Нас ненавидять - ми любимо!

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Нас ненавидять - ми любимо!

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 травня 2009, 11:08

"Врагом номер один россияне назвали Соединенные Штаты Америки, а врагом номер два — Грузию. Украина заняла "призовое" третье место в перечне ненавистных для россиян стран.

Результаты аналогичного соцопроса, проведенного российским "Левада-Центром" и КМИС, показали намного худшие результаты. В частности, 62% опрошенных россиян заявили о негативном отношении к Украине.

Парадоксально, но украинцы, которых россияне считают врагами, относятся к россиянам очень дружелюбно. Согласно тем же опросам "Левада-Центра" и КМИС, 91% украинцев позитивно отзываются о России.

Странные люди: их ненавидят, они любят…"


Замітка взята звідси: http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/28/93994.htm

Яке має бути наше ставлення до братів словян?
Чи маємо ми їм відячувати такою ж мотетою (зуб за зуб...), чи любити тих хто нас ненавидить...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Re: Нас ненавидять - ми любимо!

Повідомлення Малий » 08 травня 2009, 14:08

ljubomyr_ps писав:Яке має бути наше ставлення до братів словян?
Чи маємо ми їм відячувати такою ж мотетою (зуб за зуб...), чи любити тих хто нас ненавидить...

які вони нам брати? :shock:
добрий москаль - мертвий москаль! :D

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Нас ненавидять - ми любимо!

Повідомлення romanm » 08 травня 2009, 14:40

Малий писав:
ljubomyr_ps писав:Яке має бути наше ставлення до братів словян?
Чи маємо ми їм відячувати такою ж мотетою (зуб за зуб...), чи любити тих хто нас ненавидить...

які вони нам брати? :shock:
добрий москаль - мертвий москаль! :D


Це підтвердження того, що націі, як україна, не існує. Таке моє власне бачення. Якби існувала, то деяких в кримі і іже с німі, давно би взяли за одне місце. Бандити в тюрмах, руки нічого не крали, голова не думала. Це показує те, що в нас нема гордості. От і все.

чому не можна зробити для людей нормальні умови для життя, як в других країнах, а не грати на національних почуттях??? які, як тільки до ненависті між "українцями", більш до нічого іншого не приводять.


Прошу вибачення, але це політика, більше на ці теми не пишу. :)

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 травня 2009, 15:17

Політика - політикою, але що до простих ("малих") українців, росіян,поляків... - шо будем далі жити в ненависті чи злопамятстві один до одного, чи може почнім (будем принаймні старатись) так як вчить Ісус Христос - прощати один одного, любити один одного, повільні на гнів але швиткі до братолюбія - чи може ці заповіді застарілі, нікому ненужні , вони не для нас бо "а чо я маю перший прощати, чи хіба москаликів мона любити"; всі вони однакові.....

Почнім з себе
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 08 травня 2009, 15:51

ljubomyr_ps писав:Політика - політикою, але що до простих ("малих") українців, росіян,поляків... - шо будем далі жити в ненависті чи злопамятстві один до одного, чи може почнім (будем принаймні старатись) так як вчить Ісус Христос - прощати один одного, любити один одного, повільні на гнів але швиткі до братолюбія - чи може ці заповіді застарілі, нікому ненужні , вони не для нас бо "а чо я маю перший прощати, чи хіба москаликів мона любити"; всі вони однакові.....

Почнім з себе

надзвичайно побожно!!! %)
але вартувало б трохи новинами цікавитись і орієнтуватись, що в світі коїться... це перше...
а друге, а що таке любов? мусі-пусі, цьом-цьом???
найкращий вираз християнської любові -- це бажання ближньому (в тому числі і москалям) вічного спасіння. В такому трактуванні я їх люблю, а все решта просто гучні слова, які не мають відношення до християнської любові.

а ось цікава стаття для роздумів:
Страна победившей социопатии

Священник Яков Кротов. Фото Граней.Ру 9 мая – праздник социопатический. Социопат – человек, который не может жить вместе с другими.

Россия не всегда была социопаткой. Она была не самой приятной из европейских стран XIX века, но она была нормально малоприятной страной. Она отлично умела заключать союзы – один "Священный союз" чего стоил – и хранить им верность. Ее прозвали "жандармом Европы" за роль, сыгранную в 1848 году.

Прозвище обидное, но жандарм все-таки, в отличие от милиционера, существо социальное. Это не означает, что в России лишь милиционеры страдают социопатией. Просто у них есть табельное оружие, дубинки, власть, а так они делают все то, о чем мечтают и остальные типичные "россияне": расстреливают, лупят, обирают окружающих.

Диагноз "антисоциальная психопатия" или "социопатия" ставится по ряду признаков.

На первом месте - безразличие к правам других (включая родственников и даже собственных детей). Не будем говорить пошлости про басманное правосудие. Олигарх, который говорит, что ему в России лучше, чем в Англии, потому что в России можно не соблюдать законы, - социопат. Он не понимает, что можно укрыться от суда, но нельзя укрыть своего ребенка от отравленного воздуха, от матерщины, от произвола. И еще полбеды, если ребенок падет жертвой беззакония, целая же беда – если ребенок станет героем беззакония и своему одряхлевшему папочке устроит такую жизнь, что Тауэр покажется раем. Каковым он, впрочем, в настоящее время и является.

Из справочника: "Антисоциальные психопаты не воспринимают нормы морали. Лгут они совершенно беззастенчиво, часто склонны к мошенничеству. В большинстве случаев ими движет своя собственная выгода, но лишь в краткосрочном плане; долгосрочные и отдаленные последствия своих поступков их мало волнуют".

Выгодно для России приобретение Абхазии и Южной Осетии? Выгодно установить такой протекторат над Грузией, чтобы через нее Средняя Азия не продавала свой газ Европе, чтобы мы оставались монополистами? Выгодно - "но лишь в краткосрочном плане". Выгодно взять у соседа денег на автомобиль и не отдавать? Выгодно – будет автомобиль. А что не будет хороших отношений с соседом – социопату неважно. Отношения и есть суть "социального", и этой сути социопат боится как огня.

К России после 1917 года вполне приложима следующая характеристика: "О своих собственных поступках социопаты никогда не сожалеют и не склонны извлекать из них уроки... Выраженная склонность обвинять окружающих или выдвигать благовидные объяснения поведению, приводящему к конфликту с обществом". В случае с социопатией в масштабе страны – обвиняют окружающие страны, конфликтуют с международным сообществом. Вся рота, видите ли, шагает не в ногу, одни Путин с Чавесом правильно маршируют!

Но есть еще вот что: "Обычно они (социопаты. - Я.К.) действуют импульсивно и не склонны к планированию. Они не боятся угроз и будущих наказаний и опасностей; своя и чужая безопасность их мало волнует".

Разве это согласуется с гипертрофированным госпланированием и с фиксацией на безопасности – от религиозной и продовольственной до государственной?

В том-то и дело, что нормальный человек умеет вовремя остановиться, а больного "несет". Глухой говорит слишком громко. Социопат не понимает, что такое общественная безопасность, потому что он не понимает, что такое общество. В итоге его органы безопасности гипертрофированы и патологичны. Лубянка имеет такое же отношение к безопасности общества и государства, как фаллоимитатор к "плодитесь и размножайтесь".

Социопатия есть победа над социумом. На Западе жалуются, что социум индивидуалистический, атомизированный, раздробленный? Пусть приезжают в Россию – тут нет атомарности и индивидуализма! Правда, тут нет и общества: сто миллионов социопатов не составляют общества, как сто кроликов не составляют слона, сто зэков (или сто надзирателей) не составляют парламента.

Когда в России победила социопатия? Надо смотреть на главные праздники, а им остается день Октябрьской революции (с характерной для социопата изощренностью это начало развала народного единства сдвинуто поближе к 25 октября и названо "День народного единства"). 23 февраля – день создания армии социопатов, армии, которая начала с того, что бежала от врага, а продолжила бесчисленными победами над социально нормальными и в основном безоружными гражданами России – крестьянами, интеллигенцией, предпринимателями. С точки же зрения обрядовой, главный праздник коллективной социопатии – 9 мая. В конце концов, революция и покраснение армии – сугубо внутренние явления, а 9 мая – это праздник отделения России от союзников по антигитлеровской коалиции, парад противопоставления себя всему миру, в котором уже давно бывшие враги празднуют не победу или поражение, а прощение и примирение.
Священник Яков Кротов

http://grani.ru/Politics/Russia/m.150809.html

і подібних оцінок можна знайти безліч
вчить Ісус Христос - прощати один одного, любити один одного, повільні на гнів але швиткі до братолюбія

а тут йдеться в першу чергу про БРАТІВ -- тобто послідовників Христа, тобто про правдивих християн -- всіх решта Ісус називав ПОГАНИ. Не треба перекручувати Святе Письмо -- мова йде про БРАТІВ, а не про всіх людей.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 травня 2009, 16:23

"Любіть... прощайте тих хто вас ненавидить" ці слова не я придумав.
А ви тут про "мертвих москалів" От Ваш "цьо-цьом з ножем для москаля за пазухою :evil:
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 08 травня 2009, 16:27

ljubomyr_ps писав:"Любіть... прощайте тих хто вас ненавидить" ці слова не я придумав.
А ви тут про "мертвих москалів" От Ваш "цьо-цьом з ножем для москаля за пазухою :evil:

так я їх і ЛЮБЛЮ і прощаю -- бажаю їм спасіння і Царства Божого і молюся за це, хіба це не вираз прощення? Друга справа, що особисто мені б хотілося прискорити певні події, як от Царства Божого для них чим швидше, але ж хіба це прояв ненависті?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 травня 2009, 22:02

Малий писав:так я їх і ЛЮБЛЮ і прощаю -- бажаю їм спасіння і Царства Божого і молюся за це, хіба це не вираз прощення? Друга справа, що особисто мені б хотілося прискорити певні події, як от Царства Божого для них чим швидше, але ж хіба це прояв ненависті?

Цілком з Вами погоджуюсь і я Цього всім бажаю.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 12 травня 2009, 10:49

Войовнича настроєність росіян щодо українців є позицією уряду Росії, а не самих росіян. Як у кожній нації є добрі і погані люди. Я знаю багато добрих і порядних росіян, які добре ставляться до українців і преставників інших національностей. Не можна судити всіх однією міркою. Ненависть породжує ненависть , подібне притягує подібне. Ми в своїй державі не можемо навести ладу і всі нам винні - то москалі, то жиди. Як приїзджає хтось з-за кордону то підлизуємося до них (хоч ці люди можуть в своїй державі бути негідними), а своїх людей можем принизити або гордувати ними . Треба починати змінюватися з себе самого. Подивіться, що в нас твориться і без Росії. Як поділився Схід і Захід України. Ми не вміємо вести політики, а вміємо тільки звинувачувати. Потрібно поважати людей всіх національностей.
До речі соціальне опитування на мою думку нічого не значить, якщо взяти різні регіони - будуть і різні висновки соцопитування.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Повідомлення duncan » 13 травня 2009, 07:30

якщо у російських змі постійно мусолять тему "українці такі-сякі, українці погані, українці фошисту саакашвілі продають зброю, українці б’ють рускаязичних", т ой не дивно, що "середній росіянин" починає у це вірити...

звичайно, що є інтелігенція та просто скептично думаючі люди, є ті, хто незадоволений промиванням мізків, але їх все менше...

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 травня 2009, 15:17

duncan писав:якщо у російських змі постійно мусолять тему "українці такі-сякі, українці погані, українці фошисту саакашвілі продають зброю, українці б’ють рускаязичних", т ой не дивно, що "середній росіянин" починає у це вірити...

звичайно, що є інтелігенція та просто скептично думаючі люди, є ті, хто незадоволений промиванням мізків, але їх все менше...


З Вами згідний. Гебельс також промивав мізки німцям і що з того вийшло - практично все населення німеччини стало зазомбоване ідеєю Великої Німеччини і перевагою арійської раси над іншими. Що зараз відбувається з росіянами... Знову ж ті самі "граблі політичної пропаганди". Практично відбувається повтор радянської пропаганди і "шукання ворогів" якими є зараз Україна і відповідно українці, "кровожерливі грузини" ну і як завжди "тупые америкосы".
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей