Чи доречне перебування на форумі Igora?

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Чи доречне перебування на форумі Igora?

Так
7
47%
Ні
8
53%
 
Всього голосів: 15

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Чи доречне перебування на форумі Igora?

Повідомлення Igor » 12 квітня 2009, 18:55

Малий писав:повністю погоджуюсь, але ситуація даного дописувача цілком прозора і зрозуміла, як і його бажання очорнити всіх і все для заспокоєння власного сумління, а це ознаки типового підлітка. Тому поки цей хлопчик не змінить свою поведінку на форумі і не визнає своїх помилок -- він, як це не прикро, не може розраховувати на розуміння.

і ще одне! людина живе в постійному важкому грісі, сама відійшла від Бога. наслідком цього є відсутність спілкування з Богом, тобто все, що така людина говорить є плодом її власних роздумів (це в кращому випадку) або (в гіршому, це коли людина вже довгий час немає навіть наміру щось змінити) всі її слова і думки мають одне походження -- диявольське. Тому я особисто не впевнений, що на форумі УГКЦ доречно перебувати особі, яка є провідником для диявольських закидів в сторону Католицької Церкви. Це так, коротко і доступно!


Прошу щановну громаду висловитись по суті питання, а то особисто мені уже набридло вислуховувати образи від "правдивих" християн. Якщо більшість людей підтримає вищевказане я особисто напишу листа до адміністратора з проханням заблокувати доступ.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2009, 19:59

Мені дуже дивно (не в образу), що модератори офіційного форуму УГКЦ, яких начебто тут і не дуже видно, вас ще не забанили. Адже ваші нападки на християнські істини (християнство) присутні чи не у всіх темах. Ваша життєва позиція не дуже близька до християнської. Стиль розмови =проатеїстичному.

Ви ж бачите, що більшість тут сповідують традиційне християнство, то чого мутити воду?..
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Чи доречне перебування на форумі Igora?

Повідомлення ljubomyr_ps » 12 квітня 2009, 20:21

Igor писав:мені уже набридло вислуховувати образи від "правдивих" християн.


Правдиві християни - неправдиві не нам судити. "Хто без гріха най кине камінь"
Часто густо ми ображаєм один одного у своїх висловлюваннях незадумуючись, не підозрюючи про це.
Будьмо християнами - повільними на гнів і образи але скорими на добросердечність, не злопамятство і любов до ближнього.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 14 квітня 2009, 10:36

А вам всім що, аргументів забракло для Ігора? 8)
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 квітня 2009, 12:49

Наталка писав:А вам всім що, аргументів забракло для Ігора? 8)


ТУТ АРГУМЕНТИ НЕ ПОМОЖУТЬ. ТРЕБА НАЙПЕРШЕ БОЖОЇ ЛАСКИ! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 14:04

mmm82 писав:
Наталка писав:А вам всім що, аргументів забракло для Ігора? 8)


ТУТ АРГУМЕНТИ НЕ ПОМОЖУТЬ. ТРЕБА НАЙПЕРШЕ БОЖОЇ ЛАСКИ! :)


Мені, особисто, не забракло. але бачу що вести дискусію в стилі:" Ти такийто" і потім я маю доказувати, що я не верблюд. Хто звинувачує, хай сам шукає докази. Зверніть увагу, що ні разу, ПО СУТІ, особисто мені п. Ігор не відповів.

Я поважаю думки кожного, але треба мати наувазі, що є і правила диспуту. А то уявіть, якщо ми будемо платити такою самою монетою.

З повагою.

П.С, на других форумах, якщо БЕЗДОКАЗОВО!!!!!!!!!!!! ображаєте християнські істини і церковних діячів - бан.

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 15 квітня 2009, 08:43

romanm писав:Мені, особисто, не забракло. але бачу що вести дискусію в стилі:" Ти такийто" і потім я маю доказувати, що я не верблюд. Хто звинувачує, хай сам шукає докази. Зверніть увагу, що ні разу, ПО СУТІ, особисто мені п. Ігор не відповів.

Я поважаю думки кожного, але треба мати наувазі, що є і правила диспуту. А то уявіть, якщо ми будемо платити такою самою монетою.

З повагою.

П.С, на других форумах, якщо БЕЗДОКАЗОВО!!!!!!!!!!!! ображаєте християнські істини і церковних діячів - бан.


Читаючи дописи, я тільки в Ігора не побачила дискусії типу "ти такий-то". А на рахунок відповідей, то більшість Ігоревих запитань залишається без відповідей. Він не звинувачує, він просто питає про реальні речі.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 квітня 2009, 10:55

romanm писав:
mmm82 писав:
Наталка писав:А вам всім що, аргументів забракло для Ігора? 8)


ТУТ АРГУМЕНТИ НЕ ПОМОЖУТЬ. ТРЕБА НАЙПЕРШЕ БОЖОЇ ЛАСКИ! :)


Мені, особисто, не забракло. але бачу що вести дискусію в стилі:" Ти такийто" і потім я маю доказувати, що я не верблюд. Хто звинувачує, хай сам шукає докази. Зверніть увагу, що ні разу, ПО СУТІ, особисто мені п. Ігор не відповів.

Я поважаю думки кожного, але треба мати наувазі, що є і правила диспуту. А то уявіть, якщо ми будемо платити такою самою монетою.

З повагою.

П.С, на других форумах, якщо БЕЗДОКАЗОВО!!!!!!!!!!!! ображаєте християнські істини і церковних діячів - бан.


Ну ось тут одна з дискусій, в якій Ви не забажали брати участі надалі.
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=30
Ще є дискусії, де замість хоч якогось конструктиву просто переходиться на образи.

А тепер прошу Вас навести мені приклад мого повідомлення в стилі "Ти такийто", я уже не прошу проти Вас, а проти будь-кого.

Стососвно доказовості...

Бачите, багато речей про які ми дискутуємо є речами дуже тонкими, і ми не завжди можемо опиратися на спільну доказову базу, крім того спотворену як того кому хотілось.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 15 квітня 2009, 13:45

Ну ось тут одна з дискусій, в якій Ви не забажали брати участі надалі.
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=30
Ще є дискусії, де замість хоч якогось конструктиву просто переходиться на образи.


Не те щоби не хотів, тут кожен залишився при своєму. Переливати з пустого в пусте????Можна, та чи вартує?
А тепер прошу Вас навести мені приклад мого повідомлення в стилі "Ти такийто", я уже не прошу проти Вас, а проти будь-кого.



В всякому випадку в мене немає бажання вишукувати хто і що говорив. Але те, що тут були склоки, думаю заперечувати не будете?! Я ні в якому разі вас не засуджую, чи щось вказую, немаю такого права. Совість кожному суддя.


Стососвно доказовості...

Бачите, багато речей про які ми дискутуємо є речами дуже тонкими, і ми не завжди можемо опиратися на спільну доказову базу, крім того спотворену як того кому хотілось.


Ну тоді взагалі не вартує говорити. Я вам приводжу в доказ всякі памфлети, проти католиків, а Ви мені щось інше, а я цього не признаю. Тоді що???? Є критерії науковості і доказів. А говорити лиш би говорити.... нема проблем. Тим паче, що критикувати завжди легше.

Клемент
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 січня 2009, 22:49

Повідомлення Клемент » 16 квітня 2009, 22:44

"Будьте братолюбні один до одного з ніжністю" Рим.12:10

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 24 квітня 2009, 18:11

Клемент писав:"Будьте братолюбні один до одного з ніжністю" Рим.12:10


Взагалі я доволі мирна особа, але не терплю зневаги як до себе так і до інших.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 25 квітня 2009, 01:07

Igor писав:Взагалі я доволі мирна особа, але не терплю зневаги як до себе так і до інших.

і при цьому дозволяєш собі зневажливо ставитись до інших?!
дуже цікавий ти об"єкт...
то ти позиціонуєш себе "справжнім" мачо, а в наступному ж повідомленні висуваєш тезу про "справжніх чоловіків", яка власне і говорить про твою дріб"язкову сутність...
то ти "не терпиш зневаги", а твої повідомлення на цьому форумі аж горять зневагою до церкви, священиків і т.д.

схоже, що ти або настільки тугий, що навіть своїх власних висловлювань пов"язати не можеш, а пишеш аби як -- що в голову прийде (що, загалом, свідчить про відсутність стержня, фундаменту, основи характеру, тобто свідчить про безхарактерність, слиматизм) або ти психічно не здоровий -- шизофренія (роздвоєння особистості, яке часто є наслідком одержимості злими духами)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 квітня 2009, 08:12

[quote="Малий"]
то ти "не терпиш зневаги", а твої повідомлення на цьому форумі аж горять зневагою до церкви, священиків і т.д.

/quote]


Його вже не раз ловили тут на лицемірстві та псевдохристиянстві. Ігор сам собі суперечить,займається провокаціями і хоче особливої "поваги". Шкода... Навіть створення про себе окремої замітки свідчить, швидше, ще і про манію величності!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 25 квітня 2009, 08:19

Ну, розділ то-"балачка", можна і погутарити.:)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 25 квітня 2009, 09:53

Igor писав:Моя "дрібязкова сутність" в ідеалі бачить державу, де громадяни поважають державу, церку і один одного, не бояться висловлювати свою думку і завжди відкриті до здорової дискусії.

якщо ти не помітив, то на цьому форумі основною темою обговорення є християнство, якого ж ти милого приповз сюди з своїми маразматичними політичними переконаннями??? чому не йдеш на політичні форуми -- чи ти вже там був і злиняв, бо не здатен тягатися з людьми, які дійсно на політиці розуміються?


Igor писав:А Ви не хочете мені це особисто в очі сказати?
Я правда Вашу особисту безпеку не гарантую, але ж для справжнього чоловіка його переконання є важливішими за його життя, правда?


:ROFL: так я це ТОБІ ОСОБИСТО і сказав, що тобі ще потрібно?
бачу, що я тебе ще й переоцінив... вже кулаками готовий махати!

для справжнього чоловіка його переконання є важливішими за його життя, правда?

в твоєму випадку -- це просто слова, які нічого спільного не мають з дійсністю -- ти сам це не раз доказав!
від себе ж -- ні! мої переконання важливі лише в тому випадку, якщо вони збігаються з Божими законами, якщо ж я виявляю якусь розбіжність, то відмовляюся від власних переконань. На мою думку це одна із важливих характеристик людської свобідної волі і вираз покори перед Богом. На відміну від тебе -- я допускаю, що можу помилятися в певних позиціях.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 квітня 2009, 13:39

Малий писав:якщо ти не помітив, то на цьому форумі основною темою обговорення є християнство, якого ж ти милого приповз сюди з своїми маразматичними політичними переконаннями??? чому не йдеш на політичні форуми -- чи ти вже там був і злиняв, бо не здатен тягатися з людьми, які дійсно на політиці розуміються?

Дійсно хтось вважає, що люди, які розуміються на політиці сидять на форумах? :ROFL:
Стосовно співвідношення Церкви(організації), держави і суспільства в цілому, то варто зауважити, що Церква(організація) на сьогодні є однією з ланок суспільства і тому повинна жити не тільки по своїм законам, а і по суспільним, хочеться їй це чи ні.
З людьми(суспільством) потрібно рахуватись.
Та і взагалі з чого Ви взяли, що я не беру участі в політфорумах?

Малий писав::ROFL: так я це ТОБІ ОСОБИСТО і сказав, що тобі ще потрібно?
бачу, що я тебе ще й переоцінив... вже кулаками готовий махати!

Чому кулаками, мені достатньо в очі зазирнути, спочатку, а потім можна і ногами :lol: . Але боюсь що з Вами це не той випадок. У Ваших очах нічого нового (а то і взагалі нічого) не побачу, а фізкультурою я маю де займатись. Шкода правда що Ви зразу зморозились, навіть не спробувавши відмазатись хоч трохи пристойно, але то пусте.

Малий писав:в твоєму випадку -- це просто слова, які нічого спільного не мають з дійсністю -- ти сам це не раз доказав!
від себе ж -- ні! мої переконання важливі лише в тому випадку, якщо вони збігаються з Божими законами, якщо ж я виявляю якусь розбіжність, то відмовляюся від власних переконань. На мою думку це одна із важливих характеристик людської свобідної волі і вираз покори перед Богом. На відміну від тебе -- я допускаю, що можу помилятися в певних позиціях.

А що таке Божі Закони? Це правдиві закони, обовязкові для виконання у всьому всесвіті незалежно від віросповідання людини, її політичних чи інших уподобань, і взагалі незалежно від того, чи ти є людина. Божі Закони правдиві для будь-яких створінь наділених душею.
А що Божі Закони мають спільного з тим, що проповідує Церква(організація)? Залежно від типу релігії вона може мати в своїх основних законах(заповідях, догмах) принаймі якусь частину Божих Законів, дуже часто сильно розбавлену людськими законами.
Стосовно власних переконань, то вони формуються в людині під впливом оточуючого середовища і виходячи з особистих даних, отриманих при народженні.
Я формувався далеко не в ідеальному середовищі, але маю можливість відчувати, якщо щось, суперечить моїм внутрішнім переконанням на рівні підсвідомих відчуттів, і у мене достатньо сміливості боротися з тим, що я вважаю негідним чи поганим.

П.С. А у Вас вистачить сміливості щоб бодай зареєструвати тему, аналогічну цій, що побачити оцінку, яку дадуть Вам інші дописувачі форуму?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 25 квітня 2009, 14:17

Igor писав:Стосовно співвідношення Церкви(організації), держави і суспільства в цілому, то варто зауважити, що Церква(організація) на сьогодні є однією з ланок суспільства і тому повинна жити не тільки по своїм законам, а і по суспільним, хочеться їй це чи ні.

повний брєд. Чому це Церква має підлаштовуватись до суспільства?


Igor писав:А що Божі Закони мають спільного з тим, що проповідує Церква(організація)?

ось тобі і яскравий приклад зневаги, яку ти виявляєш... навіть підшукувати цитати не довелось! я виявився правий -- ти хворий!

Igor писав:Я формувався далеко не в ідеальному середовищі,

може досить вже себе жаліти? і вимагати до себе особливої уваги? ніхто не винен в твоїх проблемах -- лише ти сам![/quote]

Igor писав:П.С. А у Вас вистачить сміливості щоб бодай зареєструвати тему, аналогічну цій, що побачити оцінку, яку дадуть Вам інші дописувачі форуму?

я притримуюсь інакшої думки про основне завдання цього форуму і вважаю не доречним створення подібних тем. Це твоя думка, що все має навколо тебе крутитися -- було б в тебе хоча трошки достоїнства, ти б зрозумів, що твої висловлювання тут є не на місці! нажаль, тобою керує саможаль, відкинення і егоїзм, що з християнської точки зору є далеко не чеснотами...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 25 квітня 2009, 14:23

Igor писав: Шкода правда що Ви зразу зморозились, навіть не спробувавши відмазатись хоч трохи пристойно, але то пусте.

тобто відмазатись -- для тебе є проявом пристойності? яж кажу, слимацюра ти слизька, ось твоя суть!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 квітня 2009, 15:37

Малий писав:повний брєд. Чому це Церква має підлаштовуватись до суспільства?

Тому що кримінального кодексу ще ніхто не відміняв, і у випадку здійснення правопорушення будуть судити за мирськими законами.
Згадайте слова одного достойника який казав: "Віддайте кесарю кесареве, а богу Боже".
Крім того священник повинен дотримуватись норм суспільної моралі навіть в більшій мірі ніж мирська людина.

Малий писав:ось тобі і яскравий приклад зневаги, яку ти виявляєш... навіть підшукувати цитати не довелось! я виявився правий -- ти хворий!

І на що ж я хворію, пане Айболит?

Малий писав:може досить вже себе жаліти? і вимагати до себе особливої уваги? ніхто не винен в твоїх проблемах -- лише ти сам!

Наведіть мені будь-ласка цитату де я на когось жаліюсь чи прошу бодай від когось жалості? Я щаслива людина, в усіх своїх бідах, як і в щасті я винен сам.

Малий писав:
Igor писав:П.С. А у Вас вистачить сміливості щоб бодай зареєструвати тему, аналогічну цій, що побачити оцінку, яку дадуть Вам інші дописувачі форуму?

я притримуюсь інакшої думки про основне завдання цього форуму і вважаю не доречним створення подібних тем. Це твоя думка, що все має навколо тебе крутитися -- було б в тебе хоча трошки достоїнства, ти б зрозумів, що твої висловлювання тут є не на місці! нажаль, тобою керує саможаль, відкинення і егоїзм, що з християнської точки зору є далеко не чеснотами...

І яке основне завдання форуму на ВАшу думку?
Якщо взяти до уваги Ваші дописи я уже і сам не знаю для чого він призначений.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 26 квітня 2009, 21:51

На мою думку, перебування на форумі Ihora i Iru є навіть дуже необхідним.
Пригадайте той новостворений псевдогреко-католицький форум підгірянців, як вони один одному відписували, ніби сидячи за одним компютером. Одна думка, одна ідея, жодної критики, жодного обєктивізму... доки цей форум не розсекретили люди із іншим мисленням, переконаннями. І саме тоді це явище конфронтації думок і поглядів стало називатися "форум", тобто всебічне обговорення певних питань з різних точок зору, різними підходами...

Потрібен контраст. Без чорного не можна побачити білого. Саме це десь пан Ігор і пояснював, відстоюючи свою позицію опозиції. Це дуже добре, коли ми обговорюємо питання католицької віри на фоні різних некатолицьких думок і поглядів. Це допомагає чітко побачити проблематику, тему, ідею; доказати її істинність чи хибність відносно Церковної науки і відрізнити її від інших неправильних поглядів, які часто є майже ідентичними чи здаються істинними, але десь глибоко суперечать католицькій вірі.

Якщо ми матимемо спільні думки, погляди, то форуму не буде. Хтось напише щось, а інші внизу подописують "так", "так" і все.

Нам потрібна та "Павлова колючка", щоби можна було б не тільки сказати "я так вважаю - значить це правда", але "написано....", чи "згідно Собору...", чи "Церква вчить...", "згідно канонів ..." і т.д.

Інша справа, коли ця "колючка" почне тупо іти напролом будь-яким переконанням чи доказам, ставлячи свою гордість непомильності над усе. Тоді її потрібно "обламувати", чим і повинен займатися сумлінний модератор


:x
Востаннє редагувалось 27 квітня 2009, 14:58 користувачем Anatolij, всього редагувалось 1 раз.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 квітня 2009, 09:28

Anatolij писав:Інша справа, коли ця "колючка" починає тупо іти напролом будь-яким переконанням чи доказам, ставлячи свою гордість непомильності над усе. Тоді її потрібно "обламувати", чим і повинен займатися сумлінний модератор
:x

Прошу навести мені приклади "тупо іти напролом будь-яким переконанням чи доказам, ставлячи свою гордість непомильності над усе.". Додатково можете навести приклади образ інших учасників форуму.
Щиро буду вдячний.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 27 квітня 2009, 10:03

Пропоную цю тему закрити:)
Думаю п. Ігор буде не проти. А то виясняти відносини при всіх, не зовсім доречно. Є приватна переписка, от там і можна вирішити все.

А якщо п. Ігор ставить гострі питання, це плюс для Його оппонентів , щоби більше мозги "диміли":) Хоча всі ми люди і можемо помилятися, як з однієї, так і з другої сторони.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 квітня 2009, 10:09

romanm писав:Пропоную цю тему закрити:)
Думаю п. Ігор буде не проти. А то виясняти відносини при всіх, не зовсім доречно. Є приватна переписка, от там і можна вирішити все.

А якщо п. Ігор ставить гострі питання, це плюс для Його оппонентів , щоби більше мозги "диміли":) Хоча всі ми люди і можемо помилятися, як з однієї, так і з другої сторони.


Я перепрошую, але якщо я не ображаю опонента, то це не значить, що я буду терпіти образи. Прошу людей навести приклади моїх образ інших учасників, або інші грубі порушення правил, тоді можна буде про щось говорити.
В приват я не хочу скочуватись, щоб інші учасники могли побачити дійсне лице деяких дописувачів.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 27 квітня 2009, 15:02

Igor писав:
Anatolij писав:Інша справа, коли ця "колючка" починає тупо іти напролом будь-яким переконанням чи доказам, ставлячи свою гордість непомильності над усе. Тоді її потрібно "обламувати", чим і повинен займатися сумлінний модератор
:x

Прошу навести мені приклади "тупо іти напролом будь-яким переконанням чи доказам, ставлячи свою гордість непомильності над усе.". Додатково можете навести приклади образ інших учасників форуму.
Щиро буду вдячний.


Вибачаюсь за некоректність, мав написати у перспективному відношенні. (уже виправив) тобто на майбутнє. Про Вас почав писати, але саме Вас колючкою не називав, але будь-кого з іншої конфесії чи атеїста - агностика.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 квітня 2009, 15:31

Anatolij писав:але будь-кого з іншої конфесії чи атеїста - агностика.

Кожен може помилятися так як вважає за потрібне, ми не вправі відноситись до нього гірше тільки через його переконанняч.
Той самий атеїст може робити в житті вчинки кращі ніж деякі християни, то ж чому ми повинні відноситись до них гірше.
Набагато цікавіше підібрати аргументи для переконання людини, можливо дійсно вдастся.
Хамовитості не терплю, дійсно деколи можна зустріти людей, які не хочуть чути аргументи, але це рідкісні клінічні випадки.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 27 квітня 2009, 15:37

Igor писав:
Anatolij писав:але будь-кого з іншої конфесії чи атеїста - агностика.

Кожен може помилятися так як вважає за потрібне, ми не вправі відноситись до нього гірше тільки через його переконанняч.
Той самий атеїст може робити в житті вчинки кращі ніж деякі християни, то ж чому ми повинні відноситись до них гірше.
Набагато цікавіше підібрати аргументи для переконання людини, можливо дійсно вдастся.
Хамовитості не терплю, дійсно деколи можна зустріти людей, які не хочуть чути аргументи, але це рідкісні клінічні випадки.


Ну, знаєте, на цьому форумі є (чи були) люди, мета яких не переконатися, але навязати і переконати у правдивості своєї віри чи конфесії. Тому ці люди і провокують таке ставлення до них. Інакше не можна. Давайте, створимо рубрику "екуменізм" чи якийсь позаконфесійний розділ. Або хай шукають собі форум своєї конфесії чи секти.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 квітня 2009, 19:29

У науці логіці передбачено, що той, хто запитує, керує розмовою... У випадку Ігоря, що ставить часто в центрі себе з проблемами, важко... Як на мене, за браком знань катехизму, йому ще зарано стояти на чолі дискусій на офіційному форумі УГКЦ. Адже він ставить питанння треба чи не треба, а що забагато, то не корисно. Дивно, чому він не може написати хоч одного нормального допису без питань, особливо наївних.

Образи від нього, очевидні приклади. Та не хочеться ще раз заглиблюватися у ряд його бздур. Вистачить провокацій!!! Скажу одне: коли він тут відверто кривдить у словесний спосіб Христову Церкву, тим самим він заторкає релігійні почуття практикуючих християн. Шкода, що цей форумчанин взагалі не бачить через це за собою вини.
Про деякі вибрики Ігоря я писав уже раніше тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 квітня 2009, 20:26

mmm82 писав:У науці логіці передбачено, що той, хто запитує, керує розмовою... У випадку Ігоря, що ставить часто в центрі себе з проблемами, важко... Як на мене, за браком знань катехизму, йому ще зарано стояти на чолі дискусій на офіційному форумі УГКЦ. Адже він ставить питанння треба чи не треба, а що забагато, то не корисно. Дивно, чому він не може написати хоч одного нормального допису без питань, особливо наївних.

Люди з якими я спілкуюсь безпосередньо, і які не можуть заховатись за маскою хамства(подекуди відкритого) дуже часто не знаходять аргументів у відповідь.... А шкода.

mmm82 писав:Образи від нього, очевидні приклади. Та не хочеться ще раз заглиблюватися у ряд його бздур. Вистачить провокацій!!! Скажу одне: коли він тут відверто кривдить у словесний спосіб Христову Церкву, тим самим він заторкає релігійні почуття практикуючих християн. Шкода, що цей форумчанин взагалі не бачить через це за собою вини.

Моя основна проблема в тому що я не думаю так як Ви?
Ви навіть думки такої не доспускаєте, що в деяких місцях правда може бути на мому боці.

mmm82 писав:Пише він: "Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства...".

Астрономія, хімія, фізика, генетика, філософія, медицина - ось невеликий перелік галузей, в яких люди поплатились життям за свої наукові дослідження в минулих часах, і дуже часто зазнають критики (безпідставної) в теперішніх часах, хоча на сьогодні усі ми користуємось досягненнями цих людей.

mmm82 писав:"Питання в іншому, в тому, що Церква(навіть як організація) апріорі має до себе повагу від Церкви(громади), а використовує її на дешеві понти замість реальної допомоги суспільству...".

Замість згуртування суспільства Церква(організація) зосередилась на здобуванні майна, на внутрішніх проблемах, які дуже часто сама собі і створює, в той час як суспільство залишилось один на один з основними життєвими викликами.

Anatolij писав:Ну, знаєте, на цьому форумі є (чи були) люди, мета яких не переконатися, але навязати і переконати у правдивості своєї віри чи конфесії. Тому ці люди і провокують таке ставлення до них. Інакше не можна. Давайте, створимо рубрику "екуменізм" чи якийсь позаконфесійний розділ. Або хай шукають собі форум своєї конфесії чи секти.

А на якому їх немає?
Форум дуже часто є тим психологічним барєром, який робить людину сміливішою, оскільки не передбачає фізичного контакту, і ситуація чітко міняється, коли такий контакт стає реальністю. Я вважаю кращим в цьому випадку не звертати увагу, як на шум лісу, або моря.
Нажаль ми не живемо в суспільстві (а може так і краще) де з вами усі погоджуються і не існує альтернативних думок. Я вважаю, що в основних питаннях ми повинні бути єдині, а все решта шушера не варта уваги.
Наприклад: усі присутні тут (або більшість) вірять в Христа, і це головне, що нас повинно обєднати, натомість питання глосоляпію я вважаю настільки не важливим, що на нього не варто витрачати свого часу узагалі.
Востаннє редагувалось 27 квітня 2009, 20:47 користувачем Igor, всього редагувалось 1 раз.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

domnika
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2009, 20:34

Повідомлення domnika » 27 квітня 2009, 20:42

Vzhe stiljky chasu pryjmaju pasyvnu uchastj v zhytti forumu, ale vyrishyla zarejestruvatysj lyshe zaraz.

Pane Igore, nabrydlo vzhe natykatysja na Vashi DUROSTI -- lyshitj vzhe cej forum, jak i obicjaly!

Бачите цифри вверху екрану? Це моя перевага. Коли цифри були в мінусі, я не писав на форумі.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 27 квітня 2009, 23:42

Igor писав:Наприклад: усі присутні тут (або більшість) вірять в Христа, і це головне, що нас повинно обєднати

більше того... навіть біси вірують... але нам з ними не по дорозі.
це відноситься і до тебе!

може вже справді досить -- ти тут чужий і непотрібний, невже не зрозуміло? :shock:
ти не маєш жодного відношення ні до Церкви, ні до Христа -- що ти хочеш доказати, а головне кому? своїй "жінці"?

п.с. -- доречі з твоїх плюсів два треба точно зняти твій і Наталки -- так що ти давно в мінусі, а все одно пишеш???


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей