Як мені допоміг Святий Тадей

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Міра » 24 вересня 2014, 15:04

Vira-Maria, тримайтесь! Можливо мусіли пройти через це випробування, щоб навчитись чогось і стати кращою. Щоб зміцнилась віра. Хочу Вам сказати, що так, як Бог Вас любить, чоловік ніколи не буде любити. Вірте в себе! Будьте впевнені в собі. Шкода, що чоловік ваш виявився слабким, але люди такі. Гасіть той біль працею, стільки всього є, що можемо зробити для Бога, стільки потребуючих. І тільки з Богом в серце приходить мир, і спокій, і любов. :Rose:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 25 вересня 2014, 09:56

Vira-Maria писав:Хочу також засвідчити допомогу Святого Тадея. В моєму житті настало те гірке випробовування, через яке, напевно, проходить багато подружніх пар. На жаль, мій чоловік не зумів впоратись із спокусою, некзважаючи на стільки прожитих років у шлюбі. Дуже важко розчаруватись у людині, яку любиш. Дуже важко чути слова, що він любить іншу жінку. Але я простила його, хоча розумію, що та друга живе у його спогадах. Душа болить нестримно, хоча пройшло вже близько півроку. Дуже важко жити з цим болем. Але я стараюсь заради дітей. Розумію, що зруйнувати легше, ніж зберегти. В ці важкі хвилини до рук потрапила молитва до Святого Тадея, яка стала мені дуже помічною. Я вдячна Ісусу Христу та цьому Святому за всі одержані ласки. Звичайно, ще не все так гладко, мучить страшна дипресія, якась невпевненість, але я вірю, що з Божою поміччю все налагодиться. Головне вірити і щиро просити.

молитимусь за Вас
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ніколас
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 30 грудня 2014, 02:01

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Ніколас » 01 січня 2015, 23:09

Хочу розпочати свою історію з того, що ми з дружиною давно хотіли дітей. І от , коли дізнались, що вагітні, були дуже щасливі. Вагітність проходила нормально, жодних значних проблем не було, а тому ми спокійно готувались невдовзі стати самими щасливими батьками.
Важко собі уявити, яким був наш страх, коли почались передчасні пологи і лікарі сказали, що не встигнуть проколоти медичний препарат, призначений для того, щоб підготувати дитинку до появи на світ і відкриття ще не до кінця сформованих легень. Незважаючи на страх і відчай ми безперестанку молились до Святого Юди Тадея, щоб дитинка народилась живою і дихала. Через кілька годин на світ появилась наша крихітка, чий голосний крик дав надію і впевненість, що Юда Тадей і Господь почули наші молитви.
А далі почалась тривала боротьба за життя. Згідно зі статистикою, виживає тільки половина усіх недоношених діток. Бог був на нашій стороні і ми вижили, але наші випробування тільки почались. Згодом стало відомо, що у нашої крихітки виявлено кишкову непрохідність, а тому конче необхідна операція. Лікарі боялись робити будь-які прогнози, говорячи, що операція буде дуже складна і взагалі важко щось передбачити, бо дитинка надто маленька і стан її не є стабільним. Разом з дружиною ми молились по кілька годин на день, відвідували по кілька церков, усюди ставлячи свічки за здоровя нашої крихітки, просили священників молитись за нашу доню. Настав день операції і наше малятко лікарі забрали в операційну. Операція дійсно була дуже складною і тривала 4 довгих години, на протязі яких ми не переставали молитись і вірити, що усе буде добре.
І от через 4 години спочатку в блок інтенсивної терапії привезли апарат штучної вентиляції легень і ми зрозуміли, що операція завершилась. Через 10 хвилин лікарі принесли нашу доню і сказали, що усе пройшло успішно, але саме важче попереду, бо у таких діток може виникнути багато супутніх проблем, як ниркова недостатність, так і серцева. Слава Богу усе це ми знову пережили, знову молячись і просячи Святих про допомозі.
Здавалося б, на цьому б усе й мало закінчитись, але лікарі сказали, що подібна кишкова непрохідність частіше за все виникає з ряду причин – хвороба Гіршпрунга чи муковісцидоз – дві страшні хвороби, які налякали нас до смерті. Знову і знову летючи до храму Божого, щоб просити заступництва і оздоровлення, ми здали усі необхідні аналізи. Спочатку двічі проводили експертизу на Гіршпрунга, в результаті медики сказали, що у нашої доні цієї недуги немає, а згодом відправили кров на аналіз в Львів, де мали б перевірити на муковісцидоз. Самий довгий тиждень очікування і безкінечні молитви до Ісуса і Матері Божої, Юди Тадея, Святої Марти, Святої Теклі, Шарбеля, Пантелеймона, Святого Миколи Чудотворця і Миколи Чарнецького, Петра і Павла, Святого Андрія, Матері Терези, Герарда, Параскеви, Арсенія та Антонія Падевського, Падре Піо, Йосифа та Йосафата, Симеона.
Одного разу відвідавши Катедру в Тернополі і приклавши палець до мощей Святого Шарбеля, я вперше відчув якийсь легенький енергетичний імпульс, який ніби проходив по колу. В цю мить на душі стало спокійно і я зрозумів, що Шарбель не покине нас один на один з хворобами. За день до цього дружині надранок наснилось, що потрібно молитись до Святої Теклі, яку, нажаль, мало хто знає і мало хто молиться. Наступного тижня мали прийти результати аналізів, на які ми чекали з нетерпінням і страхом. На очі навертались сльози, коли львівська лікарка сказала, що жодних відхилень не виявлено і наша дитинка здорова. Ще згадується момент, коли перед відправленням аналізів у Львів, ми помолились Новену до Юди Тадея, тримаючи в руках аналізи на експертизу, благаючи, щоб цей могутній святий допоміг нам і нашій доні. І він таки зглянувся на наші молитви і передав їх Господу.
Сьогодні наша доня поправляється і ми віримо, що Господь, Матір Божа і їхні Святі завжди будуть з нами а ми станемо кращими християнами і виховаємо нашу крихітку хорошою і вірною Богу людиною.

Оксана4444
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 січня 2015, 20:59

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Оксана4444 » 13 січня 2015, 20:46

Вдячна Святому Апостолу Юді-Тадею за опіку та заступництво у всіх важких ситуаціях,особливо за допомогу у лікуванні. Тверда віра і щира молитва до цього Святого Апостола долає будь-які труднощі на вашому шляху. Моліться до Тадея,і він допоможе доступити вам до Божого милосердя!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення ShMariam » 20 грудня 2015, 21:33

На Кредо пишуть, що мощі св. Юди Тадея будуть у Львові в церкві св. Онуфрія до 27 грудня. Храм відкритий від 7.00 до 19.30
http://www.credo-ua.org/2015/12/148617
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

oleg4er
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 грудня 2015, 09:54

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення oleg4er » 21 грудня 2015, 11:19

Слава Ісусу Христу!
Хочу розповісти свою історію про допомогу Святого Юди Тадея у справді, здавалось, вже безнадійній обставині.
У червні минулого року зі мною сталася велика неприємність. Мене було затримано правоохоронними органами в обвинуваченні у доволі серйозному злочині, якого я не вчиняв. За ухвалою суду мені було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту і майже ціле літо я провів вдома. Як я і мої друзі не намагалися добитися правосуддя – все було марним, правоохоронці на контакт не йшли, будь-які спроби вирішити питання залишались спробами, я майже втратив надію…
І ось на п’ятдесятий день свого затримання я почав молиться Девятницю до Святого Апостола Юди Тадея. Яким же було моє здивування, коли того ж дня мені зателефонували друзі і сказали, що один з найкращих адвокатів міста погодився бути моїм захисником. Далі, з кожним днем молитви мої справи налагоджувалися на краще. Наступного дня після того, як я закінчив молитися Девятницю до Святого Апостола Юди Тадея з мене зняли електронний пристрій слідкування і вперше за довгих два місяці я зміг вийти на вулицю. Пройшло ще декілька днів, мені зателефонував адвокат і повідомив про закриття стосовно мене провадження у зв’язку з відсутністю в моїх діях складу злочину. Моїй радості не було меж, на очах виступили сльози...
Так Святий Юда Тадей врятував моє життя, укріпив мою віру і дав надію на те, що в яких би безнадійних обставинах ми не опинилися маємо завжди надіятися на Господа Бога і прости ласки Ісуса Христа через Святого Апостола Юду Тадея!

Марічка 050
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2012, 17:05

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Марічка 050 » 13 липня 2022, 10:19

Слава Ісусу Христу!
Хочу засвідчити велику допомогу святого апостола Юди Тадея в моєму житті. Неодноразово звертался з молитвою до святого Юди Тадея у різноманітних життєвих потребах. Читала дев'ятницю та Новенну до цього святого. Кожного разу мій дорогий небесний покровитель спішив на допомогу. Деякі молитви були вислухані дуже швидко, іноді на допомогу доводилося чекати трохи довше. Але всі мої щирі молитви завжди були почуті. У деяких випадках святий Юда Тадей дає набагато більше і краще, ніж ми просимо! Він здійснює справжні чуда! Вірте у допомогу святого апостола, моліться щиро з вірою і він обов'язково допоможе!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей