Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2015, 09:53

- Джордж, что это за шум за окном?
- Парад копрофилов, сэр.
- Да? И чего же они хотят?
- Они всего лишь отстаивают свои права на равенство, сэр.
- Не понял. Им кто-то не дает есть дерьмо дома?
- Да нет, сэр. Они не хотят есть его только дома. Они выступают за то, чтобы дерьмо продавалось во всех заведениях общепита, чтобы на перекрестках можно было легко купить дерьмо на палочке, а в ресторане без проблем заказать говна на лопате.
- Но это же тошнотворно и совершенно не естественно, Джордж.
- Ну почему же, сэр? Это врожденное, они такими родились и ничего не могут с этим поделать. Кроме того в природе полно примеров копрофильства. Собаки, морские свинки, да целая куча животных воспринимает это вполне нормально. Поэтому ничего удивительного, что человека, как часть животного мира, это тоже касается.
- Джордж, я правильно понимаю, что если они добьются своего, то в моем любимом кафе на углу вместе с клубничным суфле будут подавать говно в стаканчиках???
- Совершенно верно, сэр. Копрофилы абсолютно нормальные люди и имеют право есть свое любимое блюдо во время обеда, не скрывая своих предпочтений.
- Боже, да меня просто стошнит на месте!
- Сэр, как Вы можете??? Это же совершенно нетолерантно. Вас за такое как минимум оштрафуют, а как максимум посадят.
-???
- И кстати, сэр, один знаменитый психиатр в свое время сказал что-то в духе: "если Вам не нравятся копрофилы, то, весьма вероятно, что Вы на самом деле тоже копрофил, просто скрытый". Я не ручаюсь за достоверность фразы, но все же прислушайтесь к себе, возможно Вас ждут свежие вкусовые открытия.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 10 червня 2015, 16:25

о.Олег писав:- Джордж, что это за шум за окном?
- Парад копрофилов, сэр.

Якщо чесно, то я приблизно про щось подібне сам з собою розмірковував. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 06 липня 2015, 12:09

Дума про Содом
http://zaxid.net/news/showNews.do?duma_ ... Id=1357283

отака собі статейка, для роздумів... а правда, як завжди, по середині
Не бійтеся!

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 06 липня 2015, 14:01

Добре все підмічено в статті. Я вже давно над тим розмірковую -чому ті, які такі християни, часто гірші за тих, хто не ходить до Церкви , а є милосерднішим?
А в Ісаака Сирійського вчора читаю: "Хресне діяння двояке. Перше сокрите в терпінні тілесному: скорботах та нужді, що є неминучими в боротьбі з пристрастями, і називається власне діянням. Друге криється у вищому діянні ума -в Божественій роздумі та перебуванні на молитві -і називається спогляданням. Перше очищує душу від пристрастей, а друге просвітлює її ум. Хто без досконалого поучення в першому діянні переходить до другого, в якім його привабила солодкість (не говорю вже - через лінивство своє), на того спадає гнів Божий за те, що спершу не умертвив своїх земних членів: розпусту, нечистоту, пристрасті, лиху пожадливість, зажерливість. Такий бо, не вилікувавши немочі помислів своїх терпеливим вправлянням в діянні хресної ганьби, наважився в умі своїм возмріяти про славу хреста."
Може в тому все діло? Люди, що не очистили себе від пристрастей (а на це щоб життя хватило, то дуже добре) беруться вчити і судити інших - і в результаті стають гіршими за них :( .
Вкотре переконуюсь, що смирення -найважливіше..
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 06 липня 2015, 15:02

Міра писав:Добре все підмічено в статті. Я вже давно над тим розмірковую -чому ті, які такі християни, часто гірші за тих, хто не ходить до Церкви , а є милосерднішим?
А в Ісаака Сирійського вчора читаю: "Хресне діяння двояке. Перше сокрите в терпінні тілесному: скорботах та нужді, що є неминучими в боротьбі з пристрастями, і називається власне діянням. Друге криється у вищому діянні ума -в Божественій роздумі та перебуванні на молитві -і називається спогляданням. Перше очищує душу від пристрастей, а друге просвітлює її ум. Хто без досконалого поучення в першому діянні переходить до другого, в якім його привабила солодкість (не говорю вже - через лінивство своє), на того спадає гнів Божий за те, що спершу не умертвив своїх земних членів: розпусту, нечистоту, пристрасті, лиху пожадливість, зажерливість. Такий бо, не вилікувавши немочі помислів своїх терпеливим вправлянням в діянні хресної ганьби, наважився в умі своїм возмріяти про славу хреста."
Може в тому все діло? Люди, що не очистили себе від пристрастей (а на це щоб життя хватило, то дуже добре) беруться вчити і судити інших - і в результаті стають гіршими за них :( .
Вкотре переконуюсь, що смирення -найважливіше..


Так- покірність, смирення і напрямок у житті – Ісус.
Зауважувала, що люди в Європі, пересічні, звичайні – щиріші, привітніші і раді допомогти. Але є, одне але... Десь тут дуже важливу роль відіграє соціальне питання, а не духовність. Проте, не хлібом єдиним... Не знаю, які мотиви духовні, бо європейські церкви, особливо – величні собори більше служать туристам ніж парафіянам, але пересічний європеєць, особливо пенсіонер, не думає про завтрашній день, відповідно людина – спокійна, врівноважена і налаштована на добро. Наші ж люди завжди очікуванні змін, які є невтішними, тому й агресія і незадоволення. Чому так? несповідані шляхи Господні – десь гріхи, десь покута, десь випробування і витримка в доброму. Тут дилема духовність-добробут переплітаються дуже тісно і різницю між ними варто бачити і розуміти.
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 07 липня 2015, 08:55

Що дійсно так - правда посередині. Бо виправдовувати гріх (мовчати на гріх), щоб не образити когось (а реально - щоб не образили мене, що посміла звернути увагу) - гріх. Бо якщо будемо чекати, коли очистимося від пристрастей, тоді маємо мовчати до кінця життя... Не думаю, що цього хоче Бог.

Інтернетом ходить історія про жінку, яка збирала робити аборт, але в останню мить відмовилася від цього. За кілька хвилин до того, в палаті вона розмовляла з жінками, які теж прийшли робити аборт - про їх причини. В одної з них причина була порівняно зовсім несерйозна і та жінка відчула, що повинна це сказати... але змовчала, вважаючи, що не має морального права, якщо сама прийшла на аборт. Якби сказала, це виглядало б як лицемірство, але, можливо, врятувало б життя...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 07 липня 2015, 10:56

не зовсім у тему, але до питання - змовчати на гріх. Повернувся однокласник, товариш дитинства з АТО. Дяка Богові - живий, цілий. 1,5 відбув. Розповдає, що повертались вони втрьох у поїзді Москва-Львів і крім них - всі чоловіки наші-заробітчани. Бачачи хлопців, які повертаються з війни, ховали очі або робили вигляд, що їх не бачать.
Кожен вибирає свою дорогу, кожен хоче жити... але свідомо працювати на агресора, який вбиває, калічить наших людей,нищить нашу землю? Головне, що ті чоловіки, розуміють, що продають, може воно й пафосно, але так і є – Україну. :( Не берусь судити, але... так воно і є
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 04 серпня 2015, 15:25

англійською (там є посилання) трошки більше інформації, але суть коротко:
http://sib-catholic.ru/glavnyie-blagotv ... ?_utl_t=fb
Главные благотворительные организации США выделяют миллионы долларов на «борьбу» с Католической Церковью СКГ Август 03, 2015 Согласно сообщениям Католического новостного агентства CNA, крупные благотворительные организации Америки вложили несколько миллионов долларов в кампанию, направленную на устранение «религиозной дискриминации» представителей нетрадиционной сексуальной ориентации. CNA выяснило, что шесть крупнейших благотворительных организаций и обществ – Evelyn & Walter Haas, Jr. Fund, Gill Foundation, Proteus Fund, David Bohnett Foundation, Arcus Foundation и Ford Foundation – выделили порядка 4,8 млн долларов на борьбу с «церковными запретами и ограничениями» в отношении гомосексуалистов. Средства пойдут, в первую очередь, на то, чтобы голос Церкви не был услышан и воспринят, а также на ведение судебных процессов.

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 08 вересня 2015, 06:11

http://catholicnews.org.ua/amerikanski- ... d-sovistyu
АМЕРИКАНСЬКІ РЕСПУБЛІКАНЦІ: АРЕШТ КІМ ДЕВІС – АКТ БЕЗЗАКОННЯ І НАСИЛЬСТВА НАД СОВІСТЮ
Суб, 05/09/2015 - 21:52

Глава Сенату Кентуккі, республіканець Роберт Стіверс виразив занепокоєння рішенням судді Девіда Баннінга відправити за ґрати пані Кім Девіс, яка відмовилась видавати ліцензії на одностатеві «шлюби». Адже, штат Кентуккі не має жодного закону, який би регулював питання одностатевих «шлюбів», більше того усе законодавство штату передбачає тільки шлюб одного чоловіка і однієї жінки.

Роберт Стіверс вимагає скликання позачергової сесії сенату з цього питання, але демократичний губернатор штату Стів Бешир відмовився це робити, оскільки на його думку це би була марна трата грошей через одного клерка. Фактично з правової точки зору питання шлюбів у штаті Кентуккі, після рішення Верховного суду США про легалізацію одностатевих «шлюбів» по всій території країни, є повністю зруйнованим.

Колишній губернатор Арканзасу, а тепер один з республіканських кандидатів у президенти Майк Хакабі, назвав рішення судді Девіда Баннінга відправити за ґрати пані Кім Девіс не тільки актом насильства над совістю, але й актом беззаконня, оскільки у штаті Кентуккі не має законів, які би регулювали одностатеві «шлюби».

«Верховний суд не може приймати закони» - заявив Майк Хакабі, - «Він тільки виносить рішення за законом. Закони приймає Конгрес. А Конгрес не прийняв жодного закону, який дозволяє одностатеві «шлюби». Кім Девіс просто не має конституційних повноважень на видачу свідоцтва про шлюб гомосексуальний парам». Окрім цього Хакабі звинуватив президента Обаму і його Адміністрацію у порушені законів.

У свою чергу адвокат пані Девіс, від її імені заявив, що свідоцтва про шлюб, видані без її підпису, - недійсні, оскільки вона і надалі є вибраним держслужбовцем.

За матеріалами Fox News

ну і що сама Кім Девіс про це каже http://memo.im/kim-devis-ya-gotova-idti-v-tyurmu/ (рос.)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 09 вересня 2015, 13:49

о.Олег писав: http://catholicnews.org.ua/amerikanski- ... d-sovistyu
АМЕРИКАНСЬКІ РЕСПУБЛІКАНЦІ: АРЕШТ КІМ ДЕВІС – АКТ БЕЗЗАКОННЯ І НАСИЛЬСТВА НАД СОВІСТЮ

Уже звільнили

КІМ ДЕВІС – АМЕРИКАНСЬКИЙ ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ, ЯКА ВІДМОВИЛАСЬ РЕЄСТРУВАТИ ГОМО-«ШЛЮБИ», НА СВОБОДІ http://catholicnews.org.ua/kim-devis-am ... na-svobodi
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 10 вересня 2015, 11:51

https://carm.org/queen-james-bible англійською, але трошки суть:
"Найновіше видання Біблії вийшло під назвою "Біблія Королеви Джеймс" (The Queen James Bible). Замість справжньої Біблії Короля Якова (King James Bible), гомосексуалістські активісти вирішили Якова зробити королевою, пояснюючи це тим, що насправді легендарний Король Яків виявляється був бісексуалістом (що являється правдою).
"Наш намір був у тому, щоб ця книга була наповненою Божим словом, щоби ніхто не зміг застосовувати її неправильно, осуджуючи представників ЛГБТ, які являються дітьми Божими, і в нас це добре вийшло" - повідомиливидавці найновішої версії Біблії. "Ви не можете вибирати свою сексуальну принадлежність, але ви можете вибрати Ісуса. А тепер ви можете для себе обрати ще і Біблію".
Щоб не дозволити "гомофобам" помилкових трактувань, в найновішому варіанті Біблії дещо видозмінено вісім фрагментів Святого Письма, що таврують гомосексуалізм гріхом, пише The Christian News Network. Наприклад, текст Книги Левіт (18,21-22) "Нікого з потомства твого не даси в жертву на вогні Молохові, і не сквернитимеш імени Бога твого: я - Господь! З чоловіком не сходитимешся, як сходишся з жінкою: це гидота." тепер виглядає "Не лягатимеш з чоловіком як з жінкою в храмі Молоха - це гидота". В такій інтерпритації виходить, що гомосексуалізм з`явився в ідолян, а тому заборона гомосексуальних зносин розповсюджується на язичників, але в жодному разі не на християн.
В 1-му посланні до Корінтян (6,9) видавці змінили слово "малакії" (анг. «effeminate» — женоподібний) на "морально слабі"..."

пс. думаю, з сучасними можливостями друку, кожен, відповідно до своїх... гм... "уподобань", зможе отримати свою - щоб "мати можливість бути не лише з Ісусом, але і із Біблією" :(

отаке
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 15 вересня 2015, 16:49

Натрапила на промову Елтона Джона в Києві http://www.eurointegration.com.ua/artic ... 3/7038194/ і там є такі слова
Лише кілька місяців тому Сполучені Штати повністю легалізували шлюби серед геїв. Прапори кольорів веселки осяяли Білий Дім. Це так.
Тепер навіть Папа Римський запитує себе: "Хто я такий, щоби судити? Хто я такий, щоби засуджувати?"

Гірко якось на душі.
І ще напишу -я газет не купую, а приїхала на село і переглянула деякі -жахнулась -в кожній якась позитивна стаття про геїв, лесбіянок.
Як ж промивають мозок((((
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 16 вересня 2015, 10:12

як казав Гебельс "якщо брехню сказати сто раз - вона стає правдою" :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 16 вересня 2015, 11:47

Як ж промивають мозок((((
Просто зараз мода така - не тому, що журналісти такі злі і погані :) , чи їх хтось змушує таке писати. Може й тому я не люблю навіть слова "мода".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 16 вересня 2015, 21:27

Якби це було просто мода... Але схоже на ціленаправлене промивання мозгів -"гомосексуалізм -це нормально і природньо"
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Michail » 18 жовтня 2015, 12:53

підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929
Я дивлюсь інколи новини на німеьцкій мові (трохи її вже розумію) і натрапив на цю річ сьогодні. Той священик, ніби-то говорить що він гомосексуал, але він целібат. То типу він признається в своєму недоліку, але тим не менше не живе гомосексуальним життям, а целібату дотримується? Я правильно зрозумів?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 18 жовтня 2015, 15:40

Michail писав:підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929
Я дивлюсь інколи новини на німеьцкій мові (трохи її вже розумію) і натрапив на цю річ сьогодні. Той священик, ніби-то говорить що він гомосексуал, але він целібат. То типу він признається в своєму недоліку, але тим не менше не живе гомосексуальним життям, а целібату дотримується? Я правильно зрозумів?


Німецької поки що не знаю. Я колись чув таке про якогось відомого священика. Здається, то був Генрі Нувен.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 18 жовтня 2015, 20:31

andrivovk писав:
Michail писав:підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929
Я дивлюсь інколи новини на німеьцкій мові (трохи її вже розумію) і натрапив на цю річ сьогодні. Той священик, ніби-то говорить що він гомосексуал, але він целібат. То типу він признається в своєму недоліку, але тим не менше не живе гомосексуальним життям, а целібату дотримується? Я правильно зрозумів?


Німецької поки що не знаю. Я колись чув таке про якогось відомого священика. Здається, то був Генрі Нувен.

гомосексуаліст? Якщо це про автора книг, капелана для людей розумово неповносправних, то вперше чую, хоч дуже близько знаю його друзів.
А стосовно питання Михайла, то запитаю в знавців німецької, але вже можу сказати, що або целібат, який отак себе розуміє (гомосексуалістом) і про це чомусь-там ділиться, або (якби активний) не може бути законно діючим католицьким священиком
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 18 жовтня 2015, 20:40

о.Олег писав:
andrivovk писав:
Michail писав:підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929
Я дивлюсь інколи новини на німеьцкій мові (трохи її вже розумію) і натрапив на цю річ сьогодні. Той священик, ніби-то говорить що він гомосексуал, але він целібат. То типу він признається в своєму недоліку, але тим не менше не живе гомосексуальним життям, а целібату дотримується? Я правильно зрозумів?


Німецької поки що не знаю. Я колись чув таке про якогось відомого священика. Здається, то був Генрі Нувен.

гомосексуаліст? Якщо це про автора книг, капелана для людей розумово неповносправних, то вперше чую, хоч дуже близько знаю його друзів.
А стосовно питання Михайла, то запитаю в знавців німецької, але вже можу сказати, що або целібат, який отак себе розуміє (гомосексуалістом) і про це чомусь-там ділиться, або (якби активний) не може бути законно діючим католицьким священиком
ОООО


Так-так, саме його маю на увазі. Тільки 100 % не пам'ятаю чи то про нього писало. Тобто, він розуміє, що має таку схильність (проблему, хворобу, чи як то ще назвати), але, логічно, не схвалює того, не практикує, а бореться з тим.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 18 жовтня 2015, 21:11

знайдіть - надішліть
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 18 жовтня 2015, 22:08

о.Олег писав:знайдіть - надішліть
ОООО

Знайшов. На сайті Якова Кротова.

Генри Нувен

Род. 24.1.1932, Нийкерк, Голландия - ум. 21.9.1996, Хилверсам. Римо-католический священник, автор 40 книг о духовной жизни. Дружил с Ванье, сам жил в одной из общин Ковчега для аутистов. Среди постоянных тем: примирение депрессии с христианством, безусловность любви и прощения, миротворчество. Был гомосексуалом, что мало кто знал.


http://www.krotov.info/library/14_n/uv/en_00.htm
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2015, 08:18

Michail писав:підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929

це лише в мене не на тому відкривається?
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 19 жовтня 2015, 10:12

andrivovk писав:
Генри Нувен

Род. 24.1.1932, Нийкерк, Голландия - ум. 21.9.1996, Хилверсам. Римо-католический священник, автор 40 книг о духовной жизни. Дружил с Ванье, сам жил в одной из общин Ковчега для аутистов. Среди постоянных тем: примирение депрессии с христианством, безусловность любви и прощения, миротворчество. Был гомосексуалом, что мало кто знал.

До речі, мене здивувало, як він про гомосексуалістів пише в книзі "Тут і тепер". Але книга дуже хороша.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2015, 15:37

Міра писав:
andrivovk писав:
Генри Нувен

Род. 24.1.1932, Нийкерк, Голландия - ум. 21.9.1996, Хилверсам. Римо-католический священник, автор 40 книг о духовной жизни. Дружил с Ванье, сам жил в одной из общин Ковчега для аутистов. Среди постоянных тем: примирение депрессии с христианством, безусловность любви и прощения, миротворчество. Был гомосексуалом, что мало кто знал.

До речі, мене здивувало, як він про гомосексуалістів пише в книзі "Тут і тепер". Але книга дуже хороша.

он які я з вами речі дізнаюся :D
цього не зауважував :Search:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Michail » 20 жовтня 2015, 00:03

о.Олег писав:
Michail писав:підскажіть будь ласка, таке

https://magazin.spiegel.de/digital/#SP/2015/43/139341929

це лише в мене не на тому відкривається?
ОООО

Не знаю... в мене ссилка правильно выдкривається. десь навіть відео було у Фейсбуці як він сам зізнається. Наскільки я розумію німеьцку, то виходить так, що він має схильність але целібат для нього є вирішенням цього питання.

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Омельян » 22 жовтня 2015, 10:22

і священик цей - поляк. Зрештою - про це і говоримо: для кожного, хто відчуває гомосексуальну схильність є вихід. Чистота. Цей священик дотримується целібату. Проблема не в цьому - проблема, що говориться про гомосексуалізм як про щось нормальне, здорове. В данному прикладі не можу твердити точно, але назагал проблема саме у цьому: такі "зізнання" лиють воду на млин активістів від гомосексуалізму.
Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Michail » 22 жовтня 2015, 12:22

Омельян писав:і священик цей - поляк. Зрештою - про це і говоримо: для кожного, хто відчуває гомосексуальну схильність є вихід. Чистота. Цей священик дотримується целібату. Проблема не в цьому - проблема, що говориться про гомосексуалізм як про щось нормальне, здорове. В данному прикладі не можу твердити точно, але назагал проблема саме у цьому: такі "зізнання" лиють воду на млин активістів від гомосексуалізму.
Слава Ісусу Христу.

Слава навіки Богу!
Тобто він, якщо би зізнався що має таку схильність, але не вважає її нормальною і целібат йому допомагає панувати над нею, то це було б кращим варіантом?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 06 листопада 2015, 12:50

http://www.eurointegration.com.ua/artic ... 6/7040417/

"Контрольний постріл" від ВР: як Україна відмовилася від безвізового режиму

Як кому, але в мене більше питань ніж розуміння.
В один ряд – корупцію і секс меншини чи їхні утиски...
чи до прикладу, такі ж вимоги були до Польщі?
Європейські цінності і їхнє трактування в українському варіанті. Якесь суцільне задзеркалля... і маніпуляція людською свідомістю...

є думка експерта http://www.eurointegration.com.ua/exper ... 5/7040392/ - Гомодиктатура та інші міфи: що означає внесення "сексуальної орієнтаціі" до Трудового кодексу

Але важлива думка християнина. Християнина-українця, для якого вирішується його майбутнє в Україні і Європі
Не бійтеся!

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Wolodymyr » 06 листопада 2015, 19:33

Залізу певно і я в цю тему. Як її бачу я.
Гомосексуалізм сам по собі не є гріхом. Гріхому є гомосексуальні статеві відносини.
Тобто по факту для церкви він є на рівні дошлюбних, позашлюбних статевих відносин і онанізму. Звичано що церква завжди буде протів будь-якого з цих гріхів. Але чомусь секулятивне суспільство плюючи на думку церкви по відношенню до одних речей, спирає всю відповідальність на церкву по відношенню до інших.

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Омельян » 07 листопада 2015, 21:13

Wolodymyr писав:...
Тобто по факту для церкви він є на рівні дошлюбних, позашлюбних статевих відносин і онанізму...

думаю, що ні. Не на тому ж рівні.
о.Олег писав:
Експрес писав: ...“Ви чули, що сказано: «Не чини перелюбу». А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться з пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм."...

пожадливість, перелюб - це все ще секс. Яким би гріховним не був. Гомосексуальний акт в жодному разі не секс. Це "гидота" (тут подавав на початках теми viewtopic.php?f=3&t=738&start=90 добірку осудження Христовою Церквою мужоложництва - нічого не змінилося і змінитися не може). Це я до того, що робите помилку, в розмові про гомосексуалізм цитуючи тему перелюбу...

Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей