Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 29 червня 2012, 21:00

провадимо консультації з Адміном
прошу про молитву
о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrivovk » 30 червня 2012, 19:13

о.Олег писав:провадимо консультації з Адміном
прошу про молитву
о.Олег

Добре.А на рахунок чого консультації?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2012, 20:07

andrivovk писав:
о.Олег писав:провадимо консультації з Адміном
прошу про молитву
о.Олег

Добре.А на рахунок чого консультації?

та всіх названих пропозицій в контексті обновлення двигуна Форуму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Віктор Онищак
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 15 січня 2013, 13:10

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення Віктор Онищак » 16 січня 2013, 20:43

Мир вам від Бога, панове модератори! Я ознайомився з вашими правилами і дописами до них учасників форуму. Слушно вони пропонували вам зробити вхід на форум тільки під власними іменами, а не під різними логінами. Бо кому стидно або незручно перед своїми знайомими за участь у форумі та вивчення Святого Писання, того постидається і Господь перед Отцем Небесним. А мета форуму, наскільки я розумію, - допомогти один одному ввійти до Божого Царства.
Ще одне. Коли ми молимося до Бога, то кажемо: «Отче наш, що замешкуєш на небесах,..» До Бога ми звертаємося «Ти», а до Божого творіння, Віктора Онищака, треба звертатися на «Ви». Це є звичайне українське лицемірство і це варто би було обговорити на форумі і не просто так, а маючи страх перед Господом. Що можна депутатам і чиновникам, того не можна робити вивчаючи Боже слово.
Те саме стосується слова «шановний». Шановний цар, шановний його посланець і прислуга, але не може бути шановних братів і сестер у Христі, бо всяке пошанування людини, зменшує її віру. А у Христі одне одному зла не роблять.
І найважливіше. Ісус Христос навчаючи Своїх учнів, остерігав їх, бережіться фарисейської і саддукейської розчини, тобто людської науки. На такому форумі варто обговорювати лише те, що стосується Святого Писання, а для обговорення інших питань є соціальні мережі. Бо часто інші питання відволікають увагу від головного. Це мої побажання сторонньої людини старшого покоління.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення ShMariam » 16 січня 2013, 21:17

Віктор Онищак писав:Мир вам від Бога, панове модератори! Я ознайомився з вашими правилами і дописами до них учасників форуму. Слушно вони пропонували вам зробити вхід на форум тільки під власними іменами, а не під різними логінами. Бо кому стидно або незручно перед своїми знайомими за участь у форумі та вивчення Святого Писання, того постидається і Господь перед Отцем Небесним. А мета форуму, наскільки я розумію, - допомогти один одному ввійти до Божого Царства.

Вітаємо на форумі, п. Вікторе! :)
Щодо ніків, то тут справа не у встиді перед знайомими - я не боюся нікому говорити, ні те, що я християнка, ні те, що модератор форуму. це звичайна річ в інтернет-спілкуванні, нік відображає часом внутрішній світ людини - напр. я, коли тут реєструвалася, взагалі хотіла назватися Baffy :D. Та й зараз свого імені не приховую - мене звати Мар'яна Шіпка. :)

Віктор Онищак писав:Ще одне. Коли ми молимося до Бога, то кажемо: «Отче наш, що замешкуєш на небесах,..» До Бога ми звертаємося «Ти», а до Божого творіння, Віктора Онищака, треба звертатися на «Ви». Це є звичайне українське лицемірство і це варто би було обговорити на форумі і не просто так, а маючи страх перед Господом. Що можна депутатам і чиновникам, того не можна робити вивчаючи Боже слово.
Те саме стосується слова «шановний». Шановний цар, шановний його посланець і прислуга, але не може бути шановних братів і сестер у Христі, бо всяке пошанування людини, зменшує її віру. А у Христі одне одному зла не роблять.

Про ці побажання варто поговорити в окремій темі - створите самі чи Вам допомогти? Якщо так, то скажіть назву.
Віктор Онищак писав:І найважливіше. Ісус Христос навчаючи Своїх учнів, остерігав їх, бережіться фарисейської і саддукейської розчини, тобто людської науки. На такому форумі варто обговорювати лише те, що стосується Святого Писання, а для обговорення інших питань є соціальні мережі. Бо часто інші питання відволікають увагу від головного. Це мої побажання сторонньої людини старшого покоління.

Фарисейська і садукейська розчина - це не зовсім людська наука (наука взагалі - Ви ж це мали на увазі?), якщо хочете писати про це детальніше - знову ж порібна нова тема. Церква не засуджує науки. Ми ту обговорюємо питання богослов'я і різних аспектів життя християнина, а раз так - то і дотичні теми з історії, мистецтва тощо. Для Святого Письма є свій розділ - можна обговорювати ще і обговорювати. :) Цей форум - це не просто місце спілкування, це вже своєрідна спільнота, до якої і Вас запрошуємо :Rose:, і, як в кожній спільноті (де більшість - молодь) нормально спілкуємося і на інші теми, особливо якщо форум з різних причин заміняє комусь живе спілкування.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення о.Олег » 16 січня 2013, 21:18

Віктор Онищак писав:Мир вам від Бога, панове модератори! Я ознайомився з вашими правилами і дописами до них учасників форуму. Слушно вони пропонували вам зробити вхід на форум тільки під власними іменами, а не під різними логінами. Бо кому стидно або незручно перед своїми знайомими за участь у форумі та вивчення Святого Писання, того постидається і Господь перед Отцем Небесним. А мета форуму, наскільки я розумію, - допомогти один одному ввійти до Божого Царства.
Ще одне. Коли ми молимося до Бога, то кажемо: «Отче наш, що замешкуєш на небесах,..» До Бога ми звертаємося «Ти», а до Божого творіння, Віктора Онищака, треба звертатися на «Ви». Це є звичайне українське лицемірство і це варто би було обговорити на форумі і не просто так, а маючи страх перед Господом. Що можна депутатам і чиновникам, того не можна робити вивчаючи Боже слово.
Те саме стосується слова «шановний». Шановний цар, шановний його посланець і прислуга, але не може бути шановних братів і сестер у Христі, бо всяке пошанування людини, зменшує її віру. А у Христі одне одному зла не роблять.
І найважливіше. Ісус Христос навчаючи Своїх учнів, остерігав їх, бережіться фарисейської і саддукейської розчини, тобто людської науки. На такому форумі варто обговорювати лише те, що стосується Святого Писання, а для обговорення інших питань є соціальні мережі. Бо часто інші питання відволікають увагу від головного. Це мої побажання сторонньої людини старшого покоління.

Вітаємо на нашому Форумі, пане Вікторе! Ви завітали на Форум, який уклав свої правила і цілі та теми обговорень, випрацював правила поведінки. Для того, щоб брати участь у роботі Форуму, Ви маєте взяти на себе обовязок дотримуватись правил поведінки на ньому, обговорюючи теми, що Вас цікавлять. Ви висловилися, Вас почуто. Пристосовувати Форум до переконань відвідувачів немає змоги - ми різні, а правила на Форумі одні для всіх. Наголошую на обовязковості їх виконання.
З повагою, о.Олег, адміністратор
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 09 липня 2013, 08:54

Пропоную зробити вкладку "Актуальні теми" (взагалі мала на увазі "Важливі теми", але то якось не звучить), список тем будуть визначати модератори. Це були б не просто активні теми, але теми, що містять важливу інформацію для катехизування :) відвідувачів Форуму.

А ще може хто не чув - якщо посилаємося на якусь справді важливу інформацію (стаття), яку нелегко подати в скороченому варіанті, то перецитовуйте її цілу (бо потім її можна втратити).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Just_me » 09 липня 2013, 12:20

ShMariam писав:Пропоную зробити вкладку "Актуальні теми" (взагалі мала на увазі "Важливі теми", але то якось не звучить)

Мар"яно, а що таке "важлива тема"? Це тема про енцикліки, контрацепцію, модераторіали чи Святе Письмо? Що таке "важливе" і "неважливе"?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 09 липня 2013, 12:33

Just_me писав:
ShMariam писав:Пропоную зробити вкладку "Актуальні теми" (взагалі мала на увазі "Важливі теми", але то якось не звучить)

Мар"яно, а що таке "важлива тема"? Це тема про енцикліки, контрацепцію, модераторіали чи Святе Письмо? Що таке "важливе" і "неважливе"?

З того всього - хіба про контрацепцію :)
Ясно, що тут півфоруму важливе, тільки я б хотіла виділити теми, через які б можна було б донести інформацію (невідому всім, практикуючим і не дуже, католикам), необхідну для спасіння :D .

Отже, це теми про "підгорецьких", лефевристів, Г.Маковій.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 22 травня 2014, 09:40

Пропоную видалити акаунти всіх користувачів, які не заходили вже 5 років на Форум і при тому не мають жодного повідомлення.

А заодно й тих, що вже рік як зареєстровані, а ще ні разу не заходили на Форум.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrivovk » 22 травня 2014, 21:46

ShMariam писав:Пропоную видалити акаунти всіх користувачів, які не заходили вже 5 років на Форум і при тому не мають жодного повідомлення.

А заодно й тих, що вже рік як зареєстровані, а ще ні разу не заходили на Форум.

Видаляйте.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 22 травня 2014, 22:43

andrivovk писав:
ShMariam писав:Пропоную видалити акаунти всіх користувачів, які не заходили вже 5 років на Форум і при тому не мають жодного повідомлення.

А заодно й тих, що вже рік як зареєстровані, а ще ні разу не заходили на Форум.

Видаляйте.

ще б хтось навчив, як це робиться :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 22 травня 2014, 23:19

о.Олег писав:ще б хтось навчив, як це робиться :)

А Ви спробуйте :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 03 вересня 2015, 21:58

А можна ще тривалість сесії хоча б півгодини поставити, бо деколи приходиться логінитись буквально кожен раз як тиснеш відповісти.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 03 вересня 2015, 22:01

Wolodymyr писав:А можна ще тривалість сесії хоча б півгодини поставити, бо деколи приходиться логінитись буквально кожен раз як тиснеш відповісти.

а... це тільки в мене годину логіниться??
зрештою - пропозицію техадміну напишу, але у нас щось все трошки довго вирішується, тому запасіться терпінням :(
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 03 вересня 2015, 22:50

І ще чи можна якось технічно показувати подяки як нові повідомлення. Бо сидиш чекаєш відповіді, а виявляється людина тобі подякувала і на тому сі скінчило.
Якщо важко технічно, то треба буде дякодавців якось просити щоб +1 писали в новому повідомленні чи що)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 04 вересня 2015, 07:46

Wolodymyr писав:І ще чи можна якось технічно показувати подяки як нові повідомлення. Бо сидиш чекаєш відповіді, а виявляється людина тобі подякувала і на тому сі скінчило.
Якщо важко технічно, то треба буде дякодавців якось просити щоб +1 писали в новому повідомленні чи що)

Це можливо (але я таку функцію собі відключила, бо заважає, та й потрібно потійно видаляти, бо приватних повідомлень може бути тільки обмежена кількість) : панель керування - налаштування форуму - загальні налаштування
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 04 вересня 2015, 13:06

Трохи не так як я думав, але і так підходить. Дякую.

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 09 вересня 2015, 15:31

На рахунок логіну. Це явно не сесії, а якась бага. Бо одразу після логіну там де є сторнка переадресації пише що залогінений, а потім перегружає сторінку і вже знов не залогінений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 09 вересня 2015, 16:38

Це якась поломка, конкретно у Вас.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2015, 16:45

ShMariam писав:Це якась поломка, конкретно у Вас.

теж так подумав. Якісь настройки безпеки на компі. Чи це у Вас з будь якого компютера, Володю??
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 09 вересня 2015, 16:53

Як мінімум з 2-х плюс телефон. Після другого логіна все працює. Але через десь 15 хвилин знов розлогін.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2015, 18:08

Wolodymyr писав:Як мінімум з 2-х плюс телефон. Після другого логіна все працює. Але через десь 15 хвилин знов розлогін.

не знаю навіть :(
в мене працює декілька годин - це точно. Не підраховується щось. Раніше взагалі реєструвався і днями не виходив: просто вмикав комп і відразу відкривався на Форумі під своїм ніком
також не знаю, що сталось - чому зміни
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 03 лютого 2016, 17:15

Просто як порада, якщо є можливість, а така має бути бо це phpBB, то забаньте IP Китаю, Росії і кількох відомих проксі серверів. Ботів стане на 99% менше.
Якщо треба можу скинути власний бан-лист
Плюс на сторінку реєстрації добавити один чекбокс, який по замовчуванню відмічений і цю відмітку треба зняти, щоб зареєструватись. Наприклад з написом "Я бот!". Теж бідкине більшу частину програмних реєстрацій.

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Омельян » 06 березня 2016, 07:01

а що сталося з Форумом?
Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 06 березня 2016, 16:20

Омельян писав:а що сталося з Форумом?
Слава Ісусу Христу.

Був вірус
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Міра » 08 березня 2016, 19:21

Як добре, що нарешті зробили! а то так сумно було без форуму!
тільки мені тут нічого не працює))
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 08 березня 2016, 19:38

Міра писав:Як добре, що нарешті зробили! а то так сумно було без форуму!
тільки мені тут нічого не працює))

це всім так.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Wolodymyr » 14 березня 2016, 21:28

Нові повідомлення здається не працюють, чи я щось не так роблю.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 14 березня 2016, 21:37

Wolodymyr писав:Нові повідомлення здається не працюють, чи я щось не так роблю.

Тут багато чого не працює. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей