Жінка в суспільстві

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 18 березня 2009, 11:59

mmm82 писав:«Кожна жінка повинна зберігати в собі цнотливість, чистоту, невинність у зовнішніх і внутрішніх повсякденних стосунках. Бо будь-яка непристойна деталь в її поведінці на людях здатна створити негативний фон, який спокушує чоловічу стать. Особливо, коли жінка веде себе виклично, зваблює сороміцьким вбранням та рухами тіла або пускає в хід усі свої непривабливі чари. А за цю звичку: звабливу спокусу, яка зафіксувалася у психіці чоловіків і «підігріває» їх уяву, доведеться їй розплачуватися своїм здоров'ям, бо нічого не минає безслідно. Всі ці звабливі рухи, усі оголені місця, вся ця непристойна «симфонія» «оживе» потім у свідомості чоловіків, почне їх непокоїти, зваблювати, збуджувати та прокручувати у психіці непристойні «картини» й своєрідні сценарії, а спокусниця буде знемагати і страждати тілесно й душевно…»


Із книги «Незгасаюча любов Господня», Слово сучасних подвижників, «Писаний Камінь», Косів, 2003.


В цьому дописі Вам треба замінити чоловіків на самців.
Тут ніде не говориться про волю чоловіка. Невже всі такі безвольні, що досить кусок ноги показати як уже слина капає?
Справжній чоловік дозволяє себе спокушати справжній жінці, вишукано і красиво, і ніхто не має права пхатися в ці стосунки зі своїми порадами.
Як хтось хоче "показати товар лицем" це теж на його відповідальності.

Красива жінка повинна красиво одягатися, їй нічого соромитись, так само як і красивий чоловік. Не для того Бог створив їх красивими, щоб за балахонами ховатись і соромитись.
Безумовно межа є, але ця меже продиктованав першу чергу особистим вихованням. І з Вашого боку я би не намагався запхати все суспільство у власні уявлення про моральність.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 березня 2009, 15:35

Igor писав:

В цьому дописі Вам треба замінити чоловіків на самців.
Тут ніде не говориться про волю чоловіка. Невже всі такі безвольні, що досить кусок ноги показати як уже слина капає?
.


Це по-перше думки людини, що дуже близька до Бога та до Церкви, навідміну від декого. Висловлені на основі досвіду життя, а не взяті з повітря. А від відвертих спокус краще відходити, а то вони зроблять із тебе потужного "самця", без моральних якостей. 8)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 березня 2009, 15:38

Igor писав:
Справжній чоловік дозволяє себе спокушати справжній жінці, вишукано і красиво, і ніхто не має права пхатися в ці стосунки зі своїми порадами.
Я


Навіть у Божому храмі на молитві??? Хм... Цікава, цікава тут "справжність", але не цілком християнська. Але є ще речі біблійні, наприклад, - "горе світові від спокус". Хто любить небезпеку, того вона й погубить. Навіть "справжнього". Все починається з маленького...
Востаннє редагувалось 18 березня 2009, 15:44 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 18 березня 2009, 16:14

mmm82 писав: :D

Ой не смішіть. Яка аргументація? Це все провокації і відхилення від християнських істин. Можна мати на щось свою думку, однак варто знати щодо чогось позицію Церкви, біблійний погляд і т. д. Не заперечуючи відразу і не ставлячи наївних питань.


Я к Ви вже звернули увагу, то я перейшов від запитань до відповідей.
Отже почнемо.

Чи має значення форма одягу?

Жодного. За час свого проповідування Ісус жодним чином нікому не дорікнув на невідповідність одягу, хоча спілкувався з людьми, які далекі від суспільних моральних норм(тіж самі повії). Отже, якщо для Ісуса не мало жодного значення в що людина одіта і як, то чому ми беремо на себе сміливість казати, що хтось одівається невідповідно?

Стосовно знання позиції Церкви(організації)....
Безумовно позиція Церкви(організації) є доволі важливою, але що робити якщо вона йде всупереч вченню Христа?
Треба визначатись, що для Вас особисто є важливішим: вчення Христа чи вчення Церкви(організації).

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 18 березня 2009, 16:32

Igor писав:Я к Ви вже звернули увагу, то я перейшов від запитань до відповідей.
Отже почнемо.

Чи має значення форма одягу?

Жодного. За час свого проповідування Ісус жодним чином нікому не дорікнув на невідповідність одягу, хоча спілкувався з людьми, які далекі від суспільних моральних норм(тіж самі повії). Отже, якщо для Ісуса не мало жодного значення в що людина одіта і як, то чому ми беремо на себе сміливість казати, що хтось одівається невідповідно?

.


Я не хочу дуже сперечатися, але форма одягу має трохи значення. Одного разу я зайшла до церкви , а спереду мене стояла дівчина в дуже коротенькій спідниці. Поки стояла, то ще пів-біди, а коли потрібно було бити поклони, то вона ввесь час тримала спідницю, щоб вона не піднялася вище пояса. Це трохи негарно. І це не тільки відволікає чоловіків, але напевно в гріх вводяться і бабусі, які замість того щоб молитися обговорюють цю дівчину. У всьому треба мати міру!!
Але я згідна,що не треба дуже прискіпливо ставитися до одягу. Мені здається, що коли холодно, то можна прийти до церкви і в штанах. Головне щиро молитися і з любовю. А саме головне не потрібно обдивлятися хто в чому прийшов, бо ми йдемо до Храму Божого молитися і прославляти Бога.

Тай коли Ісус проповідував, то жінки не носили такий відвертий одяг, як сьогодні.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 09:31

Малий писав:а для тебе?
можеш не відповідати - питання риторичне -- для тебе найважливішим є особиста суб"єктивна і недалека думка. Підкріплена лише твоїми убогими і примітивними "роздумами" чи я би навіть сказав інстинктами.

п.с. запиши в свій блокнот.


:ROFL:
Записав.
А що так скудно, можна розлогіше?

Olya писав: Я не хочу дуже сперечатися, але форма одягу має трохи значення.


Не має, і не може мати впринципі.
Якщо запроваджувати християнство в народів африки, а у них як ми знаємо форма одягу теж доволі спрощена, Ви від них теж будете вимагати щоб Вони дотримували Ваших правил?
Ні не будете, Ви в першу чергу звернете увагу, на їх переконання, а вже потім почнете запроваджувати форму одягу і ін.

Olya писав:Одного разу я зайшла до церкви , а спереду мене стояла дівчина в дуже коротенькій спідниці. Поки стояла, то ще пів-біди, а коли потрібно було бити поклони, то вона ввесь час тримала спідницю, щоб вона не піднялася вище пояса. Це трохи негарно.

А Ви до церкви йшли їй під спідницю заглядати, чи молитись?
На час молитви не звертайте увагу на навколишніх, нехай кожен робить, що вважає за потрібне. Прийшли помолитись, помолились і додому.

Olya писав:І це не тільки відволікає чоловіків, але напевно в гріх вводяться і бабусі, які замість того щоб молитися обговорюють цю дівчину. У всьому треба мати міру!!

Ну хто за чим прийшов.
Я переконаний, що як хто до церкви молитись прийшов, то кругом хоч би парад нудистів був, то він би просто молився і уваги не звертав.
Нехай кожен сам за себе відповідає.

Olya писав:Але я згідна,що не треба дуже прискіпливо ставитися до одягу. Мені здається, що коли холодно, то можна прийти до церкви і в штанах. Головне щиро молитися і з любовю. А саме головне не потрібно обдивлятися хто в чому прийшов, бо ми йдемо до Храму Божого молитися і прославляти Бога.

Як прикад можу Вам навести приклад англійського офіцера, який прийшов на парад одітий чітко згідно статуту: пасок, ніж на паску, рукавички, чоботи і шапка(правда більше на ньому нічого не було, але статут цього і не вимагав), за що і був вигнаний з армії.
Зараз ми говоримо, що коротка спідниця є для когось звабливою. Що далі? А як хтось вирішить, що жіноче обличчя відволікає чоловіків будете в паранжі ходити?
Питання форми одягу для істинної віри є навіть не другим і не третім, є набагато важливіші речі. Тому стосовно одягу кожен вправі сам обирати в що він має бути одягнений, а як когось це відволікає, прошу за двері.

Olya писав:Тай коли Ісус проповідував, то жінки не носили такий відвертий одяг, як сьогодні.


Та ну.
Просто зараз одяг завдяки технологічним можливостям і сучасним технологіям краще підкреслює жіночі принади(навіть не оголюючи їх) і приховує вади (не це ще дивлячись що вадами вважати). Ось і все.
А повія вона у всі часи повія, у неї робота така і одяг відповідний.

До речі, а ви знаєте коли почали носити принаймі елементарну білизну, подібну до тої яка є зараз? Десь коло 18 століття з'явились тільки перші зразки.
Востаннє редагувалось 19 березня 2009, 10:25 користувачем Igor, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 19 березня 2009, 10:09

Igor писав:
А Ви до церкви йшли їй під спідницю заглядати, чи молитись?
На час молитви не звертайте увагу на навколишніх, нехай кожен робить, що вважає за потрібне. Прийшли помолитись, помолились і додому.

.


Я відчуваю себе дуже грішною після ваших слів. Я рада за вас, що ви можете молитися щиро і не звертати увагу на те що відбувається спереду вас. Я рада за вас що ви досягли такої досконалості. Мені ще треба вчитись і вчитись. Але я буду надалі старатися не звертати ні нащо уваги. Дякую за підказку.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 10:34

Olya писав:Я відчуваю себе дуже грішною після ваших слів.

Памятає те вислів про наполовину заповнений стакан?
Ви неправильно ставите питання. Честь Вам і хвала, що Ви задумуєтесь над цими питаннями, цим Ви себе виправляєте.

Olya писав:Я рада за вас, що ви можете молитися щиро і не звертати увагу на те що відбувається спереду вас. Я рада за вас що ви досягли такої досконалості.

Не все так гарно насправді. До вершин досконалості мені ще дуже далеко.

Olya писав:Мені ще треба вчитись і вчитись. Але я буду надалі старатися не звертати ні нащо уваги. Дякую за підказку.

Велика Ваша заслуга принаймі в тому, що Ви розумієте, за чим Ви в церкву ходите. Багатьом людям це не дано.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 19 березня 2009, 11:53

Хто є без гріха? Нема ні одного
А хто вважає що він без гріха - той лукавить.
Даремно ж бо тоді Христос терпів за нас тяжкі муки, даремна смерть була б ЙОГО.
Але так не є!
Страждав і помер ВІН у тяжких терпіннях за нас грішних - померших, живих і ненароджених... за всіх!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 13:18

ljubomyr_ps писав:Хто є без гріха? Нема ні одного
А хто вважає що він без гріха - той лукавить.

Ви цією фразою немовби людину до стіни прибили. Тільки хотів відійти від цього і на тобі, назад.

ljubomyr_ps писав:Даремно ж бо тоді Христос терпів за нас тяжкі муки, даремна смерть була б ЙОГО.
Але так не є!
Страждав і помер ВІН у тяжких терпіннях за нас грішних - померших, живих і ненароджених... за всіх!


Причини приходу і життя Христа це дуже цікаво і повчально, але не знімає з кожного з нас відповідальності за свої вчинки.
Христо прийшов не гріхи наші на себе взяти, а показати шлях до спасіння. Є різниця?
Не відностесь до людини як до раба (хоч і Божого), а як до творіння, яке не досконале, але намагається бути досконалим.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 березня 2009, 08:48

Olya писав:
Igor писав:
Я рада за вас, що ви можете молитися щиро і не звертати увагу на те що відбувається спереду вас. Я рада за вас що ви досягли такої досконалості. Мені ще треба вчитись і вчитись. Але я буду надалі старатися не звертати ні нащо уваги. Дякую за підказку.



Десь раз було тут зазнечено, що п. Ігор нечасто ходить до церкви. В тому той проблема, що йому всеодно. Та храм не може стати "пляжною ситуацією". Варто мати почуття сакральності та постійну пам*ять, перед Ким стоїш...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 20 березня 2009, 14:16

Проблем з одягом нема, звичайно.

Тільки, наприклад, військові носять форму, священники теж шось подібне, коли хтось мав можливіст повозитися по Італії, бачив дівчат, які стоять на дорогах, і бачив як вони одягнені. Думаю згодяться зі мною, хто бачив це, що можна відрізнити хто просто голосує машину, а хто торгується і не по плакатах, а по одягу. Так що є різниця як ходити одягненим, чи нема???? Одяг говорить!

Так що чи є проблема з одягом , чи нема, незнаю :) Тут сам собі вирішує, бабці собі, дівчата собі і т.д.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 березня 2009, 15:47

romanm писав:Проблем з одягом нема, звичайно.

Тільки, наприклад, військові носять форму, священники теж шось подібне, коли хтось мав можливіст повозитися по Італії, бачив дівчат, які стоять на дорогах, і бачив як вони одягнені. Думаю згодяться зі мною, хто бачив це, що можна відрізнити хто просто голосує машину, а хто торгується і не по плакатах, а по одягу. Так що є різниця як ходити одягненим, чи нема???? Одяг говорить!


Офіцери СС мали доволі гарну форму, чисту, акуратну. Завжди охайні, виголені, стрижені. А чи добрими людьми були?

Офіцери НКВС також мали гарну форму, також охайні ходили, і т.д. Але чи були добрими?

Фарисеї біблійні доволі багато часу приділяли зовнішньому вигляду, одягу. А чи були добрими?

А може серед тих людей що на дорозі стоять теж непогані люди є? Чи Ви їх усіх скопом до грішників записали?

То про що говорить одяг? І що для Вас важливіше: одяг чи людина? Вибір звичайно за кожним з нас, але уважно дивіться, щоб на суді Ви не виявились нижчими за тих, кого картаєте.

romanm писав:Так що чи є проблема з одягом , чи нема, незнаю :) Тут сам собі вирішує, бабці собі, дівчата собі і т.д.

А для чого створювати атмосферу стада, коли кожен хто не такий як усі уже ворог? В цьому основна проблема.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 20 березня 2009, 18:00

В голову прийшло гарне укр прислівя(вибачте шо без апострофів, заморочки багато на клаві):"Зустрічають по одягу"

Одяг робитьь людину, і навпаки. А то так виходить, що і хтось може прийти в шортах, або одягнутим як ті, про яких я писав в попередньому пості. Не думаю що побожний християнин чи християнка прийде одягненим в церкву, як путтана, або ше якось!!!!

Звичайно не треба доводити до стада людей, але і говорити що одяг не грає ролі,.... не знаю. Меє бачення, якраз навпаки. Грає, ще й яку.

Взяти ризи. Мені здається, що ризи роблять з людини, зрозумійте мене правильно, людину без статі, тобто увага йде не на те, чи файний священик, чи ні. Також і монахині, одяг показує хто вони і шо вони.

А щодо людей на дорозі, вони нас випередять в Царстві божому:) беззаперечно, ось тільки не знаю чи по святості, чи в силу специфіки своєй роботи, туди відпраляються скоріше(нда, шось чорним гумором попахує).

Пе, Ес, не в тему, але я шось не можу зрозуміти, як тут цитувати текст??? :(

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 березня 2009, 20:50

romanm писав:Одяг робитьь людину, і навпаки. А то так виходить, що і хтось може прийти в шортах, або одягнутим як ті, про яких я писав в попередньому пості. Не думаю що побожний християнин чи християнка прийде одягненим в церкву, як путтана, або ше якось!!!!

А власне хто вкладає в конкретний вид одягу певне значення? А чи не люди надали певній формі одягу назву "для ...."? Чи має значення форма одягу для віри людини? І що взагалі є первинним, одяг чи людина?

romanm писав:Звичайно не треба доводити до стада людей, але і говорити що одяг не грає ролі,.... не знаю. Меє бачення, якраз навпаки. Грає, ще й яку.

А я вважаю, що роль одягу значно перебільшена. Не на те увагу звертаємо, не на те...

romanm писав:Взяти ризи. Мені здається, що ризи роблять з людини, зрозумійте мене правильно, людину без статі, тобто увага йде не на те, чи файний священик, чи ні. Також і монахині, одяг показує хто вони і шо вони.

Людина чи вона в ризі, чи без ризи, вона залишається статевим створінням, такими їх уже Бог створив. А ми собі хоч на вуха ставаймо, інакше не буде.

romanm писав:А щодо людей на дорозі, вони нас випередять в Царстві божому:) беззаперечно, ось тільки не знаю чи по святості, чи в силу специфіки своєй роботи, туди відпраляються скоріше(нда, шось чорним гумором попахує).

А чого Христос з ними возився? ходив, переконував, про щось говорив.... Ми би йому чітко пояснили, що ці люди уваги не варті. Чи може не так? Чи все таки варті?


П.С. Над повідомленням справа є кнопка "цитата"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2009, 14:06

romanm писав:В голову прийшло гарне укр прислівя(вибачте шо без апострофів, заморочки багато на клаві):"Зустрічають по одягу"

:(


А проводжають по розуму - продовження. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2009, 14:10

Пропозиція для Ігора ознайомтеся пошвидше із такою річчю як церковний етикет і не морочте людям голови. Наприклад, у Православній Церкві (МП) довго з таким не бавляться... Якщо дівчата мають голі ноги, то мусять придбати щось на подобу мішка і накрити їх, інакше будуть проблеми...
:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 21 березня 2009, 21:33

mmm82 писав:Пропозиція для Ігора ознайомтеся пошвидше із такою річчю як церковний етикет і не морочте людям голови. Наприклад, у Православній Церкві (МП) довго з таким не бавляться... Якщо дівчата мають голі ноги, то мусять придбати щось на подобу мішка і накрити їх, інакше будуть проблеми...
:)


Шкода Христос етикетів не читав, Він би не роздавав тоді благословення на ліво і направо, і не зцілював кого попало!
А чітко би було - голі ноги - геть до хати!

Я правильно зрозумів хід Ваших думок?

П.С. Скромно займаю своє місце в отарі і чекаю коли наступного разу Ви виявите таку ласку зачитати мені наступний рядок правил, придуманих найчеснішими пастухами для покращення мого буття.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 22 березня 2009, 02:28

Igor писав:Шкода Христос етикетів не читав, Він би не роздавав тоді благословення на ліво і направо, і не зцілював кого попало!

Христос зцілював тих - хто вірив в Нього, просив в Нього (чи просили за когось) і уповав (надіялись) на Його ласку.
Та й взагалі може вже вистачить доказувати кожному свою правоту.
Закон Божий записаний найперш в серцях наших. Тому кожен має ставитись до Бога по Божому в Його Св. Церкві перед Престолом На якому утаєнений у Св. Тайнах САМ Господь Бог наш.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 23 березня 2009, 09:03

А власне хто вкладає в конкретний вид одягу певне значення? А чи не люди надали певній формі одягу назву "для ...."? Чи має значення форма одягу для віри людини? І що взагалі є первинним, одяг чи людина?


Людина первинна, тут ніхто не сперечається. Але таким макаром, можемо дійти, що одяг людині взагалі не потрібен, вродилася то вона так, значить його придумали люди, дальше продовжіть самі:)


А я вважаю, що роль одягу значно перебільшена. Не на те увагу звертаємо, не на те...


Звичайно не треба перебільшувати роль одягу, але тоді є різниця між нами і ліберальними христаянськими деномінаціями (наприклад)?

Людина чи вона в ризі, чи без ризи, вона залишається статевим створінням, такими їх уже Бог створив. А ми собі хоч на вуха ставаймо, інакше не буде.


Звичайно статевим створінням, я мову веду про покрій риз. Переміщають і концентрують увагу людини на других речах а не на людині яка це дійство робить

А чого Христос з ними возився? ходив, переконував, про щось говорив.... Ми би йому чітко пояснили, що ці люди уваги не варті. Чи може не так? Чи все таки варті?


Яй не сперечаюся:) просто мова за інше. Звичайно людина на першому місці, але і антураж навколо, теж відіграє роль ( одяг, храм, сама служба в кінці кінців:))

П.С. дякую,

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 07 квітня 2009, 17:12

ljubomyr_ps писав:
Igor писав:Шкода Христос етикетів не читав, Він би не роздавав тоді благословення на ліво і направо, і не зцілював кого попало!

Христос зцілював тих - хто вірив в Нього, просив в Нього (чи просили за когось) і уповав (надіялись) на Його ласку.
Та й взагалі може вже вистачить доказувати кожному свою правоту.
Закон Божий записаний найперш в серцях наших. Тому кожен має ставитись до Бога по Божому в Його Св. Церкві перед Престолом На якому утаєнений у Св. Тайнах САМ Господь Бог наш.


Христос зцілював не тих, хто просив, а тих, хто мав віру. А це дві дуже великі різниці. Часто Він сам наголошував, що не він зцілює, а віра людини, він тільки допомагає і примножує цю віру.

А тепер, насамкінець, дамо собі відповідь на таке питання: Чи залежить сила молитви і віри людини від форми одягу і взагалі від його наявності?
Я вважаю, що ні.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 10 квітня 2009, 11:41

Уважно перечитайте слова з Апостола, де сказано, що чоловіки мають молитися з відкритою головою, жінки з покритою. До речі, в часи Ісуса Христа покрити голову - це означало прикрити свою красу, одягнутися пристойно, так як все решта і так прикривали. До речі, нмд, голову треба прикривати в останню чергу (отже в наш час покриття голови дещо втрачає актуальність, інша річ - як знак влади чоловіка, коли він є). Значить, для Бога це має якесь значення?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 04:17

Тобто св. Писання, зокрема св. Павло наголошує на тому: " Нехай жінка навчається мовчки в повній покорі. А жінці навчати я не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні. Адам бо був створений перше, а Єва потому. І Адам не був зведений, але, зведена бувши, жінка попала в переступ". (1Тим.1:11-14).

Коли ж вони хочуть навчитись чогось, нехай вдома питають своїх чоловіків, непристойно бо жінці говорити в Церкві!(1Кор.14:35).
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення Олюнька » 28 травня 2010, 11:49

Дякую, о. Микіле за нагадування про призабуту тему. :Rose: Вже кілька днів маю намір про це написати, бо якраз розважала над Діянням апостолів і мене зацікавило отаке:
Діяння 2:
17 - І буде останніми днями, - каже Бог, - я виллю мого Духа на всяке тіло. Ваші сини й ваші дочки будуть пророкувати, і ваші юнаки будуть бачити видіння, і старшим вашим будуть сни снитись.
18 І на слуг моїх і на слугинь моїх я сими днями виллю мого Духа, і вони будуть пророкувати.


Діяння 21:
8 На другий день ми далі вибралися у дорогу і, прибувши в Кесарію, увійшли в дім Филипа євангелиста, одного з сімох, і зосталися в нього.
9 Було ж у нього четверо дочок-дівчат, які пророкували.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 28 травня 2010, 11:59

Олюнька писав:... нагадування про призабуту тему...

:) невже ця тема може бути призабутою?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення ola » 28 травня 2010, 12:13

... нагадування про призабуту тему...

невже ця тема може бути призабутою?


на тлі невпинно балакаючих жінок :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 28 травня 2010, 13:00

ola писав:
... нагадування про призабуту тему...

невже ця тема може бути призабутою?


на тлі невпинно балакаючих жінок :)

скоріше - нагадуючих про це де треба і де не треба чоловіків :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення Олюнька » 28 травня 2010, 13:19

Всеодно хто нагадує, лиш би на добре. :oops:
Щодо тієї цитати. Ми звикли сприймати свято Зіслання Св. Духа так, як намальовано на іконі - на апостолів та Богородицю, а тут написано про те, що учнів було 120 "разом з жінками і Марією, матір'ю Ісуса, та з його братами".
Тобто, від початку заснування Церкви жінки були невід'ємною її частиною. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 28 травня 2010, 13:25

Олюнька писав:Всеодно хто нагадує, лиш би на добре. :oops:
Щодо тієї цитати. Ми звикли сприймати свято Зіслання Св. Духа так, як намальовано на іконі - на апостолів та Богородицю, а тут написано про те, що учнів було 120 "разом з жінками і Марією, матір'ю Ісуса, та з його братами".
Тобто, від початку заснування Церкви жінки були невід'ємною її частиною. :wink:

і, може це прозвучить дивно - є
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення прочанка » 29 травня 2010, 13:23

Жінка в храмі хай мовчить...
В цьому є своє логіка, коли деякі представниці жіночої статі критикують священика, що він не так махає кадилом, чи не так причащає...Бо в їхньому селі сто років тому було так і не інакше... Є такі моменти і не тільки...Такі жінки немало можуть біди наробити, таке й на нашій парафії було. Методи боротьби сучасні - КРУ, міліція чи інші "засоби впливу". Брудно,гидко, підло... Свої..., не чужі... в перших рядах у церкві і... ніж в спину...

Але варто згадати мироносиць, тих жінок, які не клялись у вірності, але не злякались,не втікли, до останнього залишались надійними,хоч не претендували на лаври. саме Марію Магдалину вибрав Спаситель, як першого свідка свого Воскресення. Тих жінок було багато тоді, їх є чимало і нині. Хоча б наші черниці, вивезені в Сибір, на каторгу. Тихі безіменні мучениці за віру. Чи прості вірянки сьогодення. Вони є,їх багато, але вони не галасують про свою віру на цілий світ, а тихо моляться і побожно живуть.
Не бійтеся!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей