Музика

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Якому стилю музики надаєте перевагу?

РОК
10
22%
Поп
3
7%
Альтернатива
0
Немає голосів
Фольк
8
18%
Джаз
3
7%
Класична музика
14
31%
Мій варіант (пишемо в темі)
7
16%
 
Всього голосів: 45

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Музика

Повідомлення demetris » 03 лютого 2006, 18:01

Думаю результати голосування не є надто виправданими, адже вибір альтернативний: або... або ... або... так не буває.
Я вибрав класику, хоча поважаю рок, полюбляю фольк і (навіть :oops: ) поп
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
solka
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 03 лютого 2006, 13:02

Повідомлення solka » 04 лютого 2006, 22:49

Та, не врахувала... :) Але тим не менше, ЩОСЬ видно :D

Чекаю на відгуки на тему "книжки" :!: :arrow: :D

virysia_Zaletska
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 07 жовтня 2008, 16:21
Звідки: М. ТЕРНОПІЛЬ

Я сьогодні вибираю ЛЮБОВ!

Повідомлення virysia_Zaletska » 07 жовтня 2008, 16:51

Великий Бог і велика його сила!
Надішліть будь-ласка цю пісеньку. Дякую!
"Ісус не сходить з неба з неба щоб перебувати у золотій чаші, а щоб знайти нове Небо у наших душах"!
Св. Тереза від Дитятка Ісуса.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Я сьогодні вибираю ЛЮБОВ!

Повідомлення o.Mykil » 08 жовтня 2008, 08:22

virysia_Zaletska писав:Великий Бог і велика його сила!
Надішліть будь-ласка цю пісеньку. Дякую!



А це що за сплеск романтики? :)

Пісень з подібними словами багатенько на світі. Попробуй угадай котру саме маєте на увазі...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 20 лютого 2009, 11:15

Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

jack
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 24 березня 2009, 22:58

Металл

Повідомлення jack » 24 березня 2009, 23:03

Доброго времени суток.
Хочу узнать мнение людей о музыке в стиле "Metal (Heavy)".
Стоит ли её слушать ? Также хочу узнать мнения насчёт таких исполнителей как "Кипелов", "Маврин" и скажем "Мастер".
Заранее благодарю за ответы.

Катеринка
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 15 лютого 2009, 18:29
Звідки: Бровари (Київ)
Контактна інформація:

Повідомлення Катеринка » 25 березня 2009, 19:56

Привіт, поділюсь власними думками на цей рахунок. Я сама слухаю рок, метал, джаз... ну взагалом альтернативу, тож сама задавалась подібним питанням. Якось поговорила на цю тему з монахинею з Хорватії. Тож вона мене абсолютно заспокоїла і підтвердила мою думку - музику можна слухати будь-яку, але ти маєш бути впевнений в її змісті! Як на мене, набагато некорисніше слухати поп музику, не всю але ту яка найбільш котується у нас на телебаченні і радіо, бо вона не несе ніякого сенсу крім пустого і незрозумілого римування слів! Тож на рахунок металу та альтернативи загалом моя відповідь - ТАК слухати всім хто хоче чути щось важливе.
Тепер те що я думаю про Кіпєлова і Арію, як на мене, Ваш вибір недосить слушний, бо ж якщо ви слухали такі гурти як Металіка, Хелоуін і.т.п. то Арія - дешевий переклад і не більше. Це лише моя думка, але є набагато більше гарних гуртів, що грають не лише важку але чесну, цікаву музику із сенсом. З повагою Катя

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 12 квітня 2009, 23:52

Я слухаю часами рокову музику. І слухаю тому, що, як на мене, вона часто дуже доре відображає почуття людини, яка стоїть на роздоріжжі, тільки не на буквальному, а на роздоріжжі серця. Поп-музика на це не здатна... А тому рок, на мою думку, ближче до життя. Тут можна згадати "Кому вниз", "Машину времени", "Наутілус", Evanescence, і (часами) Rammstein... Ці групи - як люди: є в них щось добре, а є щось зле...

Не люблю я тільки коли слова пісень дають чіткий рецепт виходу з ситуації в стилі зомбування. Це - якось по-сектанському. Людина сама має вирішувати свій щлях, бо так хоче Бог!

Пісні Арії я мав... Стягнути їх мене спонукала їх пісня "Я свободен"... Шкода, але та пісня була як обгортка... Я стер всі їх пісні - і це мій вибір.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 13 квітня 2009, 11:15

Bohdan_Astro писав:Пісні Арії я мав... Стягнути їх мене спонукала їх пісня "Я свободен"... Шкода, але та пісня була як обгортка... Я стер всі їх пісні - і це мій вибір.


Так часто буває береш (слухаєш,дивишся,читаєш) наче з вигляду красива обгортка а всередині гниль і зіпсуття...

Мені особисто подобаються Пісні і слова В.Цоя, Висоцького ну й звичайно наші повстанські, стрілецькі патріотичні пісні.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Миротворець
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 21 травня 2009, 23:39

Повідомлення Миротворець » 22 травня 2009, 12:01

Металл,рок та iнше смiття несуть розруху душi. комусь це здається смiшним,але загальновiдомими є злочини вчиненi пiд впливом рок музики. Є дуже цiкавий фiльм про вплив року на людей ''Шлях металiста".

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 22 травня 2009, 12:34

Шановний, даруйте, але не можу з вами не погодитися. Те, що вам не подобаються дані стилі музики, аж ніяк не свідчить, що вони є поганими. Сама від себе музика не є ні поганою ні доброю, (як і гроші, між іншим) а доброю чи поганою її робить вкладений в неї зміст. На заході служби Божі, що відправляються під рок музику - вже досить поширена річ. Вони привертають більше молоді, і доводять що католицька церква іде в ногу з часом. А все, що годиться для прослави Бога, не може бути поганим. Все залежить від того в чиїх руках даний інструмент знаходиться, і для яких цілей спрямований.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 22 травня 2009, 13:43

Православна церква, доречі, теж іде в ногу з часом:
http://novynar.com.ua/showbiz/5112
На рок-концерті біля стін Києво-Печерської лаври зберуться до 100 тисяч осіб
11 серпня 2007, 18:57
Грандіозний рок-концерт, присвячений Дню водохрещення Русі, відбудеться в неділю у центрі Києва на Співочому полі біля стін Києво-Печерської лаври.

Захід відбудеться за благословення митрополита Київського і всея України Володимира, який особисто відкриє концерт, повідомив професор Московської духовної академії диякон Андрій Кураєв. Він також має намір виступити перед киянами, що прийшли на концерт.
...

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 22 травня 2009, 20:15

Миротворець писав:Металл,рок та iнше смiття несуть розруху душi. комусь це здається смiшним,але загальновiдомими є злочини вчиненi пiд впливом рок музики. Є дуже цiкавий фiльм про вплив року на людей ''Шлях металiста".


Ага... А ще злом є ядерна фізика, бо через неї бомбу ядерну придумали, астрономія - бо Земля перестала бути центром Всесвіту, генетика - бо люди почали генами маніпулювати, і взагалі - вся природнича наука, бо нема чого в природу лізти... Ну і так далі, і тому подібне сміття... Краще закритись від світу і вдавати, що його немає?..
Все творіння - від Бога, а в Бога немає нічого злого. Хіба що ми то творіння таким зробимо. Це дотичить і музики...

Ясно, що в році є багато непотрібу, який гуркоче заради гуркотіння... Але справжня рок музика, як я вже писав вище, як на мене, найповніше висвітлює стан людини на роздоріжжі... А інколи стан людини, яка впала, але щиро роздумує (інколи між стрічок) над тим, що ж не так в її житті... І якщо таку щирість піддати анафемі, бо вона у рок-вигляді, то може те саме зробіть і з однією з книг Біблії "Проповідником" (особливо з її 9 главою)?!. Адже вона дуже схожа на слова багатьох рокерів...

Не робіть з себе судді. Бачив я одну "побожну", яка ніби все про святе та про святе балакала, а почувши Різвяні колядки Руслани проциділа крізь зуби: "краще б їй не родитися".

Слухайте і думайте, як відповісти Щирості...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2009, 20:38

Рок не переношу... Але, вважаю, що християнський рок (легкий) має право на існування. Та коли через важкий рок (особливо тексти пісень) пропагується безсоромно сатанізм і зневажаються морально-духовні цінності та "їде" психіка, то даруйте...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 22 травня 2009, 21:01

mykil писав:Рок не переношу... Але, вважаю, що християнський рок (легкий) має право на існування. Та коли через важкий рок (особливо тексти пісень) пропагується безсоромно сатанізм і зневажаються морально-духовні цінності та "їде" психіка, то даруйте...


Справжній рок (моє визначення для нього у попередньому моєму повідомленні) не може бути "легким". Як не може бути легким вибір між Хрестом і уникненням його... Не можна, як на мене, таку музику характеризувати рівнем звуку. Бетховен якби жив в наш час теж мабуть писав би важку музику.

На рахунок біснуватих ідіотизмів "рокерів", які вже зробили свій вибір, повністю згоден! Але це вже, як на мене, - не рок.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 23 травня 2009, 21:51

Сам термин “рок-н-ролл” был придуман одним жокеем дискотеки Кливленда. Это выражение описывает два движения человеческого тела во время сексуальных забав, взято оно из афро-американских гетто.

Стиль же музыки диско (танцы в ритме рок-н-ролла) возник в Нью-Йорке в 1973 году в среде американских гомосексуалистов. В то время никто не мог посещать зал диско без того, чтобы не быть постоянным членом клуба пользователей. 1977 год стал пиком развития клубов диско (в современном звучании: дискотек). Число подобных заведений возросло от сотни до 18 тысяч. Феномен диско, по словам его приверженцев, ставит перед собой конкретную цель: дать возможность испытать в чистом виде “низменные эмоции” в атмосфере всеобщей терпимости и музыкального рок-шабаша. Здесь каждый может без малейшего стыда заявлять о своей двойственной сексуальности и практиковать разврат без малейшего комплекса вины за половые извращения.

Как мы видим из вышесказанного, разврат, половая распущенность, крушение морально-нравственных, христианских принципов лежит уже в самой природе рока.


Вообще же, для рока в практически всех его направлениях характерно наличие определенных бит ритмов. Бит — это непрерывное повторение регулярных пульсаций в сочетании с укороченными ритмами, которое обеспечивается ударником (барабаном) и басовой гитарой, что и характеризует ритм рок-музыки. В так называемом, “жестком роке” — бит действует так, что возбуждает половые инстинкты. Для “едкого” рока характерно усиление реакции нервной системы и мозга на различные галлюциногенные наркотики. “Дурной рок” — сильно возбуждает инстинкты, связанные с агрессией, насилием, бунтом. В группах Heavy-Metal огромное значение уделяется бас гитаре. Ибо “бас” наиболее сильно влияет на центры мозга отвечающие за чувственную сферу секса и насилия. Поэтому во всех группах Heavy-Metal бас-гитарист, как правило, является виртуозом своего дела, способным захватить публику и довести ее до исключительного экстаза. “Сатанинский рок” — имеет мистическую направленность к силам тьмы, благодаря подсознательным сообщениям заложенным в его текст.

Постоянно пропеваемые слова входят в подсознание и начинают самостоятельно работать, побуждать к определенным действиям и поступкам. Постоянное прослушивание одних и тех же ритмов также настраивает человека на определенную эмоциональную волну и энергетическую вибрацию.


Маги, чародеи и колдуны древнего мира, точно так же, как и африканские колдуны, сибирские шаманы нашей эпохи, вводили себя при помощи своеобразной музыки и наркотических средств в неистовое состояние, находясь в котором вступали в общение с падшими духами, получая от них необходимую помощь и покровительство.

Вот как описывает церемонию сбора духов, совершаемую шаманом перед началом камлания, известный отечественный исследователь А.И. Мазин: “В начале шаман легким постукиванием колотушки по бубну создавал мелодичные удары, которые постепенно усиливались, ритм их ускорялся и перешел в сплошной бой. В это время шаман вздрагивает, трясется и издает длинный протяжный вой, подражая реву самца во время гона. Подвески на его костюме оглушительно звенят. Постепенно ритм бубна ослабевает и вновь повторяется прежняя церемония. Затем ритм бубна становится более спокойным и начинается пение (29)”.


Невозможно в течении продолжительного времени подвергать себя воздействию рока и не получить глубокой психо-эмоциональной травмы. При этом возникает утрата контроля над способностью к сосредоточению; значительно ослабляется контроль над умственной деятельностью и волей; необузданные порывы ведут к разрушению, вандализму и бунту, особенно на больших сборищах. Где психополе толпы, усиленное вышеуказанными воздействиями рока, практически лишает человека индивидуальности, превращает его в часть машины управляемой сатанинскими началами.


Как мы видим рок музыка оказывает разрушительное воздействие на личность человека. Не случайно многие солисты рока являются наркоманами и даже открытыми сатанистами. Многие из них, выступая перед зрителями, впадают в состояние своеобразного транса, теряют контроль над своими поступками и действиями.

Снять штаны и окропить публику со сцены мочой, показать свой голый зад миллионам собравшихся послушать музыку (35) — это их излюбленные штучки, но далеко не единственные. Так, например, известнейший рок певец Оззи Озборн из группы “Black Sabbath” во время одного из своих концертов, войдя в состояние неистовства, на глазах у публики разорвал зубами живую птицу. Музыканты рок группы “KISS” неоднократно во время своих выступлений крушили аппаратуру, ломали инструменты, демонстрировали зрителям свои половые органы. Элис Купер швырял в зал змей, часто в колдовских ритуальных целях симулировал смертную казнь через повешение, играл котлом наполненным кровью животного, кишками и потрохами, бросал их в аудиторию без предупреждения.

Сами рок музыканты свидетельствуют, что во время выступлений зачастую на них сходит какая-то сила, парализующая волю и управляющая их поступками. Зачастую рок-музыканты являются сознательными служителями дьявола, членами церкви сатаны. Вот свидетельство Элиса Купера: “несколько лет тому назад я посетил сеанс спиритизма, на котором Норман Бакли умолял “дух” откликнуться. В конце концов дух появился и заговорил со мной. Он обещал мне и моей музыкальной группе славу, власть над миром в рок-музыке и неслыханное богатство. Единственно, что потребовал от меня, — это отдать ему мое тело. В обмен на обладание моим телом я стал известен во всем мире. Для того, чтобы достичь этого, я принял имя, которым “он” представился во время сеанса” (52). Так Венсент Фунньер получил псевдоним Элис Купер — имя ведьмы, умершей веком раньше. Он специализировался на расхвалении всех форм извращений. Известен его альбом “Элис Купер идет в ад”. Мак Джаггер из группы “Ролинг Стоунз” рассматривал себя как “воплощение Люцифера”. Три его песни: “Симпатия к дьяволу”, “Их сатанинским величествам”, “заклинания моего брата демона” — это явным образом подтверждают.

Джон Ленон, будучи на гастролях в Германии в 1962 году, сказал Тони Шеридану в гамбургском старклубе: “Я знаю, что у Битлз будет успех, как ни у одной группы до нас. Я знаю это потому, что ради это успеха я продал свою душу сатане” (Х.1).

Ози Озборн из группы “Блэк Саббат” признается, что он всегда сочинял музыку, находясь в состоянии медиумического транса. Эта группа изучала все разветвления оккультизма и сатанизма, начиная с “черной мессы” и кончая человеческими жертвоприношениями. В их альбомах представлены многочисленные оккультные и сатанинские символы, например число 666 относящееся к антихристу.

Элтон Джон заявлял, что никогда не сочинял и не спел ни одной песни, которая до того не была бы написана на языке колдовства (“за желтой кирпичной дорогой”). Как следствие этого, некоторые из его песен остаются непонятными для непосвященной аудитории. Это же относится к песне “Лестница в небо” группы “Лед Зеппелин”.

Сцена во время выступлений рок групп часто украшается сатанинской символикой: пятиконечные звезды, дым, молнии, огонь и изображение перевернутого кверху ногами православного креста на одежде солистов и прочее свидетельствуют о том, кому служат эти музыканты. Поднятые вверх руки, с кистями сжатыми в кулаки, выпяченными вперед указательным пальцем и мизинцем символизируют сатану, которому поклоняются и призывают (вольно или невольно) совершающие этот знак. Ибо как крестное знамение символизирует веру и исповедание Христа, так и вышеупомянутая рок символика исповедует падших духов.


Кроме видимого воздействия на слушателей, частью рок-музыкантов совершается еще и тайная обработка сознания своих последователей.

Уже в течение многих десятилетий, по данным немецкого исследователя Йан Ван Хелзинга (Х.1), осуществляется воздействие на слушателей с помощью “маскировки обратного звучания”, высокочастотных составляющих звучания и магических ритуалов.

Это совершается следующим образом. Во время записи выступлений рок групп вместе с музыкой, предназначенной для слушателя, записываются и специальные сообщения, но на высоте столь высокой (ультразвук — аналогично немому свистку для собаки), что они не могут осознанно восприниматься ухом, хотя оказывают активное воздействие на подсознание человека (сублимальное сообщение). В том случае, когда мозг в течении продолжительного времени подвергается воздействию подобного звукового сигнала, в нем происходит биохимическая реакция, аналогичная той, которую вызывает укол морфия, на что указывает само название этого сигнала “эндорфин” (естественный морфий). Эта реакция производит двойной эффект: необычное ощущение чего-то приятного и активизацию мозговых процессов. Подобная гиперактивность мозга позволяет более ясно воспринять подсознательные сообщения, тем более, если они еще прошли черномагические ритуалы. Здесь они превращаются в программы обязательные для исполнения. При “маскировке обратного звучания” сообщения записываются в обратной последовательности и таким же точно образом внедряются в подсознание. Они становятся слышимыми, когда музыкальная запись проигрывается в обратную сторону, также, как слова записанные наоборот, могут быть прочитаны в зеркале. Исследования, проведенные в этом направлении, показали, что, подсознание может уловить фразу наоборот, а затем расшифровать само сообщение, даже если оно выражено на неизвестном аудитории языке” (52).

Вот только несколько характерных примеров:

Группа “KISS” (название которой расшифровывается как “Короли на службе сатаны”). Песня: Бог грома. Сообщение: “Дьявол сам — “бог”.

Мадонна. Песня: Наподобие девы. Сообщение: Я трансформируюсь в грехе.

Квин. Песня: Небольшое сумасшествие, называемое “любовь”. Сообщение: К черту Библию! Все, что я хочу, магия!

Полис. Песня: Все, что она делает, волшебство. Сообщение: Сила у злых.

Роллинг Стоунз. Песня: Вершина. Сообщение: Я тебя люблю, так говорит диавол.

Принс. Песня: Пурпурный дождь. Сообщение: Небеса нужно было взорвать уже раньше.

Битлз. Песня: Революция № 9. Сообщение: Начинай курить марихуану и обрати меня против покойника (сатанисты, страшась имени Иисуса Христа, всегда называют Его покойником). В записи на пластинке между 7 и 13-м оборотом слышна фраза “Number 9” (номер девять), повторяемая 12 раз. Прослушивание в обратном направлении дает — “turn me on, dead men” (доставь мне сексуальное наслаждение мертвый человек).

В песне “Когда в Арканзас пришло электричество” группы “Блек Оук Арканзас”, записанной со сцены, одна из частей представляет собой набор бессмысленных слов и завываний всех членов группы. При проигрывании записи в обратном направлении раскрывается содержащееся в этой части сообщение: “ сатана... сатана... сатана — он бог, он — бог, он — бог”, которое заканчивается сатанинским смехом (52).

После первой волны подсознательных сообщений, авторы рока начали уже открыто выражать свои сатанинские настроения. Вот отрывок из песни панк-группы “Мертвый Кеннеди”, озаглавленная “Я убиваю детей”: “бог сказал, чтобы я скальпировал тебя живьем. Я убиваю детей, я люблю их видеть умирающими. Я убиваю детей, я заставляю рыдать их матерей. Давлю их автомобилем, я хочу услышать их крик...” Группа жесткого рока AC/DC — Антихрист (Смерть Христу) — восхваляет колокола ада в песне “Адские колокола”: “...Я обрел свои колокола и я возьму тебя в ад, я обрету тебя, сатана обретет тебя! Адские колокола, да! Адские колокола!”



Николай Боголюбов

ТАЙНЫЕ ОБЩЕСТВА XX ВЕКА

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 23 травня 2009, 22:43

Anatolij писав:
Сам термин “рок-н-ролл” был придуман одним жокеем дискотеки Кливленда. Это выражение описывает два движения человеческого тела во время сексуальных забав, взято оно из афро-американских гетто...
[/color]


М-да... І що ви цим хочете сказати? Що Шевчук з "ДДТ" - сатаніст?!.
Що "Кому вниз", "Наутіліус" (теперерішній Ю-Пітер) біси?!.
Що Цой був провідувачем пекла?!.

Порада: не цитуйте "суддів", які у році бачать з сектанським запалом тільки темну сторону і хочуть все зачесати під одну гребінку. Вмійте відрізняти зерно від кукілю, щоб не палити всієї пшениці. Адже ви не Жнець! І та Пшениця не для вас виросла.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 11:09

Ну по-перше мова йшла про західний, справжній рок у всіх його особливостях...

А те, що вище наведені вами рок-групи є рок групами, то тут можна посперечатися, адже в контрасті із західним роком, ці групи - звичайна попса, ансамбль чи як там ще назвати... тобто від цієї музики людина заспокоюється, а можна і заснути, що не скажеш про жорсткий рок у всіх його проявах.... така моя думка

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 24 травня 2009, 12:40

"Кому вниз" - попса :shock:
:crazy:

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 24 травня 2009, 14:28

Anatolij, терміново у вікіпедію і вивчати напрямки в музиці і як вони називаються!!!

Бо як вже скажете, то скажете. Просто знавець року. :D
unicuique suum

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 24 травня 2009, 14:34

Anatolij писав:Ну по-перше мова йшла про західний, справжній рок у всіх його особливостях...

А те, що вище наведені вами рок-групи є рок групами, то тут можна посперечатися, адже в контрасті із західним роком, ці групи - звичайна попса, ансамбль чи як там ще назвати... тобто від цієї музики людина заспокоюється, а можна і заснути, що не скажеш про жорсткий рок у всіх його проявах.... така моя думка


Послухайте, наприклад, пісні "Сію Рай" про Івана Богослова, або "Я з Ісусом" групи "Кому Вниз" і побачите, що про Боже можна говорити далеко не попсовою мовою... Також сучасні пісні на слова Тараса Шевченка найкраще звучать у рок-стилі.

Ті групи, які я назвав, - далеко не попсові. І дуже доречною і красномовною (хоча і маломовною) є реакція wpab(a) на Ваше повідомлення :)

І від більшості пісень вище згаданих (і не тільки) груп аж ніяк не заспокоюєшся (саме це, як я зрозумів, Ваше визначення попси)...
Але неспокій той - добрий, такий, який вимагає змін, поступу...
Той неспокій нагадує неспокій Христа, коли він розкидав столи торговців і мінял у Храмі. Власне такі пісні я поважаю і на сьогодні більшість з них є в рок-стилі, бо попса того не потягне. Навіть якщо такі пісні і задумуються в поп-стилі, все одно без рок-акцентів вони не обходяться (напр. деякі з пісень "Скрябіна").

А ось заспокоюватись, як на мене, краще під духовну, чи класичну музику і аж ніяк не під попсу. Остання, як на мене, в більшості випадків отупляє, як і громихаючі біснуваті "рокери", про яких вже писалося в попередніх повідомленнях.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 19:19

robie писав:Anatolij, терміново у вікіпедію і вивчати напрямки в музиці і як вони називаються!!!

Бо як вже скажете, то скажете. Просто знавець року. :D


Я сам прихильник музики hardstyle, hardcore, і колись також слухав рок, метал і т.д. і знаєте, мені не потрібно жодних теоретичних посібників-довідників, щоби визначити якість музики і відрізнити "жесть" від "отстою"...

Для себе я відчуваю величезну різницю між одного стилю музики західних течій і "словянських", скажімо. І мене також дуже довго переконували, що російський рок- це справді рок, але з практичної сторони я це ніколи не визнаю. От альтернатива у нас хороша, чи українська чи російська, а от рок якось, ну не рок, ну не такий, тобто такий як він написаний у вашій цитуючій вікіпедії, але з погляду агресивного очікування від рок-музики, то не то...
Але як кажуть, у кожного свій смак.

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 24 травня 2009, 20:08

Для себе я відчуваю величезну різницю між одного стилю музики західних течій і "словянських", скажімо.

Було б добре, якби це справді було так. :(

Зображення

Код: Виділити все

„Ніагара” „збожеволіла” на рок-концерті у Хмельницькому

Ніхто не розкаже про музикантів цікавіше, ніж вони самі. Тож поки лунала музика хмельницького гурту “Lady Jane”, ми разом з солісткою „Ніагари” Вікторією Кришталь (Папа) перебували по інший бік сцени, де мали змогу поспілкувати.

- Вікторіє, під час виступу на сцені у тебе досить сильна енергетика, іноді навіть складається враження, що це взагалі твоє інше его. Відчуваєш всередині це перевтілення? На сцені ти така ж, як і в житті?

Я – емоційна особистість і буваю дуже різною. Від того потерпають мої рідні та близькі люди. Не буду кривити душею, виходячи на сцену, відчуваю, що стаю іншою. Не можу це пояснити... Проявляється, мабуть, те, що в цивільному житті ти не можеш вилити, оскільки є певні ліміти та правила. Музика – місток, через який можна перейти до людей та подарувати творчість. Інколи обурює те, що рок-музику сприймають як негативізм та купу комплексів. Це все неправда! „Ніагара” несе позитивну енергетику, оскільки однойменний водоспад дарує альтернативну музику. Хочеться, аби кожен усміхався, слухаючи нас.

- Найбожевільніший вчинок?

Кожен виступ – то є моє божевілля! До речі, майже кожного виступу мені „вдається” розбити як не ніс, то губу, як не руку, то ногу. Просто не контролюю своїх дій (усміхається, - прим. автора), адже намагаюся якомога більше віддавати себе творчості.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 20:41

wpab писав:
Для себе я відчуваю величезну різницю між одного стилю музики західних течій і "словянських", скажімо.


Було б добре, якби це справді було так.

Код: Виділити все

[b]„Ніагара” „збожеволіла” на рок-концерті у Хмельницькому[/b]

Ніхто не розкаже про музикантів цікавіше, ніж вони самі. Тож поки лунала музика хмельницького гурту “Lady Jane”, ми разом з солісткою „Ніагари” Вікторією Кришталь (Папа) перебували по інший бік сцени, де мали змогу поспілкувати.

- Вікторіє, під час виступу на сцені у тебе досить сильна енергетика, іноді навіть складається враження, що це взагалі твоє інше его. Відчуваєш всередині це перевтілення? На сцені ти така ж, як і в житті?

Я – емоційна особистість і буваю дуже різною. Від того потерпають мої рідні та близькі люди. Не буду кривити душею, виходячи на сцену, відчуваю, що стаю іншою. Не можу це пояснити... Проявляється, мабуть, те, що в цивільному житті ти не можеш вилити, оскільки є певні ліміти та правила. Музика – місток, через який можна перейти до людей та подарувати творчість. Інколи обурює те, що рок-музику сприймають як негативізм та купу комплексів. Це все неправда! „Ніагара” несе позитивну енергетику, оскільки однойменний водоспад дарує альтернативну музику. Хочеться, аби кожен усміхався, слухаючи нас.

- Найбожевільніший вчинок?

Кожен виступ – то є моє божевілля! До речі, майже кожного виступу мені „вдається” розбити як не ніс, то губу, як не руку, то ногу. Просто не контролюю своїх дій (усміхається, - прим. автора), адже намагаюся якомога більше віддавати себе творчості.


Це - якось по-селянськи, це якось примітивно... ну вискочила на сцену, ну розбила там щось, помахала головою...

Музика оприділяється насамперед якістю - постановки композиції, міксу частот, підбір "мозкових" частот, імпульсів, а не видовищем чи ефектами. Різницю відчувається одразу ж після першого пів-хвилинного прослуховування пісні. А банальна пародія західного стилю виконання, поведінки на концерті, то знаєте, так і в Посольстві Божому відриваються....

Відомі західні виконавці перш ніж приступити до створення композиції, консультуються у нейропатологів, нейролінгвістів, а потім складають таку музику, яка є шедевром, класикою, а не провінційним сплеском. Музика складається з набору певних хвиль, кожна з яких впливає на певну ділянку мозку, яка виробляє певний гормон чи нервовий імпульс, і залежно від стилю музики, людина відповідно отримує ті чи інші емоції ( наприклад хардкор - пластинка із зображенням нечистої сили свідчить про те, що, прослухавши музику, людина стає звіром, у неї вибухає хвиля звірячих інстинктів, які буквально виштовхують душу з тіла - сам не слухаю і иншим не рекомендую. А є течія Хепі хардкор, де композиція побудована таким чином, щоби впливати на ті ділянки мозку, де виробляються позитивні емоції, коли, хоч і душа готова покинути тіло, але взлетіти, а не бути викинутою).

Тож щодо Вашої статті - то може тій співачці і було відривисто "ковбаситись" на сцені, але от людина із справжнім смаком просто б втикала, не розуміючи, куди попала. Я ж кажу, в кожного свій смак, але смаки різняться відповідно до якості "напою", для когось "вино" за 20 грн є "вином", для когось - одеколоном...

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 24 травня 2009, 21:27

Це - якось по-селянськи, це якось примітивно... ну вискочила на сцену, ну розбила там щось, помахала головою...

Цілком згоден, але належність до конкретної течії в музиці не визначають на основі професійного рівня. Так, музика визначається якістю, але те, що в нас, дякувати Богу, ця "творчість" ще не досягла тих "вершин" що мають відповідні західні течії не означає, що стиль музики західних течій відмінний від наших.

Я ж кажу, в кожного свій смак, але смаки різняться відповідно до якості "напою", для когось "вино" за 20 грн є "вином", для когось - одеколоном...


Якщо кожен особисто виходячи тільки від власного смаку буде відносити належність певного гурту до музичного стилю вийде "каша". "Вино" за 20 грн. потрібно визначати вино це чи одеколон за технологією виготовлення, сировиною і т.д., але не за якістю.

Сам рок як музичний стиль не може бути добрим чи поганим. Так само як атомна енергія, телевізор, інтернет, тощо. Це лише інструмент, а все залежить від того, хто і як його використовує.
Востаннє редагувалось 24 травня 2009, 22:01 користувачем wpab, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 21:44

У нас ще ДУЖЕ Слава Богу! і не тільки в музиці. ми тут і за ЄС боремося, але дай Боже, нам туди не вступити - одразу ж декларації ООН про заборону дискримінації, наприклад, педиків, і тепер, якби священик щось проти тих "мутантів" сказав проти, його б уже переслідували...

Так же само шенгенська зона - одна з умов вступу країни у цю зону - присвоєння людині "біометричні паспорти, що мають електронний чіп з фотографією і двома відбитками пальців. " а згодом цей чіп у руку і все...

Як бачимо, Західна цивілізація наближається до свого еволюційного кінця і скоро має бути знищена - як морально, так і фізично (модель Римської імперії), ми спостерігаємо атеїстичну революцію, пропаганду секс-меншинства, релігійну мутацію... Пророцтва мають збуватися.

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 24 травня 2009, 22:03

wpab писав:Сам рок як музичний стиль не може бути добрим чи поганим. Так само як атомна енергія, телевізор, інтернет, тощо. Це лише інструмент, а все залежить від того, хто і як його використовує.


:good:

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 24 травня 2009, 22:07

Anatolij писав:У нас ще ДУЖЕ Слава Богу! і не тільки в музиці. ми тут і за ЄС боремося, але дай Боже, нам туди не вступити - одразу ж декларації ООН про заборону дискримінації, наприклад, педиків, і тепер, якби священик щось проти тих "мутантів" сказав проти, його б уже переслідували...

Так же само шенгенська зона - одна з умов вступу країни у цю зону - присвоєння людині "біометричні паспорти, що мають електронний чіп з фотографією і двома відбитками пальців. " а згодом цей чіп у руку і все...

Як бачимо, Західна цивілізація наближається до свого еволюційного кінця і скоро має бути знищена - як морально, так і фізично (модель Римської імперії), ми спостерігаємо атеїстичну революцію, пропаганду секс-меншинства, релігійну мутацію... Пророцтва мають збуватися.


Ну ось і Ви в стилі рок заговорили :)

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 24 травня 2009, 22:12

Bohdan_Astro писав:
Anatolij писав:У нас ще ДУЖЕ Слава Богу! і не тільки в музиці. ми тут і за ЄС боремося, але дай Боже, нам туди не вступити - одразу ж декларації ООН про заборону дискримінації, наприклад, педиків, і тепер, якби священик щось проти тих "мутантів" сказав проти, його б уже переслідували...

Так же само шенгенська зона - одна з умов вступу країни у цю зону - присвоєння людині "біометричні паспорти, що мають електронний чіп з фотографією і двома відбитками пальців. " а згодом цей чіп у руку і все...

Як бачимо, Західна цивілізація наближається до свого еволюційного кінця і скоро має бути знищена - як морально, так і фізично (модель Римської імперії), ми спостерігаємо атеїстичну революцію, пропаганду секс-меншинства, релігійну мутацію... Пророцтва мають збуватися.


Ну ось і Ви в стилі рок заговорили :)


Yo! :)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 травня 2009, 12:26

Як бачимо, Західна цивілізація наближається до свого еволюційного кінця і скоро має бути знищена - як морально, так і фізично (модель Римської імперії), ми спостерігаємо атеїстичну революцію, пропаганду секс-меншинства, релігійну мутацію... Пророцтва мають збуватися.


Даруйте шановний, але знову з вами не погоджуся. Так, на заході зара не все гладко, і є ціла купа проблем. Але не треба вважати всіх пропащими, а нас тут морально не зіпсованими і оплотом віри християнської. На заході люди прагматичніші, і віра у них прагматичніша. Там всі справно платять податок на церкву, за рахунок чого вона там живе і процвітає, там люди сумлінно виконують свою роботу, не думають якби побільше вкрасти. Людина якщо вже віруюча - то чесна. Можливо менше ходять до церкви, але знову ж таки, якшо глянути в нас то в неділю церкви заповенені, ціла купа народу ходить, глянеш, аж око радіє. А вже з наступного дня цей же самий народ оббирає інших у вигляді лікаря, чиновника хабарника, судді чи юриста, чи простого робітника, сантехніка і т.д. який приходить на роботу вгашений, заляпає як-небудь кусок труби, а він наступного дня знову протікає. І шо толку з того ходіння, коли людина з храму нічого не несе? Не змінюється? Традиція? Кому вона потрібна? Тому не треба осуджувати захід, треба мінятися нам тут. А щодо кінця західної цивілізації, то не пропаде, не переживайте:

Петре, ти скеля, на тобі я збудую церкву і ворота адові її не подолають.

А поки буде стояти церква, буде стояти і цивілізація, і саме людство....

P.S. Вибачте що відхилився від теми.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість