, 10:40

ShMariam писав:То в Шпиталі Ви будете правити?

так
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Тома
дописувач
дописувач
Повідомлень: 51
З нами з: 11 серпня 2013, 11:41

Re: Форумівка

Повідомлення Тома » 14 серпня 2013, 17:57

Білети нині взяти не вдалося, надія ще не пропала, але якщо не вийде виїхати, то, думаю, організуємось з дружиною на дякування.
Мар'ян Качмар, brat Martyn, Кипріян (Kyprijan), Тома...
«Коли-небудь потім» - небезпечна хвороба, котра рано чи пізно поховає ваші мрії разом з вами (Тімоті Ферріс).
Сайти: simport.org.ua; photography.kachmars.com; Скринька: home[пес]kachmars.com

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення Міра » 14 серпня 2013, 19:03

Я б хотіла вас всіх побачити, та в неділю в мами день народження :pardon:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Форумівка

Повідомлення andrivovk » 14 серпня 2013, 21:32

Міра писав:Я б хотіла вас всіх побачити, та в неділю в мами день народження :pardon:

Маму з собою. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 15 серпня 2013, 08:42

andrivovk писав:
Міра писав:Я б хотіла вас всіх побачити, та в неділю в мами день народження :pardon:

Маму з собою. :D

так - Мар`яна якось приходила з мамою і це дуже гарно :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення ShMariam » 15 серпня 2013, 14:35

Поки не відомо, чи будуть Андрій С. і Володя85 (точно будуть знати в суботу).

Вже двоє людей з Фейсбука вже зголосилися.

Ось посилання на відповідні сторінки в соц.мережах: http://vk.com/event57109583
https://www.facebook.com/events/624463977597983/
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Форумівка

Повідомлення Just_me » 15 серпня 2013, 14:56

І я чур зголошуюся :crazy:
Мар"яна там позапрошувала народу, я собі уявляю, що буде, якщо у тій кімнатчині зберуться 20 людей :lol:
А що каже Віталік, він ніби не проти був приходити на форумівки з сімейством, аби його лише завчасу попереджали...
Мар"яно, а ти можеш запостити то на сторінці Дивенсвіту ВК чи ФБ?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 15 серпня 2013, 22:21

Just_me писав:І я чур зголошуюся :crazy:
Мар"яна там позапрошувала народу, я собі уявляю, що буде, якщо у тій кімнатчині зберуться 20 людей :lol:
А що каже Віталік, він ніби не проти був приходити на форумівки з сімейством, аби його лише завчасу попереджали...
Мар"яно, а ти можеш запостити то на сторінці Дивенсвіту ВК чи ФБ?

бувало в тій кімнатці (це я не про кухоньку :) ) і більше :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Форумівка

Повідомлення vitalko » 16 серпня 2013, 10:31

Just_me писав:А що каже Віталік, він ніби не проти був приходити на форумівки з сімейством, аби його лише завчасу попереджали...


Не знаю чому, але вже другий раз(минулий раз не рахую, бо там все спонтанно було) форумівка планується саме тоді, коли в мене відпустка і мене нема у Львові. Скоріше за все мене не буде :( , хіба би щось раптово змінилося.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Тома
дописувач
дописувач
Повідомлень: 51
З нами з: 11 серпня 2013, 11:41

Re: Форумівка

Повідомлення Тома » 16 серпня 2013, 20:19

Ну що ж, остання надія пропала. Навіть за 2,5 год до відправлення не з'явилося жодного білета на Київ і так само назад (Хюндай не рахується).

Це тільки означає, що ми точно будемо на форумівці і будемо дякувати.
Мар'ян Качмар, brat Martyn, Кипріян (Kyprijan), Тома...
«Коли-небудь потім» - небезпечна хвороба, котра рано чи пізно поховає ваші мрії разом з вами (Тімоті Ферріс).
Сайти: simport.org.ua; photography.kachmars.com; Скринька: home[пес]kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форумівка

Повідомлення о.Олег » 16 серпня 2013, 20:40

Тома писав:Ну що ж, остання надія пропала. Навіть за 2,5 год до відправлення не з'явилося жодного білета на Київ і так само назад (Хюндай не рахується).

Це тільки означає, що ми точно будемо на форумівці і будемо дякувати.

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Знайомства”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей