Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Wolodymyr » 16 листопада 2015, 21:41

о.Олег писав:
Wolodymyr писав:Гм, а чому не може? муки - то довічні. І основна мука це не попадання до раю. І не факт, що вбивця попаде до пекла. Він завжди може покаятись.

Чистилище/Митарства??
З повагою, о.Олег

Гм. Завжди думав, що чистилище для дочасних кар. Невже тому грішнику, який не покаявся воно допоможе?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 16 листопада 2015, 22:24

Невже тому грішнику, який не покаявся воно допоможе?
Ми не можемо знати, куди попаде людина в кінці-кінців (Небо/пекло), навіть якщо й не покаятися (бо причини могли бути різні: і гріхів, і нерозкаяння, і загалом життя різне буває :) ). "Для себе" знаємо, що з усіх, зокрема, з тяжких гріхів, ми мусимо каятися, а також старатися, щоб інші покаялися, інакше - пекло. Більше того, закам'янілість в нерозкаянні пахне гріхом проти Святого Духа. Однак відчуваю, що Бог лагідніше судить тих, що не знали Його з причин, в яких вони не винні, робили добро, але, як і всі люди, тяжко грішили... Точніше, з огляду на незнання/нерозуміння тяжкість гріха може зменшуватися... (Лука 12, 47 - 48)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 17 листопада 2015, 09:40

Wolodymyr писав:
о.Олег писав:
Wolodymyr писав:Гм, а чому не може? муки - то довічні. І основна мука це не попадання до раю. І не факт, що вбивця попаде до пекла. Він завжди може покаятись.

Чистилище/Митарства??
З повагою, о.Олег

Гм. Завжди думав, що чистилище для дочасних кар. Невже тому грішнику, який не покаявся воно допоможе?
достатньо складно, щоб тут про це детальніше, тому маємо темочку про Чистилище

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Wolodymyr » 17 листопада 2015, 16:40

Дякую за відповідь. Всі 9 сторінок тої теми не прочитав, але впринципі не бачу де то що я написав не співпадає з тою темою. Якщо хочете можемо продовжити там)

Якщо врахувати чого ми зачепили чистилище, то чи одинакова кара за гріх. За тяжкий гріх в якому не розкаявся дорога одна до пекла. Там довічна мука в неможливості спілкування з Богом.
Дочасна кара за прощенні гріхи - чистилище. Перебування там до судного дня. І муки чистилища вроді всюди одинаково описуються. Чи десь пише що в когось легші муки, а в когось гірші в чистилищі?

Якщо я не правий, то якщо можна пенесіть цей допис в відповідну тему і продовжимо там. Дякую.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 17 листопада 2015, 17:50

про чистилище я відповіла там
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 17 листопада 2015, 18:44

а в цій темі цікава думка Іггора (і інших дискутантів??) на питання, що я задав вчора Вчора, 21:09
о.Олег писав: Ви... дійсно не бачите що гріхи різні не лише за назвою, але і за наслідками для людини?


(хоча, безперечно, теми пов`язані)
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Wolodymyr » 17 листопада 2015, 20:01

Ну я не Іггор, але інший дискутант.

Різниця в наслідках є в тому, що гріхи віддаляють від Бога, відповідно щоб пройти шлях назад треба докласти зусиль. Оцей шлях назад і є різницею в наслідках. Але цей шлях треба пройти за земного життя. Якщо маєш якісь не прощенні гріхи на момент смерті, наслідки такі самі як і за 100.

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Іггор » 19 листопада 2015, 01:28

о.Олег писав:а в цій темі цікава думка Іггора (і інших дискутантів??) на питання, що я задав вчора Вчора, 21:09
о.Олег писав: Ви... дійсно не бачите що гріхи різні не лише за назвою, але і за наслідками для людини?


(хоча, безперечно, теми пов`язані)
ОООО

Я на таке не жалівся, не писав що не бачу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 21 листопада 2015, 15:59

Іггор писав:
о.Олег писав:а в цій темі цікава думка Іггора (і інших дискутантів??) на питання, що я задав вчора Вчора, 21:09
о.Олег писав: Ви... дійсно не бачите що гріхи різні не лише за назвою, але і за наслідками для людини?


(хоча, безперечно, теми пов`язані)
ОООО

Я на таке не жалівся, не писав що не бачу.

так, перепрошую. Загубився в відповідях. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 25 листопада 2015, 22:20

Не природній
Це визначення для содомського гріха навело на такі роздуми:
Буття 1
26. I сказав Бог: Створимо людину за образом Нашим, за подобою Нашою; i нехай володарює вона над рибою морською i над птахами небесними, i над скотиною, i над усiєю землею, i над усiлякою гадиною, що повзає по землi.
27. I витворив Бог людину за образом Своїм, за образом Божим утворив її; чоловiком i жiнкою витворив їх.
28. I благословив їх Бог, i сказав їм Бог: Плодiться i розмножуйтеся, i виповнюйте землю, i володiйте нею, i володарюйте над рибою морською, i над птахами небесними, i над кожною живою твариною, що рухається по землi.
29. I сказав Бог: Ось, Я дав вам усiляку траву, що сiє насiння, котра є на всiй землi, i всiляке дерево, у котрого плiд деревний, що сiє насiння: Це вам буде харчем.

Якщо цими словами Бог говорить про те, що людська природа створена для життя, яке включає в себе такі необхідні дії як розмноження і харчування;
Буття 3
16. А жінці сказав: Множачи, помножу скорботу твою у вагітності твоїй; у стражданнях будеш народжувати дітей; і до чоловіка твого потяг твій, і він буде панувати над тобою.
17. Адамові ж сказав: За те, що ти вчинив за словом дружини твоєї і їв з дерева, з якого я наказав тобі не їсти, проклята земля через тебе; зі скорботою будеш харчуватися з неї у всі дні життя твого.
18. Терня і будяки буде вона тобі родити, і їстимеш польову траву.
19. У поті лиця твого їстимеш хліб, доки не повернешся в землю, з котрої тебе взято; бо ти є тлін і в тлін повернешся.

а тут Він підтверджує, що і гріхопадіння не змінило людської природи докорінно, тільки її пошкодило,
то ті гріхи, які кличуть про помсту до неба, є неприродніми для людської природи, бо вони унеможливлюють як розмноження, так і продовження життя.
Отже в тих, хто робить ці гріхи, неприродність дій свідчить про наявність не людської природи, а якоїсь іншої?
Можливо особа, яка грішить цими чотирма гріхами і вважає це нормою (не має докорів сумління), точно має вже не людську природу і людиною вже не є?
:pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 25 листопада 2015, 23:11

Можливо особа, яка грішить цими чотирма гріхами і вважає це нормою (не має докорів сумління), точно має вже не людську природу і людиною вже не є?
Ці гріхи свідчать тільки про глибину зіпсутості людської природи.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 30 травня 2016, 17:02

Недавно прочитав, що в новому проекті Конституції немає, як в теперішній, визначення поняття сімї, як шлюбу чоловіка і жінки, а крім того планується внести зміни в законодавство, згідно якого в нас буде дозволено одностатеві шлюби і усиновлення ними дітей, в школах будуть вчити, що ці збоченці це нормально, а за їх переслідування, чи хто буде проти них виступати- буде відповідальність, здається кримінальна.
А ще вчора на проповіді священник сказав, що є особи які хочуть відмінити викладання Християнської етики в школах і просив, щоб люди підписувались проти цього, щоб було що занести в обладміністрацію. Хоч таких людей, що ставили свої підписи як мені здалось було мало.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2016, 13:25

Ігор В писав:Недавно прочитав, що в новому проекті Конституції немає, як в теперішній, визначення поняття сімї, як шлюбу чоловіка і жінки, а крім того планується внести зміни в законодавство, згідно якого в нас буде дозволено одностатеві шлюби і усиновлення ними дітей, в школах будуть вчити, що ці збоченці це нормально, а за їх переслідування, чи хто буде проти них виступати- буде відповідальність, здається кримінальна.
А ще вчора на проповіді священник сказав, що є особи які хочуть відмінити викладання Християнської етики в школах і просив, щоб люди підписувались проти цього, щоб було що занести в обладміністрацію. Хоч таких людей, що ставили свої підписи як мені здалось було мало.

тут "мало/багато" - категорії філософські. Нефілософське і нетеоретичне питання у тому, чиї голоси будуть враховані. А це вже залежить від політиків, які ой як не українські, куплені :(
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 01 червня 2016, 14:31

просто люди малоактивні, їх це не зачіпає. Сьогодні прочитав статтю на цю темуhttp://catholicnews.org.ua/ukrayinski-hristiyani-musyat-abo-zbuditisya-abo-buti-gotovimi-shcho-yihnih-ditey-gvaltuvatimut

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 29 червня 2016, 22:20

Ігор В писав:просто люди малоактивні, їх це не зачіпає. Сьогодні прочитав статтю на цю темуhttp://catholicnews.org.ua/ukrayinski-hristiyani-musyat-abo-zbuditisya-abo-buti-gotovimi-shcho-yihnih-ditey-gvaltuvatimut

Гарна стаття. Особливо про ЗМІ:"...ЗМІ, широко заплющивши очі, недобачають Маршів за життя, а в той же ж час ведуть доволі агресивну пропаганду так званих «прав» ЛГБТ, просуваючи їх як європейську цінність...." Дуже шкода . Це наводить на думку про зречення нашого християнського коріння ЗМІ , які так хочуть себе позиціювати себе з "голосом народу". А ось стаття , досить цікава на мою думку http://catholicnews.org.ua/zdiysnilos-p ... osovno-ies (Здійснилось пророцтво святого Івана Павла ІІ стосовно ЄС?) . То невже Україна також зрікається свого християнського коріння? Тоді про єдність можна забути , а в єдності сила народу!
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 30 червня 2016, 09:47

А Папа Римський на днях сказав, що християни повинні вибачитись перед гомосексуалістами, виходить так, що пішов він проти Біблії.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 30 червня 2016, 15:15

Ігор В писав:А Папа Римський на днях сказав, що християни повинні вибачитись перед гомосексуалістами, виходить так, що пішов він проти Біблії.


А повну цитату Папи щодо цього приводу можете навести?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 30 червня 2016, 19:43

Журналісти в своєму репертуарі :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 01 липня 2016, 10:40

це прозвучало в ефірі новин, не памятаю точно на якому каналі, було ще сказано, що консервативна частина у Ватикані не згідна з Папою. Річ в тім, що це чув не тільки я, а й мої діти і значна частина України.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 01 липня 2016, 10:56

Ігор В писав:це прозвучало в ефірі новин, не памятаю точно на якому каналі, було ще сказано, що консервативна частина у Ватикані не згідна з Папою. Річ в тім, що це чув не тільки я, а й мої діти і значна частина України.

Та власне, що журналісти це подали так само перекручено, як і у випадку, коли Папа Бенедикт "дозволив" презервативи.
:(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 02 липня 2016, 12:53

Так, журналісти перекручують, як їм вигідно. Тим не менш, цікаву статтю сьогодні прочитала http://catholicnews.org.ua/tak-cerkva-p ... i-podumali і дуже сумно, бо навіть не думала, що таке є..
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Wolodymyr » 03 липня 2016, 06:22

Я от не зовсім впевнений, що всі ті хто в Америці називає себе католицьким священниками ними є. Та ж англіканська церква офіційно називає себе католицькою.

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 03 липня 2016, 22:28

vitalko писав:
Ігор В писав:А Папа Римський на днях сказав, що християни повинні вибачитись перед гомосексуалістами, виходить так, що пішов він проти Біблії.


А повну цитату Папи щодо цього приводу можете навести?

Ось щось по цій темі знайшов:"Наступним запитанням було прохання прокоментувати слова німецького кардинала Маркса, що Католицька Церква «повинна попросити пробачення у спільноти гомосексуалів за маргіналізацію цих осіб». «Я повторю те, що сказав під час першої подорожі і повторюю те, що каже Катехизм Католицької Церкви: їх не слід дискримінувати, до них слід ставитися з пошаною та надати душпастирський супровід», – відповів Папа.

«Можна засуджувати, не з ідеологічних мотивів, але, скажімо, з причин політичної поведінки, деякі маніфестації, які, якоюсь мірою, є надто образливими для інших», – сказав він, додаючи, що коли йдеться про особу, «яка має такий стан, але яка має добру волю та шукає Бога, то ким є ми, аби її засуджувати?».

«Я вважаю, що Церква не лише повинна просити пробачення, як сказав цей кардинал, у гомосексуальної особи, яку образила, але також просити пробачення в бідних, в жінок та дітей, визискуваних в праці; просити прощення за те, що благословляла чимало зброї. Церква має просити прощення за те, що в дуже багатьох випадках не повелася належним чином. Але, коли говорю “Церква”, то маю на увазі християн, тому що Церква є святою, а грішниками – ми. Християни повинні просити прощення, за те що допустили певні рішення», – сказав Святіший Отець, вказуючи, одночасно, й на те, що існує чимало доброго, велика святість, якою можна пишатися, але ці речі часто залишаються непоміченими: «Ми, християни, маємо також Терезу з Калькутти і багато таких Терез, сестер-місіонерок в Африці, чимало святих мирян та подруж. Пшениця і кукіль ростуть поруч».http://uk.radiovaticana.va/news/2016/06 ... 97/1240417
Помагати Ісусові двигати хрест!

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 03 липня 2016, 22:49

А ось до слів німецького кардинала Маркса, що Католицька Церква «повинна попросити пробачення у спільноти гомосексуалів за маргіналізацію цих осіб» http://uk.radiovaticana.va/news/2016/06 ... 97/1240417 ,то я особисто не розумію яка провина церкви в тому , що гомосексуалісти стали маргіналами ?
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 03 липня 2016, 23:27

Найперше йдеться про погорду такими особами: "Ти гомо-, значить ти від мене гірший", що НЕ сприяє їх наверненню. "Ми всі такі гарні і правильні, навіть не смій сюди (в Церкву) приходити, бо зіпсуєш картину".
Звісно, НЕ йдеться про схвалення гріха. Ні, Папа не ліберал (але нашим ЗМІ того хочеться).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 05 липня 2016, 09:59

igormaks писав:А ось до слів німецького кардинала Маркса, що Католицька Церква «повинна попросити пробачення у спільноти гомосексуалів за маргіналізацію цих осіб» http://uk.radiovaticana.va/news/2016/06 ... 97/1240417 ,то я особисто не розумію яка провина церкви в тому , що гомосексуалісти стали маргіналами ?

там якийсь розгром в Орландо клубу гомосексуалістів був, але я також не розумію, бо тоді б і Бог мав вибачатися перед Содомою
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 05 липня 2016, 11:21

о.Олег писав:
igormaks писав:А ось до слів німецького кардинала Маркса, що Католицька Церква «повинна попросити пробачення у спільноти гомосексуалів за маргіналізацію цих осіб» http://uk.radiovaticana.va/news/2016/06 ... 97/1240417 ,то я особисто не розумію яка провина церкви в тому , що гомосексуалісти стали маргіналами ?

там якийсь розгром в Орландо клубу гомосексуалістів був, але я також не розумію, бо тоді б і Бог мав вибачатися перед Содомою
З повагою, о.Олег

Я думаю, що все, що Папа сказав по цій темі треба розглядати тільки в контексті питання "Як би то їх навернути?"
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 05 липня 2016, 22:32

ShMariam писав:
о.Олег писав:
igormaks писав:А ось до слів німецького кардинала Маркса, що Католицька Церква «повинна попросити пробачення у спільноти гомосексуалів за маргіналізацію цих осіб» http://uk.radiovaticana.va/news/2016/06 ... 97/1240417 ,то я особисто не розумію яка провина церкви в тому , що гомосексуалісти стали маргіналами ?

там якийсь розгром в Орландо клубу гомосексуалістів був, але я також не розумію, бо тоді б і Бог мав вибачатися перед Содомою
З повагою, о.Олег

Я думаю, що все, що Папа сказав по цій темі треба розглядати тільки в контексті питання "Як би то їх навернути?"

Не заперечую ,що церква, в особі Папи зокрема, шукає шляхи навернення гомосексуалістів.
Любов до людини,як творіння Господа , безперечно необхідна. Це з одної сторони. А з другої сторони , дуже важливо , це нетерпимість до такого тяжкого гріха як гомосексуалізм . І це повинно іти поруч . Гріх є гріх без компромісів - а любов є любов. Церкві потрібна стратегія по боротьбі з цим гріхом. Просто любов не буде сприйнята гомосексуалістом адекватно. Він ж має "любов"(від ворога людства). Хімія любові ( сприйняття тілом,гормони чи що там ) вона та сама ... Грішник в такому стані не побачить різниці . Потрібно усвідомлення надзвичайної небезпеки цього гріха і бажання відмовитися від нього в імя існування людства кінець кінцем , якщо грішнику своя доля байдужа. А ще потрібно церкві застерігати законотворців , які з різних причин (можливо і дуже на перший погляд шляхетних), але стають співучасниками поширення содомського гріха
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 06 липня 2016, 11:38

Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 06 липня 2016, 13:37

Читав в Новому Завіті, щоб не молитися за тих, що грішать смертним гріхом, правда не можу зараз знайти те місце.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей