Дар іноземних мов і глоссолалія

обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Модератори: Just_me, Artur, ihor

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 лютого 2009, 00:12

Савонарола2009 писав:
сергій писав:є сатанинська ґласолялія

І вона повністю відрізняється від біблійного дару мов, даного Святим Духом в день П'ятидесятниці.

Виривання цитат з контексту є характерною сектантською тактикою, але коректною її не назвеш

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 лютого 2009, 00:18

Савонарола2009 писав:Апостоли в день П'ятидесятниці говорили іншими мовами (їх було принаймні 15), як їм Дух промовляти давав. Якщо довіряємо Біблії, то маємо прийняти істину про те, що біблійний дар мов - це дар іноземних мов.


Єдине, що мені лишається щиро поспівчувати Вам. Не знаю чи то сектанський дух, чи обмежені розумові здібності засталвють Вас писати дурниці.

Біблія ніде не говорить про дар іноземних мов (ксенолялію), але лише про дар інших мов (ґласолялію).

Вести дискусію з Вами на правду не має жодного змісту. Бо що толку з того що в Біблії пише про ґласолялію, як Ви твердите, що там це не пише. На форумі РІСУ Ви вже пописалися своїми безглуздими твердженнями про те що Ісус відправив першу Службу Божу на виноградному соці. :shock:

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 24 лютого 2009, 12:21

Дослідіть з Писання відносно Вечері Господньої - у євреїв під час свята Пасхи не було вдома нічого квашеного. Бродіння свідчило б про наявність гріха, а це неприпустимо, бо вино є символом безгрішної крові Ісуса Христа.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 24 лютого 2009, 12:22

Звернімось ще раз до Святого Письма відносно дару мов:

Дiї 2

1 Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі.
2 І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони.
3 І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів.
4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.

Якими іншими мовами:

5 Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом.
6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
7 Усі ж побентежилися та дивувалися, та й казали один до одного: Хіба ж не галілеяни всі ці, що говорять?
8 Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?
9 Парфяни та мідяни та еламіти, також мешканці Месопотамії, Юдеї та Каппадокії, Понту та Азії,
10 і Фрігії та Памфілії, Єгипту й лівійських земель край Кірени, і захожі римляни,
11 юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими!

Справжній біблійний дар мов - дар іноземних мов. Іноземці від усякого народу під небом почули добру вістку про благодать Божу в Ісусі Христі своїми рідними мовами. А яка користь була б від бурмотіння?

Сергію, якщо ви бурмочете, то звільнити вас від цієї одержимості може Ісус Христос.
Попросіть в молитві у Нього про це - і отримаєте свободу.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 24 лютого 2009, 14:27

Савонарола2009, прийміть моє щире співчуття, мені дійсно страшенно шкода бідних послідовників біснуватої Єлени Вайт.
Пізнайте Істину і вона Вас визволить.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 24 лютого 2009, 21:53

Сергію навіщо ви захищаєте одержимість нечистими духами? Ви ж бачите в Дії, 2 розділі істину про біблійний дар мов.

Прийняти її чи відкинути - вибір за вами. Але я щиро бажаю вам визнати біблійний дар мов - дар іноземних мов і викинути з свого життя це ганебне бісівське бурмотіння!
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 25 лютого 2009, 03:29

Савонарола2009 писав:Сергію навіщо ви захищаєте одержимість нечистими духами? Ви ж бачите в Дії, 2 розділі істину про біблійний дар мов.

Прийняти її чи відкинути - вибір за вами. Але я щиро бажаю вам визнати біблійний дар мов - дар іноземних мов і викинути з свого життя це ганебне бісівське бурмотіння!


Направду, мені Вас шкода. :cry: Ваша поведінка і засліпленість з якою Ви відкидаєте біблійну істину та ще й з фарисейською злобою приписуєте дияволам те що відбувається по Духу Божому :shock: заставляють мене молитися за Ваше просвітлення і визволення з тенет адвентистського диявольського культу. Най ся Бог над Вами змилує.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 25 лютого 2009, 08:54

Дiї 10

44 Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова.
45 А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган!
46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів:
47 Чи хто може заборонити христитись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми?
48 І звелів охриститися їм у Ймення Ісуса Христа. Тоді просили його позостатися в них кілька днів.

А як апостоли отримали в день П'ятидесятниці?

Дії 2

4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
5 Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом.
6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
7 Усі ж побентежилися та дивувалися, та й казали один до одного: Хіба ж не галілеяни всі ці, що говорять?
8 Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?
9 Парфяни та мідяни та еламіти, також мешканці Месопотамії, Юдеї та Каппадокії, Понту та Азії,
10 і Фрігії та Памфілії, Єгипту й лівійських земель край Кірени, і захожі римляни,
11 юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими!
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 25 лютого 2009, 21:44

В мережі я прочитав свідоцтво однієї жінки про глоссолалію. Подаю мовою оригіналу:

У меня были серьезные проблемы с позвоночником. Моя родная сестра - пятидесятница - предложила, чтобы надо мной помолились ее братья и сестры, имеющие "дар" языков. Я помолилась, попросив Бога о том, что если это исцеление от Него и Ему угодно, то пусть оно произойдет. Исцеления не было. Но я запомнила те "слова", которые говорил за моей спиной один брат. Через года два, после этого, я смотрела передачу о шаманах вуду, и была в шоке, когда я услышала те же "слова", которые шаман произносил, выплясывая возле костра, находясь в экстазе. После этого я четко поняла, от кого этот "дар".
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 26 лютого 2009, 14:42

Живе свідчення жінки - жертви підступного адвентиського культу.

Я свого часу не ходила до церкви і взагалі не думала про Бога. Сусід адвентист сьомого дня запропунував відвідати їхні зібрання. Я почала відвідувати, почала святкувати суботу. Але з часом стан мого здоров"я несподівано почав погіршуватись, лікарі встановили діагноз - рак. Брати мене переконували, що це божа воля, що я мушу терпіти. Та це не давало спокою. Моя подруга греко-католичка заледве вмовила мене звернутись до священика, який відчитує екзорцизми, що я і зробила. Та я не переставала ходити і далі на адвентиські зібрання, але мовчала про молитви священика. Одного разу після цих молитов коли я прийшла на зібрання то на свій превеликий жах побачила, що пастир якому я вірила весь з ніг до голови обліплений якимись потворними створінням, я закривала очі, мотала головою, але воно не щезало. Тоді я зрозуміла усю сатанинську реальність адвентиського культу. Більше моєї ноги серед адвентистів не було.
Тепер я є повністю здоровою особою, практикуючою католичкою. На рекомендацію отця, який молився за мене я почала відвідувати спільноту Католицької харизматичної обнови. Наш милосердний Отець витягнув мене з багна у якому я перебувала. Я отримала дар мов, і безперестанку дякую Богові за Його дари та любов до нас грішних. Отримавши цей дар я зрозуміла на скільки моя молитва стала глибшою, кращою, наскільки через цей дар мов я отримала більшу можливість славити Бога і дякувати йому.

Ганна П. Івано-Франківськ

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 27 лютого 2009, 09:25

Сергію а які це мови у вас - англійська, французька, іспанська?

Якщо це не мови, то це не є біблійний дар мов, а одержимість бісівським бурмотінням.

Подумайте про це, якщо ви ще не занадто далеко зайшли.

Бог любить вас і спасе від від цієї прокази, якщо ви звернетесь до Нього!
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 27 лютого 2009, 09:32

Почуття не можуть бути критерієм істинності. Праведний житиме вірою, а не почуттями. Вірою, яка заснована на Слові Божому.

Я вирішив видалити негативний приклад, який мав місце в харизматичній деномінації, бо краще проповідувати Христа розп'ятого, ніж діяльність ворога душ людських.

Сергію скажу відверто - мені вже стало Г И Д К О від обговорення диявольської підробки Божого дару мов. Тому в продовження розмови говоритиму тільки про біблійний дар мов.
Востаннє редагувалось 02 березня 2009, 23:00 користувачем Савонарола2009, всього редагувалось 4 разів.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 27 лютого 2009, 15:24

Савонарола2009 писав:Сергію а які це мови у вас - англійська, французька, іспанська?


Вибачте що вриваюсь у дискусію.

Я можу сказати те що бачила і чула. Не буду вдаватись у богословську гру слів. Є членом католицької спільноти в якій присутні харизматичні дари і це не тільки дар мов а й інші харизми такі як дар тлумачення мов, дар знання, пророкування, зцілення, чудотворіння....
В цій спільноті присутні дари мов двох типів гласолялія і ксенолялія.
Є дари і стародавніх мов - древньарамейська, латина, ... так і сучасні французька, англійська, грецька, ... Більшість людей які отримують дар мов спочатку не можуть знати що отримали гласолялію чи ксенолялію, переважно дізнаються що це якась іноземна мова випадково, коли якась людина яка чула і вивчала певну мову говорить про те що впізнала її. Також є і як ви кажете белькотіння.
Є дар тлумачення мов і люди з цим даром перекладають сказане на мовах і є підтвердження того що їхнє тлумачення вірне.
Наприклад віруючий має дар німецької мови і є людина з даром тлумачення мов і перекладає сказане, також є людина яка вивчала звичайним чином німецьку і підтверджує те що тлумачення дару мов за змістом є вірним.

Судячи з перекладів зміст моління на мовах є Божим, це як чудові пісні і слова які прославляють бога так і молитви особистого характеру, пророкування на мовах і настанови. Коли она людина молиться мовами за іншу це можуть бути слова які їй в цей час потрібні типу - покайся, бог тебе любить і щось в цьому роді.

Чи може злий дух давати дар який прославляє Бога Отця і Сина?

Є також випадки і дару мов злого духа, це дуже рідкісні випадки і виявляються в тих людей які мали справу з окультизмом і сатанізмом. Був випадок що в одного з новонавернених був дар мов від нечистого (він раніше займався магією) то член спільноти який мав дар розпізнання духів це відчув. Також були випадки коли вся спільнота тимчасово втрачала здатність молитись на мовах коли хтось імітував дар мов і тільки після виявлення підлогу цей дар відновився.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 27 лютого 2009, 20:25

Саванарола, побіснуйтеся ще трошки. Вам аж піна на уста йде з того що католики мають дари Духа Святого, а адвентисти крім біснуватої Єлени Вайт (вельми сумнівного доказу) нічим не можуть підтвердити свою сатанинську "правду".

ВИ заперечуєте те що на пряму пише в Біблії, вигадуєте бздурні свідчення. Покажіться ще трошки в своїй "красі" - Ви найкраща антиадвентиська, тобто антисектантська реклама. Вам би з Дворкіним співпрацювати - ціни б Вам не було!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 01 березня 2009, 21:15

Lilu писав:Чи може злий дух давати дар який прославляє Бога Отця і Сина?


Може. Написано:

"Вона йшла слідкома за Павлом та за нами, і кричала, говорячи: Оці люди це раби Всевишнього Бога, що вам провіщають дорогу спасіння! І багато днів вона це робила. І обуривсь Павло, і, обернувшись, промовив до духа: У Ім'я Ісуса Христа велю я тобі вийди з неї! І того часу той вийшов" (Дії 16:17,18).

І ще:

"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Тому кожне вчення необхідно перевіряти Святим Письмом - чи від Бога воно?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 02 березня 2009, 16:09

Савонарола2009 писав:
Lilu писав:Чи може злий дух давати дар який прославляє Бога Отця і Сина?


Може.

... не може сказати ніхто: "Ісус то Господь", - як тільки Духом Святим. (1 Кор. 12:3)

Нема доброго дерева, що родило б злий плід, ані дерева злого, що родило б плід добрий. Кожне ж дерево з плоду свого пізнається (Луки 6:43,44)

"Кожне царство само проти себе поділене, запустіє, і дім на дім упаде. А коли й сатана поділився сам супроти себе, як стоятиме царство його?"
(Луки 11:17)

Тому кожне вчення необхідно перевіряти Святим Письмом - чи від Бога воно?


Звичайно харизми це досить складна річ для нашого розуміння і насправді не є першочерговою справою. Важливіша є любов і віра в Ісуса, діла милосердя. Тому сам Ісус на них не акцентувався, а лише апостол Павло впорядкував їх застосування в церкві. Все ж таки Бог їх створив і дарує своїм дітям для збудування і допомоги у служінні церкви.

Я так розумію Ви визнаєте дар мов як дар іноземних мов, але не гласолялію?
Чи ви взагалі не визнаєте існування харизмів у сучасній церкві?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 02 березня 2009, 21:38

Дії 2

4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
5 Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом.
6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
7 Усі ж побентежилися та дивувалися, та й казали один до одного: Хіба ж не галілеяни всі ці, що говорять?
8 Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?
9 Парфяни та мідяни та еламіти, також мешканці Месопотамії, Юдеї та Каппадокії, Понту та Азії,
10 і Фрігії та Памфілії, Єгипту й лівійських земель край Кірени, і захожі римляни,
11 юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими!

Дiї 10

44 Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова.
45 А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган!
46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів:
47 Чи хто може заборонити христитись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми?
48 І звелів охриститися їм у Ймення Ісуса Христа. Тоді просили його позостатися в них кілька днів.

Ми, адвентисти, визнаємо біблійний дар мов - дар іноземних мов.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 02 березня 2009, 21:42

Lilu писав:... не може сказати ніхто: "Ісус то Господь", - як тільки Духом Святим. (1 Кор. 12:3)


"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Кого ці християни, яких ніколи не знав Ісус Христос, прославляли на своїх зібраннях?

І чи не можуть слова за певних обставин залишатися тільки словами, і не більше?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 02 березня 2009, 21:52

Савонарола2009 писав:
Lilu писав:... не може сказати ніхто: "Ісус то Господь", - як тільки Духом Святим. (1 Кор. 12:3)


"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Кого ці християни, яких ніколи не знав Ісус Христос, прославляли на своїх зібраннях?

І чи не можуть слова за певних обставин залишатися тільки словами, і не більше?


Якби Ви, адвентисти, знали та розуміли Біблію, то не траскали би дурниць. Кого ж тоді ці християни виганяли? Хіба сатана сатану може виганяти? Якщо Господь тим християнам, які практикували харизми, але впали через безаконня таке скаже, то що почують ті які не практикують харизма і тим самим вершать апостазію від слова Божого, як скажімо адвентисти?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 02 березня 2009, 23:02

Так звані християни з Матв. 7:21-23 Іменем Ісуса все це робили, чи вони думали, що це так?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 березня 2009, 00:07

Савонарола2009 писав:Так звані християни з Матв. 7:21-23 Іменем Ісуса все це робили, чи вони думали, що це так?

А шо на поставлені мною у попередньому дописі, питання слабо відповісти? Дайте відповідь і заговорюйте зуби як баба-шептуха

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 03 березня 2009, 09:49

Уточніть, будь-ласка, запитання?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 березня 2009, 14:38

Кого ж тоді ці християни виганяли? Хіба сатана сатану може виганяти? Якщо Господь тим християнам, які практикували харизми, але впали через безаконня таке скаже, то що почують ті які не практикують харизма і тим самим вершать апостазію від слова Божого, як скажімо адвентисти?

Якщо ці запитання Вам не зрозумілі то зверніться до перекладача, який перекладе Вам на мову яку Ви краще розумієте, аніж українську. :)

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 03 березня 2009, 17:15

Савонарола2009 писав:Дії 2
Ми, адвентисти, визнаємо біблійний дар мов - дар іноземних мов.


Ви просто його визнаєте чи він у вас є присутній? Чи у адвентистів є цей дар і інші харизми?

Поясніть будь ласка цей вірш з Біблії
"Коли я говорю мовами людськими й ангольськими,..." (1 Кор. 13:1)

То є ще й ангельські мови? Вони явно не входять в перелік іноземних.

Щодо цитати 1 Кор 12:3
Прочитайте з початку розділу 12

"А щодо духовних дарів ,то не хочу я, браття, щоб не відали ви. Знаєте, що коли ви поганами були, то ходили до німих ідолів, ніби воджено вас. Тому то кажу вам, що ніхто, хто говорить Духом Божим, не скаже: "Нехай анатема буде"- на Ісуса, і не може сказати ніхто: "Ісус то Господь", - як тільки Духом Святим"

тобто Павло не говорив що просто не можна так сказати, а говорив саме про сказати Духом, а перед тим почав з того що буде говорити про духовні дари. Я так розумію він говорив саме про говоріння Духом в мовах (див. 1 Кор.14:2,14-15)- ці цитати говорять про те що молитва на мовах це молитва Духом.

То як говоривши Духом можна прославляти Бога і не говорити це Святим Духом а Злим?

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 03 березня 2009, 17:29

Савонарола2009 писав:"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Кого ці християни, яких ніколи не знав Ісус Христос, прославляли на своїх зібраннях?

І чи не можуть слова за певних обставин залишатися тільки словами, і не більше?


Ця цитата може говорити про багато моментів:
1) Мати Дар Божий не означає спастись, це є дар і він не робить святим і безгрішним і не всі хто мають дари обов'язково спасуться.
2) Зараз багато ворожок які також ніби зціляють і моляться над людьми і вроки знімають прикриваючись іконами - але вони ж насправді це не роблять Святим Духом а Дияволом, просто прикриваються як вовки в овечих шкурах. І ніяка ворожка не може вигнати нечистого з людини.
3) Основним є виконання Волі отця ане показ перед людьми і чуда, пророкування.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 15:36

сергій писав:Кого ж тоді ці християни виганяли? Хіба сатана сатану може виганяти? Якщо Господь тим християнам, які практикували харизми, але впали через безаконня таке скаже


"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Ісус Христос не каже, що Він цих людей колись знав, а потім ні. Христос ніколи не знав їх.

У світлі Слова Божого - це є підробка з використанням слів, які зазвичай використовуються в Божій Церкві.

Це можна порівняти з металом, який блищить, як золото. Але тільки як золото...
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 04 березня 2009, 16:02

Савонарола2009 писав:
сергій писав:Кого ж тоді ці християни виганяли? Хіба сатана сатану може виганяти? Якщо Господь тим християнам, які практикували харизми, але впали через безаконня таке скаже


"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Ісус Христос не каже, що Він цих людей колись знав, а потім ні. Христос ніколи не знав їх.

У світлі Слова Божого - це є підробка з використанням слів, які зазвичай використовуються в Божій Церкві.

Це можна порівняти з металом, який блищить, як золото. Але тільки як золото...


То чи практикували згадані Ісусом християни харизми чи ні?

Чи виганяли вони іменем Ісуса бісів,чи пророкували,чи чинили чуда чи ні?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 16:09

Lilu писав:
Савонарола2009 писав:Дії 2
Ми, адвентисти, визнаємо біблійний дар мов - дар іноземних мов.


Ви просто його визнаєте чи він у вас є присутній? Чи у адвентистів є цей дар і інші харизми?

Ми, адвентисти, маємо всі дари Святого Духа, які перелічені в Святому Письмі. Відносно дару мов - ми визнаємо біблійний дар мов - дар іноземних мов.

Апостоли отримали від Бога в день П'ятидесятниці здатність говорити іншими мовами, а не бурмотіти. Цей дар сприяв швидкому розповсюдженню доброї вістки про спасіння в Ісусі Христі.

Сьогодні в Адвентистській Церкві Бог дає дар мов, коли це потрібно. Нещодавно був випадок, коли адвентистський євангеліст-місіонер отримав від Бога здатність говорити мовою племені, серед якого він знаходився, хоча до того ця мова йому була невідома.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 16:12

сергій писав:
Савонарола2009 писав:
сергій писав:Кого ж тоді ці християни виганяли? Хіба сатана сатану може виганяти? Якщо Господь тим християнам, які практикували харизми, але впали через безаконня таке скаже


"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

Ісус Христос не каже, що Він цих людей колись знав, а потім ні. Христос ніколи не знав їх.

У світлі Слова Божого - це є підробка з використанням слів, які зазвичай використовуються в Божій Церкві.

Це можна порівняти з металом, який блищить, як золото. Але тільки як золото...


То чи практикували згадані Ісусом християни харизми чи ні?

Чи виганяли вони іменем Ісуса бісів,чи пророкували,чи чинили чуда чи ні?


Якщо Ісус каже, що ніколи не знав їх, то це була підробка. Дуже близька до істини, але підробка!
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 16:17

Lilu писав:Поясніть будь ласка цей вірш з Біблії
"Коли я говорю мовами людськими й ангольськими,..." (1 Кор. 13:1)

То є ще й ангельські мови? Вони явно не входять в перелік іноземних.


Говорячи про «ангельські» мови, Павло вживає певну гіперболу – адже у ангелів не може бути ангельских МОВ, у них може бути лише ангельська МОВА. Адже ангели не будували Вавилонської вежі і їхню мову ніхто не змішував. Ще тут слід зазначити Павло каже «Якщо я…» не маючи на увазі, що він сам говорить «ангельською» мовою. Адже він не віддавав свого тіла не спалення: «І якщо я роздам всі маєтки свої і віддам тіло моє на спалення, а любові не маю, немає мені в тому ніякої користі» (1Кор.13:3).
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!


Повернутись до “Богослов'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей