Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 14 січня 2015, 15:40

andrivovk писав:
ShMariam писав:Ні, але того не боюся.

А чому? :) Не вірите, що це правда?
По-перше, вже вік не той :) - давно виросла з паніки на ту тему. По-друге, "ніяке пророцтво в Писанні не допускає особистого тлумачення"(Петра,...?). По-третє, хотіла б хоча б одне посилання на нормального науковця в галузі "біокібернетики" :D , чи як там воно. По-четверте, критично сприймаю вишукування отаких проблем на свою голову "істинно православними" з "чистою православною вірою", що явно попахує хворобою - воно б ще нічого, але так з точністю до навпаки виконується заповідь євангелізації невіруючих. :(

Все, що треба знати: приймається на чоло або праву руку, без того не можна буде ні купити, ні продати. Час покаже, що це таке.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення luksander » 14 січня 2015, 21:16

символ создается для того, чтобы воздействовать на человека, т.е. соединять его, как уже было отмечено, с некоей реальностью. Однако его действенность является отнюдь не безусловной. Символ может выполнить свое предназначение лишь при соблюдении следующих условий: 1) когда существует символизируемая реальность, 2) когда сам символ создан или избран с соблюдением определенных традиций символотворчества, существующих в той или иной духовной культуре, 3) когда человек выражает желание и полную готовность воспользоваться этим символом для соединения с реальностью, которую последний символизирует.
Профессор М.С.Иванов (МДА). К проблеме числа "666"

Якщо число 666 є символом, то для пані Мар’яни ні саме число, ні якісь чіпи чи коди з ним дійсно не мають ніякого значення, адже в її випадку пункт третій не виконується… :)
Та й в Одкровенні про це ж пишеться:
. І він учинить усім – малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам – знака на праву руку їхню, або на їхнє чоло,
І що нікому не можна буде ні купляти, ні продавати, окрім того, хто має цього знака, або ім‘я звіра, або число ймення його.

але
. І третій Ангел рушив за ними, кажучи дужим голосом: Хто поклоняється звірові і образові його і приймає знака на чоло своє чи на руку свою,
Той буде пити вино лютости Божої, вино нерозведене, приготовлене в чаші гніву Його, і зазнає страждань в огні і сірці перед святими Ангелами і перед Агнцем.
І дим страждань їхніх буде підноситися од віку навіки і не матимуть спокою ні вдень, ані вночі ті, що поклоняються звірові і образові його, а також ті, що приймають обрис імені його.
Тут терплячість святих, що дотримуються заповідей Божих і віри в Ісуса.

Відчуйте різницю між наслідками того, що вам учинять знака, і тим, якщо ви його приймете і будете поклонятись.
П.с. доречі, а чи є якесь богословське пояснення технології покладення печатки Бога живого на чола служників Бога.
:pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 14 січня 2015, 22:11

Та ні, я не заперечую, що знак, прийнятий навіть несвідомо, не буде мати негативних наслідків. Тому - чіпа я би не приймала (про всяк випадок). Біометричний паспорт - робила б, хіба би хтось дійсно довів, що сканування перетворить мене на робота (бо, вибачте, те пояснення мені здалося "брєдовим").

luksander писав:П.с. доречі, а чи є якесь богословське пояснення технології покладення печатки Бога живого на чола служників Бога.
:pardon:

:) До речі, я знайшла :Yahoo!: : що не вистачало до матерії крім води - людина, форма - загальноустановлена, але в особливій ситуації можна одним реченням.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 15 січня 2015, 16:29

Питався о.Олега в ПП, що він думає про цю статтю. Чи може бути правдою, те що там пишуть чи "брєд" (як пишуть деякі). Бо я схиляюся до думки, що якась доля правди там є.

Мені відповіли так
о.Олег писав:апологети як апологети. Теорія змови і пропаганда жахів. Тут можлива правда з вигадкою по сусідству. Питання у тому, що Ти не вважаєш за "брєд" і чи дійсно віриш, що людина, яку заставлять щось (будь-що) зробити без її на це волі - згрішить. Скоріше, навіть, так - дай визначення гріха і тоді спробуємо міркувати
З повагою, о.Олег ОООО
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 15 січня 2015, 18:30

:) Штука в тому, що всі наперед знають :D , що печатка звіра - це щось (шрихкод, чіп), що зробить з людей біороботів (не зможуть контролювати свої вчинки). А за Писанням, гріх чинить той, хто її приймає. Отже, або маємо справу з неусвідомленим гріхом (як там в молитві: "Ослаби, прости.... свідомі і несвідомі) або контролювати вчинки таки зможемо (тільки воно значно ускладнить), або справа в чомусь іншому.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 16 січня 2015, 11:48

о.Олег писав:Скоріше, навіть, так - дай визначення гріха і тоді спробуємо міркувати
З повагою, о.Олег ОООО


Розумію, що для того, щоб на людину впала відповідальність за дії, мусить бути її свідома воля. Але в Хрещенні дитина взагалі нічого не розуміє, але Таїнство є дійсним. Тому можна і тут допустити якусь частку незнання.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 16 січня 2015, 21:44

andrivovk писав:
о.Олег писав:Скоріше, навіть, так - дай визначення гріха і тоді спробуємо міркувати
З повагою, о.Олег ОООО


Розумію, що для того, щоб на людину впала відповідальність за дії, мусить бути її свідома воля. Але в Хрещенні дитина взагалі нічого не розуміє, але Таїнство є дійсним. Тому можна і тут допустити якусь частку незнання.

в Таїнстві Хрещення младенця важливий намір того, хто його звершує і віра тих, кому його у християнську відповідальність поручають. Розум, воля дитятка не обов`язково задіяна. Гріх особистий - свідоме і добровільне переступлення Божих Настанов. Завжди. А те, про що ми тут розмірковуємо, більше подібне на успадкований від Прародичів, Первородний гріх, який до Воплочення Другої Божої Особи тяжів на всіх. Тобто, нмсд, те, про що нас попереджають подані тут Цитати, не можна (??) розглядати в розрізі звичайного особистого гріха - якщо створиться (прогнозована) система і вона запрацює, як це передбачають подані Вами (і не подані) "апологети", така (таврована) людина... буде вже чимось відмінним від Сотворенного, згрішившого і Відкупленого людського створіння. Хоч це і будуть наші діти по крові. Попри це... давайте порозмірковуємо ще і над тим, що таке людина. Якщо відбудеться щось таке, як передбачають подані Вами панове... я грішний у своїх роздумах після питання "гріх" найперше втикаюсь саме в питання "людина"...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 17 січня 2015, 17:48

І ще одне міркування. От якби сильні світу цього прямо так і сказали, що "будемо ставити всім людям чіпи (чи штрих-коди)". То багато людей прийме їх? Треба бути чисто вар'ятом, щоб на це погодитись. Логічно, що більшість відмовиться. І тоді, як сказав Ісус в Євангелії від Матея "Як же то збулися б Писання, що воно так мусить статися". А саме - "І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клейно на руку їхню праву або на чола їхні". :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 17 січня 2015, 19:17

о.Олег писав:
Експрес писав:Користати - це робити щось, дістаючи з того вигоду. Яку вигоду, отче Олеже, Ви дістаєте від номера?

не обовязково. В мене це синонім до "вживання", "застосування". Вигода - це зовсім не те, про що я. :pardon:


Якщо вигоди нема, потреби нема, то нащо ж Вам, отче, ІПН?
Свої аргументи "проти" - навів. Ваших аргументів "за" нема?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 17 січня 2015, 19:29

Експрес писав:
Якщо вигоди нема, потреби нема, то нащо ж Вам, отче, ІПН?
Свої аргументи "проти" - навів. Ваших аргументів "за" нема?
Я його не раз використовувала (вимагали) при оформленні документів :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2015, 20:34

Експрес писав:
о.Олег писав:
Експрес писав:Користати - це робити щось, дістаючи з того вигоду. Яку вигоду, отче Олеже, Ви дістаєте від номера?

не обовязково. В мене це синонім до "вживання", "застосування". Вигода - це зовсім не те, про що я. :pardon:


Якщо вигоди нема, потреби нема, то нащо ж Вам, отче, ІПН?
Свої аргументи "проти" - навів. Ваших аргументів "за" нема?

Ви аж так неуважно дискутуєте? Можливо з плином часу втратилась ниточка логіки нашої розмови, тому зацитую

о.Олег писав:
Експрес писав:Користати - це робити щось, дістаючи з того вигоду. Яку вигоду, отче Олеже, Ви дістаєте від номера?

не обовязково. В мене це синонім до "вживання", "застосування". Вигода - це зовсім не те, про що я. :pardon:
Наприклад, сьогодні зміна часу на годину: користаю з системи, але жодної вигоди від цього - скоріше навпаки (десь тема у нас про це тут є). І знав людей, які ціле життя прожили за австрійським часом - совєцкого не приймали, не те, що тих переходів зимовий-літній.
З повагою, о.Олег

і, якщо не зрозуміло, то переформулюю: мені не обов`язково "вигідно" (навіть у Вашому розумінні), наприклад, кордони в державі, податки платити, у військо іти тощо. Чому я маю подавати Вам аргументи за якесь там "за", коли я навіть про власну вигоду (у Вашому розумінні) не "за"ікався? :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 17 січня 2015, 21:29

о.Олег писав: Ви аж так неуважно дискутуєте? Можливо з плином часу втратилась ниточка логіки нашої розмови, тому зацитую

І справді, втратилась. Бо ставив одне і те саме питання, нащо Вам ІПН, натомість отримував відповідь про австрійський час, смски, горнятка, електрику і туалети.
Я про це не питав. Я питав не про людей, які живуть за австрійським часом чи про найбільш зручний спосіб напитися, а про те для чого ВАМ ІПН. Те що користати - синонім застосовувати у Вашому розумінні, я зрозумів, а от для чого Вам ІПН -ні.

о.Олег писав:і, якщо не зрозуміло, то переформулюю: мені не обов`язково "вигідно" (навіть у Вашому розумінні), наприклад, кордони в державі, податки платити, у військо іти тощо. Чому я маю подавати Вам аргументи за якесь там "за", коли я навіть про власну вигоду (у Вашому розумінні) не "за"ікався? :)
З повагою, о.Олег

Таке порівняння не коректне, бо кордон, податки чи військовий обов"язок - це не право, а обов"язок. Порушивши кордон чи ухилившись від сплати податків Ви стаєте злочинцем. Відмовившись від ІПН Ви не порушує закону, бо маєте на це право. При відмові ставлять штамп в паспорт і те, що потрібно було раніше робити з паспортом та ІПН зараз можна робити тільки з паспортом. Питання - навіщо Вам лишній документ?

ShMariam писав:
Експрес писав:
Якщо вигоди нема, потреби нема, то нащо ж Вам, отче, ІПН?
Свої аргументи "проти" - навів. Ваших аргументів "за" нема?
Я його не раз використовувала (вимагали) при оформленні документів :pardon:

Печатка в паспорті - і вимагати вже не будуть і на один непотрібний папірець стане менше :pardon:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 17 січня 2015, 21:41

Експрес писав:Питання - навіщо Вам лишній документ?...

так я і кажу - він не мені потрібний, а державній системі.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 31 січня 2015, 00:01

о.Олег писав:
Експрес писав:Питання - навіщо Вам лишній документ?...

так я і кажу - він не мені потрібний, а державній системі.
З повагою, о.Олег


http://ua.korrespondent.net/tech/scienc ... mikrochipy

-а тут приклад того, як може бути "добре" і Вам і системі. А з часом в чіп "впхають" платіжну і медичну карту, посвідчення особи і проїзний документ - зовсім буде зручно. Приймете?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 31 січня 2015, 10:32

Експрес писав:
о.Олег писав:
Експрес писав:Питання - навіщо Вам лишній документ?...

так я і кажу - він не мені потрібний, а державній системі.
З повагою, о.Олег


http://ua.korrespondent.net/tech/scienc ... mikrochipy

-а тут приклад того, як може бути "добре" і Вам і системі. А з часом в чіп "впхають" платіжну і медичну карту, посвідчення особи і проїзний документ - зовсім буде зручно. Приймете?

от і кажу Вам, що Вас не цікавить мотив чи потреби мого користування ідентифікаційним кодом. А на подібні до Вашого питання я вже відповідав - дивіться вище.
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Експрес » 31 січня 2015, 14:16

о.Олег писав:от і кажу Вам, що Вас не цікавить мотив чи потреби мого користування ідентифікаційним кодом.

Мотив Ви пояснили - отримали ІПН, щоб догодити системі. Звідси виникло наступне питання. З часом формою догоджання системі буде чіп чи штамп чи ще якась зараза, яка суттєво полегшуватиме нам життя, більше того, без цієї штуки наше звичне "цивілізоване" життя стане неможливим. Отже якщо Ви сьогодні прийняли зовсім необов'язковий навіть для самої системи (не кажучи вже про Вас) номер , лише щоб їй догодити, то як поведетеся, коли система запропонує життя в новій системі координат, у якій ті, хто відмовляться - стають поза системою з усіма її благами?
ІПН - не 666, але ж і те і інше - ланки одного диявольського ланцюга. Навіщо йому підігрувати?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 31 січня 2015, 14:39

Експрес писав:
о.Олег писав:от і кажу Вам, що Вас не цікавить мотив чи потреби мого користування ідентифікаційним кодом.

Мотив Ви пояснили - отримали ІПН, щоб догодити системі. Звідси виникло наступне питання. З часом формою догоджання системі буде чіп чи штамп чи ще якась зараза, яка суттєво полегшуватиме нам життя, більше того, без цієї штуки наше звичне "цивілізоване" життя стане неможливим. Отже якщо Ви сьогодні прийняли зовсім необов'язковий навіть для самої системи (не кажучи вже про Вас) номер , лише щоб їй догодити, то як поведетеся, коли система запропонує життя в новій системі координат, у якій ті, хто відмовляться - стають поза системою з усіма її благами?
ІПН - не 666, але ж і те і інше - ланки одного диявольського ланцюга. Навіщо йому підігрувати?

власне на це вже відповідав, як і говорив, а Ви заперечували (або поправте), що основою Вашого запитування є підозра ІПН, я ж грішний веду свої підозри в "ланковості диявольського ланцюга" від, принаймі, прийняття Паспорта :Rose: Однак підозри підозрами, але, допоки не вважаю щось там чітко тавруванням диявольським, не (не "догоджаю", перепрошую, якщо Ви щось таке в мені грішному гидке (для мене принаймі "догоджати" - гидке) відшукали) виступаю проти.
Надіюсь різницю між "догоджати" (бо отакий от я догідливий державі :( ) і "не опротистовувати" (за браком вагомих для мене підстав) окреслено і ми порозумілися.
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 12 лютого 2015, 12:03

Прочитавши Одкровення, думаю над тим всім.. згадалось, як наш настоятель о.Орест Фредина говорив про штрих-коди, що кожний товар можна визначити з супутника, де він знаходиться. ну і всі то знають, що на штрих-коді три шістки.. Глянула я на свій стіл -лежить книжечка Ангелику мій любий( купила біля церкви) зі штрих-кодом, ще одна дитяча книжка, зошит, олійка дитяча стоїть і ноут -все це з ним, нарахувала зі штрих-кодами 6 речей тільки на моєму столі...а в домі? якось не дуже приємно стало. І нащо то мені?
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 13 лютого 2015, 08:56

Цікава стаття http://rpczmoskva.org.ru/propovedi/prep ... ossii.html Преп. Серафим Саровский: «Антихрист родится в России»
Востаннє редагувалось 13 лютого 2015, 20:26 користувачем Міра, всього редагувалось 1 раз.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 13 лютого 2015, 12:03

Ще один лінк подам https://www.youtube.com/watch?v=9P0YcBI39iA мені роз"яснилось трохи :)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 13 лютого 2015, 19:09

Міра писав:Ще один лінк подам https://www.youtube.com/watch?v=9P0YcBI39iA мені роз"яснилось трохи :)

Я щось більше схильний вірити першій версії, а не цій. :) Але там побачимо.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 13 лютого 2015, 19:11

Міра писав:Цікава стаття http://royallib.com/read/kiz_deniel/tsv ... html#61440 Преп. Серафим Саровский: «Антихрист родится в России»

Ви щось не ту статтю подали. Бо тут уривок фантастичної книги (Я її читав... :) ). Виправте.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Міра » 13 лютого 2015, 20:30

Виправила, дякую :)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2015, 11:26

від Хазанова
https://youtu.be/z68aYc7j0_s
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 березня 2015, 20:05

А як там що до Росії. Тут недавно інформаційне інтернет середовище Україні буквально "взірвало", скажем так, пророцтво чи передбачення ієромонаха Юстина Бойка про Путіна і Росію. Джерело: http://patrioty.org.ua/nespodivano-pror ... t-sogodni/ . А таки дуже цікаво хто і де таке повідав вельмишановному отцю, тим цікавіше стає шо о.Юстин у своєму ФБ каже шо ся не признає про те нікому... а шкода...а може хтось таки знає... А тим часом руські і наші святі повідають шо : Прозорливый Иосиф Тереля: «В начале XXI века будет страшная война. Мне была показана карта России в кольце сполохов огня. Очаги полыхали на Кавказе, в Средней Азии, в Прибалтике и по всему Дальнему Востоку, где противником России стал Китай. Лидер России развяжет войну»... і ще багато тутка: http://expertov.com/kogda-kitai-napadyot-na-rossiyu. І шо скажете дорогі форумчани...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 20 березня 2015, 20:26

ljubomyr_ps писав:А як там що до Росії. Тут недавно інформаційне інтернет середовище Україні буквально "взірвало", скажем так, пророцтво чи передбачення ієромонаха Юстина Бойка про Путіна і Росію. Джерело: http://patrioty.org.ua/nespodivano-pror ... t-sogodni/ . А таки дуже цікаво хто і де таке повідав вельмишановному отцю, тим цікавіше стає шо о.Юстин у своєму ФБ каже шо ся не признає про те нікому... а шкода...а може хтось таки знає... А тим часом руські і наші святі повідають шо : Прозорливый Иосиф Тереля: «В начале XXI века будет страшная война. Мне была показана карта России в кольце сполохов огня. Очаги полыхали на Кавказе, в Средней Азии, в Прибалтике и по всему Дальнему Востоку, где противником России стал Китай. Лидер России развяжет войну»... і ще багато тутка: http://expertov.com/kogda-kitai-napadyot-na-rossiyu. І шо скажете дорогі форумчани...

Що бажати зло - не по християнськи. :D

А якщо серйозно... Не побажала б нікому увійти у державу, де строго регулюється народжуваність, є примусові аборти (а за стільки часу це значить про те, що народ приймає аборти як щось нормальне) і котролюється Церква.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 20:33

ljubomyr_ps писав:... І шо скажете дорогі форумчани...

що море покриє і Петербург, і Москву, і що наврят чи через природній катаклізм. І шо це не предвіщає нікому нічого доброго :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 березня 2015, 22:00

О ще одна деталь - в 2017 році буде 100 років як червона чума прийшла в Росію і поширилась по світу несучи мільйони смертей... Може їй (неосовку) прийде кінець там де вона зародилась. Історія полюбляє циклічність. Був час розкидати каміння прийде час його збирати...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Ігор В » 31 жовтня 2015, 10:08

прочитав в якійсь протестантській газеті, що на зворотній стороні доларових купюр під зображенням піраміди написані слова "нове світове правління" , а такі інституції, як всевітній банк, ООН, і ще там якісь міжнародні всесвітні організації, це все є частиною нового світового правління яке має прийти і яке має очолити антихрист.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 31 жовтня 2015, 10:15

Хтось має доларову купюру, щоб перевірити? :)

Але про віру в Бога, пише на кожній купюрі, правда? (але дехто припускає, що вони гм... не в "того" Бога вірять :roll: )
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей