Меджугор'є. Що і як?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 05 травня 2011, 00:36

Зображення

вервиця(розарий)-найсильніший засіб молитви проти сатани...
Це чудотворна молитва...Моліться її щодня-прохання Пресвятої Діви Марії...
Христос Воскрес!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2011, 06:00

vchytel писав:вервиця(розарий)-найсильніший засіб молитви проти сатани...
Це чудотворна молитва...Моліться її щодня-прохання Пресвятої Діви Марії...

Об'явлення Богородиці Святому Домініку про молитву на вервиці - початок 13-го століття
про вервицю тема на нашому Форумі viewtopic.php?t=871
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2011, 06:11

vchytel писав:отак описали Пресвяту Діву Марію візіонери...

а хто намалював?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Anais
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 05 травня 2011, 17:36

МЕДЖУГОРЬЕ

Повідомлення Anais » 05 травня 2011, 17:48

КООРДИНАТОР ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ПАЛОМНИЦТВ ДО МЕДЖУГОРЬЕ
ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0676743151
БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МЕДЖУГОРЬЕ

Повідомлення о.Олег » 05 травня 2011, 21:35

Anais писав:КООРДИНАТОР ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ПАЛОМНИЦТВ ДО МЕДЖУГОРЬЕ
ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0676743151
БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ

переніс у відповідну тему
Вітаю на Форумі Anais. Перед написанням повідомлення дуже просимо перевірити, чи існує подібна до суті Вашого допису тема. Великими літерами не зловживайте - пишіть звичайними, якщо можна. Допис одного змісту розміщуйте на Форумі лише один раз. Червоним на нашому Форумі пишуться лише модераторіали. На модераторіали відповідати/обговорювати можна лише в ПП. Надіюсь, що порозуміємось.
Перепрошую - зауваження вимушений давати для добра Форуму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re:

Повідомлення Yur » 06 травня 2011, 02:35

о.Олег писав:Основний документ з Ватикану (подаю Вам його англійську версію: Official Deklarations on Medjugorje) виданий ще 1996 року (дійсний і зобов`язуючий для всієї Католицької Церкви – інших не було, справа вивчається). Там, зокрема, сказано:
"... організація офіційних паломництв в Меджугорію в якості відвідання місця справжніх Марійських явлінь не дозволяються ані на парохіяльному, ані на єпархіяльному рівні, оскільки це б суперечило рішенню Єпископів бувшої республіки Югославія в принятій ними вищезгаданій Декларації."
Себто діюче рішення Ватикану від 1996 р. на основі рішень Єпископів бувшої республіки Югославія 1991 р.
Рішення Ватикану виконувати потрібно. Незрозуміло чому за п'ятнадцять літ це єдиний офіціоз. Чи були подібні прецеденти.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2011, 05:45

Yur писав:... Незрозуміло чому за п'ятнадцять літ це єдиний офіціоз...

З'яви тривають. Доки тривають, остаточного заключення, яке б було якимось якісно іншим за змістом, аніж вже прийняте, не буде.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення ljubomyr_ps » 25 червня 2011, 08:37

Сьогодні 30 років від першої об’яви Богородиці в Меджуґор’є!!!
...«Якщо Бог дозволяє нам пізнати правдивість об’явлення, то це чудово, але ми повинні бути певними, що воно походить від Бога, а не є вигаданим, навіть, якщо має добрі наміри. Ось що робить папська комісія. Ще немає вердикту щодо Меджуґор’є. Ми хочемо переконатися, що ця подія, про яку говориться в медіа і, яка притягує мільйони людей до маленького містечка, є від Бога.»....
http://catholicnews.org.ua/sogodni-30-r ... %91o#point

Любі дітки!Моя сьогоднішня молитва є за всіх вас, котрі шукають благодаті навернення. Ви стукаєте в двері мого серця, але без надії та молитви, в гріху та без святості примирення з Богом. Дітоньки, покиньте гріх і зробіть вибір у бік святості. Лише в такий спосіб зможу вам допомогти й вислухати ваші молитви та просити заступництва перед Всевишнім. Дякую, що відповіли на мій заклик.
Послання Цариці Миру 02.06.2011
"Дітоньки, в той час як я призиваю вас до молитви за тих, котрі не пізнали Божої любові, якби ви заглянули в свої серця, ви би зрозуміли, що я говорю про багатьох із вас. З відкритим серцем, щиро спитайте себе, чи ви прагнете живого Бога, чи бажаєте усунути Його зі свого життя і жити як ви хочете. Погляньте навколо себе, дітки, і подивіться, куди прямує світ, світ, що хоче робити все баз Отця, і котрий блукає в темряві спокуси. Я пропоную вам світло Істини і Святого Духа. Згідно з Божим планом, я з вами, щоб допомогти вам мати мого Сина, Його Хрест, Воскресіння та Тріумф у ваших серцях. Як мати, я бажаю і молюся за вашу єдність з моїм Сином та Його творіннями. Я - з вами; вам вирішувати. Спасибі."

http://medjugorje.com.ua/
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення Олег21 » 03 липня 2011, 21:37

Меджугорье - противоположность Фатимы.

http://uniat.ucoz.com/news/medzhugore_p ... -09-20-444

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення andrey s. » 03 липня 2011, 22:33

Олег21 писав:Меджугорье - противоположность Фатимы.

http://uniat.ucoz.com/news/medzhugore_p ... -09-20-444

Сумно це все,,і я якось не хочу коментувати.
Я не вірю,що Діва Марія на мене образится за обережність в цьому.(якби до мене хтось підійшов з наміром покласти на мене руки(як у посиланні),то я би міг не адекватно відреагувати,особливо коли перед тим,я би чемно відмовився)
І коли я навіть помиляюсь у своїх враженнях.(це мій вибір)
Кожен робить свій,я не в праві вказувати на чиюсь особисту помилковість в цьому виборі.(можу помолитись,коли відчую потребу)
А от Церква в праві,як не крути,в праві,і я стараюсь слухати ЇЇ голосу.
Господи,зглянься на нас грішних..і немічних..
Дякую..(нікому боляче зробити не хотів)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 04 липня 2011, 06:33

Олег21 писав:Меджугорье - противоположность Фатимы.

http://uniat.ucoz.com/news/medzhugore_p ... -09-20-444

це вже було тут, пане Олеже. Розумію, що написано багато, але, якщо Ви дійсно цікавитеся темою, то перечитайте наш здобуток - навіть не знаю, чи можна ще щось додати допоки не буде нових офіційних заяв Церкви
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

послання з Меджугорє

Повідомлення Andrew » 01 вересня 2011, 08:04

СІХ! натрапив на таку статтю http://octpib.info/Articles.aspx?id=10046 і починаю плутатись, прошу священників роз’яснити як до цього відноситись.?
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: послання з Меджугорє

Повідомлення о.Олег » 01 вересня 2011, 13:39

Andrew писав:СІХ! натрапив на таку статтю http://octpib.info/Articles.aspx?id=10046 і починаю плутатись, прошу священників роз’яснити як до цього відноситись.?

перегляньте наш діалог тут на Форумі і, якщо щось ще не висвітлено - продовжіть там. За якийсь час теми об'єднаю
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: послання з Меджугорє

Повідомлення о.Олег » 01 вересня 2011, 13:54

Andrew писав:а де саме тут шукати?

питання з Меджугорі складне і читати треба всю гілочку. Нажаль порадувати Вас легшим чимось, якщо хочете бути об'єктивним, не можу. Десь на першій чи другій сторіночці я грішний публікував своє звернення до Архиєпархії з приводу "днів Меджугорі в Зарваниці". Все складно...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
IrynaStegniy
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2010, 00:30
Звідки: Суми
Контактна інформація:

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення IrynaStegniy » 17 січня 2012, 21:45

Збираюся цієї весни з'їздити і подивитися на те Междугор'є :) Допитливість журналіста діє: начиталася багато і "за", і "проти" - хочу отримати власне враження.

Тільки от що мене найбільше дивує, як люди прагнуть чуда о_О Навіть всупереч офіційній думці Церкви... Особисто я їду туди не за чудом і навіть не сподіваюся розібратися "що і як", а зі звичайної цікавості. :)
Я люблю Україну

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 18 січня 2012, 14:03

IrynaStegniy писав:Збираюся цієї весни з'їздити і подивитися на те Междугор'є :) Допитливість журналіста діє: начиталася багато і "за", і "проти" - хочу отримати власне враження.

Тільки от що мене найбільше дивує, як люди прагнуть чуда о_О Навіть всупереч офіційній думці Церкви... Особисто я їду туди не за чудом і навіть не сподіваюся розібратися "що і як", а зі звичайної цікавості. :)

цікавість... необхідна якість журналіста (допитливість :D ) тому за Вас стосовно цього, мабуть, переживати не варта (бо зазвичай цікавість може бути складовою одного з семи смертних гріхів - лінивства), от лише Ви відвідаєте Меджугор'є: місце Молитви Церкви, Маріїнський відпустовий центр. Моліться. Прошу помолитися і за мене грішного. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vitalko » 18 січня 2012, 14:25

о.Олег писав:бо зазвичай цікавість може бути складовою одного з семи смертних гріхів - лінивства


Яким чином?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 18 січня 2012, 14:54

vitalko писав:Яким чином?

якщо коротко: це коли байдики людина б'є, дурниці у голову лізуть
якщо детальніше - введіть в пошуковик "праздность" (лінивство) і "любопитство" (цікавість): російською точно щось такого про цей зв'язок почерпнете.
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

frater Vitalianus
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 11 вересня 2011, 19:36

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення frater Vitalianus » 18 січня 2012, 23:16

Диво полягає ось в чому: коли люди їдуть в Меджугор"є, то відчувають духовне піднесення, присутність Матері Божої, але коли вертаються додому, ідуть до Церкви не відчувають (а що може бути більше!?) присутності Христа у св. Євхаристії, не переживають зустрічі з Христом у св. Причасті.
Можливо, нам не потрібно шукати чудес, з"яв, їздячи по світу, а просто зайти до нашої парафіяльної церкви і побачити найбільше чудо, Таїнство Таїнств, яке не відбувається один раз, десь в конкретному місці, але кожного разу, коли священик служить св. Літургію. І ця зустріч з Христом не лише як відчуття присутності, ця зустріч реальна, до такої міри, що «живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гл. 2, 20). ЯКщо ми не зустрічали Христа в Причасті, не зустрінемо його ні Меджугор"ї, ні в Джублику, ні навіть в Середньому.
Salus animarum suprema lex esto!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення andrey s. » 19 січня 2012, 14:13

frater Vitalianus писав:Диво полягає ось в чому: коли люди їдуть в Меджугор"є, то відчувають духовне піднесення, присутність Матері Божої, але коли вертаються додому, ідуть до Церкви не відчувають (а що може бути більше!?) присутності Христа у св. Євхаристії, не переживають зустрічі з Христом у св. Причасті.


Це особистий досвід, чи думки на загал????(тобто підозри).
Бо сказане так, і про Таке...то досить серйозне зауваження...
То як????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення andrivovk » 24 лютого 2012, 23:19

Висновки комісії стосовно Меджугор’я з’являться до кінця року http://www.credo-ua.org/2012/02/59014

Не можу дочекатися.Але займаю нейтральну позицію.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2012, 13:24

andrivovk писав:Висновки комісії стосовно Меджугор’я з’являться до кінця року http://www.credo-ua.org/2012/02/59014

Не можу дочекатися.Але займаю нейтральну позицію.

Я, якщо чесно, то можу зрозуміти позицію Церкви. Обережність....
От навіть каже само за себе:
чи можна говорити про надприродний характер об’явлень, які відбуваються в цій місцевості на території Боснії-Герцоговини.


Якщо думати за наслідки то сказати можна тільки так, тобто без конкретики якої так вимагають. "Надприродний характер" це не зовсім визначиний термін. Люди хотять чути чи від Бога чи вд чорта, і Церква навряд так швидко остаточно ствердить бо люба така відповідь може нанести сильну шкоду Їй і вірним включно.
Церква від Бога і дана на Спасіння, це 100% факт. І саме наполягання, вимагання від Церкви якоїсь відповіді є нічим іншим як слабкістю вимагаючого.(тільки не потрібно вимагаючому прикриватись іншими :no: )

Особисто я мислю, що в самому Меджугорі можна знайти і Те і інше, тобто справді про надприродній характер можна говорити напевне, а ось про походження того надприроднього.....конкретної відповіді не буде, вона Не потрібна.(хто її дуже очікує і при цьому сподівається на беззаперечне;" Від Бога", подумайте, а чому вона Вам так потрібна?? Це слабкість як не крути :Search: )
А до Меджугоря відношусь як до Меджугор"я, так само як до бааагатьох місць де я не був, і моя позиція також нейтральна , а якщо хтось буде вимагати відповідь, щоб я або "так", або "ні", то можна сміло сказати ........
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення Bohdan_ » 25 лютого 2012, 18:06

ljubomyr_ps писав:"Дорогі діти!
Я закликаю вас молитвою і постом очищати шлях, по якому Мій Cин зможе увійти до Ваших сердець. Прийміть Мене як Матір, як Вісницю Божої ласки і як Його прагнення спасти вас. Позбудьтеся всього, що в минулому було для вас тягарем, від почуття провини, від того, що вводило вас в оману і темряву. Прийміть це світло , відродіться в справедливості Мого Сина".

Меджугорське послання 2 червня 2010 року

МОЛИТВА ПЕРЕМАГАЄ!



Oсь натрапив на таку річ на цьому форумі. і дивує таке маленьке повідомлення і скільки воно того в собі має :/ Цитоване паном любомиром_пс в кольорі як на мене грішного тут так пахне New Age що аж страшно. Всі хто визнає цей рух говорять: гріх залишіть християнам в нас такого понятя гріху немає а лише гріх є про них вступлення до далшої фази їхнього розуміння віри. То тільки моя думка яка мені кинулась при перечитані тексту повідмлення :(

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 25 лютого 2012, 18:17

Bohdan_ писав:
ljubomyr_ps писав:"Дорогі діти!
Позбудьтеся всього, що в минулому було для вас тягарем, від почуття провини, від того, що вводило вас в оману і темряву. Прийміть це світло , відродіться в справедливості Мого Сина".



тут так пахне New Age що аж страшно....

Нмд, нічого особливого і єретичного. Деякі люди так зациклюються на власних гріхах, що за ними не бачать Божого Милосердя. Від смутку опускаються руки, а диявол цим користується... ( з власного досвіду)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення andrivovk » 07 листопада 2013, 18:34

СВЯТИЙ ПРЕСТОЛ ПРО МЕДЖУГОР'Є

http://catholicnews.org.ua/svyatiy-pres ... edzhugorie
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 08 листопада 2013, 14:15

andrivovk писав:СВЯТИЙ ПРЕСТОЛ ПРО МЕДЖУГОР'Є

http://catholicnews.org.ua/svyatiy-pres ... edzhugorie

документ датовано 21 жовтня 2013 року
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 20 квітня 2015, 10:06

майже рівно рік тому один із найвідоміших і найдіяльніших пасторів Швеції Ульф Екман разом з дружиною навернулися до Католицької Церкви. Чому про це пишу данній в темі? В 2005-му році вони вперше відвідали Меджуґор'є, і там відчули якусь таку благодать, що наступні десять років їздили туди ще кілька разів. Як казав Ульф, він врешті не витримав того, що не може наголошувати на любові Богородиці і до Богородиці, і в кінцевому рахунку навернувся :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення прочанка » 20 квітня 2015, 18:35

паломники діляться досвідом – з Меджугоріє запрошує Богородиця і цей поклик люди чують чи відчувають.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення о.Олег » 20 квітня 2015, 20:39

прочанка писав:паломники діляться досвідом – з Меджугоріє запрошує Богородиця і цей поклик люди чують чи відчувають.

злий не дрімає і хитрить (там, Меджугорі, в тому числі), тому на відчуття покладатися у визнанні не можемо - чекаємо на Слово Христа
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Меджугор'є. Що і як?

Повідомлення прочанка » 21 квітня 2015, 21:18

Світла й потрібна кожному з нас мить
https://www.youtube.com/watch?v=GO1LGThwS_k
Не бійтеся!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей