Чим пахне РІСУ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Tadej
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 26 березня 2009, 17:55

Повідомлення Tadej » 30 березня 2009, 13:47

mmm82

Я розумію обурення справжнього віруючого!
ОДнак Чи багато людей знають хто такі свідки єгови? і чому ця секта так швидко розвинулась на теренах наших? чому люди які ходили до церкви майже ціле життя раптом опинилось там? Чому сатанізм такий популярний серед молоді? Чому???
БО люди просто не знають що це таке а вірять в лестиві слова тих зрадників! Я вважаю щоб боротись з ними потрібно знати ворога! І саме це РІсу на мою думку і намагається робити можливо не завжди вдало, але всі ми люди і нам властиво помилятись...Даваймо закриємо тут тему а помнемо якусь цікавішу, на яку ми можемо реально впливати!
Наприклад створимо тему де ми усі віруючі можемо пропонувати молитись за когось і всі хто підпишеться під це помолиться один раз якусь молитву в намірення або до Св ПРичастя піде з таким намірення....я думаю це буде корисно і обєднає нас)))!
вірити - не означає не сумніватись

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 березня 2009, 14:01

Tadej писав:mmm82

Я розумію обурення справжнього віруючого!
ОДнак Чи багато людей знають хто такі свідки єгови? і чому ця секта так швидко розвинулась на теренах наших?!



От тому варто, як на мене, бути РІСУ більш об*єктивними, подавати більше й інший бік медалі, що може бути гіршим, але реальним, більше правди про ряд деструктивних сект.

До слова, директор РІСУ п. Тарас раз якось висловився, що він є більше саме за толерантність, ніж за апологетику, і апологети начебто собі шкодять... Щось таке було. Але всього не втолеруєш, особливо як деякі факти просто кричущі. І, звичайно, без тривалої молитви будь-яке земне діло швидко не раз розпадається.

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1115
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 31 березня 2009, 07:43

romanm писав:

От тому варто, як на мене, бути РІСУ більш об*єктивними, подавати більше й інший бік медалі, що може бути гіршим, але реальним, більше правди про ряд деструктивних сект.

До слова, директор РІСУ п. Тарас раз якось висловився, що він є більше саме за толерантність, ніж за апологетику, і апологети начебто собі шкодять... Щось таке було. Але всього не втолеруєш, особливо як деякі факти просто кричущі. І, звичайно, без тривалої молитви будь-яке земне діло швидко не раз розпадається.

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1115


Хто платить гроші, той і музику заказує:) Це нормально.

На офіційному форумі УгКЦ нема навіть розділу питань до священика, а багатьом людям це би помогло.

Не кажучи вже, що форум дуже ліберальний, і т.д. Ну але що ж, повторюсь, кожен робить ту справу, яку вважає за потрібнішу. Значить, не дуже то і надається вага цьому форуму, також і з боку духовенства. ІмхО :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 березня 2009, 09:30

romanm писав:

На офіційному форумі УгКЦ нема навіть розділу питань до священика, а багатьом людям це би помогло.


Але є цей розділ, про який згадуєте, на офіційному сайті УГКЦ поруч із форумом і т. п. http://www.ugcc.org.ua/askform.0.html?&no_cache=1

Гірше, якби не було цього взагалі...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 31 березня 2009, 09:33

romanm писав: [
Хто платить гроші, той і музику заказує:) Це нормально.





Це реально, та не завжди нормально, адже "музика" якогось окремого проекту в Церкві може не вписуватися цілком у загальні церковні рамки... Не завжди ця "музика" приємна на всі 100. :)
Востаннє редагувалось 01 грудня 2009, 15:26 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 31 березня 2009, 10:23

Але є цей розділ, про який згадуєте, на офіційному сайті УГКЦ поруч із форумом і т. п. http://www.ugcc.org.ua/askform.0.html?&no_cache=1

Гірше, якби не було цього взагалі...


Маю на увазі можливість розвивати теми :) а то імхо, часом читаєш відповіді і не все чітко ясно. Надіюсь Ви зі мною згодитесь. Прочитаєш деякі речі і не знаєш чи падати, чи може ше постояти?


Це реально, та не завжди нормально, адже "музика" якогось окремого проекту в Церкві може не вписуватися цілком у загальні церковні рамки... Не завжди ця "музика" приємна на всі 100.


Ну, тут питання до тих, хто займається цією політикою. Якщо вони вважають що з УГКЦ все ок, і можна там, толєруватися, то це їх право, а ми, уви, якшо така сітуейшон :) нічого не можемо зробити.

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 01 квітня 2009, 11:32

О так! Сьогодні нам не тільки на РІСУ але і в церкві проповідують що треба бути толераааааннннтниииимммммиииииииииииии до інших релігій...
Не маємо права їх засуджувати...

То значить шо маємо спокійно ставитись до сатанізму, ісламу... і т. д. котрі ненавидять християнство і наш символ Розп’яття!!!

А те що кУКУ сьогодні виховує таких богословів що встидно з ними навіть спілкуватися і які городять таку ж саму дурню про толерантність, то вже давно не новина і що цікаво що підгорецькі (які б вони там не були) не перші хто це помітив!!!

Погляньте на толерантність яку маємо в Европейському союзі... до чого вона привела... культурним словом я цього охарактеризувати не можу! Європа сьогодні навіть в преамбулі до освоєї конституції не захотіла згадати про багатовікову християнську традицію, на якій вона формувалася... і яку успішно зруйнувала... ну так! краще про помилки свої промовчати, навіть якщо треба відмовитись від Христа...

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 01 квітня 2009, 11:55

Stolobut писав:О так! Сьогодні нам не тільки на РІСУ але і в церкві проповідують що треба бути толераааааннннтниииимммммиииииииииииии до інших релігій...
Не маємо права їх засуджувати...


Уявіть собі, крім Вас існують ще інші люди на землі, і навіть більше того, вони можуть думати інакше ніж Ви!
І замість того щоб намагатися усіх винищити (згадаймо хрестові походи) чи заставити вірити в те що Ви вважаєте правильним (згадайте методи переконання індійців майя), може краще намагнутися бодай на хвилину зрозуміти світ який Вас оточує?

Stolobut писав:То значить шо маємо спокійно ставитись до сатанізму, ісламу... і т. д. котрі ненавидять християнство і наш символ Розп’яття!!!

Мова не про сатанізм!
Сатанізм - це однозначне зло.
Але є і інші...
А Ви їх любите? За що Вони мають Вас любити чи поважати Вашу віру, якщо Ви не поважаєте їхню? Перед тим, як вимагати від когось поваги і любові, треба її віддати(повагу і любов).

Stolobut писав:А те що кУКУ сьогодні виховує таких богословів що встидно з ними навіть спілкуватися і які городять таку ж саму дурню про толерантність, то вже давно не новина і що цікаво що підгорецькі (які б вони там не були) не перші хто це помітив!!!

ВВажати дурнею слова опонента(без належної аргументації) це дуже правильно, слідуйте в цьому руслі і дуже скоро Вам узагалі не буде з ким поговорити.

Stolobut писав:Погляньте на толерантність яку маємо в Европейському союзі... до чого вона привела... культурним словом я цього охарактеризувати не можу! Європа сьогодні навіть в преамбулі до освоєї конституції не захотіла згадати про багатовікову християнську традицію, на якій вона формувалася... і яку успішно зруйнувала... ну так! краще про помилки свої промовчати, навіть якщо треба відмовитись від Христа...


А хто згадає про багатовікову дохристиянську традицію?
Ви?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 01 квітня 2009, 14:13

Ну що ж, можна довго сперечатися і аргументувати як з однієї сторони так і з другої, але, здається беззаперечним факт, що толєрантність то не зле.

Хоча, ліпше було би, якби більш популярно і зрозуміло пропагували навчання КЦ, а то запитаєш щось когось, на жаль, в більшості повний 0. От і потім виходить, що толерантно, то классно. Чистилище, то так собі, ми східні, нам то не конечно. А пояснити чітко ніхто не може чого так.

І замість того щоб намагатися усіх винищити (згадаймо хрестові походи).
.

А що Ви маєте наувазі??? Що хрестові походи мали на меті винищити???

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 01 квітня 2009, 15:18

Мені здається, що потрібно знати всі течії релігій, щоб не попастися і щоб знати, як спілкуватися чи вступати в дискусії з представниками різних течій.Але якщо сайт РІСУ створений за допомогою УКУ, то потрібно на ньому проводити такі дослідження:
- чим відрізняється та чи інша релігія від християнства;
- розповідати не тільки про саму релігію, але про негативні явища в цій релігії.

Може це все і є на цьому сайті, але я не знайшла точні відповіді.

Щоб люди не відходили від християнства, потрібно проводити якісь докази (на основі Біблії) і проаналізувати, чому саме християнство є правдивим (аналізувати пророцтва і як вони збулися чи збуваються і т.д).
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 01 квітня 2009, 15:42

http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/li ... /10_17-22/


Що цікаво, на РІСУ сумнозвісна О. Блаватська, ця відверта відьма та окультистка, що ненавиділа християнство, віддавшись темним силам, змальована у передрукованій з "Людина і світ" статті лише з психологічного боку...

http://sueverie.net/okkultizm/soblazn-okkultizma.html

http://www.bible.com.ua/answers/r/4/3936
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 01 квітня 2009, 15:51

Це дійсно мені здається трохи не правильним тільки провести психологічний опис. Потрібно також описати християнський погляд на такі речі, бо деякі люди прочитають і подумають, якщо так гарно все описано, то чому не прочитати її праці і не почати наслідувати її.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 01 квітня 2009, 22:56

Igor писав:Уявіть собі, крім Вас існують ще інші люди на землі, і навіть більше того, вони можуть думати інакше ніж Ви!
І замість того щоб намагатися усіх винищити (згадаймо хрестові походи) чи заставити вірити в те що Ви вважаєте правильним (згадайте методи переконання індійців майя), може краще намагнутися бодай на хвилину зрозуміти світ який Вас оточує?

Чому це Ви отак спонтанно вирішили що я не поважаю думку інших???!!! Я як християнин, покликаний проповідувати Слово Боже! і одночасно вказувати що іновірці вірять у мамону, тобто відкидають Спасіння через Ісуса Христа! Ну для Вас, як християнина мало би це бути однозначним і беззаперечним!!! І з чого Ви взяли що я не пробую зрозуміти оточуючий світ?!!!

Igor писав:Мова не про сатанізм!
Сатанізм - це однозначне зло.
Але є і інші...

А хіба інші не є породженням сатани? То чим же вони інші? Тим що маску іншу одягнули на обличчя?...

Igor писав:А Ви їх любите? За що Вони мають Вас любити чи поважати Вашу віру, якщо Ви не поважаєте їхню? Перед тим, як вимагати від когось поваги і любові, треба її віддати(повагу і любов).


Я їх люблю... але лише як, тих хто є створінням Божим та нажаль блукає в темряві і кого потрібно євангелізувати... І де ви бачили щоб араби, наприклад, в себе толерували християн... може Вам приклад толерантності до християн в Саудівській Аравії навести?!!!

Igor писав:ВВажати дурнею слова опонента(без належної аргументації) це дуже правильно, слідуйте в цьому руслі і дуже скоро Вам узагалі не буде з ким поговорити.


Ну як колишній студент УКУ можу говорити про це спокійно...
А щодо цього виразу "слідуйте в цьому руслі і дуже скоро Вам узагалі не буде з ким поговорити" то якраз Ви висловили свою пиху і неповагу а це все якраз не є складником толерантності...

Igor писав:А хто згадає про багатовікову дохристиянську традицію?
Ви?


Я! І при чому з легкістю... ще й доступно сформулюю причину відходу від віри наших предків і прийняття християнства...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 квітня 2009, 07:52

- розповідати не тільки про саму релігію, але про негативні явища в цій релігії.

Може це все і є на цьому сайті, але я не знайшла точні відповіді.


Як уже згадувалося, РІСУ подібне більше на посібник із релігієзнавства. Повідомляє про різні секти, релігії, церкви тощо. А, як відомо, не раз релігієзнавчі підручники можуть писати навіть атеїсти... Імхо.
Востаннє редагувалось 01 грудня 2009, 15:27 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 02 квітня 2009, 08:24

Stolobut писав:Чому це Ви отак спонтанно вирішили що я не поважаю думку інших???!!! Я як християнин, покликаний проповідувати Слово Боже! і одночасно вказувати що іновірці вірять у мамону, тобто відкидають Спасіння через Ісуса Христа! Ну для Вас, як християнина мало би це бути однозначним і беззаперечним!!! І з чого Ви взяли що я не пробую зрозуміти оточуючий світ?!!!

Тому що Ви чітко вважаєте, що праві саме Ви.
Натомість я вважаю, що в словах кожного з нас є частинка правди.
Щоб зрозуміти оточуючий світ треба відкинути віковічні догмати і подивитись на світ не через шпарину в дверях, а відкрити їх і вийти у світ.

Stolobut писав:
Igor писав:Мова не про сатанізм!
Сатанізм - це однозначне зло.
Але є і інші...

А хіба інші не є породженням сатани? То чим же вони інші? Тим що маску іншу одягнули на обличчя?...

Про що Ви тоді можете говорити з тими іншими, якщо Ви уже до них відноситесь як до дітей нерозумних(це в кращому випадку)?

Stolobut писав:
Igor писав:А Ви їх любите? За що Вони мають Вас любити чи поважати Вашу віру, якщо Ви не поважаєте їхню? Перед тим, як вимагати від когось поваги і любові, треба її віддати(повагу і любов).


Я їх люблю... але лише як, тих хто є створінням Божим та нажаль блукає в темряві і кого потрібно євангелізувати... І де ви бачили щоб араби, наприклад, в себе толерували християн... може Вам приклад толерантності до християн в Саудівській Аравії навести?!!!

Якою монетою Ви їм платите, такою вони і здачу видають.
На яке відношення Ви очікуєте, якщо вважаєте їх споконвічну віру і традицію "блуканням в темряві"?

Stolobut писав:
Igor писав:ВВажати дурнею слова опонента(без належної аргументації) це дуже правильно, слідуйте в цьому руслі і дуже скоро Вам узагалі не буде з ким поговорити.


Ну як колишній студент УКУ можу говорити про це спокійно...
А щодо цього виразу "слідуйте в цьому руслі і дуже скоро Вам узагалі не буде з ким поговорити" то якраз Ви висловили свою пиху і неповагу а це все якраз не є складником толерантності...

Я відкритий до розуміння і мені лугко знайти спільну мову з представником будь-якої релігії. А Вам?

Stolobut писав:
Igor писав:А хто згадає про багатовікову дохристиянську традицію?
Ви?


Я! І при чому з легкістю... ще й доступно сформулюю причину відходу від віри наших предків і прийняття християнства...


Прекрасно.
Розкажіть тоді як у древніх іудеїв з старозавітнього родоплемінного Бога виникла ідея триєдиного доброго Бога, батька усіх народів?
Не забудьте додати, чому віра наших предків дотепер живе в звичаях нашого народу(свідомо чи несвідомо)?
Чому в нашого народу дуже сильна Віра саме в мартір Божу, як заступницю християн?
Також не забудьте добавити звідки древні шумери наприклад знали сюжет створення світу, якщо це було описано іудеями набато пізніше?
Питань багато, з нетерпінням чекаю на відповіді.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 02 квітня 2009, 08:45

Я відкритий до розуміння і мені лугко знайти спільну мову з представником будь-якої релігії. А Вам?


Це похвально, що ви можете легко знайти спільну мову з представниками будь-якої релігії. Але мені одне не зрозуміло: чому ви критикуєте і ганите лише УГКЦ і її представників, також християн і те в що вони вірять. Невже на вашу думку вони не варті якогось доброго слова . Будь-ласка ну скажіть хоч якусь позитивну думку :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 02 квітня 2009, 09:13

Igor писав:Тому що Ви чітко вважаєте, що праві саме Ви.
Натомість я вважаю, що в словах кожного з нас є частинка правди.
Щоб зрозуміти оточуючий світ треба відкинути віковічні догмати і подивитись на світ не через шпарину в дверях, а відкрити їх і вийти у світ.

Не тому що я вважаю, а тому що так каже Св. Письмо дане нам через одкровення Боже! І хто прийме Євангелію той буде спасенний! А хто її не прийме - ні! Тому яка мені, наприклад, цінність знайти спільну мову з іновірцем чи все таки твердо стояти на Євангелії!!!

Igor писав:Про що Ви тоді можете говорити з тими іншими, якщо Ви уже до них відноситесь як до дітей нерозумних(це в кращому випадку)?

Бачу Ви явно відкинули Св. Письмо і намагаєтесь переконати мене у тому що всі релігії однакові... НЕ на того попали) Спробуйте в цьому переконати якогось мусульманина...

Igor писав: На яке відношення Ви очікуєте, якщо вважаєте їх споконвічну віру і традицію "блуканням в темряві"?
Я відкритий до розуміння і мені лугко знайти спільну мову з представником будь-якої релігії. А Вам?

О! Бачу толерувати іновірців ви готові за будь-що... і спокійно ствердите що будда, крішна, аллах, є такими ж Богами як і Ісус Христос?!!!
А щодо вашої відкритості то було б добре коли б ви відкрилися спершу на св. Духа... і толі йшли на діалог!
Semper fidelis!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 02 квітня 2009, 11:40

А може прочитати "Гаудіум ет Спес"??? "Домінус Єзус?"

Шановне панство, можна бути відкритими до всіх релігій і толєрувати всіх. Але наробити такого вінігрету в голові своїй і чужій, що може бути страшно.

Є 1 правда, і 1 дорога до неї, а не 1000 доріг до однієї правди. Христос 1, заснував 1 Церкву:)

На російській правда, Якшо хтось має лінк на українську мову, виставляйте!

http://www.unavoce.ru/library/sister-churches.html
http://www.unavoce.ru/library/dominus_iesus.html

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 02 квітня 2009, 16:26

Olya писав:Це похвально, що ви можете легко знайти спільну мову з представниками будь-якої релігії.

Я би сказав з будь-якою доброю по суті людиною, не залежно від його релігійного віросповідання.

Olya писав:Але мені одне не зрозуміло: чому ви критикуєте і ганите лише УГКЦ і її представників,

що я є таким самим віруючим УГКЦ і хрестиянином в першу чергу і хочу, щоб наша церква стала справжньою церквою і обєднала навколо себе усіх решта. І все що я говорю відноситься рівною мірою і до мене, томущо я nt; за це выдповыдальний.

Olya писав:також християн і те в що вони вірять.

А в що вірять християни?
Авжеж не в те, що сповідував Христос.
Християни вірять в те, в щоїх заставили повірити, а це дуже далеко від правдивого вчення Христа.

Olya писав:Невже на вашу думку вони не варті якогось доброго слова.

Багато гарнихі теплих слів у мене є про християнських священників.
Але вони не завжди підлягають цензурі. :D
Насправді є дуже багато корисного ідоброго в нашій вірі, але вона настільки засмічена чужорідним, що раціональне зерно уже не сприймається.

Olya писав:Будь-ласка ну скажіть хоч якусь позитивну думку :)

Моя дитина ходить до церковного хору і є глибоко віруючою дитиною(на свому рівні звичайно, у 8 років розуміння тільки зявляється), і я докладу усіх зусиль щоб, вона стала справжнім хрестинином. Таким про якого Бог скаже: оце справді моє творіння яким я зможу гордитись. І допоможе мені в цьому святе письмо, історія народу(українського), любов і ласка моєї дружини.
Чого і нам усім бажаю.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 02 квітня 2009, 16:51

Igor писав:Моя дитина ходить до церковного хору і є глибоко віруючою дитиною(на свому рівні звичайно, у 8 років розуміння тільки зявляється), і я докладу усіх зусиль щоб, вона стала справжнім хрестинином. Таким про якого Бог скаже: оце справді моє творіння яким я зможу гордитись. І допоможе мені в цьому святе письмо, історія народу(українського), любов і ласка моєї дружини.
Чого і нам усім бажаю.

:shock: :shock: :shock:
бідна дитина!
батько безбожник буде намагатися зробити з неї хрестиянина -- похідне від хрест? тоді вірю... хрест їй тяжкий перепав...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 02 квітня 2009, 18:08

хрестиянина -


"Пшениця без кукілю"-?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 квітня 2009, 18:10

Порада, особливо надзвичайно допитливому Ігореві з дещо підозрілими християнськими поглядами, триматися теми замітки... Дякую!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 02 квітня 2009, 20:09

Малий писав:
Igor писав:Моя дитина ходить до церковного хору і є глибоко віруючою дитиною(на свому рівні звичайно, у 8 років розуміння тільки зявляється), і я докладу усіх зусиль щоб, вона стала справжнім хрестинином. Таким про якого Бог скаже: оце справді моє творіння яким я зможу гордитись. І допоможе мені в цьому святе письмо, історія народу(українського), любов і ласка моєї дружини.
Чого і нам усім бажаю.

:shock: :shock: :shock:
бідна дитина!
батько безбожник буде намагатися зробити з неї хрестиянина -- похідне від хрест? тоді вірю... хрест їй тяжкий перепав...


:evil: Ну-ну, полегше! Як би в кожної дитини був такий батько як Ігор, то світ однозначно став би кращим. Ігор надзвичайно чудовий батько, а дитина (включно з усіма її друзями і подружками) просто його обожнює. Вона так як його не сприймає навіть рідну маму.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 02 квітня 2009, 21:42

Igor писав:... але вона настільки засмічена чужорідним...


Мені здається що власне про цього ми і повинні боротися!
Semper fidelis!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 02 квітня 2009, 23:49

Наталка писав:Ігор надзвичайно чудовий батько, а дитина (включно з усіма її друзями і подружками) просто його обожнює. Вона так як його не сприймає навіть рідну маму.

ну ось! проблеми почалися вже -- тобто дитина вже має свого бога?... сумно :(

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 03 квітня 2009, 10:37

romanm писав:
хрестиянина -


"Пшениця без кукілю"-?


Варта уваги, не здається Вам?
Може ще хто читав, цікаво думки почути.

Stolobut писав:
Igor писав:... але вона настільки засмічена чужорідним...


Мені здається що власне про цього ми і повинні боротися!

Можливо боротьба за чистоту віри якраз і полягає в тому, щоб почути інші сторони, вивчити традиції і культуру інших народів, їх вірування і переконання.
Насправді християнство має дуже багато спільного з багатьма релігіями.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 03 квітня 2009, 11:35

"Пшениця без кукілю"-?


Варта уваги, не здається Вам?
Може ще хто читав, цікаво думки почути.



Читав, навіть цікаво було. Але дозволю собі написати деякі перестороги які в мене виникли.
На жаль зараз під рукою немаю книжку, шоби цитувати:
1. "Христос не еврей, бо він галилеянин" - зверніть увагу, Тайна вечеря була зроблена по еврейській традиції, не вдаючись в тонкощі коли вона була проведена. Факт є той, що спочатку була еврейська вечеря(а чого якщо він не єврей) а вже потім установлення Євхаристії.


2.На рахунок Давида, памятаєте???? Тіпа русявий і т.д.

По перше, русявим могли назвати рудого. Дальше, прошу подивитися Одкр: 5.5 "Ось лев із коліна Юди..."
Продовжуючи, хочу сказати, що згідно книгиЦарств, євреї могли брати жінок не єврейок, діти ставали євреями через обрізання. Якщо він жив згідно Закону, то ніяких підстав рахувати його не євреєм не було.


Ісус був із роду царя Давида. Він не був галілеянином, а чистокоровним євреєм. А то, що Матір Божа проживала в Назареті - не робить її неєврейкою.

Аналогічна глупість про русявих..

3.Стосовно гробниці для Ісуса. По перше, що камінь важив 2 тонни, незнаю звідки це взялося.
Там не було чути криків помираючих, ну а дальше, коли на Голгофі карали людей, то правовірні не ходили на гроби. Для відвідувань у них були спеціальні дні.

Епілог: можна всякого написати, а от чи вартує всякі глупості розбирати????:)
Можливо боротьба за чистоту віри якраз і полягає в тому, щоб почути інші сторони, вивчити традиції і культуру інших народів, їх вірування і переконання.
Насправді християнство має дуже багато спільного з багатьма релігіями.


Звичайно має, ніхто цього не відкидає. Просто другі релігії не мають того, що має Християнство.

Stolobut
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 19 серпня 2008, 22:37
Звідки: Львів

Повідомлення Stolobut » 03 квітня 2009, 12:12

Igor писав:Насправді християнство має дуже багато спільного з багатьма релігіями.

Звичайно що має! Але тут я повністю згоден з думкою Romanm що інші релігії не мають того що має християнство, а саме спасіння!
Semper fidelis!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 04 квітня 2009, 21:04

\Шановне панство, дозволю собі залишити тут один лінк, який був би корисним багатьом. Якщо це проти правил форуму, прошу модераторів перенести.

http://www.apologia.ru/

На жаль на рос. мові, але дуже корисний сайт. Багато речей, на які ми, вірні КЦ незнаємо як відповісти, знаходяться тут.

Просвіщаймося:)

І РІСУ читаєм, ну і другі сайти теж.

Аватар користувача
NetomaN
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 29 грудня 2008, 20:45
Контактна інформація:

Повідомлення NetomaN » 05 квітня 2009, 20:25

Погано пахне рісу :( не раз замічав що урізають текст і додають від себе, порівняно з першоджерелами, ніяке воно не незалежне видання 8)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей