Ля Салет

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Ля Салет

Повідомлення прочанка » 23 березня 2015, 17:25

Ранком 19 вересня 1846 р. пастушка Мелані Калват, 14 років, гнала корови свого господаря, щоб паслися на пагорбах Ля Салет, в області Ґренобле, на передгір'ях французьких Альп. Тоді один хлопчик 11 років, якого вона ще не знала, почав наполягати, щоб її супроводити. Це був Максимін Жіро, який також був пастухом на службі в одного з сусідів. Мелані погодилася. Напевно, ніхто з них не міг собі уявити ту надприродну подію, що мали пережити того провидінного дня.
Мелані любила самоту, тишу й молитву. Максимін був наївним і балакучим. Невдовзі почав просити Мелані, щоб навчила його якусь гру. Вона запропонувала йому свою улюблену розвагу: зробити Рай, тобто будинок з каміння цілком покритий букетами польових квітів. Після довгої такої гри, обидва відчули голод і сон. Спожили скромний обід, полягали на траві й заснули.

Богородиця, зневажена цариця в сльозах
Коли прокинулися, сталося щось несподіване: світло яскравіше від сонця стояло над Раєм, якого щойно збудували. Максимін почав махати своєю палицею й ґарантував захистити Мелані, якщо світло буде недобре. І підійшли до світлового ядра.
В його центрі було інше світло ще яскравіше. Крім того, воно рухалося. Це була Пані увінчана квітами, небесний вираз якої Мелані описала натхненними словами. Сидячи над Раєм, Пані плакала покриваючи руками своє обличчя. Це була Пресвята Діва, нині відома під титулом Ля Салетської Богоматері.
Дивлячись на дітей, піднялась і сказала: "Прийдіть, мої діти, не бійтеся, я тут, щоб вам звістити велику новину".

http://catolik.ucoz.ru/load/transcenden ... /1-1-0-154
Не бійтеся!

Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей