Крадіжки і авторське право

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 05 травня 2009, 19:56

Не знаю, може мене й осудять на цьому форумі за різкість, але

Сьогоднішнє трактування авторського права є жидовським способом викачувати гроші з людей!

Найбільше цим переймаються жиди(погані євреї, є й нормальні). Патенти відгуляли своє і тепер оті всі шукаючи халявних грошей шоу-бізнесмени проявляються як на сонці.

Задумайтесь чого саме на пісні, музику і носії комапкт диски напирають? Раніше захоплючи патентні різні установи свожи жидовні торгували і скуповували права на винохади. Причому на такі що ще не були винайдені по факту. Розвиток технологій прикрив це. Все є-спробуй зроби. Змагання прогресу перемістилось у технології виготовлення. Що і з чого робиться не секрет більше.

Залишилась любителям паразитичного тільки "музична сфера". Пропихаючи через політику відвертий і інаглий свій інтерес, вони намагаються урвати ще трохи на "інтелектуальній власності". Що воно таке і кому може належати? хіба тільки освіта чи тільки здатність і освоєєня своїм розумом? Тисячі і мільйони людей уже вклали інтелектульну власність у те що потім учені перетворють на користь для людей,-отримують чисту прісну воду з верешечка асберга, який пливе по Гольфстріму.

Можна було б не переживати за розбори наший артистів і співаків. Їх цінькання і акання замісь співу та танців складатиме враження розбірок халттурщиків. Хай би між собою оті всі неспіваки без техніки розбирались. Та ні, лізуть у політику і намагаються змусити усіх платити за ними узурповане право називати відтворення певних звуків своїм.

В реальності люди все одно щось слухатимуть. Брехня що розбираються, як і казки про мудрий народ. Давно уже помітно щод діють інші правила. Розкрученість залежить від телеканалів і інформаційного простору-замкнуть його-поріжуть супутникове телебачення (обкладуть податками). Музика буде тільки з їх відомих усім телеканалів. Вланикам барів не тяжко буде виконати вимогу сплачувати процент "виконавцю" за "його" пісню. Вкладуть у ціну подібно до ПДВ. Корпорації власників прав на пісні качатимуть гроші з нічого, не витрачаючи жодної хвилини праці. Не здивуючь якщо це жидовсько-хохляцьке паразитичне свавілля відбудеться в Україні. Проте...гнила система зїдає сама себе і виконати догляд з включення повноцінного насосу не вдасться. Розвиток такого виду паразитизму зупиниться на анархії і перейде до чиновницьких штрафів і їх вигоди.

Соромно, що це діється на моїй землі і не зовсім в моїй країні.

Соромно і ганьба тим виконавця, як Руслана і Танок на Майдані Конго, які спокусились на дармові гроші.

Прикро, що немає сили на Україні здатної захистти людей від придуманих поборів з загоном їх в обставини що змушують платити.

Гріш ціна тим виконавцям, які бояться копіювання їх співу. Диски несуть записи, які приблизно повінстю можна відтворити на тих же динаміках, що при записі. Неповне копіювання не єдине протиріччя. Виробництво диску, запис на нього пісні і прослуховування-це є свобода спілкування. Не таємниці з секретною інформацією коливають у повітрі гортанню і язиком співаки. Просто слова, повтрювати, які не заборонено і не може бути. Бо що ж тоді спілкування?

Гроші кажете. Оцінювати вкладену працю потрібно того, хто її виконує. Записала людина диск, заплатила кошти щоб придбати його і записуючий пристрій-її й належиться за це. Співак працює, коли співає, а не коли ним виконана пісня звучить у когось.

В Україні людей тримають за дурнів. Ще б, стільки раз їх політики розводили і ідалі це успішно роблять. В Європі не піддаються на жидовські плачі. Їх телебачення місцям оголошує і схожу до моєї точку зору. Нажаль лобі паразитів досить сильне. Нещодовна власнику Торент порталу дали рік тюрьми за організацію вільного обміну музикою між користувачами.

Справедливість вернеться. З геноцидом, без, невідомо кого-буде з часом дійшовго до критичної межі незадоволення. Занадто багато спосіб одирання людей розвелось і багато з них уже демонструють наслідки. Кризи нізвідки не взялись.

Колишні Імперії змушували співати їм прославляння і забороняли правдиві пісні. Нинішня анархія з правлячами колишніми рабами, які марно намагаються бути схожими на хазяїв, вирішує збирати плату за прослуховування пісень, викинувши нормальні і правдиві поза широкий інформаційний простір. Самі себе обдурять.

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 05 травня 2009, 22:06

Ричард М. Столлман. Говорите, "интеллектуальная собственность"? Соблазнительный мираж

Ричард М. Столлман
Перевод: Сергей Мороз
LinuxRSP.Ru

31 августа 2006 г

Оригинал: Did You Say "Intellectual Property"? It's a Seductive Mirage by Richard M. Stallman


Называть авторское право, патенты и торговые марки "интеллектуальной собственностью" стало модным. Эта мода возникла не случайно - такое определение систематически искажает и смешивает эти понятия, а его использование продвигалось и продолжает продвигаться теми, кто заинтересован в этой неразберихе. Всякий, желающий ясно представлять себе эти права, поступит правильно, отвергнув это понятие.

Одно из его воздействий, заметить которое не так сложно, склоняет думать об авторском праве, патентах и торговых марках по аналогии с имущественными правами на физические объекты. (Эта аналогия не соответствует настоящим обоснованиям положений законодательства о торговых марках, авторского и патентного права, но только специалисты знают об этом.) Фактически эти законы немногим отличаются от права на физическую собственность, но использование этого определения наводит законодателей на необходимость приведения их в большее с ним соответствие. Поскольку такое изменение желательно для тех компаний, что используют силу авторского права, патентов и торговых марок, эти компании и проводят работу по популяризации такого понятия.

По мнению Марка Лемлея, ныне профессора Стэнфорда, повсеместное использование понятия "интеллектуальная собственность" - причуда, идущая от основанной в 1967 году Всемирной организации "интеллектуальной собственности", действительно ставшая распространённой только в последние годы. (Формально ВОИС относится к ООН, но фактически она отражает интересы владельцев авторских прав, патентов и торговых марок.)

Предпочитающим судить о таких вопросах по существу следует отказаться от этого предвзятого толкования. Многие меня просили предложить какое-нибудь другое название для этой категории и представляли альтернативы сами. Предлагали IMP'ы, от Imposed Monopoly Privileges, и GOLEM'ы, от Government-Originated Legally Enforced Monopolies. Кто-то говорил об "исключительных правовых режимах", но всё это означает лишь отсылку к ограничениям как правам - всё та же двусмысленность.

Подменять "интеллектуальную собственность" каким-либо другим определением - ошибка. Иное название может исключить предвзятость, но может и увести от более глубокой проблемы этого понятия - сверхобобщения. Нет ничего другого, столь же унифицированного, как "интеллектуальная собственность". Это - мираж, наяву существующий, видимо, только из-за условий, предполагающих его существование.

"Интеллектуальная собственность" действует как определение, смешавшее без разбора в одну кучу в корне несовместимые законы. Услышав об "интеллектуальной собственности", приложенной к этим различным законам, не-юристы склоняются к принятию примером для себя общего принципа и действуют одинаково. И впредь ничего более.

Между тем, эти законы принимались отдельно, по-разному развивались, покрывают различную деятельность, у них разные правила, и ставят они на публичное обсуждение разные вопросы. Авторское право разрабатывалось для содействия литературе и искусству, оно и охватывает детали работы в литературе и искусстве. Патентное законодательство было задумано для поддержки публикации идей по цене на эти идеи их единоличных владельцев - цена, которая в одной области, возможно, и худшая, а в иной нет. Законодательство о торговых марках задумывалось не для того, чтобы способствовать какой-нибудь деловой активности, а попросту для того, чтобы покупатель знал, что он покупает; тем не менее, под влиянием "интеллектуальной собственности" законодатели включили его в схему, которая обеспечивает стимулирование рекламы (не спрашивая у людей, хотим ли мы больше рекламы).

Поскольку эти законы разрабатывались независимо, они отличны и в каждой своей детали так же, как и в базовых целях и в методах. Потому, если вы усвоите несколько фактов по авторскому праву, то получите лучшее основание в убеждённости о различии с патентным законодательством. Реже собьётесь с правильного пути!

Не один только обыватель сконфужен этим определением. Я постоянно нахожу, что эксперты и в патентном, и в законодательстве об авторском праве, и в законодательстве о торговых марках, и даже профессоры-юристы, преподающие эти предметы, прельщены соблазнительностью общих положений определения "интеллектуальная собственность", идущих вразрез с фактами, которые им известны. Это понятие, сбивая с толку, отвлекает их от использования собственных знаний.

Люди чаще говорят об "интеллектуальной собственности", когда в действительности подразумевают несколько иную категорию, большую или меньшую самой "интеллектуальной собственности". Например, когда богатые государства навязывают законы бедным странам для вымогательства денег у последних. Эти законы часто втискиваются в категорию "интеллектуальной собственности" - так, что и люди, которые сомневаются в их справедливости, постоянно используют этот ярлык, даже несмотря на его несоответствие. Это ведёт к ошибочным заявлениям и туманным размышлениям. На этот случай я рекомендую использовать такое понятие, как "законодательная колонизация", которое сосредотачивает внимание на центральном аспекте предмета - всё же лучше, чем "интеллектуальная собственность". На остальные случаи понятие, описывающее предмет, может и отличаться.

Понятие "интеллектуальная собственность" склоняет и к упрощённым размышлениям. Оно ведёт людей к сосредоточению на этой форме ограниченной унификации этих несопоставимых законов, что они-де создают специальные условия, на которых могут быть куплены и проданы, а сущность их игнорируется - особые ограничения каждого из них возлагаются на общественность, а в результате, и вся ответственность.

В таком широком масштабе люди не могут усмотреть ни тех особых публичных вопросов, поднимаемых авторским правом, ни различных вопросов от патентного законодательства, ни даже любого из прочих. Эти вопросы возникают именно из той конкретики, что само понятие "интеллектуальная собственность" склоняет не замечать. Например, один из вопросов, относящийся к авторскому праву - должен ли быть разрешён обмен музыкой. В патентном законодательстве на этот счёт ничего нет. Однако, патентное право поднимает вопрос, позволять ли бедным странам производить жизненно необходимые медикаменты и продавать их дешевле для сохранения человеческих жизней. С этим ничего не может сделать авторское право. Ни один из этих вопросов не является чисто экономическим, и всякий, рассматривающий их в поверхностных экономических перспективах сверхобобщения, ухватиться за них не может. Таким образом, любое заключение по "вопросу об интеллектуальной собственности", едва ли не непременно, глупость. Если вы думаете об этих правах, как о принадлежащих одной категории, то и во внимание возьмёте только те мнения, которые трактуют их так же. Которое из них выберете, уже никакого значения не имеет.

Если вы хотите ясно представлять для себя вопросы, поднимаемые ли патентами, или авторским правом, или торговыми марками, или даже просто узнать, о чём говорят эти законы, первым шагом забудьте об идее связать их вместе и разложите их по разным сторонам. Если вы хотите писать статьи, в которых собираетесь информировать общественность и поощрять ясное понимание, каждый из этих законов раскладывайте отдельно; не предлагайте обобщений по ним.

Кстати, когда придёт время реформировать ВОИС, помимо прочего, давайте сменим и его название.

© 2004 Richard M. Stallman

Настоящий перевод на русский язык не является официальным. Автор перевода надеется, что русскоязычному читателю он поможет лучше понять позицию Ричарда М. Столлмана по очерченному в эссе вопросу.

© 2006 Мороз Сергей, перевод на русский язык


Несколько комментариев, которые могут быть полезны читателю.

1. Профессор Марк Лемлей (Mark Lemley) имеет блестящее юридическое образование - Стэнфордский университет в 1988 году, Калифорнийский в 1991-ом, помимо Стэнфорда, где читает лекции по интеллектуальной собственности, законодательству, затрагивающему компьютеры и Интернет, патентному законодательству и антимонополизму, работает консультантом в фирме Keker & Van Nest в том же проблемном поле, среди его клиентов Genentech, Inc, Google, Inc., Grokster, Ltd, Intel Corp., Netflix и университет Колорадо. Лемлей - автор множества научных работ, в том числе, двухтомного труда IP and Antitrust.

2. Упоминаемая Столлманом ВОИС (WIPO, или World Intellectual Property Organization, штаб-квартира в Женеве) - международная межправительственная организация, содействующая охране интеллектуальной собственности в соответствующем своему статусу масштабе. Что у Столлмана "фактически она отражает интересы владельцев авторских прав, патентов и торговых марок", в самой ВОИС отражено координацией деятельности Мадридского союза по международной регистрации знаков, Парижского союза по охране промышленной собственности, Гаагского союза по международному депонированию промышленных образцов и прочих соответствующих союзов и организаций.

3. О реформировании ВОИС. Это не шутка. Европейский Фонд Свободного Программного Обеспечения (ЕФСПО) проводит глобальную акцию с обращением к ВОИС сменить имя и миссию, в котором говорится: "Мы одобряем и поддерживаем Женевскую Декларацию и приглашаем её разработчиков, стороны, подписавшие её, и Объединённые Нации к началу размышлений не только о том, какой должна быть роль ВОИС, но, главным образом, о том, что за организация нам нужна на её месте". Предложение ЕФСПО - World Intellectual Wealth Organisation (Всемирная Организация Интеллектуального Богатства).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 08 травня 2009, 10:00

[/quote]Сьогоднішнє трактування авторського права є жидовським способом викачувати гроші з людей!

Обережніше, Ісус Христос був єврей за національністю.

[quote]3. використовувати альтернативну безкоштовну програму.

Де взяти?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2009, 10:38

ShMariam писав:
Сьогоднішнє трактування авторського права є жидовським способом викачувати гроші з людей!

Обережніше, Ісус Христос був єврей за національністю.

3. використовувати альтернативну безкоштовну програму.

Де взяти?А Юрій Канигін доводить у книзі "Шлях аріїв", що Ісус має українське коріння, галицьке. Хоча як Бог, є найперше поза національностями, бо ж небесного походження у суті... :)

Де взяти безкоштовну програму? Та в Інтернеті їх хоч греблю гати. Тільки, на жаль, ці всі "freeware" часто опановані, мов злим духом, деструктивними вірусами. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 09 травня 2009, 12:29

3. використовувати альтернативну безкоштовну програму.

Де взяти?

Таблиця аналогів Linux-программ в Windows

Тільки, на жаль, ці всі "freeware" часто опановані, мов злим духом, деструктивними вірусами.

Дивіться в бік "open source" безкоштовних програм.
http://www.osalt.com/

А Юрій Канигін доводить у книзі "Шлях аріїв", що Ісус має українське коріння, галицьке. Хоча як Бог, є найперше поза національностями, бо ж небесного походження у суті...

Офіційна сторінка монастиря та парафії св. Юрія оо. Василіян в м. Червонограді

...
Першу вістку , що стосується життя Марії, подає нам Євангеліє від Луки з нагоди Благовіщення. Тоді архангел Гавриїл сказав, що Марія була повна ласки, походила з роду Давида й була родичкою Єлизавети - матері святого Івана Хрестителя. З цих слів Божого посланця довідуємося, що Мати Божа походила з царського й архиєрейського родів та що з першої хвилини свого життя була обдарована повнотою святості.
...

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 12 травня 2009, 10:28

Євреї є різні, як і українці, росіяни, поляки, німці.

Жидами, людей єврейської національності стали називати за певні "хороші вчиники" протягом століть і харатерні сам для них, як наприклад лихварство, скупість і вишукування якнайбільшої незаслуженої вигоди з чужого горя. Хіба Ісус був таким?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 травня 2009, 10:53

Жидами, людей єврейської національності стали називати за певні "хороші вчиники" протягом століть і харатерні сам для них, як наприклад лихварство, скупість і вишукування якнайбільшої незаслуженої вигоди з чужого горя. Хіба Ісус був таким?


Точно???? Хіба жиди це не назва євреїв в Польщі, наприклад?? Те, що воно взяло негативний відтінок, не думаю що проблема в слові жид?! Хоча, не знаю.

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 12 травня 2009, 19:02

Єврей, жид - самоназва на івриті - йеґудім, на ідиш - йід або айід.
в англ. мові - Jew, Hebrew, Jewry
в нім. мові - Jude, Hebräer
в фран. мові - Juif, Juive, Israélite
в італ. мові - giudeo, ebreo, israelita,
в польській - Żyd
в чеській - žid

У 2 томі "Етимологічного словника української мови" на с.177 вказано, що слово єврей було запозичено у церковнослов"янську з середньогрецької і пізніше (у формі "гебрей") ще раз в українську через західнослов"янські з латинської. Назва "іврит" спирається на цей корінь.
В цьому ж томі на сторінках 196-197 вказано етимологію "жид" - це старослов"янське запозичення з італійської, де, в свою чергу, дане слово було запозичено з латини.

Як показує етимологія, обидва ці слова не є "рідними" ні в російській, ні в українській.

Я не вважаю назву жид образливою.
Назва "жид" набула образливого змісту спочатку в царській Росії, це збереглося в Совєтському Союзі і було нав'язано українській мові.

Я розумію, що маса безграмотного люду вважає слово образливим, але чи повинні ми спускатись до їх невігластва і, тим самим, закріплювати неприємний відтінок?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Привласнені статті в богословських виданнях

Повідомлення o.Mykil » 05 серпня 2009, 12:52

Слава Ісусу Христу!

Якось нині до моїх рук натрапив знаний християнський католицький часопис «П. П.» (видається у нашому Львові), який я час від часу читаю і, переглянувши, був досить здивований, коли у журналі за цей Божий рік побачив на 14 ст. свою... авторську статтю про покликання, під котрою підписалися незаслужено в рубриці «Дорога спасіння». У дещо переробленому злегка вигляді та скороченому... Навіть в ролі епіграфа подали біблійний вислів з 1 Кр. 7, 20, який я раніше підшукав у процесі написання своєї чергової статті. Та менше з тим. Не хочу називати поки що начебто автора, на перший погляд... Вважаю, що так не годиться чинити… Можливо, хтось мав і добрий намір. Невідомо.

Моя давнішня стаття про покликання під оригінальною назвою «Наше покликання» була до того якось надрукована у двох християнських журналах. Є вже (була) також і в Інтернеті.

Люди знають… Можу це підтвердити наочно.

Є особисто проти всяких крадіжок інтелектуальної власності, плагіату тощо. На жаль, вже траплялося, що привласнювали мої особисті вірші, вистраждану працю, та це були люди нібито не цілком близькі до Церкви. Не сподівався, направду, таке стрінути у відомому журналі, що навіть має свою веб-гілку в Неті…

Звернувся через електронну пошту, щоб направили прилюдно помилку. Побачимо. Просто не хочу, щоб схоже траплялося й надалі, зокрема в Церкві…

Мені зокрема не йдеться про якусь комерцію, образу тощо, а передусім про правду у світлі Божого Слова.

Що скажете на це, шановні християни-форумчани? Як це можна викорінити?
Востаннє редагувалось 12 лютого 2011, 20:35 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 серпня 2009, 18:52

Подивіться з другого боку:) Значить ваше слово когось зачепило. Дякуйте Богу що переписують. А таких статей, з Божою поміччю, наваяєте 1000:) Імхо.

filosof
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 23 жовтня 2005, 22:36
Звідки: місце під сонцем
Контактна інформація:

Повідомлення filosof » 05 серпня 2009, 19:19

свої права потрібно відстоювати
якщо копіюють чиюсь вже раніше написану статтю - то варто хоча б подавати джерело

Olesia
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 28 липня 2009, 19:56

Повідомлення Olesia » 05 серпня 2009, 21:30

якщо копіюють чиюсь вже раніше написану статтю - то варто хоча б подавати джерело


Що тут можна ще додати

Значить ваше слово когось зачепило.


А стаття дійсно зачепила

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 06 серпня 2009, 12:13

Напевно вартувало б найперше звернутись в редакцію часопису, вони ж не перевіряють всіх своїх авторів на предмет плагіату.
А викорінити таке явище не вдасться ніколи. ІМХО.
Вважайте, що ваша стаття народилась вдруге, на славу Божу і на застанову для нас. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Юра
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 29 липня 2009, 11:33
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Юра » 07 серпня 2009, 08:49

Дійсно, хороші слова чи вчинки будуть повторювати завжди. Чи присвоювати собі. І з цим нічого не зробиш. Потрібно дякувати Господу, що він дав нам таку милість створити те, від чого б інші захоплювались. :)

В моєму житті нещодавно відбулась дуже складна подія. Я вчинив так, як веліло мені серце і Божа воля. Без заступництва Господа, Матінки Божої і Ангела-охоронця не знаю що було б. З того всього я зробив хороший вчинок. І зараз його кожен присвоює собі - щодня чую про нових героїв і т. д. Звичайно обідно, бо життям ризикував я. Але розумію, що не варто скрізь розпинатись і кричати на кожному кроці, що вони все вигадують і приписують собі. І так всіх не переконаєш. просто молюся, щоб Господь дав мудрості і надалі оберігав мене. У вашому випадку звичайно потрібно написати листа в редакцію. Але потрібно зрозуміти, що це викорінити не можна, тому постарайтесь ставитись до цього з розумінням.

З повагою.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 серпня 2009, 15:08

Тепер в Неті часто повторюють фразу: "В перемоги багато батьків, а поразка - сирота". Звичайно не приємно коли твою інтелектуальну власність привласнюють інші. Але тіштеся разом зі святим Павлом, якому було всеодно чи Євангеліє щиро проповівується чи з ревнощів чи за гроші. Головне що слово Боже голоситься.
:)
Але мені прикро що наші католицькі ЗМІ займаються злодійством... :(
Sic transit gloria mundi

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Повідомлення Mandrivnyk » 07 серпня 2009, 16:23

Шановний Mykile, я теж був у вашій "шкурі", коли мою одну статтю переписали слово в слово, замінивши деякі в одному з християнських часописів, не буду конкретизувати назви видання та імені плагіатора, бо він навіть причетний до структур УГКЦ... Такі випадки траплялися із моїми знайомими. Це просто неприпустимо, коли твою працю привласнюють і забувають додати вислів "підготував такий-то"...

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 07 серпня 2009, 18:28

Господь вчить нас любити не лише своїх ближніх, але й ворогів. Але любов - це не соплі. Заради любові потрібно і застерігати, і намагатись зупинити того, хто согрішає. Господь вчить нас, як це потрібно робити. Тож треба діяти.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 07 серпня 2009, 18:48

Sotnik писав:Господь вчить нас любити не лише своїх ближніх, але й ворогів. Але любов - це не соплі. Заради любові потрібно і застерігати, і намагатись зупинити того, хто согрішає. Господь вчить нас, як це потрібно робити. Тож треба діяти.


на всі 100 погоджуюсь! терпіти таке -- значить співдіяти в грісі, тому вважаю, що таких "злодюг" потрібно без жалю викривати, щоб дати можливість ще на землі зрозуміти свої провини...
найсумніше, що цим займаються католицькі видання -- невже справді не розуміють, чи просто їм наплювати?

п.с. я б навіть рекомендував тему відкрити, куди можна було б вносити списки ресурсів і авторів, які займаються плагіатом.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 07 серпня 2009, 19:54

Той хто Вас образив потребує Вашої молитви, Ваших дій для своєго спасіння.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 12:55

romanm писав:Подивіться з другого боку:) Значить ваше слово когось зачепило. Дякуйте Богу що переписують. А таких статей, з Божою поміччю, наваяєте 1000:) Імхо.


Не хочу хвалитися, бо мені не йдеться про людську славу, але кажуть, коли привласнюють твої твори, то значить ти необділений... Звичайно, є дивлюся на це більше очима віри, але я все-таки за правду...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 12:58

Мaлuй писав:
на всі 100 погоджуюсь! терпіти таке -- значить співдіяти в грісі, тому вважаю, що таких "злодюг" потрібно без жалю викривати, щоб дати можливість ще на землі зрозуміти свої провини...
найсумніше, що цим займаються католицькі видання -- невже справді не розуміють, чи просто їм наплювати?


Я не хотів повністю викривати те наше видання, та коли вже нема певний час відповіді на мій запит до редакції, вирішив це зробити, щоб на майбутнє подібного більше в часописі не було. Отже, це (лінк на журнал пізніше стерто. - Авт. ).
І прикро, що псевдоавтором, як на мене, став семінарист... Просто порився по Неті і довідався дещо...
Востаннє редагувалось 05 листопада 2009, 21:41 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 13:07

Юра писав:Дійсно, хороші слова чи вчинки будуть повторювати завжди. Чи присвоювати собі. І з цим нічого не зробиш. Потрібно дякувати Господу, що він дав нам таку милість створити те, від чого б інші захоплювались. :)
Безумовно, тільки авторське право теж існуватиме завжди та повага до чужого труду, зокрема інтелектуального.
Моя стаття про покликання була, як я уже згадував, раніше надрукована у двох часописах, що видаються у Львові. А в них чітко зазначено, що використання матеріалів дозволено при посиланні на джерело... Такі логічні правила є в будь-якому цивілізованому виданні. Навіть якщо стаття була в Інтернеті, то вона теж не була там "сиротою на пустині".
Мені не йдеться так про справу зі мною, як про проблему назагал.Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 13:10

filosof писав:свої права потрібно відстоювати


Та хочу вирішити справу мирно без подання до суду. От якби книгу присвоїли, тоді б був справедливішим... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 13:11

Олюнька писав:Вважайте, що ваша стаття народилась вдруге, на славу Божу і на застанову для нас. :wink:Особисто я цього не бажав при написанні, щоб її скорочували, щось видозмінювали поза очі, включно з назвою. :)
Востаннє редагувалось 08 серпня 2009, 13:17 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 13:16

Mandrivnyk писав: Це просто неприпустимо, коли твою працю привласнюють і забувають додати вислів "підготував такий-то"...


За кордоном не раз за плагіат навіть виганяють з вузів і, по-моєму, можуть ще штампик поставити, що зіпсує потім твою репутацію... Все починається з маленького. Зі статей...
Але Бог все бачить. Тільки дивує, як і ви підкреслюєте, що це роблять інколи люди, що мали б це негарне явище викорінювати, а не помножувати. Це ж явне свавілля та неповага до первісного автора якогось твору.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 09 серпня 2009, 20:31

Шановний mykil. Я дуже не хочу сунути нос у чужі справи і, тим більше, розпалювати які-небудь конфлікти, але, коли вже Ви розказали нам цю історію та відкрили назву того видання пропоную Вам діяти спільними зусиллями. А саме:
Зверніться ще раз до цього видання, тільки не від своєго імені, а від імені всіх форумчан з проханням пояснити свою позицію і позицію псевдоавтора. Ті з форумчан, хто захочить Вас підтримати надішлють Вам свої імена, а Ви сообщіть нам імена тих людей, які мають відношення до цієї справи, щоб ми могли за них помолитися. Тільки постарайтесь вийти на очний діалог з видавцями (листа по електронній пошті може бути замало).
Конфлікти потрібно вирішувати, особливо внутріцерковні.
Шановний mykil і шановні форумчани! Прошу Вас висловити свою думку на цю пропозицію.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 серпня 2009, 21:35

Sotnik писав:Шановний mykil. Я дуже не хочу сунути нос у чужі справи і, тим більше, розпалювати які-небудь конфлікти, але, коли вже Ви розказали нам цю історію та відкрили назву того видання пропоную Вам діяти спільними зусиллями.


Дякую за християнську солідарність у цьому, що трохи болить. Спробую ще раз при нагоді, як і кажете. Може бодай якось викорінимо це з наших католицьких видань. Якщо чесно, я не хотів викривати назви поважного часопису... Спробував це підтвердити, щоб не подумали, що це наклеп. Пам*ятаю його ще з самих початків... Але й він має бути всеціло за правду, відповідно теж і до своєї назви... Не хочеться такого на майбутнє. Направду.

Вже зараз буде майже тиждень від часу мого звернення на емейл журналу...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 серпня 2009, 21:42

Перевіряємо текст на наявність плагіату http://www.seo-copywriting.ru/2009/03/p ... na-plagiat


Або http://www.findcopy.ru
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 серпня 2009, 11:18

Sotnik писав:Шановний mykil і шановні форумчани! Прошу Вас висловити свою думку на цю пропозицію.Нема потреби вже писати щось від імені форумчан чи щось подібне. Я отримав грунтовну відповідь щодо цього випадку. Сталося просто одне непорозуміння. Названий другорядний автор невинен. Хтось із колишніх членів редколегії поставив з необережності його ім*я та прізвище, бо статття (скопійована, швидше, з Нету) була непідписана... Його це, звісно, потім здивувало.
Це не було з поганих намірів. Просто був, мабуть, поспіх і необережність.
Мусимо всі вважати.

Головний редактор зазначив, що буде спростування. Нехай наша палка молитва це все покриє.
Всім властиво помилятися. Головне, іноді визнати свою помилку. На все добре!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 18 серпня 2009, 11:54

Це, до речі, дуже поширене явище, коли ти знаходиш в інтернеті щось цікаве і корисне, таке, що може принести користь, а авторство губиться "по дорозі". :wink:
Добре все, що добре закінчується. :)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість