ТРАНСЕРФіНГ

історія, філософія, мови, економіка...

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
СЯВА
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 05 лютого 2009, 19:08
Контактна інформація:

ТРАНСЕРФіНГ

Повідомлення СЯВА » 03 березня 2009, 20:15

Недавно прочитав книгу Вадима Зеланда "Шелест утрених звезд" http://us-in.net/transerfing/transerfing_2.shtml Хотілось би почути думку людей, які можливо читали книги цього автора. http://transurfing.newmail.ru/ Як на мене книга "Шелест утрених звезд" - повчальна і корисна. Буду радий почути різні думки на цю тему.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 04 березня 2009, 10:55

Зараз дуже багато літератури про філософію і психологію, про всякі тренінги. На мою думку на цих книгах не потрібно зациклюватися. Краще діяти як вчить Біблія, там як найповніше розкрито, що потрібно людині. Наприклад, що нас навчав Ісус Христос:
"І я вам кажу:просіть, - і буде вам дано, шукайте - і знайдете, стукайте і відчинять вам! Бо кожен, хто просить - одержує, хто шукає - знаходить, а тому, хто стукає - відчинять." (Луки 11:10,11)

Або ще в Старому Заповіті цар Соломон в Приповістях написав:
Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки. ..
Шануй Господа з маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх,- і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатися вином молодим! (приповісті Соломона 3:5,9).

І ще багато відповідей можна знайти в Біблії, якщо її уважно читати. Я вже читала Біблію пару раз, але беручи її знову в руки мені відкривається все нове і нове.
Молитва є дуже сильним ліком від хвороби духовної, коли неспокій чи тягар на серці.
На мому особистому досвіді (застосовуючи молитву і читання Біблії) Бог мені багато в чому допоміг, і все, чого я досягла в житті я завдячую лишень Йому.!
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 04 березня 2009, 15:25

Olya писав:Зараз дуже багато літератури про філософію і психологію, про всякі тренінги. На мою думку на цих книгах не потрібно зациклюватися. Краще діяти як вчить Біблія, там як найповніше розкрито, що потрібно людині. Наприклад, що нас навчав Ісус Христос:
"І я вам кажу:просіть, - і буде вам дано, шукайте - і знайдете, стукайте і відчинять вам! Бо кожен, хто просить - одержує, хто шукає - знаходить, а тому, хто стукає - відчинять." (Луки 11:10,11)

Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства.

Olya писав:Або ще в Старому Заповіті цар Соломон в Приповістях написав:
Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки. ..
Шануй Господа з маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх,- і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатися вином молодим! (приповісті Соломона 3:5,9).


О! В Старому Завіті ще і не таке написано, і що з того?
Стосовно приведеного Вами уривку скажіть мені будь-ласка - для чого творінню Бога дано розум, якщо церква(організація) забороняє ним користуватись? І де би ми усі були, якщо би дослуговувались до таких порад(в плані науково-технологічного розвитку)?

Olya писав:І ще багато відповідей можна знайти в Біблії, якщо її уважно читати. Я вже читала Біблію пару раз, але беручи її знову в руки мені відкривається все нове і нове.
Молитва є дуже сильним ліком від хвороби духовної, коли неспокій чи тягар на серці.

А якщо читати ще і інші книги, то взагалі можна знайти відповіді на усі питання. Основна проблема в довірі до джерела. Ви наприклад будете дуже здивовані(хоча напевно ні, скоріше ви скажете що я нехристь), що більшість біблійних сюжетів стосовно створення світу і людини беруть свій початок з вірувань шумерів і інших дохристиянських народів.

Olya писав:На мому особистому досвіді (застосовуючи молитву і читання Біблії) Бог мені багато в чому допоміг, і все, чого я досягла в житті я завдячую лишень Йому.!


Для чого Бог створив істоту замість якої Він має все робити?
В чому різниця від тварини?
Чому Ви вважаєте, що Бог не любить, коли людина намагається творити і не сприяє цьому. Чому Ви думаєте, що Бог не любить відчайдухів, які подекуди в своїй роботі йдуть наперекір доктрині церкви і суспільству?

Аватар користувача
СЯВА
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 05 лютого 2009, 19:08
Контактна інформація:

Повідомлення СЯВА » 04 березня 2009, 17:49

Шановна п.Olya, я в жодному разі не сперечаюсь з Вами про велику роль БІБЛІЇ. Але чому Ви відкидаєте працю інших людей. Наприклад автор книги "трансерфінг", не має нічого проти БІБЛІЇ. Він просто розкриває людині ціль і місце її у цьому житті. (звичайно робить це по своєму). Я не думаю що Ви читали його праці. Просто перш ніж щось заперечувати, потрібно хоча б з цим ознайомитись.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2009, 20:08

Igor писав: [
Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства.




Ну тоді чому "сидите" в Церкві, на форумі УГКЦ? Не варто догматизувати упереджених думок, бо не раз Церква (через монашество, духовенство) несла світові культуру, духовність, що не було "гальмом". Пригадайте, що раніше букварем був, наприклад, Псалтир, вчилися по церковних книгах.

І Церква як Містичне Тіло Христа не така собі простенька "організація". Включіть тут більше Божу логіку!


Ой, формальне християнство, а точніше його сповідування!..
Востаннє редагувалось 04 березня 2009, 20:13 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2009, 20:12

Igor писав: [
Чому Ви вважаєте.., що Бог не любить відчайдухів, які подекуди в своїй роботі йдуть наперекір доктрині церкви і суспільству?



Тобто ви, наприклад, зокрема тут на очах у всіх?

Христос казав до апостолів: "Хто вас слухає, слухає й Мене". Хто слухає голосу Божої Церкви, її керівництва, той також і сповняє волю Всевишнього. Вільнодумство у справах віри, моралі тощо шкодить душі.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
СЯВА
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 05 лютого 2009, 19:08
Контактна інформація:

Повідомлення СЯВА » 04 березня 2009, 20:37

Хто слухає голосу Божої Церкви, її керівництва, той також і сповняє волю Всевишнього.
Як на мене "Голос Божий" живе у кожній людині. І кожен, це й голос чує (по своєму). А на рахунок "керівництва, чи керівників", то не завжди вони були праві, а де-коли несли до людей зовсім не слово Боже. Бог дав нам розум, щоб ми самі вибирали: що добре а що ні. І віра наша базується на добрих справах і прикладах, а не на "сліпому" повторюванні і наслідуванні.
Ось ми зараз з Вами ведемо цю дискусію, Ви захищаєте свою позицію, я свою, і це цілком нормально. І мене зовсім не цікавить як Ви вірити, і в що Ви вірите. Вірите в безпомилковість керівників церкви-добре, наздоров’я. І я вірю, але вірю в не безпомилковість керівників церки. Хто з нас в житті не помиляється?. Я просто вірю в БОГА, в Голос Божий, який живе у мені, як в кожній людині.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 05 березня 2009, 09:22

СЯВА писав:Шановна п.Olya, я в жодному разі не сперечаюсь з Вами про велику роль БІБЛІЇ. Але чому Ви відкидаєте працю інших людей. Наприклад автор книги "трансерфінг", не має нічого проти БІБЛІЇ. Він просто розкриває людині ціль і місце її у цьому житті. (звичайно робить це по своєму). Я не думаю що Ви читали його праці. Просто перш ніж щось заперечувати, потрібно хоча б з цим ознайомитись.



Ви помиляєтеся я читала "трансерфінг", Правила життя і багато іншої літератури. Дивилася документальні фільми типу "Секрет". І я думаю,
що читати можна, але зациклюватися на цих книгах і фільмах не варто. Бо стільки вже їх повиходило на ринок і ще вийде (бо ще є і буде багато філософів, які думають над сенсом життя і по суті пишуть свою думку). Та чомусь, на превеликий жаль людям притаманно вірити всім, крім Біблії (Божого Слова).
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 березня 2009, 11:25

Igor писав:Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства.


У мене в авто теж є гальма... і я б дуже хвилювався якщо б їх не було, ба навіть вони почали працювати "гірше"...

я тут про те, що саме Церква стоїть наразі на порозі "розвитку" науки для добра самих же людей. Можна тут говорити і про зброю і про абортивну контрацепція, клонування тощо...
З повагою, Дмитро.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 березня 2009, 20:08

demetris писав:У мене в авто теж є гальма... і я б дуже хвилювався якщо б їх не було, ба навіть вони почали працювати "гірше"...

я тут про те, що саме Церква стоїть наразі на порозі "розвитку" науки для добра самих же людей. Можна тут говорити і про зброю і про абортивну контрацепція, клонування тощо...


... космонавтику, хімію, фізику, генетику, філософію, психологію.

Ви напевно зовсім не хвилюєтесь коли на місці стоїте(про гальма на авто), як у нашому випадку(про церкву)?

Галілео Галілей, Жанна Дарк, Ніколай Копернік, і ще багато інших аплодують стоячи і чітко розуміють, що гоніння на них (а подекуди і фізичне знищення) є для блага народу, то не біда, що в своїх дослідженнях вони виявились праві, людство ще не було готове....

Питання в іншому, в тому, що Церква(навіть як організація) апріорі має до себе повагу від Церкви(громади), а використовує її на дешеві понти замість реальної допомоги суспільству.

Замість згуртування суспільства маємо розбрат і поділ, зато усі чільники на мерседесах і між собою любляться, а те що подекуди народ лобами зіштовхують, то дурниця.
Навіть за прикладами не треба далеко ходити - почитайте висловлювання стосовно суботників і євангелістів. Але ж вони теж християни, невже самим цим вони не заслуговують на нашу повагу.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 березня 2009, 20:14

mmm82 писав:Тобто ви, наприклад, зокрема тут на очах у всіх?


І я теж. А що, я Вам уже набрид зі своїми дурницями?
А ще наприклад п.Мазепа, на якого накладено анафему нашими друзями православими за намагання бути вільним.

mmm82 писав:Христос казав до апостолів: "Хто вас слухає, слухає й Мене". Хто слухає голосу Божої Церкви, її керівництва, той також і сповняє волю Всевишнього. Вільнодумство у справах віри, моралі тощо шкодить душі.


Як Ви зразу Церковне керівнитво зі Всевишнім обєднали, істина в останній інстанції.
А чи завжди є підстави для цього?
А чи завжди священник відповідаю тому званню яке носить?

Вільнодумство ще ніколи і нікому не зашкодило. Вільнодумство це дар, який не кожному дано.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 березня 2009, 20:17

Olya писав:Ви помиляєтеся я читала "трансерфінг", Правила життя і багато іншої літератури. Дивилася документальні фільми типу "Секрет". І я думаю,
що читати можна, але зациклюватися на цих книгах і фільмах не варто. Бо стільки вже їх повиходило на ринок і ще вийде (бо ще є і буде багато філософів, які думають над сенсом життя і по суті пишуть свою думку). Та чомусь, на превеликий жаль людям притаманно вірити всім, крім Біблії (Божого Слова).


А на Біблії варто зациклюватись?
Безоглядно і бездумно переносити її на наше життя?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 05 березня 2009, 20:22

mmm82 писав:Ну тоді чому "сидите" в Церкві, на форумі УГКЦ? Не варто догматизувати упереджених думок, бо не раз Церква (через монашество, духовенство) несла світові культуру, духовність, що не було "гальмом". Пригадайте, що раніше букварем був, наприклад, Псалтир, вчилися по церковних книгах.

І Церква як Містичне Тіло Христа не така собі простенька "організація". Включіть тут більше Божу логіку!


Ой, формальне християнство, а точніше його сповідування!..


А Ви форум уже до церковної установи зарахували?
Щоб нести культуру, духовність, треба самому цим усім володіти.
Наразі про освіту і духовність я можу відмітити, що церковна установа займається просуванням серед парафіян церковної доктрини, і ні про яку освіту мова йти не може.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 березня 2009, 08:36

А на Біблії варто зациклюватись?
Безоглядно і бездумно переносити її на наше життя?[/quote]


Як раз з розумом треба переносити Біблію в наше життя, без фанатизму, бо як правило фанатики або не не читають Біблію, або виділяють окремі цитати, які потрібні їм, А читати потрібно для себе і старатися знайти в цій Книзі поради і підсказки. На мому досвіді, коли у мене були безвихідні ситуації, коли здавалося, що нічого вже не допоможе - мені дуже, наголошую ДУЖЕ допомогла молитва разом з читанням Біблії. Я коли перший раз прочитала Біблію, то мені здавалося, що Вона якась незрозуміла і заскладно написана для простого люду. Але, коли, я постановила собі раз на день по трохи протягом року її читати, я почала знаходити там як раз те, що мене найбільше цікавило і , повірте, дуже дивувалася, що раніше я цього не замічала.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:43

demetris писав:
Igor писав:Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства.


У мене в авто теж є гальма... і я б дуже хвилювався якщо б їх не було, ба навіть вони почали працювати "гірше"...

я тут про те, що саме Церква стоїть наразі на порозі "розвитку" науки для добра самих же людей. Можна тут говорити і про зброю і про абортивну контрацепція, клонування тощо...



ДУМКА ТИЖНЯ!!!

Щодо зброї, то можна теж згадати й зброю ядерну та психотропну. Ніби й науковий прогрес, але антигуманний та небожий.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:46

Igor писав:Наразі про освіту і духовність я можу відмітити, що церковна установа займається просуванням серед парафіян церковної доктрини, і ні про яку освіту мова йти не може.



Де таке відбувається конкретно? Час, місце? Знову все узагальнюєте?

Є ще таке явище як євангелізація, що є широким поняттям.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:53

Igor писав:

Вільнодумство ще ніколи і нікому не зашкодило. Вільнодумство це дар, який не кожному дано.



Брехня чистої води. Ви про яке вільнодумство мовите? В чому? Наразі я тільки зачепив вільнодумство у справах віри та моралі. От скажіть - різні єресі, секти, пропагування абортивної ментальності, бісексуалізму, масонства тощо плід чого?


Навіть якщо, для прикладу, почитати твори вільнодумця-пантеїста Григорія Сковороди, а точніше його "вільне" тлумачення св. Писання (не як Церква вчить!), то хочеться плакати і сміятися одночасно... Шкода ніби й мудрого чоловіка з України.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:56

Igor писав:
А чи завжди є підстави для цього?
А чи завжди священник відповідаю тому званню яке носить?




А чи, а чи?... Якби, якби?.. Якби в роті росли гриби... :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:57

Igor писав:
А Ви форум уже до церковної установи зарахували?



Не вгадали... :D

Це тільки проект УГКЦ, один із численних....
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 09:59

mmm82 писав:Брехня чистої води. Ви про яке вільнодумство мовите? В чому? Наразі я тільки зачепив вільнодумство у справах віри та моралі. От скажіть - різні єресі, секти, пропагування абортивної ментальності, бісексуалізму, масонства тощо плід чого?


Плід людської дурості і глупства, прагнення влади.

mmm82 писав:Навіть якщо, для прикладу, почитати твори вільнодумця-пантеїста Григорія Сковороди, а точніше його "вільне" тлумачення св. Писання (не як Церква вчить!), то хочеться плакати і сміятися одночасно... Шкода ніби й мудрого чоловіка з України.:)


Григорій Сковорода є загальновизнаним авторитетом в галузі філософії. Хоча б через це йому повага. Ви вважаєте себе мудрішим ніж він в цій царині?

mmm82 писав:Щодо зброї, то можна теж згадати й зброю ядерну та психотропну. Ніби й науковий прогрес, але антигуманний та небожий.


Ядерна зброя є наслідком використання технології ядерного синтезу. Дана технологія сама по собі не є ні доброю, ні поганою, вона просто існує в природі. До речі ви нею щодня користуєтесь споживаючи електроенергію вироблену на АЕС.
Стосовно психотропної зброї...
Це наслідок досліджень впливу на людину електромагнітних і звукових полів. Навести вам приклади медичних апаратів, які за допомогою цих полів дозволяють лікувати людину?

mmm82 писав:Де таке відбувається конкретно? Час, місце? Знову все узагальнюєте?

Є ще таке явище як євангелізація, що є широким поняттям.


Мені на думку зразу прийшли наслідки електрифікації усієї країни, але то так відступ...

Узагальнюю, бо я намагаюсь привернути увагу до загальної проблеми а не до часткових випадків. Я не суд щоб чисто конкретно когось звинувачувати.

Наведіть мені ви приклади церковних шкіл наприклад з ухилом по фізиці, або хімії, чи може філософії. Вкажіть які видання на суспільну тематику наприклад по медицині видаються і безкоштовно поширюються церквою, скільки книг(наприклад підручників з математики чи української мови) було передано в шкільні бібліотеки і т.д.

mmm82 писав:А чи, а чи?... Якби, якби?.. Якби в роті росли гриби... :crazy:


Це ми пропустим повз вуха. За особисте виховання кожен відповідає сам.

mmm82 писав:Не вгадали... :D

Це тільки проект УГКЦ, один із численних....


Це забавка для галочки. Жодна з цих дискусій ні до чого не призводить і не має жодних наслідків. Ніхто не прислухається до того, що тут говориться і не робить висновків. Може я не правий? Тоді де на цьому форумі є священники з якими можна подискутувати на цікаві теми?
Востаннє редагувалось 06 березня 2009, 10:19 користувачем Igor, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 10:07

Igor писав:

Григорій Сковорода є загальновизнаним авторитетом в галузі філософії. Хоча б через це йому повага. Ви вважаєте себе мудрішим ніж він в цій царині?



Ой, що ви... Мені ще далеко до його класичного пантеїзму (безособовості Бога), яким він заразився від єврея Спінози чи від кого там і до його досить "вільного" єретичного тлумачення Біблії (окремого,за ним, світом символів).

Його теорія пізнання, байки, вірші можуть пригодитися в житті, але вони не вистачальні.

А мудрий я по-своєму. :roll:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Amoxi
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 31 жовтня 2005, 21:36
Звідки: Німеччина

Повідомлення Amoxi » 06 березня 2009, 11:07

Igor, ви типовий (анти-?)релігійний фанатик. ваш фанатизм полягає у запереченні церкви і її догм. хоча і ваші аргументи бувають корисні для духовного зростання - принаймні, я все більше утверджуюся у правильності і непомильності церкви, зокрема УГКЦ. А Бога ви зможете знайти (якщо ви дійсно цього прагнете) не лише прислухаючись до власного субєктивного досвіду, але й пізнаючи досвід інших.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 11:25

Amoxi писав:Igor, ви типовий (анти-?)релігійний фанатик.

Ну добре хоч не терорист.

Amoxi писав:ваш фанатизм полягає у запереченні церкви і її догм.

Насправді я не фанатик, мене можна переконати логічними аргументами. Але що робити як аргументів нема?
Стосовно церкви і догм.
Ви ніколи не порівнювали діяльність Христа і його перші церковні громади з діяльністю нашої церкви. Невже те усе що зараз нагромадилось в плані традиції започаткував Христос?
Мені здається, що своїми догмами і правилами(людськими, хто би там що не говорив) ми уже так нагрузили первинну віру, що вона ледве на ногах тримається, боюсь щоб остаточно не полягла.

Amoxi писав:хоча і ваші аргументи бувають корисні для духовного зростання - принаймні, я все більше утверджуюся у правильності і непомильності церкви, зокрема УГКЦ.

Основна проблема саме і полягає в тому, що непомильних немає!
Треба вміти визнавати свої помилки і виправляти.

Amoxi писав:А Бога ви зможете знайти (якщо ви дійсно цього прагнете) не лише прислухаючись до власного субєктивного досвіду, але й пізнаючи досвід інших.

А якщо цей досвід суперечить моїм переконанням?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 14:10

Igor писав: [

Це забавка для галочки. Жодна з цих дискусій ні до чого не призводить і не має жодних наслідків. Ніхто не прислухається до того, що тут говориться і не робить висновків. Може я не правий? Тоді де на цьому форумі є священники з якими можна подискутувати на цікаві теми?



Ви звідки знаєте? Питали кожного особисто? Багато на цьому форумі тільки читають, нічого не пишучи. Щось черпають для душі. Дехто лише сіє зерна Божої науки поміж свої думки. Св. Дух потім зрошує. А який буде грунт - залежить немало від нам самих.

Тому це тільки ваша гадка!


А, священики, тут є, між іншим. Відповідають часами. Тільки не афішують цього. Але важко деколи дійти до розумної християнської дискусії, якщо хтось стоїть твердо на небоговгодній позиції. Тому потрібно більше втручання Бога в особисте життя, широке відкритя дверей серця на Його ласку, зокрема поза цим форумом, у житті.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 14:16

Igor писав: [
А якщо цей досвід суперечить моїм переконанням?


Тоді більше моліться і хрестіться. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 14:18

Amoxi писав:Igor, ви типовий (анти-?)релігійний фанатик. ваш фанатизм полягає у запереченні церкви і її догм. хоча і ваші аргументи бувають корисні для духовного зростання - принаймні, я все більше утверджуюся у правильності і непомильності церкви, зокрема УГКЦ. А Бога ви зможете знайти (якщо ви дійсно цього прагнете) не лише прислухаючись до власного субєктивного досвіду, але й пізнаючи досвід інших.


Я б ще додав, що страждаючий атеїст, практичний інколи. Який ніби й шукає Бога, ніби від Нього тікає, ніби...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

svitlo_duwi
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 04 травня 2009, 23:21

Повідомлення svitlo_duwi » 04 травня 2009, 23:44

Мені здається, що транссерфінг, це просто ще один МЕТОД, тобто спосіб зробити щось, ну грубо кажучи, як зарядка, з певними вправами, як і всі подібні психодогчні методики. Воно потрібно, але коли ти вже точно знаєш, що саме і навіщо потрібно змінювати.Але коли реальність по сто раз міняти на мою думку ніц доброго з того не вийде, зрештою ми міняємо лише свій мікросвіт.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re:

Повідомлення hucul » 17 лютого 2010, 12:39

СЯВА писав:Хто слухає голосу Божої Церкви, її керівництва, той також і сповняє волю Всевишнього.
Як на мене "Голос Божий" живе у кожній людині. І кожен, це й голос чує (по своєму). А на рахунок "керівництва, чи керівників", то не завжди вони були праві, а де-коли несли до людей зовсім не слово Боже. Бог дав нам розум, щоб ми самі вибирали: що добре а що ні. І віра наша базується на добрих справах і прикладах, а не на "сліпому" повторюванні і наслідуванні.
Ось ми зараз з Вами ведемо цю дискусію, Ви захищаєте свою позицію, я свою, і це цілком нормально. І мене зовсім не цікавить як Ви вірити, і в що Ви вірите. Вірите в безпомилковість керівників церкви-добре, наздоров’я. І я вірю, але вірю в не безпомилковість керівників церки. Хто з нас в житті не помиляється?. Я просто вірю в БОГА, в Голос Божий, який живе у мені, як в кожній людині.


Моя думка: трансерфінг не заперечує вчення Христа.Більше того трансерфінг також закликає не зациклюватись ні на чому, навіть на самому странсерфінгу. Кожне знання є взаємодоовнююче і дано людині для розуміння якнайширшої картини світу. А далі залежить від людини (та допомоги Бога) який вона висновок зробить. Релігія, філософія, наука просто доповнюють одне одного. І кожен бачитиме цей світ крізь призму своєї системи цінностей (ну в кого яка) і цей світ для кожного буде саме таким. Як сказав в одному інтерв*ю Блаженійший: "Люди кажуть - хочемо, Бог каже - маєте!".

P.S. і чим вам Григорій Савич завинив? Направду просвітленя людина була!!! За то ю ж логікою і Гегеля можна зарубати ну і взагалі весь філософський спадок людства. А так не можна.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 17 лютого 2010, 12:56

hucul писав:Моя думка: трансерфінг не заперечує вчення Христа.

http://orthodoxy.org.ua/uk/2009/07/20/25370.html
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: ТРАНСЕРФіНГ

Повідомлення vitalko » 17 лютого 2010, 13:50

Моя думка: трансерфінг не заперечує вчення Христа.


Ще одна надхенна Нью Ейджем маячня(маю на увазі трансферінг), імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Гуманітарні дисципліни”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей