смішно?!

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

смішно?!

Повідомлення Олюнька » 18 жовтня 2008, 19:51

Смішно, як людям легко позбутися Бога і потім дивуватися, чому світ перетворюється на пекло. Смішно, коли ми віримо тому, що пишуть у газетах, і сумніваємося у тому, що говорить Біблія. Смішно, коли хтось каже "Я вірю в Бога", а сам слідує за сатаною, теж, між іншим, "віруючого" в Бога. Смішно, коли нам так легко засуджувати і дуже важко бути судимими іншими. Смішно, коли послані по е-mail-y жарти поширюються зі швидкістю світла, але люди двічі подумають, пересилати чи ні далі повідомлення, у яких ідеться про Бога. Смішно, коли все непристойне, грубе, хтиве і брутальне спокійно перебуває у Інтернеті, а у школі чи на роботі відкрита дискусія про Бога неможлива. Смішно, коли можна бути "усіма руками за" Христа у неділю, але бути непомітним християнином протягом всього тижня. Ви ще не смієтеся? Смішно, коли, пересилаючи цього листа, ви його відправите не багатьом із вашої адресної книги. Смішно, що нас більше турбує, що про нас думають інші люди, аніж, що думає про нас Бог…

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 29 жовтня 2008, 13:52

Теперішнє пекло здасться нам раєм
Дияволу в слуги ми найнялись
Через те що ми не відрізняєм
Добра від зла, і від безодні вись!

Сорі за трохи корявий переклад :oops:
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 28 грудня 2008, 00:17

А мені чогось сумно від цього

Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням). Більшість людей ховає відсутність віри за дотриманнями звичаю і вважає що цього достатньо.
У мене був "колєга" яки постив всі пости, а після закінчення посту і служби напивався.

Взагалі людям варто частіше задумуватись на тим, заради чого вони прийшли в цей світ, намагатися в першу чергу змінити себе, а уже потім інши.
Мене взагалі завжди дивувало як можна просити в Бога речі, досягнення, статок, сприяння. Бог тобі дав розум, силу і інші якості - розвивай, досягай. Не проси нічого віддавай і вернеться сторицею!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 29 грудня 2008, 01:37

Igor писав:Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням). Більшість людей ховає відсутність віри за дотриманнями звичаю і вважає що цього достатньо.
У мене був "колєга" яки постив всі пости, а після закінчення посту і служби напивався.


Люди є твором рук Божих, а все що створене Богом не може бути злим чи поганим само по собі, бо Бог творить з любові.
Те що в світі панує зло і воно впливає на людей ослаблених первородним гріхом то правда, але винна не сама людина а зло що запанувало над нею. Кожна конкретна людина, як захоче, може його позбутись - прогнати лукавого від себе, очиститись в покаяні і крові Господній і відродитись в первинній красі творіння божого.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 01:41

ljubomyr_ps писав:
Igor писав:Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням). Більшість людей ховає відсутність віри за дотриманнями звичаю і вважає що цього достатньо.
У мене був "колєга" яки постив всі пости, а після закінчення посту і служби напивався.


Люди є твором рук Божих, а все що створене Богом не може бути злим чи поганим само по собі, бо Бог творить з любові.
Те що в світі панує зло і воно впливає на людей ослаблених первородним гріхом то правда, але винна не сама людина а зло що запанувало над нею. Кожна конкретна людина, як захоче, може його позбутись - прогнати лукавого від себе, очиститись в покаяні і крові Господній і відродитись в первинній красі творіння божого.


Просто і красиво "не винна сама людина". А хто винен? Ні друже - дав оанувати себе злому - відповідай сам!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 29 грудня 2008, 12:34

Igor писав:Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням).

Рідке виключення - це ви самі? Ви теж людина.
Здається це називається фарисейством: "...я не такий як той митар..."
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 14:11

Олюнька писав:
Igor писав:Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням).

Рідке виключення - це ви самі? Ви теж людина.
Здається це називається фарисейством: "...я не такий як той митар..."

Ні, нажаль не я. Мушу Вас розчарувати. Можем перейти на особистості, але я обмежусь загальними фразами. Людина в першу чергу повина досягнути гармонії в душі, вміти контролювати свої емоції, виконувати суспільно корисну функцію згідно своїх особистих даних отриманих при народженні, розвивати і поглиблювати свої природні завдатки, побороти свої недоліки, привести на світ і виховати гідне продовження свого роду.
Я тільки на початку цієї драбини. Крім того не я суддяі і не мені вирішувати.
Стосовно "...я не такий як той митар..." - я відкритий до критики, прошу, вкажіть мені на мої помилки, буду тільки радий здоровій дискусії.
Єдина чого я хочу знайти на цьому форумі - це відповіді на питання, з більшості яких у мене уже є відповіді. Але мені дуже цікаво порівняти їх з Вашою аргументацією і можливо десь посередині знайти істину.
Можливо колись, не без Вашої допомоги, я і зможу стати людиною. Це покаже тільки час.
А поки Прошу Вам ще одне питання: чому церква закрита до критики з боку мирян, чому не визнає своїх помилок і не вживає заходи для їх усунення і недопущення в подальшому?
А тепер стосовно теми про людське зло.Багато Ваших знайомих задумуються над своїм призначенням у цьому світі? Багато з них готові відмовитись від особистих благ заради суспільної користі? Багато готові взяти на себе відповідальність за своє майбутнє? Багато бодай задумуються над цим?
Ми перетворюємось на чистих споживачів, в гонитві за матеріальними благами забуваємо первинне призначення людини, нищимо ресурси землі гірше за будь-який інший біологічний вид, не задумуємось над завтрашнім днем. Досить, чи ще навести?
І я, і Ви несемо за це повну відповідальність!
А на суді кожен з нас, і я , і Ви, і митар, будуть відповідати за свої вчинки, думки і бажання.
Перед тим, як учити інших, треба змінити себе.
І до речі, я нікого не вчу, я просто заставляю задуматись над питаннями, які всі ми до пори до часу намагаємось оминати або сприймале готову відповідь без переосмислення. А я намагаюся Вас спровокувати на дискусію.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 29 грудня 2008, 20:09

Igor писав:
Олюнька писав:
Igor писав:Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням).

Рідке виключення - це ви самі? Ви теж людина.
Здається це називається фарисейством: "...я не такий як той митар..."

Ні, нажаль не я. Мушу Вас розчарувати. Можем перейти на особистості, але я обмежусь загальними фразами. Людина в першу чергу повина досягнути гармонії в душі, вміти контролювати свої емоції, виконувати суспільно корисну функцію згідно своїх особистих даних отриманих при народженні, розвивати і поглиблювати свої природні завдатки, побороти свої недоліки, привести на світ і виховати гідне продовження свого роду.
Я тільки на початку цієї драбини. Крім того не я суддяі і не мені вирішувати.
Стосовно "...я не такий як той митар..." - я відкритий до критики, прошу, вкажіть мені на мої помилки, буду тільки радий здоровій дискусії.
Єдина чого я хочу знайти на цьому форумі - це відповіді на питання, з більшості яких у мене уже є відповіді. Але мені дуже цікаво порівняти їх з Вашою аргументацією і можливо десь посередині знайти істину.
Можливо колись, не без Вашої допомоги, я і зможу стати людиною. Це покаже тільки час.
А поки Прошу Вам ще одне питання: чому церква закрита до критики з боку мирян, чому не визнає своїх помилок і не вживає заходи для їх усунення і недопущення в подальшому?
А тепер стосовно теми про людське зло.Багато Ваших знайомих задумуються над своїм призначенням у цьому світі? Багато з них готові відмовитись від особистих благ заради суспільної користі? Багато готові взяти на себе відповідальність за своє майбутнє? Багато бодай задумуються над цим?
Ми перетворюємось на чистих споживачів, в гонитві за матеріальними благами забуваємо первинне призначення людини, нищимо ресурси землі гірше за будь-який інший біологічний вид, не задумуємось над завтрашнім днем. Досить, чи ще навести?
І я, і Ви несемо за це повну відповідальність!
А на суді кожен з нас, і я , і Ви, і митар, будуть відповідати за свої вчинки, думки і бажання.
Перед тим, як учити інших, треба змінити себе.
І до речі, я нікого не вчу, я просто заставляю задуматись над питаннями, які всі ми до пори до часу намагаємось оминати або сприймале готову відповідь без переосмислення. А я намагаюся Вас спровокувати на дискусію.


Зверніться до Бібілії.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 30 грудня 2008, 00:16

Igor писав:Просто і красиво "не винна сама людина". А хто винен? Ні друже - дав оанувати себе злому - відповідай сам!


Як би ми, люди, всі так справедливо відповідали, де б ми всі були -напевне що не в раю.
Поглянь на свою дитину. Якщо вона щось зробить неправильно ти сильно її караєш, бєш, наказуєш. Напевне що ні, а чому - бо ЛЮБИШ ЇЇ, ПРОЩАЄШ, а як і наказуєш легко - то з любові, щоб на майбутне виправилась.
Наскільки ж більше БОГ ЛЮБИТЬ НАС?!..
Берім приклад зі свого життя зі своєї любові. Як ми поступаємо з ближнім так і Бог з нами поступить.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2009, 15:08

То, мабуть, швидше страшно, а не смішно, коли таке чиниться свідомо... :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2009, 15:11

[quote="Igor"]А мені чогось сумно від цього

Відверто кажучи я дуже змучився від людей і вважаю їх найбільшим злом на планеті(за рідким виключенням). quote]


Чому такий песимізм? Ви ж світ увесь ще не об*їздили... Думаю, себе ви вважаєте більше творінням Божим, а не злом, бо Господь не є творець зла як такого... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 січня 2009, 19:15

mmm82 писав:Чому такий песимізм? Ви ж світ увесь ще не об*їздили... Думаю, себе ви вважаєте більше творінням Божим, а не злом, бо Господь не є творець зла як такого... :shock:


А Ви дайте відповідь самому собі на питання: хто є найбільшою загрозою для подальшого існування планети Земля(фізично я маю на увазі)?

Людство зосередилось на вирішенні проблем, які воно само собі створило. Релігія займається всім чим завгодно, крім того чим їй належить. Всі щоки надувають, що саме вони є самі розумні і знають що робити. Замість того, щоб рухатись вперед, ми вперто тупцюємо на місці, а як ще не дай Бог, хтось хоче вирватись з наших братніх обіймів, то ми його назад і в кандали(мова не тільки про українців, це в загальносвітовому масштабі).

В кожній людині напевно порівну доброго і злого(може бути магніт без + чи без -?), але питання скоріше в тому, як людина може цими речами управляти, чи навпаки вони людиною керують.

EdgarPo
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2009, 10:04

Повідомлення EdgarPo » 07 лютого 2009, 10:07

Гарно написано, але чогось дуже неоптимістично.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re:

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 17:15

Igor писав:А мені чогось сумно від цього...

мені більше від себе самого сумно: постійно ще і ще раз наступаю на ті ж "граблі", роблю і роблю помилки... Грішник :(
Знаєте... Але весь світ і себе у ньому помагає те, що Бог нас полюбив так, що аж Сина Свого Єдинородного дав нам розіп'яти...
Якщо всю цю недостойність Любить Бог, то і я грішний буду намагатися...
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: смішно?!

Повідомлення vitalko » 26 серпня 2010, 17:43

мені більше від себе самого сумно: постійно ще і ще раз наступаю на ті ж "граблі", роблю і роблю помилки... Грішник :(


То щасливий ви, отче, бо це усвідомлюєте.... В мене ж з цим набагато складніше..... Бо аж поки серце не защемить від болю так, що несила терпіти, не здатний побачити, що очікую всього для себе, і так мало хочу давати безкорисливо, очікую безумовного розуміння стосовно себе і абсолютно не хочу розуміти інших, чекаю прощення своїх провин і водночас не прощаю їх іншим, хочу щоб бачили гідність в мені але не бачу гідності ближніх, хочу щоб любили мене а сам не здатний любити.... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: смішно?!

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 17:57

vitalko писав:... а сам не здатний любити.... :(

здатний. Просто це не даність, а постійна праця. :Rose:
і... - з Богом до роботи :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей