УКУ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 21:58

oremus писав:РЕЛІГІЙНИЙ ПІСИМІЗМ ГІРШИЙ ВІД АТЕЇЗМУ. ОГИДНІШИЙ ВІД "БЕЗНАДІЇ НА БОЖЕ МИЛОСЕРДЯ" І ЗВИЧАЙНО РІВНИЙ ДО ГРІХА ПРОТИ ДУХА СВЯТОГО !!!

ТАКОГО ВЖЕ ПОНАПИСУВАЛИ, ЩО Й СПРАВДІ ХОЧЕТСЯ ЧЕРВОНИМИ ЛІТЕРАМИ НА ВХОДІ ДО ФОРУМУ ПРИГАДАТИ "ЗЛИХ КНИЖОК НЕ ЧИТАЙ"

БІЛЬШІСТЬ ДОПИСУВАЧІВ - "ЗАСТРАШЕНИХ РЯТІВНИКІВ" ЦЕРКВИ РОБЛЯТЬ КРАЩУ ПОСЛУГУ САТАНІ А НІЖ САТАНИНСЬКІ УТВОРЕННЯ.СІЮТЬ ДУХ ЗНЕВІРИ.

МОЛІТЬСЯ! ПРАЦЮЙТЕ НАД ВЛАСНИМ МОРАЛЬНИМ ЗРОСТОМ! ОСВЯЧУЙТЕ КОЖЕН СВІЙ ДЕНЬ ! І ПАМЯТАЙТЕ ЩО ЧИМ БІЛЬШЕ НАС ТИМ МЕНШЕ ЇХ.

ДОЛЯ І ПРОМИСЕЛ ЦЕРКВИ В РУКАХ БОЖИХ.
ЧИ ХТОСЬ БАЧИВ ПАЦІЕНТА РЕАНІМАЦІЇ КОТРИЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ СПРАВАМИ КЛІНІКИ (бюджетом,кадрами,інвентарем іт.д)

ЧИ Ж ВИ НЕ ЧИТАЛИ В БІБЛІЇ, ЩО ЦЕРКВА (ЛІЧНИЦЯ) БОЖА Є Н Е П Е Р Е М О Ж Н А !!!

ГОДІ ДУРНИЦЬ ЙДІТЬ НА ПРОЦЕДУРИ.


======================================


Напийтеся водички в ім"я пророка, будьласка!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:04

[Це напевне якась помилка, неможе в Католицькому Університеті працювати і викладати протесанти, юдеї та інш. Це ж абсурд, - це практично тож саме ніби під час війни існував якийсь військовий заклад, котрий одночасно готував би і німців і руских вояків....quote]
==================================


А чому б і ні! Пригудаете як перед війною совєти навчали у своїх військових школах німецих вояків, котрі потім з тими совєтами і воювали!! Точнісінько і зараз...ЕКУМОНІЗМ! ((Ні це про Юща І Сака), ЕКОМУНІЗМ - (ні про Симоненка) ось правильно - ЕКУМЕНІЗМ - це вже про УКУ - "ку=ку!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:09

Anatolij писав:Перейшовши за посиланням (http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;27090/?cp=2) , переконався, що п. Олександр Мацієвський таки партійний.
І за Юлю передумав голосувати, щоб бува, не взяти відповідальність за можливі репресії (політичні чи економічні) проти УГКЦ збоку якойсь партії УРКЦ.
================================

***Перейшовши за посиланням (http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;27090/?cp=2) , переконався, що п. Олександр Мацієвський таки партійний.
****

Старий партеєц!

А що хіба БЮТ - по народному "ТІЧКА" то хіба не партія, а є ще Паши Лазаренка "Ойчизна"? І він нею керує з вілли Едді Мерфі?

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:13

[quote="ljubomyr_ps"]Олександр Мацієвський писав:
Отже уніяти в Україні явище неприроднє. Природнє явище в Україні існування Римо-Католицької та Православної Церкви, протестантських спільнот.
Місце уніатів в лоні Православної або Римо-Католицької Церкви. тому гадаю, що існування УГКЦ завершується.


Дуже прошу дайте адресу цього перла бо я ніяк у дописах товажиша Мацієвського няк не можу знайти цього місця. Бардзо Джєнькує!

Хочу з товажишом Мацієвським побалакати на тен темат!
До речі був єпископ схизматичний Мацієвський якого одна з російських імператриць звеліла, як кажуть, замурувати у стіні....це не його нащадок?

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:15

****А тим більше, де логіка в таких порівняннях? Ви про ІІ Ватиканський Собор чули? Про ставлення католиків до протестантів, юдеїв? Чи знаєте, про екуменічні ініціативи Католицької Церкви?
****

Кажуть, скоро у Михайла Жванецького на цю тему передбачається творчий вечір....ОХ НАСЛЫШАНЫ! ДАЛЬШЕ НЕКУДА!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:21

LATYNNYK писав:
Тарас Антошевський писав:
mmm82 писав:A8)


Далі жити з колишніми хворобами? Варто вам познайомитися з таким ще одним пацієнтом Олександром Мацієвським, який ненавидить католиків не менше, ніж митр. Агафангел. І може тоді ви зрозумієте, що треба не шукати ворогів, а думати, як покращити ситуацію в рідній Церкві.
Не сприймайте мене як критикана. Але примітивізм тутейшого спілкування не створює бажання вести дискусію, а щвидше сміх...

Слава Ісусу Христу!
Мене звати Олександр Мацієвський і тут згадано моє імя.
По-перше що це навішування ярликів? Це перше,
Друге не можу ненавидити католик бо є католиком (РИМО-КАТОЛИК) і парафіянином костелу Святого Антонія у Львові. І Горжуся що я РИМО-КАТОЛИК. І тісно співпрацюю з РИМО-КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ.
Четверте: Ніколи не критикував РИМО-КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ В УКРАЇНІ.
Прошу редакцію форуму не стирати дане повідомлення інакше трактуватиметься як образа керівника громадської (зареєстрованої доречі) громадської організації і члена партії "Батьківщина".

============================================


а що найголовне це була б образа Паши Лазаренка, добропорядного громадянина ЗША засновника цієї партії. Просто Паша!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:23

LATYNNYK писав:
Тарас Антошевський писав:
mmm82 писав:A8)


Далі жити з колишніми хворобами? Варто вам познайомитися з таким ще одним пацієнтом Олександром Мацієвським, який ненавидить католиків не менше, ніж митр. Агафангел. І може тоді ви зрозумієте, що треба не шукати ворогів, а думати, як покращити ситуацію в рідній Церкві.
Не сприймайте мене як критикана. Але примітивізм тутейшого спілкування не створює бажання вести дискусію, а щвидше сміх...

Слава Ісусу Христу!
Мене звати Олександр Мацієвський і тут згадано моє імя.
По-перше що це навішування ярликів? Це перше,
Друге не можу ненавидити католик бо є католиком (РИМО-КАТОЛИК) і парафіянином костелу Святого Антонія у Львові. І Горжуся що я РИМО-КАТОЛИК. І тісно співпрацюю з РИМО-КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ.
Четверте: Ніколи не критикував РИМО-КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ В УКРАЇНІ.
Прошу редакцію форуму не стирати дане повідомлення інакше трактуватиметься як образа керівника громадської (зареєстрованої доречі) громадської організації і члена партії "Батьківщина".

===========================================


Пане Мацієвський, будьласка не переставайте писати на цей форум, а адміністратора благаю не витирати повідомлення товажиша Мацієвського.....ну класно пише, на цілий день настрій гарний, :-)

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 18 лютого 2009, 22:25

Yuriy Dzyoba писав:
mmm82 писав:Існує й таке явище у світі - http://www.krugosvet.ru/articles/33/100 ... 3331a1.htm

Думаю, що Анатолій висловився тут в образний спосіб, тобто що саме в недавній час диявол має особливу владу, поширює якомога далі свій згубний плин, наприклад, через окультне світове масонство, своїх слуг, знаючи, що "має мало часу"... Не варто бути "буквоїдом".8)

Здається по цій ссилці нічого не сказано про "надзвичайну подію в історії людства", яка сталася в 60-х роках минулого століття :crazy: Таке враження що хтось просто перечитався релігійної літератури невідомого походження :P
Так, диявол діє у світі, і нажаль не тільки через масонство. Але невже ця проблема найактуальніша на сьогоднішній день? Якщо для вас так, то мені з вами не подорозі :wink:...

============================

***то мені з вами не подорозі ****

авжеж ...Вам у Броди ....

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Повідомлення enginer » 19 лютого 2009, 10:10

Vasyl писав:
LATYNNYK писав:
Тарас Антошевський писав:
mmm82 писав:A8)


Слава Ісусу Христу!
Мене звати Олександр Мацієвський і тут згадано моє імя.
По-перше що це навішування ярликів? Це перше,
Друге не можу ненавидити католик бо є католиком (РИМО-КАТОЛИК) і парафіянином костелу Святого Антонія у Львові. І Горжуся що я РИМО-КАТОЛИК. І тісно співпрацюю з РИМО-КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ.
Четверте: Ніколи не критикував РИМО-КАТОЛИЦЬКУ ЦЕРКВУ В УКРАЇНІ.
Прошу редакцію форуму не стирати дане повідомлення інакше трактуватиметься як образа керівника громадської (зареєстрованої доречі) громадської організації і члена партії "Батьківщина".

============================================


Це якась бздура, це пише хтось від його імені, або просто підстава - не може людина про себе таке писати. Тим більше Римо-католик і тісно співпрацюю з Римо-католицькою церквою?

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 19 лютого 2009, 12:39

Vasyl писав:
***то мені з вами не подорозі ****

авжеж ...Вам у Броди ....

Пане Василю, куди мені дорога я краще знаю і без Вас. І Ваша думка з цього приводу мене абсолютно не цікавить 8) . Тим більше це було не запитання, і репліка була направлена не до Вас :crazy: .
Для себе я ще раз і ще раз переконуюся, що актуальною проблемою для суспільства є далеко не масонство, а хоча би, така вже, на жаль звична ХАМОВИТІСТЬ простих українців :P , власне з чим, на мою думку необхідно боротися.

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 19 лютого 2009, 12:53

Yuriy Dzyoba писав:
Vasyl писав:
***то мені з вами не подорозі ****

авжеж ...Вам у Броди ....

Пане Василю, куди мені дорога я краще знаю і без Вас. І Ваша думка з цього приводу мене абсолютно не цікавить 8) . Тим більше це було не запитання, і репліка була направлена не до Вас :crazy: .
Для себе я ще раз і ще раз переконуюся, що актуальною проблемою для суспільства є далеко не масонство, а хоча би, така вже, на жаль звична ХАМОВИТІСТЬ простих українців :P , власне з чим, на мою думку необхідно боротися.

=============================================


***Пане Василю, куди мені дорога я краще знаю і без Вас. І Ваша думка з цього приводу мене абсолютно не цікавить 8)


ух ти! Круто!

простий українець (себто Русин)
Василь

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2009, 09:03

Vasyl писав:
ljubomyr_ps писав:Олександр Мацієвський писав:
Отже уніяти в Україні явище неприроднє. Природнє явище в Україні існування Римо-Католицької та Православної Церкви, протестантських спільнот.
Місце уніатів в лоні Православної або Римо-Католицької Церкви. тому гадаю, що існування УГКЦ завершується.


Дуже прошу дайте адресу цього перла бо я ніяк у дописах товажиша Мацієвського няк не можу знайти цього місця. Бардзо Джєнькує!

Хочу з товажишом Мацієвським побалакати на тен темат!
До речі був єпископ схизматичний Мацієвський якого одна з російських імператриць звеліла, як кажуть, замурувати у стіні....це не його нащадок?



Ну й дописи штампуєте... Не зажди тримаючись тут теми замітки... П. Тарас А. "флуданув" про О. Мацієвського і таке інше, от і підтримали. Якщо за О. М. існування "протестантських спільнот" є теж природнім явищем, то тоді, він, мабуть, визнає всі псевдохристиянські секти протестантського походження, тобто є за розколи...

А цей його "перл" про буття УГКЦ читайте в коментарях до ось цієї статті http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;27090/?cp=2
Востаннє редагувалось 20 лютого 2009, 09:13 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2009, 09:06

Anatolij писав:
Тарас Антошевський писав:
Я історик і знаю





Судячи по дописах, більше є істерик, а не історик чи як?!... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення o.Mykil » 20 лютого 2009, 09:48

Vasyl писав:


А чому б і ні! Пригудаете як перед війною совєти навчали у своїх військових школах німецих вояків, котрі потім з тими совєтами і воювали!! Точнісінько і зараз...ЕКУМОНІЗМ! ((Ні це про Юща І Сака), ЕКОМУНІЗМ - (ні про Симоненка) ось правильно - ЕКУМЕНІЗМ - це вже про УКУ - "ку=ку!


Слухайте, перестаньте котити бочку на екуменізм у цілому. Бо ж є християнський (католицький) екуменізм, тобто він, як знаєте, має на меті повернення всіх нез*єдинених у лоно Католицької Церкви, згідно з волею Всевишнього. А є антихристиянський "екуменізм", масонський, коли йдеться про злиття в одне різних сект, езотерики, окультизму та християнства у стилі, наприклад, мадам Блаватської. Цей "екуменізм" = дорівнює Нью Ейджу, новій сучасній релігії антихриста. Відрізніть біле від чорного!!!

http://svitlo.by.ru/bibloteka/mason2/mason12.html#


Але ходімо краще сюди http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1115
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 22 лютого 2009, 21:25

mmm82 писав:
Vasyl писав:


А чому б і ні! Пригудаете як перед війною совєти навчали у своїх військових школах німецих вояків, котрі потім з тими совєтами і воювали!! Точнісінько і зараз...ЕКУМОНІЗМ! ((Ні це про Юща І Сака), ЕКОМУНІЗМ - (ні про Симоненка) ось правильно - ЕКУМЕНІЗМ - це вже про УКУ - "ку=ку!


Слухайте, перестаньте котити бочку на екуменізм у цілому. Бо ж є християнський (католицький) екуменізм, тобто він, як знаєте, має на меті повернення всіх нез*єдинених у лоно Католицької Церкви, згідно з волею Всевишнього. А є антихристиянський "екуменізм", масонський, коли йдеться про злиття в одне різних сект, езотерики, окультизму та християнства у стилі, наприклад, мадам Блаватської. Цей "екуменізм" = дорівнює Нью Ейджу, новій сучасній релігії антихриста. Відрізніть біле від чорного!!!

http://svitlo.by.ru/bibloteka/mason2/mason12.html#


Але ходімо краще сюди http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1115

===============================================

А от скажіть мені напряму: те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення o.Mykil » 23 лютого 2009, 11:28

Vasyl писав: [

А от скажіть мені напряму: те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?



Мене більше лякає саме ось така релігійна загальність, без прив*язання до конкретних місць ( в одноразовий спосіб).. Бо це якось, певною мірою, і смішно, і страшно одночасно
:



"Над созданием Организации Объединенных Религий совместно с Фондом Горбачева трудилась образованная католическими епископами «Всемирная конференция религий и мира». При финансовой поддержке фонда Рокфеллера эта организация планировала устройство «Международного центра по разрешению конфликтов и религиозных проблем». Деятели этой конференции отвергли национальное гражданство и выступили за космополитизм и всемирное правительство.

В апреле-мае 1997 года инициаторы OOP провели несколько религиозных конференций - в Англии, Аргентине, Нью-Йорке и Иоганнесбурге. Были они весьма немногочисленны и объединяли преимущественно сектантов и оккультистов. На расширенной конференции по созданию OOP в Сан-Франциско выяснилось, что из 186 инициаторов этой организации 128 человек, или 70 процентов — граждане США. Около 10 процентов — граждане других западных стран: Англии, Франции, Германии, Италии, Бельгии, Нидерландов и даже Японии. На весь остальной мир (95% человечества) приходилось менее 20% участников, являвшихся преимущественно религиозными диссидентами189. Активными инициаторами этого движения выступают последователи Сан Мен Муна, унитарные универсалисты, «Объединенная церковь Христа», бахаисты, церковь сайентологии, зороастрийцы и др.

Особенно колоритную картину на конференции представлял сонм шаманов, ведьм, колдунов, сатанистов и заклинателей духов.

«Всеобщая молитва за мир» со слов Олега Платонова, участника конференции, была совершена в такой последовательности:

за шаманов и заклинателей духов;

за бахаистов;

за буддистов;

за христиан;

за индуистов;

за мусульман;

за джайнистов;

за иудеев;

за верования американских индейцев;

за синтоистов;

за сикхов;

за таоистов;

за унитариан;

за ведьм и колдунов;

за зороастрийцев;

за представителей всех прочих «духовных традиций».



ДЖЕРЕЛО: http://svitlo.by.ru/bibloteka/mason2/mason12.html#
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 24 лютого 2009, 20:58

mmm82 писав:
Vasyl писав: [

А от скажіть мені напряму: те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?



Мене більше лякає саме ось така релігійна загальність, без прив*язання до конкретних місць ( в одноразовий спосіб).. Бо це якось, певною мірою, і смішно, і страшно одночасно
:



"Над созданием Организации Объединенных Религий совместно с Фондом Горбачева трудилась образованная католическими епископами «Всемирная конференция религий и мира». При финансовой поддержке фонда Рокфеллера эта организация планировала устройство «Международного центра по разрешению конфликтов и религиозных проблем». Деятели этой конференции отвергли национальное гражданство и выступили за космополитизм и всемирное правительство.

В апреле-мае 1997 года инициаторы OOP провели несколько религиозных конференций - в Англии, Аргентине, Нью-Йорке и Иоганнесбурге. Были они весьма немногочисленны и объединяли преимущественно сектантов и оккультистов. На расширенной конференции по созданию OOP в Сан-Франциско выяснилось, что из 186 инициаторов этой организации 128 человек, или 70 процентов — граждане США. Около 10 процентов — граждане других западных стран: Англии, Франции, Германии, Италии, Бельгии, Нидерландов и даже Японии. На весь остальной мир (95% человечества) приходилось менее 20% участников, являвшихся преимущественно религиозными диссидентами189. Активными инициаторами этого движения выступают последователи Сан Мен Муна, унитарные универсалисты, «Объединенная церковь Христа», бахаисты, церковь сайентологии, зороастрийцы и др.

Особенно колоритную картину на конференции представлял сонм шаманов, ведьм, колдунов, сатанистов и заклинателей духов.

«Всеобщая молитва за мир» со слов Олега Платонова, участника конференции, была совершена в такой последовательности:

за шаманов и заклинателей духов;

за бахаистов;

за буддистов;

за христиан;

за индуистов;

за мусульман;

за джайнистов;

за иудеев;

за верования американских индейцев;

за синтоистов;

за сикхов;

за таоистов;

за унитариан;

за ведьм и колдунов;

за зороастрийцев;

за представителей всех прочих «духовных традиций».



ДЖЕРЕЛО: http://svitlo.by.ru/bibloteka/mason2/mason12.html#

===========================

Ви так і не відповіли:
те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення o.Mykil » 27 лютого 2009, 14:23

Vasyl писав:

Ви так і не відповіли:
те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?


А я що Пушкін? :crazy:

Я ж не знаю абсолютно намірів покійного Понтифіка... Треба Вам було поїхати колись до Рима самому і там про все розпитати... І взагалі я чув досить мало про ту подію в Асижі, тож не можути вичерпно відповісти, чи той крок був більше католицький. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 27 лютого 2009, 20:27

mmm82 писав:
Vasyl писав:

Ви так і не відповіли:
те що відбувалося свого часу в Ассизі - це екуменізм католицький чи масонський?


А я що Пушкін? :crazy:

Я ж не знаю абсолютно намірів покійного Понтифіка... Треба Вам було поїхати колись до Рима самому і там про все розпитати... І взагалі я чув досить мало про ту подію в Асижі, тож не можути вичерпно відповісти, чи той крок був більше католицький. :)


словоблудіє дорогий мій

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення o.Mykil » 28 лютого 2009, 14:29

Vasyl писав:
словоблудіє дорогий мій[/b]


Пояснюю ще раз для "особливо обдарованих": я не відповідаю на те, до чого не мав і не маю відношення. Що не входить у мою компетентність. Я ж пояснив свою позицію щодо Асижа. І це правда, а не "ковпаківське словоблудіє". 8)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 28 лютого 2009, 20:41

mmm82 писав:
Vasyl писав:
словоблудіє дорогий мій[/b]


Пояснюю ще раз для "особливо обдарованих": я не відповідаю на те, до чого не мав і не маю відношення. Що не входить у мою компетентність. Я ж пояснив свою позицію щодо Асижа. І це правда, а не "ковпаківське словоблудіє". 8)



гаразд, якщо Ви не в курсі стосовно того що відбувалося у Ассизі (чому у Асижі?) не буду Вас мучити.

Але бачу після Москви і МЄДВЄДЄВА у наших Галичан з"явився новий лютий воріг - КОВПАК! Cool, eh!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення Vasyl » 28 лютого 2009, 20:44

mmm82 писав:
Vasyl писав:
словоблудіє дорогий мій[/b]


Пояснюю ще раз для "особливо обдарованих": я не відповідаю на те, до чого не мав і не маю відношення. Що не входить у мою компетентність. Я ж пояснив свою позицію щодо Асижа. І це правда, а не "ковпаківське словоблудіє". 8)

===========================================

**8Що не входить у мою компетентність***
А я думав що у Вашу компетенцію це мало увійти, оскільки ми зараз говоримо про екуменізм а те, що відбувалося у Асизі, все одно що Вєлікая Октябрьская Соціалістическая Рєволюція...об єтом нєльзя нє знать!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення o.Mykil » 01 березня 2009, 16:13

Vasyl писав:

**8Що не входить у мою компетентність***
А я думав що у Вашу компетенцію це мало увійти, оскільки ми зараз говоримо про екуменізм а те, що відбувалося у Асизі, все одно що Вєлікая Октябрьская Соціалістическая Рєволюція...об єтом нєльзя нє знать!!!


Давайте не будемо тут більше займатися флудом, бо що забагато, то не корисно. Тема ж у нас "УКУ-ООН", а не http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1115

На все своє місце і час...
:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 квітня 2009, 09:35

Тарас Антошевський писав:
Східна мудрість каже: собаки гавкають, а караван іде...


Цікаво, де буде згодом кінець подорожі...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 квітня 2009, 09:40

Тарас Антошевський писав:Гасла рівність, братство і свобода дав нам Господь, а масони їх використали, бо християни про них забули.


Реальне відео, що стосується частково порушеної нашої теми http://agaroza.ru/post_1239265312.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vedmid
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 19 травня 2010, 14:28
Звідки: Київ

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення vedmid » 19 травня 2010, 15:13

Хотів би знову підняти тему масонства та церкви. Не зрозумілим вбачається не сприйняття католицькою церквою чи окремими церковними діячами масонського руху. Основною вимогою до вступу в масонську ложу є віра в єдиного Бога (при цьому не важливо до якої конфесії ти належиш). Глибоко переконаний, що всі релігії, які сповідують віру в єдиного Бога мають право на визнання. При йьому не має на світі релігії, яка б претендувала на істинність як єдино правильна. Побічно про це й говорив Іоан Павло ІІ, коли проводив спільні молитви і в мечеті і в синагозі. На цю тему можна говорити багато. Навіть той факт, що історія про народження, життя та смерть Крішни цілком ідентична до історії Ісуса Христа з певними, притаманими тільки для того народу відступами.
Повернемось до масонів. Іншою вимогою до вступу в ложу є необхідінсть бути людиною доброї волі. Ця вимога цілком вписується у християнські канони. І взагалі хочу навести основні нормативні документи масонів:


Конституції Андерсона
або
Давні заповіді
ВІЛЬНОГО МУЛЯРА
(Давні закони заморських Лож,
призначені для проголошення

при посвяченні нових Братів
або по указу Майстра)
1. Про Бога та Релігію.
Вільний Муляр зобов’язаний, в силу даної їм обіцянки, підкорятися моральному закону; і якщо він вірно розуміє Королівське Мистецтво, він ніколи не стане нерозумним атеїстом або невіруючим вільнодумцем. Але якщо в давні часи Вільні Муляри зобов’язані були в кожній країні належати до релігії саме тієї держави і того народу, серед якого знаходились, якою б вона не була, в дійсні часи вважається більш розумним зобов’язувати їх належати до тієї лиш релігії, в якій є згода між собою всіх людей, залишивши їм самим точно визначати свої релігійні переконання; це означає, що Вільні Муляри повинні бути людьми доброчесними і вірними, тобто бути людьми честі і людьми чесними, без залежності від особистих переконань і конфесійної належності кожного з них, - в силу чого Франкмасонство становиться Центром Єднання і способом встановлення істинної дружби між людьми, які – не будь би його, - були б розділені нездоланною прірвою.
2. Про Світську Владу, Вищу і Призначену.
Вільний Муляр є лояльним підданим світської влади, де б він не мешкав і не працював; він ніколи не повинен приймати участь в заколотах і тайних злих задумах проти миру і благополуччя народу, рівно як і не вести себе як не належить у відношенні призначених представників влади; тому що скільки Масонство не страждало у всі часи від війн, кровопролиття і сум’яття, стільки ж прихильні були древні Царі і Князі завжди даруючи мулярам допомогу в силу миролюбства і вірності останніх, завжди надаючи гідну відсіч їх ворогам і сприяючи легендарній добрій славі Братства, що процвітало в часи миру. Таким чином, якщо Брат повстане проти держави, з ним не будуть об’єднуватись в цьому повстанні, але будуть жаліти за ним, як за будь-яким нещасним; однак якщо його засудять за цей один тільки злочин – незважаючи на істинно лояльне, за своєю суттю, Братство може і повинне заявити про свою неучасть в його бунтарському пориві, а також надалі не подавати причин і не множити заздрість до існуючої законної влади, - він не може бути виключений з Ложі, і його узи з нею залишаться нерушимі.
3. Про Ложі.
Ложа є місцем, де Вільні Муляри збираються і працюють; звідси - Ложею іменуються і збори, або належним чином організоване товариство Вільних Мулярів, і кожний брат повинен належати до якоїсь Ложі і підкорятися її Внутрішньому Регламенту, а також Генеральному Регламенту. Ложа носить місцевий або об’єднаний характер, що найкраще всього можна зрозуміти, відвідавши її, а також ознайомившись з Регламентом Генеральної, або Великої, Ложі, що додається до Конституції. В давнину жоден Майстер або Брат не мав права не прийти на Ложу, особливо в тому випадку, якщо був завчасно про неї попереджений і без серйозної поважної причини, після розгляду якої Майстер і Доглядачі не дійшли б висновку про те, що сувора необхідність перешкодила його присутності. Люди, що приймаються в члени Ложі, повинні бути доброчесними і правдивими, вільно народженими, зрілого і розумного віку; вони не можуть бути данниками і ленниками, жінками, а також вони повинні бути людьми не розбещеними і ославленими в суспільстві, а тільки доброї слави.
4. Про Майстрів, Доглядачів, Братів і Учнів.
Всі переваги і відмінності серед Вільних Мулярів спираються тільки і лише на істинних достоїнствах і особистих заслугах; тому що тільки так можна добре послужити Господу, не посоромити Братів і не збезчестити Королівське Мистецтво. Тому жоден Майстер або Доглядач не може бути вибраний таким в силу свого високого положення, але тільки в силу своїх особистих заслуг. Неможливо виразити все подібне писаними словами, і тому кожен Брат повинен відвідувати збори і посідати в них приналежне йому місце, щоб все опановувати способами, що відрізняють наше Братство. Тільки та буде відомо Кандидатам, що ніякий Майстер не може брати собі Учня, якщо він недостатньо йому знайомий; якщо він не досконало молодий чоловік, не має каліцтв і вад тіла, що можуть перешкодити його навчанню Королівському Мистецтву, служінню Господу його Майстра і бути прийнятим в Брати, а потому – в Підмайстри, навіть після того, як він пропрацював в першому званні той термін, який визначений традиціями його країни; якщо він походить не від достойних батьків; і тільки якщо точно відомо, що він відповідає всім цим вимогам, йому може бути надана честь стати Доглядачем, потому – Майстром Ложі, потому – Великим Доглядачем і з часом Великим Майстром всіх Лож, в залежності від його заслуг. Ніхто з Братів не може стати Доглядачем, не пропрацювавши певний термін в ступені Підмайстра; ні Майстром – не пропрацювавши Доглядачем; ні Великим Стражем – не пропрацювавши Майстром Ложі; ні Великим Майстром – не пропрацювавши до свого обрання в ступені Підмайстра, одночасно будучи нащадком високошляхетних батьків, або не будучи дворянином вищого світу, або не будучи відомим вченим, або архітектором, або іншим художником, при цьому будучи нащадком високошляхетних батьків, заслуживши при цьому своїми достоїнствами добру славу і високу оцінку в своїй Ложі. По давнім заповідям і регламентам, ці правителі і управителі давніх Лож, верховні і безсумнівні, повинні зустрічати повну покірність всіх Братів в підпорядкованих їм об’єднаннях з усіма відповідними покірливістю, любов’ю, пошаною і щирістю.
5. Про Управління Роботою Братства.
Всі Вільні Муляри повинні старанно працювати в будні дні для того, щоб жити в процвітанні в дні відпочинку; і час праці, визначений законами їх країни або підтверджений звичаєм, повинен ретельно дотримуватись. Самий досвідчений з Підмайстрів призначається або обирається Майстром або Доглядачем над Господнєю Працею. Тим, хто працює під його началом належить іменувати його Майстром. Вільні Муляри повинні уникати будь-яких сварок, не обзивати один одного кривдними словами – називати ж один одного тільки «Брат» або «Друг»; вони повинні чемно вести себе як в Ложі, так і поза нею. Майстер, якому відомо, що він здатний на вправність розуму, повинен, проте, надзвичайно розважливо і розумно ставитися до Господньої Праці і справедливого розподілу її плодів, начеб вони належать йому самому; він не повинен наділяти ніякого з Учнів або Підмайстрів долею більшою, ніж тою на яку вони справді заслуговують. І Майстер, і Муляри, що справедливо отримують заробітну платню, остануться вірними Господу і правдиво завершать свою роботу, чи то праця чи подорож, а також не вважатимуть за працю те, що звичайно приймається як подорож. Ніхто не повинен проявляти заздрощів до добробуту Брата, внаслідок чого заважати йому трудитися або відбирати в нього роботу для того, щоб завершити її самому, будучи здатним на це; тому що ніхто не вдатний завершити на славу Господню чужу працю достойно, не будучи ґрунтовно знайомим з кресленнями і ескізами того, хто цю роботу розпочав. Коли Підмайстер обирається Доглядачем праць під покровом Майстра, він залишається вірним і Майстру, і своїм Братам; він ретельно слідкує за виконанням праці на славу Господню у відсутність Майстра; його ж Брати повинні у всьому йому підкорятися. Всі Вільні Муляри, задіяні у виконанні робот, смиренно отримують свою заробітну платню, без нарікання і обурення, і не залишають Майстра, поки праці не будуть завершені. Молодого Брата слід наставляти в труді, щоб запобігти псуванню їм матеріалу, що тягне за собою судовий розгляд, і щоб продовжити традицію братерської любові. Всі знаряддя праці, що використовуються в роботі, оглядаються і схвалюються Великою Ложею. Ніякій підневільний робітник не може займатися істинно Вільним Мулярством, і ніякий Вільний Муляр не може працювати разом з невільним каменярем, крім випадку крайньої необхідності; також забороняється навчати невільних робітників і не прийнятих Вільних Мулярів тому, чому слід навчати Брата і Друга.
6. Про Поведінку.
А. В Ложі після установи і відкриття
Не можна вести приватні збори і окремі розмови, не отримавши на то дозволу у Майстра; не можна вести розмови про будь-що непристойне або недостойне; не можна перебивати Майстра, або Доглядача, або любого Брата, що звертається до Майстра. Не можна вести себе занадто вільно і по фіглярські, якщо Ложа зайнята священною або серйозною працею; ні при яких умовах і ні під яким видом не можна користуватися негідними висловами; слід надавати належну пошану Майстру, Доглядачам і Братам, надавати їм почесті. При подачі будь-якої жалоби Брат, якого ухвалено винним, підлягає розгляду його справи і винесенню ухвали Братів Ложі, що є вірними і компетентними суддями в такого роду протиріччях (крім випадків апеляції до влади Великої Ложі), до яких і повинен апелювати винний, крім тих випадків, коли загальні збори Братів можуть привести до затримки виконання праць на славу Господа, і в такому разі можливо винесення окремої ухвали; однак до сили Закону не слід звертатися при розгляді будь-яких масонських тяжб, крім тих випадків, коли для всіх Братів Ложі очевидна необхідність такого звернення.
Б. Поведінка в Ложі після закриття робот, коли ще Браття не розійшлися
Можна розважитись невинними бесідами, звеселяючи один одного відповідно здібностям, однак уникаючи всілякої непомірності і не примушуючи будь-кого з Братів пити або їсти більше, чим йому б хотілося, або перешкоджаючи йому іти туди, куди ведуть його наміри або справи, або вимовляти образи і брутальні речі, що заважають приємній і вільній течії розмови, тому що це зруйнує нашу Гармонію і піддасть поглуму наші достойні честі цілі. Тому ніякі приватні чвари і спори не можуть перетнути поріг Ложі, а особливо чвари і спори, що стосуються питань релігії, націй, державного устрою, тому що, належимо, як Вільні Муляри, до єдиної релігії, про яку говорилося вище, також належимо одночасно до всіх націй, народів, сімей, родів і язиків, а також сторонимося всієї і всілякої політики, якої, аж поки вона не загрожує процвітанню Ложі, маємо наміри сторонитися і надалі.
В. Поведінка Братів при зустрічах без непосвячених зовні стін належним чином відкритої Ложі
Слід чемно вітати один одного так, як ви будете навчені, називаючи один одного Братами, вільно давати один одному поради з тією мірою подробиць, яка буде визнана слушною і достатньою; при цьому слід намагатися бути не побаченими і не почутими сторонніми; не слід вдаватися до нападів один на одного, уникаючи від дотримання тієї традиції поваги і шани, що слід підтримувати у відносинах любого Брата, а також і не-масона. Тому що хоч всі Вільні Муляри є Братами, що знаходяться на одному рівні, Франкмасонство не відбирає поваги і високого положення в суспільстві у людини, прийнятої в Братство; скоріше, воно додає йому достоїнства, особливо якщо він заслужив пошану Братства, що завжди віддає почесті достойним. Слід уникати дурних манер.
Г. Поведінка в присутності не-масонів
Слід дотримуватись обережності у словах і манерах, так, щоб навіть самий цікавий і допитливий з не-масонів не зміг розкрити нічого з того, що йому розкривати не слід; в деяких випадках слід міняти тему розмови і супроводжувати його осторонь задля ліпшого блага нашого вельмишановного Братства.
Д. Поведінка дома і серед знайомих
Слід чинити так, як належить моральній і мудрій людині; особливо слід визначити, що ні вашій сім’ї, ні друзям, ні сусідам не слід знати про піклування Ложі и т.п.; в цих питаннях ви повинні слідувати велінням своєї власної честі і честі Древнього Братства в силу причин, про які тут не буде говоритися. Також слід узгоджуватися із своїм здоров’ям, не затримуючись на зборах занадто і далеко від дому після завершення зборів Ложі, а також уникати обжерливості і пияцтва, щоб ваші сім’ї не відчували себе приниженими і обділеними увагою і не постраждала ваша робота.
Е. Поведінка з незнайомим Братом
Ви повинні піддати його обережному пізнанню тими способами, що підкажуть вам розсудливість і досвід, щоб вашою довірливістю і невіглаством не скористався самозванець, якого вам слід з презирством і рішучістю ігнорувати, при цьому слід докласти зусиль і не дати йому і натяку на істинне Знання. Однак якщо ви з’ясували, що перед вами істинний і вірний Брат, ви повинні віддати йому належну пошану; і якщо він в скрутному стані, ви повинні надати йому всіляку можливу допомогу або ж вказати йому шлях до її отримання, наприклад, ви можете дати йому роботу на кілка днів або ж рекомендувати другому роботодавцю. Однак ви не зобов’язані чинити нічого, що перевищує ваші власні здібності і можливості – тільки віддавати перевагу бідному Брату, що є при цьому доброчесною і вірною людиною, перед іншими бідними людьми в тих же обставинах.
І, нарешті, всі ці заповіді ви зобов’язані виконувати, рівно як і інші закони, що передаються вам таким же чином; ви повинні пестити в серцях братську Любов – основу і венець, що зв’язує цемент і славу цього Давнього Братства. Уникаючи всіх і всіляких свар и суперечок, поклепу і огуд, не дозволять іншим зводити поклепи на достойного Брата, але відстоювати його честь і вершити йому добрі послуги настільки, наскільки дозволяє ваша власна честь і безпека, - але не більше. І якщо будь-який з Братів завдасть вам шкоди, вам слід, у відповідності з достойним давнім звичаєм, звернутися в свою або в його Ложу, а звідти ви можете апелювати до влади Великої Ложі на щоквартальних її зборах, а звідти – до влади щорічної Асамблеї Великої Ложі. Однак до цього слід вдаватися тільки, якщо справу не можна вирішити ніяк по-іншому, терпляче і уважно вислухавши пораду Майстра ы Братів Ложі, які можуть допомогти вам уникнути звернення до Закону не-масонському, або ж навпаки – будуть сприяти швидкому рішенню всіх ваших справ в суді з найбільшою можливою справедливістю і до вашої користі, але при повній повазі до Братів. Майстер і Брати самі повинні запропонувати свої послуги в якості посередників, а брати , що ведуть тяжбу повинні з вдячністю прийняти таку пропозицію; а в тих випадках, коли таке посередництво не принесе більшої користі справі, їм слід все ж продовжувати тяжбу або процес, однак без гніву і злопам’ятності (на край, не в загальновизнаній суті слова), не роблячи і не кажучи нічого погрожуючого братерській Любові. Добрі відносини між Братами слід установлювати і підтримувати, щоб всім був очевидний сприятливий вплив Франкмасонства на суспільство і людей. Так всі Вільні Муляри чинили з початку Світу і будуть чинити до його скінчення.
АМІНЬ, НЕХАЙ БУДЕТ ТАК!

Як бачити нічого туту не має не християнського.
Мені булоб цікаво дізнатися про конкретні факти діяльності сучасного масонства проти християнської церкви. На скількі мені відомо самі масони говорять про тещо найбільш святими таїнствами на землі є: священна літургія, масонський ритуал, і якесь богослужіння зі східної традицію точно не памятаю.
Буду радий відповіді

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2010, 15:32

vedmid писав:... Глибоко переконаний, що всі релігії, які сповідують віру в єдиного Бога мають право на визнання. При йьому не має на світі релігії, яка б претендувала на істинність як єдино правильна. Побічно про це й говорив Іоан Павло ІІ, коли проводив спільні молитви і в мечеті і в синагозі...

Ваше переконання є Вашим переконанням. Але Іван Павло ІІ говорив про зерна істини, які можна віднайти у кожній релігії і, рівно ж, йому це не заважало твердити про Істину, яка повністю є саме в Католицькій Церкві. саме тому він і є в КЦ. І я грішний - також. Через істинність, єдино правильність. :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2010, 15:34

MOD: про масонство можливо варта пошукати іншу гілочку (якщо така є), або відкрити нову (якщо такої ще не було)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення ShMariam » 19 травня 2010, 15:37

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Приєднання УКУ до ООН

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2010, 15:44


дякую
там і продовжуймо про масонів
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей