ПЕНСІЙНА СХЕМА № 1

НПФ "Покрова". Сучасний стан та перспективи розвитку, зауваги та пропозиції

Модератори: Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

ПЕНСІЙНА СХЕМА № 1

Повідомлення Igor » 24 березня 2009, 14:15

www.pokrova.in.ua писав:http://www.pokrova.in.ua/ua/dokumenty/pensijna_shema_1.html


www.pokrova.in.ua писав:3.5. Зміни розміру, строків, періодичності та форми сплати пенсійних внесків за цією Пенсійною схемою передбачаються шляхом внесення відповідних змін до пенсійних контрактів, укладених за нею, в межах обмежень, встановлених цією Пенсійною схемою.

3.6. Рада Фонду має право встановлювати мінімальний розмір пенсійних внесків - 10 процентів
мінімальної заробітної плати у розрахунку на 1 місяць.


Між має право і встановлює - прірва, але без пенсійного контракту не розберешся.

До речі, мінімальна зарплата на поток року 605 грн, 10% від неї 60.5 грн, на 12 місяців 726 грн за рік Ви повинні заплатити фонду. А якщо з роботи вигнали, що робити?

www.pokrova.in.ua писав:4.1. Розподіл інвестиційного прибутку (збитку), отриманого від інвестування активів Фонду, здійснюється між всіма Учасниками Фонду пропорційно сумам, відображеним на їх індивідуальних пенсійних рахунках на дату здійснення розподілу.

Уже неправильно, тому що не враховує час перебування коштів з моменту внесення і до моменту розподілу, крім того актуальним стає питання терміну зарахування коштів на рахунок. Я розумію, що для фоонду це копійки, але все таки з чужими грошима працювати треба охайніше.

www.pokrova.in.ua писав:5.1. За рахунок пенсійних коштів, накопичуваних на індивідуальному пенсійному рахунку Учасника Фонду, здійснюються витрати, що передбачені Законом України "Про недержавне пенсійне забезпечення" та іншими нормативно-правовими актами з питань недержавного пенсійного забезпечення, статутом Фонду.


Після цього можна далі не читати. Я ще не дивився закон, але мені здається, що всі витрати повинні здійснюватись тільки за рахунок прибутку і то до розподілу. Чи я правильно зрозумів, що у випадку послідовних інвестиційних втрат у мене може зменшитись сума на пенсійному рахунку? Чисто теоретично звичайно, я розумію що ви супер надійний фонд який зберігає кошти на депозиті в супернадійному банку, але принаймі гіпотетично?

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 13:18

Уже неправильно, тому що не враховує час перебування коштів з моменту внесення і до моменту розподілу, крім того актуальним стає питання терміну зарахування коштів на рахунок. Я розумію, що для фоонду це копійки, але все таки з чужими грошима працювати треба охайніше.


Повірте мені, все враховується, а охайність не Вам оцінювати, а учасникам.

Я ще не дивився закон, але мені здається, що всі витрати повинні здійснюватись тільки за рахунок прибутку і то до розподілу. Чи я правильно зрозумів, що у випадку послідовних інвестиційних втрат у мене може зменшитись сума на пенсійному рахунку? Чисто теоретично звичайно, я розумію що ви супер надійний фонд який зберігає кошти на депозиті в супернадійному банку, але принаймі гіпотетично?


Варто подивитись, а то з палкою на танк, якось не практично.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 14:41

j_kop21 писав:
Уже неправильно, тому що не враховує час перебування коштів з моменту внесення і до моменту розподілу, крім того актуальним стає питання терміну зарахування коштів на рахунок. Я розумію, що для фоонду це копійки, але все таки з чужими грошима працювати треба охайніше.


Повірте мені, все враховується, а охайність не Вам оцінювати, а учасникам.

Якщо у Вас такі договори то і не стану учасником.
Хочете залучити більше людей - міняйте умови.

j_kop21 писав:
Я ще не дивився закон, але мені здається, що всі витрати повинні здійснюватись тільки за рахунок прибутку і то до розподілу. Чи я правильно зрозумів, що у випадку послідовних інвестиційних втрат у мене може зменшитись сума на пенсійному рахунку? Чисто теоретично звичайно, я розумію що ви супер надійний фонд який зберігає кошти на депозиті в супернадійному банку, але принаймі гіпотетично?


Варто подивитись, а то з палкою на танк, якось не практично.


Ну от припустим, що я конституцію дивився:

Конституція України писав:Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Привіт пану Зваричу!

Конституція України писав:Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.


Телевізор давно включали?
А радіо?
Кругом купа російської мови.

Конституція України писав:Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та
правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Я особисту завжди зачитую цей абзац охороні маркета, коли вони на виході намагаються перевірити, що я купив.

Конституція України писав:Р о з д і л II

ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... F96-%E2%F0


Цитувати довго, перечитаєте цей розділ і запитаєте себе, що з цього є реалізовано.

Ще один приклад це закон про страхування на випадок безробіття, обовязковий довзолю собі нагадати. А тепер спробуйте отримати компенсацію по безробіттю.

Чи є далі зміст говорити про закони?
Я звичайно переглягну його при нагоді, але до верховенства права у нас ще дуже далеко.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 15:55

Розумію Вашу позицію. Все ж НПЗ - свого роду "палочка-выручалочка" для держави насамперед. Цікавим є те, що в державах, де добре розвинутим є пенсійне забезпечення, особливо добровільне, міцною є і економіка. наприклад, в Англії на приватних пенсійних рахунках громадян розміщується еквівалент ~3-х бюджетів.
Думаю, що нікому не вигідно порушувати цей закон.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 28 березня 2009, 13:38

j_kop21 писав:Розумію Вашу позицію. Все ж НПЗ - свого роду "палочка-выручалочка" для держави насамперед. Цікавим є те, що в державах, де добре розвинутим є пенсійне забезпечення, особливо добровільне, міцною є і економіка. наприклад, в Англії на приватних пенсійних рахунках громадян розміщується еквівалент ~3-х бюджетів.
Думаю, що нікому не вигідно порушувати цей закон.


Ви спутали причину з наслідком.
В державах, де добре розвинуте пенсійне забезпечення (недержавне наскільки я розуміє), менше навантаження на людей з боку держави, більша стабільність фінансової системи, курсова стабільність. Саме держава в даному випадку забезпечує надійне функціонування таких фондів і виступає гарантом збереження коштів. А у нас хто гарант? Правління банку?

До речі, добра новина для вкладників банку Надра.
Статус банку понижений і держава уже не гарантує повернення депозитів з страхового фонду.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 14:02

Ви спутали причину з наслідком.
В державах, де добре розвинуте пенсійне забезпечення (недержавне наскільки я розуміє), менше навантаження на людей з боку держави, більша стабільність фінансової системи, курсова стабільність. Саме держава в даному випадку забезпечує надійне функціонування таких фондів і виступає гарантом збереження коштів.

Яка б не була хороша "їхня" система, вона не створилась за один день. Більше оптимізму! :Yahoo!:

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 березня 2009, 19:55

j_kop21 писав:
Ви спутали причину з наслідком.
В державах, де добре розвинуте пенсійне забезпечення (недержавне наскільки я розуміє), менше навантаження на людей з боку держави, більша стабільність фінансової системи, курсова стабільність. Саме держава в даному випадку забезпечує надійне функціонування таких фондів і виступає гарантом збереження коштів.

Яка б не була хороша "їхня" система, вона не створилась за один день. Більше оптимізму! :Yahoo!:


Це я ще доволі оптимістично...
Але скажіть мені будь-ласка, коли ми (люди загалом) зможемо нормально жити, так щоб нікому нічого не бути винними?
Так щоб ті християни, які працюють в банківських і фінансових установах поважали б принаймі закони моралі, а не закони гривні?
Коли людина перестане бути джерелом наживи і стане творінням Бога?

За це я борюсь, цього я хочу.
Але багатьом я стаю впоперек горла, заставляю задуматись над причинами, а не боротись з наслідками.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 30 березня 2009, 09:24

Але скажіть мені будь-ласка, коли ми (люди загалом) зможемо нормально жити, так щоб нікому нічого не бути винними?
Так щоб ті християни, які працюють в банківських і фінансових установах поважали б принаймі закони моралі, а не закони гривні?
Коли людина перестане бути джерелом наживи і стане творінням Бога?

Як правило, починати треба з себе. Боротися зі злом - означає визнавати його силу. Насправді Воно вже давно не має ніякої сили. Але це вже не до теми. Темрява - відсутність світла. Більше світла і все вийде. :wink:

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 30 березня 2009, 09:51

j_kop21 писав:
Але скажіть мені будь-ласка, коли ми (люди загалом) зможемо нормально жити, так щоб нікому нічого не бути винними?

Як правило, починати треба з себе. Боротися зі злом - означає визнавати його силу. Насправді Воно вже давно не має ніякої сили. Але це вже не до теми. Темрява - відсутність світла. Більше світла і все вийде. :wink:


Ігор чи не єдина людина, яка, власне, і почала з себе 8)
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 30 березня 2009, 09:58

Ігор чи не єдина людина, яка, власне, і почала з себе


Це не був закид. Це швидше заклик до кожного. А Ви, Наталю, маючи добрий приклад, чому кажете, що Ігор єдина людина?

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 30 березня 2009, 10:07

j_kop21 писав:
Ігор чи не єдина людина, яка, власне, і почала з себе


Це не був закид. Це швидше заклик до кожного. А Ви, Наталю, маючи добрий приклад, чому кажете, що Ігор єдина людина?



Ви думаєте, що і я мала б такою бути? Може я така, але не говоритуму сама себе. З боку видніше.

P.S. Шкода, що ви незнайомі з Ігорем.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 30 березня 2009, 15:03

Ви думаєте, що і я мала б такою бути? Може я така, але не говоритуму сама себе. З боку видніше.

Я так і думаю :)


Повернутись до “НПФ "Покрова"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей