1020 років християнській Україні

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 09:10

Нема в нас тої християнської України – КАТОЛИЦЬКОЇ, якої прагнули Св.Володимир та Св.Ольга. НЕМА навіть близько!!!
З давніх часів схід почав гордо відчужуватись від заходу, який мав ще до того голову Церкви – Папу Римського, почав ненавидіти Латинську Церкву (доказом того є Трулянський собор 692р., а згодом і формальна схизма).

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 09:11

Ми прийняли Христову віру від Риму. Наші Праотці завжди тягнулися до Риму, до Папи, але їх були одиниці, тому після їх смерті далі все занепадало і далі скошувалося все в бік зрадницького „православ’я”.
Востаннє редагувалось 19 квітня 2009, 11:55 користувачем Ira, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 09:12

Наші Святі Отці Св.Йосафат, І.Потім, В.Рутський та ін. завжди слухали лише Папу. Коли творилася унія (1596р.) був надзвичайно важкий час в українській духовності. Все духовенство було у моральному занепаді і цілковитому неуцтві, та у великих матеріальних злиднях. Шляхта керувала всім. Священики не знали навіть добре, кому моляться і в що вірять. Все було тоді у заблуді, в помішанні, ніхто не знав правди.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 09:14

А завданням творців Унії було - витворити католицьке духовенство і католицький народ. Тому тепер ми не ту унію відстоюємо, Унія полягає у повній єдності з Римом, у чистоті того правдивого католицького – римського обряду.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 09:15

А погляньте, в що перетворилася впродовж тих століть від розколу наша українська Церква, який ми маємо обряд? Ні, не той, що Богу милий, а спотворений розкольниками, які бажали робити все навпаки, аби лишень не так як Римський Престіл. Зараз вже прийшов час виправляти свої помилки та повертати до Правдивої Католицької Віри та правдивого єдиного на весь світ католицького обряду, який правдиво славить Бога та Матір Божу.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 16 квітня 2009, 09:49

За неодноразові образи користувачів та нецензурні вислови, користувача:
shovgenyuk
ЗАБЛОКОВАНО!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 квітня 2009, 11:28

Ira писав:Нема в нас тої християнської України – КАТОЛИЦЬКОЇ, якої прагнули Св.Володимир та Св.Ольга. НЕМА навіть близько!!!


Але є, натомість, схиблені сектанти, що помішалися на Богородиці чи як?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 12:02

Ira писав:Нема в нас тої християнської України – КАТОЛИЦЬКОЇ, якої прагнули Св.Володимир та Св.Ольга. НЕМА навіть близько!!!



п.Іра, не Ви кидаєтея такими загальними фразами, ЩО ВІДПОВІСТИ ТЯЖКО:) Не могли би Ви якось підтвердити що маєте на увазі. Я з Вами згоден, нема навіть близько: часи не ті, служби на українській мові, єпископи українці а не греки, і т.д.

З давніх часів схід почав гордо відчужуватись від заходу, який мав ще до того голову Церкви – Папу Римського, почав ненавидіти Латинську Церкву


а ми тут при чому???? Схід сходом, от їм і говоріть. Тут ніхто не захищає Фотія і його поведінку, через яку і виникли проблеми з Гумбертом.
(доказом того є Трулянський собор 692р., а згодом і формальна схизма).


Цей собор є помісним собором Константинополя. До католицької Ц, немає ніякого відношення. Хай вовки гризуться, КЦ, не буде на кожен пчих реагувати.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 12:21

Ira"]Ми прийняли Христову віру від східної церкви в 10 ст. Зі східним обрядом ми прийняли і всі слабості східної церкви.


Ага, а в других церквах тільки ангели.

Наші Праотці завжди тягнулися до Риму, до Папи, але їх були одиниці, тому після їх смерті далі все занепадало і далі скошувалося все в бік зрадницького „православ’я”.


Праотці які???? Адам і Єва? Вкажіть точніше, що Ви маєте на увазі під праотцями( здається в літургічних текстах, під Праотцями, маються наувазі Адам, Єва, Авраам і т.д -).

Значить вже після смерті останнього апостола все пішло не в ту сторону?
Як тоді слова Ісуса:"Я з Вами до кінця світу"?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 12:23

Ira писав:А завданням творців Унії було - витворити католицьке духовенство і католицький народ. Тому тепер ми не ту унію відстоюємо, Унія полягає у повній єдності з Римом, у чистоті того правдивого католицького – римського обряду.


А Ви це підкріплюєте бо Ви так думаєте, чи є якісь документи Церкви, де вона говорить, що ТІЛЬКИ римський обряд??? Просто цікаво.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 12:26

Ira писав:А погляньте, в що перетворилася впродовж тих століть від розколу наша українська Церква, який ми маємо обряд? Ні, не той, що Богу милий, а спотворений розкольниками, які бажали робити все навпаки, аби лишень не так як Римський Престіл
.

Ага:) Ваші слова нагадують слова стоглавого собору в Москві, який прокляв всіх, хто не хрестився 3 пальцями як сам Христос:)

Тобто я так зрозумів, що східний обряд, проти Папи?????
Зараз вже прийшов час виправляти свої помилки та повертати до Правдивої Католицької Віри та правдивого єдиного на весь світ католицького обряду, який правдиво славить Бога та Матір Божу.


Тобто Ви рахуєте УгКЦ як схизматиків????;) Ну тоді, такими Вашими постингами, тут нікого не навернеться.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 13:57

romanm писав:а ми тут при чому???? Схід сходом, от їм і говоріть.

я говорю тому, що зараз лише і чую в нас на Україні серед греко-католицьких священиків - "ми прагнемо відновленя східних традицій і східної духовності!"
гм... то як це повинна розуміти?!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 13:58

romanm писав:Цей собор є помісним собором Константинополя. До католицької Ц, немає ніякого відношення. Хай вовки гризуться, КЦ, не буде на кожен пчих реагувати.


правильно, його Папа не підписав, то чому ж ми маємо виконувати його фальшиві настанови, зокрема чому ми маємо одружене священство, яке було прийняте саме на цьому соборі, а Папа тоді був категорично проти цього...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:09

romanm писав: Ага, а в других церквах тільки ангели.

За других мовчу, а от взяти ту Церкву, що з Папою - католиків, то всі зміни, які відбулися в них (зокрема в Літургії), відбулися саме після ІІ Ватиканського Собору. А так не могло бути. Той собор відбувся без Благословення Божого, Папи в серці були проти тих всіх змін, які він запровадив, але змінити вже нічого не могли. Папа Бенедикт ХVI особисто виступав і виступає за відновлення древньої традиції.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:13

romanm писав: Вкажіть точніше, що Ви маєте на увазі під праотцями( здається в літургічних текстах, під Праотцями, маються наувазі Адам, Єва, Авраам і т.д -).


Їх дуже багато щоб перелічувати, (деяких я вже тут називала), з перших віків були Святі Отці, тобто як ми ще називаємо - наші Прапрадіди, а щодо Священиків, кажемо – Праотці...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:16

romanm писав: Значить вже після смерті останнього апостола все пішло не в ту сторону?
Як тоді слова Ісуса:"Я з Вами до кінця світу"?

Так, до кінця світу, і Церква Христова буде стояти, навіть якщо це будуть одиниці вірних, але будуть!!!
Відкрийте Одкровення від Івана Богослова і почитайте, які настанови дає Бог семи Церквам, які вже почали схиблювати в якомусь 20-му році після смерті Ісуса Христа.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:34

Ще би хотіла додати, чому продаж індульгенцій та хрестові походи приписують Папі, адже це не правда, це все робили єпископи заради збагачення, саме єпископи наробили багато зла, саме вони підірвали авторитет Католицької Церкви...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:38

Це все дуже важкі питання, варто задуматися над тим, хто такі „православні”, як вони виникли, і чому „православний” обряд дуже схожий з греко-католицьким. Чому ми робимо все зовсім не так як Апостольський Престіл? Адже практично весь світ Католицький, Папа має владу, він є глава Церкви на землі, він є непомильний, то чому ми його не слухаємо і є як тою зламаною гілкою від дерева?
Востаннє редагувалось 16 квітня 2009, 14:55 користувачем Ira, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:40

Ми тепер не можемо достеменно все знати, як протікала Історія Церкви, але нас дурили і дурять. Ті, що з Папою завжди були переслідувані. В кожній країні були Святі, які приносили туди християнство, і вони рвалися всіма силами до Римського Престолу, хотіли єдності, але вороги не давали цього, а тепер все перекручують на свій лад. Правда загублена.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:41

Бог не хоче тих відмінностей, Бог є один і все має бути одно, так каже євангелист Іван, так казав Св.Йосафат і за те віддав своє життя...
ні, ми є всі діти Божі, ми повинні єднатися докупи, Бог хоче одної Прослави, одної Церкви. Ми не можемо так різнитися, а повинні єдиним серцем, єдиними устами в один день славити Бога. Ми можемо мати відмінності лише у мові.
Востаннє редагувалось 16 квітня 2009, 14:47 користувачем Ira, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 14:45

Нещодавно дізналася про те, що Католики у Страсну П’ятницю завжди приймали Св.Причастя, а чому східна Церква це заборонила? Мене це дуже вразило. Ісус сказав, що не покине нас ніколи, Він не може нас залишити навіть на один день.
Отак! Варто задуватися, куди ми зайшли з тим східним обрядом...

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Повідомлення enginer » 16 квітня 2009, 15:23

samael писав:За неодноразові образи користувачів та нецензурні вислови, користувача:
shovgenyuk
ЗАБЛОКОВАНО!


Хоч я не підтримую того, що тут писав Шовганюк, але рахую, що банити його не було необхідності - це виглядає не дуже толерантно...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 16 квітня 2009, 15:26

enginer писав:Хоч я не підтримую того, що тут писав Шовганюк, але рахую, що банити його не було необхідності - це виглядає не дуже толерантно...

:shock:
давай не будем "умнічать" де не треба! толерантний ти наш... може ще одностатеві шлюби порадиш давати, бож толеранція?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 16 квітня 2009, 15:32

Ira писав:Нещодавно дізналася про те, що Католики у Страсну П’ятницю завжди приймали Св.Причастя, а чому східна Церква це заборонила? Мене це дуже вразило. Ісус сказав, що не покине нас ніколи, Він не може нас залишити навіть на один день.
Отак! Варто задуватися, куди ми зайшли з тим східним обрядом...


Не треба сприймати все так негативно.
В Страсну П’ятницю ми маємо духовно пережити Страсті та смерть Ісуса, його слова: "Боже мій, чому Ти мене покинув?". Маємо відчути стан апостолів, які побачили Христа розіп'ятим.
Дуже гарною є традиція закінчувати польові роботи в Чистий четвер, коли дзвони кличуть на Страсті, дзвони також в п'ятницю мовчать. В Великодну п'ятницю також не відправляється Парастас за померлого.
А в Св. Причасті ми приймаємо Ісуса Воскреслого, Прославленого.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 17:23

Ira писав:Ще би хотіла додати, чому продаж індульгенцій та хрестові походи приписують Папі, адже це не правда, це все робили єпископи заради збагачення, саме єпископи наробили багато зла, саме вони підірвали авторитет Католицької Церкви...



Ну шо ж Ви таке говорите. Хто приписує??? УгКЦ???? Що робили єпископи.

Поясніть мені, будь ласка, що таке індульгенції(вчення Церкви)

http://christusimperat.org/uk/node/12297,

і при чому тут христові походи? Беззаперечно, що були деякі негідні єпископи, але і були Папи також негідні. Тоді що????

Підірваний авторитет для кого????
Востаннє редагувалось 16 квітня 2009, 17:35 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 17:28

Ira писав:Це все дуже важкі питання, варто задуматися над тим, хто такі „православні”, як вони виникли,


Не забувайте, що котолики це і є ті самі православні. Не плутайте політику і церкву.

Ну а на рахунок "православних" нема питань.

і чому „православний” обряд дуже схожий з греко-католицьким. Чому ми робимо все зовсім не так як Апостольський Престіл? Адже практично весь світ Католицький, Папа має владу, він є глава Церкви на землі, він є непомильний, то чому ми його не слухаємо і є як тою зламаною гілкою від дерева?


А що то за православний обряд???? Ефіопський? Візантійсько український??? Грецький? Вірменський????

Ну не говоріть так, ми робимо все, що гворить Папа, всі догмати визнаємо. Славимо Господа другим обрядом, не Римським, і що???? Христос не заснував ніякого обряду(латинського, східного) і в всіх обрядах є те, що робив Христос(Євхаристія).

Хочите сказати що Сліпий 18 років просто так відсидів в таборах, а не за послух папі????

Гузар, якого Сліпий висвятив на єпископа, скільки, через послух Папі, мовчав???

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 17:45

Я просто веду до того, що чомусь панує дуже неприязнь до Католицької Церкви, всі одноголосно кричать – треба очищати обряд від латинізації. Але ж самі не знають, який той чистий обряд має бути, від чого ж його очищати?! Тенденція зараз йде до московського „православного” обряду...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 17:46

Так вже склалося з тими обрядами, дуже сумно і важко... дуже багато вже тих обрядів є на світі. Але давайте порозважаємо, чи Бог так хотів. Як було в часи Апостолів? Хіба їм Господь наказав в кожній країні вчити на голосити щось інше? Та напевно що ні.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 квітня 2009, 17:50

Ira писав:Я просто веду до того, що чомусь панує дуже неприязнь до Католицької Церкви, всі одноголосно кричать – треба очищати обряд від латинізації. Але ж самі не знають, який той чистий обряд має бути, від чого ж його очищати?! Тенденція зараз йде до московського „православного” обряду...



Ну, в дечому я з вами згідний. Обряд це жива шттука, а не мертва. Багато чув я від священиків. які проти"очищення" згоден. Тут требя спокійно подивитися що і як.

Я, особисто, думаю що всі розуміють різницю між "московським" обрядом, і візантійсько - українським, який має свою , самобутнью печать.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 квітня 2009, 17:53

romanm писав: Хочите сказати що Сліпий 18 років просто так відсидів в таборах, а не за послух папі? Гузар, якого Сліпий висвятив на єпископа...

Гузар себе ставить на рівні з Папою, каже, що всі церкви рівні між собою. Поняття "Патріарха" в Й.Сліпого та в Гузара є зовсім різні. Для прикладу, візьміть і послухайте проповідь А.Шептицького (думаю всі її чули) і порівняйте, чи теперішній глава каже хоч щось подібного...


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 55 гостей