Потрібна допомога!

Модератори: Artur, ihor

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 24 листопада 2014, 12:34

Ця жінка, Наталя Слівчук, перукар в нас на Сихові, мама двох донечок, бореться зараз з хворобою рак крові. Потрібна допомога! Не будьмо байдужими!!!
https://www.youtube.com/watch?v=DTp1r3hBvGA
Зараз вона на Броньовій, їй роблять хімію. Але треміново потрібна пересадка кісткового мозку!
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення прочанка » 04 грудня 2014, 12:16

Вже тричі ця інформація потрапляє на очі. По телевізору, оголошення на під їзді, які розклеюють волонтери, і сьогодні - на сайті. Такі речі потребують поширення і підтримки. Можливо лепта від кожного врятує життя дитини.

http://catholicnews.org.ua/potribna-dop ... iyci-micko
Потрібна допомога Софійці Мицко
Не бійтеся!

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 07 грудня 2014, 20:16

Я ще напишу про Наталю Слівчук (в нас є спільні знайомі). Зараз вона вдома, їй залишається лише чекати. Будуть гроші на операцію пересадки кісткового мозку -буде шанс. Не назбирається -вона не виживе, сказали лікарі. Як це жахливо. життя залежить від грошей! і дітей стільки, які теж потребують операцій за кордоном. Мені це болить. Всім допомогти не можу!..
Нова карточка Наталі № 4731 2171 0657 0169. минулу заблокували, бо шахраї крали гроші((( телефон мами Наталі 096 46 93 527, або 093 251 80 91
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 07 січня 2015, 10:31

В мережі стартувала міжнародна інтернет-акція на підтримку Надії Савченко

В Інтернеті розпочалася міжнародна акція на підтримку заарештованої в Росії української льотчиці Надії Савченко.
Як повідомляє Радіо Свобода, активісти створюють у мережах Twitter i Facebook фото- та відеоматеріали з інформацією про Надію Савченко різними мовами, і поширюють її з хештегом #FreeSavchenko.
Твітер-шторм активно підтримують адвокати української військовополоненої Марк Фейгін і Микола Полозов.
До твітер-шторму активно долучаються посольства України в різних країнах світу. Зокрема, повідомлення з інформацією про військовополонену Надію Савченко розмістили на своїх сторінках посольства України у Великобританії, Македонії, Японії, Вірменії, Кувейті та Посольство України при Святому Престолі (Ватикан).
Також до акції приєднався Посол США в Україні Джефрі Пайєт.
Українська льотчиця і депутат Верховної Ради Надія Савченко четвертий тиждень поспіль продовжує голодувати у московському слідчому ізоляторі на знак протесту проти свого утримання під вартою.
http://vikna.if.ua/news/category/ua/201 ... 27727/view
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 08 січня 2015, 18:12

Якщо хтось хоче підтримати Надю, їй можна надіслати лист. Адреса-
ФКУ СИЗО-6 УФСИН России по г. Москве
109383, г. Москва, ул. Шоссейная, д. 92
Савченко Надежде Викторовне
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 12 лютого 2015, 12:06

Допоможіть Назарчику! http://www.credo-ua.org/2015/02/129917
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення прочанка » 17 лютого 2015, 16:27

http://www.5.ua/video/Lvivskyi-desantny ... 70592.html


Львівський десантник Олександр Козачок потребує допомоги. Його тяжко поранили в голову під час однієї з сутичок. Уже було кілька операцій, зараз потрібна тривала реабілітація. З-за кордону є пропозиції, але у родини немає грошей. Тож батьки просять небайдужих допомогти. Номер телефону родичів (067) 605 48-89 Віра Котик Номер картки для переказу коштів 4149 4978 0353 9248 Богдана Дмитрів (сестра)
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення прочанка » 09 березня 2015, 21:23

http://zik.ua/ua/news/2015/03/09/otets_ ... ogu_570826
Отець УГКЦ, якого визволили із полону терористів, просить про допомогу
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 20 березня 2015, 21:06

Потрібна допомога для моєї одногрупниці для коштовного лікування за кордоном. В Україні діагностували доброякісну пухлину, а у Відні - вже злоякісну (це видно на сканах).
І помоліться за Юлю.
Попросила її документи:

Зображення

Зображення

Тепер точно знаємо, що треба терапія і вона є дуже коштовною. В Дебрецені (Угорщина) оцінили її у 40 тис. євро.
Покищо назбирали 11 тис. євро.
Буде вдячні за допомогу. Нижче наведу реквізити.

Гривневий рахунок в Приватбанку: 5168757265469819, отримувач - Крутяк Юлія Романівна.

Реквізити рахунку в євро: Номер ДРФО: 2961313607;
Номер рахунку: 26250009221822;
Назва банку: Публічне акціонерне товариство "УкрСиббанк"
МФО: 351005;
ПІБ фізичної особи: Дудка Ольга Романівна
Реквізити рахунку в долларах: Номер ДРФО: 2961313607;
Номер рахунку: 26251009221821;
Назва банку: Публічне акціонерне товариство "УкрСиббанк"
МФО: 351005;
ПІБ фізичної особи: Дудка Ольга Романівна

Physical person name: OLGA DUDKA
Individual tax number: 2961313607
Currency of account: EUR
Account number: 26250009221822;
Bank name: Public Joint Stock Company "UkrSibbank"
Bank code: 351005
Beneficiary bank (JSC "UkrSibbank"): 07205696 UKRSIBBANK, MOSKOVSKY AVE 60, KHARKIV , UKRAINE, SWIFT code: KHABUA2K
Intermediary bank: BNP PARIBAS SA, Paris,France, SWIFT code: BNPAFRPP

Physical person name: OLGA DUDKA
Individual tax number: 2961313607
Currency of account: USD
Account number: 26251009221821;
Bank name: Public Joint Stock Company "UkrSibbank"
Bank code: 351005
Beneficiary bank (JSC "UkrSibbank"): 020061151200138 UKRSIBBANK, MOSKOVSKY AVE 60, KHARKIV , UKRAINE, SWIFT code: KHABUA2K
Intermediary bank: BNP PARIBAS U.S.A. -New York Branch, New York, USA SWIFT code: BNPAUS3N

https://www.facebook.com/yliyakrutiak
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 07 квітня 2015, 12:27

http://society.lb.ua/war/2015/03/18/299 ... nniku.html
Греко-католическому священнику отцу Тихону Кульбаке из Донецка, который 12 дней был в плену боевиков, срочно нужно пройти курс химиотерапии из-за рецидива онкологического заболевания.

В 2009 году в сосудах ноги о. Тихона была агрессивная опухоль, гемангиоэндотелиома. Священник перенес операцию и несколько курсов химиотерапии. После плена уровень онкомаркеров стал критическим. После консультации со специалистами было принято решение о необходимости курса химиотерапии.

Кроме этого, священник нуждается в сложной хирургической операции: удалении язвы желудка, которая открылась в плену, и радикального лечения сахарного диабета.

Читайте: У молитві за ворогів. Інтерв\'ю з отцем Тихоном Кульбакою
После плена о. Тихон покинул родной Донецк и сейчас во Львове возглавляет общественную организацию "Сообщество беженцев из Донецка и Востока Украины", а также Благотворительный фонд для помощи внутренне перемещённых лицам.

По состоянию на 15 марта, волонтеры собрали 79 723 грн. Осталось собрать - 301 297 грн.

Номер карточки Приват банка 5168 7423 0152 0163 (Кульбака Сергей Иванович).

о. Тихон (+38) 096 23 77 0 66 Леся (+38) 050 973 15 96



Будь-яких даних про те, скільки людей побували в підвалах бойовиків чи скільки звідти не повернулись, немає. Багато хто з полонених не хоче та й не може про це розповідати. Деяку інформацію приховують, щоб не нашкодити звільненню тих, хто й досі перебуває в заручниках. Станом на 11 грудня, за даними Центру вільнення полонених, їх налічується 632 особи.

Греко-католицький священик, донеччанин за походженням отець Тихон Сергій Кульбака три місяці не розповідав про полон, боячись, що бойовики затримають парафіян його церкви.

12 днів в полоні його годували білим хлібом і водою двічі на день, не давали ліків від цукрового діабету і проводили "розстріли". "Униатам не место в Новороссии", - говорив йому на допитах чоловік з виразним московським акцентом і додавав, що отець зробив неправильний вибір, не пішовши служити Московському патріархату.

Визволяти отця Тихона взялося п'ятеро священнослужителів різних релігій і конфесій. Вони проводили переговори з терористами, зверталися по допомогу до Ватикану і мусульманських країн, апелювали до громадськості та ЗМІ. Такою системною роботою їм вдалося вберегти життя сімом священикам, котрі потрапили в полон на Донбасі.

Історію звільнення отця Тихона з полону розповів нам він сам, а також муфтій Сергій Ізмагілов.


Отець Тихон Кульбака

Фото: ngnews.org
— 4 липня о пів на десяту ранку я виїхав на автомобілі в центр Донецька, їхав до каплички, де проводив службу. І по дорозі заїхав в один із супермаркетів. Припаркувався. Виходячи з машини, побачив, що поряд зупинилося інше авто. З нього вийшло четверо людей в камуфляжі, балаклавах і зі зброєю. "Це мабуть по мою душу", - промайнуло в думках.

Я відчував небезпеку, бо отримував смс-погрози. А якось на моєму автомобілі намалювали червоною фарбою свастику і написали "смерть бендеровцам". Помічав, що за мною стежили, деколи навіть відкрито фотографували. Та ці події не впливали на мою поведінку.

Навіть коли в місті активно орудували бойовики, і з українською символікою було небезпечно з'являтися, ми продовжували молитися в центрі Донецька під українським прапором. В той час я дуже відкрито заявляв в інтерв'ю журналістам, що Донецьк — це Україна, і ми молимось за єдність... Після полону я розумів, що такі дії були необережні з мого боку.

На той момент я, відверто кажучи, не вірив, що людей викрадатимуть за їхні погляди. "Надо было меньше гавкать", - казали мені бойовики в полоні.

Спочатку вони вважали, що я приїхав в Донецьк ніби-то зі Львова. "Хлопці, у вас же мої документи, - казав їм. - Я народився в Донецьку". "Ааа, так тем более, ты — предатель, тебя вообще убить надо. Нет места в Донецке греко-католикам, униатам", - казали вони.

Де мене тримали, я й досі не знаю. Біля супермаркету мене посадили в авто, вдягли пов'язку і притулили до обличчя ганчірку з якимось препаратом, щоб я "вирубився".

Прийшов до тями в маленькій кімнатці з пофарбованими у зелений колір панелями, на підлозі лежав радянський матрац. Приміщення нагадувало якусь базу відпочинку чи піонерський табір. Воно складалося з кімнати і санвузла з рядочком умивальників, а поряд — кілька душових кабін.

Перші сім діб мого перебування в полоні зі мною спілкувались ті самі люди, котрі мене й викрадали. Розумів я це тільки по голосу, бо мені наказали вдягати пов'язку на очі, коли хтось заходив до мене в кімнату. Така вимога була для мене свого роду надією, що мені таки вбережуть життя. Але сподівання зникли, коли вони забрали від мене аптечку з ліками від діабету. Напевно хтось із моїх рідних чи знайомих розповіли про мою хворобу в одному з інтерв'ю після мого зникнення.

Мене почали годувати білим хлібом, давали вранці і ввечері по шматку. Двічі на день я отримував металеву кружку води.

На 5-ту і 6-ту добу здавалось, що моє тіло розвалюється, що відмовляють всі органи. Дуже боліли ноги, а за кілька днів почав виходити пісок з нирок. Ще й до всього мені дуже хотілося пити, бо підвищився рівень цукру в крові. Я почав брати воду з крана, а коли охоронці не дозволяли, то й з туалетного бачка, щоб ніхто не бачив. Це страшенна мука, коли тебе позбавляють навіть води...

На 4-ту, 5-ту і 6-ту добу зі мною проводили "експеримент": виводили на імітацію розстрілу. Мене вивели на подвір'я (й досі пам'ятаю той запах свіжого повітря і прілого листя, який відчув на вулиці). Попхали в спину, і я вперся піднятими догори руками в якусь стіну. Почав пошепки молитися. І тут над головою пролунала автоматна черга. На мене посипалась штукатурка і куски відпалої цегли... З переляку я втратив свідомість.

Читайте: Guns N’Roses, или садовник у террористов
Прийшов до тями, коли мене облили водою. Я лежав на землі. І перше, що почув - сильний регіт. Їм було весело.

На 7-му добу мене повели на допит. По голосу я зрозумів, що спілкується зі мною нова людина з дуже виразним московським акцентом. Вочевидь, агент ФСБ, бо він був абсолютно обізнаний у всіх церковних справах щодо України. Він називав прізвища, дати, події...

Його позиція була наступною: я — уніат, а уніати — це вороги, і на території "Новоросії" місця нам немає. Він заявляв, що я "зробив неправильний вибір", служачи УГКЦ.

Він був абсолютна впевнений, що за межами Московського патріархату Бога не існує. "Поэтому он вам не поможет", - казав мені.

Сепаратисти громлять <<молитовний намет>> в травні 2014 р. у Донецьку, де проходили міжконфесійні молитви Фото: 62.ua
Сепаратисти громлять <<молитовний намет>> в травні 2014 р. у Донецьку, де проходили міжконфесійні молитви
Чотири доби я слухав монолог цього чоловіка. Він не вимагав якоїсь відповіді від мене. Говорив і говорив безперестану. Так тривало чотири дні.

З кожним днем я почувався все гірше і гірше. Погано сприймав все, що відбувається.

На 12-ий день мого полону мене посадили в авто. Ми їхали близько 40-50 хвилин. Коли ми зупинились, бойовики вийшли, а мені сказали "не рипатись".

***

Десь з годину я сидів, не рухаючись, із зав'язаними очима. Тіло затерпло. Я не розумів, що відбувається. Думав, що це чергова розвага...

В голові роїлись різні здогадки: вийду з авто — почнуть стріляти по ногах, чи, може, відкрию двері, а там встановлена розтяжка... Але сидіти довго вже не міг, тому почав рухатися.

Привідкрив пов'язку з очей і побачив, що сиджу в своїй машині. Відкрив вікно, потім двері. Після кожного свого руху робив паузу, очікуючи реакції. Переборюючи паралізуючий страх, я таки вийшов з автомобіля. Я був поблизу лісосмуги, через яку проходила грунтова дорога.

Потім в автомобілі знайшов свій телефон і подзвонив брату. Я не знав, де я, але вирішив шукати дорогу. Згодом перехожий на трасі мені сказав, що знаходжуся недалеко від Красноармійська — за 70 км від Донецька в сторону Києва.

Зітхнув з полегшенням, коли побачив ДАІшника і український прапор. До того весь час здавалось, що за мною хтось стежить навіть на українській території.

Уже ввечері мені прийшла смс-ка, щоб я більше не приїжджав в Донецьк і не розповідав нікому, що було в полоні. Більше трьох місяців я мовчав, боячись за життя своїх парафіян. Як тільки більшість із них виїхала з окупованих територій, зміг про все розповісти.

Десять днів я перебував в реанімації в столичній лікарні. Медики казали, що я перебував в стані діабетичної коми, довго не приймав ліки, тому відлік мого життя йшов на години. Ще тиждень після цього пролежав в звичайній палаті, а потім проходив реабілітацію впродовж трьох тижнів в санаторії.

Нині я живу у Львові, мої товариші прийняли мене, дали можливість служити в церкві і працювати. Ми організували тут громадську організацію, щоб приймати біженців з Донецька. Зустрічаємось щонеділі і намагаємось підтримати одне одного чим можемо.

Фото: ura.dn.ua
В полоні я дав Богові обітницю, що якщо він залишить мене живим і дасть можливість вийти на волю, то буду допомагати тим, хто постраждав від дій окупантів. Зараз реалізую свою обіцянку. Але дуже сподіваюсь повернутися в Донецьк, бо я — донеччанин в шостому поколінні. Як тільки там буде український прапор, повернуся додому.

Цьогорічні події в Україні: Майдан, перебування в полоні дали мені можливості ідентифікувати себе на стовідсотків українцем. Я зміг відчути, наскільки мені дорога Україна.

***

В лікарні я пережив пекельний для себе тиждень. Першими емоціями, котрі виникли в мене, як тільки я прийшов до тями, були страх і ненависть до тих людей, котрі хотіли мене вбити. Три доби я зовсім не спав. Мій розум підказував, що треба молитися за ворогів своїх, я ж все життя так проповідую в церкві. А серце обливалось кров'ю, мучили спогади про страждання в полоні.

Через сильні душевні муки я почав молитися за своїх викрадачів... І в якийсь момент Бог послав мені абсолютний душевний мир та спокій.

Під час служби у Львові в литопаді 2014 р. Фото: Володимир Борейко
Під час служби у Львові в литопаді 2014 р.
Муфтій Саід Ісмагілов

— Отець Тихон перебував в полоні бойовиків так званої російської православної армії. Це — найнеконтрольованіше угрупування із тих, що діяли на той момент на Донбасі.

Коли почали викрадати священнослужителів, найбільш небайдужі організували роботу для їх визволення. Робота велась у кількох напрямках: одні займались безпосереднім контактуванням з різними угрупуваннями бойовиків, щоб з'ясувати місцезнаходження людини, другі — активно працювали в інформаційному просторі, щоб донести цю проблему до громадськості, зокрема за кордоном, а треті — зверталися до дипломатичних структур по допомогу. За такою схемою шукали і отця Тихона.

Я безпосередньо займався розголосом цієї проблеми, поширював інформацію через мусульманські ЗМІ. Греко-католики шукали місцезнаходження священика, а католики — проводили переговори з дипломатичними структурами, зокрема, Ватиканом.

Була спроба знайти допомогу в мера Донецька Олександра Лук'янченка, який, попри ситуацію, продовжував безперешкодно обіймати цю посаду. Ми скористались можливістю побачитись з ним після брифінгу, який він давав в міськраді щодо поточної ситуації в місті. В будівлі ходили озброєні бойовики, разом з тим абсолютно спокійно працювали чиновники, і мер в тому числі.

Фото: Макс Требухов
Лук'янченко бадьоро розказував, що незважаючи на обстріли, в місті працюють комунальні служби, тобто, вивозять сміття, працюю пожежні і т.д. Пробував показати, як то кажуть, хорошу міну при поганій грі.

Він пообіцяв нам посприяти у звільненні отця Тихона, мовляв, планує говорити з "прем'єр-міністром" ДНР Бородаєм... Після дуже оперативного спілкування з мером до нас підійшли журналісти, в більшості, російські. Один із них дав нам номер телефона когось із бойовиків і сказав, що з ним можна вирішити ситуацію. Правда, цей дзвінок нічого не дав.

По інший бік телефону почули голос нетверезого чоловіка, який в дуже нецензурній формі пояснив, як він ставиться до священослужителів, і сказав, скільки тисяч доларів хоче в якості викупу (уже не пам'ятаю цю цифру). Можливості заплатити такі кошти у церкви не було, тому продовжували свою роботу за тими ж напрямками, які визначили напочатку.

В кінцевому результаті ми не знаємо, що повпливало на бойовиків, але отця Тихона випустили. Шум ми підняли, звісно, дуже великий. Дійшло до того, що папський нунцій в Москві звернувся до державних структур РФ з проханням повпливати на ситуацію щодо звільнення священнослужителя.

Такою роботою нам вдалося визволити семеро священнослужителів.

Отець Тихон Кульбака та муфтій Саід Ісмагілов під час конференції «Іслам та ісламознавство в Україні» в Києві в литопаді 2014 р. Фото: umma.in.ua
Отець Тихон Кульбака та муфтій Саід Ісмагілов під час конференції «Іслам та ісламознавство в Україні» в Києві в литопаді 2014 р.
Читайте: Священик у підпіллі

Один із них після звільнення приїхав до нас в мечеть (в Донецьку — ред.) і сказав, що в "чорному" списку бойовиків є й моє ім'я, і порадив негавно їхати з регіону. У вересні мені довелось покинути Донецьк.

***

Нині мусульманські імами залишаються на окупованій території Сходу України в 13 містах. Всі, кому було небезпечно там перебувати, покинули Донбас. А тим, хто продовжує служити, заборонили згадувати в молитвах Україну, закликати віруючих до непокори бойовикам або до патріотизму і допомозі українським військовим. Попередили про так званих наглядачів, котрі передаватимуть інформацію в "центр". Аби не опинитися в підвалах бойовиків, імами притримуються таких нав'язаних інструкцій, оскільки на окупованій території Донбасу залишаються люди, і необхідно виконувати певні релігійні обряди для підтримання їхньої віри.

http://society.lb.ua/life/2014/12/19/28 ... rogiv.html
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 19 травня 2015, 21:40

Вище писала про мою однокласницю Юлю, давала реквізити для допомоги їй.
Місцеве телебачення зняло про неї відео: https://www.youtube.com/watch?v=_i7h0vOAAkg
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 25 травня 2015, 19:46

Павло Ковальчук шукає 2000 друзів, які допоможуть йому жити

У Павла хронічний токсичний гепатит з переходом у цироз печінки, варикоз вен стравоходу ІV ступеню, необхідна пересадка печінки. Рідна сестра Павла, Крістіна, погодилася стати донором, в якої для врятування брата виріжуть 70% печінки. Відразу ж після операції та протягом усього життя Павлу потрібно буде приймати препарати, які пригнічуватимуть імунітет, щоб не відбувалося відторгнення «чужого» органу. Такі ліки є надзвичайно дорогими. Люди, яким нещодавно були проведені подібні операції, зараз у місяць витрачають близько 19 тис. грн. на ці препарати. У попередні роки у подібних випадках держава забезпечувала хворих, принаймні у перший рік. Зараз ситуація змінилася і ліки потрібно купувати самостійно. Для Павла ця сума щомісячно є надзвичайно великою.
Отець Павло Гончарук, директор Карітас-Спес Кам’янець-Подільської дієцезії звертається до усіх людей доброї волі з проханням уможливити життя Павлу після операції. Для цього у Фейсбуці створено сторінку 2000 друзів Павла Ковальчука. «Якщо одна особа щомісяця перераховуватиме 10 грн., молодий чоловік зможе жити. Для кожного з нас є шанс зробити гарну інвестицію для Неба та стати більше ніж другом Павлу!, – вважає директор Карітас-Спес, – Якщо комусь важко постійно виконувати ту саму дію, можна, наприклад, переказувати кошти двічі на рік по 60 грн, але просимо серйозно та пильно поставитися до цієї справи», – закликає о. Павло.
Кошти можна перераховувати на картку Григорук Крістіни Леонідівни (рідної сестри Павла, донора печінки): Приватбанк, № 5168 7423 4421 1275.
Контактний телефон до Крістіни (сестри Павла) – 097 7409095.

http://www.credo-ua.org/2015/05/135396

P.S. На жаль, на цей момент лише 165 друзів. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 26 травня 2015, 10:17

Я вище писала про Наталю Слівчук -вона померла.
Хай з Богом спочиває.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 26 травня 2015, 20:57

Міра писав:Я вище писала про Наталю Слівчук -вона померла.
Хай з Богом спочиває.

:(
+
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Потрібна допомога

Повідомлення boroda » 22 липня 2015, 08:38

Слава Ісусу Христу!Дорогі брати і сестри знову звертаюсь про допомогу але вже матеріальну.Маю інвалідність 3 групи але пенсії не отримую за браком стажу,грошей що заробляє дружина не вистарчає,маємо борги які не встані самі погасити йдеться про 4000гривень,якщо хтось змилосердиться та хоч невеликими коштами допоможе ,будемо молитись за вас,знаю що часи скрутні,і всім не легко,але хто стукає .тому відкривають,прошу вас будьте милосердні.
Подаю номер картки в Приватбанку,для тих хто може допомогти
5168755363486172
для детальної інформації подаю номер тел 0962743054
Завжди так небуде.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення прочанка » 09 жовтня 2015, 13:53


ТЕРМІНОВО потрібна кров рідкісної групи!



До колективу Товариства за допомогою звертаються наші працівники — родичі 14-го річного Івана Оркуша.
Дитині терміново потрібна кров рідкісної групи — 1-ша, резус мінус.
Якщо Ви можете допомогти, необхідно звертатись у Львівський обласний центр служби крові за адресою: м.Львів, вул. Пекарська,65.
Час обмежений — донорську кров для Іванка прийматимуть лише протягом десяти днів.
До листа додається копія направлення, з яким потрібно звертатись у Львівський обласний центр служби крові.
Додаткова інформація за тел.: (032) 239-21-73, Світлана

ТАКЕ ОГОЛОШЕННЯ скинули для працівників, але, оскільки ситуації складна, я пересилаю її на форум. Можливо, хтось зможе допомогти чи поширити цю інформацію. Дякую. Не могла вкласти саму довідку, бо вона відсканова, але діагноз говорить сам за себе - лімфома.
Не бійтеся!

Мар'яна27
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 16 листопада 2015, 13:08

Поможіть будь ласка зробити донечкам свято

Повідомлення Мар'яна27 » 16 листопада 2015, 19:00

Уже в п'ятницю вечером ходить Св.Миколай,скоро Різдво і хочеться,щоб у донечок було свято.Мені настільки важко самій майже все тягнути,сім'ю з п'яти людей.Допомогу по втратті чоловіка уже отримали цього місяця- продукти,фрукти і майже нічого не лишилось(870 грн.на двох дітей),аванс на роботі дали(370 грн),зарплата в січні,у мене волосся дибом від тих цін і на дитячі речі,ляльки також.Мамі за місяць дали 500 грн,хоть щось на продукти.Тато лягатиме 21 грудня на 2 курс ХТ.Мені вже інколи завити хочеться від того життя,ні підтримки ,ні чоловіка....Дякуємо щиро тим людям,які помогли.Якщо хтось захоче стати миколайком для малят,будемо щиро раді і вдячні.Дякуємо.
Востаннє редагувалось 14 грудня 2015, 21:01 користувачем Мар'яна27, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прошу допомогти небайдужих людей

Повідомлення о.Олег » 16 листопада 2015, 19:26

надіслав ще одного листа до Вас в ПП. Бачу Ви тут, а лист не прочитаний - просто щоб не розминулись :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 17 листопада 2015, 13:47

Серце болить за ту дитину.. Якщо хтось може -допоможіть. Ізабелла сама три роки в Києві в лікарні на гемодіалізах, бо не працюють нирки. ЇЇ мама може бути донором, але не хоче. Збирають на трупну нирку, збір йде помало. Але чужих дітей не буває, правда? https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 29 листопада 2015, 20:33

Друзі, була в Києві, навідала Ізабеллу https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1693164938
Вона така хороша і така бідненька... Серце крається. Хто може, допоможіть.
http://uploads.ru/8kET4.jpg
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Мар'яна27
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 16 листопада 2015, 13:08

Re: Прошу допомогти небайдужих людей

Повідомлення Мар'яна27 » 02 грудня 2015, 14:54

Дякуючи хорошим людям,чобітки у сонечок уже є,мені теж трошки дали одягу та чоботи,канцтовари маємо.Актуальним лишається питання одягу для дівчаток,покищо одні обіцянки.Скоро Миколая,свята,а мені страшно від того всього,хочеться ,щоб діти мали подарунки і стіл не був пустим.Татові зробили перерву і наступна хімія 21 грудня починається,займаємся збором коштів,а то від тих цін аж волоссям дибом стає.Вже не можу дочекатися тоі допомоги наступного тижня,хоть щось.Зарплата навіть не знаю коли буде.У мами новий начальник,новий голова сільради,зарплата невідомо коли буде ,хоча і при колишньому бувало затримували на 2-3 місяці,а ви собі живіть як хочете.Не життя,а" казка",хоча мабуть у людей буває і гірше...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 04 грудня 2015, 09:40

З Фейсбука:
Натрапила на таку інформацію. Треба допомогти людині!
"Хочемо попросити у вас допомогти порадою, або справою. Можливо, багато хто з вас, проходячи Ашан, той, що на вул.В.В, помічав бабусю з табличкою "допоможіть".
Сьогодні ми все ж таки підійшли до неї і купили їй хліба та молока (вона просила дуже сильно), після цього вона розповіла нам свою історію, і саме тут ми просимо допомоги у вас, ось її історія :
Стоїть вона біля "Ашану" в понеділок та в суботу з 20:00 по 23:00, бо більше не дозволяє адміністрація "Ашану". Просить в кожної людини аби купили харчів , інколи так, що чути, інколи змерзне сильно, і не стане сили говорити чітко аби її почули . Як ми дізнались, її квартиру опечатали через борги (32 800) та заявою на "Відчуження" , але ця заява була скасована через те , що у неї 3-ох річна дитина. Так сталося ,що у неї була нормальна сім"я , та квартира . Син пішов на майдан та пропав там , а його жінка лишила дитину на її руки та пішла робити своє "життя". На разі бабуся живе в гаражі (біля Арсену, на в. Патона) з 3-ох річною внучкою. Вона оббігла вже всі підстанції, але ніхто нічим не допоміг, лише обіцянки. Забрати квартиру назад тяжко, бо в неї немає зовсім коштів, але є ще більша проблема, яка полягає в тому, що під її квартирою живе "голова будинку" і хоче зробити з бабусиної квартири щось типу другого поверху свого помешкання.
Що маємо на разі:
28.11-на вулиці 0*t, бабуся просила теплі речі для них та обов"язково зимове взуття, бо в неї лише гумові чоботи, в яких дуже холодно (до 40 розміру), а в дівчинки 28 розмір.
Всі небайдужі, будь ласка, допоможіть хоча б мінімально або ж самостійно підходьте до неї та питайтесь про все.
Всі документи вона має, тому може все підтвердити."

Зображення
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення vitalko » 08 грудня 2015, 20:20

ShMariam писав:З Фейсбука:
Натрапила на таку інформацію. Треба допомогти людині!
"Хочемо попросити у вас допомогти порадою, або справою. Можливо, багато хто з вас, проходячи Ашан, той, що на вул.В.В, помічав бабусю з табличкою "допоможіть".


А можна лінк на сам пост в фейсбуку? Хотів би почерпнути більше інформації про цю бабусю.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 09 грудня 2015, 17:18

А можна лінк на сам пост в фейсбуку? Хотів би почерпнути більше інформації про цю бабусю.
На жаль, не можу знайти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 10 грудня 2015, 11:44

Я теж бачила не раз той пост, а тепер нема, на варті був, здається. може видалили, бо там були коментарі, що це неправда. А найкраще самому підійти до бабусі на В.Великого біля Ашану і все вияснити.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Міра » 10 грудня 2015, 12:29

Інформація правдива.
Прошу допомогти створити подібну атмосферу та допомогти одній сімї, яка дуже сильно потребує підтримки!
Це сімя Богун. Недавно був пост в групі про їхню бабусю, яка в реанімації, стан в неї і досі вкрай важкий...Біда сама не ходить...В її онуки 6 міс. Богун Анни Станіславівни страшні проблеми від народження. В двох словах - множинні вади розвитку щелепно-лицевої системи, вроджені вади ЦНС, вроджені вади серця. В березні планувалася операція, але через хворобу бабусі, грошей не має не те, що на операцію, суміш та підгузники не має за що купити. Сімя фактично голодає, борги в аптеках по кілька тисяч гривень.
Я не прошу зараз про гроші на новіший айфон для когось чи дорожчі цукерки. Прошу стати маленьким Миколайчиком, і допомогти нужденним, як колись робив сам святий Чудотворець, свято його чекаємо.
Зараз дуже потрібні суміші для дитини, підгузники, продукти харчування для сімі і звичайно гроші на операцію. Реквізити банку вказую ті самі, як і для хворої бабусі .Богун Галина Олександрівна 5168757218404509 картка Приватбанку. Більше інформації може дати Марта Поліщук.
І нехай святий Миколай випросить для всіх наших сімей Божого благословення та добробуту на цілий рік)

https://www.facebook.com/groups/1583973 ... 306969805/
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 30 грудня 2015, 23:04

Моїй одногрупниці далі потрібна допомога. Вона вже пройшла хіміотерапію і променеву терапію, тепер на черзі операція. За хіміотерапію оплачено, а за подальше лікування(променева терапія+операція) клініка виставила попередній рахунок: 25 тис євро. http://gohelp.co/docs/cost.jpg , тобто близько 650 тис. грн. Вже зібрано 450 тис. Залишилося зібрати 200 тис. грн.

Детальніше (і реквізити) на сайті: http://gohelp.co/
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Мар'яна27
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 16 листопада 2015, 13:08

Re: Поможіть будь ласка продуктами

Повідомлення Мар'яна27 » 25 січня 2016, 23:11

Прошу і стидно,але іншого виходу нема,дитячих ще досі не дали,грошей вони чекають,а частина матерів таких як я,зводять кінці з кінцями.Зарплата на початку лютого,якого саме числа не знаю,мабуть як державі заманеться.Нам до того часу треба чимось харчуватись.Я прошу помогти.Дякуємо.

Мар'яна27
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 16 листопада 2015, 13:08

Прошу допомогти продуктами

Повідомлення Мар'яна27 » 25 січня 2016, 23:19

Дуже стидно,але іношого виходу нема.Дитячих цього місяця ще досі не дали,частину котру вони отримали,вже виплатили матерям,а решта таких мамів як я,чекають і зводять кінці з кінцями.Зарплата в лютому,десь на початку,а коли саме невідомо,мабуть коли державі заманеться.Нам треба якось протягнути.Щиро прошу помогти.Дякуємо.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прошу допомогти продуктами

Повідомлення о.Олег » 26 січня 2016, 13:32

Мар'яна27 писав:Дуже стидно,але іношого виходу нема.Дитячих цього місяця ще досі не дали,частину котру вони отримали,вже виплатили матерям,а решта таких мамів як я,чекають і зводять кінці з кінцями.Зарплата в лютому,десь на початку,а коли саме невідомо,мабуть коли державі заманеться.Нам треба якось протягнути.Щиро прошу помогти.Дякуємо.

можу допомогти картоплею
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей