Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Олена Козак
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 08 квітня 2013, 21:37
Звідки: Дніпродзержинськ

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олена Козак » 15 квітня 2013, 20:55

Ось тут є ще думки про біометричні паспорти і єдину базу даних http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t296.html

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення igormaks » 20 квітня 2013, 00:11

Слава Ісусу Христу!
Біометричний паспорт , єдина база даних - це можливість знати про всіх все. Чіп імплантований в організм - це вже можливість не тільки знати про всіх все , а і контролювати і керувати всіма будь де і з будь якою точки . Це вже небезпечно і серйозно!(Хіба що будемо всі сидіти в таких собі клітках Фарадея відрізаними від будь якого електромагнітного випромінювання) Біометричний паспорт - це перший крок до чіпізації людства. Рухати цим процесом будуть , як би це не банально звучало , гроші ... Якщо не вдаватися в не таку вже й фантастичну можливість через "чіп - паспорт" керувати людиною , то не дуже можу й аргументовано заперечити проти біометричного паспорту , хіба що тільки одне - не хочу цього , бо це небезпечно в подальшому . Для людей , які чують біометричний паспорт , а рахують гроші моє не хочу - це не є аргумент . На превеликий жаль... Потрібні інші аргументи .
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 141
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 04 червня 2013, 13:14

З наступного тижня українцям видаватимуть посвідчення водія з чипом.


Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив начальник Центру безпеки дорожнього руху Сергій Будник.

« У чип заноситься інформація, яка є на самому посвідченні водія, а також додаткова, пов’язана з захистом, домашньою адресою громадянина, його податковим номером, біометричними даними», – сказав Будник.

Також, за його словами, згідно з постановою Кабміну, змінено термін дії посвідчення водія. «У нас було встановлено термін дії 50 років, сьогодні ж відповідною постановою передбачено, що термін для категорій А-А1, В-В1 встановлюється 20 років, для інших – 10 років», – наголосив начальник Центру безпеки дорожнього руху.

Також, за словами Сергія Будника, чип буде встановлений і у технічний паспорт автомобіля, але там він буде обов’язковим.


ІПН, єдиний демографічний реєстр, біометричні паспорти......
Що має статися, щоб УГКЦ нарешті озвучила хоча б якусь позицію щодо такого "удосконалення" нашого життя?
Боюсь, коли "печатки" на лоба почнуть ставити буде вже пізно :(

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення viter » 04 червня 2013, 14:03

Не розумію цієї чіпофобії. Думаю, що якби сказали, що в правах будь вставлені мікросхеми, то це би сприймалось зовсім по інакшому. Таке враження що саме слово "чіп" просто якогось жаху наганяє на людей. Давайте дружно відмовлятися від електроніки - там же ж всюди мікросхеми. Також треба не забути викинути мобілки, а радше сім-карточки, бо на тій сімці чіп. Вже писав, але повторюся - де доказ того, що чіпи якось пов'язані з тавром диявола. Хіба чіп не є просто носієм інформації, такий же, по суті, як і папір? Повикидаймо всі свої документи. Ну це ж просто смішно.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 04 червня 2013, 14:50

Експрес писав:ІПН, єдиний демографічний реєстр, біометричні паспорти......
Що має статися, щоб УГКЦ нарешті озвучила хоча б якусь позицію щодо такого "удосконалення" нашого життя?
Боюсь, коли "печатки" на лоба почнуть ставити буде вже пізно :(

Знаю як протистояти цьому. Продати машину.., купити коні, фіру і вперед. На то прав не потрібно. Коням в дупу ( чи де інде ) чіпи не запхають, а на авто , особливо сучасних, тих чіпів хоч греблю гати. А тут ще й права. Я знаю !!!
От сів в авто.., і все.., капут.., клеймо на лоба і прапор в праву руку, з навігаційним комфортом прямо в обітель зла., а там на вході права ( з чіпом ) показав й по "блютусу " отримав знижки.., через " ві - фі " замовив смолу і сірку.., й по глобальному позиціонуванні тобі все доставлять в приватний котел ( у бомонда він золотий в каменях Сваровскі ). Все продумали бусурмани .., ухХХ , племя вороже... :x

А якщо серйозно.., пробачте, серйозно з цього приводу я не можу. Ніяк і нікого не хотів образити. І не подумайте що я сміюсь.., ні, то інше. Присутність чіпа до пекла не заведе, а ось відсутність Віри і Безнадія на Боже Милосердя.., так .

Ніхто з нас не відмінить того що мусить статись, а й навпаки, завдяки нам воно і станеться. Ті хто яро бореться з цим.., насправді це наближають. Бородьба з чіпом це відволікання від чогось справді важливого .
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 141
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 04 червня 2013, 19:11

Люди, які ставляться до об'явлення Івана Богослова як до фантастики чи коміксів далі можуть не читати. Окрім іронії, іншої реакції у таких не передбачається.

Для тих, хто ставиться до Святого Письма серйозно і з довірою - давайте разом поміркуємо про останні сторінки Біблії.
Для кого вони були написані? - Очевидно - для правдивих християн.
Для чого вони були написані? -Очевидно для того, щоб ми належно підготувалися до останніх днів і знали, що нас чекає.

А тепер уявімо, як все написане може відбутися насправді? Невже прийде "поганий хлопець", який назветься антихристом і скаже:
"всі, хто зі мною - підставляємо ручки і голівки, швиденько шльопаєм печатки 666 - і ... " збулося?

Зрозуміло, що все буде виконано набагато "тонше" і винахідливіше. Спочатку сформується громадська думка, мовляв: " а що тут поганого? Ми ж в третьому тисячолітті живемо, отже повинні використовувати всі блага цивілізації" А тут всі "блага" наліцо: нема грошей- нема бандитів, корупції, несплачених податків, натомість дуже зручно - руку поставив під зчитувальний пристрій і все ок" - зарплату отримав, товар купив, за комунальні послуги заплатив.... Але ж яка ціна цих псевдоблаг?...

Як-же по-Вашому, скептики та прагматики, повинні розгортатися події, описані в Об'явленні? Є інші варіанти?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 04 червня 2013, 19:56

Вже писала напевно і не раз: одна справа - чіп ("клеймо"), що робить з людини біоробота, інша - чіпи-мікросхеми не в тілі людини, типу як в телефонах і т. п. Від останніх я відмовлятися не збираюся. Панікувати з цього приводу теж, просто треба називати речі своїми іменами.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 04 червня 2013, 20:24

Експрес писав:...Як-же по-Вашому, скептики та прагматики, повинні розгортатися події, описані в Об'явленні? Є інші варіанти?

не варта думаючих не так як Ви записувати в скептики і прагматики (у Вас це звучить як протиставлення себе-віруючого до невіруючих). Нагадую - написане червоним - модераторіал. Модераторіали заборонено цитувати і обговорювати. Якщо є бажання - запрошую в ПП
вже неодноразово висловлювався про це і в подібному до Вашого ключі, проте в контексті варіантів... Думаю, що все (грунт для приходу антихриста) відбувається на багатьох рівнях. Рівні пропихання в масси релятивізму (загально це про твердження "в кожного своя правда", в контексті релігійності - "всі релігії ведуть до Бога"); щоб краще це провернути, з масс забирається тяглість/спадкоємність виховання (нищення інституту сім`ї); для цього забирається/змішується поняття жінки/чоловіка та вигадуються нові статі і (тут можна додати ще, але, основне) в результаті абсолютно не виключаю, що прийде отакий от чоловік, очолить певний наддержавний/народний всесвітній утвір і саме так і, за підтримки прекрасно розробленої рекламної розкрутки скаже - "підставляйте лобики - ми вам три шісточки вліпимо", а всі (майже всі) скажуть "вав - це круто!" і абсолютно добровільно захочуть щось такого і собі
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 04 червня 2013, 21:42

ShMariam писав:Вже писала напевно і не раз: одна справа - чіп ("клеймо"), що робить з людини біоробота, інша - чіпи-мікросхеми не в тілі людини, типу як в телефонах і т. п. Від останніх я відмовлятися не збираюся. Панікувати з цього приводу теж, просто треба називати речі своїми іменами.


Я, в принципі, згоден. Мікросхема, як ідентифікатор -- по суті той же паспорт, тільки незамітний та електронний.
А, коли копнути по-глибше, всі ми маємо хромосоми, в кожного унікальні, також абсолютні ідентифікатори. :cry: І як тільки зроблять пристрій для їх зчитування, відпаде необхідність в будь-яких документах. А рано чи пізно таке зроблять.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення igormaks » 06 червня 2013, 23:08

о.Олег писав:
Експрес писав:...Як-же по-Вашому, скептики та прагматики, повинні розгортатися події, описані в Об'явленні? Є інші варіанти?


вже неодноразово висловлювався про це і в подібному до Вашого ключі, проте в контексті варіантів... Думаю, що все (грунт для приходу антихриста) відбувається на багатьох рівнях. Рівні пропихання в масси релятивізму (загально це про твердження "в кожного своя правда", в контексті релігійності - "всі релігії ведуть до Бога"); щоб краще це провернути, з масс забирається тяглість/спадкоємність виховання (нищення інституту сім`ї); для цього забирається/змішується поняття жінки/чоловіка та вигадуються нові статі і (тут можна додати ще, але, основне) в результаті абсолютно не виключаю, що прийде отакий от чоловік, очолить певний наддержавний/народний всесвітній утвір і саме так і, за підтримки прекрасно розробленої рекламної розкрутки скаже - "підставляйте лобики - ми вам три шісточки вліпимо", а всі (майже всі) скажуть "вав - це круто!" і абсолютно добровільно захочуть щось такого і собі
З повагою, о.Олег

Так собі думаю , а що може заставити людину добровільно прийняти печать на лоба? Лоб , голова , мозок - значить повинно бути щось таке , що "необхідне" мозгові людини і був вибір між добром (Бог) і злом(Сатана). Що хоче людина - напевне бути успішною , самореалізуватися в цьому світі . Тепер пропозиція від зла (прихованого ) - ось тобі імплантант в лоб , який покращить тобі память в 100 разів , збільшить твою реакцію , фізичну силу , іншими словами надасть тобі переваги над нечіпованими. Можна далі - великі корпорації не приймають на роботу нечіпованих , бо їм непотрібні "слабаки". Що пересічна людина , в якої є віра , але слабка , що вона зробить ? Куди схилиться? Припустимо встоїть. Але у неї є діти, які тільки входять в доросле життя. Чи не буде вона брати кредит в банку на якогось "навороченого" чіпа для свого чада ? А цей чіп може буде діяти не тільки як покращувач розумових здібностею , я і як контролер свідомості , думок . Буде в людини виникати якась думка, але відрізнити чи ця думка її (людини) чи навіяна чіпом буде неможливо. Ось Вам і нова версія печаті на лоба , яку буде переважна більшість приймати добровільно , свідомо робити свій вибір. Вся суть у свідомому прийнятті печаті !
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 07 червня 2013, 05:27

igormaks писав:Так собі думаю , а що може заставити людину добровільно прийняти печать на лоба? ...

доречі - недавно десь читав про нові пропозиції від Google, якщо не помиляюсь (чи від якоїсь подібної компанії). Пропонується ковтнути таблетку або зробити собі гарне (тимчасове) татуювання (це нмд ще один шлях, адже "чіпізація" вже і лінивого відлякує, а тату - це ж класно, модно, красиво) для того, щоб, приблизно, "ваш комп/акаунт вас впізнавав замість введенння паролю"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Tornado » 07 червня 2013, 13:52

Не знаю кому ще яких треба знаків, щоб зрозуміти, що живемо вже в останні часи. Землетруси, торнадо, повені, інші природні катаклізмі частішають, військові заворушення в деяких країнах не припиняються, аборти, одностатеві шлюби, педофілія, розводи і т.д. Поняття гріха відсутнє сьогодні у світі. Між людьми мало християнської любові, а натомість зло поширюється швидко. А це якраз той грунт, на якому й зародиться царство антихриста.
Дуже вдало і сміливо сказав Патр. Кирил тут http://www.patriarchia.ru/db/text/3026946.html
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 22 липня 2013, 17:29

ПАТРІАРХ КИРИЛ ПОБАЧИВ У ВИЗНАННІ ГЕЙ-ШЛЮБІВ ПЕРЕДВІСТЯ КІНЦЯ СВІТУ http://risu.org.ua/ua/index/all_news/or ... chy/53042/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 09 вересня 2013, 20:29

Актуально від Папи

Есть также другая группа христиан, которая ищет сенсаций, хотя Откровение завершилось с Новым Заветом. Папа предупредил, что такие христиане хотят только «зрелищ и новизны и чтобы их заметили, а нужно одно - обратиться к Евангелию».


http://katolik.ru/vatikan/116400-papa-f ... atsii.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 09 вересня 2013, 21:25

andrivovk писав:Актуально від Папи

Есть также другая группа христиан, которая ищет сенсаций, хотя Откровение завершилось с Новым Заветом. Папа предупредил, что такие христиане хотят только «зрелищ и новизны и чтобы их заметили, а нужно одно - обратиться к Евангелию».


http://katolik.ru/vatikan/116400-papa-f ... atsii.html

Нудно їм жити. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 10 вересня 2013, 16:44

Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 10 вересня 2013, 20:22


Шо-то я не зрозуміла, де тут пророцтво Ісаї :oops: Хіба що справа в тому, що це реально може бути початком Третьої світової. Нмд, хто що хоче бачити (пророцтво) - те й бачить.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 26 жовтня 2013, 10:57

MOD: Повідомлення, що стосуються ірландських "об'явлень", відділено: viewtopic.php?f=3&t=3114
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 29 листопада 2013, 23:02

"Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне."(Мт. 24:12)

Колись був такий фільм зі Сталлоне "Смертельні гонки 2000 року". Сюжет тупенький. Про те, як гонщики задля забави збивали на смерть перехожих. Видалось тоді мені примітивним. Але, як виглядає тепер, то не така вже й фантастика.

Трапилося в інтернеті В США становится популярной новая смертельная игра «нокаут» или «выруби белого». ВИДЕО. http://uainfo.org/yandex/231531-v-ssha- ... video.html

Виникає питання : чи вони зовсім головою не думають??? :pardon:

П.С. Не треба було їсти того яблука. Ой, не треба було...
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 23 березня 2014, 22:42

В чому небезпека чіпування наглядно

12. Бык, управляемый дистанционно

Сотрудник Йельского университета Хосе Дельгадо (Jose Delgado) стоял под жарким солнцем на арене для боя быков. Вместе с ним там находился крупный, разъяренный бык. Животное заметило человека и ринулось в атаку, набирая скорость. Казалось, что Дельгадо беззащитен, но когда бык уже находился приблизительно в 30 сантиметрах от ученого, он нажал кнопку на пульте дистанционного управления, который держал в руке, посылая сигнал в чип, имплантированный в мозг быка. Животное резко остановилось, пофыркало и покорно ушло.

Это событие было экспериментальной демонстрацией того, как его устройство «стимосивер» может управлять поведением. Оно представляло собой компьютерный чип, который управлялся дистанционным пультом, и вызывал электрическую стимуляцию различных зон мозга животного. Эта стимуляция могла оказывать различное воздействие, вызывая непроизвольное движение конечностей; эмоции, такие как любовь и ярость; или могла подавить аппетит. И еще, как продемонстрировал Дельгадо, она могла остановить нападающего быка.

Этот эксперимент настолько похож на фантастику, что многие удивляются, узнав, что это произошло в далеком 1963 г. В 70-х и 80х годах исследования в области электрической стимуляции мозга (ЭСМ) ослабли, так как общественность заклеймила их, как попытку управлять разумом и мыслями человека. Но не так давно исследования в области ЭСМ проводились опять, и появлялись сообщения о дистанционно управляемых крысах, голубях, и даже акулах.http://planeta.moy.su/blog/20_samykh_st ... 3-06-45179
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 26 березня 2014, 20:41

Уряд планує введення біометричних паспортів у 2014 http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=425771


і відео Биометрический паспорт в Украине - тотальный контроль. http://youtu.be/Doi422HXR0k
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 29 березня 2014, 17:38

Андрію, страх та й годі...
Після перегляду Ваших постів, якось не по собі стало.
Куди ж це ми котимось? І чи можливо справді час вже є близьким?! :(
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 29 березня 2014, 18:05

Sputnik писав:Андрію, страх та й годі...
Після перегляду Ваших постів, якось не по собі стало.
Куди ж це ми котимось? І чи можливо справді час вже є близьким?! :(

В мене теж настрій впав після того. І так був поганий, а тепер взагалі... :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 29 березня 2014, 19:51

andrivovk писав:
Sputnik писав:Андрію, страх та й годі...
Після перегляду Ваших постів, якось не по собі стало.
Куди ж це ми котимось? І чи можливо справді час вже є близьким?! :(

В мене теж настрій впав після того. І так був поганий, а тепер взагалі... :(

Спокійно! :) Мені от бомби сняться по ночах (і сприймаються у сні як щось звичайне), а я спокійна :) .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 29 березня 2014, 20:05

І я спокійна) вже "втомилась" боятись) Все буде добре!!! (тому що Бог з нами!)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 16 квітня 2014, 22:01

Після захоплення Криму почнеться друге пришестя Христа і Апокаліпсис

Оглядач ізраїльської газети виявив паралелі між подіями в Україні і пророцтвами в Біблії про кінець світу.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/pislya-zahople ... 42856.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 16 квітня 2014, 22:30

andrivovk писав:Після захоплення Криму почнеться друге пришестя Христа і Апокаліпсис

Оглядач ізраїльської газети виявив паралелі між подіями в Україні і пророцтвами в Біблії про кінець світу.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/pislya-zahople ... 42856.html

Перше має прийти Антихрист і представитися Христом. Путін на нього не тягне... (принаймні Христом себе не називає).

Код: Виділити все

“Глядіть, щоб ніхто не звів вас. 5 Багато бо прийде в моє ім'я, що будуть казати: Я – Христос, – і зведуть багатьох. 6 Ви почуєте про війни та воєнні поголоски; глядіть же, не тривожтесь, бо треба, щоб це все сталося, але це не кінець ще. 7 Народ бо на народ повстане й царство на царство. Голод, чума та землетруси будуть по різних місцях, 8 та все це – початок страждання. 9 Тоді видадуть вас на муки й уб'ють вас; вас будуть ненавидіти всі народи імени мого ради. 10 Багато тоді спокусяться і видаватимуть один одного й будуть ненавидіти один одного. 11 Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей. 12 Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне. 13 Але хто витримає до останку, той спасеться. 14 І ця Євангелія Царства буде проповідуватись по всьому світі, на свідоцтво всім народам. І тоді прийде кінець. 15 Отож, коли побачите “мерзоту запустіння”, провіщену пророком Даниїлом, поставлену на святім місці – хто читає, нехай розуміє! – 16 тоді ті, що в Юдеї, нехай втікають у гори; 17 а хто на покрівлі, хай не сходить узяти речі з своєї хати, 18 і хто в полі, хай не повертається назад узяти свою одіж! 19 Горе вагітним і годуючим за тих днів! 20 Моліться, щоб ваша втеча не сталася зимою, ані в суботу. 21 Скорбота ж: тоді велика буде, якої не було від початку світу аж понині, та й не буде. 22 І коли б ті дні не були вкорочені, ніхто б не врятувався; але заради вибраних будуть вкорочені дні тії. 23 І коли хто скаже тоді вам: Глянь, ось Христос, чи онде, – не вірте, 24 бо встануть лжехристи та ложні пророки, які чинитимуть великі знаки й чуда, щоб, коли можна, звести навіть і вибраних. 25 Ось я попередив вас. 26 Коли вам, отже, скажуть: Ось він у пустині, – не виходьте; ось він,.у криївках, – не вірте! 27 Як блискавка, що на сході блисне й вмить аж на самім заході сяє, так буде й прихід Чоловічого Сина. Матея, 24, 4-27
:wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1019
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 05 травня 2014, 20:25

На побутовому рівні знаки кінця часів можна віднайти в різних історичних періодах (от в романі «Дні Турбіних» добре змальовано/відображено такий період), та от тепер вражає засилля брехні в світі через досягнення науки в розвитку комунікаційних можливостей.
А брехня – це антиПравда.
:pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2014, 07:16

luksander писав:На побутовому рівні знаки кінця часів можна віднайти в різних історичних періодах (от в романі «Дні Турбіних» добре змальовано/відображено такий період), та от тепер вражає засилля брехні в світі через досягнення науки в розвитку комунікаційних можливостей.
А брехня – це антиПравда.
:pardon:

Правда - Христос
антиПравда- антихрист
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Patlatus » 06 травня 2014, 14:37

А чому ні? Моя мама вже давно називає Путіна антихристом. Як і Сталіна, Леніна та Гітлера. Усі вони хотіли зробити з себе вождів і бути богами в їхньому розумінні та вершити долю усього людства.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей