Президент України у Св. Софії Римській!

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Президент України у Св. Софії Римській!

Повідомлення Justyn » 26 квітня 2007, 13:12

Прочитавши інформацію про візит Президента України до Ватикану, в рамках якого мали б відбутися відвідини Собору Св. Софії зрадів я вельми. Нарешті, хоча б в такий символічний спосіб державною владою буде доцінене діло великого сина Української Церкви, Мученика, Незламного борця за правду серед чужих та серед своїх - Патріарха Йосифа.
Востаннє редагувалось 27 квітня 2007, 13:09 користувачем Justyn, всього редагувалось 1 раз.

A R.
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 01 березня 2007, 16:04

Повідомлення A R. » 25 травня 2007, 15:25

А він не прийшов і навіть символічно нікого не доцінив...
:cry:

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 08 лютого 2009, 12:34

A R. писав:А він не прийшов і навіть символічно нікого не доцінив...
:cry:


Його як двоєженця туди просто не пустили....доводиться стояти навитяжки перед Елтоном Джоном....

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 08 лютого 2009, 13:11

Vasyl писав:Його як двоєженця туди просто не пустили....доводиться стояти навитяжки перед Елтоном Джоном....


Дозволю собі стати на захист двоєженців і нагадати Вам як учинив Христос, коли до нього привели жінку, спійману на перелюбі. Я не кау, що він її виправдав, але і до смерті не присудив - вона за свій гріх сама перед Богом відповість. Якщо сам Христос (який безумовно для нас усіх є авторитетом) не бере на себе сміливість засуджувати на смерть, то чого ми беремося когось судити і до храму не пускати? Чи може хтось ставить себе вище Христа?

Не судіть і не судимі будете.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 09 лютого 2009, 01:01

Vasyl писав:ДОЛОЙ ТЮРЬМЫ!


А друге одруження після розлучення підпадає під дію кримінального кодексу?
Може Ви без гріха?
Чекаю на першу каменюку від праведників...

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 09 лютого 2009, 18:17

Igor писав:
Vasyl писав:ДОЛОЙ ТЮРЬМЫ!


А друге одруження після розлучення підпадає під дію кримінального кодексу?
Може Ви без гріха?
Чекаю на першу каменюку від праведників...



А у нашій "християнській " Україні, де купа греко-католиків і купа православних і вбивсто невинних дітей також під карний кодекс не потрапляє!
"""Може Ви без гріха?
Чекаю на першу каменюку від праведників...[/"" - відповів Ірод Івану Христителю, коли той дорікав йому, щр взяв жінку брата свого -"Єто мойо лічноє дєло!". А потім узяв та й відрубав йому голову! Отакої!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 10 лютого 2009, 12:39

Vasyl писав:А у нашій "християнській " Україні, де купа греко-католиків і купа православних і вбивсто невинних дітей також під карний кодекс не потрапляє!

А в якій попадає?
Чи Ви не бачите, що проблема глибше, значно глибше.
Легко заборонити аборти, але завжди можна буде зробити його підпільно, що завдасть ще більшої шкоди.
Важче так жінку виховати, щоб у неї навіть думки про аборт не виникало.

П.С. Особисто я прихильник примусової стерилізації після аборту, щоб на майбутнє памятали.
П.П.С. А до речі, аборти роблять такі самі хрестияни як і ми з вами, і до церкви ходять, і до причастя, і нічого, все нормально...

Vasyl писав:"""Може Ви без гріха?
Чекаю на першу каменюку від праведників...[/"" - відповів Ірод Івану Христителю, коли той дорікав йому, щр взяв жінку брата свого -"Єто мойо лічноє дєло!". А потім узяв та й відрубав йому голову! Отакої!

А кому я голову відрубав, коли розвівся і одружився вдруге?
Мені що - лягти і вмирати?
Чи посипати собі голову попелом і тихенько скиглити в кутику?
Це не для мене.
За все що я зробив - буду відповідати, я це дуже добре усводомлюю, і готовий до цього.
А от багато людей не свідомі того, що за свої вчинки треба буде відповідати.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 10 лютого 2009, 19:12

Igor писав:П.С. Особисто я прихильник примусової стерилізації після аборту, щоб на майбутнє памятали.
П.П.С. А до речі, аборти роблять такі самі хрестияни як і ми з вами, і до церкви ходять, і до причастя, і нічого, все нормально...

Чекаю на першу каменюку від праведників..
А кому я голову відрубав, коли розвівся і одружився вдруге?

Мені що - лягти і вмирати?

А от багато людей не свідомі того, що за свої вчинки треба буде відповідати.


Якщо у вас,брате, каменюк не кидають то й Ви майте милість до тих бідних жінок що чинять аборти. їх як і нас Господь в змозі простити, навернути , прикликати до себе через покуту й направу свого життя. Як Господь Є милосердний до нас то й будьмо ми милостиві до ближніх а не всіх нечестивих жінок стерилізувати, вбивцям голови рубати...

Як будем думати, поступати з іншими так і Господь буде поступати й з нами. "Не судіть інших бо самі будете суджені"
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 01 березня 2009, 00:11

Vasyl писав: Любомир дуже добрєнький він спішить прощати навіть коли ніхто не збирається просити пробачення,[/b] ТАК ПРОСТІШЕ- такий собі пофігізм що рядиться у шати ВСЕПРОЩЕНСТВА.Заодно і самого себе завжди легше виправдати.


Чим же перед Вами завинив - за те що прощаю, щоб самому бути прощеним. Добренький чи ні не мені судити та й вам не варто - судить Бог який і виправдовує. Засуджуємо ми себе самі - наші вчинки.
А бути добрим і прощати - кажете це пофігізм...
Не тимайте образ ні на кого і я ні на кого не тримаю
Прощайте, любіть, будьте добрими!
Сьогодні "прощена Неділя"
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 28 серпня 2009, 13:16

А я мала нагоду цього літа відвідати святу Софію у Римі. Наші священики відправили Святу Літургію. Такого храму я ще не бачила! Краса неймовірна, хоч із зовні досить скромно. Дякуючи нашому патріархові Йосипу Сліпому і Папа Іоанові твадцять третьому, маємо у Римі свою святиню.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей