Чим пахне РІСУ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 19 січня 2009, 17:51

Доводиться спілкуватися мені в Неті теж і з язичниками, боронити наше християнство, і от набрав нині в Гугле лексему "язичники" і відразу за першим посиланням потрапив до каталогу РІСУ ось звідси http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/uk ... religious/

Мав раніше можливість поверхово з ним стикатися, але цілком не переймався. Придивився добряче, а там, як-то кажуть повний "Нью Ейдж" (http://www.christusimperat.org/uk/node/74)
Все що хочеш: і Христове й антихристиянське: езотерика, окультизм, секти, наприклад, сумнозвісне "Біле братство", "мормони", "єговісти"..., поганство, саєнтологія, астрологія (магія), йога, пані Блаватська, що служила в житті дияволові тощо. Змішане, отже, біле з темним. Ще бракує, мабуть, написати чітко й "сатанізм".

Кажуть, що РІСУ - це проект УКУ...

Що скажете на це? Чи така "релігійна політика" не зашкодить слабким у вірі? Чи цей веб-ресурс боговгодний - християнський найперше? Або чи не ставить такий дивовижний, на мій погляд, підхід до відповідальної справи автентичне християнство в один ряд поряд з іншими неорухами, також і нехристиянськими? Чи варто взагалі у наших офіційних католицьких виданнях посилатися на РІСУ? Як на мене, це вже забагато...
Востаннє редагувалось 19 січня 2009, 20:55 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 19 січня 2009, 19:27

Асоціація єврейських організацій та общин України – www.vaadua.org (рос, eng)
Всеукраїнський єврейський конгрес — www.jewish.kiev.ua (рос, eng)
Єврейська конфедерація України — www.jewukr.org (рос, eng)
Головний рабинат України — www.rabbinate.org.ua (укр, рос) — новинка
Інститут юдаїки — www.judaica.kiev.ua (укр, рос, eng)
Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства — www.judaicacenter.kiev.ua/ (укр, рос, eng)
Єврейська фундація України — www.jfu.kiev.ua (eng)
Історико-культурний центр Брацлавських Хасидів, м. Умань — www.uman.narod.ru (укр, рос, eng)
Центр Ребе Нахмана в Умані на сайті Брацлавських Хасидів — www.breslov.com/uman (eng)
Федерація єврейських громад СНД — www.fjc.ru (eng)
Релігійне об'єднання громад прогресивного юдаїзму України — www.pjukr.kiev.ua (рос)
Київська єврейська громада, велика синагога імені Бродського — www.greatsynagogue.kiev.ua (рос)
Миколаївське товариство єврейської культури — www.comcent.nikolaev.ua/clients/jcc-noek (рос, eng)
Харківська обласна об'єднана єврейська община — www.jewishkharkov.com (рос, eng)
Дніпропетровська єврейська громада — www.djc.com.ua (рос, eng) —

---------------------------------------------------

Конец вам :)

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 19 січня 2009, 19:41

"Довкола одні євреї" — www.ecc.crimea.ua/~kkl (рос)
Хабад Любавич в Криму — www.chabadcrimea.org (рос, eng)
Єврейський общинний центр м. Київ — www.aish.kiev.ua (рос)
Сайт Ноаха Кофманського, головного рабина юдейської громади м. Чернівці — www.noach.narod.ru (рос, eng)
Сайт "Мигдаль", м. Одеса – www.migdal.ru (рос)
Офіційний сайт Єврейської молодіжної організації "Бейтар" – www.beitar.org.ua (рос)
Неофіційний сайт Єврейського молодіжного клубу "Гешер", м. Одеса – www.webgesher.narod.ru (рос)
"Wалом"Офіційний сайт Єврейського молодіжного клубу, м. Миколаїв – www.walom.narod.ru (рос)
Громада прогресивного юдаїзму м. Вінниця – www.jewish.vinnitsa.com/vropi_russion.html (рос, eng)
Міжнародна мережа "Шалом" (SNI) конгрегацій месіанського юдаїзму в Україні, Білорусі, Молдові та Угорщині — www.shalomnetwork.org (eng)
"Хатіква", незалежна релігійна громада синів Ноя — www.hatikva.dn.farlep.net (рос)
"Євреї, християни і Слово Боже", сайт месіанських юдеїв з Харкова – menorah.by.ru (рос, eng)
Єврейський культурний центр "Ор Авнер-ХАБАД" – www.jcc.cv.ua (рос, eng)
Офіційний сайт одеського Гілеля – www.hillel.org.ua (рос)

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 19 січня 2009, 19:43

Ja ne rozymiju i wo tyt smiwnogo.
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 19 січня 2009, 19:49

язичниками, боронити наше християнство


См. выше список организаций, инициирующих "язычество".

Как они говорят - заставим этих снова ДРОВАМ МОЛИТЬСЯ :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 січня 2009, 20:40

privet писав:
язичниками, боронити наше християнство


См. выше список организаций, инициирующих "язычество".

Как они говорят - заставим этих снова ДРОВАМ МОЛИТЬСЯ :)



Вважаю, що такі "проекти" РІСУ чи кого там - з області скандалу... Чи не так?
Я не є прихильником підгорецьких отців, наприклад, але вони, як відомо, виступили різко за подібну "політику" проти РІСУ і не лишень...
Справді, єврейства там вистачає, крім іншого...

До речі, бачив, що на РІСУ на своїх сайтах посилаються теж сатаністи...

Тому дискутуймо разом!
Востаннє редагувалось 19 січня 2009, 21:00 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 січня 2009, 20:44

Xrystia писав:Ja ne rozymiju i wo tyt smiwnogo.


А хто сміється? Це, швидше, навіває страх, якщо заглибитись критично в саму суть, а не дивитись на подібне крізь рожеві окуляри, думаючи, що вже сидиш у раю.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Тарас Антошевський
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 19 січня 2009, 23:36
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Тарас Антошевський » 20 січня 2009, 00:16

mmm82 писав:Доводиться спілкуватися мені в Неті теж і з язичниками, боронити наше християнство, і от набрав нині в Гугле лексему "язичники" і відразу за першим посиланням потрапив до каталогу РІСУ ось звідси http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/uk ... religious/

Мав раніше можливість поверхово з ним стикатися, але цілком не переймався. Придивився добряче, а там, як-то кажуть повний "Нью Ейдж" (http://www.christusimperat.org/uk/node/74)
Все що хочеш: і Христове й антихристиянське: езотерика, окультизм, секти, наприклад, сумнозвісне "Біле братство", "мормони", "єговісти"..., поганство, саєнтологія, астрологія (магія), йога, пані Блаватська, що служила в житті дияволові тощо. Змішане, отже, біле з темним. Ще бракує, мабуть, написати чітко й "сатанізм".

Кажуть, що РІСУ - це проект УКУ...

Що скажете на це? Чи така "релігійна політика" не зашкодить слабким у вірі? Чи цей веб-ресурс боговгодний - християнський найперше? Або чи не ставить такий дивовижний, на мій погляд, підхід до відповідальної справи автентичне християнство в один ряд поряд з іншими неорухами, також і нехристиянськими? Чи варто взагалі у наших офіційних католицьких виданнях посилатися на РІСУ? Як на мене, це вже забагато...


Слабким у вірі дійсно немає чого заходити на РІСУ. А ще краще нікуди на ЗМІ не заходити, а замкнутися десь в гірській келії і багато молитися. Можна і десь ближче, але тоді не мати ніякого контакту зі світом секулярним. Бо реальність є далекою від того, чого навчав Христос. Можна впасти в спокусу. Уявіть собі, що навіть серед священнослужителів є багато не показових християн. Можна замкнутися, а можна діяти і не боятися світу цього. А такій людині краще бути реалістом. Хоча би для цього, щоби не стати жертвою підгорецької секти. :)
РІСУ було створено для об'єктивного і понадконфесійного висвітлення релігійного життя в Україні та діаспорі. Про всі існуючі релігії і релігійні рухи. Не проповідувати якесь з віровчень, а просто про нього розповідати.
Коли ви читаєте/дивитеся/слухаєте будь-які ЗМІ, чи ви думаєте, що вони проповідують? Ми звикли до напівправди і брехні, а часом самі так робимо, тому нам важко припускати, що буває інакше.
РІСУ - проект УКУ (якщо хтось щось вам каже, то просто варто подивитися і самому переконатися!). І маю надію, що УКУ не зрічеться цього свого проекту, який є прикладом того, що міцні у вірі люди не бояться писати добре про інших і критично ставитися до себе.
Редакція РІСУ в абсолютній більшості випадків не просила ставити лінки на себе - це справа редакторів цих сайтів. Частіше ми просимо надсилати нам новини. І нам нерідко щиро шкода, що наші церковні діячі не вміють і недооцінюють значення мас-медій у служінні. Вже зникла Арка...
А ще гірше, що серед молоді замало тих, які здатні до тривалої і активної праці. Бо коли на прощу до Унева назбирується тисяча з гаком молодих осіб, а якщо йдеться про поїздку закордон, то охочих часто є набагато більше, і їдуть переважно ті, які на прощі до Унева чи Зарваниці не ходять. Мені неприємно дивитися, коли зникають чи марніють мирянські організації.
А ці організація і ці медіа мали сприяти тому, щоби віра міцніла і поширювалася.
Дякую за критику - вона насамперед означає, що читаєте. А якщо ви нас не зрозуміли, то шкода. Можна це пояснити, що молодим характерна категоричність. Не біда. Тільки не змушуйте когось до подібного мислення! :)
П.С. Одна з найгірших рис всіляких форумів і блогів, що люди приховуються під ніками і т.п. Вони бояться назватися своїм іменем, даним при хрещенні, вигадують всілякі абрикадабри... Але то їх справа. Важливо, що вони таким чином намагаються говорити, що заманеться... і при цьому мінімальна відповідальність, майже ніяка...
Не будьмо категоричними, бо наші міфи нами запанують!

Аватар користувача
Тарас Антошевський
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 19 січня 2009, 23:36
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Антошевський » 20 січня 2009, 00:20

mmm82 писав:А хто сміється? Це, швидше, навіває страх, якщо заглибитись критично в саму суть, а не дивитись на подібне крізь рожеві окуляри, думаючи, що вже сидиш у раю.

Страх має бути лише перед Богом!
А тому краще моліться активніше, ніж шукайте ворога там, де його немає, та псуйте собі очі і здоров'я перед монітором. Це буде дійсно корисніше. Може побачите Правду в молитві...
Не будьмо категоричними, бо наші міфи нами запанують!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 09:26

Тарас Антошевський писав:
Слабким у вірі дійсно немає чого заходити на РІСУ....


А хіба не заходять? Не черпають теж із джерела окультного?



Ви знаєте скільки на білому світі цих різних сект, неорухів, нетрадиційних релігій? Ви їх усіх просто не охопите, якби не старалися. Одні несподівано виникають, інші - так само зникають. Декотрі просто язик не повертається назвати релігіями, наприклад, саєнтологію, що є лише псевдонауковою фантастикою з окультним забарвленням. А Свідки Єгови? Вони навіть не є Церквою, тільки організацією (одною з багатьох!). Багато кажуть, що теж не є вони християнами, бо заперечують чи не всю християнську догматику... І взагалі, скажу вам по секрету, що це є промасонська організація, американського походження, для знищення офіційного християнства. А "Біле Братство", що теж увійшло до вашого списку. Гіркі плоди від Ю. Кривоногова і його соратниці по темному ділу пані Цвігун нам відомі... Тому не все золото, що блищить, як кажуть.


Пишете, що зникла "Арка". Не зауважив, але вірю. Як на мене, вони (журналісти "Арки") під авторитетом Церкви більше вдарялися в політику, декотрі висвітлювати тільки власні політичні погляди на дійсність. Так або релігія, або політика.

Тарас Антошевський писав:І маю надію, що УКУ не зрічеться цього свого проекту, який є прикладом того, що міцні у вірі люди не бояться писати добре про інших і критично ставитися до себе....


Добре писати часами про явне духовне зло? Ну, ви мене вибачте. За логікою РІСУ, треба теж висвітлювати події і з життя різних окультних течій, езотеричних, явно антихристиянських чи як? Щось важко, якщо чесно, збагнути...
Востаннє редагувалось 20 січня 2009, 15:42 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 09:46

Тарас Антошевський писав:
mmm82 писав:А хто сміється? Це, швидше, навіває страх, якщо заглибитись критично в саму суть, а не дивитись на подібне крізь рожеві окуляри, думаючи, що вже сидиш у раю.

Страх має бути лише перед Богом!
А тому краще моліться активніше, ніж шукайте ворога там, де його немає, та псуйте собі очі і здоров'я перед монітором. Це буде дійсно корисніше. Може побачите Правду в молитві...



Страх Божий полягає саме в тому, щоб не образити Всевишнього якимось важким гріхом з любові до нього!

А я і не шукаю ворогів, боронь Боже. За компом завжди не сиджу. В ігри на ньому не бавлюся. На все свій час! І молюся, між іншим. Мабуть, прийдеться молитися теж і за успішність РІСУ. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Тарас Антошевський
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 19 січня 2009, 23:36
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Тарас Антошевський » 20 січня 2009, 09:58

mmm82 писав:А хіба не заходять? Не черпають теж із джерела окультного?

Ви знаєте скільки на білому світі цих різних сект, неорухів, нетрадиційних релігій? Ви їх усіх просто не охопите, якби не старалися. Одні несподівано виникають, інші - так само зникають. Декотрі просто язик не повертається назвати релігіями, наприклад, саєнтологію, що є лише псевдонауковою фантастикою з окультним забарвленням. А Свідки Єгови? Вони навіть не є Церквою, тільки організацією (одною з багатьох!). Багато кажуть, що теж не є вони християнами, бо заперечують чи не всю християнську догматику... І взагалі, скажу вам по секрету, що це є промасонська організація, американського походження, для знищення офіційного християнства. А "Біле Братство", що теж увійшло до вашого списку. Гіркі плоди від Ю. Кривоногова і його соратниці по темному ділу пані Цвігун нам відомі... Тому не все золото, що блищить, як кажуть.


Мені дуже цікаво, скільки Вам років. Бо мова як у радянської людини. Ми знаємо, багато кажуть. А чому би не від себе говорити. Я так думаю чи мені здається.
Я впевнений, що Ви дійсно мало знаєте про ВББ братство. не знаю, хто Вам викладав релігієзнавство, але не впевнений, що якісно. Хоча би тому, що у Львові мало спеціалістів лдійсно професійних з базового релігієзнавства. Я про ВББ чув багато і навіть з деякими з них знайомий. Якщо вони ще когось реально зараз цікавлять, то хіба науковців, бо ніякої іншої небезпеки вони не становлять.
Свідки Єгови активно працюють, але мають результат лише там, де Церква слабка. тому не зі свідками боротися треба, а з власним маловір'ям і неосвіченістю. Про СЄ я також знаю доостатньо. І те, що Вам хтось щось сказав (варіант ББС), я знаю. Але не боюся. а якщо потрібно, то можу вести альтернативну дискусію. До речі, Ви самі щось зробили, щоби менше людей потрапило до СЄ?

mmm82 писав:Пишете, що зникла "Арка". Не зауважив, але вірю. Як на мене, вони (журналісти "Арки") під авторитетом Церкви більше вдарялися в політику, декотрі висвітлювати тільки власні політичні погляди на дійсність. Так або релігія, або політика.


У вас сектантське мислення! Вдарялися у політику. Вибачте, але це було релігійно-суспільне видання!!! Воно мало бути антитезою до позаминулосторічних балачок у дусі деяких єпархіальних видань. Пусті слова про побожність, гарні віршики - кому вони потрібні? Є реальний світ, в якому християнином бути не означає виключно піти у далекий-далекий монастир в горах (це також дуже потрібно, але не всім там бути). Бути християнином сьогодні - це бути і хорошим священиком чи мирянином, бути патріотом і громадянином. А мовчазний і закритий у собі "спам" може легко стати жертвою сект як підгорецькі.

mmm82 писав:Добре писати часами про явне духовне зло, ну ви мене вибачте. За логікою РІСУ, треба теж висвітлювати події і з життя різних окультних течій, езотеричних, явно антихристиянських чи як? Щось важко, якщо чесно, збагнути...


Так, якщо це відбувається і має якесь значення. Закрийте очі і думайте, що світ такий золотий і рожевий. Об'єктивна інформація про існуючі рухи, у т.ч. довколарелігійні, дозволяє також зміцнитися у вірі. А незнання часто породжуєть міфотворення, а також те, що Ви самі чи хтось з близьких може сам опинитися у тій чи іншій секті (політичній, економічній, культовій), навіть того не розуміючи.

До речі, у Вас Віндовс фірмовий? Якщо ні, то Ви просто пірат. Якщо так, то щоб Ви знали, що певні частини програмного забезпечення роблять саєнтологи... Страшно? ;)
Не будьмо категоричними, бо наші міфи нами запанують!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Igor » 20 січня 2009, 10:03

mmm82 писав:А хіба не заходять? Не черпають теж із джерела окультного?

Хто захоче, той і без них знайде.

mmm82 писав:Ви знаєте скільки на білому світі цих різних сект, неорухів, нетрадиційних релігій?

А скільки канонічних християнських церков?

mmm82 писав:А Свідки Єгови? Вони навіть не є Церквою, тільки організацією (одною з багатьох!).

А чим ми кращі, за них, а вони гірші?

mmm82 писав:А "Біле Братство", що теж увійшло до вашого списку. Гіркі плоди від Ю. Кривоногова і його соратниці по темному ділу пані Цвігун нам відомі... Тому не все золото, що блищить, як кажуть.

Ну клоунів теж вистачає.

mmm82 писав:Добре писати часами про явне духовне зло, ну ви мене вибачте. За логікою РІСУ, треба теж висвітлювати події і з життя різних окультних течій, езотеричних, явно антихристиянських чи як? Щось важко, якщо чесно, збагнути...

А Ви знаєте треба, тому що Вони хоч і не такі як ми, але все одно люди. Нам треба бути терпимішими до інших людей. Кожен має право помилятися так як він вважає за потрібне, але ж не вбивати його за це?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 11:10

Тарас Антошевський писав:

Дякую за критику - вона насамперед означає, що читаєте. А якщо ви нас не зрозуміли, то шкода. Можна це пояснити, що молодим характерна категоричність. Не біда. Тільки не змушуйте когось до подібного мислення! :)...


Звичайно, є конструктивна критика, а є деструктивне критиканство. Головне говорити по суті, відповідно до Божого Закону. У нас теж є закон про свободу совісті. Тож говорю пишу, що вважаю за потрібне.


Тарас Антошевський писав:П.С. Одна з найгірших рис всіляких форумів і блогів, що люди приховуються під ніками і т.п. Вони бояться назватися своїм іменем, даним при хрещенні, вигадують всілякі абрикадабри... Але то їх справа. Важливо, що вони таким чином намагаються говорити, що заманеться... і при цьому мінімальна відповідальність, майже ніяка...


Тож чому Ви, п. Тарасе, що так полюбляєте в цій критичній замітці, переходити відразу на особистості, що не цілком відповідає концепції форуму УГКЦ, не запровадите на сайті РІСУ (його форумі) дещо іншу політику: не скажете, щоб писали люди тільки своє ймення або його та прізвище без усіляких ніків, часом чудних?
І, по-моєму, від власного імені, даного при Хрещенні, не відмовляються, беручи собі з відповідних причин нік (псевдонім). Ось же він, форум РІСУ http://www.risu.org.ua/forum/index.php
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Тарас Антошевський
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 19 січня 2009, 23:36
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Тарас Антошевський » 20 січня 2009, 11:22

mmm82 писав:Тож чому Ви, п. Тарасе, що так полюбляєте в цій критичній замітці, переходити відразу на особистості, що не цілком відповідає концепції форуму УГКЦ, не запровадите на сайті РІСУ (його форумі) дещо іншу політику: не скажете, щоб писали люди тільки своє ймення або його та прізвище без усіляких ніків, часом чудних?
І, по-моєму, від власного імені, даного при Хрещенні, не відмовляються, беручи собі з відповідних причин нік (псевдонім). Ось же він, форум РІСУ http://www.risu.org.ua/forum/index.php


Я не можу диктувати такі умови, але я можу також висловлювати свою думку. І це далеко не я придумав - прошу читати ось це: http://www.risu.org.ua/ukr/study/masmed ... cle;16152/

Любимо ми шифруватися і відповідно критикувати... ;) :D

Погоджуюся, що Ви можете не погоджуватися з нашою політикою. Я також можу сказати, що криткиувати просто, а щось робити - важко.
Не бачу причини продовжувати розмову, бо не бачу для себе з цього користі. Але цікаво буде почитати розмову інших. :)
Не будьмо категоричними, бо наші міфи нами запанують!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 11:30

Тарас Антошевський писав:


Мені дуже цікаво, скільки Вам років. Бо мова як у радянської людини. Ми знаємо, багато кажуть. А чому би не від себе говорити. Я так думаю чи мені здається.


Скільки мені років, це моя приватна справа найперше. Хай це вас поки що не цікавить.:) І говорю чи пишу швидше те, що вважаю за потрібне, відштовхуючись від рівня своєї освіти та досвіду.


Тарас Антошевський писав:Я впевнений, що Ви дійсно мало знаєте про ВББ братство. не знаю, хто Вам викладав релігієзнавство, але не впевнений, що якісно.


Доводжу до вашого відома, що мені недавно викладали саме сектознавство, і в питанні сект я не "плаваю". Декотрі сектанти вже в курсі.:)



Тарас Антошевський писав:У вас сектантське мислення!


Ой не смішіть мене, будь ласка. Це на РІСУ всяких сект, їхнього висвітлення, хоч греблю гати... Звичайно, є багато й позитивного, з життя нашої УГКЦ.

Якщо я не буду у справах віри та моралі, певною мірою, радикальним, то християнство, зокрема мій особистий християнський досвід, може розлізтися як медуза на березі моря в сонячну погоду. Я не є з руками й ногами за релігійний каламбур чи "вінігрет". 8)


Тарас Антошевський писав:Бути християнином сьогодні - це бути і хорошим священиком чи мирянином, бути патріотом і громадянином. А мовчазний і закритий у собі "спам" може легко стати жертвою сект як підгорецькі.


Особисто я цікавлюся не тільки християнством. Спілкуюся в Неті з різноманітними верствами населення, теж і нехристиянами, всякими атеїстами, сатаністами тощо. І тому стараюся відділити добре зерно від полови. А не вкидати все до одного "корита".



Тарас Антошевський писав:
До речі, у Вас Віндовс фірмовий? Якщо ні, то Ви просто пірат. Якщо так, то щоб Ви знали, що певні частини програмного забезпечення роблять саєнтологи... Страшно? ;)



Якщо вже так Вам цікаво, то скажу, що в мене стоїть ліцензійна Віндовс Віста. Показати? :)

А дядько Хаббард зі своїми діючими титанами та інграмами чи чимось іншим мені не страшний... Бо я цікавився діанетикою, вивчав і її критично. На все добре!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Тарас Антошевський
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 19 січня 2009, 23:36
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Антошевський » 20 січня 2009, 11:33

Адью! Ми так і не зрозуміли один одного... Шкода...
Не будьмо категоричними, бо наші міфи нами запанують!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Igor » 20 січня 2009, 12:09

Тарас Антошевський писав:Вибачте, але це було релігійно-суспільне видання!!! Воно мало бути антитезою до позаминулосторічних балачок у дусі деяких єпархіальних видань. Пусті слова про побожність, гарні віршики - кому вони потрібні? Є реальний світ, в якому християнином бути не означає виключно піти у далекий-далекий монастир в горах (це також дуже потрібно, але не всім там бути). Бути християнином сьогодні - це бути і хорошим священиком чи мирянином, бути патріотом і громадянином. А мовчазний і закритий у собі "спам" може легко стати жертвою сект як підгорецькі.

А я уже було подамав, що не зустріну хрестиянина, який не боїться думати!
Гідні слова. Їхби би вбити в голову тим бурсакам, які виходять після семінарії, щоб не перетворювали народ на стадо.
(Прошу без образ, я сам є частиною цього світу і за подібні речі буду нести відповідальність нарівні з усіма)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 15:51

Тарас Антошевський писав:


Любимо ми шифруватися і відповідно критикувати... ;) :D


Наголошую: я за конструктивну критику. Теж вважаю, що ви робите своїм ресурсом немало добра. Але не з усім погоджуюся, як бачите... Не боюся висловитися про це. Якщо б ви, наприклад, були повністю незалежними, від Українського Католицького Університету, тобто цілком позаконфесійними, то я б тоді "сидів тихо-тихо".
А так ставлю (див. сам початок) більше питань про діяльність знаного РІСУ, ніж подаю якісь догматичні висновки. Кажуть, що добра критика не раз стимулює до ще кращої праці без застою...


Тарас Антошевський писав:Не бачу причини продовжувати розмову, бо не бачу для себе з цього користі.


Виходить, що я з Вами мав повністю погодитися чи як, попри усталену свою думку про це все? :shock:
Востаннє редагувалось 20 січня 2009, 16:20 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 16:09

Igor писав:


А скільки канонічних християнських церков?


Тому варто й висвітлювати, як на мене, саме "канонічну християнську політику". А ви ще не знаєте, що таке правдива Христова Вселенська Церква? Тоді візьміть найперше почитайте собі Катехизм - порада.



mmm82 писав:А Свідки Єгови? Вони навіть не є Церквою, тільки організацією (одною з багатьох!).

Igor писав:А чим ми кращі, за них, а вони гірші?



Зайдіть на початок хоча б сюди: http://askforbiblie.narod.ru


mmm82 писав:А "Біле Братство", що теж увійшло до вашого списку. Гіркі плоди від Ю. Кривоногова і його соратниці по темному ділу пані Цвігун нам відомі... Тому не все золото, що блищить, як кажуть.


Igor писав:Ну клоунів теж вистачає.

Правдиві клоуни є в цирку. А тут маємо серйозних духовних руйнівників.

mmm82 писав:Добре писати часами про явне духовне зло? Ну, ви мене вибачте. За логікою РІСУ, треба теж висвітлювати події і з життя різних окультних течій, езотеричних, явно антихристиянських чи як? Щось важко, якщо чесно, збагнути...
А Ви знаєте треба, тому що Вони хоч і не такі як ми, але все одно люди. Нам треба бути терпимішими до інших людей. Кожен має право помилятися так як він вважає за потрібне, але ж не вбивати його за це?


Ніхто нікого не каже вбивати... Помилятися можуть усі, теж і працівники РІСУ і я, і ви, але є розумний вихід із проблеми.
Де зараз діє інквізиція? Так, колись з єретиками довго не бавилися. Проте, зараз, слава Богу, настали трохи кращі часи. І, для прикладу, в Інтернеті взяли слово всі, кому не лінь. Але чи завше це слово є боговгодне? Нам може здаватися...
Востаннє редагувалось 20 січня 2009, 16:19 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 16:16

Igor писав:А я уже було подамав, що не зустріну хрестиянина, який не боїться думати!
Гідні слова. Їхби би вбити в голову тим бурсакам, які виходять після семінарії, щоб не перетворювали народ на стадо.
(Прошу без образ, я сам є частиною цього світу і за подібні речі буду нести відповідальність нарівні з усіма)


І що тепер можна сказати? По-моєму, ви, Ігоре, рідко відвідуєте церкву. Читав якось тут на форумі. Варто вважати, бо так можна остаточно відірватися від Христового стада, тобто Божої Церкви (не розумійте тільки буквально це "стадо"!!!), на чолі з Ним...

І ще: духовна семінарія і нетака бурса - різні речі, між іншим. Це дуже просто...
І треба теж порушувати різні суспільні проблеми. Безумовно. Без упадання з однієї крайності в іншу...

А бездумні сюди хіба заходять?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 20 січня 2009, 18:23

Слабким у вірі дійсно немає чого заходити на РІСУ.


А Вы призываете верующих быть в НЕВЕДЕНИИ ? :)

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Xrystia » 20 січня 2009, 19:06

Тарас Антошевський писав:Слабким у вірі дійсно ...замкнутися десь в гірській келії і багато молитися.

tyt dozvolju sobi ne pogodutusja, bo slabkuu y viri jakwo i zakruet'sja v kelii, to nenadovgo, ale Gospod' robut' duva i nuni.
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 січня 2009, 23:49

Інформація потрібна, яка б вона не була. Особисто я проти РІСУ нічого не має. Звичайно фільтрувати тре багато, але й на то нам Бозю і дав розум.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Чим пахне РІСУ?

Повідомлення Igor » 21 січня 2009, 00:44

mmm82 писав:Тому варто й висвітлювати, як на мене, саме "канонічну християнську політику". А ви ще не знаєте, що таке правдива Христова Вселенська Церква? Тоді візьміть найперше почитайте собі Катехизм - порада.

Скоро уже на память дослівно вивчу...
Те, що я не думаю так як Ви, не означає, що я нічого не читаю.
"канонічну християнську політику" - політика і християнство несумісні речі, не ставте їх поряд. Канонічне, це так щоб підтвердити що воно може і відрізнятися від істини?


mmm82 писав:Зайдіть на початок хоча б сюди: http://askforbiblie.narod.ru

А скажіть но мені будь-ласка хто більше шкоди вірі приносить: суботники, вангелісти (і ін), на яких серйозно ніхто увагу не звертає, чи деякі (я наголошую, деякі) отці, які послідовно своїми вчинками руйнують віру в ввіреній їм громаді?
І заходь, не заходь... Що від цього змінюється?

mmm82 писав:Правдиві клоуни є в цирку. А тут маємо серйозних духовних руйнівників.

Ну якщо Ви вже і їх вважаєте за серйозних руйнівників,то я уже не знаю що і казати. По їх діях з ними скоріше буде міліція боротися ніж наше духівництво.

mmm82 писав:Ніхто нікого не каже вбивати... Помилятися можуть усі, теж і працівники РІСУ і я, і ви, але є розумний вихід із проблеми.
Де зараз діє інквізиція? Так, колись з єретиками довго не бавилися. Проте, зараз, слава Богу, настали трохи кращі часи. І, для прикладу, в Інтернеті взяли слово всі, кому не лінь. Але чи завше це слово є боговгодне? Нам може здаватися...

А хто знає що є боговгодне? Може Ви? Чи я? Час покаже.
Наразі тільки можу навести в приклад Христа, який ніколи, нікому, нічого не забороняв, але попереджав, що за це треба буде відповідати. І боровся з спотворенням Віри саме шляхом переконання на основі дискусії. Де є дискусія - там і істина.

mmm82 писав:І що тепер можна сказати? По-моєму, ви, Ігоре, рідко відвідуєте церкву. Читав якось тут на форумі. Варто вважати, бо так можна остаточно відірватися від Христового стада, тобто Божої Церкви (не розумійте тільки буквально це "стадо"!!!), на чолі з Ним...

Я не в церкву хожу, а в Бога Вірю(не розумійте дослівно, в церкі буваю майже щотижня, дитина в хорі співає).
Стосовно стада - правильно зробили, що попередили. А краще давайте візьмемо за правило називати нас громадою, добре?

mmm82 писав:І ще: духовна семінарія і нетака бурса - різні речі, між іншим. Це дуже просто...
І треба теж порушувати різні суспільні проблеми. Безумовно. Без упадання з однієї крайності в іншу...

Ви ніколи не спілкувалися з семінаристами про Христове вчення?
В мене був такий випадок: вдень спілкуюся з людиною - пристойно вбрана, вихована і т.д. Увечері та сама людина з дзигаром в зубах, в обнімку з дівчатами, з пляшкою пива в руках(надпитою), а слова ті самі...
Коли в семінарію почнуть брати людей, за яких нам усім потім не буде соромно?

mmm82 писав:А бездумні сюди хіба заходять?

Бездумні люди всюди ходять, хочете переконатись, достатньо форум перечитати.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 22 січня 2009, 01:54

Igor-еві


Політика - життя полісу і якщо вона не просякнена християнськими принципами то вона рано чи пізно вироджується у тоталітаризм. Укинення рабства та й сама ідея прав людини власне закорінені в християнській цивілізації. Скажімо для ісламу взагалі говорити про права людини - це просто абсурд. Подякуйте Богу,п. Ігор,що живете в суспільстві,яке все ще де-що з християнства зберігає у своїй політичній системі.

Про співідношення віри і священика ми вже говорили в іншій темі, але примініть принцип заданий самим Христом - чиніть те що вони кажуть,але не чиніть так як вони чинять.

Якщо Ви не знаєте що є боговгодне то як ви розраховуєте осягнути спасіння? Хіба Біблія не є еталоном того що є боговгодним,а що ні?

Як би Ви дісно вірили в Бога то би трималися Його заповідей,адже пм"ятай день святий світкувати перш за все включає деньпосвячений Богу.

Громада є поняттям строго політичним, а Христос доручив своїм учням пасти його стадо,а не громаду. Як Вам противникові поєднання християнства і політики впала на думку така "єресь"змішувати політичне поняття з релігійним?

Клемент
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 січня 2009, 22:49

Повідомлення Клемент » 22 січня 2009, 10:50

Дозвольте, не входячи у жодного роду дискусії, висловити своє позитивне враження від РІСУ. На мою думку, це один з найкращих суспільно-релігійних веб-сайтів України (одразу уточню: я не працюю ні у РІСУ, ні для РІСУ). Звісно, недоліки є всюди, у тому числі й у РІСУ (однак пам"ятаймо також, що всім вгодити неможливо...).З повагою до всіх.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 22 січня 2009, 11:21

сергій писав:Політика - життя полісу і якщо вона не просякнена християнськими принципами то вона рано чи пізно вироджується у тоталітаризм. Укинення рабства та й сама ідея прав людини власне закорінені в християнській цивілізації.

Вам подобається вислів "Раб Божий"? Мені ні.
Християнська церква(як і інші) є найбільш тоталітарною системою, яка не допускає жодних заперечень. Чи не так?

сергій писав:Скажімо для ісламу взагалі говорити про права людини - це просто абсурд.

Абсурд, це тому що в ісламі набагато більше захищені права людини?
Якщо я не помиляюсь, то в ісламі права жінки захмщені напряму, і якщо чоловік з нею одружується він повинен її(і дітей від неї) утримувати до кінця її життя. Це закріплено Кораном. Чи може я неправий?

сергій писав:Подякуйте Богу,п. Ігор,що живете в суспільстві,яке все ще де-що з християнства зберігає у своїй політичній системі.

Це дещо - нікчемно мале.

сергій писав:Про співідношення віри і священика ми вже говорили в іншій темі, але примініть принцип заданий самим Христом - чиніть те що вони кажуть,але не чиніть так як вони чинять.

А як я можу поважати людину, яка сама не робить те, що говорить(а подекуди навіть не намагається)? І для чого мені її слухати, що нового ця людина може мені сказати?Як правило я сам знаю, що маю робити і як правильно, але не беруся інших вчити те, що не роблю сам.

сергій писав:Якщо Ви не знаєте що є боговгодне то як ви розраховуєте осягнути спасіння?

Якраз я і знаю. Спасіння? Від чого? Я розраховую на справедливий суд і готовий понестита відповідальність(та і зараз уже несу) за свої неправильні дії.

сергій писав:Хіба Біблія не є еталоном того що є боговгодним,а що ні?

Є, але не вся (Старий завіть до уваги не берем і тут не обговорюєм). В нас тільки одна з цим проблема, ми її по-різному трактуємо.

сергій писав:Як би Ви дісно вірили в Бога то би трималися Його заповідей,адже пм"ятай день святий світкувати перш за все включає деньпосвячений Богу.

Кожен мій день посвячений Богу, а не тільки один день в тижні.
Просто для мене більшим гріхом є наприклад напитись в неділю, ніж працювати. Я взагалі працю гріхом не вважаю.

сергій писав:Громада є поняттям строго політичним, а Христос доручив своїм учням пасти його стадо,а не громаду.

Це образне. Вислів громада є загальнолюдським і в даному контексті я вважаю його більш прийнятним.

сергій писав:Як Вам противникові поєднання християнства і політики впала на думку така "єресь"змішувати політичне поняття з релігійним?

Церква наділена владою, отже є повноцінною владною інституцією, тому повинна наряду з політичною системою працбвати для добробуту громади і нести за це відповідальність на ряду з іншими гілками влади. Для цього змішувати не потрібно.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 22 січня 2009, 13:08

За будь-яким католицьким,православнимчи протестантським уявленням про християнство Ви,шановний у "вузькі" рамки цієї релігії,явно не вписуєтесь. Та й Ваше цікаве, довільне трактування певних реалій, як то наприклад відношення ісламу до людських прав і свобод (іслам взагалі не має поняття про людську свобідну волю), примушує мене просто перервати всяку дискусію з Вами, як повністю позбавлену смислу. Адже в нас світоглядних точок дотику практично не має. На форумі РІСУ є дуже колоритна фіґура "лесогор", можливо Вам цікавіше буде поспілкуватися з цією особистістю. А Ваші висловлювання на цьому форумі, направду,наштовхують на думку,що Ви або просто прагнете до провокацій,або затятий сектант, який користується цим форумом для власної пропаганди.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 22 січня 2009, 18:43

сергій писав:За будь-яким католицьким,православнимчи протестантським уявленням про християнство Ви,шановний у "вузькі" рамки цієї релігії,явно не вписуєтесь.

Це Ви мені так анафеми впаяли, чи від церкви відлучили?

сергій писав:Та й Ваше цікаве, довільне трактування певних реалій, як то наприклад відношення ісламу до людських прав і свобод (іслам взагалі не має поняття про людську свобідну волю), примушує мене просто перервати всяку дискусію з Вами, як повністю позбавлену смислу. Адже в нас світоглядних точок дотику практично не має.

Повністю згоден. Подальша дискусія між нами неможлива і позбавлена будь-якого сенсу.

сергій писав:На форумі РІСУ є дуже колоритна фіґура "лесогор", можливо Вам цікавіше буде поспілкуватися з цією особистістю.

Спасибі.

сергій писав:А Ваші висловлювання на цьому форумі, направду,наштовхують на думку,що Ви або просто прагнете до провокацій,

Якщо заставляти думати це провокація,тоді так.

сергій писав:або затятий сектант, який користується цим форумом для власної пропаганди.

Пропаганди чого?
Хоча це уже змісту немає...


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей