Чому Церква мовчить?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

SignumDei
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 19 лютого 2008, 12:29

Чому Церква мовчить?

Повідомлення SignumDei » 11 травня 2009, 12:55

Допис видалено

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чому Церква мовчить?

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2009, 09:58

На жаль, і ця плюгава картинка висить у Неті, крім багатьох інших, які є з області аморальності та безбожжя, проте, гадаю, посилання на неї не варто було робити на цьому християнському форумі. Можна було описати цю проблему обережно словесно. Та це моя лишень думка...


Це чинять безбожники без найменшого докору сумління. А Церква (на людському рівні) не раз, як бачимо, стосовно цього є безхребетна та терпляча. Однак варто якось діяти, бути оборонцем своєї віри-духовності, а не тільки красно балакати...


Нам просто варто на церковному рівні об*єднатися проти духовного зла, адже "в єдності сила народу", як співається у пісні.
Востаннє редагувалось 12 травня 2009, 10:30 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 12 травня 2009, 10:16

НЕ ПЛОДЬТЕ ПОСИЛАННЯ НА ТАКЕ ГАВНО!
ЦЕ ПІДНІМАЄ РЕЙТИНГ В ПОШУКОВЦЯХ.
Page Rank вираховує скільки є посилань з інших сайтів на цей. Більше і в кращому положені на сторінці + до рейтигу. Написали двічі, зацитували двічі...

Люди обминають таке, а ви мені під носа запхали. Травмували мою психіку, чорт забирай.
Треба почистити кеш опери і списати картинку до загального безбожництва, а не надавати конкретного значення...

Повидаляйти до дідька ті всі посилання! Чуєте?

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 12 травня 2009, 10:18

Це просто якись жах! Дійсно, краще цю ссилку не відправляти на цей форум, бо дивитися ці нечистоти сильний гріх. Але я згідна, що це якось потрібно припинити. нечистий так заволодів вже всім технічним прогресом (телебаченням, інтернетом), що аж страшно робиться, що люди йдуть у нього на поводу малюють і знімають такі страшні речі.
На мою думку чим більше людина стає розумнішою з точки зору наукового прориву - тим вона стає слабшою духовно.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 травня 2009, 10:18

Повидаляйти до дідька ті всі посилання! Чуєте?


Тарас, молодець, 100% підтримка від мене. Я теж написав, правда в другій темі. Моє враження , що тут на форумі купа "тролів", не "гоблінів" - їх відразу видно. Перші - хитріші.[/quote]

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2009, 10:38

Невідповідні картини, навіть побачені випадково, заглиблюються потім сильно у нашу свідомість-підсвідомість, розбурхуючи уяву немічної людини... Тому, звичайно, краще не лізти самому в небезпеку, котра може погубити. І не посилатися на них безпосереньо. Є в цьому рація!

А щодо всякого роду карикатур на Христа чи християнство, то варто якось уже нарешті діяти, особливо представникам Спасителевої Церкви, свідомим християнам, які, можливо, подібні ганебні речі не бачать, а тільки чують про них...

Терпець може увірватися...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2009, 10:56

Тоді щоб менше балакати, прошу всіх зацікавлених створити відповідну петицію (звернення) до відповідних державних органів з приводу такого неподобства...

Проти розпусти моя ідея створення письмового звернення вже пройшла - http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1182


Бачу, інші теж не сплять -http://www.petition.org.ua/?action=view&id=164505
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 травня 2009, 11:03

Народ, Так що з МОДЕРАТОРСТВОМ?????? На правах оффтопа???? Може петицію до УгКЦ шоби прислали якогось батЮшку????

Шановний ммм82, я так зрозумів, Ви духовна особа?! :roll:

Може зварганите якесь звернення, я, особисто, підпишсь першим, нє, треба поскромніше бути, четвертим:)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2009, 11:39

romanm писав:Народ, Так що з МОДЕРАТОРСТВОМ?????? На правах оффтопа???? Може петицію до УгКЦ шоби прислали якогось батЮшку????

Шановний ммм82, я так зрозумів, Ви духовна особа?! :roll:

Може зварганите якесь звернення, я, особисто, підпишсь першим, нє, треба поскромніше бути, четвертим:)


Та духовна-духовна особа, адже маю також і дух, крім душі та тіла... :D

Та можна знову щось створити від імені активістів форуму УГКЦ до самого Любомира Гузара чи Синоду Єпископів (офіційного, а не "підгорецького"), але, сумніваюся, що настануть зміни на краще... Таке вже гірка реальність, що за сучасних людей інколи забувається, про їхні дійсні проблеми та потреби, навіть у Церкві, як не дивно!

До слова, не знаю чи Ви в курсі, вже було створено раніше звернення від учасників форуму УГКЦ до самої УГКЦ про потребу так званого духовного капеланства у глобальній мережі Інтернет - http://www.petition.org.ua/?action=view&id=38286

Як бачимо, підписів поки що небагато і справа стоїть на місці...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 травня 2009, 11:46

створено раніше звернення від учасників форуму УГКЦ до самої УГКЦ про потребу так званого духовного капеланства у глобальній мережі Інтернет - http://www.petition.org.ua/?action=view&id=38286

Як бачимо, підписів поки що небагато і справа стоїть на місці...



Ну на глобальну мережу я не замахуюсь. Просто , думав, про тутейший форум. Шкода все таки, священиків купа, а тут нема нікого. Не те, що вони потрібні тут, просто могли би модерувати і відповідати на питання всякого роду. Все ж таки, не марно 6 років протирали штани ,чи підрясники, в семінаріях??!!!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей