Проблема аборту для Церкви, суспільства, жінки, совісті...!

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 09:38

ljubomyr_ps писав:Ми часто нарікаємо: "ох як трудно жити, політики дістали країна валиться, грошей нехватає" і т.п. А як може країна процвітати коли незчисленне число абортованих дітей викидається на смітник, коли в нас існують такі Бого й людиноненависні закони, які дозволяють так чинити оправдовуючись свободою жінки й будь-чим аби вбивати дітей.
Нам ще тре дякувати Богу що така країна як Україна ще існує
Дай Бог щоб ми жили по Божому а не тільки робили вигляд що так живемо.


Яка погана держава з її законами заставляє чесну християнку спочатку нагуляти дитину від такого ж чесного християнина(і не завжди у шлюбі), а потому по цим же законам змущена робити аборт?

Та ви які хочете закони приймайте, якщо людина захоче позбавитись дитини, вона це зробить, і держава тут ні до чого. Тільки через особисте виховання можна досягнути зменшення кількості абортів.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 06 березня 2009, 09:45


Та ви які хочете закони приймайте, якщо людина захоче позбавитись дитини, вона це зробить, і держава тут ні до чого. Тільки через особисте виховання можна досягнути зменшення кількості абортів.

Без суминіву. Але колись за це принаймні карали, якось стримували.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 10:24

ShMariam писав:Без суминіву. Але колись за це принаймні карали, якось стримували.


Як карали? Казали що так негарно? чи позбавляли премії?

Безумовно аборт це погано, але з двох зол вибирається менше. Якщо вже робити, то принаймі нехай це зробить професійний лікар в медичному закладі ніж студент в гуртожитку, так принаймі буде менша шкода для здоровя жінки.

Боротися треба не з законами і лікарями, а з моральністю людей.
А закони у нас і так одні з кращих в світі.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 06 березня 2009, 13:54

Як карали? Казали що так негарно? чи позбавляли премії?

Карали серйозно. Без сумніву, були й невинні жертви, але суть в іншому. [/code]
Востаннє редагувалось 10 березня 2009, 17:32 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 14:26

Igor писав: [

Безумовно аборт це погано, але з двох зол вибирається менше. Якщо вже робити, то принаймі нехай це зробить професійний лікар в медичному закладі ніж студент в гуртожитку, так принаймі буде менша шкода для здоровя жінки.



Ви ще й так писали: "А ще я пропоную помолитися за те, щоб Бог дав розум тим жінкам(і чоловікам), які бездумно зачинають дитину, а потім так само бездумно від неї позбавляються...".

ПРИГАДУЄТЕ?

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1094


"Оскільки жодний контрацептивний засіб не є стовідсотково ефективним, то небажана вагітність здебільшого закінчується абортом. Ось чому контрацепція спричиняє звиродніле розуміння людської статевости, зневажає гідність подружжя, перетворює дар народжувати дітей на «небажаний ризик», веде до формування так званої абортивної ментальности і таким чином збільшує кількість абортів...".

http://old.ugcc.org.ua/ukr/library/moral/12/16/

Не зажди є добре вибирати менше зло, тим більше у питаннях смерті-життя. Краще зло як таке відкинути цілком, вибравши лише добре. Щоб не було найменших жахливих наслідків, зокрема душевних.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 16:26

mmm82 писав:
Igor писав: [

Безумовно аборт це погано, але з двох зол вибирається менше. Якщо вже робити, то принаймі нехай це зробить професійний лікар в медичному закладі ніж студент в гуртожитку, так принаймі буде менша шкода для здоровя жінки.



Ви ще й так писали: "А ще я пропоную помолитися за те, щоб Бог дав розум тим жінкам(і чоловікам), які бездумно зачинають дитину, а потім так само бездумно від неї позбавляються...".

ПРИГАДУЄТЕ?

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1094



Я ізаразтак вважаю.
І що? Де по вашому суперечність?
В тому що замість нападок на лікарів треба зосередити зусилля на людях. Ну недасть нічого заборона абортів крім більшої смертності серед жінок. Ви цього добиваєтесь?
Усуньте причину, зробіть так, щоб кожна дитна була бажана і лікарі самі від абортів відмовляться, оскільки без роботи залишаться.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 10 березня 2009, 16:51

Мені жалко тих лікарів, які йдуть (якщо подивитися правді у очі) на вбивство. В них сумління напевно вже зачерствіло. Адже вже відомо, що зародок швидко розвивається (зявляються ручки, ніжки) і лікарям це відомо. Але не потрібно винити лише лікарів, бо люди(матері) також будуть нести відповідь перед Богом.
Але не мені їх судити. Треба лише просити Бога, щоб люди не робили такого гріха.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 10 березня 2009, 17:02

А мені також шкода тих, хто виробляє і продає абортативні засоби... Не хотіла б опинитися на їньому місці :( :( 10 - 20 абортів в одній коробочці. А ще шкода лікарів, що не застерігають. Жахає не саме вбивство, а те, що воно часто несвідоме
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 10 березня 2009, 17:42

Igor
Боротися треба не з законами і лікарями, а з моральністю людей.

Найкращий спосіб - повідомляти це по можливості всім, хто може цього не знати і може так грішити
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 березня 2009, 12:41

Olya писав:Мені жалко тих лікарів, які йдуть (якщо подивитися правді у очі) на вбивство.


Думаю, їм треба почастіше дивитися на дітей своїх, якщо є... Як вони радіють життю, святкують свій День уродин тощо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 13 березня 2009, 23:04

Igor писав:Яка погана держава з її законами заставляє чесну християнку спочатку нагуляти дитину від такого ж чесного християнина(і не завжди у шлюбі), а потому по цим же законам змущена робити аборт?

Та ви які хочете закони приймайте, якщо людина захоче позбавитись дитини, вона це зробить, і держава тут ні до чого. Тільки через особисте виховання можна досягнути зменшення кількості абортів.


Частково ви кажете добре, що хто захоче, той зробить, отже це залежить від волі людини, але є ще друга сторона медалі - держава і її вплив на це проблемне питання. Якщо в нас буде відповідна законодавча база, яка буде спрямована на збереження життя зачатих діточок, то вже не так просто буде зробити аборт, бо офіційних "точок" буде негусто. Попадуться, то влада зможе вжити відповідні засоби.

Можу навести такий приклад, в м.Івано-Франківську, на вул.Чорновола, в установі, де робили УЗД, вже десь 1рік висить оголошення, що тут можна зробити аборт. Може там і раніше дітовбивство робили, але зараз вже все відкрито. І яка позиція Церкви? На проповіді чув обурення одного священика щодо цього, але ж мало б вище духовенство якось відреагувати на це, маю на увазі єпоскопи І.-Ф. єпархії. Так само і влада мовчить.
Що ще цікаво, так це то, що поруч знаходиться пологовий будинок.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 14 березня 2009, 11:08

Tornado писав:Частково ви кажете добре, що хто захоче, той зробить, отже це залежить від волі людини, але є ще друга сторона медалі - держава і її вплив на це проблемне питання. Якщо в нас буде відповідна законодавча база, яка буде спрямована на збереження життя зачатих діточок, то вже не так просто буде зробити аборт, бо офіційних "точок" буде негусто. Попадуться, то влада зможе вжити відповідні засоби.

Можу навести такий приклад, в м.Івано-Франківську, на вул.Чорновола, в установі, де робили УЗД, вже десь 1рік висить оголошення, що тут можна зробити аборт. Може там і раніше дітовбивство робили, але зараз вже все відкрито. І яка позиція Церкви? На проповіді чув обурення одного священика щодо цього, але ж мало б вище духовенство якось відреагувати на це, маю на увазі єпоскопи І.-Ф. єпархії. Так само і влада мовчить.
Що ще цікаво, так це то, що поруч знаходиться пологовий будинок.


А чого поруч, в приміщенні пологового будинку знаходиться фірма яка офіційно виконує аборти, тіж самі лікарі і до пологів готують і пологи приймають.
Лікар це лише інструмент.

Ви ж не будете забороняти ніж, через те, що ним багато людей зарізано? Ви намагаєтесь боротися з інструментом, не зважаючи на причину. А причина - це передусім порядність людей.

Я знаю що це важко, але покликання Церкви - допомога людям, а не боротьба з лікарями.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 14 березня 2009, 18:00

Igor писав:А чого поруч, в приміщенні пологового будинку знаходиться фірма яка офіційно виконує аборти, тіж самі лікарі і до пологів готують і пологи приймають.
Лікар це лише інструмент.

Ви ж не будете забороняти ніж, через те, що ним багато людей зарізано? Ви намагаєтесь боротися з інструментом, не зважаючи на причину. А причина - це передусім порядність людей.

Я знаю що це важко, але покликання Церкви - допомога людям, а не боротьба з лікарями.


А якщо Церква буде проводити якісь семінари чи круглі столи з лікарями і обговорювати шляхи виходу з цієї ситуації, то в цьому не буде проявлятися допомога людям??? Допомога може бути напряму, а може і через інших людей.
Адже не кожна людина відвідує храм Божий.
Можливо і лікарі не знають що це гріх, в такому випадку вони були б вже поінформовані, яку страшну місію вони роблять. І багато з них би відраджували людей від абортів.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 14 березня 2009, 22:44

Tornado писав:А якщо Церква буде проводити якісь семінари чи круглі столи з лікарями і обговорювати шляхи виходу з цієї ситуації, то в цьому не буде проявлятися допомога людям??

Ні.
Скільки семінарів для ножа не проводь, він залишиться ножом.
Лікар не є причиною аборту, він є інструментом його здійснення. А причиною є вагітність жінки, і саме вона приймає рішення про аборт і використовує для цього лікаря як інструмент.
На мою особисту думку відповідальність обох партнерів в даному випадку очевидна. Може для Вас це новинка але багато подруж роблять аборти і приймають це рішення спільно.

Tornado писав:Допомога може бути напряму, а може і через інших людей.

Для того щоб допомогти людині треба знати причини її вчинку. Ви їх знаєте?
Та і через інших людей це не робиться, хочете допомогти - прошу.

Tornado писав:Адже не кожна людина відвідує храм Божий.

А, то для того щоб Ви помогли людині, їй треба до Вас ходити і відчитуватись?

Tornado писав:Можливо і лікарі не знають що це гріх, в такому випадку вони були б вже поінформовані, яку страшну місію вони роблять. І багато з них би відраджували людей від абортів.


А якщо вийшовши від лякаря жінка піде до іншого, менш, порядного і професійного лякаря і загине, на чиїх рукав буде кров жінки?

П.С. А Ви лікарів вважаєте випускниками дитячого садку?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 березня 2009, 21:16

Igor писав:

П.С. А Ви лікарів вважаєте випускниками дитячого садку?


Просто декотрим лікарям допомогли стати лікарями немалі гроші... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 березня 2009, 21:24

mmm82 писав:
Igor писав:

П.С. А Ви лікарів вважаєте випускниками дитячого садку?


Просто декотрим лікарям допомогли стати лікарями немалі гроші... :)

Як і деяким священникам. ...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 30 березня 2009, 10:21

Лікар не є причиною аборту, він є інструментом його здійснення. А причиною є вагітність жінки, і саме вона приймає рішення про аборт і використовує для цього лікаря як інструмент.

Як такого лікаря не називайте, він все одно залишиться професійним кілером.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 01 квітня 2009, 12:33

ShMariam писав:
Лікар не є причиною аборту, він є інструментом його здійснення. А причиною є вагітність жінки, і саме вона приймає рішення про аборт і використовує для цього лікаря як інструмент.

Як такого лікаря не називайте, він все одно залишиться професійним кілером.

А як назвати людину, яка виконує смертні вироки?
А як назвати хірурга, який ампутує кінцівку, щоб зберегти життя людині?

...

Його можна називати як хочете, але переважно лікарі роблять свою роботу. Добре це чи погано вирішувати суспільству, але зараз вони повинні це робити щоб зберегти життя багатьом жінкам, У ЯКИХ НІЧОГО НЕМАЄ В ГОЛОВІ!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 01 квітня 2009, 14:54

Не всі лікарі роблять аборти. Моя знайома рано завагітніла (хоч і була вже заручена), але хотіла з чоловіком пожити ще для себе ну і пішла до лікарів на аборт. Спочатку домовилася з одним лікарем, який з радістю погодився після оплати в касу провести цю операцію. Та коли знайома вийшла з кабінету і запитала в якоїсь старшої лікарки, де каса, щоб оплатити за послуги, то ця лікарка, коли дізналася за що та хоче заплатити, запросила до себе в кабінет. Коли лікар показала моїй знайомій знімки зародків і розповіла, що зародок, то вже хоч не сформована, але вже дитинка , моя знайома перехотіла вбивати свою дитину. І тепер, коли вона дивиться на Максимка, якому вже 10 років, то завжди подумки дякує цій лікарці, що вона не дозволила вбити синочка.
Мені здається, що лікарі зобовязані проводити розмови з тими матерями, які хочуть позбутися дітей і не переводити все в грошову одиницю. Мені здається, що багато матерів може би задумалися і не йшли на таке жостоке вбивство. Потрібно так донести до матерів, що вони вбивають не щось в собі, а живу повноцінну колись людину, яка може чогось би досягла в житті і, можливо , була б колись матері єдиною відрадою.
Дуже багато описано таких випадків, коли саме та небажана дитина, хоч вона може бути і 10-ю в родині приносить найбільше радості батькам .
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 01 квітня 2009, 15:27

Olya писав: Спочатку домовилася з одним лікарем, який з радістю погодився після оплати в касу провести цю операцію.


На жаль часто це конкретне вбивство задля оправдання своїх злочинів називають неконкретно "простою оперецією", зокрема лікарі. Тому варто висловлюватися обережніше... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 01 квітня 2009, 16:20

Olya писав:Не всі лікарі роблять аборти. Моя знайома рано завагітніла (хоч і була вже заручена),

А до шлюбу з чоловіком не гріхом жити?
Голови на плечах немає, з чоловіком жити вмієм - берегтися не вмієм?
І в чому тоді таїнство шлюбу?

Olya писав:але хотіла з чоловіком пожити ще для себе ну і пішла до лікарів на аборт.

Аргументація потреби аборту гідна наслідування.

Olya писав:Спочатку домовилася з одним лікарем, який з радістю погодився після оплати в касу провести цю операцію.

Що в ваших устах означає з радістю?
Для лікаря Ви не бульше ніж кусок мяса (і я теж). Це його робота і емоції тут зайві.
Ви напевно знаєте, що жоден хірург не буде робити складну операцію близькій людині.

Olya писав:Та коли знайома вийшла з кабінету і запитала в якоїсь старшої лікарки, де каса, щоб оплатити за послуги, то ця лікарка, коли дізналася за що та хоче заплатити, запросила до себе в кабінет. Коли лікар показала моїй знайомій знімки зародків і розповіла, що зародок, то вже хоч не сформована, але вже дитинка , моя знайома перехотіла вбивати свою дитину.

А ця лікарка там бублики наповерсі роздає?
Чи знайома не знала що вона робить?
А де думка чоловіка, родини, священника з цього приводу?
Чи ми так - тихо зробили, тихо збавили?

Olya писав:І тепер, коли вона дивиться на Максимка, якому вже 10 років, то завжди подумки дякує цій лікарці, що вона не дозволила вбити синочка.

О, гідно.
Але питання в тому, що вона його вбила коли в поліклініку прийшла на аборт, тоді вона про що думала?

Olya писав:Мені здається, що лікарі зобовязані проводити розмови з тими матерями, які хочуть позбутися дітей і не переводити все в грошову одиницю.

Лікар повинен зробити те що ХОЧЕ жінка з найменшою шкодою для її здоровя. Ви напевно знайомі зі статистикою кількості безплідних шлюбів після аборту? А на рахунок обовязку поговорити....
Якщо вже з Вами ні ваш чоловік, ні родина не має про що говорити, якщо ви вже прийшли на аборт, то лікар вам уже не зарадить.

Olya писав:Мені здається, що багато матерів може би задумалися і не йшли на таке жостоке вбивство. Потрібно так донести до матерів, що вони вбивають не щось в собі, а живу повноцінну колись людину, яка може чогось би досягла в житті і, можливо , була б колись матері єдиною відрадою.

А це теж лікарі мають донести?
А хто має донести про відповідальність особи за стосунки (дошлюбні і на стороні)?

Olya писав:Дуже багато описано таких випадків, коли саме та небажана дитина, хоч вона може бути і 10-ю в родині приносить найбільше радості батькам .


Хоч хтось з присутніх може пояснити мені дурному, що таке небажана дитина?

AgentIvan
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 26 березня 2009, 06:49
Звідки: З Книги Життя (тимчасово прочанин на Землі)
Контактна інформація:

Повідомлення AgentIvan » 02 квітня 2009, 02:52

Не бачу ніякого змісту в попередньому повідомленні, окрім бажання все запересити. Яким духом це робите?

А в кінці ще й самі спонукаєте до жартів у відповідь типу:

Igor писав:Хоч хтось з присутніх може пояснити мені дурному, що таке небажана дитина?

:crazy: А це хіба можливо?

Не пишу це заради того щоб когось задіти. Прошу вибачення якщо висловився занадто гостро, але якщо маєте якісь зауваження - будь-ласка а приват.

В мене є один товариш який часто нагадував мені: "перш ніж критикувати запропонуй своє, яке буде краще"

Якщо у вас є якісь пропозиції - прошу виражайте, обговоримо.

стосовно мого особистого бачення то хочу навести таке:
- держава, яка дозволяє законно вбивати своїх дітей не може очікувати, щоб її поважали інші;
- більшість матерів ідуть на аборт не усвідомлюючи що роблять, а лікарі щоб вони не змогли усвідомити і щоб їм не втрачати чорної виручки назвали діагноз: "загроза вагітності";
- найбільша потреба є у проповідуванні в усіх учбових закладах (чим деякі люди не наголошуючи на тому займаються, або принаймні пробують);
- також можна це робити під гінекологічними кабінетами, де як вже було сказано, один і той же лікар одній жінці допомагає, коли вона лежить на підтримці, а іншій каже: "зробим чистку" - так називається лікування при діагнозі "можлива загроза вагітності". Але коли дізнаєшся що такі "лікування" переносить від 7-ми до 30-ти жінок в день в одному кабінеті, і що майже кожна друга жінка яка йде туди з дитям вертається без нього то психічно цього витримати неможливо!!!
Хто попробує це усвідомити не думаю, що зможе після того казати "лікар - інструмент", лікар насамперед повинен бути людиною, і мати розум, а також має бути хтось, хто через його розум достукається до його совісті.

все, хоч багато емоцій, але вибачайте - стримати їх не в силі.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 02 квітня 2009, 08:08

Я просто хотіла описати ситуацію, яка на мою думку була повчальною, та напевне не треба було її писати. Вибачайте!
Просто мені здається, що всі методи щоб переконати жінку не робити аборт є важливими. Більшість жінок навіть нікому не говорять, що будуть робити аборт і тут тільки лікар може її переконати, якщо вдасться. Священослужителі (принаймі священослужитель моєї місцевості) завжди говорить проповіді і наголошує що великий гріх робить та мати,яка вбє ще ненароджену дитину. І я впевнена, що ніяка мати перед таким вбивством не підходить до священника і не говорить, що вона хоче зробити. Тому вже тут священослужителів немає в чому звинувачувати.
Вдома не кожна жінка підтримується чоловіком, навіть є такі випадки, що саме він може відправити жінку на аборт. І тому в таких випадках саме лікар може розповісти про наслідки цього дітовбивства. Мені здається, що лікарі зобовязані проводити такі бесіди і не бути тільки бездушними вбивцями. Якщо чесно, то я чомусь не можу зрозуміти тих лікарів, які беруться за проведення абортів, невже їх не гризе сумління. Хоча не мені судити.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 02 квітня 2009, 09:00

AgentIvan писав:Не бачу ніякого змісту в попередньому повідомленні, окрім бажання все запересити. Яким духом це робите?

А в кінці ще й самі спонукаєте до жартів у відповідь типу:

Igor писав:Хоч хтось з присутніх може пояснити мені дурному, що таке небажана дитина?

:crazy: А це хіба можливо?

Запитайте в тих, хто аборти робить.
Яким духом? Особисто мені здається, що суспільство неправильно розуміє вищенаведену проблему і відповідно неправильно бореться.
Те що зараз пропонується - це боротьба з вітряками.

AgentIvan писав:Не пишу це заради того щоб когось задіти. Прошу вибачення якщо висловився занадто гостро, але якщо маєте якісь зауваження - будь-ласка а приват.

В мене є один товариш який часто нагадував мені: "перш ніж критикувати запропонуй своє, яке буде краще"
Якщо у вас є якісь пропозиції - прошу виражайте, обговоримо.


Пропоную: замість того щоб боротися з наслідками(аборти) набагато важливіше виховати людину так, що вона навіть думку не допускала про це, допомогти в разі необхідності, проаналізувати причини. Не з лікарями треба боротись - а з думками тих жінок, хто наважується на аборт.

AgentIvan писав:стосовно мого особистого бачення то хочу навести таке:
- держава, яка дозволяє законно вбивати своїх дітей не може очікувати, щоб її поважали інші;

... тому держава повинна дозволити це робити підпільно в антисанітарних умовах, тим самим сприяючи збільшенню смертності серед жінок і розвитку безпліддя. Ви це мали на увазі?

AgentIvan писав:- більшість матерів ідуть на аборт не усвідомлюючи що роблять,

А оце треба взагалі викреслити з лексикону.
Якщо вистачило розуму дитину зачати, то має вистачити розуму і зрозуміти що таке аборт, і перестати говорити про жертву. Не лікар вбиває дитину, а жінка.

AgentIvan писав:а лікарі щоб вони не змогли усвідомити і щоб їм не втрачати чорної виручки назвали діагноз: "загроза вагітності";

Повірте мені, лікарі завжди знайдуть на чому заробити, і біле і чорне.

AgentIvan писав:- найбільша потреба є у проповідуванні в усіх учбових закладах (чим деякі люди не наголошуючи на тому займаються, або принаймні пробують);

і що? попроповідував і пішов далі по справах?
А хтось задумувався що таке дитина, що відчуває жінка при вагітності, а може в неї грошей немає і вона боїться що не буде мати що дати дитині?
Не проповідувати треба, а проявити турботу про сімю і материнство.
Навіть більш матеріальну, якщо хочете.

AgentIvan писав:- також можна це робити під гінекологічними кабінетами, де як вже було сказано, один і той же лікар одній жінці допомагає, коли вона лежить на підтримці, а іншій каже: "зробим чистку" - так називається лікування при діагнозі "можлива загроза вагітності". Але коли дізнаєшся що такі "лікування" переносить від 7-ми до 30-ти жінок в день в одному кабінеті, і що майже кожна друга жінка яка йде туди з дитям вертається без нього то психічно цього витримати неможливо!!!

Знову про невинних жертв?
А їх на аборти батогами заганяють.
Повторю ще раз: якщо жінка хоче зробити аборт, вона його зробить. Навіь без лікаря.

AgentIvan писав:Хто попробує це усвідомити не думаю, що зможе після того казати "лікар - інструмент", лікар насамперед повинен бути людиною, і мати розум, а також має бути хтось, хто через його розум достукається до його совісті.

А той хто під ніж лягає не повинен бути людиною і мати розум?
Основне завдання лікаря зберегти життя і здоровя жінки, навіть ціною життя дитини.

AgentIvan писав:все, хоч багато емоцій, але вибачайте - стримати їх не в силі.

Питання дійсно важке, але у нас неправильно розставлені акценти.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 квітня 2009, 09:56

Аборт - це жахливе вбивство дитини. І всі хто причетний до цього чинять гріх. Не треба тут одних прикривати на інших все вішати. Причин, оправдань може бути багато але в очах Бога - це людиновбивство Відповідальність за це несуть як жінка з цим мужем з яким зачала дитину так і лікір який є безпосереднім виконавцем цього злочину. А всі ці відмазки типу :він в першу чергу рятує життя жінки, робить це в санітарних умовах... - все це жалюгідні оправдання злочину. Держава, яка дозволяє й прикриває цей злочин - не захищає невинне життя зачатої дитини і в якій вбиваються сонми дитячих життів - які буде мати в Бога заслуги?

Надходить свято Благовіщення. Прошу форумчан і сам так поступлю - посвятити свої молитви домашні і на Службі Божій за матерів, які збираються чинити аборти і їх безневинних діточок.
Щира молитва Християн - найкращий засіб боротьби за спасіння життів і душ наших.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 02 квітня 2009, 15:41

ljubomyr_ps писав:Аборт - це жахливе вбивство дитини. І всі хто причетний до цього чинять гріх. Не треба тут одних прикривати на інших все вішати. Причин, оправдань може бути багато але в очах Бога - це людиновбивство Відповідальність за це несуть як жінка з цим мужем з яким зачала дитину так і лікір який є безпосереднім виконавцем цього злочину. А всі ці відмазки типу :він в першу чергу рятує життя жінки, робить це в санітарних умовах... - все це жалюгідні оправдання злочину. Держава, яка дозволяє й прикриває цей злочин - не захищає невинне життя зачатої дитини і в якій вбиваються сонми дитячих життів - які буде мати в Бога заслуги?

А чого Ви забули в свому перелыку винних церкву, яка виховала прихожанку так, що та спочатку небажано завагітніла(і не завжди в шлюбі), а потім так само легко прийняла рішення позбавитись дитини. Усі винні - ніхто виправдання не має.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 02 квітня 2009, 16:25

Переважно роблять аборт ті прихожанки, які до церкви не ходять або ходять , але не за покликом душі (а просто бо так треба). Як я писала вже вище священники роблять часто промови на теми дітовбивства. В мене є багато коліжанок які часто відвідують Храм Божий, моляться, читають духовну літературу і ні одна з них не зробила аборт (навіть би таке їм на думку не спало, бо вони знають, що це вбивство). А та знайома, що я описувала, яка хотіла зробити аборт якраз до церкви тоді і не ходила. Не знаю про яких ви священослужителів так відкликаєтеся, що вони не вчать. Я хожу до тої Церкви, де священослужитель навчає людей і старається для них (відвідує самотніх, дає поради і настанови). Все залежить насамперед від самих ЖІНОК і ЛІКАРІВ, які нічого не радять жінкам, а бачуть в них лишень грошову винагороду.!!!!!! Бо як я вже писала інколи саме лікар, якщо проведе бесіду з жінкою може врятувати безпомічну дитинку.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 квітня 2009, 21:31

Igor писав:А чого Ви забули в свому перелыку винних церкву, яка виховала прихожанку так, що та спочатку небажано завагітніла(і не завжди в шлюбі), а потім так само легко прийняла рішення позбавитись дитини. Усі винні - ніхто виправдання не має.


Та чого так мілко плаваєм. Давайте, щоб довго не мучитись, визнаєм - що винен Бог бо сотворив таку "грішну" душу і дав її можливість творити гріх :shock:
Бог сотворив нас без нашої помочі але спасти нас без нашої на то згоди (доброї волі) не може. Бо дав нам людям найцінніше - вільну волю. А як ми нею послуговуємось...
Тому винити Церкву (бо прихожанка), відповідно Бога (бо такий сотворитель) - то так як би комаха обвинувачувала небо бо з нього падає дощ. Нічого перекладати вину з хворої голови на здорову.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 03 квітня 2009, 10:53

Olya писав:Переважно роблять аборт ті прихожанки, які до церкви не ходять або ходять , але не за покликом душі (а просто бо так треба).

Насправді ці два фактори не мають звязку між собою.
Я постараюсь навести це далі як приклад.

Olya писав:Як я писала вже вище священники роблять часто промови на теми дітовбивства.

А що Вони ще крім промов роблять?
Може є допомога з боку церкви (чисто матеріальна) на виховання дитини? Чи допомога при народженні? Чи може церква готова взяти на виховання дітей, яких не можуть утримувати батьки?

Насправді в Івано-Франківську існує установа, куда може прийти вагітна жінка і залишитись, вона буде мати догляд і харчування.
Там мешкає до 10 жінок.

Olya писав:В мене є багато коліжанок які часто відвідують Храм Божий, моляться, читають духовну літературу і ні одна з них не зробила аборт (навіть би таке їм на думку не спало, бо вони знають, що це вбивство).

Не розписуйтесь за інших. Ви не все можете знати. А такі речі як аборт не надто афішуються.

Olya писав:А та знайома, що я описувала, яка хотіла зробити аборт якраз до церкви тоді і не ходила.

Ці явища звязку не мають між собою.

Olya писав:Не знаю про яких ви священослужителів так відкликаєтеся, що вони не вчать. Я хожу до тої Церкви, де священослужитель навчає людей і старається для них (відвідує самотніх, дає поради і настанови).

Він готовий взяти на виховання дитину від якої відмовилась мати?
Розказати я теж багато чого можу, але одне діло говорити, а інше діло робити.

Olya писав:Все залежить насамперед від самих ЖІНОК і ЛІКАРІВ, які нічого не радять жінкам, а бачуть в них лишень грошову винагороду.!!!!!! Бо як я вже писала інколи саме лікар, якщо проведе бесіду з жінкою може врятувати безпомічну дитинку.

Не спихайте на лікаря те, що він не повинен робити.
Ви знаєте наприклад що жінка може подати в суд на лікаря за його бездіяльність і відмову в наданні допомоги? і саме оригінальне, що вона цей суд виграє.

У нас усі дають поради іншим, і ніхто не хоче брати на себе відповідальність.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 03 квітня 2009, 12:11

Він готовий взяти на виховання дитину від якої відмовилась мати?
Розказати я теж багато чого можу, але одне діло говорити, а інше діло робити.


Хм, цікаво. От було багато бідних, хворих і іже с німі в часи Ісуса, Він міг зробити всіх щасливими, чогось не зробив:) Виходить тоже говорив а діл не робив.

Священники, хто? Унітази(прошу вибачення) в яких можна виливатии всі свої проблеми і помилки, і за які вони повинні відповідати а не ми?


Не спихайте на лікаря те, що він не повинен робити.
Ви знаєте наприклад що жінка може подати в суд на лікаря за його бездіяльність і відмову в наданні допомоги? і саме оригінальне, що вона цей суд виграє.

У нас усі дають поради іншим, і ніхто не хоче брати на себе відповідальність.


Так може і не вартує спихати на Церкву, те що роблять люди. Ніхто незнає думок другого, якщо людина робить аборт, Бог їй суддя, не ми.

Добре слово, якщо ми підрозуміваємо що сама ліпша порада - бабло, часом, важить більше ніж ранішесказане.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей