Проблема аборту для Церкви, суспільства, жінки, совісті...!

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 03 квітня 2009, 13:36

Основне завдання лікаря зберегти життя і здоровя жінки, навіть ціною життя дитини.

Значить дитині зберегти життя необов'язково? Вона є нижчою істотою від матері, бо їй є лише кілька тижнів (днів, годин)?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 03 квітня 2009, 17:09

romanm писав:Хм, цікаво. От було багато бідних, хворих і іже с німі в часи Ісуса, Він міг зробити всіх щасливими, чогось не зробив:) Виходить тоже говорив а діл не робив.

Як це не робив.
Принижувався до того, що особисто ходив (не на колісниці їздив, дозволю собі зауважити, не на коні, а пішки) і зцілював людей.
Чуда творив, навчав. Цього поВашому мало?
І ще і до того ж встигав і апостолів навчати, і говорити.
Христос аж ніяк не був бездіяльний.

romanm писав:Священники, хто? Унітази(прошу вибачення) в яких можна виливатии всі свої проблеми і помилки, і за які вони повинні відповідати а не ми?

Ні, Вони у нас "священні корови" яких ми бережемо, лілеємо і захищаємо від життєвих турбот шляхом ізоляції від суспільства(приблизно як колись партноменклатура, тульки без зайвої скромності).

romanm писав:
Не спихайте на лікаря те, що він не повинен робити.
Ви знаєте наприклад що жінка може подати в суд на лікаря за його бездіяльність і відмову в наданні допомоги? і саме оригінальне, що вона цей суд виграє.

У нас усі дають поради іншим, і ніхто не хоче брати на себе відповідальність.


Так може і не вартує спихати на Церкву, те що роблять люди. Ніхто незнає думок другого, якщо людина робить аборт, Бог їй суддя, не ми.

Хіба не батько відповідає (морально звичайно) за вчинки сина?
Церква себе позиціонує як вища(батьківська) структура над суспільством - отже повністю відповідальна за вчинки цього суспільства. Керівник структури завжди несе відповідальність за підлеглих.

romanm писав:Добре слово, якщо ми підрозуміваємо що сама ліпша порада - бабло, часом, важить більше ніж ранішесказане.

Не вкурив вищесказане, але дозволю собі зауважити так.
Той авторитет, який мають священники (поки що принаймі) дозволяє без грошей організувати життя для багатьох людей, наприклад:
- звернення священників до керівників банків (христиня як і ми) можливо заставило би останніх більш лояльно ставитись до позичальників в період іпотечної кризи, і можливо багато сімей змогли би зберегти житло.
- проявивши організаторські здібності в поєднанні з наданим аторитетом могли би служити основою багатьох мирських установ, які би змогли забезпечити народ гідною роботою
- звернення церкви до керівників підприємств(таких гарних християн) з нагадуванням що треба платити гідну зарплату, можливо дозволило би уникнути ситуації, коли власник фірми не знає куди гроші діти, а робітники не мають за що дитину годувати

і багато інших прикладів.
Але цього не спостерігається, церква(організація) зайнята вирішенням своїх власних проблем і їй ніколи займатися проблемами церкви(громади).

ShMariam писав:
Основне завдання лікаря зберегти життя і здоровя жінки, навіть ціною життя дитини.

Значить дитині зберегти життя необов'язково? Вона є нижчою істотою від матері, бо їй є лише кілька тижнів (днів, годин)?


Звичайно теза про те що мета не виправдовує засоби правильна, але є кілька але:
- Що має робити лікар, якщо перед ним три важкохворих паціента, потенційно всі приречені, але рітівних ліків вистачає тільки на одного?
- що робить лікар у випадку гангрени - відрізає частину плоті, щоб зберегти життя
- нагадати випадки коли смертольно порена людина віддає органи для трансплантації потребуючому за згодою родини
- у вояків наприклад може скластися ситуація, коли керівник повинен когось відправити на вірну смерть, заради спасіння підрозділу
....

і багато інших прикладів.
В будь-якому випадку більша частина провини за аборт лежить саме на жінці, тому що саме вона приймає це рішення.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 03 квітня 2009, 17:34

Як це не робив.
Принижувався до того, що особисто ходив (не на колісниці їздив, дозволю собі зауважити, не на коні, а пішки) і зцілював людей.
Чуда творив, навчав. Цього поВашому мало?
І ще і до того ж встигав і апостолів навчати, і говорити.
Христос аж ніяк не був бездіяльн


так і церква не бездіяльна. Більше галасу дерево шо падає, чим ліс що росте. Також сьогодні багато віддають життя за віру. Ну і серед апостолів були зрадники, так що хотіти від священиків?


Ні, Вони у нас "священні корови" яких ми бережемо, лілеємо і захищаємо від життєвих турбот шляхом ізоляції від суспільства(приблизно як колись партноменклатура, тульки без зайвої скромності).


І???? Що тепер. Ви бачите що вони священні корови, хтось бачить по другому. Церква - свята грішниця. Завжди можна знайти -.



Хіба не батько відповідає (морально звичайно) за вчинки сина?
Церква себе позиціонує як вища(батьківська) структура над суспільством - отже повністю відповідальна за вчинки цього суспільства. Керівник структури завжди несе відповідальність за підлеглих.


Ну якщо ви рахуєте себе грудною дитиною , то так.несе:) Тоді треба звинувачувати самого Христа, Бо все починається від нього. А священики не отримують автоматом чогось такого, що відразу робить їх ангелами.
А свобода людини де? Таке враження що всі уважно слухають Церкву, а вона крутить як хоче. "Вчителю, де живеш? Прийдіте і подивіться" Прийдіте і подивіться , критикувати я теж можу.

Не вкурив вищесказане, але дозволю собі зауважити так.
Той авторитет, який мають священники (поки що принаймі) дозволяє без грошей організувати життя для багатьох людей, наприклад:
-


Що часом добра порада, вартує ніж гроші(щодо курива:)
Ага, можуть:) такі наші люди християни , шо аж капєц. Не спорю, я не знаток людських душ, може і би помогли. Але майте наувазі, що ми не живемо в закритій республіці Україна, де всі сввяті і християни. Повірте мені. Знаю з досвіду, хоть і не духовне лице.

і багато інших прикладів.
Але цього не спостерігається, церква(організація) зайнята вирішенням своїх власних проблем і їй ніколи займатися проблемами церкви(громади).


Мати Тереза відповідала, кои їй говорили на рахунок її лікарень, що вона може будувати супер пупер лікаоні , а не підбирати помираючих. На що вона відповіла, що це завдання держави а не Церкви.Церква голосить слово Боже, а не повинна займатися державними справами. Ви вибачте, але дозвольте питання: Вам говорить що небудь RerumNovarum???? Соціальна концепція Церкви???? Прочитайте, тоді будемо говорити , що церква мовчить. Читайте!




і багато інших прикладів.
В будь-якому випадку більша частина провини за аборт лежить саме на жінці, тому що саме вона приймає це рішення.


100%:) А який у вас гріхомір є, що Ви таке говорите. Може і так. Якщо Ви займаєтесь професійно цим питанням, то може і маєте право таке заявляти. А то що чому і як вона приймає рішення, звичайно нам до фєні:)

На цю тему можна говорити без кінця:) але треба робити, тоді може і буде толк.
З повагою.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 04 квітня 2009, 09:39

Одного разу я прочитала таку історію. В одного православного священика дружина завагітніла. Але ця вагітність (чи майбутнє народження дитини - вже не пам'ятаю) мала б її вбити. Ситуація була безвихідною: якщо жінка православного священика робить аборт, він змушений з нею розійтися. Довгі місяці безперестанної молитви, хвилювання... Але вони витримали. І все закінчилося чудово - і для мами, і для дитини.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 квітня 2009, 07:49

Igor писав:Хм, цікаво. От було багато бідних,
В будь-якому випадку більша частина провини за аборт лежить саме на жінці, тому що саме вона приймає це рішення.


А чому тільки на жінці? от вам випадок (правдивий) . В родині було 4 дітей. Жінка завагітніла 5 дитиною. Чоловік в неї жорсткого характеру, часто на неї викрикував і ні в що не ставив. Жінка була дуже тиха, боялася лишнього слова сказати. Чоловік відправив її на аборт, але вона пішла до церкви помолитися і зрозуміла, що не зможе вбити своєї дитини. Вернулася додому і сказала чоловікові, що не буде цього робити. Та він розсверепів, схватив жінку за волосся і штовхнув. Жінка впала і з нервів у неї стався викидень.
Так на кому в цій ситуації є провина , що ненароджена дитина померла? Знову на жінці? А скільки таких випадків є, що дружина просто боїться заперечити своєму чоловіку. (Не всі чоловіки добрі і чадолюбиві). Так, що крім лікарів, матерів винні ще й татусі.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 квітня 2009, 12:14

Olya писав:
Igor писав:Хм, цікаво. От було багато бідних,
В будь-якому випадку більша частина провини за аборт лежить саме на жінці, тому що саме вона приймає це рішення.


А чому тільки на жінці? от вам випадок (правдивий) .

Я Вважаю що провина лежить на обох партнерах, але є одне але: часто чоловіка навіть до відома не ставлять (або взагалі не знають хто батько). Крім того за нею остаточне слово, як би чоловік слиною не бризкав, якщо жінка не захоче робити аборт, вона його не зробить.

Olya писав:В родині було 4 дітей. Жінка завагітніла 5 дитиною. Чоловік в неї жорсткого характеру, часто на неї викрикував і ні в що не ставив.
Жінка була дуже тиха, боялася лишнього слова сказати.
Чоловік відправив її на аборт, але вона пішла до церкви помолитися і зрозуміла, що не зможе вбити своєї дитини. Вернулася додому і сказала чоловікові, що не буде цього робити. Та він розсверепів, схватив жінку за волосся і штовхнув. Жінка впала і з нервів у неї стався викидень.


До речі згідно церковної доктрини жінка повинна мовчки зробити те, що казав чоловік, і провина в цьому випадку лягала на нього в більшій мірі. А скажіть но мені будь-ласка, невже немає розуму не вагітніти (візично ну бути близькою) з чоловіком якого не любиш?

Olya писав:Так на кому в цій ситуації є провина , що ненароджена дитина померла? Знову на жінці? А скільки таких випадків є, що дружина просто боїться заперечити своєму чоловіку. (Не всі чоловіки добрі і чадолюбиві). Так, що крім лікарів, матерів винні ще й татусі.

Однозначно винні. Тут мови нема.
Але поясніть мені знову ж безтолковому як можна жити в християнському шлюбі з людиною, якої боїшся? Треба було мати розум до шлюбу, а як по шлюбі треба мати особьисту сміливість щоб розірвати ці стосунки.

Чи це є взірець шлюбних стосунків? Канони церкви говорять що жінка повинна терпіти і в усьому слухати чоловіка.

Чи це освячує Бог? Ні.

І чого вартий такий шлюб? Нічого, більше того нормальні діти з такого шлюбу не виростуть.

ShMariam писав:Одного разу я прочитала таку історію. В одного православного священика дружина завагітніла. Але ця вагітність (чи майбутнє народження дитини - вже не пам'ятаю) мала б її вбити. Ситуація була безвихідною: якщо жінка православного священика робить аборт, він змушений з нею розійтися. Довгі місяці безперестанної молитви, хвилювання... Але вони витримали. І все закінчилося чудово - і для мами, і для дитини.


Це хіба що гарна історія.
Практика нажаль є сумнішою...
Взагалі то є комплекс тестів для запобігання таким речам, і відповідний комплекс міроприємств для зведення ризику до мінімуму.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 квітня 2009, 12:30

Igor писав:
Але поясніть мені знову ж безтолковому як можна жити в християнському шлюбі з людиною, якої боїшся? Треба було мати розум до шлюбу, а як по шлюбі треба мати особьисту сміливість щоб розірвати ці стосунки.
Чи це є взірець шлюбних стосунків? Канони церкви говорять що жінка повинна терпіти і в усьому слухати чоловіка.
Чи це освячує Бог? Ні.
І чого вартий такий шлюб? Нічого, більше того нормальні діти з такого шлюбу не виростуть.

Цілком з вами погоджуюся, що жити в такому шлюбі важко, але жінка має характер, що вона всього боїться. Вона трохи має вади з ногою (кутильгає)має комплекс неповноцінності, думає, що вона нічого не варта. Батьків не мала, жила в дитячому будинку. Тому зі всіх сил старається догодити і чоловікові і дітям. Відмовити чоловіку знов таки боїться . Вийшла заміж, бо хотіла мати родину, та й не знала, що чоловік буде таким. До одруження дуже часто молоді люди не показують які є насправді.
І це не є взірець нормального шлюбу радше навпаки, але повірте таких випадків досить багато. Скільки є випадків по селах, що по святах "голова "сімейства так напється, що діти з жінкою мають тікати. Це сумно, дуже сумно і шкода тих людей. Та й не знати, що краще чи розійтися чи щоб діти терпіли від такого татуся. Не нам судити цих бідних жінок, можливо цей чоловік і є їхній хрест, який вони несуть у своєму життя.
Востаннє редагувалось 06 квітня 2009, 12:33 користувачем Olya, всього редагувалось 1 раз.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 06 квітня 2009, 12:30

вибачте, не читала всієї гілки. Довга :o

невже немає розуму не вагітніти (візично ну бути близькою) з чоловіком якого не любиш?


У контектсі цієї цитати маю питання до Igor:
а якщо чоловік - алкоголік і згвалтував дружину, тому вона й завагітніла?
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 квітня 2009, 12:39

ola писав:вибачте, не читала всієї гілки. Довга :o

невже немає розуму не вагітніти (візично ну бути близькою) з чоловіком якого не любиш?


У контектсі цієї цитати маю питання до Igor:
а якщо чоловік - алкоголік і згвалтував дружину, тому вона й завагітніла?

З точки зору доктрини церкви це неможливо в шлюбі, тому Вона повинна з радістю сприймати це як велике щастя.

З моєї точки зору Ваше питання викликає ще більше питань чи уточнень
- якщо Вона з алкоголіком одружилась - значить вона такого хотіла.
- якщо він поряд нею став алкоголіком - значить треба щось міняти.

Завжди треба мати сміливість бути поряд з людиною якій ти готова довірити своє життя без вагань, і якій ти довіряєш. А жити просто так, бо більше нема з ким....
Це не для мене принаймі, і я цього не розумію.

Взагалі до гвалтівників в мене окреме "хороше" відношення.
Вбивство гвалтівника - не гріх!

Цілком з вами погоджуюся, що жити в такому шлюбі важко, але жінка має характер, що вона всього боїться. Вона трохи має вади з ногою (кутильгає)має комплекс неповноцінності, думає, що вона нічого не варта. Батьків не мала, жила в дитячому будинку. Тому зі всіх сил старається догодити і чоловікові і дітям. Відмовити чоловіку знов таки боїться . Вийшла заміж, бо хотіла мати родину, та й не знала, що чоловік буде таким. До одруження дуже часто молоді люди не показують які є насправді.

Скажу як чоловік - не треба ніколи нікому догоджати, просто деколи треба зробити так, як тебе просили. А чоловік формується поряд з жінкою, він є таким яким вона його сформує. Сімя усе таки.
Не можна змінити чоловіка не змінившись самій.

І це не є взірець нормального шлюбу радше навпаки, але повірте таких випадків досить багато. Скільки є випадків по селах, що по святах "голова "сімейства так напється, що діти з жінкою мають тікати. Це сумно, дуже сумно і шкода тих людей. Та й не знати, що краще чи розійтися чи щоб діти терпіли від такого татуся. Не нам судити цих бідних жінок, можливо цей чоловік і є їхній хрест, який вони несуть у своєму життя.

Ще раз наголошую, жінка впливає на чоловіка і формує його характер, як і чоловік жінку. На вищеописаного можна перетворити будь-якого чоловіка. Треба вчитися жити в шлюбі, треба вчитися розуміти один одного, але одне я Вам можу сказати точно - це уже не наша справа.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 квітня 2009, 13:05

Igor писав:Ще раз наголошую, жінка впливає на чоловіка і формує його характер, як і чоловік жінку. На вищеописаного можна перетворити будь-якого чоловіка. Треба вчитися жити в шлюбі, треба вчитися розуміти один одного, але одне я Вам можу сказати точно - це уже не наша справа.


Я щось не думаю, що ви б змогли стати таким.
У кожної людини є характер, який просто неможливо змінити, треба просто пристосовуватися. А це як в кого получається.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 07 квітня 2009, 11:04

Переливаємо з пустого в порожнє: хто більше винен в аборті, хто менше... :( А тема була про абортативні засоби. Я ж відчуваю особисту вину в тому, що кругом вбивають дітей (називають їх зародками, ембріонами), а я нічого не роблю.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 07 квітня 2009, 11:59

ShMariam писав:Переливаємо з пустого в порожнє: хто більше винен в аборті, хто менше... :( А тема була про абортативні засоби. Я ж відчуваю особисту вину в тому, що кругом вбивають дітей (називають їх зародками, ембріонами), а я нічого не роблю.


Я би сама хотіла, щоб менше було таких ганебних вбивст, але що потрібно для цього зробити?
Насамперед мені здається, що потрібно, щоб люди стали більш духовними, щоб слухали своє сумління. Дуже погано, що з шкіл забирають уроки Християнської етики, де б мали навчати (особливо підлітків), як треба поводитися, бо в багатьох родинах розмов на такі теми немає. Обовязок за духовне навчання мають мати батьки. Потрібно, щоб молоді люди знали, що аборт - це вбивство, не залежно на якому терміні вагітність.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 10 квітня 2009, 12:03

Думаю, що треба повідомляти всіх, кого можна, що протизаплідні таблетки, спіралі (що ще?) спричиняють аборт на ранній стадії, при чому жінка нічого не помічає. А також, що при штучному заплідненні гинуть зародки. Особливо говорити це тим, що живуть без шлюбу, бо в передшлюбних наауках про це мають вчити. Про це знають далеко не всі, що так грішать, особливо молоді.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 10 квітня 2009, 12:26

З точки зору доктрини церкви це неможливо в шлюбі, тому Вона повинна з радістю сприймати це як велике щастя.

2 частина І Заповіді: "Люби ближнього свого, як себе самого"
"Чоловіки, любіть своїх жінок, як Христос полюбив Церкву"
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 10 квітня 2009, 13:31

ShMariam писав:
З точки зору доктрини церкви це неможливо в шлюбі, тому Вона повинна з радістю сприймати це як велике щастя.

2 частина І Заповіді: "Люби ближнього свого, як себе самого"
"Чоловіки, любіть своїх жінок, як Христос полюбив Церкву"

Особисто Ви відчуавєте різницю між "має любити" і любить?
Особисто я вважаю, що виростаючи хлопець автоматично не перетворюється на чоловіка, звання чоловіка потрібно заслужити і докласти до цього багато зусиль.
Справжній чоловік ніколи не дозволить своїй жінці зробити аборт (навіть задумуватись про це), і кожна дитина для такої пари буде бажана і потрібна.А ще справжній чоловік ніколи не відпустить від себе справжню жінку, і не тому що буде її силувати, а тому що вона сама цього не захоче.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 10 квітня 2009, 13:39

Igor писав:Особисто я вважаю, що виростаючи хлопець автоматично не перетворюється на чоловіка, звання чоловіка потрібно заслужити і докласти до цього багато зусиль.

з цим на всі сто погоджуюсь - ти найкращий доказ цьому!
не заслужив? чи зусиль не доклав?
це не в образу, а елементарний висновок з наступної цитати + твоя історія!
Igor писав:А ще справжній чоловік ніколи не відпустить від себе справжню жінку, і не тому що буде її силувати, а тому що вона сама цього не захоче.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 10 квітня 2009, 13:49

Малий писав:
Igor писав:Особисто я вважаю, що виростаючи хлопець автоматично не перетворюється на чоловіка, звання чоловіка потрібно заслужити і докласти до цього багато зусиль.

з цим на всі сто погоджуюсь - ти найкращий доказ цьому!
не заслужив? чи зусиль не доклав?
це не в образу, а елементарний висновок з наступної цитати + твоя історія!
Igor писав:А ще справжній чоловік ніколи не відпустить від себе справжню жінку, і не тому що буде її силувати, а тому що вона сама цього не захоче.


Є різні ситуації в житті і не нам судити. І те, що людина відкрила нам свою душу і епізод з свого життя не дає нам права зловживати цим і весь час нагадувати.
Востаннє редагувалось 10 квітня 2009, 13:51 користувачем Olya, всього редагувалось 1 раз.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 10 квітня 2009, 13:51

Olya писав: Є різні ситуації в житті і не нам судити. І те, що людина відкрила нам свою душу і свою історію життя не дає нам права зловживати цим і весь час нагадувати.

судити, звичайно, не нам! але, якщо людина хоче якоїсь толерантності, а сама її не проявляє, то це вже свинство, а про свиней навіть Ісус говорив... думаю не варто цитати приводити? ви ж знаєте... "свині... перла..."

і якщо хтось вважає, що форум УГКЦ призначений для самозадоволення всяких ідіотів, то я притримуюсь трохи інакшої думки!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 10 квітня 2009, 13:56

Малий писав:
Olya писав: Є різні ситуації в житті і не нам судити. І те, що людина відкрила нам свою душу і свою історію життя не дає нам права зловживати цим і весь час нагадувати.

судити, звичайно, не нам! але, якщо людина хоче якоїсь толерантності, а сама її не проявляє, то це вже свинство, а про свиней навіть Ісус говорив... думаю не варто цитати приводити? ви ж знаєте... "свині... перла..."

і якщо хтось вважає, що форум УГКЦ призначений для самозадоволення всяких ідіотів, то я притримуюсь трохи інакшої думки!


Я просто вважаю, що нам треба всім бути стиманішими один до одного і не гніватися :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 10 квітня 2009, 14:02

Olya писав: Я просто вважаю, що нам треба всім бути стиманішими один до одного і не гніватися :)

повністю погоджуюсь, але ситуація даного дописувача цілком прозора і зрозуміла, як і його бажання очорнити всіх і все для заспокоєння власного сумління, а це ознаки типового підлітка. Тому поки цей хлопчик не змінить свою поведінку на форумі і не визнає своїх помилок -- він, як це не прикро, не може розраховувати на розуміння.

і ще одне! людина живе в постійному важкому грісі, сама відійшла від Бога. наслідком цього є відсутність спілкування з Богом, тобто все, що така людина говорить є плодом її власних роздумів (це в кращому випадку) або (в гіршому, це коли людина вже довгий час немає навіть наміру щось змінити) всі її слова і думки мають одне походження -- диявольське. Тому я особисто не впевнений, що на форумі УГКЦ доречно перебувати особі, яка є провідником для диявольських закидів в сторону Католицької Церкви. Це так, коротко і доступно!

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 18 квітня 2009, 11:15

Малий писав:
Olya писав: Я просто вважаю, що нам треба всім бути стиманішими один до одного і не гніватися :)

повністю погоджуюсь, але ситуація даного дописувача цілком прозора і зрозуміла, як і його бажання очорнити всіх і все для заспокоєння власного сумління, а це ознаки типового підлітка. Тому поки цей хлопчик не змінить свою поведінку на форумі і не визнає своїх помилок -- він, як це не прикро, не може розраховувати на розуміння.

і ще одне! людина живе в постійному важкому грісі, сама відійшла від Бога. наслідком цього є відсутність спілкування з Богом, тобто все, що така людина говорить є плодом її власних роздумів (це в кращому випадку) або (в гіршому, це коли людина вже довгий час немає навіть наміру щось змінити) всі її слова і думки мають одне походження -- диявольське. Тому я особисто не впевнений, що на форумі УГКЦ доречно перебувати особі, яка є провідником для диявольських закидів в сторону Католицької Церкви. Це так, коротко і доступно!


Не знаю навіть як сказати. Не хочу щоб моя думка найменшим великим чином вплинула на ваше ставлення, бо я не знаю добре всієї історії дискусії. Прочитавши декілька сторінок-на мою думку ви перебільшуєте-аргументи Ігоря не дявольські, а звичайні людські ображені на себе. Це він нічого не може зробити і шукає винних усюди і у всіх. Згадався фільм Меоа Гібсона про Інопланетян, де однією з сюжетних ліній був Священик, який втратив дружину. От подивитись і не так різко сприйматимуться Ігорю. Крім того його скарги на священнослужитилів легко заперечувати, таких би опенентів тай на політичні форуми...розкрутиб понасміхались і его нижче плінтуса опустили. Ви ж маєте з ким подискутувати. Своєрідне тренування відповідати на закиди. Знахідка і дорожити нею треба.

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 20 квітня 2009, 09:56

Тарас_ писав:
Не знаю навіть як сказати. Не хочу щоб моя думка найменшим великим чином вплинула на ваше ставлення, бо я не знаю добре всієї історії дискусії. Прочитавши декілька сторінок-на мою думку ви перебільшуєте-аргументи Ігоря не дявольські, а звичайні людські ображені на себе. Це він нічого не може зробити і шукає винних усюди і у всіх. Згадався фільм Меоа Гібсона про Інопланетян, де однією з сюжетних ліній був Священик, який втратив дружину. От подивитись і не так різко сприйматимуться Ігорю. Крім того його скарги на священнослужитилів легко заперечувати, таких би опенентів тай на політичні форуми...розкрутиб понасміхались і его нижче плінтуса опустили. Ви ж маєте з ким подискутувати. Своєрідне тренування відповідати на закиди. Знахідка і дорожити нею треба.


За те ви тут всі хвалите всіх наліво і направо. А Ігор говорить про реальні речі. І він не дискутує, а наводить факти. Вам і вашим священослужителям (не всім звичайно, одиниці з них є істиними священиками) треба стати більш приземленими до людського життя і людських проблем. Ігор говорить про конкретні факти з життя. Всі ми знаємо що робиться на парафіях. І ніхто з цим не бореться. Он в селі прислали нового священика, так він загнув (прямим текстом), що буде на цій парафії не менше як з 2000 грн. Волосся шевелиться на голові. Люди здають гроші на відновлення храму (не малі). Майстри, які будують храм сказали, що з тих грошей можна було відновити 4 храми. Про що ви говорите. Я свою джитину пошлю до тої церкви? На сповідь до того священика? Ні. Чого він може навчити коли сам є здирником і фарисеєм. Чи може нам брати з нього приклад? Але ж риба гниє з голови. А про Сімкайла? Та всі знають чим він дихає цей "пастор". Як людям можна в очі дивитися? Але не мені судити. І не розказуйте що Ігор всіх звинувачує, він не тільки звинувачує. В нього є знайомі отці-монахи, які гідні поваги але це одиниці.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 20 квітня 2009, 10:56

Наталка писав:Всі ми знаємо що робиться на парафіях. І ніхто з цим не бореться. Он в селі прислали нового священика, так він загнув (прямим текстом), що буде на цій парафії не менше як з 2000 грн. Волосся шевелиться на голові. Люди здають гроші на відновлення храму (не малі). Майстри, які будують храм сказали, що з тих грошей можна було відновити 4 храми. Про що ви говорите. Я свою джитину пошлю до тої церкви? На сповідь до того священика? Ні. Чого він може навчити коли сам є здирником і фарисеєм. Чи може нам брати з нього приклад? Але ж риба гниє з голови. А про Сімкайла? Та всі знають чим він дихає цей "пастор". Як людям можна в очі дивитися? Але не мені судити. І не розказуйте що Ігор всіх звинувачує, він не тільки звинувачує. В нього є знайомі отці-монахи, які гідні поваги але це одиниці.


а твій Ігор і ти віддаєте на потреби Церкви десятину з своїх доходів??? так як в Біблії написано? от коли почнете це робити і всіх своїх знайомих переконаєте, тоді і отримаєте право осуджувати і плітки розпускати про священослужителів!!! достали вже! чи ви може вважаєте, що священик має повітрям харчуватись?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 20 квітня 2009, 11:12

Малий писав:
Наталка писав:Всі ми знаємо що робиться на парафіях. І ніхто з цим не бореться. Он в селі прислали нового священика, так він загнув (прямим текстом), що буде на цій парафії не менше як з 2000 грн. Волосся шевелиться на голові. Люди здають гроші на відновлення храму (не малі). Майстри, які будують храм сказали, що з тих грошей можна було відновити 4 храми. Про що ви говорите. Я свою джитину пошлю до тої церкви? На сповідь до того священика? Ні. Чого він може навчити коли сам є здирником і фарисеєм. Чи може нам брати з нього приклад? Але ж риба гниє з голови. А про Сімкайла? Та всі знають чим він дихає цей "пастор". Як людям можна в очі дивитися? Але не мені судити. І не розказуйте що Ігор всіх звинувачує, він не тільки звинувачує. В нього є знайомі отці-монахи, які гідні поваги але це одиниці.


а твій Ігор і ти віддаєте на потреби Церкви десятину з своїх доходів??? так як в Біблії написано? от коли почнете це робити і всіх своїх знайомих переконаєте, тоді і отримаєте право осуджувати і плітки розпускати про священослужителів!!! достали вже! чи ви може вважаєте, що священик має повітрям харчуватись?


:) А шо, батюшка стоїть з добельтівкою і заставляє вас бабло йому давати?????

Гарне укр. прислівя:" Не дай і не лай" Таке враження шо ксьондзів нам мають присилають з других планет
Вони є наше дзеркало.
Ми такі як вони і навпаки.

Хто не хоче ходити, хай не ходить ні до церкви, блін, а як вірити в Христа??? Серед 12 апостолів був зрадник і Петро продав(зрадив)Ісуса, тоже релігія не канає. Може ліпше в РунВіРУ?.

Звичайно, якщо моя мама чимось страдає, то я ні в якому разі не поможу, а просто плюну і знайду собі другу.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 21 квітня 2009, 13:29

Наталка писав:
За те ви тут всі хвалите всіх наліво і направо. А Ігор говорить про реальні речі. І він не дискутує, а наводить факти. Вам і вашим священослужителям (не всім звичайно, одиниці з них є істиними священиками) треба стати більш приземленими до людського життя і людських проблем. Ігор говорить про конкретні факти з життя. Всі ми знаємо що робиться на парафіях. І ніхто з цим не бореться. Он в селі прислали нового священика, так він загнув (прямим текстом), що буде на цій парафії не менше як з 2000 грн. Волосся шевелиться на голові. Люди здають гроші на відновлення храму (не малі). Майстри, які будують храм сказали, що з тих грошей можна було відновити 4 храми. Про що ви говорите. Я свою джитину пошлю до тої церкви? На сповідь до того священика? Ні. Чого він може навчити коли сам є здирником і фарисеєм. Чи може нам брати з нього приклад? Але ж риба гниє з голови. А про Сімкайла? Та всі знають чим він дихає цей "пастор". Як людям можна в очі дивитися? Але не мені судити. І не розказуйте що Ігор всіх звинувачує, він не тільки звинувачує. В нього є знайомі отці-монахи, які гідні поваги але це одиниці.


Хвалю діла і звертаю увагу і на добре.

Факти дурня як і статистика відірвана від того хто не пояснює причини виникнення її цифри Це не пусті і повірте вже нереалізованому інженеру.

Одиниці є поганими священниками а більшість нормальні слуги господні. Не ваші і не ігоря. Булоб навпаки ми вже б з вами про інше розмовляли. Нажаль священник кажучи про 2000 відповідає наперед на питання яке найбільше цікавить людей коли його прислають. Не як служби будуть проходити і таке інше, а скільки грошей? Ще питання хто більше грішить поминаючить про ці гроші. Для мене це уявний випадок з вашим слів, але й в ньому як бачите можуть бути різнотрактування. Ціна на світло, на воду, на газ, на життя священнослужителя-все те земне і має ціну в гривнях. Хочете священників жебраками тримати і снисходити копіяками до них? Дешевої індульгенції вимагаєте, як покупець на базарі? Христос мабуть и вам відповів що скарб той який приносить священник безміру більше коштує. Я скажу що мені не шкода грошей, мав би відав і не гадував на що пішли. От як розпоряджається коштами загальними, де означення "і моїх" уже нема, проте можна свою думку мати.

Ваша справа та не до священника ви на сповідь посилаєте дитину. Він лиш поручення виконує. От по тому й потрібно дивитись як те поручення виконує. Здирник і фарисей, можливо? Серцем це чуяти треба. Тільки що здер з вас такого і до чого примусив, невже на сором брав як в сектах, що мало на Церву даєте?

Стати приземленими варто усім і не вимагати чудес від священників-не їсти й не пити і про дітей не турбуватись. Чи до всіх так суворо вимоги висуваєте як до священників? По плодам побачимо-буде Церква побудована, буде мораль і взаємні нормальні стосунки у парафії розвиватись, не підуть за вітром без зовнішніш причин,- значить добрий священник, хоч що про ного розповідай.

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 21 квітня 2009, 15:52

Тарас_ писав:Хвалю діла і звертаю увагу і на добре.

Факти дурня як і статистика відірвана від того хто не пояснює причини виникнення її цифри Це не пусті і повірте вже нереалізованому інженеру.

Одиниці є поганими священниками а більшість нормальні слуги господні. Не ваші і не ігоря. Булоб навпаки ми вже б з вами про інше розмовляли. Нажаль священник кажучи про 2000 відповідає наперед на питання яке найбільше цікавить людей коли його прислають. Не як служби будуть проходити і таке інше, а скільки грошей? Ще питання хто більше грішить поминаючить про ці гроші. Для мене це уявний випадок з вашим слів, але й в ньому як бачите можуть бути різнотрактування. Ціна на світло, на воду, на газ, на життя священнослужителя-все те земне і має ціну в гривнях. Хочете священників жебраками тримати і снисходити копіяками до них? Дешевої індульгенції вимагаєте, як покупець на базарі? Христос мабуть и вам відповів що скарб той який приносить священник безміру більше коштує. Я скажу що мені не шкода грошей, мав би відав і не гадував на що пішли. От як розпоряджається коштами загальними, де означення "і моїх" уже нема, проте можна свою думку мати.

Ваша справа та не до священника ви на сповідь посилаєте дитину. Він лиш поручення виконує. От по тому й потрібно дивитись як те поручення виконує. Здирник і фарисей, можливо? Серцем це чуяти треба. Тільки що здер з вас такого і до чого примусив, невже на сором брав як в сектах, що мало на Церву даєте?

Стати приземленими варто усім і не вимагати чудес від священників-не їсти й не пити і про дітей не турбуватись. Чи до всіх так суворо вимоги висуваєте як до священників? По плодам побачимо-буде Церква побудована, буде мораль і взаємні нормальні стосунки у парафії розвиватись, не підуть за вітром без зовнішніш причин,- значить добрий священник, хоч що про ного розповідай.


Мені, а тим паче Ігорю не треба щоб нам хтось служив. Ми самі ладні служити і допомогти і можете повірити успішно цим займаємось. Вимоги ми так високо висуваємо до всіх, але не більші ніж самі до себе. Ми можемо останнє віддати і залишитись ні з чим якщо треба буде. І якщо буде вибір нагодувати бездомного чи дати на церкву - ми оберемр перше.Але серце болить за ту чи іншу стару бабцю, яка тисне ту пенсію, не купить собі хліба, а несе щоб нагодувати так званого священика. Я згідна не всі. Але одиниці зі всіх є істиними священиками а не навпаки.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 21 квітня 2009, 15:56

Тарас_ писав: От подивитись і не так різко сприйматимуться Ігорю. Крім того його скарги на священнослужитилів легко заперечувати, таких би опенентів тай на політичні форуми...розкрутиб понасміхались і его нижче плінтуса опустили. Ви ж маєте з ким подискутувати. Своєрідне тренування відповідати на закиди. Знахідка і дорожити нею треба.


А ви знаєте чому Ігора не запрошують на політичні форуми? Вони його бояться. Він любого своїми не безпідставними аргументами виведе на чисту воду.
І священники, наші знайомі, коли бачать Ігора переходять на іншщий бік вулиці. 8)
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 21 квітня 2009, 16:29

Наталка писав:А ви знаєте чому Ігора не запрошують на політичні форуми? Вони його бояться. Він любого своїми не безпідставними аргументами виведе на чисту воду.
І священники, наші знайомі, коли бачать Ігора переходять на іншщий бік вулиці. 8)


:lol: :lol: :lol:
ти теж, я бачу, хворієш... хоча дивуватись нема чого!
"аргументи" твого ігора, можливо, для тебе чогось і вартують, але на загал -- вони смішні, бездарні і нічим не підтверджені!

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 21 квітня 2009, 17:22

Наталка писав:Мені, а тим паче Ігорю не треба щоб нам хтось служив. Ми самі ладні служити і допомогти і можете повірити успішно цим займаємось. Вимоги ми так високо висуваємо до всіх, але не більші ніж самі до себе. Ми можемо останнє віддати і залишитись ні з чим якщо треба буде. І якщо буде вибір нагодувати бездомного чи дати на церкву - ми оберемр перше.Але серце болить за ту чи іншу стару бабцю, яка тисне ту пенсію, не купить собі хліба, а несе щоб нагодувати так званого священика. Я згідна не всі. Але одиниці зі всіх є істиними священиками а не навпаки.


В чому насправді тоді проблема? Робіть як робите. Священники не на те щоб хліб роздавати, вони інший-духовний роздають. Прочитайте уважно мій попередній коментар у цій темі. Вам нема чим довести що усі священники( більшість) погані, а одиниці добрі. Мені, що навпаки, є-це стояння Церкви по сьогодні і зараз вона у повазі в населення. На церкву даєте-це на утримання і для прославллян земними речами Хреста. Бездомному допомагаєте-теж жертву кладети. Ці речі взаємоповязані, бо саме Церква вчить допомагати-це її заслуга як не крутись. Ви самі її роль не в праві переймати! Священника слухають і роблять як каже сотні людей, а вас хто послухає? Вдвох будете, усім доможете? Ви шкодете зводячи наклепи на Церкву бо намагаєтесь зневірити сотні людей. Вони не підуть до вас учитись і слухати, ні. А як підуть то не допомагати, а вкласти пожертву, як у банк. Це ознака сект, що обіцяюь проконтролювати віддання сторицею-вже і зараз. Ви бідному гривня а вам банк-1000 обіцяють сектанти. Не таку допомогу ви проповідуєте?

За бабцю нехай сереце не болить. Пенсіонерам зараз ще не найгірше поводиться. Все що віддасть людина на Церкву щиро-те Бог поверне. По вашим словам виходить церква має бабці віддати ці гроші? Споживач у вас сидить і не більше що Церкву від Банку відрізнити неможе і інших агітує.

Замітьте, ви жодного аргументу не навели на підтвердження вами сказаного. Себе хвалити і вказувати що щоь там погано і наче всі знають,-це псевдоаргумнети. Чим ви мене переконати хочете?

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 21 квітня 2009, 17:30

Наталка писав:
Тарас_ писав: От подивитись і не так різко сприйматимуться Ігорю. Крім того його скарги на священнослужитилів легко заперечувати, таких би опенентів тай на політичні форуми...розкрутиб понасміхались і его нижче плінтуса опустили. Ви ж маєте з ким подискутувати. Своєрідне тренування відповідати на закиди. Знахідка і дорожити нею треба.


А ви знаєте чому Ігора не запрошують на політичні форуми? Вони його бояться. Він любого своїми не безпідставними аргументами виведе на чисту воду.
І священники, наші знайомі, коли бачать Ігора переходять на іншщий бік вулиці. 8)


Ха-ха. На політичні форуми не запрошують. Туди йдуть люди самі, які цікавляться політичним життям і вважають, що мають що сказати і чим переконати. Людей там багато і суд над пихою-"я крутий бо крутий і інших дістаю"-дуже скорий.

Представте людину, яка вас звинуватила десять раз в проституції і тільки про це й теревенить. Хіба ви не перейдете на іншу сторону дороги?

Аргументами на чисту воду виводять у прокуратурі. Нормальні люди істину шукають і доводять. Отож від протележного-Ігоря не мають запрошувати, відповідно ваші слова що бояться-це видумка і самохвальство. Священники де хочуть там і ходять і мають право не вислуховувати ваші звинувачення де попало. Багато людей переходить дорогу щоб до них Свідки Єгови не чіплялись. От це аргумент, бо людей багато. Від священників ж на другий бік не переходять, хіба ви може, і перебріхуєте навпаки.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей