Усе про Святих

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 30 вересня 2008, 14:22

Takada писав:...І ще більше того: чи варто сприймати заяви люду православного всерйоз?

Пробачте, Takada, але чомусь відчув у Вашому пості щось не добре :oops:
Ви, особисто, себе до кого відносите?
А "православних братів" (я підозрюю ви мали на увазі конфесійну приналежність) справді не вважаєте достойними своєї уваги? Серйозної уваги?

Подумайте...
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 29 січня 2009, 14:29

Ira:
І не дивно зовсім, бо це лже-собор, на якому добре постарався диявол...

Нехай так... Але чому тоді Папа відлучив від Церкви монсеньйора Лефевра, того кардинала, що не підписався під документами собору??? Його не масони, а Папа відлучав. Чому ж тоді відлучено від Церкви священника з передмістя Львова, послідовника ідей Лефевра???

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 січня 2009, 15:27

ShMariam писав:Ira:
І не дивно зовсім, бо це лже-собор, на якому добре постарався диявол...

Нехай так... Але чому тоді Папа відлучив від Церкви монсеньйора Лефевра, того кардинала, що не підписався під документами собору??? Його не масони, а Папа відлучав. Чому ж тоді відлучено від Церкви священника з передмістя Львова, послідовника ідей Лефевра???



Як виплило з ватиканського архіву, М. Лефевр підписав був документи II Ват. собору -http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1092
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 29 січня 2009, 16:55

rbn писав:Каких преподобных почитаеют греко-католики? Просто по мученикам тяжело судить о вере, по преподобным удобней.


Узнаю Осипова :) Хтів би, щоб автор теми спочатку виклав поняття святості, а потім переходив до святих. Бо очевидно RBN настроєний полемізувати в дусі та словами вище згаданого А.І. Осіпова.
Для дописувачів: Осіпов - професор Московської Духовної Академії, учасник міжконфесійних діалогів, полеміст, апологет, ставлення до католицизму зверхнє та зневажливе. Щодо мене - його метод та богослів'я є неглибокими та сухими.

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Святые

Повідомлення Vasyl » 02 лютого 2009, 20:56

rbn писав:Вопрос: каких святых почитает УКГЦ? Католических или православных? Или и тех, и других? Нигде не могу найти такого рода информацию.


А вот каких святых почитает Украинская Православная Церковь -Украинских или Русских? Католических или православных? Или и тех, и других? Я вот, знаете, тоже никак и нигде не могу найти такого рода информацию.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Мощі Святого Отця Піо привезуть в Україну???!!!!

Повідомлення Ira » 04 березня 2009, 13:40

Прочитала в новинах на сайті УГКЦ, що до Івано-Франківська привозять мощі отця Піо...
Гм... от цікаво, що це за мощі, адже Його тіло є нетлінне, від квітня 2008 року виставлене в Сан-Джованні-Ротондо... і люди з цілого світу туди їдуть... http://www.youtube.com/watch?v=sp8NKbiuQzM
Хто може прокоментувати це.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2009, 17:03

По-моєму, мощі святих є саме кількох ступеней:

1) Саме тіло (прах)
2) Їх особисті речі (одяг...)
3) Речі, доторкнуті до праху святого, що відійшов до вічності , реліквії.

Так що не завжди вони є першого ступеня... І таке можливе! Ще може тут бути маленька частинка святого о. Піо:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 04 березня 2009, 17:24

ну, не знаю... мощі є мощі, а все решта то є реліквії... хтось може на форумі є з Івано-Франківська нехай піде і подивиться... в новинах сказано, що можна буде кожному приступити до мощей... нехай нам розкаже.. ;)

Така ж ситуація з мощами Св.Миколая. Хіба таке можливо, що їх (чи частину мощей) можуть забрати з Барі (Італія) та возити ось так по світі?

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 13 березня 2009, 00:37

З Божою допомогою був в Сан-Джованні Ротондо і можу ствердно сказати що частинки тіла о.Піо точно не буде, бо воно нетлінне!

Перш за все треба дізнатися що таке мощі. Мощі - тіла святих, що залишилися після смерті нетлінними.
Мощі розрізняються за кількома ступенями. Перший ступінь – це частинки з тіл святих. До мощей другого ступеня відносять речі чи фрагменти речей, якими святі користувалися. А третій ступінь мощей – це фрагменти тканини, яка торкалася тіла святого.

Так що це може бути просто частинка одягу. Але і цього достатньо, щоб Бог змилувався і зіслав через заслуги о.Піо ласки на людей, яких хто потребує. Головне вірити!!!

Я буду обов*язково в Катедрі, так що після 22 напишу що до чого.

filosof
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 23 жовтня 2005, 22:36
Звідки: місце під сонцем
Контактна інформація:

детальніше про мощі Отця Піо в Україні

Повідомлення filosof » 24 березня 2009, 23:09

до Івано-Франківськ минулої неділі (22 березня 2009 року) було привезено мощі Святого Отця Піо

ці мощі є першого ступеня, тому що є привезена пов'язка, що була на руці цього Святого і на якій є кров, яка витікала зі стигм Святого Отця Піо

такі мощі не те, що вперше перебувають в Україні, але й взагалі мощі такого ступеня вперше були вивезені за межі Сан Джованні Ротондо, містечка в Італії, де спочиває нетлінне тіло Отця Піо

таку інформацію можу стверджувати, тому що особисто був причетний до організації перевезення мощей Святого Отця Піо до Івано-Франківська

Tadej
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 26 березня 2009, 17:55

Повідомлення Tadej » 27 березня 2009, 15:59

Дуже радий що мощі такого славного і цікаво святого привезли до України і ще так близько від Львова. Скажу чесно, що не дуже задумувався про отця Піо, чув про нього багато.... А зараз вирішив щось підшукати почитати...Мені порадили книгу Чудо отця Піо здається видавництво СВічадо видало....класна книжка я її на одному подиху прочитав! Зараз дивуюся як ця людина витримала і яка вона була сильна! Як ця людина переносила цсі ці випробування насмішки недовіру від інших, як його спокушував Диявол...як він боровся з ним!!!
Справді це є для нас Даром Божим і для нашої землі що ми маємо можливість поклонитися мощам цього Святого!!!
ДЯкую усім хто прилучився до цього дійства!!!
З повагою Тадей
вірити - не означає не сумніватись

Аватар користувача
NetomaN
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 29 грудня 2008, 20:45
Контактна інформація:

Повідомлення NetomaN » 29 березня 2009, 12:37

mmm82 писав:По-моєму, мощі святих є саме кількох ступеней:

1) Саме тіло (прах)
2) Їх особисті речі (одяг...)
3) Речі, доторкнуті до праху святого, що відійшов до вічності , реліквії.


Не буду відкидати святість святих Католицької церкви але є деякі але:

потрібно найперше звернути увагу на таку річ: о.Піо сказав я взяв частину його страждань на себе. Вдумаймось, чи може людина понести що вона не може понести? так само ніяка людина не може понести те що ніс Христос, є Євангельська притча про братів Завидеєвих Господь їм сказав ви не можете пити чашу що я п'ю. Не здається вам що у цих словах є частка гордині? В той же час друга річ така що Піо переміщався в часі, тобто тіло покидається а дух переміщається, ну це вже байка, тому що навіть Христос якщо взяти Євангеліє зміг пересуватись в просторі тільки після Воскресіння свого коли тіло залишилось тим же але впринципі вже стало астральним тілом та іншим. Ми знаємо випадки коли Ангел переносив, а не людина сама переміщалась. Ще один випадок із історії життя Піо коли він предсказав Каролю Войтилі те що він буде папою, так це ж також байка бо ті роки якщо подивитись Кароль Войтила ще на сцені грав як артист, і далеко ще не був священником і він став вже набагато пізніше після війни священником. І ще одне стигми в о.Піо були тільки у молодості, хоча рукавички йому дозволили носити до кінця життя. І останнє мощі в православній церкві це дійсно тіло, а не прах ні інші атрибути, так навіть тіло о.Піо в дійсності ніхто не діставав із гробу.

Будьмо відвертими, усе це почалось після того як у Свято-Троїцький собор Івано-Франківська декілька років тому привезли мощі Святої Варвари із Володимирського Собору м.Києва :wink:

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

мощі святого отця Піо

Повідомлення Mandrivnyk » 29 березня 2009, 15:53

Я дивлюся фільм про отця Піо бодай раз в рік. І щоразу відкриваю для себе щось нове у духовності крізь призму особи цього святця. Це добре, що його мощі привезли до Івано-Франківська.
Та все ж мене хвилює тема, чому у нашій Церкві культ проголошених Іваном Павлом II 27 блаженних так слабо поширюється :( Якщо блаженний був членом (членкинею) монашої спільноти, то його популяризують самі монахи або монахині, а на всецерковному рівні спостерігається певна байдужість. Так, у календарі ми маємо дні вшанування цих постатей, але це має більше локальний характер. Цими своїми думками не хочу применшити ролі великого святого Піо, а лише привернути увагу до популяризації наших майбутніх святих, які стільки натерпілися після 1946 року :(

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 30 березня 2009, 08:57

Не буду відкидати святість святих Католицької церкви але є деякі але:


Не будемо відкидати догмат про Трійцю, але є деякі але....


потрібно найперше звернути увагу на таку річ: о.Піо сказав я взяв частину його страждань на себе. Вдумаймось, чи може людина понести що вона не може понести?


Частину страждань кого???? Ісуса??? Як Вам відомо, о.Піо допомагав хворим, відкрив лікарню. В кожній людині кого ввін бачив??? Івана, Степана???? Чи Христа? Зауважте, Піо не взяв гріхи людства, як Христос. Якщо я в хворому бачу Христа, який страждаэ, ы допомагаючи йому, чи я не полугшую його страждання?????

так само ніяка людина не може понести те що ніс Христос, є Євангельська притча про братів Завидеєвих Господь їм сказав ви не можете пити чашу що я п'ю. Не здається вам що у цих словах є частка гордині? В той же час друга річ така що Піо переміщався в часі, тобто тіло покидається а дух переміщається, ну це вже байка, тому що навіть Христос якщо взяти Євангеліє зміг пересуватись в просторі тільки після Воскресіння свого коли тіло залишилось тим же але впринципі вже стало астральним тілом та іншим. Ми знаємо випадки коли Ангел переносив, а не людина сама переміщалась. Ще один випадок із історії життя Піо коли він предсказав Каролю Войтилі те що він буде папою, так це ж також байка бо ті роки якщо подивитись Кароль Войтила ще на сцені грав як артист, і далеко ще не був священником і він став вже набагато пізніше після війни священником.


А ще ми знаємо, що є 14 глава від Івана:)стих 12.

Марко 10,35-45 давайте дочитаємо все

А про Войтилу, вибачте, смішно. Ну і що що грав на сцені????(Хоча це не так) - простудіюйте добре цей аспект. Кароль Войтила вчився в Римі і приїхав до п.Піо, а що було дальше, залишаю взнати Вам.

З яких то пір пророцтва мають знати і ті, яким пророкують???


ще одне стигми в о.Піо були тільки у молодості, хоча рукавички йому дозволили носити до кінця життя. І останнє мощі в православній церкві це дійсно тіло, а не прах ні інші атрибути, так навіть тіло о.Піо в дійсності ніхто не діставав із гробу.


Ну шо ж Ви так безсоромно обманюєте?????Прочитали би хоч в інтернеті перед тим як писати! Стигмати отримав о.Піо в 31 рік, в 1918, і зникли стигмати під час смерті. Тобто, після того як він помер, стигматів нема. Але тільки після того, а не, як ви пишите.
http://www.universonline.it/_misteri/ar ... 4_18_a.php

Як то не діставали тіло із гробу? Недавно діставали тіло, і замітьте, ніяких слідів розкладання.

Будьмо відвертими, усе це почалось після того як у Свято-Троїцький собор Івано-Франківська декілька років тому привезли мощі Святої Варвари із Володимирського Собору м.Києва


До чого тут мощі Варвари і о. Піо, не розумію. Може всетаки спочатку чим писати такі речі, вартує розібратися в католицькій містиці, найперше, ну а потім і в усьому решті. А не писати всяку, шнягу.

З повагою
Востаннє редагувалось 31 березня 2009, 08:09 користувачем romanm, всього редагувалось 2 разів.

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Повідомлення enginer » 31 березня 2009, 00:16

A mowci budut tilky u frankivsku ci potim wce des?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 31 березня 2009, 08:07

http://www.youtube.com/watch?v=ja3nQWpB ... re=related

мощі о.Піо екзгумують( чи як то правильно по українськи)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 01 квітня 2009, 09:36

NetomaN писав: тіло о.Піо в дійсності ніхто не діставав із гробу.

http://www.youtube.com/watch?v=_jIOFCVo ... re=related

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: детальніше про мощі Отця Піо в Україні

Повідомлення enginer » 01 квітня 2009, 10:46

filosof писав:до Івано-Франківськ минулої неділі (22 березня 2009 року) було привезено мощі Святого Отця Піо

ці мощі є першого ступеня, тому що є привезена пов'язка, що була на руці цього Святого і на якій є кров, яка витікала зі стигм Святого Отця Піо

такі мощі не те, що вперше перебувають в Україні, але й взагалі мощі такого ступеня вперше були вивезені за межі Сан Джованні Ротондо, містечка в Італії, де спочиває нетлінне тіло Отця Піо

таку інформацію можу стверджувати, тому що особисто був причетний до організації перевезення мощей Святого Отця Піо до Івано-Франківська


Підскажіть, а де саме в Ів.Франківську знаходяться мощі Падре Піо, і як довго вони будуть там?
І добре було б знати, чи вони будуть ще десь в Україні?

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 01 квітня 2009, 10:59

Підскажіть, а де саме в Ів.Франківську знаходяться мощі Падре Піо, і як довго вони будуть там?
І добре було б знати, чи вони будуть ще десь в Україні?


В Катедральному соборі Святого Воскресіння УГКЦ, тобто в греко-католицькій Катедрі, це на майдані А.Шептицького, 22а, біля Ратуші.

Кажуть, що ці мощі залишаться у Франківській єпархії назавжди :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

newroman
дописувач
дописувач
Повідомлень: 87
З нами з: 28 грудня 2008, 14:04

Повідомлення newroman » 01 квітня 2009, 20:26

http://www.youtube.com/watch?v=_jIOFCVo-r8&feature=related

Ну в цьому відео ніде не видно щоб мощі діставали з гробу. І можливо я помиляюся, але наскільки я памятаю у Католицькій церкві мощі святих не дістають з гробу. Тіло о.Піо яке спочиває за шклом на мою думку штучне, бо виглядає неприродньо для мощів святих. Воно розміщене над ракою з мощами о.Піо. Це моя думка, може і помиляюся.
Це говорю я тому що чув із уст одного з єпископів котрий має звязки зі знайомими архієреями в Італії, і ті були здивовані !!!Які мощі. Їх не діставали з раки. А що привезли до нас вони затруднилися відповісти.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 02 квітня 2009, 06:35

newroman писав:
http://www.youtube.com/watch?v=_jIOFCVo-r8&feature=related

Код: Виділити все

Ну в цьому відео ніде не видно щоб мощі діставали з гробу.


Так Видивіться шо показують, сюжет, що дістають гріб з тілом, а не тіло з гробу. Щей є другі сюжети. Пошукайте

Код: Виділити все

І можливо я помиляюся, але наскільки я памятаю у Католицькій церкві мощі святих не дістають з гробу.  Тіло о.Піо яке спочиває за шклом на мою думку штучне, бо виглядає неприродньо для мощів святих. Воно розміщене над ракою з мощами о.Піо. Це моя думка, може і помиляюся.



Не дістають???? Цікаво, першийраз таке чую. А як воно має виглядати природньо? Є якісь документи церковні по яких чотко оприділяют шо так має виглядати мощі а не інакше???? Була зроблема тільки маска силіконова на лице, бо очі о.Піо впали всередину черепа і все.


Це говорю я тому що чув із уст одного з єпископів котрий має звязки зі знайомими архієреями в Італії, і ті були здивовані !!!Які мощі. Їх не діставали з раки. А що привезли до нас вони затруднилися відповісти.


Так уважно прочитайте що привезли. Ну хто сказав що тіло привезли???? Ніхто.

newroman
дописувач
дописувач
Повідомлень: 87
З нами з: 28 грудня 2008, 14:04

Повідомлення newroman » 02 квітня 2009, 20:58

..... Ну хто сказав що тіло привезли???? Ніхто.
???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 02 квітня 2009, 21:20

Так уважно прочитайте що привезли. Ну хто сказав що тіло привезли???? Ніхто.
Якась чиста комедія, люди добрі :)

Тож почитайте, будь ласка,чоловік написав нам
до Івано-Франківськ минулої неділі (22 березня 2009 року) було привезено мощі Святого Отця Піо

ці мощі є першого ступеня, тому що є привезена пов'язка, що була на руці цього Святого і на якій є кров, яка витікала зі стигм Святого Отця Піо


Як іще ясніше можна висловитися?.. :o

Те, що в греко-католицьких середовищах існує певна проблема щодо того, що саме називати "мощами", що - "реліквіями", це правда. Католики все, що пов'язано з тілом святого, називають реліквіями, тільки розмежовують ступені: 1 - з тіла святого, 2 - з одягу чи речей, які носив святий, 3 - те, що було прикладене до тіла святого. Православні вважають мощами тільки частини з тіла святого.
Не відомо до кінця, чи можна вважати пов'язку, яку ще за життя (тобто до часу формальної канонізації) отець Піо прикладав до кровоточивих стигм, мощами першого ступеня...

Але до цього вже має бути чіткий коментар експерта.

А тут, на форумі, ми навіть одне одного не годні почути... Не те, що пошукати думки експерта.

Як для мене, то раз сказали в моїй єпархії, що при вшануванні цієї повязки, можу випросити в Ісуса благодать таку, як при вшануванні мощей Його святого 1 ступеня, от я йшла і приклалася до цієї сакральної речі. І вірю, що моя дружба з отцем Піо і любов до Господа в мандрівці до Царства Небесного, поглибиться.

Наразі молитва і урочисте почитання мощей відбувається в Катедрі Івано-Франківська щодня о 8.30, 10.00, 12.30, 14.00, 16.00, а також після Літургії о 18 год (у будні).

Ходіть і подивіться
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 02 квітня 2009, 21:21

newroman писав:..... Ну хто сказав що тіло привезли???? Ніхто.
???????????????????????????????????????????????????????????????????????


?????:) Мав на увазі, що не дивно затруднення архипастирів, бож не можуть всього знати:)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 02 квітня 2009, 21:24

не дивно затруднення архипастирів, бож не можуть всього знати


Підозрюю, що якраз у цьому випадку архипастирі без нас розбереруться :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 02 квітня 2009, 21:25

ola писав:
не дивно затруднення архипастирів, бож не можуть всього знати


Підозрюю, що якраз у цьому випадку архипастирі без нас розбереруться :wink:


Не спорю:) Дай Бог, щоби дійсно, було багато благодаті.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 03 квітня 2009, 12:27

Фото нетлінного тіла св.о.Піо

Зображення

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 03 квітня 2009, 12:32

NetomaN писав: мощі Святої Варвари із Володимирського Собору м.Києва


Це не правда! Мощі Св.Варвари перебувають в м.Рієтті (Італія), вони ніколи не були в Києві. В тому Храмі, де перебувають Її мощі за Київ взагалі ніхто навіть не чув....
Зображення

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 03 квітня 2009, 12:49

Ira писав:
NetomaN писав: мощі Святої Варвари із Володимирського Собору м.Києва


Це не правда! Мощі Св.Варвари перебувають в м.Рієтті (Італія), вони ніколи не були в Києві. В тому Храмі, де перебувають Її мощі за Київ взагалі ніхто навіть не чув....


Та може щось є там, в соборі. Може і мощі Варвари, не одна ж вона була:)

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 03 квітня 2009, 13:36

То є мощі св. Отця Піо, немає про що дисконтувати. Компетентна церковна влада це підтвердила і поширила цю інформацію!!! Там є частинка тканини з кров'ю Падре Піо!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей