ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ФОРУМУ

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ФОРУМУ

Повідомлення samael » 23 лютого 2007, 16:50

Зверніть увагу, оновлено офіційні правила!

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 12 листопада 2008, 20:27

якщо є правила - повинен буди модератор, а де він? Це ж просто "капець" якийсь виходить.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 22 грудня 2008, 11:01

Пропоную в правилах форуму додати пункт про заборону закликів переходити на позацерковні (некатолицькі) форуми, спаму і обмежити величину дописів, дехто умудряється викладати цілі дисертації... :lol:

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 24 грудня 2008, 22:29

Пропоную до правил форуму додати пункт про заборону створювати нік, що містить прізвища церковних ієрархів.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 25 грудня 2008, 09:02

Підтримую дану ініціативу.

Доповнення до п.2.5. існуючих правил форуму:

2.5. Створювати нік, що містить плагіат на чужий нік або прізвище церковних ієрархів.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2008, 20:24

Як на мене такі не цілком зрозумілі теми, як наприклад, -- http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=970 було б добре видалити. Адже тут не приватне листування має бути. Кожна тема повинна бути звернена до всіх, а не до якоїсь однієї особи тощо... А в ній і декотрі слова вульгарні, певною мірою. Це хіба відповідає політиці релігійного форуму?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 02 березня 2009, 10:40

Доповнення до правил:

2.19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфісійну ворожнечу.
2.20. Висловлювання проти Церкви і віри.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 09:09

Cлава Ісусу Христу! Вважаю, що користувача під ніком Igor краще заблокувати, адже він чи не постійно тут висловлюється проти Церкви та віри, принижує почуття традиційних віруючих, дає не раз іншим небожі поради і т. д. та у своєму вільнодумстві та провокаціях заходить, на мій погляд, дещо задалеко. Що скажете на це, шановні форумчани-християни?

Зайдіть хоча б сюди, щоб збагнути хід його думок, тієї самої пісеньки http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1157


Пише він: "Наша церква (організація) завжди, я наголошую завжди, була гальмом науково технічного прогресу і розвитку людства...".


"Питання в іншому, в тому, що Церква(навіть як організація) апріорі має до себе повагу від Церкви(громади), а використовує її на дешеві понти замість реальної допомоги суспільству...".

І т. п. У такому стилі чи не все. Скільки ж можна дивитися на церковні речі в негативному світлі?!

Хіба все так у нашій хаті вже погано?

З подібним незламним "мисленням" доводилося раніше стрічатися в часі дискусій з різними атеїстами... А це не атеїстичний форум, а християнський.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 10:31

mmm82 писав:Cлава Ісусу Христу! Вважаю, що користувача під ніком Igor краще заблокувати, адже він чи не постійно тут висловлюється проти Церкви та віри, принижує почуття традиційних віруючих, дає не раз іншим небожі поради і т. д. та у своєму вільнодумстві та провокаціях заходить, на мій погляд, дещо задалеко. Що скажете на це, шановні форумчани-християни?

...

Хіба все так у нашій хаті вже погано?

З подібним незламним "мисленням" доводилося раніше стрічатися в часі дискусій з різними атеїстами... А це не атеїстичний форум, а християнський.


Взагалі то тільки про мертвих тільки хороше або нічого....
А я сподіваюсь що про це ще рано говорити.

Хоча у хаті дійсно уже погано, краще задуматись зараз, ніж коли хата піде на приватизацію.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 березня 2009, 14:07

Igor писав:

Хоча у хаті дійсно уже погано, краще задуматись зараз, ніж коли хата піде на приватизацію.


Складається, враженння, що ви вже зовсім утратили християнський оптимізм, бачите тільки одні хвороби. Хіба нема довкола ( у Церкві) Добра?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 березня 2009, 18:53

mmm82 писав:Складається, враженння, що ви вже зовсім утратили християнський оптимізм, бачите тільки одні хвороби. Хіба нема довкола ( у Церкві) Добра?


Ви до лікаря ходите щоб він Вас хвалив, чи казав що болить?
Я не беру на себе роль лікаря, але я думаю що спільними зусиллями людей на форумі ми могли би акцентувати увагу церковних чільників на актуальних проблемах суспільства. А що ми маємо? намагання перетворити форум в дошку оголошень для парафіян?

Християнський не втратив, церковний втратив(оптимізм).
Зараз у нашій церкві занадто добре і легко(як депутатам), тому там дуже багато лишніх людей і мало віри. І відірвані вони від народи, внутрішні проблеми переважають над проблемами спільноти.

А добра багато(машини, квартири, землі, гроші), тут Ви праві.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 10 березня 2009, 08:32

Я думаю, що пан Igor стикнувся з якоюсь сильною несправедливістю, якщо він так розчарувався в церкві і священиках. Пане Ігорю я вам дуже співчуваю і хай береже вас Господь! Адже, якщо ви на цьому форумі значить ви думаєте про Бога і Він обовязково вам допоможе знайти відповіді на всі ваші запитання.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 10 березня 2009, 09:46

Olya писав:Я думаю, що пан Igor стикнувся з якоюсь сильною несправедливістю, якщо він так розчарувався в церкві і священиках. Пане Ігорю я вам дуже співчуваю і хай береже вас Господь! Адже, якщо ви на цьому форумі значить ви думаєте про Бога і Він обовязково вам допоможе знайти відповіді на всі ваші запитання.


Дякую.
Хоча на більшість питань я уже маю відповіді.

В Церкві і священниках я не розчаровувався.
На превеликий жаль не можна розчаруватися в тому, в чому ти не був зачарований одразу.
Чим є церква(організація), в що вона перетворилась, чим була одразу після створення, куди дійте,чому віддаляється від людей усе більше і більше....
На ці питання не я маю відповідати, я можу тільки їх поставити. Нажаль.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 11 березня 2009, 12:04

Igor писав:Чим є церква(організація), в що вона перетворилась, чим була одразу після створення, куди дійте,чому віддаляється від людей усе більше і більше....


Не Церква віддаляється від людей а люди, на жаль, віддаляються від Церкви.
Слова Христа:"Побудую Церкву свою на скелі (Петрі) і ворота пекельні її не подолають".

Вистачить вже нарікати на Церкву. Хто стукає тому й відкривають. Був час розкидати каміння приходить час каміння збирати.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 11 березня 2009, 13:10

ljubomyr_ps писав:Не Церква віддаляється від людей а люди, на жаль, віддаляються від Церкви.
Слова Христа:"Побудую Церкву свою на скелі (Петрі) і ворота пекельні її не подолають".

Вистачить вже нарікати на Церкву. Хто стукає тому й відкривають. Був час розкидати каміння приходить час каміння збирати.


Треба тільки пріорітети правильно розставити:
Церква для людей, чи люди для церкви?
Христос до людей приходив, чи до церкви(священників)?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 12 березня 2009, 16:14

Igor писав:Христос до людей приходив, чи до церкви(священників)?


Так, справді, Христос прийшов (зійшов) до людей. Він і тепер приходить,прагне прийти до нас через свою Церкву засновану Ним же - тобто через Богослужіння, Святі Тайни, які подаються Слугами Божими Священниками нам мирянам за для нашого спасіння і прощня гріхів.
Звичайно миряни, тобто ми, маємо цікавитись життям церкви, але більш дієво і з любові до ближнього , а не постійними наріканнями на Церкву і Священників це нас не будує у Христі а навпаки неутвердженим братам може пошкодити, відкинути від Церкви Христової, а це вже не доброчесність а гріх проти брата
Будьмо розсудливі.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 27 березня 2009, 18:22

samael писав:Підтримую дану ініціативу.

Доповнення до п.2.5. існуючих правил форуму:

2.5. Створювати нік, що містить плагіат на чужий нік або прізвище церковних ієрархів.


з огляду на даний пункт правил пасувало б видалити коритувача:
Колтун RX-350

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 14 квітня 2009, 14:58

Люди добрі, що твориться у рубриці Церква і суспільство. Скільки можна обливатися брудом і образами! Таке відчуття, що це робиться спеціально, щоб зганьбити цей форум. Я своїй сестрі розхвалила цей форум, вона зайшла, прочитала і сказала : Я не буду реєструватися на форумі, де легко можна обливати церкву і один одного брудом.
Вона навіть і не думала, що тут таке може діятися. Це є релігійний форум?
Давайте будем стриманішими, а то скоро наш форум будуть відправляти інші християнські форуми з приміткою "Як не потрібно робити"
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 15:03

Olya писав:Люди добрі, що твориться у рубриці Церква і суспільство. Скільки можна обливатися брудом і образами! Таке відчуття, що це робиться спеціально, щоб зганьбити цей форум. Я своїй сестрі розхвалила цей форум, вона зайшла, прочитала і сказала : Я не буду реєструватися на форумі, де легко можна обливати церкву і один одного брудом.
Вона навіть і не думала, що тут таке може діятися. Це є релігійний форум?
Давайте будем стриманішими, а то скоро наш форум будуть відправляти інші християнські форуми з приміткою "Як не потрібно робити"


Тобтто Ви пропонуєте мовчати?????
Можна і так.

Але, за дєржаву обідно, коли ті, хто цей форум позиціонує як ОФІЦІЙНИЙ!!!!! забив болт.

Ніхто ж невідповідає такою монетою.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 14 квітня 2009, 15:04

А де модератор? Щоб припинити це? Це ж форум УГКЦ чому тут дозволено її ображати та ще й в страсний тиждень.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 квітня 2009, 15:29

Пропоную внести таку технічну річ.

Червоним кольором, може користуватися ТІЛЬКИ модератор. Для попередження і т.д.

Виясняти також відносини привселюдно з модератором заборонити, а тільки в приват. .

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2009, 09:04

УВАГА: хочу почути думку шановних форумчан - чи є тут доцільною полеміка з активісткою "Співочого поля" п. Ірою http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... file&u=837

Адже на офіційному форумі УГКЦ, як відомо, чітко заборонено:

19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

Бачимо теж поширення маріологічних єресей http://www.faithful-remnant.org.ua/?pag ... nsultid=96 або http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=862 і сумнівних некатолицьких "об*явлень", земних листів під маскою небесних http://www.faithful-remnant.org.ua/?pag ... nsultid=92

Що скажете на це?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 14 травня 2009, 10:00

Микола писав:УВАГА: хочу почути думку шановних форумчан - чи є тут доцільною полеміка з активісткою "Співочого поля" п. Ірою http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... file&u=837


Мені здається, що дарма ви так на неї напосіли, вона ж нікого не обзиває, а висловлює свою думку, може колись і зрозуміє свої помилки.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 14 травня 2009, 10:10

Бачу йде мова про закриття мого аккаунту, ну що ж, воля ваша...
Бо я і так зараз не маю особливого бажання дискутувати, адже в багатьох темах на протязі вже досить тривалого часу як могла намагалася пояснити ті чи інші питання, що стосуються Святої Католицької Віри.

І ще хотіла би нагадати вам, що не стільки я тут поширюю т.з. "маріологічні єресі", скільки інші учасники форуму, запрошуючи мене до дискусій та виставляючи всі важливі Повідомлення Матінки Божої на форум.

Дякую за рекламу цього сайту і Святого Місця у Тернополі, бо ще зовсім трішки і Слава Тернового Вінця піде по цілому світі та по всій Україні.
Отоді, якщо ви виявите таке бажання, то я з великою радістю з вами всіма поспілкуюсь!
:)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 14 травня 2009, 10:12


Мені здається, що дарма ви так на неї напосіли, вона ж нікого не обзиває, а висловлює свою думку, може колись і зрозуміє свої помилки.


Так не на особу, а на вчення напосіли. В мене, особисто, до п. Іри, повага.

Пропоную модератору також дивитися щоби не переходили розмови на особу. Дискутувати про вчення "співунів", думаю не проблема. І так, як вже багато тем розповзлося по форумі, пропоную все зібрати в одне, а решта не тільки закрити, а підчистити. Бо тут можна голову поломати.

Але це мої, особисті думки:)

Також заборонити посилання на сайти, які є єретичними або не збігаються з наукою КЦ, правильно каже п. Іра, не треба робити рекламу. А банити нашо? Просто п. Іро, було би добре якби ви не тільки говорили, але й слухали і відповідали:)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 14 травня 2009, 10:25

пропоную все зібрати в одне, а решта не тільки закрити, а підчистити


підтримую

заборонити посилання на сайти, які є єретичними або не збігаються з наукою КЦ

два роки тому писала модератору, що у профілі користувача Ira є покликання на єретичний ресурс. Жодної реакції :(
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 14 травня 2009, 10:28

і вже тут (бо відповідну тему скоропостижно заблокували і редагування неможливе) перепрошую за вміщення вчора для учасника romanm покликання на сайт "співунів".

Господи, помилуй! :cry:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 14 травня 2009, 11:13

думаю варто запропонувати сектантці не прив"язувати своє блудовчення до Католицької Церкви, тобто у разі необхідності нехай говорить від першої особи. Якщо ж після цього попередження і надалі будуть зустрічатися її власні єресі з ремаркою "Свята Католицька Церква" то просто БАН без подальших попереджень!
в будь-який спосіб потрібно дати зрозуміти і навчити, що жодного відношення ця секта до Католицької Церкви не має! тому діалог можливо вести лише в проекції -МИ(католики), -ВОНИ(сектанти).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 травня 2009, 19:53

Недоліки нашої поведінки на форумі:

Перебуваючи вже довший час на цьому форумі УГКЦ, зауважив, що й тут не бракує, звісно, проблем різного роду відповідно до чітких правил проекту.
Чи не найчастіші порушення, які треба помалу викорінювати, щоб форум не перетворився на базаро-вокзальний майданчик:
1. Вживання жаргонних слів, лайливих теж, з граматичними помилками… Звернув увагу, що теж в «офіційних правилах форуму» є ряд мовиних огріхів, які потрібно якнайшвидше виправити адміністраторам, що мають до цього доступ.
2. Прямі образи інших користувачів, слідування за власною гордістю в час розмов. Критиканство (деструктивне) часами перевищує конструктивну критику, що мала б і ти, наприклад, на покращення ситуації.
3. Має не раз тут місце так званий «флейм» ― коли замість предмету розмови обговорюється в негативному світлі сама особа, навіть автор певної замітки…
4. Буває, що множиться одна й та сама тема без великої потреби, що може сприяти засміченню ресурсу.
5. Інколи зустрічаються висловлювання проти УГКЦ в цілому, проти правдивої віри у Всевишнього, приниження віруючих…
6. Дехто реєструється під кількома ніками, що не дозволено! Як кажуть, шила в мішку не сховаєш. Подібні зловживання може викрити найперше ваш IP-адрес.
7. Безпідставне та необґрунтоване «пиляння» дій адміністраторів або модераторів форуму без пропонування позитивного вирішення якоїсь тривожної справи.
8. Писання своїх повідомлень не по темі, виливання гніву, не завше справедливого. Звичайно, не раз не з одного повідомлення (речення) аж проситься нова тема… Але на все свій час і місце.
9. Хтось інколи не вміє спокійно, без обурення та образ, в дусі покори сприйняти слушну заувагу модератора, згідно з правилами.


І так далі. Вважаю, що над цим варто ще раз нам усім замислитися, не діючи за принципом: «чим дальше в ліс, тим більше дров…».


http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 19 травня 2009, 20:02

Дійте, я особисто не проти якщо мені звернуть на щось увагу. І якщо , думаю, виникнуть якісь питання до модератора, то можна звернутися в приваті. А наводити порядок потрібно.

Пропоную також заборонити привселюдне обговорення модеторіалу. Є можливість звернутися приватно, вперед.


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість