Чи буде колись відновлено Рай на землі?

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Чи буде колись відновлено Рай на землі?

Повідомлення Soren117 » 27 квітня 2009, 22:33

Привіт всім!
Хочу дізнатись Вашу думку на рахунок цьго питання. Чи зможе Земля бути тим чудовим садом, який втратили Адам і Єва?

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 27 квітня 2009, 23:05

так буде....
але спершу земля буде очищена Святим Божим вогнем, будуть великі кари, які не були за всю історію людства, буде знищено все, що є гріховне... потім прийде Царство Миру, Ера Миру (не плутайте з New Age), яка буде тривати 1000 років. А після цього буде Страшний Суд, тоді не буде вже землі, не буде і Чистилища, буде лише Небо та пекло... і так буде тривати вічно...
Про це пише Іван Богослов в Одкровенні (Апокаліпсисі).

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 27 квітня 2009, 23:08

той час Ери Миру буде надзвичайно чудесний, якби хтось хотів, я би описала трішки докладніше... Бог через своїх візіонерів цілого світу давав описи тої Ери, яка настане.... і вона прийде ще за нашого життя.... хто хоче вірить, а хто хоче ні... але так воно буде...

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 27 квітня 2009, 23:13

Ira писав:тоді не буде вже землі, не буде і Чистилища, буде лише Небо та пекло... і так буде тривати вічно...

Так буде Земля раєм чи ні?
Спочатку Ви кажете що буде Раєм, а потім що вона буде знищена.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 квітня 2009, 09:54

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Cвідки Єгови мають на це однозначну відповідь - буде, адже вибрали комуністично-матеріалістичний принцип, бо комуністи теж хотіли збудувати земний "рай", правда тільки без Бога... Збирайте краще, за св. Писанням, скарби на небі, думаючи більше про те, що вгорі, і рай (небесна батьківщина християнської душі) наблизиться невдовзі!

Як мовив Ісус, - "...в домі Мого Отця багато жител".:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 квітня 2009, 09:59

Soren117 писав:
Ira писав:тоді не буде вже землі, не буде і Чистилища, буде лише Небо та пекло... і так буде тривати вічно...

Так буде Земля раєм чи ні?
Спочатку Ви кажете що буде Раєм, а потім що вона буде знищена.



Не слухайте сектантів, що "загубилися у власних міркуваннях", мішаючи Божу істину зі своїми домислами - дружня порада. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 квітня 2009, 13:41

Буде той Рай на землі, такий, як за часів Адама та Єви, люди не будуть знати що таке гріх. Але перед тим відбудеться очищення землі, збережуться одиниці, які і будуть відновлювати життя на землі. Сатана буде скутий на 1000 років. А після цього буде вже остаточний Суд.

PS. Перш ніж мене звинувачувати у сектанстві, раджу прочитати вам Святе Письмо.

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 28 квітня 2009, 18:37

Немає жодного сумніву, що Ісус подав Своїм вірним апостолам надію на небесне життя. Ввечері перед його страченням, Він обіцяв: „Багато осель у домі Мого Отця... Йду приготувати місце для вас. А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду і заберу вас до Себе, щоб де Я — були й ви”. Яка ж чудова обітниця небесного життя! — Івана 14:2, 3.

Апостол Іван сказав, що тих „викуплених від землі”, для володарювання з Христом на небі буде 144 000. Вони будуть „мала отара” в порівнянні з всіма тими, які одержать вічне життя.(Об’явлення 14:1—3).
Також Ісус мав інших овець, які мають надію жити на землі. Маю я ще інших овець, котрі не належать до цієї кошари. Я повинен привести також їх. Тоді всі слухатимуться мого голосу, і буде отара одна й один пастир.
(Іван 10:16)

Але ми всі памятаємо що Бог створив Рай саме тут на землі. Очевидно Бог мав на меті земний Рай в якому людство буде задовольнятись вічним життям у мирі та безпечності.
Чи ви думаєте, що Бог дозволить Своєму намірові не здійснитись? Ніколи! „Мій замір відбудеться”, Він каже. „Всяке жадання Своє Я вчиню”. (Ісаї 46:10, 11)
Так, Бог зробить те, що Він мав на меті зробити! І Він обіцяв: „Успадкують праведні землю, і повік будуть жити на ній”.— Псалом 36 (37):29.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 28 квітня 2009, 21:45

Рай, тобто місце для Бога ОТЦЯ, СИНА і ДУХА СВЯТОГО, треба плекати у своєму серці а не фантазувати бездіяльно коли, як і де воно буде. Господь постійно стукає, і прагне увійти в людські серця щоб вже сьогодні у них створити рай - оселю для Бога.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 29 квітня 2009, 01:38

та ні, ми повинні це знати, почитайте Одкровеня, починаючи від 20 глави там сказано про ці речі дуже чітко та зрозуміло.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 квітня 2009, 07:45

Ira писав:PS. Перш ніж мене звинувачувати у сектанстві, раджу прочитати вам Святе Письмо.


Св. Письмо якраз читаю і дещо знаю... Свідки Єгови теж нібито його читають, думають, що суперово знають, цитують треба чи не треба, і маємо купу хибних думок...Тому варто вважати з подібними висловлюваннями, особливо щодо біблійних чисел, які є часто символічними. А диявол, ворог людських душ і Божий, діє від початку... Зараз, можливо, більше, знаючи, що "має мало часу"... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 30 квітня 2009, 10:57

Ira писав:та ні, ми повинні це знати, почитайте Одкровеня, починаючи від 20 глави там сказано про ці речі дуже чітко та зрозуміло.


Не треба свої бажання видавати за "об'єктивне" розуміння Письма.
Вам хочеться ще за власного життя побачити кінець світу? Тоді нагадаю вам, що перші християни також очікували, більше того, були впевнені на 100%, що саме за їхнього життя той кінець і настане. Потім ще декілька поколінь так думало, поки не стало ясно, що щось не так вони зрозуміли. :)
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 30 квітня 2009, 11:12

robie, Ви воскресли на форумі :)
Чи це не чудово?! :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 30 квітня 2009, 15:33

ola писав:robie, Ви воскресли на форумі :)
Чи це не чудово?! :wink:


Ну я, в принципі, і не помирав насправді. :) Просто активність знизилася майже до нуля. :roll:
unicuique suum

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 30 квітня 2009, 22:52

robie писав:Вам хочеться ще за власного життя побачити кінець світу?



Чи не свідчить поведінка більшості людей та їхній склад розуму, що ми живемо в «останні дні»? (2 Тимофія 3:1—5).
Війни між народами;
Нестача харчів у багатьох місцях;
Великі землетруси;
Небезпечні хвороби;
Моральний і соціальний занепад.
(Матвія 24:1—14).

Хіба ці слова не нагадують вам наш прикрасний час?

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 03 травня 2009, 21:17

Soren117 писав:
robie писав:Вам хочеться ще за власного життя побачити кінець світу?



Чи не свідчить поведінка більшості людей та їхній склад розуму, що ми живемо в «останні дні»? (2 Тимофія 3:1—5).
Війни між народами;
Нестача харчів у багатьох місцях;
Великі землетруси;
Небезпечні хвороби;
Моральний і соціальний занепад.
(Матвія 24:1—14).

Хіба ці слова не нагадують вам наш прикрасний час?


Можете привести хоча б один період в історії, більш менш довгий, коли б не відбувалися такі речі? :)
Просто зараз є інтернет та інші сучасні засоби зв'язку, завдяки яким ми через декілька секунд знаємо, що на іншому боці планеті когось трухануло, чи 20 чоловік заразилося грипом. До речі, про хвороби, думаю, коли треть населення Європи померло від чуми, ті, що залишилися живими мали набагато вагоміший привід, для того, щоб очікувати неминучий кінець світу "вже зараз".

І це тільки один приклад, а їх можна привести тисячі. :)
unicuique suum

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 04 травня 2009, 16:56

robie писав:Можете привести хоча б один період в історії, більш менш довгий, коли б не відбувалися такі речі? :)
Просто зараз є інтернет та інші сучасні засоби зв'язку, завдяки яким ми через декілька секунд знаємо, що на іншому боці планеті когось трухануло, чи 20 чоловік заразилося грипом. До речі, про хвороби, думаю, коли треть населення Європи померло від чуми, ті, що залишилися живими мали набагато вагоміший привід, для того, щоб очікувати неминучий кінець світу "вже зараз".

І це тільки один приклад, а їх можна привести тисячі. :)


Протягом історії людства, дійсно відбувалися війни, голод, хвороби, землетруси та ін.
Але це були поодинокі випатки, які охоплювали окремі частини світу.
У Матвія 24:3-14 говориться про сукупність всіх цих чинників як окремого знаку, тобто війни, голод, хвороби, землетруси мали з'явитися разом і відбуватися у всесвітніх масштабах!
І саме з 1914р цей період "останніх днів" почав тривати.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 04 травня 2009, 17:58

Soren117 писав:
robie писав:Можете привести хоча б один період в історії, більш менш довгий, коли б не відбувалися такі речі? :)
Просто зараз є інтернет та інші сучасні засоби зв'язку, завдяки яким ми через декілька секунд знаємо, що на іншому боці планеті когось трухануло, чи 20 чоловік заразилося грипом. До речі, про хвороби, думаю, коли треть населення Європи померло від чуми, ті, що залишилися живими мали набагато вагоміший привід, для того, щоб очікувати неминучий кінець світу "вже зараз".

І це тільки один приклад, а їх можна привести тисячі. :)


Протягом історії людства, дійсно відбувалися війни, голод, хвороби, землетруси та ін.
Але це були поодинокі випатки, які охоплювали окремі частини світу.
У Матвія 24:3-14 говориться про сукупність всіх цих чинників як окремого знаку, тобто війни, голод, хвороби, землетруси мали з'явитися разом і відбуватися у всесвітніх масштабах!
І саме з 1914р цей період "останніх днів" почав тривати.


Так би зразу і сказали, що ви свідок Єгови. А нагадайте мені будь ласка, скільки разів свідки Єгови пророкували кінець світу? 5? Чи може 6? :)
Кожен бачить те, що він хоче бачити. Більше землетрусів, більше хвороб, більше війн.
Бажаю Вам успіхів у цій справі, хоча Ви і так вже досить непогано справляєтеся. :Yahoo!:
unicuique suum

Soren117
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 квітня 2009, 22:05

Повідомлення Soren117 » 04 травня 2009, 21:41

robie писав:Так би зразу і сказали, що ви свідок Єгови. А нагадайте мені будь ласка, скільки разів свідки Єгови пророкували кінець світу? 5? Чи може 6? :)

Напевно ви вже неодноразово спілкувалися з Свідками Єгови!
Я впевнений, що жоден свідок не міг вам сказати конкретно рік, день чи годину кінця світу! Тому що в Марка 13:32 сказано: Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, - тільки Отець. То напевно ви щось путаєте!

Особисто я не хочу бачити ні війн, ні голоду, ні замлетрусів, але ви подивіться світові новини! І може ще тоді скажете, що нас чекає світле та безтурботне майбутнє!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 08:50

Soren117 писав:
robie писав:Так би зразу і сказали, що ви свідок Єгови. А нагадайте мені будь ласка, скільки разів свідки Єгови пророкували кінець світу? 5? Чи може 6? :)

Напевно ви вже неодноразово спілкувалися з Свідками Єгови!
Я впевнений, що жоден свідок не міг вам сказати конкретно рік, день чи годину кінця світу! Тому що в Марка 13:32 сказано: Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, - тільки Отець. То напевно ви щось путаєте!

Особисто я не хочу бачити ні війн, ні голоду, ні замлетрусів, але ви подивіться світові новини! І може ще тоді скажете, що нас чекає світле та безтурботне майбутнє!


А Ви історію власної організації вивчаєте, взагалі? Вам нагадати хто такі Чарльз Рассел чи Рутерфорд?
А дати, що вказувалися в Сторожовій Вежі як дати кінця світу: 1914, 1915, 1916, 1918, 1925 (цього року селяни навіть не сіяли, настільки були впевнені), 1942 (про те, що було збудовано "дім князів" для пророків, що мали воскреснути до закінчення другої світової, ви в курсі, я сподіваюся?), 1966, 1975, 1980, 1999 і т.д.

Вивчайте історію, це дуже корисно, і не давайте себе дурити, думайте самостійно і критично.
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 09:38

І саме з 1914р цей період "останніх днів" почав тривати.


Ну, я можу вірити в те, що ми живемо в "останні дні", що ці признаки стають все більш очевиднішими.
Але я хочу знайти відповідь на конкретне питання: вказують ці признаки, що цей період почався з 1914 року( або як говорять СЄ, що Христос вернувся в цей рік)?????


Стосовно землетрусів:

Землетрус, який забрав найбільше життів 850 000, був в Китаї 1556. Так що не тільки після 1914 року, були страшні землетруси.

Не вартує забувати ще й того, що записи почали вестися тільки на переломі 19-20 стт.

Нема також абсолютно ніяких даних, стосовно сейсмологічної активності, які би говорили чи підтверджували, що з 1914 року було її більше,чим за любий другий період період до1914р.


"Seismicity of the Earth" Гутенберга і Ріхтера, 1949р.


Ну а на теми війн, голодів і т.д, писати лінь.
Тим паче важливе також правдиве пояснення слів Матея, а не таке, як в СЄ:)


А на рахунок кінець світу, бачите СЄ вам скажуть що це не.... пророцтво, а просто думка, основана на Біблії, і не головне дати, а головне що Бог підтримує їх організацію.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 09:55

А на рахунок кінець світу, бачите СЄ вам скажуть що це не.... пророцтво, а просто думка, основана на Біблії, і не головне дати, а головне що Бог підтримує їх організацію.


Скажу більше - якщо потрібно, людина може знайти вихід з будь-якої, навіть абсолютно безглуздої ситуації. Самовиправданню немає меж. :)
СЄ - один з найцікавіших прикладів.
Хоча і вони вчаться на своїх помилках. Раніше просто казали дату, тепер вже, бачите, говорять про те, що дату взнати не можна, та ще й щиро дивуються, як хтось міг ті дати називати! :Yahoo!:
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 09:58

Хоча і вони вчаться на своїх помилках. Раніше просто казали дату, тепер вже, бачите, говорять про те, що дату взнати не можна, та ще й щиро дивуються, як хтось міг ті дати називати! :Yahoo!:



Вони навіть спец книгу випустили, де показують всі такі речі. Дехто з СЄ говорить, що, наприклад, питання про розпяття Христа на хресті чи на чомусь другому , також не важливе. Якщо наприклад, їм докажуть, що Христос всетаки був розпятий на хресті, то це не порушить їх віру.

Типу головні принципи їх вчення залишились незмінні.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 10:04

romanm писав:[
Вони навіть спец книгу випустили, де показують всі такі речі. Дехто з СЄ говорить, що, наприклад, питання про розпяття Христа на хресті чи на чомусь другому , також не важливе. Якщо наприклад, їм докажуть, що Христос всетаки був розпятий на хресті, то це не порушить їх віру.

Типу головні принципи їх вчення залишились незмінні.


Так, це вже прогрес. Все менше і менше фанатизму, скоро переростуть з закритої секти в нормальну собі середньостатистичну церкву на зразок протестантських. :)
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 10:10

Так, це вже прогрес. Все менше і менше фанатизму, скоро переростуть з закритої секти в нормальну собі середньостатистичну церкву на зразок протестантських. :)

Не думаю, вчення про державу то лишилося

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 10:16

romanm писав:
Так, це вже прогрес. Все менше і менше фанатизму, скоро переростуть з закритої секти в нормальну собі середньостатистичну церкву на зразок протестантських. :)

Не думаю, вчення про державу то лишилося


я звичайно не пророк, але думаю, що і це вчення також буде мінятися, поступово, але буде все менш радикальним.
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 10:28

я звичайно не пророк, але думаю, що і це вчення також буде мінятися, поступово, але буде все менш радикальним.



В всякому разі рівняти СЄ з протестантами не корректно. Протестанти, хоча б християни, а тут , скоріше всього вчення мессіянського єврейського толку, Трійці нема, Христос не Бог і т.д.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 10:39

romanm писав:
я звичайно не пророк, але думаю, що і це вчення також буде мінятися, поступово, але буде все менш радикальним.



В всякому разі рівняти СЄ з протестантами не корректно. Протестанти, хоча б християни, а тут , скоріше всього вчення мессіянського єврейського толку, Трійці нема, Христос не Бог і т.д.


я з протестантами рівняв не по догматичній складовій, а по організаційній, тобто рівень фанатизму, закритість, ворожість, агресивність і т.д. Все це у СЄ зменшується. Способи міняються, категоричність заяв, інтрпретація подій та навіть самого Євангелія.
unicuique suum

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 11:16

тобто рівень фанатизму, закритість, ворожість, агресивність і т.д. Все це у СЄ зменшується. Способи міняються, категоричність заяв, інтрпретація подій та навіть самого Євангелія.



Може :) Хоча

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 травня 2009, 11:18

це все оффтоп, звісно. Тут взагалі про рай на землі мова йшла. :)
unicuique suum


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей